Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 CZE spojení
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Figo
Starting Member

2 Posts

Posted - 13/04/2009 :  19:05:22  Show Profile Send Figo a Private Message  Reply with Quote
Hi

Dneska jsem se rozhodl zkusit AoC po dlouhé době a uznávám ..hra je to parádní.
Zkoušel jsem tedy různé servery a hlavně zjišťoval jak jsou natom CZ clany...
Rozumím proč je někdo na PVP a PVM serveru ..
Ale už méně tomu .. proč je na Fury CZ clan kde je 80 přihlášených a 15 aktivních hráčů ...
Na jiném serveru je Tasyfa, která je na tom asi nejlépe ale i tam mají poslední dobou problémy!!Přitom mají v Alianci CZ clan Veteráni .. Těch je méně ale spojení by bylo 100% prospěšné pro oba clany.
Už jen proto že AoC si na aliance nehraje (schází barevné odlišení i chat)

Po spojení těchto tří clanu co jsem dneska navštívil by vznikla opravdu kvalitní parta!!
Navíc proč být v clanu kde nedají dohromady ani Raid (na FURY)

Rozumím problémům
1)Vybrat server ...
2)Nepomůželi GM s přesunem celého clanu tak se někdo bude muset vzdát výbavy a hradu (Tasyfa by to asi měla nejhorší)
3)možná má někdo problémi s jiným hráčem ale to není herní problém

Výhody??
To doufám nemusím vypisovat .. je toho hodně..
RAID je v AoC velice zábavný ale KAŽDÝ CLAN CO JSEM DNES KONTAKTOVAL MÁ POSLEDNÍ DOBOU PROBLÉM HO SLOŽIT!!A to i proto .. že spousta CZ hráčů odešla do zahraničních Clanů..

Každý mi napsal že by se jim to líbilo.
Nemusím říkat, že samo se to neuskuteční!!

Prosím o pomoc každého aktivního hráče!!
Zeptejte se v clanu co kdo nato a začněte to řešit..Je to otázka 2-3 dnů.
(řekněte otom alespoň vašim CL)


Děkuji.

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 13/04/2009 :  19:32:27  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
jsem 100% pro .. ale bojim_se ze na tohle jsou lidé co se jich to týká hlavně trošičku líní

Jdu to rozeslat.
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 13/04/2009 :  21:22:47  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Figo

2)Nepomůželi GM s přesunem celého clanu tak se někdo bude muset vzdát výbavy a hradu (Tasyfa by to asi měla nejhorší)



Si docela naivní, když si myslíš, že se všichni lidé z dané guildy vzdají výbavy a své "vymazlené" postavy a začnou hrát od znovu na jiném serveru. Navíc guilda na Fury o které asi mluvíš je Cult of Pain, který odmigroval právě z Aquilonie v době free migrací, takže pochybuji, že by se chtěli vrátit. Navíc jeden z důvodů migrace který uvedli byl: žádná jiná česká guilda na serveru. Ale jinak spojení do jedné velké silné české guildy by bylo fajn.

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 13/04/2009 :  23:22:42  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
neni to najivni ale je to fuk .. Cult of Pain je mrtva guilda
Zajimave by bylo spojeni Veteranu a Tasyfi
To by stacilo uvidise docela se to resilo a na strane Tas
Nikdo proti nebyli ale nebyli onlain vsichni.
Asi jde jen oto . udelat prvni krok.V minulosti to uplne neklapalo.
Kazdopadne par slov se proneslo a bude zajimave to sledovat...
Go to Top of Page

Mordread
Starting Member

2 Posts

Posted - 14/04/2009 :  02:05:44  Show Profile Send Mordread a Private Message  Reply with Quote
Ahoj Figo,

abys pochopil, proc spojeni techto guild neni mozny, musel bys hrat trosku dyl, abys vedel historickej vyvoj. Pak bys vedel, jak se nezdravej utvar jmenem tasyfa vubec zformoval a kolik nevyspelych a leckdy i ubohych hracu v nem bylo od samyho zacatku. Proto taky za casu, kdy jeste Cult of Pain byli na Aquilonii, jsme meli nejuzsi vztah s Veteranama, protoze Veterani maji o dost vyssi vekovy prumer nez tasyfaci a jednoduse receno neni to banda blbcu, tudiz se s nima dalo narozdil od tasyfaku mluvit a narozdil od guildy White Castle meli i cleny, kteri davali prednost pvp pred pve, coz nam vyhovovalo. Kvuli nevyspelosti a vulgarnosti tasyfaku byla i kratka valka, ktery se okamzite snazili zabranit Veterani proto, aby se uz tak mala komunita cz/sk hracu uplne nerozpadla. Tudiz se domnivam, ze vzhledem k rozdilnosti techhle guild je alliance maximum, co z toho vymacknes a hrozne bych se divil, kdyby se Veterani chteli spojovat s bandou pubertaku. Za guildu Cult of Pain k tomu muzu rict jen to, ze Fury jsme si vybrali prave kvuli nasemu pvp zamereni a nikam se stehovat nehodlame, at uz nas bude 80 nebo 5. A i kdyby jsme byli na Aquilonii, tak bych si doved predstavit spojeni guild pouze s Veteranama.

Jinak zdravim Wawara z Tasyfy - jedinej clovek, co tam mel rozum.
A pochopitelne take Veterany a White Castle!

Mordread (guild master CoP)

Edited by - Mordread on 14/04/2009 02:07:28
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 14/04/2009 :  05:44:05  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Ahoj Mordread.
Na obě strany utrpěli strátu.
Tasyfa i Veteráni .. je docela možné že lidi co dělali potíže jiš nehrají.
Vím že jeden z potížistů byl i CL..
Věř že kluci co chtějí spojení nejsou uplně ti samí co hráli dřív..

použiljsi dosti tvrdá slova na Tasyfu _ za sebe musím říct že mám jiné skušenosti.
Na VT neposlouchám žedné děti a hádání už vůbecné.

jak říkám .. o mynulosti vím a myslím že uteko dost času nato to skusit.

(MLUVÍM TU ZA SEBE NE ZA CLAN..ALE NAPROSTÁ VĚDŠINA BY SE SPOJIT CHTĚLA)


Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 14/04/2009 :  07:16:56  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Kriste, zkus si to po sobe precist. Vim, ze pravopis neni co se tyce obsahu sdeleni podstatny, ale dost to vypovida o pisateli.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 14/04/2009 :  08:09:01  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Ahoj Mordread.
Na obě strany utrpěli strátu.
Tasyfa i Veteráni .. je docela možné že lidi co dělali potíže jiš nehrají.
Vím že jeden z potížistů byl i CL..
Věř že kluci co chtějí spojení nejsou uplně ti samí co hráli dřív..

použiljsi dosti tvrdá slova na Tasyfu _ za sebe musím říct že mám jiné skušenosti.
Na VT neposlouchám žedné děti a hádání už vůbecné.

jak říkám .. o mynulosti vím a myslím že uteko dost času nato to skusit.

(MLUVÍM TU ZA SEBE NE ZA CLAN..ALE NAPROSTÁ VĚDŠINA BY SE SPOJIT CHTĚLA)






pokud jsi chtel timto dokazat ze ma Mordread pravdu a jsi (sam zaskrtni spravnou volbu):

a) dite
b) negramotny pubescent
c) retard

povedlo se ti to lepe nez sam tusis :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 14/04/2009 :  09:19:05  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
almych, brutus: vy hrajete aoc a ste v cop nebo tasyfe ? nebo ste ted prisli z kurzu ceskyho jazyka a prisli ste jen trapne mentorovat :-)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 14/04/2009 :  10:28:42  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote

Targuen - krásná myšlenka, ale bohužel to nefungovalo. Už proto si myslím, že nebude fungovat ani teď.

Můj názor je takovej a asi mě za to kluci z Cult of Pain ukamenují (oprávněně). Chceš si užít PvP a PvE na úrovni? Tak se přidej k Veteránům nebo Tasyfě. Aquilonia oproti Fury má větší cz/svk populaci a Tasyfa to v raidování dotáhla nejdál. Proto si myslím, že pro navrátilce a nováčky nemá cenu chodit na Fury, když jak říkáš je tam guilda co má 15 aktivních hráčů.

Spojení Tasyfi a Veteránů by nebylo marné, ale zřejmě to vázné na nějakých osobních sporech a pokud se tyto spory nevyřeší nemá cenu nic řešit.


Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 14/04/2009 :  12:30:52  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
CoP je na Fury kuli kvantitě PvP (nezaměňuj s kvalitou :). Na Fury je tak 10 velkých frakcí, které mezi sebou bojují a na Aque je jen Empire, SCUM a ti druzí..:) CoP byl na Aque mála guilda a odchod ji co do počtu lidí opravdu prospěl. Jen jsme banda individualistu, je to vidět na PvP, kde každý sóluje pro lepši EXp a i v skupině je to zerg (mágové se vyřítí kupředu do mlýnu a léčitelé dělají dmg:) a díky PvP si dost často děláme zlou krev u ostatních... :)

Tasyfa je plna nafoukanců a Veteráni dělají převážně PvE. Často se zapomíná na White Castel, který má teď dokonce na chviličku Battlekeep ..:) I na Fury je česká komunita rozdělena Shinigami, Aftermatch a několik čechů je v Nemesis, Equlibrum atd. Co se týče toho spojování, tak všechno záleží na osobnostech. Pokud máš charisma, pevné nervy a spoustu času, tak můžeš zkusit vyjednat sloučeni alespoň v rámci jednoho serveru, ale i tak jsou šance velmi velmi nízké...

Edited by - Timotej on 14/04/2009 14:26:36
Go to Top of Page

Ancient Humusoid
Starting Member

38 Posts

Posted - 14/04/2009 :  13:03:18  Show Profile Send Ancient Humusoid a Private Message  Reply with Quote
Jsem asi jeden z mála členů Veterans, kteří chodí pravidelně sem na Imperium. Dnes máme pravidelný úterní raid, předpokládám, že bude online tak 25-30 lidí z guildy i s našimi Stařešiny (guild leadery), takže jim postnu toto vlákno aby měli možnost vydat nějaké vyjádření.

Ancient – L2 – ex RD – StormScreamer 78/Soultaker 76 – ex Noblesse
Humusoid - EQ2 - ex MdK - Wizard 68/Jeweler 63
Ancient – AoC – Veterans – Demonologist
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 14/04/2009 :  16:01:35  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
nj koukni na čas v kolik jsem to psal ^^.
Ani hubu jsem si nevyčistil
BTW.Nemusím ti vysvětlovat co je spam že..
Na moderátora jsou tvé příspěvky často "hodnotné"

Přispívání sem nemá moc váhu .. potřebné se řeší ve hře ^^

děkuji.
Go to Top of Page

Figo
Starting Member

2 Posts

Posted - 14/04/2009 :  16:20:58  Show Profile Send Figo a Private Message  Reply with Quote
Nenapsat to Zarel .. napíši něco podobného já.
Na monitoru mi hrubka nevadí a ztrácet čas pročítáním _
spajdra .. brutuse .. úžasné:Je to jen fórum

Ancient Humusoid:DÍK ... je to hlavně pro vás.Já to lepit nebudu.
A už vůbec né když je vtom tolik osobních sporů.
Z toho jsem vážně vyrostl ale chápu to.
Stejně tak ale vím .. že jsou to pokaždé hloupé důvody.

Jen pro urovnání:Veteráni Tasyfa a ostatní si musí vybrat co je + do budoucna a zamyslet_se.
Tím bych to tu ukončil a poprosil o LOCK
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/04/2009 :  17:04:40  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
vy ste bratri ? vypada to jako basnicka

lastfm
Go to Top of Page

Rimsy
Starting Member

83 Posts

Posted - 14/04/2009 :  17:58:27  Show Profile Send Rimsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

almych, brutus: vy hrajete aoc a ste v cop nebo tasyfe ? nebo ste ted prisli z kurzu ceskyho jazyka a prisli ste jen trapne mentorovat :-)



Nejsem žádnej šťoura, ale to co zplodil Zarel je brutální ... omlouvá ho jen, že vychodil zvláštní školu. Rozumím, když přehlídneš správný i/y, ale tohle je opravdu nářez.

Jinak k Targuenu - měl jsem tu čest být při začátku, myšlenka byla opravdu výborná a celý Targuen skončil na jediné věci - netolerance a vlastně na možnosti společného chatu. Kdyby kohorty (cca po 35ti lidech) v Targuenu spojovali jen velitelé, kteří tvořili vedení, tak by možná fungoval dodnes. Kdyby jednotlivé kohorty měly svůj chat a do hlavního směli psát jen oficiři rozkazy, bylo to o něčem jiném. Nedovedete si představit, když 250 lidí online s různým zaměřením (PVP, PVE, RP) je na jednom chatu. Hádky, neustálé dohady a odchody kohort byly důvodem, proč jsem s Conanem skončil, i když ta hra je podle mě vynikající.

Guildu má tvořit x lidí co si +/- sedí a to se obávám v množství víc než několik desítek lidí není možné. Nebo aspoň nesmí mít možnost se spolu neustále hádat.

Rimsy: virtuální světy.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 14/04/2009 :  19:50:10  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Souhlasím s tebou. Systém chatu je bohužel velká bolístka. Kdyby to tu fungovalo jako možnosti aliancí ve War nebo Lineage2 bylo by to jiné kafe a mohly by se tvořit mamutí aliance, kde by guilda měla své soukromí.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 15/04/2009 :  13:00:30  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Kriste, zkus si to po sobe precist. Vim, ze pravopis neni co se tyce obsahu sdeleni podstatny, ale dost to vypovida o pisateli.


Je podstatny.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 15/04/2009 :  13:28:08  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
Já bych ty guildy spojil... bude se to jmenovat VeTaSyFa nebo TaSyFaVe?

waiting for GW2
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 15/04/2009 :  13:33:08  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
to je zajimavy, ze pravopis dycky vadi nejvic lidem co k tematu nemaj co rict, nebo jim dosly argumenty
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 15/04/2009 :  19:40:08  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Pro vsechny ucitele cestiny. Sere me to taky, ale prekousnu to. Pokud nemate co k tematu, tak zbytecne nenicte diskuzi. Dik

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rimsy
Starting Member

83 Posts

Posted - 15/04/2009 :  22:41:20  Show Profile Send Rimsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Pro vsechny ucitele cestiny. Sere me to taky, ale prekousnu to. Pokud nemate co k tematu, tak zbytecne nenicte diskuzi. Dik



Tímto postem sám popíráš vše oč žádáš

Rimsy: virtuální světy.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 15/04/2009 :  23:23:26  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Naposledy jsem pouzival hacky a carky, kdyz jsem delal statnice ve psani na stroji. Od te doby pouzivam anglickou klavesnici a plne mi to vyhovuje. Ja mam na mysli spise problemy typu Y a I, ale to je celkem fuk.

Edit: To Stormer: Jestli sis nevsiml jsem moderator teto sekce a musim to nejak oznamit. Telepaticky prenos neumim a vsem psat PM nebudu. Uz je to dostatecne jasne?

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 16/04/2009 13:28:58
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 16/04/2009 :  07:11:47  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Naposledy jsem pouzival hacky a carky, kdyz jsem delal statnice ve psani na stroji. Od te doby pouzivam anglickou klavesnici a plne mi to vyhovuje. Ja mam na mysli spise problemy typu Y a I, ale to je celkem fuk.


Rimsy tim myslel ze postujes blabol, kterej nema s tematem nic spolecnyho

K tematu..
Zacal jsem hrat nedavno a nejak to nezeru.. jen tak obcas to zapnu a vetsinou do 10ti minut vypnu protoze se kvuli neustalym RK nedostanu ani od spawnu ;P Ale nerekl bych, ze je nutny guildy spojovat. Par lidi je online vzdycky a ze zkusenosti vim, ze cim vetsi guilda tim vetsi bordel. V mensi guilde jsou vetsinou lide co se shodnou a na chatu nehrozi hadky. Ve velkych guildach se kazdej snazi prosazovat svuj nazor a chat je zaspamovanej nesmyslama. Idealni guilda = pocet lidi potrebnej na raid co jsou schopny se domluvit na case kdy si spolu zahrajou ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 16/04/2009 :  12:29:52  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Naposledy jsem pouzival hacky a carky, kdyz jsem delal statnice ve psani na stroji. Od te doby pouzivam anglickou klavesnici a plne mi to vyhovuje. Ja mam na mysli spise problemy typu Y a I, ale to je celkem fuk.


Taky by cestina mohla mit misto hacku nejake rozumne diakriticke znamenko, aby se dala zapisovat s rozlozenim US-International. :]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 16/04/2009 :  13:38:36  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
misto carky muzes treba zdvojovat dane pismenko

lastfm
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 16/04/2009 :  15:12:42  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stormer
Idealni guilda = pocet lidi potrebnej na raid co jsou schopny se domluvit na case kdy si spolu zahrajou ;)


To je právě ten problém, že česká komunita něni tak početná. Takže se nemůžou složit guildy s lidma, který si vzájemně sednou a zároveň aby jich bylo dostatek na raid.

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 16/04/2009 :  18:46:50  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote

Nejsem žádnej šťoura, ale to co zplodil Zarel je brutální ... omlouvá ho jen, že vychodil zvláštní školu. Rozumím, když přehlídneš správný i/y, ale tohle je opravdu nářez.

Jinak k Targuenu - měl jsem tu čest být při začátku, myšlenka byla opravdu výborná a celý Targuen skončil na jediné věci - netolerance a vlastně na možnosti společného chatu. Kdyby kohorty (cca po 35ti lidech) v Targuenu spojovali jen velitelé, kteří tvořili vedení, tak by možná fungoval dodnes. Kdyby jednotlivé kohorty měly svůj chat a do hlavního směli psát jen oficiři rozkazy, bylo to o něčem jiném. Nedovedete si představit, když 250 lidí online s různým zaměřením (PVP, PVE, RP) je na jednom chatu. Hádky, neustálé dohady a odchody kohort byly důvodem, proč jsem s Conanem skončil, i když ta hra je podle mě vynikající.

Guildu má tvořit x lidí co si +/- sedí a to se obávám v množství víc než několik desítek lidí není možné. Nebo aspoň nesmí mít možnost se spolu neustále hádat.
[/quote]

________________________
Chat pro alianci je již dlouho žádaná věc do hry + barevné odlišení.
Ale Funcom nejspíš má důvod to neudělat (asi něco ve stylu kdo není s námi je proti) Měla to být drsná hra ale tohle je i podle mě chyba.

Ale důvod k ukončení hraní by chat být neměl.
Od toho je Ventrilo (má i různé místnosti /PVP,grup 1. grup 2. atd/).
Mnohokrát jsem zažil klan který chat skoro ignoroval a kdo nebyl na VT byl OUT.

Stormer: 50% hry je u mě PVP ale nejméně 35% tvoří RAID
Na ten potřebuješ minimálně 24 lidí .. to Tasyfa i Veterani mají spolehlivě.Ale stává se že i tak se lidé nesejdou a je po R.
To by se po spojení nemohlo stát + spousta dalších výhod.
Ale spojení či nespojení se vyřešilo ve hře.

BTW. tvůj problém s PK by řešil PVM server.
Go to Top of Page

Rimsy
Starting Member

83 Posts

Posted - 16/04/2009 :  18:54:07  Show Profile Send Rimsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel






Já si teď dokonce Conana zaplatil a líbí se mi pořád stejně, no uvidím jestli zapomenu na hrůzné zážitky z Targuenu a najdu nějakou normální komunitu bez hádek a dětských nemocí.

Rimsy: virtuální světy.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/04/2009 :  08:49:21  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak jak dopadlo spojování?
Go to Top of Page

Ancient Humusoid
Starting Member

38 Posts

Posted - 20/04/2009 :  13:04:47  Show Profile Send Ancient Humusoid a Private Message  Reply with Quote
Guilda Veterans se rozhodla valnou většinou hlasů sloučení guild na Aquilonii nepodpořit.

Ancient – L2 – ex RD – StormScreamer 78/Soultaker 76 – ex Noblesse
Humusoid - EQ2 - ex MdK - Wizard 68/Jeweler 63
Ancient – AoC – Veterans – Demonologist
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/04/2009 :  13:39:01  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Takže stejný názor jako v Tasyfa jak koukam.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 20/04/2009 :  19:55:31  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Ne to rozhodně ne :-)
Tasyfa byla pro.
Jde o jiné věci jako např. Tasyfa má jiné spojence jak veteráni atd...
Ale musím uznat že Tasyfa v_tomto má trochu maglajs.
Ale ledy se možná konečně pohnou ^^
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 20/04/2009 :  21:41:08  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
Take jsem se poptal pár znamých a pár lidí ve WC - nulová chuť na nějaké slučování. Zvlašťě když to Tasyfe stejně už jednou nepomohlo.. chyba bude asi někde jinde. Jo a aktualizace, WC už nemá Battlekeep, po epické bitvě (s bug resspointy) pevnost padla..
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 20/04/2009 :  21:45:24  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
a kdopak jim pomahal ^^?
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 21/04/2009 :  11:33:21  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

a kdopak jim pomahal ^^?


stateční Veteráni i řada udatných válečníků z Tasyfy bojovali po našem boku do posledního dechu proti přesile... Za to všem patří velký dík.

waiting for GW2
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 21/04/2009 :  18:49:27  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Díků není třeba ..
Byla to čest a zábava :)

Jen ta organizace se nepovedla
Ale i tak pujdu příště rád zase
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 24/04/2009 :  11:18:06  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MooN

quote:
Originally posted by Stormer
Idealni guilda = pocet lidi potrebnej na raid co jsou schopny se domluvit na case kdy si spolu zahrajou ;)


To je právě ten problém, že česká komunita něni tak početná. Takže se nemůžou složit guildy s lidma, který si vzájemně sednou a zároveň aby jich bylo dostatek na raid.



Nemyslim si, CZ komunita je natolik pocetna, ze v podstate v kazde MMO jsi schopen dat dohromady VELMI kvalitni guildu lidi co si sednou. Jen nesmis pocitat s tim ze to bude hned. S trochou trpelivosti vybudujes takovou guildu, ze te okolni budou prosit na kolenou o to, aby jsi se s nima sloucil. Ale to nesmis za zadnou cenu dopustit. Na tom jsem dojeli sveho casu s Plan B ve WoWu. Po slouceni s nejmenovanou guildou jsme do pul roku skoro vsichni prestali hrat. Proste uz to nebylo ono.

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 25/04/2009 :  23:43:51  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Moje zkušenosti jsou dost takový, že dost často hraje i plno takových lidí o kterých my co se takhle někde vidíme a zajímáme o různé MMO, ani nevíme. I navíc takoví, pro které je to první online hra. Takových je opravdu mnoho, ale nejsou vidět. Neznají kolektivní hru. Dost často jsou vidět ještě třeba na lvl 50 bez guildy a nikdo ani neví, že existuje, stejně jako on se třeba marně snaží najít českou guildu. Snažší je, když má guilda v názvu něco českého. Například česká legie :D ... nebo česky psáno, třeba lordi temnot .. to se pak takovej čech sám chytí ... jee ahoj, hele ty jsi čech? a je to :)
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 26/04/2009 :  08:14:48  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
smutné je .. ze jsou i naprosto zapadlé servery .. kde jsou CZ klany třeba o počtu 3 až 5ti lidech.Nemají ponětí že existují i lepší servery.
Takovej hráč pak skončí.

Je to jejich neskušeností a tím že neznají správná místa kde to vyčíst..
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 27/04/2009 :  12:24:18  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dash

. Neznají kolektivní hru. Dost často jsou vidět ještě třeba na lvl 50 bez guildy a nikdo ani neví, že existuje, stejně jako on se třeba marně snaží najít českou guildu.



Neni nic snazsiho se takovej lidi ptat odkud jsou a nabizet jim guldu :) Me se taky vsici portugalci ktere potkam, kdyz teda hraju na Herbicide, ptaji jestli nejsem portugalec. A to ve vsech MMO co jsem zatim s Charem Herbicida hral.

quote:
Originally posted by Dash
Snažší je, když má guilda v názvu něco českého. Například česká legie :D ... nebo česky psáno, třeba lordi temnot .. to se pak takovej čech sám chytí ... jee ahoj, hele ty jsi čech? a je to :)



To neeee, to je to druhe nejvetsi zlo. Hned po CZ ci Czech v nazvu :)

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 27/04/2009 :  16:25:45  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Herbicid

quote:
Originally posted by Dash

. Neznají kolektivní hru. Dost často jsou vidět ještě třeba na lvl 50 bez guildy a nikdo ani neví, že existuje, stejně jako on se třeba marně snaží najít českou guildu.



Neni nic snazsiho se takovej lidi ptat odkud jsou a nabizet jim guldu :) Me se taky vsici portugalci ktere potkam, kdyz teda hraju na Herbicide, ptaji jestli nejsem portugalec. A to ve vsech MMO co jsem zatim s Charem Herbicida hral.

quote:
Originally posted by Dash
Snažší je, když má guilda v názvu něco českého. Například česká legie :D ... nebo česky psáno, třeba lordi temnot .. to se pak takovej čech sám chytí ... jee ahoj, hele ty jsi čech? a je to :)



To neeee, to je to druhe nejvetsi zlo. Hned po CZ ci Czech v nazvu :)




Nemulivim o CZ v nazvu. To je antiRP hadr. Mluvim o českém názvu guildy ... když se gukilda jmenuje česky ... třeba nevim ... Vykradači Hrobů ... pak je každýmu čechovi jasný, že jde o CZ guildu, stejně pak když je Czech přímo v názvu ... na tom konkrétně nevidim nic špatnýho když se guilda jmenuje třeba Czech Legion .. je takových plno .. German Variors, Spanish Invaders, Britihs Masturbators ...nevim cokoliv :))
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 27/04/2009 :  16:43:20  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
Britihs Masturbators ... dik za nazev guildy :) sice mi to asi zatrhnou ale libi se mi to :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 28/04/2009 :  11:45:08  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dash
Nemulivim o CZ v nazvu. To je antiRP hadr. Mluvim o českém názvu guildy ... když se gukilda jmenuje česky ... třeba nevim ... Vykradači Hrobů ... pak je každýmu čechovi jasný, že jde o CZ guildu, stejně pak když je Czech přímo v názvu ...



Ja take ne. Na ENG serveru mi cestina neprijde koser ( na RP uz vubec ne! Tam tim v podstate i porusujes pravidla RP serveru ).A je jedno jestli to je v Global chatu, Say ci nazvu guildy. Jedine kde je pripustna jsou privatni chaty.

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 09/06/2009 :  21:03:16  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
ty english masturbators :-) To je nejlepsi nazev guildy looool :)

Chtel bych videt nekoho kdo si to zalozi a jak dlouho jim to vydrzi :-)

Me prejmenovali i postavu co se jmenovala Dracula


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 12/06/2009 :  09:48:33  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
Spojeni cz komunity je sice vzdycky uslechtila myslenka nekterych osvicenych a verim,ze to mysli vazne a neztraci nadeji...bohuzel po tech mych 8smi letech v MMORPG uz vim,ze CZ/SK komunita se ve vetsim poctu chova jako 50tileta panna v prechodu.Takze kdyz slysim o formovani vetsiho mnozstvi lidi,tak osobne se snazim od tama co nejrychleji zmizet. Protoze to stejne dlouho nevydrzi a clovek se spise nasere, nez aby se bavil...
Proste specialita cechu a slovaku...Hadat se o kazdy picovine a chovat se jak urazeny decka...To co v mezinarodnich guildach neexistuje a ktery drzi pospolu,tak u nas to kvete jedna basen...

Proste velka guilda CZ/SK? Utopie..nikdy a nikde to nefungovalo a fungovat nikdy a nikde nebude...bohuzel...

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 12/06/2009 :  11:57:46  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
je to pravda..ale ta ironie oni potrebujou nas a mi je (na PVP)
ale spojit se ?? NIKDY
Beru to jak to je a docela jsem si na tento stav zvykl.
Ono ma i něco do sebe myt na vyber.
Go to Top of Page

hvezdosvit
Starting Member

hvezdosvit

45 Posts

Posted - 15/06/2009 :  09:51:22  Show Profile Send hvezdosvit a Private Message  Reply with Quote
Podle me jde predevsim o to, ze spolecny jazyk neni dostatecny duvod vydrzet hrat s nekym, kdo cloveku absolutne nesedi. Rozdeleni je naprosto prirozene a snazit se lamat tohle pres koleno si rika o brzky rozpad. Postupnym rozpadem a slucovanim se gildy dostanou do udrzitelneho stavu.
Go to Top of Page

potemkin
Starting Member

13 Posts

Posted - 15/06/2009 :  10:48:15  Show Profile Send potemkin a Private Message  Reply with Quote
Podle mého názoru je pravděpodobnost spojení skoro nulová. Každou chvíli se na globale dohadujou zástupci jednotlivejch guild kdo je větší ubožák, jestli PvE hráči z Veteránů nebo gankeři z No Escape ( Tasyfi ). Těžko lze předpokládat, že takhle rozdílný skupiny lidí najdou společnou řeč na víc, než pár společnejch víceméně náhodnejch akcí.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/06/2009 :  13:50:17  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Noob dotaz, je zde nejakej vyznamnejsi rozdil mezi PvE a PvP itemizaci, jak tomu je popripade ve WoW ? Jestli ne, tak ma prece vyznam hrat PvE abych si mohl uzivat PvP, to se mi libilo ve WoW na 60 :)

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 15/06/2009 14:33:53
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/06/2009 :  15:14:28  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Celkem ano. Dopouřuje se aspon pvp3 itemy. No farmit na 80 lvl bych to nechtěl. Proto jsem měl pro fun barbarku a gankoval stoky a ostrov. Myslím, že za měsíc jsem dal pvp3 a to jsem to hrál jen když mě nebavilo hrát na pve serveru.

Bohužel jak jsem tu už několikrát psal. Ten systém získávání pvp expu je volajako na pikaču. Na 20 lvl jsem dostaval více expu než bych dostával na 80 lvl. Barbar si prostě dává v klídku i 25lvl cápka. Na 80 lvl už vyšší lvl nezabiješ a tak max za jednoho člověká máš 100xp. Při zabití vyššího je to až 150xp a to se vyplatí.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000