Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Conan a HW pro něj
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 15/05/2008 :  08:45:38  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

no hlavně nejlepší je jak si někdo dá přihlašovací jméno do woken pěkně s diakritikou a pak se diví že se mu neukládá někde profil ve hře.


ja mel v win xp jmeno bez diakritiky problem je v ceste
c:\Users\.....\AppData\Local\Funcom\ - en cesta ve vistach
c:\Users\.....\Data aplikací\Local\Funcom\ - cz cesta ve vistach

ve win xp je to to samy taky tam nesedi nazev adresare a proto se to nema kam ulozit
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/05/2008 :  08:50:16  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No jo, ty vaše české visty, já mám english
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 15/05/2008 :  09:01:28  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

No jo, ty vaše české visty, já mám english


mno ultimate podporuji jazykove balicky a cesty jsou v nich obe propojene junction takze v nich to slape
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 15/05/2008 :  09:03:16  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, mno ja mel Athlon 64 X2 4200+/ 2gb ram / GF7950GT 512 a beta mi jela na low s odrenejma usima kolem 25fps tedka tam mam X2 6400+ 4gb ram a 8800GTS 512mb a modlim se a doufam za final hra pojede na nejake slusne nastaveni v pohode. Ale to se uvidi...
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 15/05/2008 :  11:14:12  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Tak sem si konečně dal dohromady pc a nainstaloval AoC... hra zapnout de až do login screenu ale skončí to na "unable to authentication...", což je typuju v pořádku, jelikož to ještě není plně funkční, spravně? Jestli se jde dostat ještě dál, řekněte někdo, ať neřešim problem na posledni chvili :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/05/2008 :  11:14:49  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

Tak sem si konečně dal dohromady pc a nainstaloval AoC... hra zapnout de až do login screenu ale skončí to na "unable to authentication...", což je typuju v pořádku, jelikož to ještě není plně funkční, spravně? Jestli se jde dostat ještě dál, řekněte někdo, ať neřešim problem na posledni chvili :)


nejedou authentication servery , je to vporadku :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Axarath
Moderator

443 Posts

Posted - 15/05/2008 :  15:28:52  Show Profile  Send Axarath an ICQ Message Send Axarath a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem zaznamenal taky pokrok, po dnešním patchi zas černá obrazovka a Ctrl+RShift+C už nefunguje. Takže budu hrát na slepo. To je asi vyšší obtížnost

Fengsuei Xiberius Menthor
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/05/2008 :  15:33:32  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Axarath

Tak jsem zaznamenal taky pokrok, po dnešním patchi zas černá obrazovka a Ctrl+RShift+C už nefunguje. Takže budu hrát na slepo. To je asi vyšší obtížnost


zkousel jsi tradicni postup spustit to v okne pak zavrit a spustit znovu ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/05/2008 :  16:03:35  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Axarath

Tak jsem zaznamenal taky pokrok, po dnešním patchi zas černá obrazovka a Ctrl+RShift+C už nefunguje. Takže budu hrát na slepo. To je asi vyšší obtížnost



to se mi nekdy pred 15ti lety stalo u prince of persia 2 a ja myslel ze to je tak schvalne a poslepu jsem na asi 1000 pokusu ten level dohral, presne jsem uz vedel kde je dira a kde je ktery strazce :)

lastfm
Go to Top of Page

Axarath
Moderator

443 Posts

Posted - 15/05/2008 :  16:07:16  Show Profile  Send Axarath an ICQ Message Send Axarath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Axarath

Tak jsem zaznamenal taky pokrok, po dnešním patchi zas černá obrazovka a Ctrl+RShift+C už nefunguje. Takže budu hrát na slepo. To je asi vyšší obtížnost


zkousel jsi tradicni postup spustit to v okne pak zavrit a spustit znovu ?


Jo ten mi nefungoval už předtím, jenom změna toho Shader Modelu zabrala. Teď se tam nedá dostat. Ještě je to teda upgradované tím, že obrazovka je černá a monitor bliká

Fengsuei Xiberius Menthor
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/05/2008 :  16:16:44  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Axarath
Jo ten mi nefungoval už předtím, jenom změna toho Shader Modelu zabrala. Teď se tam nedá dostat. Ještě je to teda upgradované tím, že obrazovka je černá a monitor bliká



Tak to te cekaji napinave zazitky :)
pocitam ze veci jako nejnovejsi ovladace grafiky zminovat je pitomost :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 15/05/2008 :  16:32:29  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Glosa z jednoho seriálu o IT: "Zkoušel jsi to vypnout a zapnout?" :)

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/05/2008 :  17:27:32  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
U mě to vypadá tak, že už mi jde i DX10 / PS 3.0 v pohodě až do menu, takže jsem happy
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 15/05/2008 :  17:38:12  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

U mě to vypadá tak, že už mi jde i DX10 / PS 3.0 v pohodě až do menu, takže jsem happy



No to mě sice taky, nicméně ve hře v menu pak volba DX10 neexistuje a podle dostupných informací bude až po instalaci z placky. Tahle download verze DX10 zřejmě opravdu nepodporuje.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/05/2008 :  17:41:23  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by spajdr

U mě to vypadá tak, že už mi jde i DX10 / PS 3.0 v pohodě až do menu, takže jsem happy



No to mě sice taky, nicméně ve hře v menu pak volba DX10 neexistuje a podle dostupných informací bude až po instalaci z placky. Tahle download verze DX10 zřejmě opravdu nepodporuje.



Já vím, je tam DX9 / PS 3.0, ale hlavní je že se dostaneš do menu a je tam PS 3.0 akorát by mohli nějak psát co tam opravují, protože takhle to vypadá že 200MB se týká jedné položky v nastavení grafiky :D
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 15/05/2008 :  17:42:57  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by spajdr

U mě to vypadá tak, že už mi jde i DX10 / PS 3.0 v pohodě až do menu, takže jsem happy



No to mě sice taky, nicméně ve hře v menu pak volba DX10 neexistuje a podle dostupných informací bude až po instalaci z placky. Tahle download verze DX10 zřejmě opravdu nepodporuje.



jj taky vubec dx10 v ingame menu nemam... co je toto zas za vymrdavky demence...
v general bete mi prepinani mezi dx9 a dx10 normalne fakci...

so...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 15/05/2008 :  17:46:55  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by spajdr

U mě to vypadá tak, že už mi jde i DX10 / PS 3.0 v pohodě až do menu, takže jsem happy



No to mě sice taky, nicméně ve hře v menu pak volba DX10 neexistuje a podle dostupných informací bude až po instalaci z placky. Tahle download verze DX10 zřejmě opravdu nepodporuje.



Já vím, je tam DX9 / PS 3.0, ale hlavní je že se dostaneš do menu a je tam PS 3.0 akorát by mohli nějak psát co tam opravují, protože takhle to vypadá že 200MB se týká jedné položky v nastavení grafiky :D



No to jsem se dostal i s volbou DX9 a bylo tam PS 3 :-)

JJ patch notes jim chybí
Go to Top of Page

Axarath
Moderator

443 Posts

Posted - 15/05/2008 :  18:00:32  Show Profile  Send Axarath an ICQ Message Send Axarath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Axarath
Jo ten mi nefungoval už předtím, jenom změna toho Shader Modelu zabrala. Teď se tam nedá dostat. Ještě je to teda upgradované tím, že obrazovka je černá a monitor bliká



Tak to te cekaji napinave zazitky :)
pocitam ze veci jako nejnovejsi ovladace grafiky zminovat je pitomost :)



Jasné, mám všechno nejnovější. Ale vyřešil jsem to.
Takže pro ty koho to někdy potká:

Je potřeba v C:\Documents and Settings\<Username>\Local Settings\Data aplikací\Funcom\Conan\Prefs změnit v XML Prefs_1.xml hodnotu RenderSetting_ShaderModel na 0.

To je přece uplně jasné

Fengsuei Xiberius Menthor
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 15/05/2008 :  20:01:00  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Kdo má radu jak zprovoznit aby se neresetoval settings? i po dnešním patchi se mi to resetuje.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

agim
Starting Member

2 Posts

Posted - 16/05/2008 :  12:46:09  Show Profile Send agim a Private Message  Reply with Quote
Uvažuju o koupi nového notebooku, který by zároveň zvládl i slušně AoC. Jediný se slušnou grafikou od Nvidia jsem našel bohužel jen mezi Acery, a to konkrétně:

A. Acer Aspire 8920G-834G32BN
Má NVIDIA GeForce 9500M GS 512, 1920x1080, 4gb, Intel Core 2 Duo 2.4; Vypadá to na slušnej MM výkon, chci hrát v nativním rozlišení, ale nevím zda toto rozlišení už není pro AoC na tuhle grafárnu moc velké.

B. Acer Aspire 6920G-6A4G25MN
Ořezaná verze toho předchozího. Má taky NVIDIA GeForce 9500M GS 512, 1366x767, 4gb, Intel Core 2 Duo 2; Menší rozlišení, ale zase horší procesor. Taky je menší, takže nemá numerickou klávesnici.

C. Acer Aspire 7720G-833G50MN
Jinej model s NVIDIA GeForce 8600M GT 512. 1440 x 900, 3gb, Intel Core 2 Duo 2.4.

Je pro AoC lepší NVIDIA GeForce 9500M GS nebo NVIDIA GeForce 8600M GT? šli byste raději do A. nebo do C.? Případně do B. kvůli nižšímu rozlišení?

Jinak pokud máte tip na jiný našlápnutý notebooky na hry tak se podělte. Začínám 23.5. Do té doby mám čas ještě vybírat.
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 16/05/2008 :  13:08:40  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
nemusi semnou kazdej souhlasit ale porizovat si "herni" NB je naprosta kokotina...

nadupanej herni desktop + office mobilni NB na praci te vyjde skoro na ty samy penize a ziskas plnohodnotny vyuziti obojeho...

- 17" nb sou spatne prenosny a tezky
- 1920x1080 rozliseni na nb ti zarucuje akorad to ze si snad zadnou hru nezahrajes v nativnim rozliseni protoze to proste nezvladne ani omylem
- vykony vsech tech mobilnich vgacek co tu uvadis jsou hodne mizerny a jsou natom i o fous hur nez dnesni desktop low-end...
- AoC nanich pustis ale zahrajes si ho opravdu hodne orezane a podobne to bude snad u vetsiny her.

secteno podtrzeno at si koupis jakejkoliv s tech masin tak budes mit spatne mobilni NB na kterym si stejne nijak extra nezahrajes... aneb 2hovna v 1baleni...

so...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/05/2008 :  13:15:43  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar

nemusi semnou kazdej souhlasit ale porizovat si "herni" NB je naprosta kokotina...



Dyna Blaster mi na mym hernim ntb slape fakt svizne :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 16/05/2008 :  13:19:15  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Herní NTB není dobrý nápad. Mám s tím osobní zkušenost.
Go to Top of Page

Georgis
Starting Member

5 Posts

Posted - 16/05/2008 :  13:48:20  Show Profile  Send Georgis an ICQ Message Send Georgis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by agim

Je pro AoC lepší NVIDIA GeForce 9500M GS nebo NVIDIA GeForce 8600M GT?


9500M GS = 8600M GT vyráběná novějším výrobním procesem s pár vychytávkama navíc, který ale na výkonu nepoznáš.
http://www.cdr.cz/a/23570
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 16/05/2008 :  14:31:31  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Jestli noťas, tak od DELL co má dvě Geforce 8800M do SLI ale ta cena mňo
Go to Top of Page

zdena
Starting Member

45 Posts

Posted - 17/05/2008 :  09:16:34  Show Profile Send zdena a Private Message  Reply with Quote
zajimalo by me o kolik je narocnejsi nez crysis na vistach.
z toho si clovek udela predstavu lip nez z testu

mam acer 5920 a vim co dela crysis na 1280x1024
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 17/05/2008 :  10:19:00  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zdena

zajimalo by me o kolik je narocnejsi nez crysis na vistach.
z toho si clovek udela predstavu lip nez z testu

mam acer 5920 a vim co dela crysis na 1280x1024


AoC neni narocnejsi nez crysis
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 17/05/2008 :  11:11:17  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
Mno jak rikam ja mel Athlon 64 X2 4200+/ 2gb ram / GF7950GT 512 a beta mi jela na low s odrenejma usima kolem 25fps takze temer nehratelne a na stejne sestave jsem jel Crysis skoro na high a jel krasne v pohode takze si myslim ze AoC asi narocnejsi bude. Na druhou stranu jestli to nekomu pomuze tak je AoC mene narocnejsi nez Vanguard:SoH :)) a to ma AoC mnohem hezci grafiku:)

Edited by - Itchyl on 17/05/2008 11:14:13
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 17/05/2008 :  11:13:29  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Itchyl

Mno jak rikam ja mel Athlon 64 X2 4200+/ 2gb ram / GF7950GT 512 a beta mi jela na low s odrenejma usima kolem 25fps takze temer nehratelne a na stejne sestave jsem jel Crysis skoro na high a jel krasne v pohode takze si myslim ze AoC asi narocnejsi bude.



Rozdíl byl prý v bětě open beta nebyla optimalizováná a general/closed beta byl novější build který už běží naprosto v pohodě, tohle aspoň psalo víc lidí.
Doůfám že teď nenapíšeš že jsi měl general/closed betu

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 17/05/2008 :  11:19:25  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
V tom pripade souhlasim a verim ze to bude makat perfektne protoze po grafdicke si dovolim tvrdit ze je to dilo panaboha:)
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 17/05/2008 :  11:22:22  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Já beru Early access jako test mojeho počítače a uvidím jak to poběží.Pokud se mi hra zalíbí tak během dvou týdnu pustím žiloů mojemu kontu v bance a nakoupím fakt supr železo pro běh v DX 10 :)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 17/05/2008 :  11:46:28  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Já beru Early access jako test mojeho počítače a uvidím jak to poběží.Pokud se mi hra zalíbí tak během dvou týdnu pustím žiloů mojemu kontu v bance a nakoupím fakt supr železo pro běh v DX 10 :)


tak to si už pomalu připrav platební kartu :-) já jsem kvůli AoC utratil už 14 tisíc a dalších minimálně 5 bude příští týden, zatím mám novou desku, procesor (E7200 přetaktovaný na 3 GHz), novou ramku a novej displej (ještě jednou díky, spidere). Teď mě čeká ještě grafírna a novej zdroj.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 17/05/2008 :  12:04:33  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Jaffa

Já beru Early access jako test mojeho počítače a uvidím jak to poběží.Pokud se mi hra zalíbí tak během dvou týdnu pustím žiloů mojemu kontu v bance a nakoupím fakt supr železo pro běh v DX 10 :)


tak to si už pomalu připrav platební kartu :-) já jsem kvůli AoC utratil už 14 tisíc a dalších minimálně 5 bude příští týden, zatím mám novou desku, procesor (E7200 přetaktovaný na 3 GHz), novou ramku a novej displej (ještě jednou díky, spidere). Teď mě čeká ještě grafírna a novej zdroj.



LOTRo mě stálo minulej rok touhle dobou 24k na HW skoro nic jiného jsem na tom počítači nehrál, jen napodzim Hellgate london a Zaklínače.Řikal jsem si že to vydrží i na AoC ale jak tak koukám tak ne.
Celkem brutálka cena hry 1500 + HW, MMO sou dneska drahá zábava.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 17/05/2008 :  12:07:17  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa
LOTRo mě stálo minulej rok touhle dobou 24k na HW skoro nic jiného jsem na tom počítači nehrál, jen napodzim Hellgate london a Zaklínače.Řikal jsem si že to vydrží i na AoC ale jak tak koukám tak ne.
Celkem brutálka cena hry 1500 + HW, MMO sou dneska drahá zábava.


Mi nerikej, ze rok starej comp za 24k ti dneska neutahne AoC.... pokud to ovsem nebylo pc i s monitorem.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 17/05/2008 :  13:15:19  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
mno ja kupoval novej hw kvuli novejm hram jako je crysis..cod4.. a kdyz sem videl ze uz vychazi conan tak jsem rekl, jdu do toho na 100% a koupil to jeste pred OB conana.

Dal jsem do toho cca 12,000Kc:

- Pentium Dual Core E2200 (2.2ghz 2 jadro s 1MB Cache.. standard C2D ma 4-6mb ale hry to moc nevyuziji). Ten jsem pretocil z 2.2ghz na 3.0ghz, coz je dnesni highend

- Grafika jednoznacne Gigabyte 8800GT 512MB, pretocena uz od vyrobce + skvelej zalman hlinik chladic.

- zdroj Chieftec 600W
- deska Gigabyte P35-D3SL (toho ted lituju, ted se za ty prachy da sehnat ASus P5K a to je jina masinka.. hlavne me stve, ze ten gigabyte nema v biosu memory remap = ani v x64 nemam 4gb ram :( leda bych prikoupil aspon 5GB RAM aby tam bylo tech 4 k dispozici..na to pozor. Moc lidi to nevi a nikde se o tom nepise..krome google kde je to mraky kdyz to clovek zacne hledat..

- pameti 2x2GB zvazoval jsem adata vitesta kvuli pasivu a o/c ale potom jsem sel do nakejch zepelinu ktere byli o 400kc levnejsi


no a conan my v te open bete behal do plna 50-60fps :))) screeny sem ukladal na www.mmoscreens.com


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

agim
Starting Member

2 Posts

Posted - 17/05/2008 :  14:35:54  Show Profile Send agim a Private Message  Reply with Quote
Díky všem co mi odpověděli. Potřebuji být mobilní, takže desktop to neřeší, i když pro tuhle hru je jasně ideální. Notebook je vždy o kompromisu.

Rozhodl jsem se, že půjdu do nového Aspire 6920G-6A4G25MN
http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=Z&PrheId=495&Shortcut=ACE-615880

Rozhodně patří k tomu lepšímu co se dá teď pořídit. Jedinou slabinu co má je snad jen 2GHz Duo procesor, ale zase je relativně lacinej a má 8ms lcd. Co jsem pročítal i jiný fóra tak podobně vybavený notebooky zvládají i medium nastavení.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 18/05/2008 :  09:52:31  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
takze jak je to doopravdy narocny ?
Go to Top of Page

Ranger90
Starting Member

14 Posts

Posted - 18/05/2008 :  10:21:17  Show Profile Send Ranger90 a Private Message  Reply with Quote
je este nejaka sanca ze to rozbehnem? , teda dneska som dotahal AOC nainstaloval opatchoval a snazil sa spustit hru , teda pred tym som este zmenil rozlisenie 1024x768,
pri spusteni hry som mal len ciernu obrazovku po preklikani ciernavy mi nabehlo http://img528.imageshack.us/my.php?image=beznzvutg8.jpg
ale robit sa nedalo nadalej nic ,
skusil som nahodit najnovsie ovladace ale zrejme to brzdi grafika
teda skusal som to na notebooku
HP Compaq 6715s AMD Turion 64 X2 Dual-Core Mobile Technology TL-60 (2.0-GHz, 2 x 512-KB L2 cache) - AMD M690T Chipset - 3GB DDRII 667MHz (1DIMM) - 160GB HDD 5,4K RPM S-ATA - LightScribe DVD+/-RW DL SuperMulti Fixed - 15,4" TFT WXGA 1280x800 - ATI Radeon X1250, up to 512-MB shared
ked som to testoval na http://www.nzone.com/content/nzone/srl/nzone_srl.asp?gameid=4529
tak som minimalne poziadavky splnal teda reku mal by som to spustit len opak je pravdou ...
podozrievam z toho pixel shadery 3.0 pretoze ta integrovana grafika ma len 2.0 ale i tak by to malo po zmene ist alebo nie? pokusal som sa to v Age of Conan\cd_image\Gui\Default Main prefs zmenit teda zmenil som to tak Value name="RenderSetting_ShaderModel" value="0" />
len neviem ci je to spravne ,
vedel by mi niekto pomoct mozem to este rozchodit alebo sa s tym zmierit a kupit nove zelezo?
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 18/05/2008 :  10:32:18  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ranger90

je este nejaka sanca ze to rozbehnem? , teda dneska som dotahal AOC nainstaloval opatchoval a snazil sa spustit hru , teda pred tym som este zmenil rozlisenie 1024x768,
pri spusteni hry som mal len ciernu obrazovku po preklikani ciernavy mi nabehlo http://img528.imageshack.us/my.php?image=beznzvutg8.jpg
ale robit sa nedalo nadalej nic ,
skusil som nahodit najnovsie ovladace ale zrejme to brzdi grafika
teda skusal som to na notebooku
HP Compaq 6715s AMD Turion 64 X2 Dual-Core Mobile Technology TL-60 (2.0-GHz, 2 x 512-KB L2 cache) - AMD M690T Chipset - 3GB DDRII 667MHz (1DIMM) - 160GB HDD 5,4K RPM S-ATA - LightScribe DVD+/-RW DL SuperMulti Fixed - 15,4" TFT WXGA 1280x800 - ATI Radeon X1250, up to 512-MB shared
ked som to testoval na http://www.nzone.com/content/nzone/srl/nzone_srl.asp?gameid=4529
tak som minimalne poziadavky splnal teda reku mal by som to spustit len opak je pravdou ...
podozrievam z toho pixel shadery 3.0 pretoze ta integrovana grafika ma len 2.0 ale i tak by to malo po zmene ist alebo nie? pokusal som sa to v Age of Conan\cd_image\Gui\Default Main prefs zmenit teda zmenil som to tak Value name="RenderSetting_ShaderModel" value="0" />
len neviem ci je to spravne ,
vedel by mi niekto pomoct mozem to este rozchodit alebo sa s tym zmierit a kupit nove zelezo?



Pokud máš ten problém s černou obrazovkou co se vyskytl během týdne tak stačí jen spustit hru v okně.Někde se tady válí navod.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 18/05/2008 :  10:41:08  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Itchyl

V tom pripade souhlasim a verim ze to bude makat perfektne protoze po grafdicke si dovolim tvrdit ze je to dilo panaboha:)



No musím říct že grafika Vanguarda se mi líbí víc .... hraju conana na vistách se zapnutým DX10 a není to špatný, ale jak říkám Vanguard se mi líbí víc ... asi věc názoru.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/05/2008 :  11:27:45  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

quote:
Originally posted by Itchyl

V tom pripade souhlasim a verim ze to bude makat perfektne protoze po grafdicke si dovolim tvrdit ze je to dilo panaboha:)



No musím říct že grafika Vanguarda se mi líbí víc .... hraju conana na vistách se zapnutým DX10 a není to špatný, ale jak říkám Vanguard se mi líbí víc ... asi věc názoru.



Instaloval jsi z placky ? Protože pokud vím, tak volba DX10 fakticky DX10 nezapíná.
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 18/05/2008 :  19:03:23  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
ackoliv sem v pocatcich general bety AoC po graficky strance neuveritlne kritizoval (opravnene) tak s dnesnim vysledkem sem spokojenej, grafika je pekna slusne beha a design sveta je vynikajici...

kdyz sem pred pulrokem delal prvnich 20 lvlu musel se kazdejch 5min zatnout zuby abych to nevypnul v jakym to bylo spatnym stavu...

ted sem prvnich 20lvlu dal vicemene v kuse a grafika byla pekna(hraju ve fullHD, dx10 vse na max)...

velky + pro funcom ze to za ten purok dali to dobryho stavu protoze sem tomu moc neveril...

snad se jim bude podobne darit i se supportem end-game contentu aby to nebyla zabava jen na mesic...

so...

Edited by - Khandar on 18/05/2008 19:16:12
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 18/05/2008 :  19:43:16  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
Skutecne odvedli fakt peknou praci.
hraju 2560x1600 vse na max bez AA a je to naprosto skvele hratelny a pritom opravdu krasny. Navic se zrychlilo loadovani lokaci (engine zacal pouzivat vice processoru), takze sem fakt spokojen :)

nVidia 680i SLI
Q6600 @ 3.2 Ghz
4GB RAM
GeForce 8800 GTX
Win Vista Ultimate 32bit

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/05/2008 :  20:15:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
JJ hýbe se to dobře, když si vzpomenu na prasácký everquest II nebo Vanguard ..
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 18/05/2008 :  20:43:46  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Hodně se tu mluví o GUI, což se jeví jako veliká výsada téhle hry, bohužel z mého pohledu zatím jediná. Nechcu samozřejmě shazovat hru 2 dny po releasu, ale zatím mi připadá zbytečně moc přeplácaná a komplikovaná. Není mi jasné, jak to vše vyladí do jednoduchého, funkčního a zábavného celku, nevěřím že se jim to povede a nechci ztrácet čas nad hrou, o jejímž úspěchu mám pochyby, proto ji zatím nechávám ležet a počkám si na end-game content a pozdější hodnocení lidí tady na fóru. Zatím přeju hodně šťěsťí a zábavy.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 18/05/2008 :  20:44:06  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Arnold

quote:
Originally posted by Itchyl

V tom pripade souhlasim a verim ze to bude makat perfektne protoze po grafdicke si dovolim tvrdit ze je to dilo panaboha:)



No musím říct že grafika Vanguarda se mi líbí víc .... hraju conana na vistách se zapnutým DX10 a není to špatný, ale jak říkám Vanguard se mi líbí víc ... asi věc názoru.



Instaloval jsi z placky ? Protože pokud vím, tak volba DX10 fakticky DX10 nezapíná.



No ze souborů stáhlých z netu ... ona placka si ještě není ne?
Ne grafika je pěkná, to určitě, mám to vše na full, zaplý DX10 (nevím jestli jdou ale zapnout ano ) .... je to trochu jiný než jsem teď hry hrál, hlavně menší lokace, ale má to svůj styl a je to hezký ....

Jak ale píšete mám obavy z end contentu ... nevím co mají připravený ale dneska lidi běžně dingali 30 lvl .. nejdéle do 14 dnů mají 80 a pak co bude nikdo neví ...
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 18/05/2008 :  20:58:10  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
End game content je pripraveny a hra ma jit rychle do levelu 60, pak se to ma vyrazne zpomalit, alespon co FC zminoval.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 18/05/2008 :  21:03:15  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

End game content je pripraveny a hra ma jit rychle do levelu 60, pak se to ma vyrazne zpomalit, alespon co FC zminoval.



mas informace na to, aby jsi to byl schopen rozvest ?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 18/05/2008 :  21:06:10  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
No neco malo, ale ja nejsem ten povolany. Je tady nekdo, kdo hraje closed betu a testoval jenom PvE kontent. Samozrejme lvl 80. Kdyz bude chtit, sam vam neco napise.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/05/2008 :  21:10:49  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Myslím že Funcom má hodně zkušností s end game contentem z AO, tam ho dokázali myslím poměrně dlouho aktualizovat.
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,38 seconds. on eygor Snitz Forums 2000