Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 CATACLYSM
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 04/04/2011 :  16:52:20  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Gilgoblin Hunters' Poisoned Spear direct and periodic damage has been reduced.
The Air Nova ability triggered when a Gust Soldier is killed has had its knockback effect reduced.

No ti goblini v Throne si nerf celkem zasloužili, když tam naběhl náš MT co jinak tankuje hardmody a ustlal si po 0.89 sekund od prvního šípu tak jsme se fakt celkem zasmáli... je sice fakt že tam běžel jak na procházku se psem protože do té sekce nikdo nechodí ale zas je to fakt gearnutý tank, co to tam musí udělat s modrým hrdinou si ani neumím moc představit. A bavit se tím že člověk pulluje přes pety, treantama, dává army atd. není úplně řešení...

No a "odstřelování lidí" na začátek instance ve vortex pinnacle je taky trošku švihnuté... je sice fakt že se tomu dá bránit olizováním zdí ale přijde mi to zbytečné. Kdyby to člověka jen odstřelilo ale tak aby musel dopadnout zpět na plošinu, bylo by to asi snazší než tyhle Blizzard-knockbacky.

Edited by - Rakhen on 04/04/2011 16:53:30
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 04/04/2011 :  17:14:13  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Gilgoblin Hunters' Poisoned Spear direct and periodic damage has been reduced.
The Air Nova ability triggered when a Gust Soldier is killed has had its knockback effect reduced.

No ti goblini v Throne si nerf celkem zasloužili, když tam naběhl náš MT co jinak tankuje hardmody a ustlal si po 0.89 sekund od prvního šípu tak jsme se fakt celkem zasmáli... je sice fakt že tam běžel jak na procházku se psem protože do té sekce nikdo nechodí ale zas je to fakt gearnutý tank, co to tam musí udělat s modrým hrdinou si ani neumím moc představit. A bavit se tím že člověk pulluje přes pety, treantama, dává army atd. není úplně řešení...


No to zas trochu prehanis ne?:) Neraidovej tank to s temp bufama a nejakym tim curem pulloval v pohode na hromadu.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/04/2011 :  18:17:34  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
JJ zrovna dnes jsem potkal taky nejakyho tanka vybavenyho z raidu v Grim Batol HC a po par minutach jsem leavnul, protoze to byla fakt otrava. Spousta lidi zna tankovani jen jako "postav me pred bosse a rekni mi rotaci". Ale to máme furt dokola...lepší ta hra už nebude.
Teď mě zas zaujala informace na mmo champion a to ohledne novyho typu gearu co ma dropovat v novych 5manech, konkretne:
53Plate Spell DPS Legs Fetish Greaves
tak z toho vyvozuji, že bud paladinum pribude novej spec nebo treba magum pridaj pevnejsi oblecky...no kdo vi....
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 07/04/2011 :  08:29:31  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
anebo to je april ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 07/04/2011 :  10:41:58  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

anebo to je april ?


To rozhodně, ostatně jako celý wow poslední dobou :)
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 07/04/2011 :  13:49:30  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
Vcera jsem uspesne dingnul 80 a hned jsem se vypravil z OG lodi do te nove lokace. Tusim ze se jmenuje Vashj nebo tak neco. Ale behem cesty lod prepadla obrovska chobotnice!!! Byl jsem nuceny vystoupit ... nasel jsem nejblizsiho "hospodskeho" a v potopene barce jsem si na HS nastavil svuj docasny domov.

Po chvili zabijeni boostnutych priser me questovani prestalo bavit a rikam si, ze bych mohl zkusit nejaky ten dung. Dungeon finder me ale oznacil za lamu s malym iLVL veci (182) a do noveho dungu me nepustil a neucini tak drive nez si svou zbroj vylepsim tusim minimalne na 212.

Trosku me prekvapilo, kdyz z priser padaly zelene itemy s lvl 272, ktere prevysovaly me tezko ziskane modrasky z 5-man dungu asi tak 2x!

Tak si rikam, ze bych mrknul do AH, jestli tam nenajdu nejake pekne zelenaky na lvl 272 a nezlepsim si svoji zastaralou vybavicku. Ale problem je, ze nevim jak se dostat z Vashj do OG. ;)

Poradi mi nekdo prosim?


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 07/04/2011 :  14:36:01  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
no ... nijak :) naber si do batohu veci do kazdyho slotu cloth plate cokoli .. ono te to pak uz do instance pusti :) staci mit veci na ilevel nemusi byt pro tebe :)

no a muzes poprosit nejakyho maga kterej ti tak za 50g udela portal :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 07/04/2011 :  15:30:40  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

no ... nijak :) naber si do batohu veci do kazdyho slotu cloth plate cokoli .. ono te to pak uz do instance pusti :) staci mit veci na ilevel nemusi byt pro tebe :)

no a muzes poprosit nejakyho maga kterej ti tak za 50g udela portal :)



Zkusim to preplavat! ;) ... prece musi byt nejaka cesta, jak se z te zony dostat sam (diky za ten tip s Magem).

Myslim, ze ten figl s vecma v baglu nefunguje. Tusim, ze jsem lootnul nejaky mail a hodnota se nezvedla. Otazkou taky zustava, jestli bych byl v te lokaci co k cemu se svoji stavajici 'old skul' vybavickou co k cemu ;) ... Ale tech 140 justice pts za splnenou daily je lakavych! ;)


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 07/04/2011 :  18:33:28  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

quote:
Originally posted by Eagle

no ... nijak :) naber si do batohu veci do kazdyho slotu cloth plate cokoli .. ono te to pak uz do instance pusti :) staci mit veci na ilevel nemusi byt pro tebe :)

no a muzes poprosit nejakyho maga kterej ti tak za 50g udela portal :)



Zkusim to preplavat! ;) ... prece musi byt nejaka cesta, jak se z te zony dostat sam (diky za ten tip s Magem).

Myslim, ze ten figl s vecma v baglu nefunguje. Tusim, ze jsem lootnul nejaky mail a hodnota se nezvedla. Otazkou taky zustava, jestli bych byl v te lokaci co k cemu se svoji stavajici 'old skul' vybavickou co k cemu ;) ... Ale tech 140 justice pts za splnenou daily je lakavych! ;)


No ta finta s nesmyslnym gearem kvuli Ilvlu fungovala ještě nedávno, pochybuji, že to je nějak boostnuté. Jen někdy bylo třeba relognout a někdy to prostě blbne taky.
Jinak z vodního světa se na rychlým lítakovi dá doletět k Ironforge, jestli to stihneš i na tom nejpomalejším, to nevím....ale musí se letět trochu na sever, aby jsi pak k tomu IF letěl jakože přímo na východ, abys tu mrtvou zónu stihnul překonat než tě to skopne dolů :)). Aspoň za Alíky to takhle jde ...
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 07/04/2011 :  18:40:35  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Jinak pokud se jsi schopen prihlasit do nejakyho wotlk-dungu(pro hordu idealne asi Nexus) pres LFG jako tank, tak to je velmi snadna moznost, proste se tam prihlas, to bys mel byt na rade hned a v dungu jen utikej kupredu :) az zemres, releasni se a oziv se na krchove, zalet v borean tundre ke vzducholodi do OG neb kam to lita a uz jsi tam :)
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 07/04/2011 :  22:33:02  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
Ten ilvl veci z baglu funguje tak, ze tu danou vec musis bejt schopnej equipnout v danym slotu, tzn jestli hrajes clothaka, muzes mit v baglu ilvl plate treba 2 miliony, ale furt se ti nezapocita. Naproti tomu war, co ma svuj tank gear ilvl 300 ale bude mit fialovej cloth komplet, muze klidne do hccka pres random.

Nakup zeleny cloth itemy jen na ilvl a ses tam hned, vyplati se to

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening

Edited by - Johny on 07/04/2011 22:40:52
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 09/04/2011 :  20:00:26  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
[i] Ale problem je, ze nevim jak se dostat z Vashj do OG. ;)

Poradi mi nekdo prosim?




Dostaneš se do města tak, že vyplaveš na hladinu, sedneš na lítáka a doletíš k ostrovu, co vypadá, jako atol (má tvar U) - na nem je líták pro hordu i pro Aliky a lítá do UC a IF.

Enjoy

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 11/04/2011 :  17:16:51  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sorrow

quote:
[i] Ale problem je, ze nevim jak se dostat z Vashj do OG. ;)

Poradi mi nekdo prosim?




Dostaneš se do města tak, že vyplaveš na hladinu, sedneš na lítáka a doletíš k ostrovu, co vypadá, jako atol (má tvar U) - na nem je líták pro hordu i pro Aliky a lítá do UC a IF.

Enjoy



Diky za radu. Nasel jsem to i na WoWhead foru. Hned jsem to vyzkousel , zaletel do UC, pak do OG, kde jsem si nastavil HS a od tama skacu portalem.

V OG aukci jsem nakoupil par zelenych itemu, udelal nekolik questu a hura na daily. Se svymi 23k HP jsem prekvapil a umrel behem dungu jen 4x ;). Dmg jsem mel horsi nez tank, ale kdybych se furt nevalel po zemi, tak bych mozna i predbehl podobne zeleno-sedeho maga ;)


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 18/04/2011 :  07:57:13  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Heroics are hard!
http://www.youtube.com/watch?v=Zp1TAbOFQCQ&feature=player_embedded

Jistě, vždy se našel nějaký exploit apod, díky kterému byly možné "neskutečné" věci. Ale tohle, pokud se nepletu (možná jo, opravte mě), je o skillu a znalosti herních mechanik.

Když k tomu připočtu, jak "intenzivně se Blizzard věnuje odstraňování bugů a jiných problémů, nemohu si pomoci, ale vyplývá mi, že wow už v podstatě "zakopali". Čemu se tedy opravdu věnují? Ví to někdo?

Těch neřešených bugů je opravdu hodně a rozhodně to myslím nejsou věci, který by bylo těžký odstranit. Namátkově, co si vzpomenu:
Problém s needováním world drop BoE (BwE) epiců.
Quest "aiming high", který je součástí chainu, jehož dokončení je klíčové pro "otevření" Twilight Highlands (portál zpět do SW, dostupnost vendorů nutných pro doskilování někteých profesí.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 18/04/2011 :  08:04:42  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
no aspon vidite jak je dk papirovej tank .. jak tu nekdo psal :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Hayabusa
Starting Member

31 Posts

Posted - 18/04/2011 :  08:21:12  Show Profile Send Hayabusa a Private Message  Reply with Quote
Tady si zas někdo představuje, že odstranění bugu je otakza zaškrtnuti jednoho polička ve WoW editoru. V tom jak je ta hra rozsahla a všechno provazane musi byt k posrani něco fixnout, aby se tim nedojebalo dalšich 10 věcí.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 18/04/2011 :  08:58:11  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Heroics are hard!
http://www.youtube.com/watch?v=Zp1TAbOFQCQ&feature=player_embedded



Neuveritelne Klobuk dole, ten clovek ma skill.

MMO traveller
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 18/04/2011 :  14:57:23  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hayabusa

Tady si zas někdo představuje, že odstranění bugu je otakza zaškrtnuti jednoho polička ve WoW editoru. V tom jak je ta hra rozsahla a všechno provazane musi byt k posrani něco fixnout, aby se tim nedojebalo dalšich 10 věcí.


Mno já jsem teda přesvědčen, že v době OOP právě odstranění bugů, které jsem popsal a jim podobných velký problém být nemůže. Pokud ano, svědčí to o nečistotě kódu.
Takže pokud vím například k tomu lootování. Pokud se tedy nepletu a chápu absolutní basics pogramování a wowka, tak prostě BOE epicu přiřadím možnost needování pro všechny a hotovo.
Jen se musí najít člověk, který se v tom kódu vyzná a ví, kde tuto možnost přiřazení najít...a v tom možná bude problém, že ti, co se v tom vyznají už dělají na něčem jiném. Blizzard na to prostě nijak netlačí, raději hodí do placu kec o tom, že se na tom pracuje.
Kdykoliv mají nějaký větší problém, problém s logováním či něčím podobným, je to vyřešeno hnedle a bez problémů. Proč? No protože na to tu kapacitu uvolní, tam si nedovolí výmluvy. A to jsou opravdu věci, které mohou být hodně zapeklité, protože nemusejí nutně souviset jen s tím, co vytvořil Blizzard, tam musí být mnohdy mnohem těžší operativně zareagovat a dokážou to.
Samozřejmě je to můj názo pouze, nemám pro to důkazy a nemohu to tvrdit.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 18/04/2011 :  16:04:35  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Podílím se na vývoji poměrně rozsáhlého datového skladu kde má databáze xxx tabulek, tuny vazeb a TB informací. Pokud chce někdo změnu, tak jen analýza dopadů zabere člověku i pár dní v závislosti na složitosti změny/požadavku. Dokážu si představit, že WOW bude obdobné. Kromě toho, že musí být všechno perfektně zdokumentováno, tak ten člověk/tým musím mít dobrý přehled na tím nad čím zrovna pracuje. Věřím tomu, že fixout něco ve WOWku může bejt pěknej oser. Čím je ta hra obsahově rozmanitější, tak tím složitější jsou úpravy/opravy. No a potom se vám může stát, že odejde X dobrejch devů/prgramátorů, protože toho maj plný zuby a potřebujou změnu a nebo je to z jiného důvodu a je zaděláno na průser. Sice přijmou nové, ale tomu člověku chvíli trvá, než do toho pronikne.

Já osobně bych teda nechtěl pro Blizzard pracovat v týmu co udržuje technickou dokumentaci.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 18/04/2011 :  22:51:37  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
hmm, technicka dokumentace.. tak tu jsem za posledni 4 roky, co delam ve vyvoji, jeste nevidel..

neni divu, ze nokie dopadla, jak dopadla..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/04/2011 :  07:34:30  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Jasně, chápu a vím, že to někdy může být složitý.
Ale jindy jsou to zase zcela jednoduchý věci a Blizz je prostě neřeší.
Go to Top of Page

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 19/04/2011 :  14:50:38  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
tak zanedlouho tu bude 4.1 patch a nejspis se jim nechce/je to technicky slozitejsi vydat jeste nejakou funkcni 4.0.x verzi


quote:
Originally posted by Hayabusa

Tady si zas někdo představuje, že odstranění bugu je otakza zaškrtnuti jednoho polička ve WoW editoru. V tom jak je ta hra rozsahla a všechno provazane musi byt k posrani něco fixnout, aby se tim nedojebalo dalšich 10 věcí.


hele ale tak to klidne muze byt, v jednom postu na offic foru Ghostcrawler (nebo aspon myslim ze to byl on) popisuje ze maji vlastne 2 tymy, v prvnim jsou programatori a ti programuji ten "wow editor" :-), lidi zdruheho tymu pak pomoci techto nastroju vytvareji vlastni hru, takze kdyz maji nejakou chybu v te horni vrstve tak oprava bugu klidne muze byt otazka zaskrtnuti policka, ale kdyz maji chybu nekde v kodu tak verim, ze to musi byt strasna pakarna najit a opravit
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 23/04/2011 :  00:39:59  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Heroics are hard!
http://www.youtube.com/watch?v=Zp1TAbOFQCQ&feature=player_embedded

Jistě, vždy se našel nějaký exploit apod, díky kterému byly možné "neskutečné" věci. Ale tohle, pokud se nepletu (možná jo, opravte mě), je o skillu a znalosti herních mechanik



Raegwyn je hodně známá postava právě tím, že soluje kde co (v betě dával videa jak soluje kaelthase v TK například, ve wotlk solnul sarthariona, asi tak půlku ICC atd)

Co se týče toho videa, Ozruk nic nedělá pokud člověk dokáže uhnout z toho frontal cone - killy tanků poté co chcípnou dps a healer jsou poměrně běžné... a drak je taky věčně ve vzduchu. Já na tom spíš obdivuju tu vytrvalost že dokáže 25 minut udržet koncentraci (navíc pobíhá v UH presenci takže evidentně neřeší ani tankování)

Edited by - Rakhen on 23/04/2011 00:51:02
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/04/2011 :  08:52:01  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak když obdivuješ trpělivý lidi, tak tenhle je ješě mnohem trpělivější :)
http://www.youtube.com/watch?v=_FtIreQyEMM&feature=player_embedded
A jasně, máš pravdu, že tam u těch fightů, co si vybral, do tanka moc dmg nejde, POKUD se vyhne ty dmg, kterou dostat nemusí. Jenže to je právě ono :) Vždyť na tomhle( stackováná penalizace za stání v ohnících) je postavenej třeba celej Cho'gall normal fight a jak to bylo či stále ještě je pro většinu raidů a lidí těžkej fight.

Jinak pokud tydle "blbinky" někoho zajímají, tak ten raegwyn má i svůj blog o sólování
http://www.raegwyn.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 23/04/2011 :  13:25:37  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Já jsem jenom jednou solnul Onyxii, tuším že na lvl 70 první týden potom, co uvolnili WoTLK talenty, za paladina. A byla to pěkná nuda

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/05/2011 :  11:50:18  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ani ne týden po vydání patche 4.1:

Epicy, co jsou podle Blizzardu v Cataclysmu opravdu epicy se prodávají na AH i za 500G a je jich tam opravdu tolik, že je nikdo ani nechce.

A je tu jeden z prvních nerfů oněch nových "tak těžkých" istancí.

quote:
Akil’zon’s Static Disruption will no longer chain if players are more than 5 yards apart and is now cast every 12 seconds, up from 5.


Což udělalo z prvního poměrně těžkého bosse Zul Amanu otravného panáka, za kterým se navíc musí na druhou stranu insty, než je cesta k ostatním bossům.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 03/05/2011 :  13:37:52  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
PvE by měli rozdělit na Casual a na Normal a HC by byl ještě nadstavbou normálu. To je fakt hrozný jak se vše musí ponerfovat

A casual by měl slabší staty.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/05/2011 :  13:58:26  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

PvE by měli rozdělit na Casual a na Normal a HC by byl ještě nadstavbou normálu. To je fakt hrozný jak se vše musí ponerfovat

A casual by měl slabší staty.



Bych to udělal ještě jinak:
Normálně dvě základní obtížnosti, normal a HC, obě strašně lehký.
pak bych udělal extra obtížnost, nazval bych to nepřitažlivě, třeba onlyfortards, mělo by to opravdu HC obtížnost, loot by tam vůbec nebyl a áčka taky ne, prostě jen pro ty, co si chtěj zahrát.
Nebo možná pokud loot ano, tak stejnej jako v tom lehkým. Nic navíc, aby nikdo nemusel kůliva tomu chodit brečet na blizardí fora, že je to moc složitý.

Edited by - vool on 03/05/2011 14:00:26
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 03/05/2011 :  13:58:46  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
casual by mel mit slabsi potvory a lepsi drop .. aby se to vyrovnalo
HC by pak melo horsi drop ... min veci a horsich ... a do HC instance by se nedalo jit v casual vecech .. aby to zustalo HC .. no a HC hraci by na oplatku za to meli treba .. drazsi opravy .. co vy a to?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 03/05/2011 :  14:00:03  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
O kterych epikach mluvis?
Jeste jsem v ZA/ZG nebyl, ale kdyz se podivam na wowhead

http://www.wowhead.com/zone=3805
http://www.wowhead.com/zone=1977

tak jsou vsechny BoP


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 03/05/2011 :  14:45:24  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

O kterych epikach mluvis?
Jeste jsem v ZA/ZG nebyl, ale kdyz se podivam na wowhead

http://www.wowhead.com/zone=3805
http://www.wowhead.com/zone=1977

tak jsou vsechny BoP



Nehraješ na Drakthulu? se podívej do auction na item level 353 epicy a více než pár jich tam najdeš.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/05/2011 :  21:51:12  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

O kterych epikach mluvis?
Jeste jsem v ZA/ZG nebyl, ale kdyz se podivam na wowhead

http://www.wowhead.com/zone=3805
http://www.wowhead.com/zone=1977

tak jsou vsechny BoP


Koukni tady
http://www.mmo-champion.com/content/2239-Updated-Zul-aman-and-Zul-gurub-Loot-Tables-Heirloom-Legs-Comics
a pár jich tam najdeš, jde o dva prsteny, dva pláště, jedny wristy, jednu 1h palici, dvoje rukavice ... možná jsem na něco zapomněl.
Nejen na DT je toho plno, ale prostě skoro všude, kde se trochu hraje :)
Už jsem zažil, že za jeden run padly 3.
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 04/05/2011 :  13:37:53  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by paja2000

O kterych epikach mluvis?
Jeste jsem v ZA/ZG nebyl, ale kdyz se podivam na wowhead

http://www.wowhead.com/zone=3805
http://www.wowhead.com/zone=1977

tak jsou vsechny BoP


Koukni tady
http://www.mmo-champion.com/content/2239-Updated-Zul-aman-and-Zul-gurub-Loot-Tables-Heirloom-Legs-Comics
a pár jich tam najdeš, jde o dva prsteny, dva pláště, jedny wristy, jednu 1h palici, dvoje rukavice ... možná jsem na něco zapomněl.
Nejen na DT je toho plno, ale prostě skoro všude, kde se trochu hraje :)
Už jsem zažil, že za jeden run padly 3.



Diky za odkaz. Prostuduji. Ty rukavice jsem v aukci videl. Nevim, jestli za ne mam dat 250 goldu ;), nebo pockat na tyto za repku ... http://www.wowhead.com/item=62417

Jinak si myslim, ze pro me jako feral tank/dps druida tam nic co by nebylo BoP neni.


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 09/05/2011 :  16:34:05  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tuším ještě jeden prsten, ale v feral druidech se moc nevyznám, tak si nejsem jist.
Jinak 250G za 353epic nedávej, je to na takovej šrot moc drahý, 250G je celý jmění :))
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 09/05/2011 :  18:44:54  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

casual by mel mit slabsi potvory a lepsi drop .. aby se to vyrovnalo
HC by pak melo horsi drop ... min veci a horsich ... a do HC instance by se nedalo jit v casual vecech .. aby to zustalo HC .. no a HC hraci by na oplatku za to meli treba .. drazsi opravy .. co vy a to?


Tak ja myslím, že ledacos ohledně toho, pro koho či proč vlastně nyní HC obtížnost 5-manů existuje naznačil Blizz tím, že "nové" dvě instance jsou pouze v HC verzi ... :)

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/06/2011 :  10:04:19  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Další vynález zkázy:

quote:
Update - Added official notes update, including the very anticipated ...
If a player wins a Need roll under the Need Before Greed system on a Bind on Equip item, the item will become Soulbound to that player. The item will remain unbound if won via a Greed roll.


Aneb vždy needuj neb šance, že by všichni greedovali je mizivá, tudíž pokud needem vyhraješ, získáš aspoň krystal nebo pár goldů od vendora...
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 08/06/2011 :  08:33:06  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Hele jak často dává Blizzard to oběhu nový content ? Je to vždy jen v rámci velkého placeného datadisku ?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/06/2011 :  08:34:33  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Hele jak často dává Blizzard to oběhu nový content ? Je to vždy jen v rámci velkého placeného datadisku ?




blizzard uz davno novej content nedela ani v ramci datadisku :) uz se jenom recykluje :)
posledni slusna davka novyho contentu bylo burning crusade

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 08/06/2011 08:35:00
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 08/06/2011 :  09:16:43  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Hele jak často dává Blizzard to oběhu nový content ? Je to vždy jen v rámci velkého placeného datadisku ?



Ne, kdyz se podivas treba na patch 4.1 (pridani ZA/ZG) a nebo nadchazejici 4.2 kde budou pridany tusim 2 raidzony firelands. Tak z toho muzes odvodit, ze i docela velka cast contentu se pridava mezi placenymi datadisky.


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 08/06/2011 :  09:23:50  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Vypadá to divně vzhledem k tomu, kolik na té hře vydělává a kolik by se mohlo dát do opravdu kvalitního vývoje.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 08/06/2011 :  09:50:13  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Vypadá to divně vzhledem k tomu, kolik na té hře vydělává a kolik by se mohlo dát do opravdu kvalitního vývoje.


co se pod touhle myslenkou skryva? co je to kvalitni vyvoj ve vztahu k wow?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 08/06/2011 :  10:33:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
A vy už jste pokořili všechen kontent? :o)
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 08/06/2011 :  10:33:40  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
No co se za ní skrývá. Dejme tomu craft. Můžu si ve hře udělat crafta u kterého budu vědět co přesně budu moct do budoucne vyrobit. Jsou to přesně dané předměty. Nicméně ve finále, když dingnu 525, tak můžu jen prohlásit. Been there. Done that. S penězma co Blizzard má by se dal craft dovézt úplně někam jinam. Craft mě připadne, že je ve WOW jen jako další věc "aby bylo chvíli co dělat", ale až na pár případů nejsou věci z craftu moc použitelné. (myslel jsem si kdysi opak, když sem leveloval první postavu).

První věc, která mě napdá a určitě by jí plno hráčů ve hře uvítalo je možnost upravit si vzhled věcí co má člověk na sobě. Npř. když jedu dungeony a leveluju postavu, tak posbírám věci, které k sobě občas moc nesednou. Plno lidí si řekne, že vzhled sere pes ... hlavně že to má tu správnou kombinaci intellect/spirit, ale plno lidí by si s tím určitě vyhrálo. Měnit kombinaci barev, přešít/překovat shouldry tak aby vypadaly tak a tak.

Další věc co mě napadá je udělat nějaký engine/nástroj na tzv. "generované" dungy. Kdy je dung/instance pro konkrétní grupu předgenerován, tak abychom kvůli repce/valorům/jp nemuseli chodit furt ty samé gungy dokola až do totálního výmazu mozku. Chápu, že takový nástroj by musel být opravdu velice komplexní, aby vytvářel dungy, které by za něco stály. Určitě by se nejednalo o lokace, které byly udělané a šité na míru pro konkrétní quest, ale lidi by přestali chodit dungy jak roboti, protože prostě musí jít ten podělanej Grim Batol díky nějakému trinketu ještě 20x než to nafarmí a potom ještě 20 na JP, popřípadě valory v HC, aby byl další equip. Takový dung by mohl být předgenerované pasti apod. na nečekaných místech a konec dungu/boss by se prostě musel najít.

No myšlenek je hodně a některé jsou poměrně komplexní. Vím, že vývoj komplexních systémů stojí dost peněz a já si myslím, že na tohle zrovna Blizzard peníze má.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/06/2011 :  10:38:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar


No myšlenek je hodně a některé jsou poměrně komplexní. Vím, že vývoj komplexních systémů stojí dost peněz a já si myslím, že na tohle zrovna Blizzard peníze má.




jenze proc by je mel utracet :) kdyz vetsine stacilo jako content i mistnost o polomeru 30 metru kam po sobe prisli 4 bossove, ktery jsi mohl zabit tak ze jsi skakal bud na leve, nebo na prave noze

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 08/06/2011 10:38:29
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 08/06/2011 :  10:40:01  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Už se to tu rozebíralo milionkrát. Lidi co chtějí hrát HC je minorita.. pár procent. 90 procentům lidi WoW hraje tak jak hraje.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 08/06/2011 :  10:48:25  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by ehivar


No myšlenek je hodně a některé jsou poměrně komplexní. Vím, že vývoj komplexních systémů stojí dost peněz a já si myslím, že na tohle zrovna Blizzard peníze má.




jenze proc by je mel utracet :) kdyz vetsine stacilo jako content i mistnost o polomeru 30 metru kam po sobe prisli 4 bossove, ktery jsi mohl zabit tak ze jsi skakal bud na leve, nebo na prave noze



Kdo se necítí na tak složitou záležitost, tak může jít BH, tam je ten boss jenom jeden a to hned za rohem.

Druhá věc je také ta, že i Blizzard má podle mě akcionáře a ty chtějí vidět nějaké peníze, tak že na vývoj asi jde jen to co opravdu musí = závratné sumy ze zisku to asi nebudou.
Go to Top of Page

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 08/06/2011 :  13:42:51  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

No co se za ní skrývá. Dejme tomu craft. Můžu si ve hře udělat crafta u kterého budu vědět co přesně budu moct do budoucne vyrobit. Jsou to přesně dané předměty. Nicméně ve finále, když dingnu 525, tak můžu jen prohlásit. Been there. Done that. S penězma co Blizzard má by se dal craft dovézt úplně někam jinam. Craft mě připadne, že je ve WOW jen jako další věc "aby bylo chvíli co dělat", ale až na pár případů nejsou věci z craftu moc použitelné. (myslel jsem si kdysi opak, když sem leveloval první postavu).

První věc, která mě napdá a určitě by jí plno hráčů ve hře uvítalo je možnost upravit si vzhled věcí co má člověk na sobě. Npř. když jedu dungeony a leveluju postavu, tak posbírám věci, které k sobě občas moc nesednou. Plno lidí si řekne, že vzhled sere pes ... hlavně že to má tu správnou kombinaci intellect/spirit, ale plno lidí by si s tím určitě vyhrálo. Měnit kombinaci barev, přešít/překovat shouldry tak aby vypadaly tak a tak.

Další věc co mě napadá je udělat nějaký engine/nástroj na tzv. "generované" dungy. Kdy je dung/instance pro konkrétní grupu předgenerován, tak abychom kvůli repce/valorům/jp nemuseli chodit furt ty samé gungy dokola až do totálního výmazu mozku. Chápu, že takový nástroj by musel být opravdu velice komplexní, aby vytvářel dungy, které by za něco stály. Určitě by se nejednalo o lokace, které byly udělané a šité na míru pro konkrétní quest, ale lidi by přestali chodit dungy jak roboti, protože prostě musí jít ten podělanej Grim Batol díky nějakému trinketu ještě 20x než to nafarmí a potom ještě 20 na JP, popřípadě valory v HC, aby byl další equip. Takový dung by mohl být předgenerované pasti apod. na nečekaných místech a konec dungu/boss by se prostě musel najít.

No myšlenek je hodně a některé jsou poměrně komplexní. Vím, že vývoj komplexních systémů stojí dost peněz a já si myslím, že na tohle zrovna Blizzard peníze má.




co se týká toho obsahu, tak blizzard ho přidává průběžně a "zdarma" (jen za 13 éček měsíčně nebo kolik to teď je :-) ), 4.2 patch přidá nový raid tier, pak bude minimálně ještě jeden velký content patch, který přidá další raid tier s "final bossem" aktuálního datadisku, když se zdrží další datadisk nebo když jim začnou padat subscripse tak přidají nějakou mini raid instaci s jedním dvěma bossy, skoro to vypadá, že mají něco připraveno/rozpracováno a když je potřeba tak to jen v rychlosti dodělají a přidají do hry

přepracování craftu je asi nereálné, to by se musel změnit celý herní koncept, představ si že by šel ukraftit lepší equip než co padá v raidu, pak by si každý prošel ten raid jen 2-3 krát, aby se podíval co je nového a pak už by nebyl důvod to skládat=>nebyl by důvod to hrát a platit
další možnost by byla přidat do hry víc spotřebního materiálu(lektvary, munice, atd) nebo udělat spotřební materiál i ze samotného equipu, ale blizz jde přesně opačnou cestou, takže tohle taky nehrozí

změna vzhledu equippu, automatické generování dungeonů, tak to by bylo super, některé onlineovky to mají, ale bojím se, že dokud nebude na mmo trhu pořádná konkurence, která donutí blizzard k takovému kvalitativnímu skoku, tak do toho nepůjde

ber to tak, že blizzard má 10mega zákazníků, kteří jsou více méně spokojeni, to znamená, že nemuže provést nějakou zásadní změnu konceptu hry a také mají tak velký podíl na trhu, že nepotřebují dělat nějaké komplikované(=drahé) změny, stačí jim občas přidat novou instanci, nové kouzlo, novou rasu a většina hráčů je spokojená
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 08/06/2011 :  15:48:54  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

A vy už jste pokořili všechen kontent? :o)



Právě pracuju na achievementu "Do no get mad from doing the same stuff again and again .."
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 08/06/2011 :  20:21:06  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

A vy už jste pokořili všechen kontent? :o)


Já nikoliv a myslím, že už ani nikdy nepokořím, pokud tedy nebudu běhat s nablby získavát achievmenty a wipovat na raidbossech o "datadisk níže".
Hlavní důvody, proč toho nedosáhnu jsou jednoduché. Myslím, že nemám na to, abych se uplatnil v nějaké opravdu fungující guildě ( to jsou pro mě řekněme guildy, který už aspoň teď mají všechno zabitý). A ten zbytek je tak prošpikovaný lidmi, kteří hrají wow jen proto, aby zabili občas nudu (či různými existencemi, které ve wow jsou více méně za účelem otravování druhých), že se mi v tom přebírat nechce.
Masa těchto "hráčů" přišla s posledním datadiskem.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 08/06/2011 :  20:32:26  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
add craft
Tak v podstatě craft je dobrý leda k tomu, že když ho dotáhneš do jakési "vysoké" úrovně, získáš trochu statů navíc ...dnes pokud se nepletu cca +80 pro tebe důležitého statu.

Ekonomika ve wow nijak smysluplně nefunguje, v podstatě je to otravná záležitost již dnes, takže tvrdit, že kraft má nějaký význam pro ekonomiku hry mi přijde pošetilé.

Že by byl craft zábavný, o tom nemůže být ani řeč.
Že by ty itemy z něj nějak pomohly...no ani ne v dnešní době myslím.

Bohužel jsem debil a stále jsem si ještě neřekl, že za tohle platit nehodlám. Takže vlastně Blizzard taky podporuju a zároveň na něj nadávám, což je opravdu stupidní :/.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000