Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Druha strana mince WHO
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 27/09/2008 :  14:47:13  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by Rashaverak

ja jsem teda zatim po 14 dnech na lvl 6, beham po krajine, koukam, zkousim, vy uz jste nekdo pres 10 ?



Rad bych to ubrzdil, ale leveluje se asi nejrychleji ze vsech her co jsem kdy hral (hlavne pres pvp). Kdyby se expovalo 100x az 1000x pomalejsi tak bych to bral. Tzn. prumerny hrac by mel byt na 20 ranku tak za pet sest mesicu. Coz je omptimalni; vzhledem k tomu, ze ve WHO se na level nehraje.

Ovsem vetsina lidi to vidi uplne jinak a silenou rychlosti se zene na 40 rank, aby pak intstante burnoutla.



Jo, ta PvP expa je pekne velka ... za T2 scenario ktore mozes s dobrou partou vyhrat za 5 minut mas 12k XP .... to mas tak 6 questov ... alebo 60 mobov na grind, neporovnatelne.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 27/09/2008 :  14:48:58  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Pirpocitaj tomu questy za dokoncenie scenria a zaitie urciteho poctu hracov.. tak Scenario je asi najlepsi sposob ako levelovat a v tesnom zavese su Public Questy.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 27/09/2008 :  15:21:48  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Public questy .... momentalne som na CH8 a zatial som urobil iba jeden chapter tak ze som bol v parte, ianc som to vzdy grindoval solo (myslim influence)...

Neviem ci je to len moj osobny nazor alebo s tym mate aj vy skusenosti, ale hraci su strasny ignoranti ... zatial za tento 1,5 tyzden alebo kolko hram som dajme tomu whispoval asi 30tim hracom a z toho mi odpovedalo na whisp mozno ... no neviem, dvaja ... alebo priklad, zabijam mobov a vedla mna zabija mobov tank ... mne sa podari naagrovat dalsich 3 mobov, umieram a kricim na tanka co ma full hp ze help pls ... on si zabije svojho moba a s kludom anglicana odchadza, nulova reakcia. Proste ludia su strasny ignoranti, neviem ci ti ludia nevedia anglicky alebo je to taky nejaky fenomen tejto hry ze kazdy si hra solo...
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 27/09/2008 :  15:25:45  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo
Jo, ta PvP expa je pekne velka ... za T2 scenario ktore mozes s dobrou partou vyhrat za 5 minut mas 12k XP .... to mas tak 6 questov ... alebo 60 mobov na grind, neporovnatelne.


Muzu se te zeptat kolik tech 5min scenarii si zazil? Konkretne treba 5ti minutovy ctf u elfu sem videl snad 1x. Ostatni t2 scenaria skoro nehraju, pac mi prijdou napikacu.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 27/09/2008 :  16:06:12  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by Pepo
Jo, ta PvP expa je pekne velka ... za T2 scenario ktore mozes s dobrou partou vyhrat za 5 minut mas 12k XP .... to mas tak 6 questov ... alebo 60 mobov na grind, neporovnatelne.


Muzu se te zeptat kolik tech 5min scenarii si zazil? Konkretne treba 5ti minutovy ctf u elfu sem videl snad 1x. Ostatni t2 scenaria skoro nehraju, pac mi prijdou napikacu.



Akurat teraz som dohral scenarko ... myslim ze je to empire/chaos (to ako mas drzat ten relik a zabijat druhu stranu na body) vyhrali sme na skore 40/500 trvalo to presne 5:42 ... reward 12k XP.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 27/09/2008 :  16:10:44  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo
Akurat teraz som dohral scenarko ... myslim ze je to empire/chaos (to ako mas drzat ten relik a zabijat druhu stranu na body) vyhrali sme na skore 40/500 trvalo to presne 5:42 ... reward 12k XP.

nejsou vyjimky 25K za jedno scenarko. tech expu bych osobne do scenarek dal min, tak 2/3 a qvest complete jenom za vyhrane.. ale co..

Edited by - qsubt on 27/09/2008 16:11:01
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 27/09/2008 :  17:28:45  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Public questy .... momentalne som na CH8 a zatial som urobil iba jeden chapter tak ze som bol v parte, ianc som to vzdy grindoval solo (myslim influence)...

Neviem ci je to len moj osobny nazor alebo s tym mate aj vy skusenosti, ale hraci su strasny ignoranti ... zatial za tento 1,5 tyzden alebo kolko hram som dajme tomu whispoval asi 30tim hracom a z toho mi odpovedalo na whisp mozno ... no neviem, dvaja ... alebo priklad, zabijam mobov a vedla mna zabija mobov tank ... mne sa podari naagrovat dalsich 3 mobov, umieram a kricim na tanka co ma full hp ze help pls ... on si zabije svojho moba a s kludom anglicana odchadza, nulova reakcia. Proste ludia su strasny ignoranti, neviem ci ti ludia nevedia anglicky alebo je to taky nejaky fenomen tejto hry ze kazdy si hra solo...



Je to dane tim, ze v grupe jsou male expy a obecne maly gain. Deli se to poctem clenu party, pripadne podle damage do moba, neni za to vubec zadny bonus. S tankem te taky radsi necham chcipnout, protoze kdyz to z tebe sundam tak mam velmi slusnou sanci, ze prozmenu s klidem anglicana odkracis ty a nechas chcipnout me (nemyslim to osobne ale stava se to zcela bezne). Totez s healerem. Jak te healnu, mam aggro od vseho do ceho si neprastil a hodne slusnou sanci, ze se probehnu z graveyardu.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 27/09/2008 :  17:51:59  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by Pepo
Jo, ta PvP expa je pekne velka ... za T2 scenario ktore mozes s dobrou partou vyhrat za 5 minut mas 12k XP .... to mas tak 6 questov ... alebo 60 mobov na grind, neporovnatelne.


Muzu se te zeptat kolik tech 5min scenarii si zazil? Konkretne treba 5ti minutovy ctf u elfu sem videl snad 1x. Ostatni t2 scenaria skoro nehraju, pac mi prijdou napikacu.



Akurat teraz som dohral scenarko ... myslim ze je to empire/chaos (to ako mas drzat ten relik a zabijat druhu stranu na body) vyhrali sme na skore 40/500 trvalo to presne 5:42 ... reward 12k XP.



naja, jenze na scenario treba taky cekam dve hodiny : -)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 27/09/2008 :  18:44:48  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
imo je reward ze scenarii neprimerene velky... ja treba scenaria vubec nehraju a tlak prilis rychleho expeni rozhodne nepocituju :-)
jsem r17 za 1d4h played (mozna o neco vic)...

queues nemuzu posoudit, ale v prime time bych s odvazil tvrdit, ze pro order jsou prakticky instantni... (jednou jsme s brachem hrali v parte a mel nejakej autojoin addon tak mam zhruba predstavu jak casto se nam vnucovalo scenarko)

no mmo
Go to Top of Page

neogen
Starting Member

21 Posts

Posted - 28/09/2008 :  15:41:03  Show Profile Send neogen a Private Message  Reply with Quote
Vam to nikomu ve scenariu nelaguje?
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 28/09/2008 :  16:53:14  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
Mno mne osobne nikdy. Jen se mi obcas stava, ze utocim na hrace a on na miste jakoby chodi a pak je o kus dal, tohle bych videl jako problem u toho dotycneho nez u me.
Jinak do lvl 32 jsem leveloval vesmes scenarema, ale ted ty tier 4 jsou naprosto prazdny, tak jsem byl odkazan na questy/PQ a hodne opomenovany Kill Collector.

Edited by - Pramen on 28/09/2008 16:54:21
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 28/09/2008 :  17:26:18  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No warpovani hracu me uplne SERE. S prominutim, tohle je vec, na kterou by meli brat veskerej focus.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 28/09/2008 :  17:37:16  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
ta hra je pvp tak proc tu brecite jak maly zkurvove ze je moc XP za hrani scenarii ...

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 28/09/2008 :  18:06:03  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Aktuálně lvl 28 BW, scenária jsem dal zatím 2, jedno na lvl 10 a druhé kolem lvl 20, to mi stačilo, PvP je na těchhle levelech tak zoufale nevybalancované, že hrát classu která na férovku s melee má nulovou šanci na výhru zábava rozhodně není.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 28/09/2008 :  18:49:11  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Libi se mi srandicka v portu za arenou v Inevitable City. Na par vterin se dostanu do jine reality - Winds of Chaos.

Jedna z realit je i Camelot hills a okoli (resp. Cotswold) :) Je mozne, tam asi 15 - 20 vterin behat, neni mozne vycastit mounta, takze nestihnu dobehnout do Camelotu (je tam videt zonovaci modry mrak, ale stejne vede asi zpet do IC).

http://sweb.cz/Prodise/daoc_who_1.jpg
http://sweb.cz/Prodise/daoc_who_2.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=csKi0xmfvaI

Edited by - VT on 28/09/2008 19:02:15
Go to Top of Page

bodhi
Starting Member

47 Posts

Posted - 28/09/2008 :  19:04:18  Show Profile Send bodhi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

hrát classu která na férovku s melee má nulovou šanci na výhru zábava rozhodně není.


A nechtel bys toho uz trochu moc? BW neni meelee char, a dmg co on dokaze na dalku vyprodukovat je silena. Nemuzes cekat, ze budes s ranged klasou porazet meelee chary kdyz si je nechas pripustit k telu.


Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/09/2008 :  19:20:40  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Aktuálně lvl 28 BW, scenária jsem dal zatím 2, jedno na lvl 10 a druhé kolem lvl 20, to mi stačilo, PvP je na těchhle levelech tak zoufale nevybalancované, že hrát classu která na férovku s melee má nulovou šanci na výhru zábava rozhodně není.



Srandovni je, ze ti to prijde nevybalancovane

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 28/09/2008 :  19:38:02  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Nečekám vybalancované PvP na lvl 20, je to stejná ztráta času a úsilí, jako čtvrtina Tier1,2 map vyplýtvaných na Keepy, stačilo jedno scenario a byly by spokojené všechny lamy, co spamu svých třech abilit říkají PvP.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 28/09/2008 :  20:03:36  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
tera, ty mas nejake problemy s ludmi co travia viac casu v nizsich tieroch a uzivaju si RvR? :)
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 28/09/2008 :  20:07:02  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Pepo

Public questy .... momentalne som na CH8 a zatial som urobil iba jeden chapter tak ze som bol v parte, ianc som to vzdy grindoval solo (myslim influence)...

Neviem ci je to len moj osobny nazor alebo s tym mate aj vy skusenosti, ale hraci su strasny ignoranti ... zatial za tento 1,5 tyzden alebo kolko hram som dajme tomu whispoval asi 30tim hracom a z toho mi odpovedalo na whisp mozno ... no neviem, dvaja ... alebo priklad, zabijam mobov a vedla mna zabija mobov tank ... mne sa podari naagrovat dalsich 3 mobov, umieram a kricim na tanka co ma full hp ze help pls ... on si zabije svojho moba a s kludom anglicana odchadza, nulova reakcia. Proste ludia su strasny ignoranti, neviem ci ti ludia nevedia anglicky alebo je to taky nejaky fenomen tejto hry ze kazdy si hra solo...



Je to dane tim, ze v grupe jsou male expy a obecne maly gain. Deli se to poctem clenu party, pripadne podle damage do moba, neni za to vubec zadny bonus. S tankem te taky radsi necham chcipnout, protoze kdyz to z tebe sundam tak mam velmi slusnou sanci, ze prozmenu s klidem anglicana odkracis ty a nechas chcipnout me (nemyslim to osobne ale stava se to zcela bezne). Totez s healerem. Jak te healnu, mam aggro od vseho do ceho si neprastil a hodne slusnou sanci, ze se probehnu z graveyardu.



Tam ide o to ze ten tank bol o 1 lvl vyssie ako moby a ja o 2 lvl nizsie, on by si ich skludom dal vsetkych naraz.

Dalej ja viem ze ta XPa sa v grupe deli, to mi nemusis vysvetlovat, ja som skor myslel ze by sa mohli tie PQcka naladit tak aby si ich MUSEL robit v grupe, respektive ked ich budes robit solo tak to bude na dlho.

Edited by - Pepo on 28/09/2008 20:10:39
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 28/09/2008 :  20:26:59  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

tera, ty mas nejake problemy s ludmi co travia viac casu v nizsich tieroch a uzivaju si RvR? :)




Naopak, jsem rád že je to baví, co mě mrzí, že nemůžu jako lvl 40 chicken uklovat k smrti nějakého orka.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 28/09/2008 :  21:02:15  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mozno si o tom nepocul ale kurca mozes levelovat ..mozno raz bude z teba super kurca ze si budes moct dovolit no lowbie orca (a to bez srandy)
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 28/09/2008 :  23:07:06  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Nečekám vybalancované PvP na lvl 20, je to stejná ztráta času a úsilí, jako čtvrtina Tier1,2 map vyplýtvaných na Keepy, stačilo jedno scenario a byly by spokojené všechny lamy, co spamu svých třech abilit říkají PvP.


Pekne retardovany nazor, vsetci, co maju pracu, alebo chodia do skoly, a ani nie su invalidi, co su doma 24 hodin denne kazdy den - takze nie su lvl 40 ako ty su lamy? chudatko male... ten E-pen jerking ti neprospieva.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 29/09/2008 :  00:46:40  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
To je klasika, nekdo dostava ceres od urcite skupiny charu a uz plive kolem sebe. Terawate pokud prohravas ted, na r40 na tom budes uplne stejne, snad te to potesi


S tim Winds of Insanity je to pekny :) Takovych veci bude urcite vice.

Edited by - Lobos on 29/09/2008 00:49:28
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 29/09/2008 :  01:49:00  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Ten Winds of Chaos..bol som tam par dni dozadu ale vobec to nevyzera ako na tom videu..objavil som sa na nejakom divnom ostrove, paradoxne sa to podobalo na Nagrand z WoW, nic tam vlastne take nebolo a po 20 sekundach ma to portlo spet..
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/09/2008 :  07:21:30  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by ManiaCCC

tera, ty mas nejake problemy s ludmi co travia viac casu v nizsich tieroch a uzivaju si RvR? :)




Naopak, jsem rád že je to baví, co mě mrzí, že nemůžu jako lvl 40 chicken uklovat k smrti nějakého orka.



Podle populací serveru se spíš bojím toho, že nás Order uklovou na 40 lvl orci, protože to na open RvR bude kua nepoměr:(
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 29/09/2008 :  07:38:43  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
mno hraju black orka a musim rict ze si pripadam na mem ranku 10 ve scenariich hodne overpowered, je pravda ze delam jen public questy a scenaria + scavenging a apothecary. pravidelne navstevuju aukci a z toho vseho tak nejak vyplyva ze si myslim ze na svuj rank mam jeden z nej equipu co muzu mit.

Nicmene vcera jsem skocil mezi asi 8 orderu, nahore stal healer ktereho si nevsimali :) a udrzel jsem se cca minutu nez dobehli dalsi nasi a pak jsme to vycistili, v dealovane dmg koncim pravidelne prvni nebo tesne pod prvni prickou. Pouzivam teda obourucku, stejne mi nic moc nidko nedela, na meele dmg armor redukce pres 50%, dps redukce asi -27. Je pravdou ze velkou roli hraje bezna stupidita hracu hrajicich za order stejne jako v ostatnich hrach kdy vsichni busi do me a supportu si nikdo nevsima, kdezto vsichni destruction jim vzdycky semelou healery na zacatku.

lastfm
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 29/09/2008 :  07:58:34  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No aspon ze to neni jako Warrior ve WoW, kterej byl s 2H opravdu papirovej.

Ale co to da casu zabit level 16 Ironbreakera kterej ma 2 healery a ja rank 21 a treba dalsi hraci na nej, ten fakt drzi. (Ma 2handku samozrejme)

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 29/09/2008 :  07:59:43  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Posuzovat zda je ta ci ona class overpowered v T2 scenariich je stejny jako hodnoceni class v zergu mezi Tarren Mill a Southwatch :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/09/2008 :  08:04:08  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
O víkend jsem hrál za Destro a jen potvrzuji. Order jsou vážně zakletí. S tom dmg bych to tak neviděl. Na 10-11 lvl jsem měl na scénárko tak okolo 11 tisíc dmg zatím co ten s klepetem místo ruky a kouzelník řádově o 7-8 tisíc víc.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 29/09/2008 :  08:15:58  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Abych to trosku rozvedl. Mam 20BW a 19SM. V T2 trpaslicim scenariu (ten templ kde se sebere artefakt a nastava masakr :) mam v optimalni grupe:
(tim je mineno healeri healuji, pulka lidi neni lev 10 co si to prisla vyzkouset poprve, nejsou idleri atd)
Za tanka cca polovicni celkovej DMG nez za maga (v empire behacim scenariu je to spis tretina)
XP i renown cca stejny. (Mimochodem nejvic xp i ren dostavaj healeri kteri healujou... klidne o 10-20% vic nez ja).

Tohle vsechno samozrejme plati jen pokud je dobra grupa.

Pokud je grupa na pikatchu tak za tanka neudelam skoro nic - z nesmrtelnosti kterou pocituju s healerem za zadkem je cca 15sec nez mne zerg umlati, dmg udelam mizernej a je to o nicem. BM i v shit grupe DOT rozhazi, dokaz utikat bo operuje z dalky, a i kdyz nikoho nezabije tak DOT udelaj takovej celkovej DMG ze na konci mam slusny XP.

Ale jak jsem psal vyse - je to vse o nicem. PvP prijde az se zorganizuje grupa kde bude kazdej vedet co dela.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/09/2008 :  08:29:28  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no mam lvl 21 archmaga a mam teda dycky skoro nejmensi renown gain :)
asi proto, ze se drzim nazivu a healuju misto traparen s pokusama o dmg

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 29/09/2008 :  08:55:41  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

no mam lvl 21 archmaga a mam teda dycky skoro nejmensi renown gain :)
asi proto, ze se drzim nazivu a healuju misto traparen s pokusama o dmg



To rozdělování je hodně divný ale co jsem si všimnul tak nejvic se dostane pokud děláš heal, řekněme 50 k healu a k tomu přidáš 8k dmg. Tihle borci co to udělaj, jak dmg tak heal maj nejvic xp a rp.

Zkusil jsem vypít se SW několik lahví a ono se mi to započítalo mezi heal a vystřelilo mě to na první místa v získanejch rp a xp.

Ale jak řikám rozděluje se to divně, nic není jisté

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 29/09/2008 :  08:57:12  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Posuzovat zda je ta ci ona class overpowered v T2 scenariich je stejny jako hodnoceni class v zergu mezi Tarren Mill a Southwatch :)



vzdyt jsem napsal ze to plati pro rank 10 ne obecne

ja mam kolem 18K za scenarko ktere bezi 15 minut (rank 10)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 29/09/2008 08:59:59
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 29/09/2008 :  09:06:17  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Pertha

no mam lvl 21 archmaga a mam teda dycky skoro nejmensi renown gain :)
asi proto, ze se drzim nazivu a healuju misto traparen s pokusama o dmg



To rozdělování je hodně divný ale co jsem si všimnul tak nejvic se dostane pokud děláš heal, řekněme 50 k healu a k tomu přidáš 8k dmg. Tihle borci co to udělaj, jak dmg tak heal maj nejvic xp a rp.

Zkusil jsem vypít se SW několik lahví a ono se mi to započítalo mezi heal a vystřelilo mě to na první místa v získanejch rp a xp.

Ale jak řikám rozděluje se to divně, nic není jisté



Stejné jako u PQ. Když JEN healuju tak mám suverénně největší contr. pointy. To, že pak pravidelně hodím do 100 a skončím přesně jedno místo pod těmi, co berou bágly je jiná story :-)
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 29/09/2008 :  09:22:35  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Vceram jsem ve scenariu vyhral super rare botky. nelootnul jsem je ja, ale nekdo z grupky. Kde se v pvp bere loot?

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 29/09/2008 :  09:23:28  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Ten Winds of Chaos..bol som tam par dni dozadu ale vobec to nevyzera ako na tom videu..objavil som sa na nejakom divnom ostrove, paradoxne sa to podobalo na Nagrand z WoW, nic tam vlastne take nebolo a po 20 sekundach ma to portlo spet..



To video zobrazuje pouze realitu Cotswoldu. Kazde zazonovani do Winds of Chaos te nahodne hodi do jedne asi z peti sesti zon.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 29/09/2008 :  09:26:55  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Vceram jsem ve scenariu vyhral super rare botky. nelootnul jsem je ja, ale nekdo z grupky. Kde se v pvp bere loot?



No to je prosté, měl jsi plný bágl, zůstalo to v mrtvole.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 29/09/2008 :  09:39:12  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen
Kde se v pvp bere loot?



IMHO to nahodne generuje loot podle levlu killu v PvP ... proste hrac je branej jako by byl mob s vlastni loot table

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 29/09/2008 :  09:39:20  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
kdyz ste u toho lootovani v pvp scenarium, celkem me vadi ze ty lootovaci tabulky dycky vylitnou v tej nejvetsi mele : -)
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 29/09/2008 :  09:41:09  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

no mam lvl 21 archmaga a mam teda dycky skoro nejmensi renown gain :)
asi proto, ze se drzim nazivu a healuju misto traparen s pokusama o dmg



co sem zjistil tak to taky nejak rozdeluje expy za zabijeni, dal sem nekoho (naprosto nahodou protoze mam archmaga taky : _)))
1x1 a dostal sem za nej 1k expu
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 29/09/2008 :  09:42:25  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Ten Winds of Chaos..bol som tam par dni dozadu ale vobec to nevyzera ako na tom videu..objavil som sa na nejakom divnom ostrove, paradoxne sa to podobalo na Nagrand z WoW, nic tam vlastne take nebolo a po 20 sekundach ma to portlo spet..



Mozno ta to portne vzdy inde, alebo kazdy den inde
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 29/09/2008 :  09:47:24  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

no mam lvl 21 archmaga a mam teda dycky skoro nejmensi renown gain :)
asi proto, ze se drzim nazivu a healuju misto traparen s pokusama o dmg



Ja mel vcera asi 3 skvely T2 scenaria za sebou a byl tam archmage co pokazdy skoncil v top 3 .... co jsem zaregistroval tak mel 40k+ heal a 5-10k DMG .... takze to asi chce primarne healovat a kdyz mas vterinu (a nabitej DMG pool) odpalit insta dot

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 29/09/2008 :  10:07:18  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
IMHO to nahodne generuje loot podle levlu killu v PvP ... proste hrac je branej jako by byl mob s vlastni loot table
Tak to je zupa. Neni to sice prilis logicke, ale lepsi, nez kdyby se to tahalo lidem z baglu :-)

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 29/09/2008 :  10:16:54  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Tak tak, napriklad v T2 scenariich se krome random itemu daji lootnout botky do setu, rukavice jsou v keepe u vendora, treti cast bude nejspis z PQ. (Za tenhle set je take ToK unlock)

Edited by - Lobos on 29/09/2008 10:17:20
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/09/2008 :  10:17:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus


Ja mel vcera asi 3 skvely T2 scenaria za sebou a byl tam archmage co pokazdy skoncil v top 3 .... co jsem zaregistroval tak mel 40k+ heal a 5-10k DMG .... takze to asi chce primarne healovat a kdyz mas vterinu (a nabitej DMG pool) odpalit insta dot


coz o to ja bych to klidne odpaloval :) ale nemam na to dve veci :) volny AP a volny GCD

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 29/09/2008 :  10:21:29  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
coz o to ja bych to klidne odpaloval :) ale nemam na to dve veci :) volny AP a volny GCD



ja Archmaga skousel jen asi do lev 7 pred casem takze se mozna pletu - ale nema nahodou kdyz ma plnej ten dmg pool nejaky dmg kouzlo za 0 AP ?

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/09/2008 :  10:29:04  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Pertha
coz o to ja bych to klidne odpaloval :) ale nemam na to dve veci :) volny AP a volny GCD



ja Archmaga skousel jen asi do lev 7 pred casem takze se mozna pletu - ale nema nahodou kdyz ma plnej ten dmg pool nejaky dmg kouzlo za 0 AP ?



ma kdyz si to hodi do taktik :) a tam mam samozrejme veci na zlepseni healu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 29/09/2008 :  10:41:41  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
ma kdyz si to hodi do taktik :) a tam mam samozrejme veci na zlepseni healu



aha :)

no IMHO to chce do grupu 2x dps 2x tank 2x healer ... protoze specialne archmag aby jel na maximalni ucinnost tak potrebuje stridat healy a dmg - ale to jako jedinej healer v grupe nema sanci stihat

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 29/09/2008 :  11:25:29  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by brutus

Posuzovat zda je ta ci ona class overpowered v T2 scenariich je stejny jako hodnoceni class v zergu mezi Tarren Mill a Southwatch :)



vzdyt jsem napsal ze to plati pro rank 10 ne obecne


Neboj plati to i kolem lvlu 20 a dost pochybuju, ze se stane neco co to na 40ce zmeni. Vcera ve phoenix gate nabehl nejakej black orc lvl 18 k nasi vlajce a ctyri sme ho skoro minutu pizlali a jinak dobry.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,38 seconds. on eygor Snitz Forums 2000