Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Conan a HW pro něj
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 18/05/2008 :  21:28:04  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

No neco malo, ale ja nejsem ten povolany. Je tady nekdo, kdo hraje closed betu a testoval jenom PvE kontent. Samozrejme lvl 80. Kdyz bude chtit, sam vam neco napise.



Tak ho k tomu nějak donuť
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 18/05/2008 :  21:33:04  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
staci kouknout na mapu hyborie dost dungeonu je tam zobrazeno
NDA je sfine a stale jeste bezi ;)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/05/2008 :  21:36:02  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
řešíte zase pitchoviny...
Ti co se honí za levely, tak je hra dlouho bavit nebude, stejně jako tomu bylo u ostatních mmo her.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 18/05/2008 :  21:39:00  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
PResne tak a navic, jedeme offtopic. Tento je o HW.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 18/05/2008 :  22:18:45  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
Možná to někomu pomůže, možná to tu už někde i je napsané. Zjistil jsem, že velký nárůst FPS je když vypnete Bloom efekty a nastavíte stíny jen na postavy. Od nějakého patche hra startuje už takhle "optimalizovaná". Takhle mám 40-70FPS a když to pozapínám tak to spadne na 17-25FPS (ostatní věci jsou na high + 4xAA při rozlišení 1680x1050).

IntelCore2Quad Q6600@2,40GHz
4GB RAM
GeForce8800GTS 640MB (ovladače ForceWare 175.70)
Vista 64b
(defragmentovaný disk)

Jsem ještě zvědavej co s tím udělá DX10. BTW kdy už bude beta ukončena? Dneska, zítra? Nějak mě to nebaví hrát dál, chci aby mě pak skutečné hraní lákalo :-)

Lexon
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 19/05/2008 :  19:51:11  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Hraje tu nekdo na Ati 3870X2 ? Podporuje AoC Xfire?

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 19/05/2008 :  20:23:23  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Hraje tu nekdo na Ati 3870X2 ? Podporuje AoC Xfire?



JJ hraju. Funguje to normálně. Akorát v rozlišení 1900 x 1200 mi blbou ikony veci v inventari a tech co mam na sobe. Furt na nich blikaji otaznicky jak zbesile a prejde to az po tom itemu prejedu mysi
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 19/05/2008 :  20:54:08  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by brutus

Hraje tu nekdo na Ati 3870X2 ? Podporuje AoC Xfire?



JJ hraju. Funguje to normálně. Akorát v rozlišení 1900 x 1200 mi blbou ikony veci v inventari a tech co mam na sobe. Furt na nich blikaji otaznicky jak zbesile a prejde to az po tom itemu prejedu mysi



ah dik (ne uplne idealni zprava bo 1920*1200 je moje favorizovane rozliseni....:)

porad se rozmejslim co (a jestli upgradeovat)

mam: Q9300 na P5E, 8G RAM, nVidia 9800 GTX ... a uvazuju o

1) Striker II Formula, 2x 9600 SLI (od toho mne odrazuje nForce shitset - ale cena je pekna, jde to cele mit chlazene pasivne a vykon vypada moc pekne)
2) P5E, Ati 3870X2 (easy upgrade, ale zase Xfire je obcas sazka do loterie)
3) vybodnu se na to anecham si co mam :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 19/05/2008 :  21:02:04  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Ještě je možnost 9800GX2, ale ber to tak že za měsíc nebo dva tu budou nové grafiky od ATI a NVIDIA, tak bych to přečkal s tou jednou grafikou co máš teď.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/05/2008 :  21:03:37  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Ještě je možnost 9800GX2, ale ber to tak že za měsíc nebo dva tu budou nové grafiky od ATI a NVIDIA, tak bych to přečkal s tou jednou grafikou co máš teď.

takže ybhc měl s nákupem té 8800GTS taky radši počkat?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 19/05/2008 :  22:11:34  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by spajdr

Ještě je možnost 9800GX2, ale ber to tak že za měsíc nebo dva tu budou nové grafiky od ATI a NVIDIA, tak bych to přečkal s tou jednou grafikou co máš teď.

takže ybhc měl s nákupem té 8800GTS taky radši počkat?



Jestli ti přijde AoC hratelné s grafikou co máš tak radši vyčkej, když už si nekoupíš ty nové grafiky, tak aspoň koupíš ty starší levněji :)
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 20/05/2008 :  11:05:45  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Takže jsem to konečně vyzkoušel:

Celeron D 2.8, Nvidia 7600 GS, 2MB RAM. Rozlišení 1280x1024. Dal jsem high nastavení, pak jsem ručně přepnul stíny na character only, reflection na ground only, anisotropní filtr jsem snížil na 8x a zmenšil jsem vzdálenost particles. je to normálně hratelné. samozřejmě to není úplně plynul, ale hrát to jde v pohodě. Procházel jsem zatím džunglí a tím prvním městem a v pohodě. Tu a tam to pocukne, jak něco načítá.
Snížil jsem na pokus rozlišení na 1024x768 a je to o něcoplynulejší, takže možná hratelnější.
Píšu to pro to, že jde v dnešní době o dost low end počítač a hejbe se to normálně.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 20/05/2008 :  11:29:42  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
Nový karty od ATI a Nvidie by měly vyjít někdy v druhý půlce června, podle předběžných zpráv to budou trhači asfaltu za malý peníze (hlavně ATI 4870 by měla být hodně dobrá karta), takže teď kupovat novou grafárnu nedoporučuju, určitě si počkejte.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 20/05/2008 :  12:58:03  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Rozhovory u questu sou dabované jen na Tortage? když ji opustím už při questech neslyším nic.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 20/05/2008 :  14:16:11  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Rozhovory u questu sou dabované jen na Tortage? když ji opustím už při questech neslyším nic.

bohužel, výjimkou jsou ejště destiny questy, které pokračují i po tortage, ale teba další krok je po lvl 20 až na lvl 30
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 20/05/2008 :  14:18:55  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
bohužel, výjimkou jsou ejště destiny questy, které pokračují i po tortage, ale teba další krok je po lvl 20 až na lvl 30



Mno mě ten dabing asi ani nijak nechybí.
Přišel mi takovej hodně zvláštní, jak jsem někde četl "jakoby s ruským přízvukem" což byl docela trefnej popis.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 20/05/2008 :  15:35:44  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem se dival po ofiko forech a zda se ze cast lidi ma s ATI ruzne problemy (hodne kolisajici FPS a ty otazniky jak psal Gab). Vypada to, ze nVidia ma lepsi podoru takze si necham co mam :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 20/05/2008 :  15:45:44  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Tak jsem se dival po ofiko forech a zda se ze cast lidi ma s ATI ruzne problemy (hodne kolisajici FPS a ty otazniky jak psal Gab). Vypada to, ze nVidia ma lepsi podoru takze si necham co mam :)



Co mam zkusenosti z doby zhruba pred dvema lety (mozna tri ted uz nevim) z vyvoje Aftershocku, tak ATI pomerne casto implementuje ovladace jinak nez co napise do specifikace. Enginarum pak nejaky ten cas trva nez podobne zrady naleznou a vyresi nejakym hackem. Kazdopadne bych se ale nebal toho, ze by problemy s ATI byly dlouhodobejsi, tyhle veci se vetsinou resi pomerne prioritne.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/05/2008 :  16:15:57  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
chystám menší testík AoC při SLI a bez SLI režimu, vyberu místa kde grafika trpí nejvíce, ať je vidět jak SLI umí efektivně či špatně pracovat nejspíš při 1280x1024, 1650x1080 a 1920x1200 rozlišení, pokud chcete někdo i další rozlišení, stačí napsat.
Go to Top of Page

Lucas
New Member

117 Posts

Posted - 20/05/2008 :  17:07:23  Show Profile  Send Lucas an ICQ Message Send Lucas a Private Message  Reply with Quote
1440x900...ja vim neni nativni ale ja ho pouzivam bo LCD udrzi pri tomto rozliseni 75hz. z 6Ohz me bolej oci


Sludig - Dwarf - Guardian (LOTRO)
Dageorn - Man - captain(LOTRO)
czlucas - WWII online, Czechoslovak PanzerBrigade
Lucas -kdysi davno UO Maniak

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/05/2008 :  18:33:29  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lucas

1440x900...ja vim neni nativni ale ja ho pouzivam bo LCD udrzi pri tomto rozliseni 75hz. z 6Ohz me bolej oci

ehm, ty vidis na LCD rozdil mezi 75Hz a 60Hz? to musis mit zrak jak sokol.
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 20/05/2008 :  18:47:53  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Lucas

1440x900...ja vim neni nativni ale ja ho pouzivam bo LCD udrzi pri tomto rozliseni 75hz. z 6Ohz me bolej oci

ehm, ty vidis na LCD rozdil mezi 75Hz a 60Hz? to musis mit zrak jak sokol.



ja tam dokonce někdy vidim i trpaslíky po 24hodinách hraní

edit: sory za off ale nemohl jsem odolat :p

Edited by - Dengalden on 20/05/2008 18:48:22
Go to Top of Page

Bumbays
New Member

207 Posts

Posted - 20/05/2008 :  19:15:39  Show Profile Send Bumbays a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Takže jsem to konečně vyzkoušel:

Celeron D 2.8, Nvidia 7600 GS, 2MB RAM. Rozlišení 1280x1024. Dal jsem high nastavení, pak jsem ručně přepnul stíny na character only, reflection na ground only, anisotropní filtr jsem snížil na 8x a zmenšil jsem vzdálenost particles. je to normálně hratelné. samozřejmě to není úplně plynul, ale hrát to jde v pohodě. Procházel jsem zatím džunglí a tím prvním městem a v pohodě. Tu a tam to pocukne, jak něco načítá.
Snížil jsem na pokus rozlišení na 1024x768 a je to o něcoplynulejší, takže možná hratelnější.
Píšu to pro to, že jde v dnešní době o dost low end počítač a hejbe se to normálně.



...mam to samy (teda az na 4GB RAM), ale po prvnim zalogovani jsem se rozhodnul upgradovat zcela zasadne, neb mi to neprijde zas tak moc plynuly a navic ta grafika


Bumbays
Go to Top of Page

Airsperris
Starting Member

19 Posts

Posted - 21/05/2008 :  02:47:41  Show Profile  Send Airsperris an ICQ Message Send Airsperris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by brutus

Tak jsem se dival po ofiko forech a zda se ze cast lidi ma s ATI ruzne problemy (hodne kolisajici FPS a ty otazniky jak psal Gab). Vypada to, ze nVidia ma lepsi podoru takze si necham co mam :)



Co mam zkusenosti z doby zhruba pred dvema lety (mozna tri ted uz nevim) z vyvoje Aftershocku, tak ATI pomerne casto implementuje ovladace jinak nez co napise do specifikace. Enginarum pak nejaky ten cas trva nez podobne zrady naleznou a vyresi nejakym hackem. Kazdopadne bych se ale nebal toho, ze by problemy s ATI byly dlouhodobejsi, tyhle veci se vetsinou resi pomerne prioritne.




Doufám v zázračný nový ovladač, který moji 3870x2 zprovozní ... momentálně na kterékoliv nastavení grafiky jede kolem 9-22 fps, otazníčky v inventáři apod. ... takhle si high end grafiku nepředstavuju.

Airsperris [ranger - waylayer] WILDSOUL
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/05/2008 :  07:53:47  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Airsperris

quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by brutus

Tak jsem se dival po ofiko forech a zda se ze cast lidi ma s ATI ruzne problemy (hodne kolisajici FPS a ty otazniky jak psal Gab). Vypada to, ze nVidia ma lepsi podoru takze si necham co mam :)



Co mam zkusenosti z doby zhruba pred dvema lety (mozna tri ted uz nevim) z vyvoje Aftershocku, tak ATI pomerne casto implementuje ovladace jinak nez co napise do specifikace. Enginarum pak nejaky ten cas trva nez podobne zrady naleznou a vyresi nejakym hackem. Kazdopadne bych se ale nebal toho, ze by problemy s ATI byly dlouhodobejsi, tyhle veci se vetsinou resi pomerne prioritne.




Doufám v zázračný nový ovladač, který moji 3870x2 zprovozní ... momentálně na kterékoliv nastavení grafiky jede kolem 9-22 fps, otazníčky v inventáři apod. ... takhle si high end grafiku nepředstavuju.



Tak mě to na X2 jede na 1900x1200 v high s AA2 a AF8 stabilně v průměru kolem 50fps. Problém mám jen s otazníky v inv. Jinak X2 je obecně problematická v XP, ve Vistách je docela v pohodě.
Go to Top of Page

Dirtas
Starting Member

BSG

57 Posts

Posted - 21/05/2008 :  07:58:44  Show Profile Send Dirtas a Private Message  Reply with Quote
Hraje to někdo na 8600GT?
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/05/2008 :  08:38:20  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Mno spadám do skupiny lidí které to nejde mam kolem 9-30 fps se strašnejma spikama směrem dolu kolikrát se to kousne i na 1-2 sekundy ať nastavím co chci low, medium, high,. Pokud nepomuže vylepšení GPU a CPU které dneska přijde tak zruším předplacení.

Takhle to opravdu nejde hrát natož pak nějake siege o města a outposty.První ostrov šel ale OLD Tarantia a následné lokace sou peklo.

BTW. trochu pomohlo nastavit shadery na 2.0 lidi si stěžují že 3.0 jim něchoděj dobře.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 21/05/2008 08:39:07
Go to Top of Page

poooll
Starting Member

20 Posts

Posted - 21/05/2008 :  08:43:13  Show Profile Send poooll a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dirtas

Hraje to někdo na 8600GT?



jj hraju to na 8600gts, 2GB ram, a AMD 4800 dual c., na medium, s vyplymi stíny a dohled 200m a je to ruzny od 30FPS venku a 15FPS ve meste jako je Tortage. Myslim ze to na to hratelny je, ale dnes uz mi prijde dalsi 2gb + nova grafika ;)
Jedinej problem jsem mel v single pri destiny q v tom Keepu v Tortage, kde jsem mel 8FPS a nechapal proc ;)

Edited by - poooll on 21/05/2008 08:44:43
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/05/2008 :  08:45:13  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Mno spadám do skupiny lidí které to nejde mam kolem 9-30 fps se strašnejma spikama směrem dolu kolikrát se to kousne i na 1-2 sekundy ať nastavím co chci low, medium, high,. Pokud nepomuže vylepšení GPU a CPU které dneska přijde tak zruším předplacení.

Takhle to opravdu nejde hrát natož pak nějake siege o města a outposty.První ostrov šel ale OLD Tarantia a následné lokace sou peklo.

BTW. trochu pomohlo nastavit shadery na 2.0 lidi si stěžují že 3.0 jim něchoděj dobře.



Máš XP nebo Visty ?
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/05/2008 :  08:48:19  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by poooll

quote:
Originally posted by Dirtas

Hraje to někdo na 8600GT?



jj hraju to na 8600gts, 2GB ram, a AMD 4800 dual c., na medium, s vyplymi stíny a dohled 200m a je to ruzny od 30FPS venku a 15FPS ve meste jako je Tortage. Myslim ze to na to hratelny je, ale dnes uz mi prijde dalsi 2gb + nova grafika ;)
Jedinej problem jsem mel v single pri destiny q v tom Keepu v Tortage, kde jsem mel 8FPS a nechapal proc ;)




Jsme na tom skoro stejně někdy tam těch 30 fps opravdu je ale já mam jiné standarty co se týče plynulého hraní, pokud by těch 30 fps bylo furt jenže ty propady sou zásadní pro hratelnost.Stačí se otočit za mobem nebo hráčem při PvP nastane propad na 15 fps kousntí obrazu tím pádem má on výhodu a je to hajzlu.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/05/2008 :  08:50:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Mno spadám do skupiny lidí které to nejde mam kolem 9-30 fps se strašnejma spikama směrem dolu kolikrát se to kousne i na 1-2 sekundy ať nastavím co chci low, medium, high,. Pokud nepomuže vylepšení GPU a CPU které dneska přijde tak zruším předplacení.

Takhle to opravdu nejde hrát natož pak nějake siege o města a outposty.První ostrov šel ale OLD Tarantia a následné lokace sou peklo.

BTW. trochu pomohlo nastavit shadery na 2.0 lidi si stěžují že 3.0 jim něchoděj dobře.



Zkus si stáhnout rivatuner, pusť to, najeď si na možnost reset all drivers settings to default, restartni PC a zkus to znova, mě to nejenom vylepšilo fps, ale zároveň to opravilo nějaké grafické chybky ve hře (moc smysl to nedává, protože jsem měl windows čistě přeinstalované, ale tak pomohlo to)
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 21/05/2008 :  08:51:07  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dirtas

Hraje to někdo na 8600GT?

Intel Core Duo E7200@3Ghz, 2 GB RAM, GeForce 8600GT na základních taktech, Windows Vist Ultimate 32b a hraju v 1680x1050 na high detaily s dohledem 500m a běžně to dává kolem 20 fps - takže je to hratelný, jen mám vypnutý stíny a bloom efekt
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/05/2008 :  08:51:29  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:

Máš XP nebo Visty ?



Mam Xp asi jako většina lidi co hraje AoC i když...

Visty plánuju s novou deskou vlastně s novým kompem někdy na podzim před vánocema.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/05/2008 :  08:54:28  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

[quote]Originally posted by Jaffa


Zkus si stáhnout rivatuner, pusť to, najeď si na možnost reset all drivers settings to default, restartni PC a zkus to znova, mě to nejenom vylepšilo fps, ale zároveň to opravilo nějaké grafické chybky ve hře (moc smysl to nedává, protože jsem měl windows čistě přeinstalované, ale tak pomohlo to)




Tohle sem čet ale smysl mi uniká, vyresetovat nastavení oficiálních driveru Nvidie? to sem udělal podle tech forá ale nic moc změna.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 21/05/2008 08:54:58
Go to Top of Page

poooll
Starting Member

20 Posts

Posted - 21/05/2008 :  09:08:36  Show Profile Send poooll a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa


Jsme na tom skoro stejně někdy tam těch 30 fps opravdu je ale já mam jiné standarty co se týče plynulého hraní, pokud by těch 30 fps bylo furt jenže ty propady sou zásadní pro hratelnost.Stačí se otočit za mobem nebo hráčem při PvP nastane propad na 15 fps kousntí obrazu tím pádem má on výhodu a je to hajzlu.



Jsem se blbe vyjadril, mam tech 30 FPS max a ty propady na 15 fps jsou normalni. Prumer bych byl spis kolem tech 24FPS

Edited by - poooll on 21/05/2008 09:09:08
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 21/05/2008 :  09:20:56  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:

Máš XP nebo Visty ?



Mam Xp asi jako většina lidi co hraje AoC i když...

Visty plánuju s novou deskou vlastně s novým kompem někdy na podzim před vánocema.



Skuste Visty, vrele doporucuju .. ja jsem kvuli AoC Visty prvne nainstaloval a jsem rad. Testovali jsme to se sousedem na mym i na jeho kompu .. rozehrali jsme Conana na XP a druhej den jsme instalnuli Visty .. vysledkem je to ze pod DX 10 je to o neco hezci, FPS mame stejny, nepada to a rychleji to loaduje.

Je dost mozny je to vysledkem preinstalovani systemu samozrejme.. ale nic to nemeni na tom ze to pod Vistama beha zhruba stejne rychle a je to hezci.

Oba mame dvoujadro, 4gb pameti a 8800 GTS ... ja mam dvoujadro od AMD 3800 a on ma nejakyho hbitejsiho Intela.

Edited by - M.C warior on 21/05/2008 09:22:40
Go to Top of Page

poooll
Starting Member

20 Posts

Posted - 21/05/2008 :  09:21:51  Show Profile Send poooll a Private Message  Reply with Quote
Tak to mas jen lepsi monitor asi ;)
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 21/05/2008 :  09:25:01  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Jaffa

quote:

Máš XP nebo Visty ?



Mam Xp asi jako většina lidi co hraje AoC i když...

Visty plánuju s novou deskou vlastně s novým kompem někdy na podzim před vánocema.



Skuste Visty, vrele doporucuju .. ja jsem kvuli AoC Visty prvne nainstaloval a jsem rad. Testovali jsme to se sousedem na mym i na jeho kompu .. rozehrali jsme Conana na XP a druhej den jsme instalnuli Visty .. vysledkem je to ze pod DX 10 je to o neco hezci, FPS mame stejny, nepada to a rychleji to loaduje.

Je dost mozny je to vysledkem preinstalovani systemu samozrejme.. ale nic to nemeni na tom ze to pod Vistama beha zhruba stejne rychle a je to hezci.

Oba mame dvoujadro, 4gb pameti a 8800 GTS ... ja mam dvoujadro od AMD 3800 a on ma nejakyho hbitejsiho Intela.

DX10 v conanovi ještě není... hezší to mohlo být maximálně díky jinýmu nastavení nebo displeji
Go to Top of Page

Dirtas
Starting Member

BSG

57 Posts

Posted - 21/05/2008 :  09:49:58  Show Profile Send Dirtas a Private Message  Reply with Quote
No já ted jedu na Windows 2008 Server -> Workstation, 64bit... Sem celkem zvědav jestli to poběží...
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:25:33  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
DX 10 v Conanovi je - Slusnej grafickej rozdil, narust FPS.

Jinak ja mam stabilne 60-75fps a stejne se mi to nekdy trhne na pul vteriny, chyba optimalizace hry?

40-50 ve meste

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 21/05/2008 10:41:32
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:26:25  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

DX 10 v Conanovi je.



DX 10 v conanovi neni , uff, oznameno je ze bude predstaveno na nake akci v lipsku v srpnu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:26:54  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tak co je tohle za kravinu :)

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:29:06  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

DX 10 v Conanovi je - Slusnej grafickej rozdil, narust FPS.

Jinak ja mam stabilne 60-75fps a stejne se mi to nekdy trhne na pul vteriny, chyba optimalizace hry?



DX 10 v onannovi neni, viz xxx postů tady a dalších xxx postu na internetu...opravdu ti nekecáme :p
Go to Top of Page

Rixi
Starting Member

48 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:31:14  Show Profile Send Rixi a Private Message  Reply with Quote
uz som tu cital viac prispevkov o tom ze DX10 este nieje spusteny..., ale v hre v nastaveni sa zapnut da, tak ako je to teda?

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:35:58  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
přímo ve hře nejde DX10 zapnout, je tam stále DX9 a max PS 3.0, DX10 bude vydáno později.
Go to Top of Page

Rixi
Starting Member

48 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:39:34  Show Profile Send Rixi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

přímo ve hře nejde DX10 zapnout, je tam stále DX9 a max PS 3.0, DX10 bude vydáno později.


verim tomu, ze bude zapnuty az neskor, ale v nastaveni sa mi dx10 zvolit da a mam ho aj zapnuty, ci funguje to je otazka, ale podla to ho co tu citam, tak asi nie, ale rozhodne sa da navolit

Edited by - Rixi on 21/05/2008 10:40:34
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:40:54  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rixi

quote:
Originally posted by spajdr

přímo ve hře nejde DX10 zapnout, je tam stále DX9 a max PS 3.0, DX10 bude vydáno později.


verim tomu, bude zapnuty az neskor, ale v nastaveni sa mi dx10 zvolit da a mam ho aj zapnuty, ci funguje to je otazka, ale podla to ho co tu citam, tak asi nie, ale rozhodne sa da navolit


navolit se da ale nefunguje http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/Section.idn#A080519_135001_bw-zurnal-pc_osk
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:41:05  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Takze kdyz zapnes dx10 funkci ve hre, tak to jen lehce neco vylepsi nebo vubec?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:44:02  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Takze kdyz zapnes dx10 funkci ve hre, tak to jen lehce neco vylepsi nebo vubec?



když tam dx 10 neni tak můžes hádat....co by se ti vylepsilo když jsi nic nezapnul :p
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/05/2008 :  11:14:55  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Takže částečně pomohl ten nový CPU X2 6400 a grafika s 512 mb ale i tak to není ono teď už to je na Funcomu a Nvidi co uděla s ovladačema.

Jede to teď 30 - 70 fps High i s lehčím AA, ještě si pohraju s nastavením ale AoC u mě překonal v náročnosti Crysis a pokud tomu tak není tak je to prasácky napsanej grafickej engin. Na ofic fóru je dost topicu o tom jak to běhá opravdu dosti lidem blbě a čekám že scremeru bude víc až to v pátek vypustěj.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000