Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 Bohemia - PvP server: Imperium (Defiant)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

erebi
Starting Member


19 Posts

Posted - 21/01/2011 :  15:20:20  Show Profile Send erebi a Private Message  Reply with Quote
Zdravím,
na EU PvP serveru bude založena guilda Bohemia http://cherrycz.t1.cz/index.php
Zřejmě budeme hrát za Defianty, kteří prozatím vyhrávají v guildovním hlasování.
Páteř lidí tvoří hráči Warhammeru online, kde také Bohemia oficiálně vznikla před více jak dvěma lety. Od té doby se rozrostla a zasáhla do her jako je Aion, LOTRO a jiné. V současné době se formuje i Bohemie v připravované TERA online. Náš cíl je pokud si to RIFT zaslouží sjednotit co nejvíce cz/sk hráčů na serveru a stát se silou se kterou nepřítel musí počítat. Ale hlavně se dobře bavit!!!

Nábor zájemců je zahájen

Můj nick na Bohemia fóru je Balli

Edited by - Kuzmik on 19/04/2011 09:56:50

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 21/01/2011 :  23:28:48  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
GL pánové:)
Go to Top of Page

Nataniell
Starting Member

20 Posts

Posted - 23/01/2011 :  00:01:14  Show Profile Send Nataniell a Private Message  Reply with Quote
Uaa Bohemka je všude. Co budete dělat na PVP serveru? :D

The reason why you are dying... It´s me...
Go to Top of Page

erebi
Starting Member


19 Posts

Posted - 23/01/2011 :  00:17:44  Show Profile Send erebi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nataniell

Uaa Bohemka je všude. Co budete dělat na PVP serveru? :D



Že by hrát pvp?
Go to Top of Page

erebi
Starting Member


19 Posts

Posted - 23/01/2011 :  01:07:55  Show Profile Send erebi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

chcipat



Prudce zábavný štěk
Go to Top of Page

Nataniell
Starting Member

20 Posts

Posted - 23/01/2011 :  09:06:57  Show Profile Send Nataniell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by erebi

quote:
Originally posted by Nataniell

Uaa Bohemka je všude. Co budete dělat na PVP serveru? :D



Že by hrát pvp?



No to mi právě přišlo vtipné, páč jsem Bohemku vždy viděl o PVP jen mluvit, ale nikdy jsem je v PVP nepotkal :D

The reason why you are dying... It´s me...
Go to Top of Page

erebi
Starting Member


19 Posts

Posted - 23/01/2011 :  09:08:54  Show Profile Send erebi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nataniell

quote:
Originally posted by erebi

quote:
Originally posted by Nataniell

Uaa Bohemka je všude. Co budete dělat na PVP serveru? :D



Že by hrát pvp?



No to mi právě přišlo vtipné, páč jsem Bohemku vždy viděl o PVP jen mluvit, ale nikdy jsem je v PVP nepotkal :D



Ty jsi asi nikdy nehrál WARHAMMER online co? Asi si nás pleteš s nějakou jinou Bohemii
Go to Top of Page

Nataniell
Starting Member

20 Posts

Posted - 23/01/2011 :  09:11:08  Show Profile Send Nataniell a Private Message  Reply with Quote
Mluvim o te z Aionu (od té doby se rozrostla a zasáhla do her jako je Aion)

The reason why you are dying... It´s me...
Go to Top of Page

erebi
Starting Member


19 Posts

Posted - 23/01/2011 :  09:38:39  Show Profile Send erebi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nataniell

Mluvim o te z Aionu (od té doby se rozrostla a zasáhla do her jako je Aion)



Jasný jabka a hrušky já zase o WARu protože "Páteř lidí tvoří hráči Warhammeru online, kde také Bohemia oficiálně vznikla před více jak dvěma lety."
Jinak lidi z Aionu jdou do RIFTU taky
Go to Top of Page

McMagic
New Member

138 Posts

Posted - 24/01/2011 :  13:16:46  Show Profile Send McMagic a Private Message  Reply with Quote
No soudit nějakou guildu podle Aionu... to moc nejde...

Tedy pokud PvP není jen o celodenním gankování.

A Bohemia jsou hlavně lidi z WAR.

A pokud do RIFTu půjdou "děti" z Aionu , tak to abych šel na jiný server :D

BTW: nic proti Aionu, ta hra měla dobře našlápnuto, ale skončilo to o nulovém end-game contentu, ignoraci požadavků západního trhu atd.

http://www.indiedb.com/games/novus-inceptio

Edited by - McMagic on 24/01/2011 13:17:53
Go to Top of Page

erebi
Starting Member


19 Posts

Posted - 24/01/2011 :  16:44:08  Show Profile Send erebi a Private Message  Reply with Quote
Nataniell a †…Havran…†
Varovali mě, že to tu bude samej idiot, ale až takhle HC to jsem nečekal. Člověk sem příjde jako novej poměrů neznalej s čistým a klidným svědomí oznámit lidem, že mají možnost hrát v cz/sk guildě. Hned se najdou dva chytráci co si myslí, že sežrali svět.
Pánové prosím pokud nemáte chuť v Bohemii hrát tak si jděte po svém a neznečišťujte zde vzduch. Tady to je pro lidi co zájem mají.

Zároveň bych chtěl poprosit některého admina aby to tu promáznul.

Děkuji

(EDIT) Úprava spravných nicku v úvodu. Existují zde podobné přezdívky, kde naštěstí majitelé mají tisícinásobně vyšší IQ než výše jmenovaní.

Edited by - Kuzmik on 24/01/2011 17:28:21
Go to Top of Page

erebi
Starting Member


19 Posts

Posted - 24/01/2011 :  17:43:07  Show Profile Send erebi a Private Message  Reply with Quote
Od těch panů a odemne si myslím, můžeš smazat všechno co se sem nehodí.

Ještě jednou děkuji
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 24/01/2011 :  18:17:22  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Erebi, držím palce v boji s Imperiem a jeho přisluhovači... je to tu jak v Hvězdných válkách. Kolik vás teď zhruba je?
Go to Top of Page

erebi
Starting Member


19 Posts

Posted - 24/01/2011 :  18:22:35  Show Profile Send erebi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Erebi, držím palce v boji s Imperiem a jeho přisluhovači... je to tu jak v Hvězdných válkách. Kolik vás teď zhruba je?



Děkuji
Pokud to budu brát podle hlasování co máme na fórku za koho chceme hrát tak 30lidí je v tuto chvíli pro Defianty a 11lidí pro Guardiany. Takže bych si troufnul říct, že na raid budeme mít lidi :)
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 26/01/2011 :  13:04:27  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Jak jsem zjistil, klíč mám díky Bohemii, takže tímto děkuji. Doufám, že se někde ve hře potkáme.
2Erebi : příspěvky místních všeznalců ber jako trest za to, že fandíš trpaslíkům :D.
Go to Top of Page

erebi
Starting Member


19 Posts

Posted - 26/01/2011 :  15:28:45  Show Profile Send erebi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dolf

Jak jsem zjistil, klíč mám díky Bohemii, takže tímto děkuji. Doufám, že se někde ve hře potkáme.
2Erebi : příspěvky místních všeznalců ber jako trest za to, že fandíš trpaslíkům :D.



Dolfe já myslel, že tě sežrali démoni :)
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 31/01/2011 :  22:10:47  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
bohemia je solidni oddil. doporucuju.
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 01/02/2011 :  11:00:54  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
quote:

Dolfe já myslel, že tě sežrali démoni :)


Trpoš, vrána vráně oči nevyklove - takový dost pravdivý moudro :).
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 01/02/2011 :  11:41:06  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
V guilde Bohemia jsem byl kdyz jsem hral WHO. Hra to byla shitozni, ale guilda myslim dobra. Takze muzu taky doporucit.

Jinak Rift je shit ofc., ale tu TERU bych s Vama i zkusil.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

erebi
Starting Member


19 Posts

Posted - 04/02/2011 :  18:47:32  Show Profile Send erebi a Private Message  Reply with Quote
Bahemie má nové hostování http://www.bohemia-online.cz
Go to Top of Page

erebi
Starting Member


19 Posts

Posted - 23/02/2011 :  20:43:36  Show Profile Send erebi a Private Message  Reply with Quote
Bohemie jde na Whitefall EN PvP za Defianty

Edited by - erebi on 23/02/2011 20:43:57
Go to Top of Page

Shigi
New Member

165 Posts

Posted - 26/02/2011 :  11:20:14  Show Profile Send Shigi a Private Message  Reply with Quote
BOHEMIA přesun! Jako nový server zvolen ang PVP server IMPERIUM.

WoW/Drak´thul/Shigolas,Srugrug -offline
WAR/Eltharion/Shigi -offline
AION/Gorgos/Shigi -offline
RIFT/Imperium/Shigi -OFFline
Go to Top of Page

MikoLee
Starting Member

54

59 Posts

Posted - 26/02/2011 :  18:31:56  Show Profile  Visit MikoLee's Homepage Send MikoLee a Private Message  Reply with Quote
Proč? Ja myslel, ze bez WAR super komunity ktera sla na Whitefall neudelate krok :)

Guild Wars - EvE Online - Vanguard: Saga of Heroes - The Lord of the Rings Online - Age of Conan: Hyborian Adventures - Warhammer Online : Age of Reckoning - Aion: The Tower of Eternity - Rift: Planes of Telara
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 26/02/2011 :  19:14:18  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Cože? Jak někdo může leavnout takovou awesome hru jako je WAR kvuli Riftu?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

nano
Starting Member

18 Posts

Posted - 03/03/2011 :  11:57:22  Show Profile Send nano a Private Message  Reply with Quote
Muze nam nekdo opravit server Whitefall na Imperium? Diky .)
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 22/03/2011 :  14:57:05  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
Jéje, tak vy jste přišli na imperium, a ja si říkal jaký tam je klid a že Blanici tam jsou samy:( Já jsem si říkal že jsem Vás tam viděl. To jste udělali naschval že?.)) / joke /
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000