Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Druha strana mince WHO
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/09/2008 :  11:32:31  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mno na 13 lvl běžně s chosenem obíhám v Empiku :)
Go to Top of Page

B8M
Junior Member

719 Posts

Posted - 29/09/2008 :  13:45:50  Show Profile  Send B8M an ICQ Message Send B8M a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Genagen

Vceram jsem ve scenariu vyhral super rare botky. nelootnul jsem je ja, ale nekdo z grupky. Kde se v pvp bere loot?



No to je prosté, měl jsi plný bágl, zůstalo to v mrtvole.



a taky ne cece, uz se mi stalo, ze jsem plnym invem prisel o vyhrany botky ale muze to bejt ojedinelej pripad v mym podani pac ja jsem vyhlasenej BugMasta!!!

88% BugMasta, 1% Killa, 11% Lama
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 29/09/2008 :  13:56:08  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by brutus

Posuzovat zda je ta ci ona class overpowered v T2 scenariich je stejny jako hodnoceni class v zergu mezi Tarren Mill a Southwatch :)



vzdyt jsem napsal ze to plati pro rank 10 ne obecne


Neboj plati to i kolem lvlu 20 a dost pochybuju, ze se stane neco co to na 40ce zmeni. Vcera ve phoenix gate nabehl nejakej black orc lvl 18 k nasi vlajce a ctyri sme ho skoro minutu pizlali a jinak dobry.



Asi tak.. Ja hraji SM rank 20 rr 18 , jedu teda primarne 2h, ale duel, nebo ja kto vemete s Black orcem je proste katastrofa.
Da tougnes nebo jak se to menuje.. nevim kolik jim to pridava Hp, ale dost.. proste me BO umlati snad i o 3-5 levlu nize.. a to si nemyslim ze ho hraji spatne
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 29/09/2008 :  14:46:27  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin
Asi tak.. Ja hraji SM rank 20 rr 18 , jedu teda primarne 2h, ale duel, nebo ja kto vemete s Black orcem je proste katastrofa.
Da tougnes nebo jak se to menuje.. nevim kolik jim to pridava Hp, ale dost.. proste me BO umlati snad i o 3-5 levlu nize.. a to si nemyslim ze ho hraji spatne



Taky mne "trosku" sere ze ma BO na tomhle levelu snad v kazdy specce nejakej buff.... ale SM ma zase velkou cast utoku proti kterejm je armor k nicemu takze se to kompenzuje.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 29/09/2008 :  14:46:56  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Ono umlátit Ironbreakra (nebo tak nejak) neni taky zadny med !
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 29/09/2008 :  15:06:46  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Ono umlátit Ironbreakra (nebo tak nejak) neni taky zadny med !


a taky ironbreaker dokaze zabit prakticky vsechno?

btw. tedka super vec v tier2 ctf.. borec z destr zabral vlajku, my jejich, on si vyskakal az do spawn poinu a cekal u strazi. GG.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/09/2008 :  15:21:45  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tohle se nám stalo u trpošu v T2. Nějaký knockback od huntra nebo tanka a náš tančík byl nahoře :)
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 29/09/2008 :  15:54:25  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mne sa to stalo s magusom v T2 trollskom scenariu. Zobral som vlajku, nabehol kumne ironbreaker, dal mi knockback a ja som pekne doletel az na miesto kde sa ma vlajka "odovzdat". (k jednemu z troch bodov ) ..celkom mily darcek :)
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 29/09/2008 :  15:59:16  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
ale tady nejde o zadnej knockback.. tam se da normalne zaptky vyskakat.. sem tam sel za nim.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 29/09/2008 :  16:09:36  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
kdyz sme u knockbacku tak for fun sekvence http://jonejo.com/bg01.avi, byly i lepsi, ale normalne clovek nenahrava:)
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 29/09/2008 :  16:31:40  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Dneska jsem viděl pár mobů respawnout se po 30ti sekundách, není to náhodou dnešním patchem, kterým takto kompenzují za jejich nulovou, warpující AI?

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 29/09/2008 :  18:29:42  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
OMG, odletím z EATAINE do ALTDORFu dát pár věcí do banky, ovšem zpět do EATAINE už mě to nepustí, zato můžu letět do CALEDORu, kde jsem ještě ani nebyl..:?

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 29/09/2008 :  19:17:41  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

OMG, odletím z EATAINE do ALTDORFu dát pár věcí do banky, ovšem zpět do EATAINE už mě to nepustí, zato můžu letět do CALEDORu, kde jsem ještě ani nebyl..:?

Hehe to nespocitam kolikrat se tohle stalo mne A vubec nejlepsi je, kdyz se mi posere kamera a zapne se "spectator mod".. Stred kamery jde uplne mimo moji postavu, nahoru sikmo doleva a ja prochazim texturama a uplne nejlepsi kombinaci je kdyz se mi stane tohle + chci odletet To me ceka terminace aplikace a hezky cekacka

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 29/09/2008 19:20:58
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 29/09/2008 :  21:31:20  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
http://www.mmoscreens.com/data/media/6/GOA_Rullzz.jpg
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 29/09/2008 :  21:40:04  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Obrazok co vidim kazdy vecer :) len premyslam co to ma spolocne s GOA :)

Edited by - ManiaCCC on 29/09/2008 21:40:15
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 29/09/2008 :  21:56:59  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Na Burlok nic takového rozhodně není
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 29/09/2008 :  21:57:51  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
My, co hrajem za order, obvykle vidime neco takovyho :)
http://img230.imageshack.us/my.php?image=screenshot000xt3.jpg

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 29/09/2008 :  22:01:41  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
A proč si mažeš jméno? bojíš se že tě někdo bude gankovat?
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 29/09/2008 :  22:09:28  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

A proč si mažeš jméno? bojíš se že tě někdo bude gankovat?


jo :)

edit: abych uplne nekecal, ten screen je uz nejakou dobu starej, ted zrovna zkousim lognout a fronta 200 lidi za order.

Krabice je zaklad.

Edited by - -Mike- on 29/09/2008 22:10:40
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 29/09/2008 :  22:23:45  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by spajdr

A proč si mažeš jméno? bojíš se že tě někdo bude gankovat?


jo :)

edit: abych uplne nekecal, ten screen je uz nejakou dobu starej, ted zrovna zkousim lognout a fronta 200 lidi za order.



Jj, evidentně sdružili fronty :(
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/09/2008 :  22:47:37  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
amateri :D todle je aspon fronticka :)
http://www.xpteam.eu/who/1.jpg

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 29/09/2008 :  23:24:37  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Na serveru Karak-Norn kde hraju jeste zadna fronta nebyla.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 30/09/2008 :  01:44:59  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Pertha
coz o to ja bych to klidne odpaloval :) ale nemam na to dve veci :) volny AP a volny GCD



ja Archmaga skousel jen asi do lev 7 pred casem takze se mozna pletu - ale nema nahodou kdyz ma plnej ten dmg pool nejaky dmg kouzlo za 0 AP ?



ma kdyz si to hodi do taktik :) a tam mam samozrejme veci na zlepseni healu



Volny gcd by byl, protoze nejsou ap. Jenze ze stejneho duvodu nedam ani tu dotku, ty ap proste s heal specem a heal equipem vyuziju lip, kdyz hodim heal. Z tohohle duvodu mi prijde, ze archmaguv special resource v group pvp moc nefunguje (na solo clekem jo, tam tu damage delat potrebuju takze si obcas hodim silnejsi hotku).

Kdyby to misto toho jednu specku zlevnilo (20-100% podle bodu v high magic), bylo by to mnohem lepsi.

Taktika ktera tohle dela? Jaka? Nejak jsem si niceho takoveho nevsimnul :)

Smysl by to melo, protoze hlavni limit heal outputu jsou ap a mam dotku co healuje pripadne nuke co healuje. Castit to zadarmo by nebylo od veci.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/09/2008 :  06:55:39  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Včera za Destro byla fronta okolo 522 a vyšlo to na hodku a půl. Každopádně zatím musím zaklepat nejdelší frontu jsem stál 20 minutek. Loguji v 6-7 a to je fronta minimální.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/09/2008 :  08:29:59  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
vcera jsem zkusil v t1 greenskin vs trposi scenariu hned po startu nabehnout na hlavni vlnu orderu, probehl jsem skrz a vsichni za mnou :) nasi zatim zabrali vsechny tri vlajky a oni me dostali az u jejich startu, docela funny :)

nejvetsi problem a zaroven vyhoda scenarii jsou ty low levely, kdyz joinu partu kde je to lvl 2-4 tak je skoro jasne ze nemuzeme vyhrat, moje taktika v tom pripade spociva v tom ze se zavesim za nejakeho order healera a beham za nim cele scenario, me nikdo moc nezabije a ja jeho taky ne, ovsem pravidelne mam nejvetsi dmg potom aspon z destruction :) vcera jsem takhle chvili honil nekoho kdo mel guildu nocna straz na burloku.




lastfm
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 30/09/2008 :  09:54:06  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Vcera jsem mel peknej bug. Podarilo se mi vyvolat dva liony zaraz. Asi 15 vterin sem si jich uzival, pak mi to hodilo bsod
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 30/09/2008 :  10:13:29  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

amateri :D todle je aspon fronticka :)
http://www.xpteam.eu/who/1.jpg

To je prd, vcera po 9 hodine na Eltharionu 792 !!!!!!!!!

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 30/09/2008 :  10:49:07  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Na Eltharionu je to špatný i za Order. Přes víkend jsem se nalogoval bez front a včera k tomu, přijdu a i za Order je fronta s čekačkou 15+ minut. Buď přibyli lidi nebo spíš GOA snížilo max cap serveru kvůli lagům a aby lidi donutili jít na klona...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/09/2008 :  11:00:15  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Pertha

amateri :D todle je aspon fronticka :)
http://www.xpteam.eu/who/1.jpg

To je prd, vcera po 9 hodine na Eltharionu 792 !!!!!!!!!


ani nechci pocitat kolik by to po dosazeni do rovnice toho casu ve fronte byla fronta s 792 lidma :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 30/09/2008 :  11:12:08  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Pertha

amateri :D todle je aspon fronticka :)
http://www.xpteam.eu/who/1.jpg

To je prd, vcera po 9 hodine na Eltharionu 792 !!!!!!!!!


ani nechci pocitat kolik by to po dosazeni do rovnice toho casu ve fronte byla fronta s 792 lidma :)


zhruba 52 hodin (kolem 4 minut na hrace to pocita)

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/09/2008 :  12:30:46  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Pertha

amateri :D todle je aspon fronticka :)
http://www.xpteam.eu/who/1.jpg

To je prd, vcera po 9 hodine na Eltharionu 792 !!!!!!!!!


ani nechci pocitat kolik by to po dosazeni do rovnice toho casu ve fronte byla fronta s 792 lidma :)


zhruba 52 hodin (kolem 4 minut na hrace to pocita)



Mno vzhledem k tomu, že 550 hráčů je 1.5 hodiny tak bych řekl, že ani náhodou 4 minuty ale tak 10-15 sec :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/09/2008 :  12:54:33  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by axtheb

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Pertha

amateri :D todle je aspon fronticka :)
http://www.xpteam.eu/who/1.jpg

To je prd, vcera po 9 hodine na Eltharionu 792 !!!!!!!!!


ani nechci pocitat kolik by to po dosazeni do rovnice toho casu ve fronte byla fronta s 792 lidma :)


zhruba 52 hodin (kolem 4 minut na hrace to pocita)



Mno vzhledem k tomu, že 550 hráčů je 1.5 hodiny tak bych řekl, že ani náhodou 4 minuty ale tak 10-15 sec :)


je takovym dobrym zvykem se prvne podivat na co reagujes :) pak bys videl neco o fronte na xx hodin

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 30/09/2008 :  13:02:45  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Mam takovy zlvastni pocit, ze 18h a nejak drobne to vypise vzdycky pred prvnim updatem estimated time, at je ve fronte kolik chce lidi. Mozna ze kdyz se to prepocita na vteriny, tak to je nejake cele cislo.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/09/2008 :  13:09:48  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Mam takovy zlvastni pocit, ze 18h a nejak drobne to vypise vzdycky pred prvnim updatem estimated time, at je ve fronte kolik chce lidi. Mozna ze kdyz se to prepocita na vteriny, tak to je nejake cele cislo.


taky me to napadlo - 65527

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/09/2008 :  13:15:54  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
...



Kua to mi uniklo. Jinak to číslo v sekundách se rovná +- maximální velikosti datového pole.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 30/09/2008 :  13:17:29  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Pertha
...



Kua to mi uniklo. Jinak to číslo v sekundách se rovná +- maximální velikosti datového pole.




je to o 8 min nez maximalni unsigned 16ti bitova hodnota... ale jako takovy mi to zas tak moc smysl nedava ;-)

no mmo
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 30/09/2008 :  13:32:10  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

vcera jsem zkusil v t1 greenskin vs trposi scenariu hned po startu nabehnout na hlavni vlnu orderu, probehl jsem skrz a vsichni za mnou :) nasi zatim zabrali vsechny tri vlajky a oni me dostali az u jejich startu, docela funny :)

nejvetsi problem a zaroven vyhoda scenarii jsou ty low levely, kdyz joinu partu kde je to lvl 2-4 tak je skoro jasne ze nemuzeme vyhrat, moje taktika v tom pripade spociva v tom ze se zavesim za nejakeho order healera a beham za nim cele scenario, me nikdo moc nezabije a ja jeho taky ne, ovsem pravidelne mam nejvetsi dmg potom aspon z destruction :) vcera jsem takhle chvili honil nekoho kdo mel guildu nocna straz na burloku.


Včera jsem začal hrát scenária jako lvl 28, skončil jsem ráno v 5. jako lvl 30, do lvl 40 dostanu už jen 2x ability, Silence a Knockback, ale i teď je na lvl 30 slibná 1vs1 balance, se skilled lidma jsou i ty scenária skvělý grupáč na celou noc :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 30/09/2008 :  14:02:17  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by axtheb

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Pertha

amateri :D todle je aspon fronticka :)
http://www.xpteam.eu/who/1.jpg

To je prd, vcera po 9 hodine na Eltharionu 792 !!!!!!!!!


ani nechci pocitat kolik by to po dosazeni do rovnice toho casu ve fronte byla fronta s 792 lidma :)


zhruba 52 hodin (kolem 4 minut na hrace to pocita)



Mno vzhledem k tomu, že 550 hráčů je 1.5 hodiny tak bych řekl, že ani náhodou 4 minuty ale tak 10-15 sec :)


Vychazel sem z toho skrinsotu, WAR nehraju;)

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/09/2008 :  14:18:44  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb
...



Moje chyba. Jsem zase nekoukal na ten screen shot :o)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/09/2008 :  14:44:59  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ted jsem jako black orc skoncil 1. v prohranem scenariu co se tyce vyhealovanych hpcek :) nekdo tam nastavene psal at pry ho taky healuju a ne jen ostatni :)

lastfm
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/09/2008 :  14:57:36  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ted jsem jako black orc skoncil 1. v prohranem scenariu co se tyce vyhealovanych hpcek :) nekdo tam nastavene psal at pry ho taky healuju a ne jen ostatni :)



Nehrál jsi za Order v Unipressed?
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 30/09/2008 :  16:44:36  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Rashaverak

ted jsem jako black orc skoncil 1. v prohranem scenariu co se tyce vyhealovanych hpcek :) nekdo tam nastavene psal at pry ho taky healuju a ne jen ostatni :)



Nehrál jsi za Order v Unipressed?


Jako Black orc asi tezko mohl hrat za order
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 30/09/2008 :  17:14:25  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ja cekal jen hodinu a pul ale to jsem lognul asi pri 529 a vyskakalo to prave na tech 792 kdyz me to pustilo do hry

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

B8M
Junior Member

719 Posts

Posted - 30/09/2008 :  20:15:08  Show Profile  Send B8M an ICQ Message Send B8M a Private Message  Reply with Quote
Mno ja mam pres den takovej fofr, ze kdyz prijdu dom obcas uvitam i 30 minut na log.. aspon se stihnu najist :op.. obcas me zadna fronta nuti k tomu vstavat od jidla a pichat prstem do sipek a krokovat aby me afk nevyhodil ze serveru:op takze vsechno ma svy

88% BugMasta, 1% Killa, 11% Lama
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 30/09/2008 :  22:13:58  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem se rozhodl dat WAR druhou sanci. Presunul jsem se z puvodne open RVR/RP serveru na ciste open RVR (pochopitelne mnohem vic zalidneny a na dest jako tradicne fronta) a sahl po Archmage.

No a nestacil jsem se divit, jak rychle me to zacalo bavit. Jednak je jeho mechanika celkem podobna monkovi v guild wars (je tu skill na obyc raw healing, instant prot na target, spike heal - je to sice morale, ale tak je tam a ruzne sundavani hexu, moznost healovat instanty za behu je pekne akcni) a hlavne ten napad dat nekomu 5x heal a pak si odbouchnout do nekoho velkou naloz domaze je celkem fajn :)

Ucastnil jsem se bitek ve scenariich i na RvR battlezonse a mnohdy jsme i jako mensi skupinka udrzeli diky tem skillum na proceni nebo uvazlivym pouzitim morale abilit bod i proti vetsi presile. Velke hratelnosti nahrava i fakt, ze proste musite koukat, na koho ta damage jde, i kdyz to neni tak hardcore jako v guild wars. Na druhou stranu targetovani hracu, kteri nejsou v parte, je celkem obtizne (obcas jsem to resil proste tak, ze jsem se priblizil k typkovi a dal nearest friendly target) a podle me by bylo fajn i nejak vic zvyraznit hrace, kteryho mate na defensive targetu. Protoze v masovejsich bitkach se ta modra sipecka lehce ztrati.

Imo me hra za zaglitchovaneho swordmastera, ktery 1 za 10 sekund otoci obourucakem po smeru hodinovych rucicek, a to jeste musite klikat na target jak divi, aby neco udelal, tak totalne znechutila, ze uz jsem pak na to nemel vubec naladu.

Mozna neco udelaly i patche, protoze se me zda, ze postava reaguje o neco lip nez minule, kdy mela dost zajimave zaseky. Dneska jsem ale zas narazil na glitch, kdy se po neci smrti nedeaktivuje animace searing touche, takze jsem tam behal jak idiot a za mnou se tahlo 5 paprsku :)

No proste pokud jste namlsani z guild wars, tak jista obdoba v archmage tu je. Melee charaktery zatim doporucit nemuzu, protoze hra dost trpi warpovanim a podobnymi nesmysly, coz je na melee range celkem podstatna vec. Hodnekrat mi to delalo sileny nesmysly.

Ale jak rikam, archmage me velice prijemne prekvapil.
Na warhammer jsem zpocatku nahazel dost (imo zaslouzene) spiny, ale zda se, ze patche skutecne neco delaji, a jestli to pujde takhle dal, tak by to nemusela byt ve finale vubec spatna hra. I kdyz guild wars nikdo z trunu nadlouho nesesadi, alespon co se pvp tyce.

Takze guild wars hraci : vzit archmage :)

MMOs failed.

Edited by - Jace on 30/09/2008 22:22:15
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/09/2008 :  22:35:33  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Rashaverak

ted jsem jako black orc skoncil 1. v prohranem scenariu co se tyce vyhealovanych hpcek :) nekdo tam nastavene psal at pry ho taky healuju a ne jen ostatni :)



Nehrál jsi za Order v Unipressed?


Jako Black orc asi tezko mohl hrat za order



Ptal jsem se jestli nehrál. Ne jestli hraje ;)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 30/09/2008 :  23:01:14  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Me nasiraj strasne tim, jak vubec neukazujou zadny patch notes atd.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 30/09/2008 :  23:10:10  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mozno sa mylim ale nie su vsetky patch notes na "heralde"?

A mam pocit ze aj updatli patcher.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 30/09/2008 :  23:38:49  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ano, jsou. http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsOverview.war

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 01/10/2008 :  07:22:52  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Jen poznatek k tem co tu breci o hodinovych frontach. Od posledniho patche to funguje tak ,ze kdyz Vam to spadne mate urcity cas znova na login bez cekani(to i v pripade restartu PC). To znamena ze kdyz se ze hry odlogne hrac neuvolni se automaticky misto pro dalsiho ,ale jeste nejakou dobu je tam reserve na to aby se mohl vratit do hry.Takze kdyz se najednou odlogne 50 lidi tak se fronta o 50 lidi nesnizi. Trva to delsi cas a cekacka je tak delsi.

Vyhoda je ze kdyz se nalogujete mate jistotu ze pak budete hrat i kdyz Vam to spadne coz si myslim je dobre.

Po prvnim mesici kdy GOA uvidi kolik lidi si hru dale predplati samozrejme navisi kapacitu serveru.Ted kdyz je mesic zdarma to samozrejme delat nebudou.


WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000