Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Cz / Sk komunita v AoC
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/03/2009 :  11:23:17  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem se po nějakém tom čase (7 měsíců) dostal zase do hry.

Byl jsem hodně překvapený, protože neduhy co měla hra po startu téměř vymizely. Založil jsem si naschvál novou postavu a překvapilo mě, že v Tortage je celkem plno lidiček. Bavil jsem se s lidma co hru hrají od začátku a nemohou si hru vynachválit. Například lepší optimalizace, zapnutí pvp a odměn, už funguje i něco proti PK, přídáno víc dungu, nová oblast (nejsem si jist), upravené craft skilly a mnoho a mnoho vylepšení, které jsou v patch notes.

Dobře. Dejme tomu, že je to ted hra jakou každý chtěl, ale ... Co czsvk komunita? Existuje vůbec nějaká Česká guilda, která má pořádou sílu na to bojovat o battlekeepy a věnovat se pvp?

Na Fury nevím o větší České guildě. Pokud někdo ví tak ať sem písne.
Na Aquilonia je guilda Veterans a Tasifa. Nevím jak Veterans, ale Tasifa měla battlekeep před dvěma měsícema a prý lidi co chtějí pvp odcházeji do mezinárodní guildy SCUM.
Na Crom pry jedna malá guidla co ještě ani sama neraiduje, protože nemá dostatek 80lvl.

Můžete někdo toto info rozvést, vyvrátit popřípadě doplnit? Zajíma mě to hlavně z důvodu, jestli se mám snažit někde hledat guildu nebo se připojit k nějaké anglicky mluvící.

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 23/03/2009 :  11:36:22  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
na fury je jedina ceska guilda co stoji zminit a to Cult of Pain
jsem tam cca mesic taky co sem zacal hrat

co jsem tak mezi reci pochopil tak po pocatecnim obrovskym exodu se ted davaj dohromady a shanej
lidi ktery to s AoC myslej aspon trochu vazne, je to teda hodne pvp orientovana guilda...

vetsinou je online po vecerech kolem 30 lidi, spousta lidi ma alty takze hraje white sandy a expi pvp levely ;-)
nevim jestli sem chodi nekdo z Cultu, ze by ti dal podrobnejsi info

na Aq jsem hral nez byl tranfer cca mesic a ten server byl proti fury liduprazdnej

kazdopadne bych ti doporucoval zalozit se na fury, uzijes si daleko vic pvp a partu na expovani nebo do dungu taky neni problem sehnat

kdybys chtel poradit nebo vzit do guildy, tak se me ozvi
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/03/2009 :  15:11:54  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
To zní lákavě a hned jak přijdi dom tak tě zkusím informovat ingame. Zatím jsem ti napsal na icq. Tak až budeš online si písneme.

Psal jsi, že jedina, která stojí za to zmínit? Znamená to, že je tam více českých guild?
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 23/03/2009 :  15:58:20  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Obavam se.Že jedina Cz guilda co stoji za zminku je prave Tasyfa.
Oni a Veterani (tech je mene) jsou asi jedina guilda .. co maji ob_den Raid (uspěšnej :-) ) a jejich počet je dostatečný na každou akci.

S PVP se to u nich ma tak ... jsou tam hraci co PVp opravdu umí a bavíje ale jde hlavne o duel a Gank + minihry.
To dobívání hradu moc nejedou .. protože je to docela nuda.
Hrad mají velice dobrej (dobre PVP bonusy) ale není důvod to hrát.

Na Fury vznika dobrej clan .. ale bohuzel jich je malo .. Ovsem drzim jim palce .. je to dobrej server ale ve vedsi presun hracu bych nedoufal .. Vedsina lidí má už dobrou vybavu a zacinat od znova by se jim nechtelo.
Ovsem spojení by blo zajimavé a veřím .. že uz tak skvela hra by se zlepsila o dalsich 30% ... Jen to nejak vymyslet :-)

Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 23/03/2009 :  16:28:09  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
nojo je to skoda, ze czsk jsou rozdeleny na 2 severech a uz nejde transfernout myslim :-)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/03/2009 :  17:47:57  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mozna by jste kluci z -Tasyfa- a Cult of pain mohli sem dát nějaké kontakty na leadry, popřípadě stránky. Nebo to dát do rekrut topicu.

Možná více lidí pokukuje po návratu do AoC a bude se jim to hodit :o)
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 23/03/2009 :  18:13:24  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
nevim kam te to pustí ..

http://targuen.ageofconan.cz/
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 24/03/2009 :  11:44:29  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

nojo je to skoda, ze czsk jsou rozdeleny na 2 severech a uz nejde transfernout myslim :-)


mno spis bych rekl .ze mnohem vesti komunita je po presunech prave na AQ bo prisli mnozi nejenom z Fury ale i lide z PVE serveru aby zde mohly konecne raidovat. samo nektery to sly zkusit na fury

co se tyka cz/sk guild
Targuen>>>tasyfa,veterans,fatality
White castle

co se tyka mych info tak raidujese nekolikrat tydne a pvp open world obzvlaste diky urcite nezname gilde SCUM je mnohdy az moc. zejmena pri pravidlu "ALL vs SCUM"

tot pouze osobni postreh

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 24/03/2009 11:46:12
Go to Top of Page

Ancient Humusoid
Starting Member

38 Posts

Posted - 24/03/2009 :  12:36:50  Show Profile Send Ancient Humusoid a Private Message  Reply with Quote
Guilda Veterans – www.veterans-aoc.cz

Server Aquilonia, raidy pravidelně 3x týdně, neděle, úterý, čtvrtek.

Podrobnější informace na našem webu, případně fóru.

Ancient – L2 – ex RD – StormScreamer 78/Soultaker 76 – ex Noblesse
Humusoid - EQ2 - ex MdK - Wizard 68/Jeweler 63
Ancient – AoC – Veterans – Demonologist
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 29/03/2009 :  23:14:15  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
Cult of Pain http://www.cultofpain.eu

kontakty:http://www.cultofpain.eu/hg.png

na Aque je jeste White Castel, ktery vypomaha veteranum s raidy a kluci delaji aktivne pvp http://wc-001.forumotion.net/forum.htm Maji unikatni self-mate system Wanted, ktery automaticky snima obrazky pri zabiti zadaneho nepritele, a spolu se souctem dmg a cc + posledni combat log to odesila na board, kde to lidi potvzuji http://wcg.aspone.cz/Applications.aspx moc pekny system...
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 30/03/2009 :  08:01:35  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
nejvetsi slabina AoC byla, ze z toho byl otvirac instanci.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 30/03/2009 :  08:18:07  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

nejvetsi slabina AoC byla, ze z toho byl otvirac instanci.



nechtelo to napsat o par topiku niz ? :-)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/03/2009 :  09:20:42  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

nejvetsi slabina AoC byla, ze z toho byl otvirac instanci.



To instancování mě nikdy moc nevadilo. Spíš AoC zezačátku pohřbily ty bugy. Nefungovali featy a některé skilly. Balance class a neustálé nerfování a boostovaní postav. Nefunkční gemcutting a celkové craft skilly. Dungy zabugované, zabugované questy atd.
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 30/03/2009 :  11:56:02  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Shatteren

nejvetsi slabina AoC byla, ze z toho byl otvirac instanci.



To instancování mě nikdy moc nevadilo. Spíš AoC zezačátku pohřbily ty bugy. Nefungovali featy a některé skilly. Balance class a neustálé nerfování a boostovaní postav. Nefunkční gemcutting a celkové craft skilly. Dungy zabugované, zabugované questy atd.



bohudik je toto davno pryc [tedy prevazne]

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 30/03/2009 11:56:19
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 30/03/2009 :  12:55:07  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
mne bugy nevadily, ale spis ten pocit, ze svet je velkej jako prase, ale jen pomyslne, protoze to bylo samy zonovani nekam

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 31/03/2009 :  17:33:58  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

nejvetsi slabina AoC byla, ze z toho byl otvirac instanci.

Mě instancování v AOC přijde jako výhoda, když budou chtít přidat nějakou oblast mezi 2 již existující oblasti/zóny stačí do těch 2 přidat jenom nějakou bránu, průchod nebo tak něco, zatímco ve hrách s otevřeným světem toto rozhodně nejde, tak to řeší že novou oblast přidají někam za.

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 31/03/2009 :  19:01:25  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
tomu rikam skvelej duvod k tomu abych mohl obhajovat dementni zonovani :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/03/2009 :  19:38:53  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
tak ma to i výhody ..
ten svět mam na_tolik projitej ,, že by to bylo jen zdržování.
Takto se na jakýkoliv RAID dostanu do 3 minut....

V každé zoně se něco děje ... a to běhání po mapě z WhO .. WoW .. L2 .. VG ..a spol mi neschází.

Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 31/03/2009 :  22:52:12  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

mne bugy nevadily, ale spis ten pocit, ze svet je velkej jako prase, ale jen pomyslne, protoze to bylo samy zonovani nekam


No, bál jsem se toho po zkušenostech z jiných her, ale když je loadování mezi zónami slušně vyřešeno a zbytečně moc neotravuje život, zóny mi nevadí. Sice to nepůsobí tak uceleně, jako jeden plný velký svět, ale proč ne. Je mi v podstatě když to tak vemu úplně jedno, kdo se zrovna nachází půl hodiny pěšky ode mě, takže to nějak neřeším :D

Jinak .. můžete mi doporučit nějakou slušnou českou guildu, kde se lidi nehádaj kvůli blbostem? :)
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 01/04/2009 :  05:40:16  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
hodně moc velké nároky na guildu máš .. tomu věř.
neznam žadnou kde se nehadaj :-)
Ale znám jednu ... která se dostala přez všechny RB bosse...
a připojila se do závodu .. kdo první složí finálního.
Tasyfa.
Ale že by se tak nehádali .. to evím (občas)
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 01/04/2009 :  09:04:43  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dash
ručit nějakou slušnou českou guildu, kde se lidi nehádaj kvůli blbostem? :)


Azkaban v prvním příspěvku pěkně shrnul všechny větší guildy v AoC spolu se servery kde je najdeš. Jinak na Fury je ještě Circle of Pain nebo tak nějak, převážně pvp guilda co sem slyšel co migrovala z aquilonie na fury.

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 01/04/2009 :  09:38:12  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Cult of Pain
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 01/04/2009 :  15:56:30  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Aha, fajn, na Fury jsem kvůli doporučení začal :) A PvP převážně? fajn :)
Go to Top of Page

Senji
Starting Member

3 Posts

Posted - 07/04/2009 :  16:44:07  Show Profile  Visit Senji's Homepage Send Senji a Private Message  Reply with Quote
**ROYAL ULTIMA**

SERVER: CROM

Kontakty:Senji,Ishap,Espectra,Yngwarr,Kamael,Demoniqa,Daemoniqa

FORUM :http://www.moraviaweb.com/forum/index.php
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 07/04/2009 :  19:15:51  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Shatteren

nejvetsi slabina AoC byla, ze z toho byl otvirac instanci.



To instancování mě nikdy moc nevadilo.




Pozdravuj NPC v adventure of Village FOR DISCORDIA !

PS: Jinak za jak dlouho se zase vratis do WoW-davam ti cca 14 dni


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 07/04/2009 :  19:27:31  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Eh, kez by to bylo jen o zonovani. Jenze co treba jedna zona rozdelena na 9 instanci? Vzdyt to je strasny! Na zacatku AoC byl Tortage rozdelenej i na 20 instanci. PvP zony rozdeleny na instance, mesta na instance.... to je pro me strasna chyba. Jasne, AoC totalne vyhrava graficky nad Darkfallem a i animacky jsou vyborny, jenze ja radsi volim system Darkfallu kterej radim k hratelnosti. A pridavaj zony, protoze jich je strasne malo, coz bylo i na zacatku AoC pravdou. V DF si nedokazu predstavit, ze by neco pridali v nejblizsi dobe (minimalne do Vanoc). Ten svet je gigantickej a tech dungu je tam mraky a mozna jedine dalsi dungy pridaj, jenze v DF bych se zameril na jiny veci.

Nechci vypadat jako DFFanboi, jen jsem to uvedl jako srovnani, protoze DF momentalne hraju. Verim, ze hracum kteri maji radsi PvE, nevadilo zonovani a tak, tim lepe - dalo se lehce utect souperi (jak komu). Mne to ale kazilo pocit z PvP.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 07/04/2009 :  19:48:17  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Zona ti nepomuze utect z PVP v boji to nejde..Ale pomuze se PVP vyhnout.To neni zadna chyba..
A to same jsou i instance.Ja teda zazil maximalne 3.Nevim kde jsi videl 20 ale nevadi...
Už je to tak nejak zažité a víš kam jit na PVP a kam plnit ukoli.
Avatar se nejak vyexpit musí a na PVP náladu nemáš pořát.

Nemysli na hráče co tam nejsou .. na zabití jich je kolem i tak dost.To by mě spíš vadila ta slabá grafika a animace.
Důležitej je dojem z_boje a tam ma AoC navrh nad vším.

(Momentalne jsem v AoC AFK /prace/ .. nebranim si hračku)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 07/04/2009 :  20:06:44  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
To bych netvrdil, že AoC je lepší jak DF. Já to považuji za dvě rozdílné hry.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 07/04/2009 :  20:32:19  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Zona ti nepomuze utect z PVP v boji to nejde..Ale pomuze se PVP vyhnout.To neni zadna chyba..
A to same jsou i instance.Ja teda zazil maximalne 3.Nevim kde jsi videl 20 ale nevadi...
Už je to tak nejak zažité a víš kam jit na PVP a kam plnit ukoli.
Avatar se nejak vyexpit musí a na PVP náladu nemáš pořát.

Nemysli na hráče co tam nejsou .. na zabití jich je kolem i tak dost.To by mě spíš vadila ta slabá grafika a animace.
Důležitej je dojem z_boje a tam ma AoC navrh nad vším.

(Momentalne jsem v AoC AFK /prace/ .. nebranim si hračku)

Pri asi 2 tydny po AoC launchi. A v ty dobe slo v pohode odzonovat z combatu, no stress.. A hlavne, hra s FFA systemem, ktera ti neumozni bojovat vsude ? Chyba v matrixu.... (ve Funcomu)

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 08/04/2009 :  10:00:47  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Odzonovat z combatu jde, leda by jsi byl někde blízko summon NPC nebo vchodu do nějakého dungu. Tohle šlo jen v Tortage (1-20lvl), kde třeba v Underhalls jsi mohl zdrhat z instu do instu. Na vyšším lvl jsem se s tím nepotkal.

Mě se AoC a podobné hry WoW a Lotro líbí a budou vždy líbit víc jak DF a jim podobné. Není to tím, že by to byli lepší hry, ale prostě jsou mému srdci bližší. Mě neláká full loot systém, kdy tě nějakej maník vykostí a ty musíš letět do banky pro novej obleček. Ani mě neláká mít jednu postavu na serveru a tu si vypiplávat "macrama" jedním směrem.

V AoC mám na vybranou z 12 postav a od začátku víš, že když hraješ za assasina, že to ve finále bude assasin. Samozřejmě díky featum a gemum ho můžeš ruznorodě nasetapovat. To se mi prostě líbí. Přehledné a jasné od začátku.

Grafika je naprosto uža a rád se do toho světa vracím. Líbí se mi ty kouzla a efekty. Jasný pro HC hráče hrajicí DF to nic není, ale já dávno nejsem HC hráč soustředící se na výkon. Rád si hru zahraju v pohodě a bez stresu. Udělám si questy, zajdu dungy a vím že na max lvl můžu pravidelně s kámošema dělat PvP i hodně kvalitní a rozsáhle PvE.

Prostě návratu do AoC nelituju a jsem naprosto překvapen kvalitou, kterou sice pozdě, ale přece Funcom dovedl hře dát.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 08/04/2009 :  10:01:22  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Zarel

Zona ti nepomuze utect z PVP v boji to nejde..Ale pomuze se PVP vyhnout.To neni zadna chyba..
A to same jsou i instance.Ja teda zazil maximalne 3.Nevim kde jsi videl 20 ale nevadi...
Už je to tak nejak zažité a víš kam jit na PVP a kam plnit ukoli.
Avatar se nejak vyexpit musí a na PVP náladu nemáš pořát.

Nemysli na hráče co tam nejsou .. na zabití jich je kolem i tak dost.To by mě spíš vadila ta slabá grafika a animace.
Důležitej je dojem z_boje a tam ma AoC navrh nad vším.

(Momentalne jsem v AoC AFK /prace/ .. nebranim si hračku)

Pri asi 2 tydny po AoC launchi. A v ty dobe slo v pohode odzonovat z combatu, no stress.. A hlavne, hra s FFA systemem, ktera ti neumozni bojovat vsude ? Chyba v matrixu.... (ve Funcomu)



Co znamená, že se nedá bojovat všude?
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 08/04/2009 :  11:03:20  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Zarel

Zona ti nepomuze utect z PVP v boji to nejde..Ale pomuze se PVP vyhnout.To neni zadna chyba..
A to same jsou i instance.Ja teda zazil maximalne 3.Nevim kde jsi videl 20 ale nevadi...
Už je to tak nejak zažité a víš kam jit na PVP a kam plnit ukoli.
Avatar se nejak vyexpit musí a na PVP náladu nemáš pořát.

Nemysli na hráče co tam nejsou .. na zabití jich je kolem i tak dost.To by mě spíš vadila ta slabá grafika a animace.
Důležitej je dojem z_boje a tam ma AoC navrh nad vším.

(Momentalne jsem v AoC AFK /prace/ .. nebranim si hračku)

Pri asi 2 tydny po AoC launchi. A v ty dobe slo v pohode odzonovat z combatu, no stress.. A hlavne, hra s FFA systemem, ktera ti neumozni bojovat vsude ? Chyba v matrixu.... (ve Funcomu)



dyt muzes bojovat kdekoliv mimo guardu, to je to sami jako kdyz jdes v DF nebo UO na odlehlej spawn tri prdele daleko, v AoC prehodis zonu kdyz tam nejaka navic je, tak jako tak si tam pro tebe muze kdokoliv dojit, jedinej rozdil je ten , ze v DF ses pak velkej tvrdak kdyz nekoho ganknes na spawnu a lutnes mu i spinavou bandu :-)

nedavno se me stala takova nemila prihodicka, ze sem sejmul nejakyho rangera (pri mojim skillu nejak omylem), a ten me pak nenechal zahrat, tak sem holt musel prelognout na jinou postavu :-)

Edited by - Arach on 08/04/2009 11:07:27
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 08/04/2009 :  11:55:13  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já v tom případě píšu kámošům a nenecháváme zahrát my jeho :o)
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 08/04/2009 :  17:48:19  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
no trpělivej R.. je opravdu opruz :-/
Nic tolik neskazí den .. to pak hraju s půlkama u_sebe
To stopovani je paráda a da se najít kdokoliv.
jinak jak psal Azkaban.
Že má AoC super PVM je pravda .. Ale paradní clan je nutnost.
RAID i dungeon pro party je boží..
Nehledě na parádní odměny .. ale to chce hoodně štěstí.

Ale je to hra .. kterou bych se nebál hrát i sám..
Jediné co by mě hodně štvalo by bylo že bych něměl hrad (PVP odolnosti)


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/04/2009 :  09:12:10  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
rikal jsem si, ze zase po case obnovim aoc a zkusim tomuze mi nekdo poradit server, kde je dobry pvp bojuje se tam o zivot a NENI tam ceska guilda ? idealne maximalne 5 cechu na serveru by mi vyhovovalo :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 14/04/2009 :  09:17:51  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

rikal jsem si, ze zase po case obnovim aoc a zkusim tomuze mi nekdo poradit server, kde je dobry pvp bojuje se tam o zivot a NENI tam ceska guilda ? idealne maximalne 5 cechu na serveru by mi vyhovovalo :)



zkus nejakej americkej ;-)
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 16/04/2009 :  07:17:18  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

quote:
Originally posted by Pertha

rikal jsem si, ze zase po case obnovim aoc a zkusim tomuze mi nekdo poradit server, kde je dobry pvp bojuje se tam o zivot a NENI tam ceska guilda ? idealne maximalne 5 cechu na serveru by mi vyhovovalo :)



zkus nejakej americkej ;-)


A nebo test server ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/04/2009 :  09:02:00  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Budu se snažit aktualizovat topic ohledně guild v AoC. Nevíte jak moc živé jsou guildy na ostatních serverech? Třebas na Cromu? Vím jen že je tam Royal Ultima.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 20/04/2009 :  09:38:45  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Budu se snažit aktualizovat topic ohledně guild v AoC. Nevíte jak moc živé jsou guildy na ostatních serverech? Třebas na Cromu? Vím jen že je tam Royal Ultima.



Royal Ultima je tusim od tohodle mesice presunuta do hry Vanguard. Netusim zda cela guilda a nebo jen cast lidi ,ale maji to v popisu, ze skoncili s AOC a budou pokracovat ve Vanguardu.Vic o tom nevim i
kdybyste me mucili


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/04/2009 :  10:18:12  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Přesunul se jen leader. Jinak guilda má stabilně přes 15 lidí online k večeru. Teměř complete T2 mesto (chybí jedna budova).
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 20/04/2009 :  12:06:44  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Přesunul se jen leader. Jinak guilda má stabilně přes 15 lidí online k večeru. Teměř complete T2 mesto (chybí jedna budova).



Hmm to pak ma leader ve Vangaurdu kopec acc a hraje na nekolika compech najednou.Zajimave.(dokonce na VT skvele meni hlas a vydava se i za zenskou).


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 20/04/2009 12:09:30
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/04/2009 :  12:57:03  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Aha, žil jsem z toho že Royal už ve VG byla. Každopádně leader a nějací lidé co asi hráli kdysi AoC jsou ve VG. Nic to, ale podle toho co jsem slyšel od kamaráda, nemění na tom, že Royal se těší dobrému zdraví na serveru CROM. Má nedostatek tanků a healerů a zatím v raidování pomáha ještě jedna guilda. Večer bývá 15+ lidi online. Chtělo by to lepší propagaci guildy.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 20/04/2009 :  14:25:11  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Aha, žil jsem z toho že Royal už ve VG byla. Každopádně leader a nějací lidé co asi hráli kdysi AoC jsou ve VG. Nic to, ale podle toho co jsem slyšel od kamaráda, nemění na tom, že Royal se těší dobrému zdraví na serveru CROM. Má nedostatek tanků a healerů a zatím v raidování pomáha ještě jedna guilda. Večer bývá 15+ lidi online. Chtělo by to lepší propagaci guildy.



Ja jim v AOC preji stesti,jen jsem cetl v upoutavce ve VG, ze je to guilda presla ze hry AOC tak jsem to tak bral.Pozadi neznam, jsem vice na to popredi


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/06/2009 :  23:22:32  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Hi, tak jsem si projizdel po tom roce AoC a jentak bych si ho rad znovu zkusil, protoze na to slysim samou chvalu. Stahuju si trial a zatim uvazuju o serveru Crom.

Doporuceni na nejakej jinej server ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 09/06/2009 :  07:14:45  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jestli PvP tak určo na Aquilonia a guilda Veterans nebo Tasifa. Pokud pvE tak doporučuji Crom a guilda Royal Ultima.

Edit: Oprava

Edited by - Azkaban on 09/06/2009 09:42:06
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 09/06/2009 :  09:32:26  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Jestli PvP tak určo na Aquilonia a guilda Veterans nebo Tasifa. Pokud pvp tak doporučuji Crom a guilda Royal Ultima.



promin, Veterani jsou ceska spice PvE na Aque, ale PvP moc nedelaji. Na PvP na Aque doporucuji White Castle jsou cleny koalice Phoenix (spolu s Veterany) a urcite delji vice PvP. Tasyfa se tradicne separuje..;) Na Fury stale vede lowbie farma Cult of Pain..:)

Edited by - Timotej on 09/06/2009 09:32:50
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 09/06/2009 :  09:45:00  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já to myslel spíš rozdělení podle serverů.

Jinak souhlasím s tebou. Tasyfa je hodně pve guilda.
Go to Top of Page

potemkin
Starting Member

13 Posts

Posted - 09/06/2009 :  14:05:55  Show Profile Send potemkin a Private Message  Reply with Quote
Tasyfa sice je PvE guilda, ale jenom proto, že si její členové svoje PvP choutky vybíjejí v guildě No Escape, což je jedna z nejvíc gankujících guild na serveru :)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 09/06/2009 :  19:44:21  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No nevim kdo to tak vyhypoval, Herald of Xotli je porad zabugovanej jak cip.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 09/06/2009 :  20:54:07  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Vetsina postav je fajn a myslim ze na PvE ani zabugovany nejsou, kdyz ale prijde na PvP a nemas poradnou vybavu (pvp) a mas smulu na postavu, ktera je rekneme ne prilis vhodna k PvP je to docela problem.

Kazdopadne az vyjde patch 1.05 to bude teprve stiznosti:-) (ted pracuji radsi na tom dotahnout vsechno na lvl 80 at pak muzu vybirat co pojedu:-))) )

Zkratka myslim ze hru celkem vyladili a jsem s ni spokojeny i se systemem odmen. Jedine co bych provedl je nova lokace s arenou, koloseum nebo neco podobneho, aby se PvP na 80 lvl presunulo z Keshaty tam.(pomoci nejakych odmen apodobne - o 15% vyssi PvP expy nebo neco poodbneho)
Nebo at alespon odstrani straze z Keshaty.

Prvni variantu bych volil radeji.

a na volnem svete by zustalo open PvP (klasicky prepadani, bojovani o moby atd.)

bylo by to fajn



soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 11/06/2009 :  15:34:03  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

No nevim kdo to tak vyhypoval, Herald of Xotli je porad zabugovanej jak cip.



Co ti konkrétně nefunguje? Když křičíš nesmysly do větru, tak buď víc přesnější...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000