Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Conan a HW pro něj
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 04/09/2008 :  14:19:49  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
Neřeš detaily, vyjde warhammer online a na AoC si nevzpomeneš.


Zastávám názor, že vyzkoušet se má vše ... a tohle je graficky hodně na výši. Teď když hraju na medium a vlítl jsem do gathering zony a viděl jen pustou pláň, kde se před tím vlnily lány rostlin, skoro jsem zaplakal .
Ale nemyslím, že by další (a možná pokročilejší) hra byla méně náročnější. Vybalancování a vyladění nás provází u každé nové onlajnovky a to se určitě nezmění.
Zajímalo by mě, jak by vypadalo a chovalo se EQ1 na tomhle hw. Vždy jsem se jen koukal do země a měl zapnutou viditelnost na 10 metrů .. to by asi byla trochu změna

No, zpět k tématu ... stále platí - kdyby se tu našla dobrá duše, která jede na ATI 4870 na high a nepadá jí to, budu neskonale vděčný za postnutí nastavení (karty i hry) ... to medium je fakt na pokažení dobrého pocitu ze hry.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 04/09/2008 :  14:32:28  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Doporucuju ti hledat pomoc na offic forech. Ze zacatku jsem mel se svou 8800GT podobne problemy jako ty. Po nastaveni high detailu mi po case zbugly veskere textury. Stromy sem mel vyplity v low detailech a mozna jeste hur. Celkove sem mel dost grafickejch bugu Na ofic forech jsem se po celodenim procitani dozvedel plno rad, ktery odstranili moe veskere problemy. Je to sice zdlouhavy, ale urcite ti tam casem nekdo poradi, nebo neco najdes sam.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 04/09/2008 :  15:44:32  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Pročítal jsem pročítal ... i když ne všemu rozumněl, přece jen nemám anglinu až tak pod kůží. O 4870 jsem tam našel jedno obsáhlé forum, ale buď se bavili o dvou spřažených dohromady, dohadovali se nebo to bylo mimo okruh mých znalostí. Trochu jsem z toho všeho vypadl, když jsem si nechal skládat tenhle kompl byl jsem tak trochu jako Alenka v říši divů, poslední kompl jsem měl 4 roky starej a jen jsem v něm měnil grafické karty. I noťas z práce už byl silnější než ten můj drobek doma. Ale to sem nepatří.
Něco jsem našel, dle toho jsem taky upravoval paměť, zkoušel laborovat s nastavením (abych pak vše rychle vrátil do továrního nastavení) ale vyloženě tipy proč by mohl vypadávat třeba grafickej ovladač jsem tam nenašel. Pravdu dí ti, co poznamenali, že nvidia je v AoC preferovanější.
Nicméně hledat nepřestávám, zatím jedu na medium a snažím se zjistit co se dá.

edit:
Abych nepřidělával balast, jen zedituji, už tak jsem toho naplácel dost.
Ehm, takže, PC je zpět ze servisu. Jediná změna: nová verze biosu na základní desce. Vše jede bez jakýchkoli problémů. Protože jsou to mí kamarádi, vnitřně jsem se přesvědčil v tom, že ta nová verze je opravdu novější než datum nákupu toho PC.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)


Edited by - Krvezbrote on 02/10/2008 14:33:48
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/10/2008 :  15:02:04  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote
Zajímalo by mě, jak by vypadalo a chovalo se EQ1 na tomhle hw. Vždy jsem se jen koukal do země a měl zapnutou viditelnost na 10 metrů .. to by asi byla trochu změna



Asi pred tremi tydny jsem dokoupil vsechny datadisky k EQ1, lognul do hry, nastavil detaily, stiny atd. na maximum a hejbalo se mi to hur nez warhammer nebo vanguard.

Tyhle graficke vymazlenosti prilepovane na starsi hry proste nejsou dobre optimalizovane. Hur nez WHO se mi hybe i Asherons Call (extra high textury atd.).

Edited by - VT on 02/10/2008 15:02:43
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 20/11/2008 :  11:16:01  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Tak panove jak bezi AoC ted? Po spouste patchich? Optimalizovaly to uz trochu?
Nebo to bezi furt stejne ?
Go to Top of Page

Taniell
Starting Member

20 Posts

Posted - 20/11/2008 :  16:02:25  Show Profile  Send Taniell an ICQ Message Send Taniell a Private Message  Reply with Quote
huh? ja mel za to, ze to bylo od zacatku slusne optimalizovany. asi zapominate, ze to je s prehledem nejlip vypadajici MMO na trhu a ze 8800GTS uz neni zadny mainstream
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 20/11/2008 :  16:32:42  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Taniell

huh? ja mel za to, ze to bylo od zacatku slusne optimalizovany. asi zapominate, ze to je s prehledem nejlip vypadajici MMO na trhu a ze 8800GTS uz neni zadny mainstream

nejlip vypadajici MMO je pacman online ... tohle vypada s prominutim uboze :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/11/2008 :  16:57:17  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

Tak panove jak bezi AoC ted? Po spouste patchich? Optimalizovaly to uz trochu?
Nebo to bezi furt stejne ?



Bezi to znatelne lepe si myslim, hlavne z duvodu ze tam nelita uz tolik lidi jako pri releasu
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/11/2008 :  17:35:49  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Taniell

huh? ja mel za to, ze to bylo od zacatku slusne optimalizovany. asi zapominate, ze to je s prehledem nejlip vypadajici MMO na trhu a ze 8800GTS uz neni zadny mainstream

nejlip vypadajici MMO je pacman online ... tohle vypada s prominutim uboze :)


link ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/12/2008 :  19:08:02  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Mag1cWalker

Tak panove jak bezi AoC ted? Po spouste patchich? Optimalizovaly to uz trochu?
Nebo to bezi furt stejne ?



Bezi to znatelne lepe si myslim, hlavne z duvodu ze tam nelita uz tolik lidi jako pri releasu



a co DX10 verze? kdy vyjde?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

bitch
Junior Member

744 Posts

Posted - 30/12/2008 :  00:51:06  Show Profile  Send bitch an ICQ Message Send bitch a Private Message  Reply with Quote
Nemate nekdo zkusenost s problikavajici travou? Docela me otravuje, kdyz mi ve vzdalenosti asi 50m ode me neustale problikava trava do jakesi bile poloprusvitne textury a jakmile se k tomu mistu priblizim tak se to same deje zase o kus dal. Zkousel jsem snad vsechna nastaveni a jedine co pomaha je vypnuti travy, ale to zas vypada mizerne. Nevite co s tim? Zkousel jsem neco vygooglovat ale moc jsem k tomuhle nenasel. Jinak jedu na 4870x2 a dela to jak pri zapnutem tak vypnutem cat ai.

DFO: Stabajzna Sweetie - Czech Heroes @ EU-1
AO: Stabajzna (equip: pvm|pvp) - Czech Anarchy @ RK1
----------------------
UO/VG/TR/WoW/AoC/WAR
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 30/12/2008 :  09:36:43  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Jediné co můžu říct je .. že se mi to nestává.
Podobné problémy se u mě vyřešili Patchema.
Musím říct .. že AoC jede naprosto hladce .. nespadl mi ani nepamatuji.šachovnice a problikávání textůr zmizelo.

Každý PC je trochu jiný .. jestly problém není u tebe .. tak možá tento patch vše vyřeší.
Bude opravdu masivní a jestli dam daj vše co naslibovali .. tak Páni

PS.Kdy naposledy jsi AoC reinstaloval??
Pár problémů to u mě vyřešilo co neuměl opravit ani GM poradce.
Go to Top of Page

bitch
Junior Member

744 Posts

Posted - 30/12/2008 :  13:32:11  Show Profile  Send bitch an ICQ Message Send bitch a Private Message  Reply with Quote
Diky za opdoved. Mam cerstvou instalaci AoC, pred tydnem jsem dostavel uplne novy comp takze prvni co jsem si chtel zahrat byl samozrejme AoC. Nevim jestli muze byt chyba u me, dost pochybuji, vsechny ovladace jsem instaloval na holy system vista 64, flashnul biosy na nejnovejsi, projel jsem memtest, orthos a furmark, vsechno bez jedine chybky. Co me tak jedine napada je to, ze jsem gpu biosy na svem sapphiru prepsal biosem z asus top edice, abych mohl v pripade nutnosti kartu pretaktovat nad 800. Jinak jsem jeste zkousel WAR a tam mi to jede v pohode, textury neblikaj, jenze co si budeme povidat ta grafika tam je na uplne jine urovni.

DFO: Stabajzna Sweetie - Czech Heroes @ EU-1
AO: Stabajzna (equip: pvm|pvp) - Czech Anarchy @ RK1
----------------------
UO/VG/TR/WoW/AoC/WAR
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 27/01/2009 :  16:43:52  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
sem ti rikal aby sis nekupoval ati ta ma takovyhle problemy vkazdy druhy hre.. viz tabula rasa.. a prave i conan. na ofic forech je MRTE stiznosti na problemy s atinama.. :(


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 27/01/2009 :  16:48:29  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

sem ti rikal aby sis nekupoval ati ta ma takovyhle problemy vkazdy druhy hre.. viz tabula rasa.. a prave i conan. na ofic forech je MRTE stiznosti na problemy s atinama.. :(



rodiere tahni s temahle kecama na bonusweb, ja zadny problemy s atinama v tabule ani aoc nikdy nemel, rozumis prd a kydas o necem, o cem vis uplny hovno
Go to Top of Page

Havran
New Member

304 Posts

Posted - 27/01/2009 :  21:47:00  Show Profile  Send Havran an ICQ Message Send Havran a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

quote:
Originally posted by Rodier

sem ti rikal aby sis nekupoval ati ta ma takovyhle problemy vkazdy druhy hre.. viz tabula rasa.. a prave i conan. na ofic forech je MRTE stiznosti na problemy s atinama.. :(



rodiere tahni s temahle kecama na bonusweb, ja zadny problemy s atinama v tabule ani aoc nikdy nemel, rozumis prd a kydas o necem, o cem vis uplny hovno


ackoliv byva obvykle mimo, tak v tomhle ma alespon v pripade aoc pravdu, staci se podivat na prvni stranku Technical Issues and Solutions primo na ofiko forech a najdes tam strucny 85strankovy topik "ATI cards 3800 series (found the issue)".
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 27/01/2009 :  22:00:56  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
hraju na 2600xt a 4850 a nemam absolutne zadnej problem, 99% problemu je budto mezi zidlej a klavesnicej, prasackym enginem hry, pri uvodu sponzoringem nvidie nebo ati ty urcity hry , coz vetsinou trva mesic nez vydaj ovladace a problemy odstranej

mno schvalne sem se tam podival, od konce 5 stran dozadu a zbezne sem narazil na dva lidi co maj problemy s rozpadem textur na 8800gt a 8800gts...

vykriky sectelejch techniku typu rodier nekupujte nvidii nebo ati sou naprosto mimo

Go to Top of Page

bitch
Junior Member

744 Posts

Posted - 27/01/2009 :  23:15:07  Show Profile  Send bitch an ICQ Message Send bitch a Private Message  Reply with Quote
No zajimavy je, ze kdyz jsem zkousel aoc na testu v dx10 verzi tak tam jsem ten problem vubec nemel, to problikavani textury u travy se mi tedy sralo jen v dx9 verzi, jinak samozrejme pri vypnute trave vse bylo ok. Ale jak jsem uz psal, zrovna ta trava je tak povedena, ze mi to jeji vypnuti nepripadalo jako dobry reseni. Jinak v ostatnich hrach zcela bez problemu. Ati rulezz! :)

DFO: Stabajzna Sweetie - Czech Heroes @ EU-1
AO: Stabajzna (equip: pvm|pvp) - Czech Anarchy @ RK1
----------------------
UO/VG/TR/WoW/AoC/WAR
Go to Top of Page

Hog
Starting Member

2 Posts

Posted - 01/02/2009 :  14:25:02  Show Profile Send Hog a Private Message  Reply with Quote
Chtěl bych se zeptat, jak by mi jel AoC Intel(R) Core(TM)2 CPU 6300 @ 1.86GHz (2 CPUs, 3582MB RAM, Radeon X1950 Pro, wowko mi na tomhle běhá hodně dobře 30+ fps skoro všude, ale vím že AoC má mnohem větší nároky, tak kdyby někdo věděl, dík
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 01/02/2009 :  17:05:31  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hog

Chtěl bych se zeptat, jak by mi jel AoC Intel(R) Core(TM)2 CPU 6300 @ 1.86GHz (2 CPUs, 3582MB RAM, Radeon X1950 Pro, wowko mi na tomhle běhá hodně dobře 30+ fps skoro všude, ale vím že AoC má mnohem větší nároky, tak kdyby někdo věděl, dík



na jednom kompu mam 2,6 amd x2 + 4gb ram + 2600xt (coz je vykonove nepatrne slabsi 1950pro a jede to na medium neco low, distance stazena tak na pulku krasne stabilme 30-40 fps, takze se nemusis bat
Go to Top of Page

Hog
Starting Member

2 Posts

Posted - 04/02/2009 :  21:55:47  Show Profile Send Hog a Private Message  Reply with Quote
Tak dneska mi to přišlo, fps když nejsu ve městě mám asi něco kolem 30, ale jak jsem ve městě klesá to teda nehorázně něco kolem 15 fps + dostávám každých pět minut error, hlavně teda když alt-tabuju
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 30/03/2009 :  12:41:22  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
obcas se me stava , ze treba v atzels se me npc nacitaj se zpozdenim, jakoby nejakej lag, to sami textury
co je ale problem ze se me obcas nacte pozde i protihrac, coz je pruser a jen vidim v logu jak chcipam

stava se to nekomu ?

hraju v 1920x1200 , aa myslim zaplej nemam, dx9
konfigurace - x2 3,15ghz, 4gb ram, hd4850 a 64 bit visty

tka me napada nemuze to bejt tim, ze ta karta ma jen 512 mb a chvili ji trva nez si treba ty textury v pameti prehrne ?
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/03/2009 :  15:05:13  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Zkus hrát v okně. Já tak hraju, protože mám dva monitory a žádné padání hry ani pokles FPS jsem nezaznamenal. Ovšem na druhou stranu mám Nvidea kartu. S atinama jsou "prý" problémy.
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000