Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 MYTH CZ/SK guild PVP server: Whitefall (Defiant)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mufty
Starting Member

3 Posts

Posted - 05/03/2011 :  19:38:29  Show Profile Send mufty a Private Message  Reply with Quote
Myth je guilda s dlhou tradíciou ktorá má odnože vo viacerých hrách. Máme veľkú a silnú hráčsku základňu. Plus ľudí ktorý si pomáhajú a sú priateľský.

Podmienky náboru:
1. Hráme pre radosť a požitok z hry
2. 18 rokov alebo viac je plus. Ale prijímame aj mladších ľudí je to len kvôli zamedzeniu detinského správania sa v chate a na mumble.
3. Character name bez CZ/CZE/SVK/SK. Na tomto si dosť zakladáme, nemáme takéto vyjadrovanie statnej príslušnosti ku svojej národnosti v každej hre. Character name tiež nesiem obsahovať nadávky a vulgarizmy.
4. Používať voice chate mumble (stačí počúvať počas spoločných akcií)

Info naviac:
- nie sme sólo hráči, radi pomáhame a to iste čakáme aj od ostatných. Len sa treba ozvať ze treba pomôcť a vždy sa niekto nájde kto rad pomôže. Nehryzieme :).

PS: Nehráme pre equip!

V prípade záujmu kontaktujte v hre: Herori, Gormisko, Elrieen, Leyla

Viac info na domovskej stránke. http://community.myth.sk/

Edited by - mufty on 09/03/2011 09:43:07

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/03/2011 :  09:00:04  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Znám z Lotro, velice pohodoví lidé.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 06/03/2011 :  22:37:01  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Mufty oprav please ten prispevok. Preklepy a hrubice, priserne mi to trha oci.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 08/03/2011 :  22:42:14  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Ve hře jsem kontaktoval nějakou legii, ale nechce se mi vyplnovat přihlášku jako do KSČ.(Tyhle léta mám už za sebou)
Když se ve hře ozvu, invitnete mě?

Edit: OK. Dík za přijetí.

Edited by - Milan on 10/03/2011 11:51:22
Go to Top of Page

MikoLee
Starting Member

54

59 Posts

Posted - 09/03/2011 :  08:46:26  Show Profile  Visit MikoLee's Homepage Send MikoLee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Ve hře jsem kontaktoval nějakou legii, ale nechce se mi vyplnovat přihlášku jako do KSČ.(Tyhle léta mám už za sebou)
Když se ve hře ozvu, invitnete mě?



jj do DL nerozdavame prihlasky jen tak ingame, kdo si zrovna piskne

Guild Wars - EvE Online - Vanguard: Saga of Heroes - The Lord of the Rings Online - Age of Conan: Hyborian Adventures - Warhammer Online : Age of Reckoning - Aion: The Tower of Eternity - Rift: Planes of Telara
Go to Top of Page

mufty
Starting Member

3 Posts

Posted - 09/03/2011 :  09:09:29  Show Profile Send mufty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Ve hře jsem kontaktoval nějakou legii, ale nechce se mi vyplnovat přihlášku jako do KSČ.(Tyhle léta mám už za sebou)
Když se ve hře ozvu, invitnete mě?



Ked sa ozves tak ano
Go to Top of Page

mufty
Starting Member

3 Posts

Posted - 28/03/2011 :  15:06:27  Show Profile Send mufty a Private Message  Reply with Quote
Prosim moderatorov o sticky na tento topic.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000