Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 Builder - theory craft
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 03/02/2011 :  19:25:56  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Jsem si řikal že když má ta hra takové možnosti tak že by nebylo na škodu se podělit o nějaké teoreticky povedené kousky.

Builder:
http://rift.zam.com/en/stc.html

A pár kousků do začátku:
Rogue: PvP build close + ranget dps s max speed
Assasin 31/ Marksman 31/ Riftstalker 4
http://rift.zam.com/en/stc.html?t=0MfMp.EMzRqzV0bo.GVRft0bod0o.m

Rogue: PvP build close dps
Assasin 40 / Marksman 14 / Infiltrator 12
http://rift.zam.com/en/stc.html?t=0MfMb.eMzR.GARftofodbo.xx0M

Cleric: PvP close dps + surv
Shaman 35/ Druid 25/ Justicar 5
http://rift.zam.com/en/stc.html?t=00anr.ExzR0ot.EVxh0G0ck.xz

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 14/03/2011 :  13:12:27  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
Nebyl by nějaký názor co se týče craftu? Já jedu armorsmith. Všechno v poho, ty artisan marky na ty plánky. Dostávají se co jsem si zatim všiml pouze za ty opakovací Q. Sice jich nedávají moc ale lepší jak nic:) Jen mám problém s tím, že se tam nějak smeltuje ten salvage do nějakých barů a nemám na ně plánek a ani mne to nikdo nechce naučit. Neví někdo jak s tím?

Dále jak to je s tím runecraftem a vytvářením artefactů? Jak to tam přesně je a na co a jak se to využívá. Asi vím ale nechce teoretizovat:)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/03/2011 :  13:21:13  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

Nebyl by nějaký názor co se týče craftu? Já jedu armorsmith. Všechno v poho, ty artisan marky na ty plánky. Dostávají se co jsem si zatim všiml pouze za ty opakovací Q. Sice jich nedávají moc ale lepší jak nic:) Jen mám problém s tím, že se tam nějak smeltuje ten salvage do nějakých barů a nemám na ně plánek a ani mne to nikdo nechce naučit. Neví někdo jak s tím?

Dále jak to je s tím runecraftem a vytvářením artefactů? Jak to tam přesně je a na co a jak se to využívá. Asi vím ale nechce teoretizovat:)



ty matrose co ziskas salvagem armoru uzijes na vyssim skillu delaji ze z toho temporary enchanty

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 14/03/2011 :  14:06:47  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
No právě, ja už pravě umím ty planky co to využívají mam armorsmith a mining na 200. Ale tech 5ks salvage se kliknutím předělá na jednu cihličku ale potom je ještě další lvl, nevím jak se to ted přesně jmenuje je to nejaky R..... metal. A vůbec nevím jak se k tomu plánku dopracovat. Žádný trener mi to neukazuje:(
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 14/03/2011 :  15:01:15  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

No právě, ja už pravě umím ty planky co to využívají mam armorsmith a mining na 200. Ale tech 5ks salvage se kliknutím předělá na jednu cihličku ale potom je ještě další lvl, nevím jak se to ted přesně jmenuje je to nejaky R..... metal. A vůbec nevím jak se k tomu plánku dopracovat. Žádný trener mi to neukazuje:(


Jestli je to stejne jako u runecraftu, tak nejde o recept, ale Kazda surovina ma tri levely kvality.
Takze treba 5 nejmensich ti da prostredni. Pet prostrednich nejlepsi. Jedna nejlepsi 15 nejhorsich. Vse right click bez receptu a skillupu.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 14/03/2011 :  16:10:23  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
aha, tak by mohlo být ono:) díky
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 21/03/2011 :  12:13:14  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
Nevíte někdo kde se berou ty fialové marky na pořízení těch epickýc hsvitků u vendora v hlavním městě? ty zelene jsou za dení Q ale tady to nevím. Nevíte někdo kde se to bere?
Go to Top of Page

Havran
New Member

304 Posts

Posted - 21/03/2011 :  12:26:36  Show Profile  Send Havran an ICQ Message Send Havran a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

Nevíte někdo kde se berou ty fialové marky na pořízení těch epickýc hsvitků u vendora v hlavním městě? ty zelene jsou za dení Q ale tady to nevím. Nevíte někdo kde se to bere?



Taky za denni Q - v master baglu je sance na drop fialove marky
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 21/03/2011 :  12:54:33  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Ještě je pravděpodobné, že to padá až od lvlu 50. Páč jsem teď 48 lvl a tak 14 dní v kuse otvírám master bágl za runy a ještě nepadla. Plus pár masterů za outfittera.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 21/03/2011 :  14:51:31  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Ještě je pravděpodobné, že to padá až od lvlu 50. Páč jsem teď 48 lvl a tak 14 dní v kuse otvírám master bágl za runy a ještě nepadla. Plus pár masterů za outfittera.

Neco na tom asi bude, ja mam crafty na twinkovi level 20 a presto, ze mam 3x300 craft skill a delam daily skutecne denne, tak mi zatim zadny fialovy nepadnul.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 21/03/2011 :  21:51:47  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Me padnul nekde okolo 30ky. Asi bude proste rare, kdyz je fialovej :P.

Edited by - PRIBOO on 21/03/2011 21:52:08
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 22/03/2011 :  10:34:07  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
No tak to je fakt super, to to asi jen tak mit nebudu jelikož denní Q nedělám každý den protože ani nemám tolik matroše:)Ta ruda na Armor a wapon je děs, každej těží jak vzteklej:))armor mam na 250 a wapon jen na 100, nechce se mi zatim těžit iron:)) a na aukci ted řádi vysoke ceny:)No mam zatim jen 46 takže počítám že do pátka odhalím tajemství:))

Potom jsem se setkal ještě s dvěma věcma co nějak nevím:)

1. jak se získá ten 110% mount v Silveru, takova ta horska bestie, ty nižší jsou za repku ale tenhle ma napsany že potřebuji nějaky gloriefield u ty frakce nebo jak to píšou:) ale repka končí u revered.

2. Padají fialové artefakty - k čemu je když se složí krom toho že to dá lucky coin? nevšiml jsem si nějakého bonusu
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 22/03/2011 :  15:36:11  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
No vidis, ja mam rudy mrte, davam zadarmo v guilde :)

Ak si na Whitefail a defiant, tak ti nejaku poslem.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000