Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 CATACLYSM
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 28/06/2011 :  22:16:21  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by †… Havran …†

asi lip jak kokotovi co nepozna herni zarizeni :D


Už se tvýmu mozkupovedlo někdy zareagovat k věci?



nope

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Ocet
Starting Member

Toppan

17 Posts

Posted - 15/07/2011 :  14:59:56  Show Profile Send Ocet a Private Message  Reply with Quote
Nikdy jsme wow nehrál, kdybych zacal s catalysmem. Jak se chytnu a jaká je komunita ?
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/07/2011 :  15:13:08  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
komunita jak kde zkus drakthul .. bez guildy je to zazitek :)

jinak se chytnes hned jak pochopis jak co funguje ... nekdo za 3 dny nekdo nikdy ... i kdyz je to jen wow :) no a pak podle vlastniho casu ... do raidu te nahyho nevemou takze skocis na tyden dva do pvp heroicku a na raputacni daily .. to by ti melo stacit .. s tim ze to budes 14 dni levelovat pocitej ze tam za mesic po zacatku muzes zacit raidovat ... pokud si to nikdy nehral a nikoo tam neznas tak to muze trvat i podstatne dyl

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 15/07/2011 :  16:34:07  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
komunita byla zlikvidovana instancema ktery se sdilej napric serverem,coz wowko degradovalo na hru,ve ktery se prihlasujes do instant areny kliknutim tlacitka v lobby...tudiz bych si s time nedelal starosti...nakonec jen nejakou tu guildu,tam uz je to jine

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/07/2011 :  19:54:06  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Základ je si vybrat za co chceš hrát Horda nebo Aliance, pvp nebo pve server. Jestli pvp tak jdi za hordu na DT za aliky na Burning blade. Pve Thunderhorn alici i horda.

Jinak.. zaklad je guilda. Jestli se chceš dostat do raidů tak není problém. Musíš to umět hrát a být v dobré guildě.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 15/07/2011 :  20:43:09  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ocet

Nikdy jsme wow nehrál, kdybych zacal s catalysmem. Jak se chytnu a jaká je komunita ?



Mrkni na Mystiq.org do sekce WOW, jde o českej free server s docela slušnou populací (průměr 800 lidí na TBC)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/07/2011 :  12:21:21  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Zkus ten trial do lvl 20, to je takovej dobrej bezplatnej úvod.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 14/08/2011 :  14:40:37  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Nebudu kvůli tomu zakládat novej topic.
A rovnou se zeptám.
Dnes jsem si koupil ve hře měsíc hraní za goldy.Je to zas nějakej podvod či co?
Na ACC mi to normálně naběhlo:
05/10/11 N/A 30 Day GameCard (OnlineStore) Pending
ACTIVE (Expires: 4/11/2011 16:20)

On mi napsal kod ingam, ja ho zadal a ingame mu dal goldiky.
Tak mě zajímá, jak moc jsem byl blbej :)

Známej od něj takhle pořídil pety z petshopu.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/08/2011 :  08:16:05  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
nekdo ti misto penez za godly posle kod na time kupon no .. realny to je

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 15/08/2011 :  12:06:16  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
proc podvod,on si od tebe vlaste za prachy koupil goldy :)
dela se to s tema gametime kuponama protoze je to pohodlnejsi nez si psat cisla uctu a posilat prachy atd atd

Ted ses goldseller,tak si priprav argumenty,zachvili nastoupej moralisti a zacne pranyrovani :)

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 15/08/2011 :  12:25:38  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
moralistů máme na Imperiu minimum
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/08/2011 :  12:59:35  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Zajímavé, on to totiž nabízel ve velkým na trade channelu,tak jsem nad tím přemýšlel a pak to původně zavrhl, že to bude zase nějaká všivárna.
Pak se ozval ten známej, že fakt od něj má pety a jestli chci zkontaktovat, tak jsem napsal jasně, ale musí mě to nejprve dobít, pak mu dám goldy ... a on to fakt dobil první ... jsem byl z toho trochu vyvalenej no ...
Jak vás tu ale čtu, tak ono je to asi v rozporu se všeobecnýma podmínkama, že? Když jsem teď ten goldseller :))
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/08/2011 :  13:15:09  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Ano je to proti pravidlům, ale neznám nikoho kdo by za to dostal ban. Já teda jen kupuju, protože nemám čas farmit. Platil jsem real prachama, kuponama a 2x dokonce i tak že jsem koupil novej account.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 16/08/2011 :  10:41:47  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
to je hnus velebnosti

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/08/2011 :  10:48:19  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja myslim, ze v pristim datadiku oficialne pribude ta real money aukce co je v diablu 3 :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 16/08/2011 :  11:02:10  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Já teda doufám že ne, protože stále ještě mám trochu pocit, že jsem si equip nějakým způsobem zasloužil. I když zase záleží na tom co bude na prodej.

Co se týká goldů, tak ty jsem nějaké koupil, protože nemám tolik času na farmení a farmení je prostě pruda. Na druhou stranu tak podporuju nějakého študáka, kterému se vždycky pár kaček hodí ne ? Beztak většina těch goldů padne na opravy když se snažíme o prgres.

Kolik si reálně může člověk vydělat farmením, když denně prolítne všechny finančně zajímavé daily, popřípadě farmí různé surky ?

Edited by - ehivar on 16/08/2011 11:03:29
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 16/08/2011 :  11:25:35  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Tak neni to zadna novinka, v eqcku to frci uz dlouho vcetne celejch accountu. Akorat ze "jako" na oddelenejch serverech.
By mne zajimalo jak by byly tyhle servery oblibeny ve wowku s free transferem na ne.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/08/2011 :  11:39:09  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar


Kolik si reálně může člověk vydělat farmením, když denně prolítne všechny finančně zajímavé daily, popřípadě farmí různé surky ?



ja teda nevim i v dobe kdy jeste bejvaly goldy extreme drahy, tj kupovalo se gold za 2 koruny cca v prepoctu tak to stejne vychazelo v prepoctu jen kolem 30ti kc za hodinu, uz tenkrat jsem se rozhodl, ze nez farmit xx hodin radeji budu hodinku realne pracovat :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 16/08/2011 :  13:44:49  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
ja teda nevim i v dobe kdy jeste bejvaly goldy extreme drahy, tj kupovalo se gold za 2 koruny cca v prepoctu tak to stejne vychazelo v prepoctu jen kolem 30ti kc za hodinu, uz tenkrat jsem se rozhodl, ze nez farmit xx hodin radeji budu hodinku realne pracovat :)


V dobe otvirani "pouste" , ( to jsem byl na vysce )(2004) , se goldy prodavaly za 1,5kc/1gold a slo v pohode vyfarmit jen z basic dropu 60+ goldu za hodinu. Taky jsem si tehdy tak 8K privydelal. Dneska je jina doba no

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/08/2011 :  13:59:16  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

quote:
Originally posted by Pertha
ja teda nevim i v dobe kdy jeste bejvaly goldy extreme drahy, tj kupovalo se gold za 2 koruny cca v prepoctu tak to stejne vychazelo v prepoctu jen kolem 30ti kc za hodinu, uz tenkrat jsem se rozhodl, ze nez farmit xx hodin radeji budu hodinku realne pracovat :)


V dobe otvirani "pouste" , ( to jsem byl na vysce )(2004) , se goldy prodavaly za 1,5kc/1gold a slo v pohode vyfarmit jen z basic dropu 60+ goldu za hodinu. Taky jsem si tehdy tak 8K privydelal. Dneska je jina doba no



zrejme vykonnejsi farmar nez ja :D ja nejvic nakupoval v dobe otevirani naxxu, tehdy cena goldu docela narostla

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 16/08/2011 :  15:25:55  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Jestli si pamatujes tak byla tehdy velka "akce" s odevzdavanim basic surovin (byla za to repka a stack byl za 2g) , no a byla mista(vedle MC) , kde se sly treba runeclothy farmit hooodne dobre. (za 3 dny jsem tehdy vyfarmil asi 4000 goldu , pak jsem toho nechal aby me nekleplo )

Ono jsou tydle veci mozne i dnes ,ale chce to mit povedomi o tom jak nejlepe vydelat . Treba v eve bych dnes taky 100kc/h vyprodukoval . jen se me to uz casove nevyplati...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 16/08/2011 :  15:30:54  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak jasný a hlavně už jsme trošku starší a máme jiné priority :o) Po startu cata jsem rybaril jak blázen a pak jsem si říkal, že ten čas raději věnuji na jiné věci a ty géčka prostě koupím. Ani mě to nemrzí, že dotuji nějakého gold selera, protože jsou to kluci od nás z guildy, kteří si ještě nevydělávají. Takže to jde na "dobrou" věc :o))
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 17/08/2011 :  08:55:20  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Taky si myslím, že drtivá většina gold-selerů jsou mladý kluci co si tím platí WoWko + mají nějakou tu kačku na jiné věci. Nemám s tím problém. Profitují obě skupiny a potažmo i Blizzard. Ja dělám a do WoWka si chodím odpočinout a ještě abych "dělal" ve WoWku ? Na to se můžu tak akorát vy... Goldy nakupuju stejně jednou tak za 3-4 měsíce. Docela mě ale začalo utrácení za opravy drtit. Co wipe ve FL, tak to oprava za 12-20g.

Teď jsem se s gildou zasekli na Beth'tilacovi. Už zvládáme horní část a už lidi zvládaj dolní čast před tím, než ta bestie sleze dolu, ale dole jí nejsme schopný zdmgovat. Ze zhora jde na 80% a dole jsme jí nejvíc dostali na 26 nebo tak něco. Má moc stacků a oba tanky prostě zadupe do země a healeři jsou stejně na štíru s manou. Přitim DPS jedou něco mezi 13-18k. Vím, že by to chtělo víc, ale zatím nemáme b guildě ten správnej matroš.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 17/08/2011 :  10:32:32  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Hahaha, tak to se mi "líbí", jen se mi potvrzuje, jak má Blizzard bordel v bezpečnosti. Výsledek po pár dnech je ten, že můj účet už onu platbu připsanou nemá. Známýmu smázli pety, co nakoupil :)
Docela dobrej systém !! :D
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 17/08/2011 :  11:28:07  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
blizzard? ty zpaltis .. platba nejakou dobu trva .. ale oni ti to daji hned .. pak ty platbu zrusis a oni ti to seberou .. kde je problem s bezpecnosti?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 17/08/2011 :  11:38:10  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

blizzard? ty zpaltis .. platba nejakou dobu trva .. ale oni ti to daji hned .. pak ty platbu zrusis a oni ti to seberou .. kde je problem s bezpecnosti?


Jako chceš říct,že platba se dá po dvou dnech zrušit třeba? Nebo po dni a půl? Navíc ne jedna platba, ale těch plateb bylo určitě dost, protože spamoval trade minmálně půl dne. Nebo jak to myslíš?
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 17/08/2011 :  11:57:41  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
samozrejme ze se da platba stornovat :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 17/08/2011 :  12:22:23  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

samozrejme ze se da platba stornovat :)


Jakože v Blizzard online store stornovat?
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 17/08/2011 :  12:59:23  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ne .. u sebe v bance

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 17/08/2011 :  13:27:11  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

ne .. u sebe v bance


Tak to se hodně divím, je pravda, že posledních cca 10 let žádný bankovní účet nemám, tak mám evidentně mezery :)) Vždy s tím byl problém, když ti třeba někdo ukrad kreditku a ty ji včas nezablokoval, tak byl průšvih, co si tak pamatuji :)


Edited by - vool on 17/08/2011 14:00:28
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 17/08/2011 :  14:17:36  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Eagle

ne .. u sebe v bance


Tak to se hodně divím, je pravda, že posledních cca 10 let žádný bankovní účet nemám, tak mám evidentně mezery :)) Vždy s tím byl problém, když ti třeba někdo ukrad kreditku a ty ji včas nezablokoval, tak byl průšvih, co si tak pamatuji :)


Jakoukolic platbu kartou muzes behem 30ti dnu stornovat bezplatne (CS). Jak se s tim pak popere banka/obchodnik netusim:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 17/08/2011 :  14:59:16  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Aha, to jsem asi fakt dost odříznutej od civilizace, díky za info pánové.
Tak ale v tom případě nemusíte ty goldy už kupovat ne? Dělejte to takhle prostě :))
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 19/08/2011 :  09:55:48  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Eagle

ne .. u sebe v bance


Tak to se hodně divím, je pravda, že posledních cca 10 let žádný bankovní účet nemám, tak mám evidentně mezery :)) Vždy s tím byl problém, když ti třeba někdo ukrad kreditku a ty ji včas nezablokoval, tak byl průšvih, co si tak pamatuji :)


Jakoukolic platbu kartou muzes behem 30ti dnu stornovat bezplatne (CS). Jak se s tim pak popere banka/obchodnik netusim:)


Patrně ti na oplátku blokne účet...
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 20/08/2011 :  16:25:21  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Já si taky myslím, že tam musí být njaké omeení i podmínky, jinak by se toho vesele využívalo ... ale nevím, v bance jsem enbyl snad fakt těch deset let ...
Go to Top of Page

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 24/08/2011 :  10:22:41  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
koukam, ze staci aby behem jednoho mesice zrusilo predplatne par set tisic lidi a hned jdou veci, ktere driv nesly :-)

takze do patche 4.3 se chysta Transmogrification ( http://us.battle.net/wow/en/blog/3309048 ), zjednodusene receno pujde zmenit vzhled itemu tak, ze bude vypadat jako jiny item, ktery ale musite vlastnit, jsou tam nejaka omezujici pravidla jako ze 1h zbran muze mit jen vzhled jine 1h zbrane, dal treba DK v platech nebude moct vypadat jako ze je v clothu a pravdepodobne to nebude fungovat na legendarky

druha novinka je void storage, ktery (podle poslednich zprav) prinese dalsich 80 slotu do banky a je urcen primarne na stare itemy, ktere si clovek chce nechat kvuli vzhledu
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 25/08/2011 :  11:38:59  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
obavam se ze to nebude stacit :-)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 25/08/2011 :  11:59:11  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
To budou všechny moje meče vypadat jako katana :)
Ale po tomhle už jsem docela toužil.. hlavně v BC, kde vypadám jak cikánká baronka...
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 25/08/2011 :  14:09:06  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
"touzit" asi nebude ten spravny vyraz v mem pripade ale vzhled itemu apod. rozhodne neni featura, ktery by me prilakala zpet..

jo kdyby tak pridali guildovni housing a k tomu jeho obranu/dobyvani, to by uz bylo slovo do pranice

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 25/08/2011 :  14:38:16  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
Tak šup do Deadmines pro "váleček", dofarmit odměny z Dalaranu na kuchařskou čepici a je to jasné ;)

Vzhledem k tomu že mám maina sovu na které je vidět jen zbraň (a Tarecgosu přeskinovávat nebudu) a alt je shadowpriest kterej je fialovej flek ať dělám co dělám (a Tarecgosu taky přeskinovávat nebudu) tak mi tahle změna nic moc nepřinese...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 25/08/2011 :  14:51:24  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG


jo kdyby tak pridali guildovni housing a k tomu jeho obranu/dobyvani, to by uz bylo slovo do pranice



to by ale prvne museli pridat to, todlensto, no PvP

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 26/08/2011 :  08:51:20  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Ja vlastne ani nevim co by museli pridat, abych se vratil.
Od TBC se ve hre neobjevilo nic originalniho z pohledu gameplay - dungy/raidy/BG/areny (snad jsem nic nezapomnel :o)

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 26/08/2011 :  10:43:23  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Jak udelat neco co je nebude stat skoro zadne usili a mozna to pritahne lidi ? Tak ze si T12 chestu muzu nechat upravit tak, aby vypadala jako T11 chesta ? Staty v DB nechaj a jen prehodi flag, ktery rika ktera grafika k tomu itemu patri ? To je fakt bech derouci kus prace. To se museli nadrit. WOW ja natolik svazane tier setama co se vydavaji s datadisky, ze tahle ficura nikdy nebude nic extra. Je sice pravda, ze grafika gearu je vetsinou fakt dobra, ale ve finale stejne bude kazdej warrior behat po FL ve stenym setu. Jak kopie jeden druheho.

At udelaji 10 novych dungu jako v Cata a raid zony. (ne ze bych ja osobne mel vse hotove .. z cata) a to lidi pritahne. Podle me je 4.2 jen takove rozhození pár cinkrlátek, než možná přijde něco vštšího.

Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 26/08/2011 :  16:36:49  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
Mně ten content zas tak špatný nepřipadá. Pořád je to zajímavé... co se týče nových featur, minimálně mě těší že nebude už potřeba addon na prohledávání batohu (takže se možná zbavím bagnonu). Mrzuté je, že tam nikde nepíší o filtrování dle "kvality" itemů (aka grey/white/uncommon atd.) protože zbavovat se vendor crapů by bylo o dost snazší.

A taky že se nesnaží nijak srovnat servery... s úbytkem lidí je to bohužel čím dál horší, hraju na serveru kde je horda prakticky neexistující a docela by bodlo pár lidí navíc :(
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/08/2011 :  16:37:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
A co teprve nový a hojně využívaný Darkmoon Faire co má přijít!!!!! to bude PECKA!!!!
http://www.mmo-champion.com/content/2426-Patch-4.3-Preview-The-All-New-Darkmoon-Faire
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/08/2011 :  18:21:35  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

A co teprve nový a hojně využívaný Darkmoon Faire co má přijít!!!!! to bude PECKA!!!!
http://www.mmo-champion.com/content/2426-Patch-4.3-Preview-The-All-New-Darkmoon-Faire




oo muj bozicku, tak to je naprosto dokonaly, to me urcite donuti najit authenticator a po dvou letech si to znovu zaplatit

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 26/08/2011 :  19:04:46  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
oo muj bozicku, tak to je naprosto dokonaly, to me urcite donuti najit authenticator a po dvou letech si to znovu zaplatit



To je lepší nebo horší stupeň než když neopomeneš sdělovat jak tu hru "vůbec nehraješ", ale pořád chodíš kontrolovat na forum co se děje? :D

Nebo že by jen nedostatek jiných her? Rift, Darkfall, pak to... jak se jmenoval ten děsnej wow-killer?
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/08/2011 :  22:27:08  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by huhla

koukam, ze staci aby behem jednoho mesice zrusilo predplatne par set tisic lidi a hned jdou veci, ktere driv nesly :-)

takze do patche 4.3 se chysta Transmogrification ( http://us.battle.net/wow/en/blog/3309048 ), zjednodusene receno pujde zmenit vzhled itemu tak, ze bude vypadat jako jiny item, ktery ale musite vlastnit, jsou tam nejaka omezujici pravidla jako ze 1h zbran muze mit jen vzhled jine 1h zbrane, dal treba DK v platech nebude moct vypadat jako ze je v clothu a pravdepodobne to nebude fungovat na legendarky

druha novinka je void storage, ktery (podle poslednich zprav) prinese dalsich 80 slotu do banky a je urcen primarne na stare itemy, ktere si clovek chce nechat kvuli vzhledu


Hmm pěkná sračka... něco jako vanity items v Age of Conan. Už nevěděj jak víc tu hru zníčit.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 26/08/2011 23:08:18
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 27/08/2011 :  03:18:27  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Třeba jen zkouší co se chytne a nechytne na tu novou hru co dělaj :o)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/08/2011 :  15:41:48  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
ja jsem zvedav na ten raidfinder, uz jen proto, ze si to dost nedovedu predstavit, jak si tam budem vsichni krasne nadavat

jinak nevim, jestli ej to fakt tema prazdninama, ale realmy, kde se pohybuji docela chciply, docela hodne, soudim to podle AH a to je silenej propad, nejen ze lidi nekupuji, ale ani neni moc nabidka, tak jsem zvedav jestli je to odliv hracu nebo ty prazdniny
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/08/2011 :  15:46:30  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
A taky zastávám názor, že nejspíš nejlepší věci, co vymyslí, nechávají asi do budoucích projektů, protože dát je do wow by¨asi nebyla moc efekivní investice.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,36 seconds. on eygor Snitz Forums 2000