Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 CATACLYSM
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 13/01/2011 :  15:42:41  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
janse ze bude lip ... zakladam guildu pro Titan Online

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 13/01/2011 :  16:27:13  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Titan se to stejně jmenovat nejspíš nebude..

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 13/01/2011 :  19:56:38  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Ono jinde líp nebude, párkrát jsem si odskočil do Darkfallu a nevydrželo to A Age of Conan vůbec.


Takhle nějak jsem to myslel. Já zkoušel chvilinku Aion...a jaksi vůbec no ...
Ono se to nějak asi vybarví, teď je takový zmatený období..neustálený....dobrá guilda s aktivními hráči je nyní velkou výhodou...protože kupříkladu dva HC daily randomy s PUGem mi někdy zaberou nyní celej den :/ Teď jsem si jednu postavu nacpal do guildy, která skončila wotlk s 11/12 ICC HC 25 a že by to tam bylo výrazně lepší se fakt říct nedá...tedy samozřejmě pokud nemáš štěstí zrovna na lidi, kteří tu guildu táhnou. Prostě absolutní většina lidí zase čeká, až je někdo povede za ručičku, řekne jim kam pouštět ty firebally, do čeho nešlapat, jak se oenchantit a ogemovat...úplně stejný jako v běžným životě. Co jinýho taky čekat že? :)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 14/01/2011 :  00:41:13  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
http://eu.battle.net/wow/en/blog/1690800#blog

Zajímavý článek, že by konec nerfů ? (zásadních)

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 14/01/2011 00:48:57
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 14/01/2011 :  08:05:10  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
hahaha...

quote:

This game was about exploration, landscape, character and combat.
Now you've turned it into an chore that demands choreography and reflexes.
I think you've made a huge mistake, and that will become evident in two or three months' time when sub start to fall.

Grow up.
I'm one of the millions of casual players who keep this game afloat. Blizz are far more interested in my opinions and my money than hardcore fanbois like you. You're niche, mate. I'm market. And in two to three months time when the subs start to fall drastically, Ghostcrawlers going to come crawliing back in here to explan why he has decided to make heroics easier but why it's still not 'a mistake'. Then I may resub. I hope you won't be here then.


"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "

Edited by - DarkFace on 14/01/2011 08:07:06
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 14/01/2011 :  12:24:35  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Lol

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/01/2011 :  11:01:47  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

http://eu.battle.net/wow/en/blog/1690800#blog
Zajímavý článek, že by konec nerfů ? (zásadních)



Myslím, že nerfy musí pokračovat.
Když byly HC na začátku těžší, vesměs v LFG byli lidé, kteří hrát uměli, takže jsem třeba strávil s PUGem v DM několik hodin a nikdo neleavnul i přes spoustu wipe, lidi chtěli hrát a dostat se dál v té instě.
Teď když něco nerfli a oznámili to, do LFG se hlásí kdekdo. A samozřejmě i spousta těch, co neumí hrát vůbec. Důsledkem je časté leavování a opravdu málo group ten dungeon dojde. Podle mě je situace taková, že průměrnej hráč, kterej u toho nesedí celej den a chtěl by třeba pravidelně chodit daily HC přes LFG prakticky nemá šanci (myslím z časového hlediska).
Z tohodle mi vyplývá, že to prostě budou muset nerfovat dál a dál.

Shatterene jak na tebe působí obtížnost instancí, v kterých jsi teď s huntou byl?

Nicméně na wow se mi moc líbí, že je tak rozsáhlý, že vždy se dá nějak zabavit. Třeba teď mě napadlo oprášit zapomenutýho holadina na 73lvl a tak s ním teď chodím healovat insty. Potkávám spoustu evidentně nových hráčů, spoustu hráčů, kteří se do wow vrací a občas i nějaké, co jen levelují další postavu. Tohle v kombinaci s tím, jak blizzardi domršili wotlk dungeony (hlavně ty pro 75-79lvl) tím, že absolutně neodpovídá výkon postav, scalování equipu, HP mobů (prostě je to děsnej řáholec), generuje mnohdy naprosto neuvěřitelně zábavný situace.

Edited by - vool on 15/01/2011 11:02:56
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/01/2011 :  16:51:36  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No hele, já jedu od levelu 1 casual hráním protože bohužel více času teď nemám a zaznamenal jsem zajímavé věci docela. Hned první dung RFC, boss fighty trvaly o mnoho déle (zvýšení HP), takhle to bylo v pár dungeonech, pak se to tak nějak srovnalo a bylo to rychlý, oříšek byl DM a Stratholme, dung se z 20 minut vyšplhal i na 45 minut až hodinu a běžně se to nedošlo celé. Teď mám jen lvl 71 takže víc jsem toho už nezaznamenal.

Přišlo mi to, jako by byly obtížnostní propady co se low lvl týče, těžký začátky, primitivní prostředek a ke konci do 60tky zase těžké. Určtitě velkou roli hrále také složení grupy.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 15/01/2011 :  19:03:28  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren


Přišlo mi to, jako by byly obtížnostní propady co se low lvl týče, těžký začátky, primitivní prostředek a ke konci do 60tky zase těžké. Určtitě velkou roli hrále také složení grupy.



Tim 'tezke' myslis, ze kdyz pullnes 4 packy soucasne, tak healer uz musi trefit flash heal na spravny cil, jinak mozna i nekdo umre?
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/01/2011 :  00:17:11  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Z hlediska healu ani ne, spíš ta dmg už na ten multipack nestačila, respektive nebylo to tak easy jak jsme zvyklí

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 19/01/2011 :  10:48:47  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Shatteren


Přišlo mi to, jako by byly obtížnostní propady co se low lvl týče, těžký začátky, primitivní prostředek a ke konci do 60tky zase těžké. Určtitě velkou roli hrále také složení grupy.



Tim 'tezke' myslis, ze kdyz pullnes 4 packy soucasne, tak healer uz musi trefit flash heal na spravny cil, jinak mozna i nekdo umre?


No to je ovšem základní fail ve specu, že.

Jako disc můžeš celou instanci prosmitovat, všichni jsou na full, tvoje mana taky, a občas zmáčkneš archanděla protože goblin s křídlama >> goblin bez křídel. Fakt je že jednou za instanci musíš ten pennance použít i jako heal a ne jako dorážečku na moba, ale co se dá dělat, jednou si healer tak ten jeden heal za 10 minut musíš přežít...
Go to Top of Page

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 21/01/2011 :  14:36:07  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
tu obtiznost musim potvrdit, rozjel jsem si healera shamika a je to naprosta katastrofa, bezne se puluji 2-3 packy, tanci nedrzi agro, dmg jde do vsech, ale neni problem to uhealovat, takze ve vysledku je to dost nuda, zatim jsem teda jen 45, ale rikate ze k 60 se to trochu zlepsi? a co pak zas totalni easy mode? takze jedina sance si normalne za heal zahrat jsou aktualni cata dungy a heroiky?
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 21/01/2011 :  14:57:12  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by huhla

tu obtiznost musim potvrdit, rozjel jsem si healera shamika a je to naprosta katastrofa, bezne se puluji 2-3 packy, tanci nedrzi agro, dmg jde do vsech, ale neni problem to uhealovat, takze ve vysledku je to dost nuda, zatim jsem teda jen 45, ale rikate ze k 60 se to trochu zlepsi? a co pak zas totalni easy mode? takze jedina sance si normalne za heal zahrat jsou aktualni cata dungy a heroiky?


"tezky" jsou pouze a jen lvl 85 heroicy, vse ostatni je prekonany content spoustou zmen do charu atd.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 21/01/2011 :  15:14:23  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by huhla

tu obtiznost musim potvrdit, rozjel jsem si healera shamika a je to naprosta katastrofa, bezne se puluji 2-3 packy, tanci nedrzi agro, dmg jde do vsech, ale neni problem to uhealovat, takze ve vysledku je to dost nuda, zatim jsem teda jen 45, ale rikate ze k 60 se to trochu zlepsi? a co pak zas totalni easy mode? takze jedina sance si normalne za heal zahrat jsou aktualni cata dungy a heroiky?


"tezky" jsou pouze a jen lvl 85 heroicy, vse ostatni je prekonany content spoustou zmen do charu atd.

je to taky hodne equipem ... kdyz jsem heroicky zacinal tak jsme mel jako tank 130k hp a dmg se motala kolem 8k dps ... ted mam 180k hp a dps je kolem 14k ... takze uz se nekona zadnej cc ... proste se to nabere zabije a je to

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/01/2011 :  18:59:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ano, ano, musím potrvdit, že obtížnost hc 5-man je už (a z většiny by byla i bez nerfů) pro trochu lepší PUG hodně nízká. Obzvláště pokud se ještě CC čkují mobové, healer opravdu mnohdy již nemá co dělat.
Samozřejmě strašně moc je to o lidech a jejich postavách, jak je napsáno již výše. Když se sejdou tři DPS, co dělají i s tankem dokupy třeba 25k DPS, je HC stále hodně těžké.

Co se toho snadnýho levelování týče, myslím, že to šlo vždy, když člověk měl skill.
Třeba před 3.0.1 se s dobře vybaveným shamanem dalo v dungách na startu outlandu dělat kolem 2.5k dps, což skoro eliminovalo nutnost tanka či healera v grupě.
Priesta si pamatuji, že jsem před 3.0.1 proháněl instama cca 20-50lvl coby discipline a párkrát jsem jako healer byl i nejlepší DPS. Stačila mi k tomu z absolutní většiny jen Holy nova.
A to nejsem vůbec skiller, ba naopak.

Na druhý straně u wowka ta diference mezi znalým a neznalým hráčem asi byla a bude vždy, mě jen prostě štvou ty jejich ulhaný kecy, nemohu se pak ubránit dojmu, že si ze mně někdo dělá srandu.

Healing "nerf" in Cataclysm
Healing was so good, and so efficient, toward the end of Wrath of the Lich King that healing wasn't a challenge for a geared player. Healers were able to make up for any number of mistakes made by their group, and almost never ran out of mana.
That isn't a direction that we are comfortable continuing in since it obviated choices in the healing process, allowed players to effectively ignore encounter mechanics and, dare I say it, minimized skill as a component in healing.
While there may be opposing perceptions of the results, I don't think it's laziness by anyone's standards to put thought, care and work into tuning a game to create a challenging but 'winnable' experience. I believe it would have been laziness to maintain the status quo.

Go to Top of Page

corum
Starting Member

3 Posts

Posted - 24/01/2011 :  16:30:51  Show Profile  Visit corum's Homepage  Send corum an ICQ Message Send corum a Private Message  Reply with Quote
Já tedy nevím, ale já jsem za obtížnost rád. Konečně to není jen tupé probíhání zkrs instance a grindění JPeček. Myslím že Cataclysm hru oživil a docela mě mrzí, že kvůli lidem co nejsou schopný projít HC inst se zase nerfují. Asi opravdu Blizz stojí jen o to aby (jak psal výše)healer na začátku HCečka buffnul hodil dotky a pak dělal DPS. Přece jen časy kdy se v instancích používali i ovečky a sap mě bavili daleko víc než toto.

HORDE FTW - wow-doupe.cz
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 30/01/2011 :  18:36:20  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
Mně Cataclysm baví. A tím myslím opravdu i po stránce "zábavy", protože série questů The Day that Deathwing came v Badlands nebo Welcome to the Machine v Hillsbradu mě zcela a totálně rozsekala.

Obzvláště druhý jmenovaný, kdy si hrajete na quest givera, a dorazí k vám postupně Dumass, Orkus (the Kingslayer) and Johny Awesome... to jsem šel smíchy ze židle na zem.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/01/2011 :  10:18:06  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak ono je to taky hodně o tom, kolik času ve wowku kdo tráví. Jako všude jinde platí, že čím více to děláš, tím více negativ najdeš.
A taky není člověk ani Blizzard ten, aby se zavděčil lidem všem.
Nicméně stále si myslím, že Cata je dosti odbytý a mnohé sliby které dali (např.: obtížnost HC instancí, epicy budou oravdu epicy)nejen, že nedodrželi, ale v podstatě tím, co udělali se vysmívají do ksichtu těm, kteří jim uvěřily.
Go to Top of Page

Desperx
Starting Member

8 Posts

Posted - 01/02/2011 :  13:02:03  Show Profile Send Desperx a Private Message  Reply with Quote
Moje schrnuti cataclysm po tydnu hrani

Levelovani stereotyp. Par questu zabavnejch, ale zabava by mela zacit az na 85 takze se to da prezit. Takze 5 man dungy normal malo a kazdej dung po paty uz je fakt vopruz (zlaty wotlk s milionem dungu). Nabral sem nakej modrej equip a tesil se na pvp.

Pvp v bg tak tady sem se fakt nasral hral sem maga a delat fireballem 5k dmg do lidi co maj 100k+ hp a s healama za 50k a hotkama za 10k to sem myslel ze si ze me blizard dela prdel. Kde je kurwa dmg ? Polovicni dmg v pvp je proste ulet. Vetsina lidi nez aby bojovala tak radsi utece nebo ceka na prevahu. Dve dps sme nebyli schopny zabit druida (ani nejak ohrozit). Tohle neni o equipu i s 2x dmg je to furt trapny at se dou s resilenci vycpat. Uz to neni vubec akcni. Nuda

Asi to udelali kvuli 5v5 arenam a korejskym tv prenosum aby to bylo delsi a zabavnejsi. Netusim ale pro me wow skoncilo a uz je pryc z disku. Timhle datacem se muze jit blizz vysrat a lepsi uz to nebude.

Ps. hral sem od startu i kazdej datadisk.
Pss: predoednal sem rift po par dnech v bete, doporucuju vsem koho wow taky uz sere
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 01/02/2011 :  13:19:36  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Desperx

Pvp v bg tak tady sem se fakt nasral hral sem maga...

to bude mozna ten problem

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/02/2011 :  19:00:12  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Po týdnu hraní tohle napsat, no nevím... Mág je nebo alespoň byl jednou z nejsilnějších/nejlepších class do PvP na lvl 85. Nevím jak teď.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/02/2011 :  10:23:02  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
Mag je ted se svym AOE CC tak OP, ze to je na zbliti.. jeste ze ho maji nerfovat..

ale chapu, ze pro dementy typu Desperx, kteri cekaji, ze jako cerstve 85ky nabehnout do BGcka a budou instakillovat hromadne desitky nepratel jednim cudlikem, to je malo..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 02/02/2011 :  11:30:04  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Desperx

Pvp v bg tak tady sem se fakt nasral hral sem maga a delat fireballem 5k dmg do lidi co maj 100k+ hp a s healama za 50k a hotkama za 10k to sem myslel ze si ze me blizard dela prdel. Kde je kurwa dmg ?



lol.... hraje nejvic OP class a jeste whinuje jak cerstve kastrovanej eunuch....

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 02/02/2011 :  11:41:35  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

[quote]Originally posted by Desperx

Pvp v bg tak tady sem se fakt nasral hral sem maga a delat fireballem 5k dmg do lidi co maj 100k+ hp a s healama za 50k a hotkama za 10k to sem myslel ze si ze me blizard dela prdel. Kde je kurwa dmg ?



ty healy za 50k bych fakt chtěl vidět...

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 02/02/2011 11:42:02
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 02/02/2011 :  16:06:15  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG


ale chapu, ze pro dementy typu Desperx



.. ostrý hoch ....
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 03/02/2011 :  06:52:14  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

Mag je ted se svym AOE CC tak OP, ze to je na zbliti.. jeste ze ho maji nerfovat..

ale chapu, ze pro dementy typu Desperx, kteri cekaji, ze jako cerstve 85ky nabehnout do BGcka a budou instakillovat hromadne desitky nepratel jednim cudlikem, to je malo..


No ano, je to trubka, ist v 333 modrakoch (prinajlepsom) a bez resi do BG, toje sialenstvo. Ale mal aspon tolko rozumu, ze to zmazol. Jemu podobni ale urobia fotm alta lebo si myslia, ze chyba je v Blizzarde.

MMO traveller
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/02/2011 :  14:22:16  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ale ano, chyba je i v tom Blizzardu (tedy z jejich pohledu je to samozřejmě bezchybný marketingový tah), přitáhl svým marketingem do hry lidi, kteří se hodí maximálně na SuperMario a neřekl jim, že tohle je trochu náročnější. A lidi, kteří si chtějí hrát a jsou dobří v podstatě brzdí. Viz například limity získavání Valor points za týden apod. Přijde mi to jako komunismus. Prostě: "jasně, snaž se, ale ne zas moc, abys nevyčníval, protože náš průměrnej zákazník by pak mohl být naštvanej, že máš víc než on".
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 04/02/2011 :  14:37:55  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Ale ano, chyba je i v tom Blizzardu (tedy z jejich pohledu je to samozřejmě bezchybný marketingový tah), přitáhl svým marketingem do hry lidi, kteří se hodí maximálně na SuperMario a neřekl jim, že tohle je trochu náročnější. A lidi, kteří si chtějí hrát a jsou dobří v podstatě brzdí. Viz například limity získavání Valor points za týden apod. Přijde mi to jako komunismus. Prostě: "jasně, snaž se, ale ne zas moc, abys nevyčníval, protože náš průměrnej zákazník by pak mohl být naštvanej, že máš víc než on".


Mno ty tydenni capy nesouvisi s lamama, ale aby mel Bliz krasne spocitany, kdy presne musi vydat dalsi tier.

A jinak kvalitnejsi hry (a typicky vsechny konzolovy) so "easy to learn, hard to master". Wow miri timhle smerem, akorat si nejsem jistej jestli to u onlinovky projde.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/02/2011 :  20:56:00  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tomu s tou kalkulací na další tier moc nerozumím. Vždyť přece kdyby to maximum neomezoval, stejně by bylo omezený množstvim bossu + daily random heroicu nebo v čem se pletu?


Nicméně tenhle nerf HC cek je dost brutus....


In case you aren't already aware, Luck of the Draw is the name of the buff you get for grouping with random people using Dungeon Finder. It currently provides a 5% buff to damage, healing, and health if you have at least one random player in your group. With patch 4.0.6, we are increasing this buff to 5% damage, healing, and health per random player, up to a maximum of 15%.


Jestli to dobře chápu (má angličtina není nic moc), tak v klasickým PUGu, kde se nikdo nezná dostaneme +15% dmg, +15 heal a +15% hp .

Tak teda Shatterene to máš smůlu, to už se fakt nepobavíš v těch HC čkách ... edit: teda pokud půjdeš PUG.

Edit2:
Můžou tvrdit, jak chtějí, že dalším nerfem to více zpřístupní těm, co jsou schopni ovládat maximálně splachovač na wc, realita je taková, že pro hráče, kteří by rádi aspoň trochu úroveň, to znamená, že se do těch PUGů nahrne o to více neschopných a otravných lidí a PUGy tak budou ještě větší ztrátou času a hlavně budou o to více otravné pro lidi, co aspoň tochu hrát umí.
Takže myslím, že opět známka toho, že jde jen o ty peníze .... a wow se pomalu pohřbívá pro hráče myslím .....


Edited by - vool on 05/02/2011 01:54:50
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 05/02/2011 :  10:20:35  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
Hráč který to "umí" (ať už to znamená cokoli) má dávno draka za achievementy v heroicích a potřebuje max dva týdně aby byl na capu, takže nějaký luck of the draw ho vážně netrápí...

Desperx: hotky za 10k?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 06/02/2011 :  08:46:04  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
my jsme v patek byli hc v tol'viru ve slozeni 3 hunteri a 2 priesti a zase uplne trivialni to nebylo :)


lastfm
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/02/2011 :  09:51:26  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

Hráč který to "umí" (ať už to znamená cokoli) má dávno draka za achievementy v heroicích a potřebuje max dva týdně aby byl na capu, takže nějaký luck of the draw ho vážně netrápí...

Desperx: hotky za 10k?



Jistě, pokud jsou tedy 5man instance dobrý pouze na farmu valorů, lov achievmentů(které z nemalé části jde mimochodem získat zcela náhodně) a získávání rewardů za achievmenty, pak máš rozhodně pravdu.
Když pominu fakt, že některé hráče to může i bavit (5-man), myslím, že by to stejně měla být zábavná součást hry ... ale máš pravdu, nepadaj tam epiky , tak o to asi není až tak zájem no.

Mě osobně třeba 5-man bavil vždy z instancí nejvíc. Důvod je jednoduchý, jsem tam aspoň jakž takž schopen vnímat opravdu děj ty skupiny, toho, co dělá, co se tam děje. V 10man je to už horší a v 25man je to zcela loutkový divadlo. Jsem přesvědčen, že je naprostý minimum hráčů wow, který jsou schopný vnímat, co se v 25man grupě opravdu děje. Samozřejmě nikdo to nemůže vnímat kompletně, to prostě nejde. nevím, jestli se mi to povedlo napsat dostatečně srozumitelně, tak pokud ne, pardon :)

Ale ano, pravda je taková, že kdo "umí", má už dávno toho draka za áčka a bezcílně na něm sedí na co možná nejexponovanějším místě v Ogrimmaru nebo Stormwindu. Joo, je tu kůůůl, ale já si třeba raději hraji.

Edited by - vool on 06/02/2011 10:01:08
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 06/02/2011 :  13:10:40  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Jistě, pokud jsou tedy 5man instance dobrý pouze na farmu valorů, lov achievmentů [...] Mě osobně třeba 5-man bavil vždy z instancí nejvíc. Důvod je jednoduchý, jsem tam aspoň jakž takž schopen vnímat opravdu děj ty skupiny, toho, co dělá, co se tam děje [...] kdo "umí", má už dávno toho draka za áčka a bezcílně na něm sedí na co možná nejexponovanějším místě v Ogrimmaru nebo Stormwindu. Joo, je tu kůůůl, ale já si třeba raději hraji.


V okamžiku kdy máš všechny achievementy a cap valorů tak především není moc důvod do 5man chodit, pokud tedy zrovna někdo z gildy nepotřebuje pomoc. Zábavnost 5man byla fajn možná ve vanille, částečně v TBC, a všímání toho že někdo z těch náhodných 100.000 rogun s kterými tě LFD mohlo spárovat je další opice co neumí kicknout ránu za 120.000 (takže to healer musí přehealovat) nebo že ani tento mág z těch 130.000 neumí polymorph mi zas tak radostná nepřijde. Navíc vzhledem k předpokládanému vývoji ilvl gearu je nějaký nerf či nenerf nepodstatný, až budeš "muset" znovu farmit valory po content patchi, budeš tam běhat v ilvl 380 gearu (nebo v dalším content patchi s nějakým ilvl 415) tak už to bude stejný aoe fest jak ve wotlk (tedy až na "sílu" AOE). Já jen doufám že si blizzard dá trošku víc práce a nebude nám nabídnuté s obrovskou slávou HC wailing caverns a HC BRD.

Chápu že pro někoho je zajímavá varianta "být na nejexponovanějším místě v OG s e-peen drakem afk", ale mě pořád přijde zajímavější vůbec nelognout.

Edited by - Rakhen on 06/02/2011 13:20:40
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/02/2011 :  13:41:19  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Já ti rozumím, v podstatě s tebou i souhlasím, jen mě ty 5man prostě baví a štve mě, že na ně Blizz kašle. Nerf nenerf ilvl to převálcuje stejně, jak píšeš, to je mi taky jasný, ale aspoň do tý doby to mohlo být zajímavý si myslím.

Že je to pro někoho zajímavý sedět na drakovi nebo na jiným mountovi a pozorovat, kolik lidi si ho zrovna prohlíží, je fakt. Když píšeš, že pro tebe je zajímavější nelognout, tak to taky chápu, ale to se pak už dost rychle dostanu k myšlence "nepředplatit". Taky chápu, že bohužel jsem asi jeden zmála, co by měl zájem o hraní hlavně 5manů.

Edit:
Sice to sem nepatří, ale přijde mi zbytečný na to zákládat nový vlákno.
Prosím vás o nějaké tipy, kde bych se mohl volně dostat k aktualizovaným taktikám na raid bossíky v češtině. Jsem v anglický guildě momentálně a angličtina mi dělá docela problém. Ano, umím použít translator, umím koukat na videa, ale není to úplně ono:) Takže pokud byste něco měli, díky moc.

Edited by - vool on 06/02/2011 14:24:03
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 08/02/2011 :  09:12:45  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

Já jen doufám že si blizzard dá trošku víc práce a nebude nám nabídnuté s obrovskou slávou HC wailing caverns a HC BRD.


Ja dufam, ze toto sa nevyplni, dve najotravnejsie instancie

MMO traveller
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/02/2011 :  09:34:07  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Rakhen

Já jen doufám že si blizzard dá trošku víc práce a nebude nám nabídnuté s obrovskou slávou HC wailing caverns a HC BRD.


Ja dufam, ze toto sa nevyplni, dve najotravnejsie instancie



ano bude to totiz heroic brs , brd a dm

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 08/02/2011 :  10:33:23  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Rakhen

Já jen doufám že si blizzard dá trošku víc práce a nebude nám nabídnuté s obrovskou slávou HC wailing caverns a HC BRD.


Ja dufam, ze toto sa nevyplni, dve najotravnejsie instancie



ano bude to totiz heroic brs , brd a dm


DM uz sou:p

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 08/02/2011 :  10:34:52  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
mozna mysli Dire Maul .. to je totiz DM

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 08/02/2011 :  10:51:42  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

mozna mysli Dire Maul .. to je totiz DM


Tak to teda jo no.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/02/2011 :  12:09:26  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
tak tak , myslim, ze by to byl spravny epicky raid pro wow kdyz by se museli vsichni prevlict za ogry a jit tancovat a za to by dostali tasku plnou epicu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 08/02/2011 :  12:15:45  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

tak tak , myslim, ze by to byl spravny epicky raid pro wow kdyz by se museli vsichni prevlict za ogry a jit tancovat a za to by dostali tasku plnou epicu




Ja jsem pro 2 tasky - za 1 tasku ti dneska nikdo tancovat nebude.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 09/02/2011 :  08:42:22  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
S těma taškama to není špatný nápad, ale nepřete se zbytečně o počtu tašek, tohle se dá myslím vyřešit ke spokojenosti všech velmi jednoduše drobnou úpravou přímo v UI, které má být stejně zjednodušeno, aby pro průměrného hráče wow nebylo jeho ovládání tak stresující jako dnes.
Talže třeba se ti po vstupu do DM přepne UI do nové epic DM varianty s čtyřmi čudlíky:
1čudlík : zabít všechny bossy + 1 taška s epicy
2čudlík : zabít všechny bossy + 2 tašky s epicy
3čudlík : zabít všechny bossy na HC + 1 taška s epicy
4čudlík : zabít všechny bossy na HC + 2 tašky s epicy
Plus navíc vychytávka pro zkušené skillery, jimž žádná záludnost wow není cizí.
ALT+4čudlík : všechno na HC s full achievmenty plus taška s epic ultra rare ogr mountem.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 24/02/2011 :  12:01:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
A je to vyřešený, taška s epicama je jedna, ale možná ti do ni skočí přesně ten mount, cos ho vždy tak moc chtěl.

The level 70 favorite instance Zul'Aman, returns as a level 85 5-man instance. Zul'Aman and Zul'Gurub will appear in the dungeon and heroic dungeon search options, providing item level 353 epic items. Entrance to the heroic instance is limited to players with an average item level of 346.

As Zul'Aman returns, you may feel curious whether you can once again get a rare mount. We are pleased to announce the new version of the rare raptor, tiger and bear mounts will be able to be obtained, while the older mounts will still retain their uniqueness. We will disclose more in the future as to how these mounts are obtained.


So sweet!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 24/02/2011 :  12:03:13  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

A je to vyřešený, taška s epicama je jedna, ale možná ti do ni skočí přesně ten mount, cos ho vždy tak moc chtěl.

The level 70 favorite instance Zul'Aman, returns as a level 85 5-man instance. Zul'Aman and Zul'Gurub will appear in the dungeon and heroic dungeon search options, providing item level 353 epic items. Entrance to the heroic instance is limited to players with an average item level of 346.

As Zul'Aman returns, you may feel curious whether you can once again get a rare mount. We are pleased to announce the new version of the rare raptor, tiger and bear mounts will be able to be obtained, while the older mounts will still retain their uniqueness. We will disclose more in the future as to how these mounts are obtained.


So sweet!



porad chybi ten dire maul a rare transform do tancujiciho ogra

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 25/02/2011 :  16:21:18  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by vool

A je to vyřešený, taška s epicama je jedna, ale možná ti do ni skočí přesně ten mount, cos ho vždy tak moc chtěl.

The level 70 favorite instance Zul'Aman, returns as a level 85 5-man instance. Zul'Aman and Zul'Gurub will appear in the dungeon and heroic dungeon search options, providing item level 353 epic items. Entrance to the heroic instance is limited to players with an average item level of 346.

As Zul'Aman returns, you may feel curious whether you can once again get a rare mount. We are pleased to announce the new version of the rare raptor, tiger and bear mounts will be able to be obtained, while the older mounts will still retain their uniqueness. We will disclose more in the future as to how these mounts are obtained.


So sweet!



porad chybi ten dire maul a rare transform do tancujiciho ogra



Ne tak docela:
http://db.mmo-champion.com/i/69227/fools-gold/
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 07/03/2011 :  21:25:18  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Nicméně je jasný, že i když "epicy budou v CATA opravdu epicy" dle slibů Blizzardu, je třeba všem rozdělit rovným dílem a tak:
New tier of Heroic dungeon gear (epic item level 353) to give players a slightly bigger boost going into raids for the first time
JJ "slightly" bigger a v těch raidech pak padaj epicy o "celých" 6 item levelů vyšší.

To mi přijde zcela stejný jak s tím healováním, co už "nebude jednoduché tak jako ve wotlk" :))) a nemohu si pomoci, ale healování je už nyní mnohem více o ničem než ve wotlk.(myšleno poměrově čili nesrovnávám stav nyní a poslední wotlk patch ale stav nyní a healování wotlk hc ček v dobách Naxxramasu, OS ...)
Co je jiný, je to, že má smysl používat CC ovšem když je slušně equipnutí hráči budou používat a nebudou hrát jak faggoti, healer už není třeba skoro vůbec. A taky jsou ty insty těžší v tom, že to oproti wotlk více bliká a bosové a mobové vce řvou namísto toho, aby dělali nějaký dmg.

edit:
Jen pro názorný příklad, co si zrovna vzpomínám tak po těch všech nerfech třeba Rajh jde zabít ve čtyřko bez healera, včera zůstal jeden pala tank sám na prvním bossovi v BFD v "dark archangel" fázi, normálně tam do sebe asi minutu bušili, on se u toho heloval a ještě mě přemlouval, ať se z SW vrátím ho dohealovat. Přežil tam zhruba minutu odhadem, pak jsem se slitoval a skočil mu tam pomoci.

Edited by - vool on 08/03/2011 08:11:30
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 14/03/2011 :  13:43:05  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
JJ "slightly" bigger a v těch raidech pak padaj epicy o "celých" 6 item levelů vyšší.


Smutný je že to co jsem postoval na začátku ledna je pravda :(
quote:
Pokud se budou držet toho, jak to fungovalo ve wotlk (jakože to tak zatím vypadá), další content přinese pravděpodobně 378 a 391, pak 398 a 411 a další 417 a 430. Řečeno čísly, ilvl 430 bude mít všechny staty cca dvojnásobné proti ilvl 333. Takže se heroiky budou zas chodit jak na procházku se psem.

Přesto je zajímavé že i když u raid gearu se toho drží (tzn. +19: 359 -> 378, 372 -> 391), u 5man gearu ne (tam je změna "jen" +7).
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 16/03/2011 :  12:05:38  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
We’re in the process of stepping up our detection and tracking to log and action players that are botting, or habitually AFKing in the Battlegrounds. We’ll be taking aggressive action and removing earned items, Honor Points, and ultimately suspending or even banning accounts of those that are found to be botting or habitually AFKing. It’s a sophisticated level of monitoring we’re undertaking. No one actively playing in the Battlegrounds normally should be concerned that they’ll be actioned.

Takže wow asi končí ne? :)

pro Rakhen:
tak oni mají v těch itemech děsnej mazec(samozřejmě nejen v nich), myslím, že je vidět, že to prostě odbyli .... takže možná zbytečně si lámat hlavu, jak to myslej s těma ilevelama, když je to třeba jen chyba z jejich strany :)

Edited by - vool on 16/03/2011 12:07:23
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/03/2011 :  17:00:07  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Deadmines
Ragezone cast by Defias Blood Wizards now only increases damage dealt, no longer increasing damage taken.

Grim Batol
Bleeding Wound damge from General Umbriss has been lowered by 20%.
Malignant Trogg now moves more slowly.
Encumbered damage bonus from Forgemaster Throngus has been reduced by 50%.
Invoked Flaming Spirits should prefer non-tank targets to fixate on.
The Twilight Flame Patch from the Twilight Drake has been removed.
The cooldown portion of the Twisted Arcane buff cast by Azureborne Seers has been removed.

The Stonecore
Ground Slam now has a pre-cast visual on the ground in front of Ozruk. In addition, Ground Slam's damage and radius have been reduced.
High Priestess Azil's Seismic Shard now has a more obvious warning visual.

Throne of Tides
Gilgoblin Hunters' Poisoned Spear direct and periodic damage has been reduced.
Gilgoblin Aquamages' Tsunami damage has been reduced.
Visual effects during the Lady Naz'jar encounter have been improved for clarity.
Blight Beasts summoned during the Ozumat encounter now deal less damage with Aura of Dread.

Vortex Pinnacle
The Air Nova ability triggered when a Gust Soldier is killed has had its knockback effect reduced.
Altairus now spawns closer to the center of his platform, away from the edge.
Temple Adepts and Ministers of Air now wait 2 seconds before starting a spell cast when they are first engaged.

Wailing Caverns
The maze section has been removed, and nearby creatures and bosses have been adjusted to compensate


Proč to dělaj?
Aby i ten největší nešika mohl chodit HC?

Asi fakt jedině těm hajzlům neplatit, jiný řešení to nemá :)
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 04/04/2011 :  09:54:11  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Proč to dělaj?
Aby i ten největší nešika mohl chodit HC?

Samozrejme, na HC dungy sere pes
Chteji, aby vic lidi raidovalo, protoze se chystaji vydat dalsi raid tier
Bylo to tak vzdy, no stress

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000