Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Druha strana mince WHO
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/09/2008 :  07:00:58  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
self casting, tak pokud označíš nepřítele, použiješ na něj damage kouzla, potřebuješ heal, tak zmáčkneš heal a vyléčí to tebe, nenapíše to nikdy, že to nejde použít, že musíš vybrat korektní cíl.

Mouseovercasting, na to jsou addony, stačí pohledat.

Ta pozice že ti zůstane postava v combat postoji, to mi přestalo dělat už před dvěma dny po jednom ze server patchů.

Warpování je tam pořád, bohužel.

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 26/09/2008 :  07:18:28  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

self casting, tak pokud označíš nepřítele, použiješ na něj damage kouzla, potřebuješ heal, tak zmáčkneš heal a vyléčí to tebe, nenapíše to nikdy, že to nejde použít, že musíš vybrat korektní cíl.



Kdyz mas v targetu treba sloup, tak to zkousi healovat sloup, ne tebe. Proste chybi keybind na /cast [target=player] heal;
kterym si vynutis self cast bez jakekoliv zmeny targetu.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/09/2008 :  07:29:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by spajdr

self casting, tak pokud označíš nepřítele, použiješ na něj damage kouzla, potřebuješ heal, tak zmáčkneš heal a vyléčí to tebe, nenapíše to nikdy, že to nejde použít, že musíš vybrat korektní cíl.



Kdyz mas v targetu treba sloup, tak to zkousi healovat sloup, ne tebe. Proste chybi keybind na /cast [target=player] heal;
kterym si vynutis self cast bez jakekoliv zmeny targetu.



To je možné, nicméně já sloupy neošahávám
Go to Top of Page

Glorgar
Starting Member

2 Posts

Posted - 26/09/2008 :  07:37:06  Show Profile Send Glorgar a Private Message  Reply with Quote
No ja som nikdy neriesil grafiku a podobne veci v hre, ale hratelnost a atmosferu a ta mi zatial pripada dobra. Warpovani mobov je pain hlavne ked clovek hra ranged classu, mob stoji pri nom a on nevie ze ci naozaj alebo je to bug.

Ale najviac co ma sere na tejto hre je bindovanie klaves a mysi.
Som si vsimol zaujimavu vec ze ak drzim prave tlacitko mysi a zaroven stlacim koliecko, alebo button 4 ktory je naboku tak sa nic nestane, abilita sa neaktivuje. Proste musim pustit prave tlacitko aby mi to slo. A to napriklad button 5 aj ked ho mam namapovany a stlacam ho, tak ten nejde vobec aj ked mi ho dovoli nabindovat. Proste toto maju strasne odflaknut a hlavne ked mam 8 tlacitkovu mys tak mma to sere. A to nehovorim o tom ze zvysne tlacitka to ani nepozna. Ale tie nesli ani v AoC. Pritom v inych hrach som s tym nemal nikdy problem.

Stultitia est contagiosa
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/09/2008 :  07:42:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
[Scenarka jsou proste wow battlegroundy se vsim vsudy. Tank je tu stejne nanic (dobre guard je hodne silna abilita, ale stat porad vedle healera neni moc zabavne kdyz se bojuje 50 metru daleko, navic na kouzla tusim nefunguje (nebo mi to aspon prislo).


S tímhle si dovolím nesouhlasit. Tank je strašnej držák. Když máš před sebou 3 tančíky a za prdelí healery a dpska. Vem si jakou má tank armor a kolik má HP. Celkem dávají i slušnou dmg, štít stuny a odhazují. Snad první hra kdy se dá za tanka hrát a má v PvP nějaký smysl. Dovedou zaměstnat plno nepřátel.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/09/2008 :  07:52:44  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Rahman
[Scenarka jsou proste wow battlegroundy se vsim vsudy. Tank je tu stejne nanic (dobre guard je hodne silna abilita, ale stat porad vedle healera neni moc zabavne kdyz se bojuje 50 metru daleko, navic na kouzla tusim nefunguje (nebo mi to aspon prislo).


S tímhle si dovolím nesouhlasit. Tank je strašnej držák. Když máš před sebou 3 tančíky a za prdelí healery a dpska. Vem si jakou má tank armor a kolik má HP. Celkem dávají i slušnou dmg, štít stuny a odhazují. Snad první hra kdy se dá za tanka hrát a má v PvP nějaký smysl. Dovedou zaměstnat plno nepřátel.



No dobrý tank nebo dva u keep mastera dokáží dělat divy, pravda
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/09/2008 :  07:59:55  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
...



Yes a ono všude. Prostě lidi vidí první target a jdou do něj. Není určen na dps, ale zaměstná dokonale a když už nic tak z healerem dovedou přežít docela dlouho než dojde support nebo aspon zkrátí čas přebarvení vlajky.

Mě baví víc než v kdejaké jiné hře. Public questy mě baví. Vždy se domluvím na healu držíme celý raid. Hlavně ten pocit, že to máš ve vlastních rukou.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/09/2008 :  08:03:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by spajdr

self casting, tak pokud označíš nepřítele, použiješ na něj damage kouzla, potřebuješ heal, tak zmáčkneš heal a vyléčí to tebe, nenapíše to nikdy, že to nejde použít, že musíš vybrat korektní cíl.



Kdyz mas v targetu treba sloup, tak to zkousi healovat sloup, ne tebe. Proste chybi keybind na /cast [target=player] heal;
kterym si vynutis self cast bez jakekoliv zmeny targetu.



resi addon , kterej pokud nemas v cili sebe nebo friendly cil casti spelly co chtej def target na tebe

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/09/2008 :  08:12:12  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace



Hra, kde si s sebou muzes do boje vzit countless healing potionu bez jakehokoli viditelneho drawbacku nikdy nemuze byt dobra pro pvp,



doufam, ze jsi zaznamenal, ze po vypiti heal flasky mas na ni CD 3 minuty... a nebo jsi to vubec nehral? ja teda omezeni 1 heal flaska za 3 minuty povazuju za docela velkej a viditelnej drawback... uz davno nejsme v diablu...

no mmo
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 26/09/2008 :  08:53:09  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Tank je neuveritelnej problem. Zabit to v podstate nejde, nabehne to do nasich rad a prodluzuje a prerusuje veskery casteni. Tak at mi nikdo nerika, ze je k nicemu. Dikybohu za rooty a disarm.

Dikybohu vetsina tanku jeste nezjistila, ze healer kdyz se do nej mlati velkej heal proste nevykouzli vubec.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 26/09/2008 :  09:16:46  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Glorgar

Ale najviac co ma sere na tejto hre je bindovanie klaves a mysi.
Som si vsimol zaujimavu vec ze ak drzim prave tlacitko mysi a zaroven stlacim koliecko, alebo button 4 ktory je naboku tak sa nic nestane, abilita sa neaktivuje. Proste musim pustit prave tlacitko aby mi to slo.
jojo, o tomto sem tu psal uz na strane asi 2, a sem dost prekvapeny ze to lidem nevadi, toto je velka a neodpustitelna chyba v mojich ocich. doufam ze to opravi co nevidet. proste mys je u nich 3 tlacitka, nemoznost odstanit zoomu z kolecka a jeste nedrzet prave mysitko..

quote:
Originally posted by Kar-Chee

Dikybohu vetsina tanku jeste nezjistila, ze healer kdyz se do nej mlati velkej heal proste nevykouzli vubec.
dik za info;]

Edited by - qsubt on 26/09/2008 09:20:18
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 26/09/2008 :  09:31:24  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Nechapu jednu vec - jsem na serveru kterej je full a ma fronty.
Jeste zacatkem tydne byli u kazdeho Public q. mraky lidi, spousta open group proste parada zabava.

Ted jsem se dostal s jednim charem na 20 - empire T3 zona vylidnena. Nikde zadny lidi. Nekde prez celou zonu 2 open grupy s 2ma lidma... Public q chapter 10 nikdo nedela.
Preloguju na alty (lev 7-10). v T1 zone lidi jakzrakz jsou, ale Public q opet NIKDO nedela - pred par dny tam bylo permanentne precpano.

Co se to sakra deje? Server ma status full a nejsou lidi??? To jsou vsichni v PvP instancich?

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 26/09/2008 09:31:56
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/09/2008 :  09:37:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
Co se to sakra deje? Server ma status full a nejsou lidi??? To jsou vsichni v PvP instancich?



Mozna. Lepsi equipment nez z PQ ziskas prave z pvp od renown merchantu. Ja uz jsem se na PQ taky prestal soustredit a vlastne je uz delam jenom nahodou.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/09/2008 :  09:41:21  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by brutus
Co se to sakra deje? Server ma status full a nejsou lidi??? To jsou vsichni v PvP instancich?



Mozna. Lepsi equipment nez z PQ ziskas prave z pvp od renown merchantu. Ja uz jsem se na PQ taky prestal soustredit a vlastne je uz delam jenom nahodou.



s tim nemohu souhlasit (castecne vlastni zkusenost)... vyfarmil jsem si v T2 inf na ch7 a ch6 na mnohem lepsi ekip nez jsem pro r14/rr10 dostal nabidnuto od renown merchanta...
uvedu konkretni priklad... za ch7 empire jsem dostal 31.9 dps modry 2h mec, rr10 2h mec ma 29.X nevzpomenu si presne, ch7 elfove jsem si udelal 1h mec ke stitu opet o 2-3 dps ucinnejsi jak od RR
vcera jsem byl u RR merchanta a krome 2 prstynku a chesty jsem vsecky veci mel lepsi z PvE...
nemuzu slouzit co se tyce pripadnych dropu z keep lordu, ale vzhledem k tomu, ze ve scenariich se keep lordi nezabijeji tak se o dropu z nich asi nebavime...

no mmo
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/09/2008 :  09:54:56  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric
s tim nemohu souhlasit (castecne vlastni zkusenost)... vyfarmil jsem si v T2 inf na ch7 a ch6 na mnohem lepsi ekip nez jsem pro r14/rr10 dostal nabidnuto od renown merchanta...
uvedu konkretni priklad... za ch7 empire jsem dostal 31.9 dps modry 2h mec, rr10 2h mec ma 29.X nevzpomenu si presne, ch7 elfove jsem si udelal 1h mec ke stitu opet o 2-3 dps ucinnejsi jak od RR
vcera jsem byl u RR merchanta a krome 2 prstynku a chesty jsem vsecky veci mel lepsi z PvE...
nemuzu slouzit co se tyce pripadnych dropu z keep lordu, ale vzhledem k tomu, ze ve scenariich se keep lordi nezabijeji tak se o dropu z nich asi nebavime...



Protoze mas moc maly renown rank na tvuj rank (nejlepsi je drzet 1:1). Uz od 14rr jsou tam dost fajnove veci. Sice stoji pres 3 goldy, ale jsou pekne )
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 26/09/2008 :  09:58:38  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
- warpovani - furt furt a furt

Lagovani - jako scenare vypadaj casto komicky s tima lagama.
Ted to vyzni hloupe, ale po vetsinu hrani scenaru mi prijde ze destro tak ty lagy nema ... Hafokrat , vlastne skoro furt se mi stava, ze bojuju 1v1 a skoro rozmlatim klavesnici .. viz vcera Witchka o 3 levli nize nez ja, me ujebala jen tim, ze mi to furt psalo " out of cone " a to sem pouzil champion charge, cili 10 sec root , byl jsem hned vedle ni a ona do me rubat mohla ja do ni ne ? kdyz uz sem mel opravdu malo , dal jsem ji snare, a chtel jsem odbehnout.. a co ? ona me nedorazila na dalku.. ale sla a na 20 yardu to do me kuchala tou svou kudlickou.. u tohohle opravdu zurim...
Nebo stiham vlajku, dam ji snare, predbehnu HO! a knockback... a kdyz stojim pred nim celem k nemu , tak je normalni ze si ho odpalim za sebe ? nebo kdyz blokuju telem aby neprosel , tak se o me zasekne , a pak uz jen vidis jak destro scorovalo vlajku ..
to jsou veci ktere me vytacej ..




- hide helm/cloak , log in/out , zmena mapy atd.. furt se objevuje

- zatim trosku nevyvazenost - jak to rict abych nikoho neurazil.. na to je brzo abych hodnotil.. ale 14 choosen mi temer nakopal 17 SM .. oba dva 2H.. nemyslim si ze ho hraju spatne.. a ze by ho on hral extra.. ale jak sem se snazil, tak jslti to delaj ty jeho aury.. on byl skoro na plnym a ja se potacel s polovinou .. jasny vem si pot atd..

O black orkovi je skoda mluvit.. vydrz nehorazna a rube hlavna nehlava..

1h vs 2 h.. jak je jen mozne ze 1h ma stejny neli vetsi dmg nez 2 h ?
tim padme mi prijde absolutne zbytecne hrat s 2h ..
jo kdyz se dostanes do zad casterum tak se toho da udelat pomerne dost..

Na druho ustranu na ranku 17, vse cpu do str, 2h, tak sem critnul max za 190 ? v pomeru az o 3 lvl nizsima dps to je smesny..

brb cigo, zbytek pridam pozdjei

Edited by - Fuujin on 26/09/2008 10:10:17
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 26/09/2008 :  09:59:25  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Tank je neuveritelnej problem. Zabit to v podstate nejde, nabehne to do nasich rad a prodluzuje a prerusuje veskery casteni. Tak at mi nikdo nerika, ze je k nicemu. Dikybohu za rooty a disarm.

Dikybohu vetsina tanku jeste nezjistila, ze healer kdyz se do nej mlati velkej heal proste nevykouzli vubec.



Díky za tip :)

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 26/09/2008 :  10:00:01  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
A to je to u lidi jeste aspon nejak zalidneny. U elfu je to prazdny od zacatku, tam se pq chapter III a dal neda udelat. Jen vyjimecne se nekde sejde par lidi, ale casto maji problem zdolat hera.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/09/2008 :  10:03:42  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Ale v GW nevis, proti komu jdes. Zkus si spocitat, kolik je kombinaci 8 slotu skillu z celkoveho poctu pres 600 nehlede na rozlozeni atribut.



To byla jedna z veci co mi na GW vadila. Pokud jsi si nahazel na bar ikonky, ktere jsi nemohl proti souperi pouzit tak mi to moc fair neprislo (resp. souper mel nanestesti counter ability). Prave u GW je to vse o nahode mnohem vic nez u WHO.

Druha vec co mi vadila jsou hrozne dlouhe boje (kdyz je v arene vic group) - 2+ hodiny. Stejne jako u WHo se v GW rychle regeneruji zdroje.

Mozna by jsi mel nekdy zkusit DAOC - ma spoustu vychytavek oproti pomalym a jednoduchym pvp hram jako GW nebo WHO - nema gcd a nevycastis ani jedno kouzlo pokud te nekdo mlati.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/09/2008 :  10:06:16  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Ja mam problem resovat hrace - jak v pve tak v rvr. Proste asi ze 75% (!! sic) nejdou ressnout.

Dostanu hlasku, ze target neni dostatecne mrtvy nebo tak neco ... Pricemz stojim kousek od jejich mrtvoly, neni mezi nami zadna prekazka a targetuji spravne ...
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 26/09/2008 :  10:09:46  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Vadí mi, že halda lidí jede Rune Priesta, když jsem myslel, že heal bude underpopulated
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 26/09/2008 :  10:10:36  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

Ja mam problem resovat hrace - jak v pve tak v rvr. Proste asi ze 75% (!! sic) nejdou ressnout.

Dostanu hlasku, ze target neni dostatecne mrtvy nebo tak neco ... Pricemz stojim kousek od jejich mrtvoly, neni mezi nami zadna prekazka a targetuji spravne ...


To hlási, když se releasnou. Na zemi stále vidíš jejich tělo, ale oni už jsou spawnutý u nejblížího ressu.
Edit. Chtělo by to nějaké silnější postihy za smrt a třeba i hrobečky jako v DAoC :)

Edited by - Aramir on 26/09/2008 10:11:13
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/09/2008 :  10:12:33  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Vadí mi, že halda lidí jede Rune Priesta, když jsem myslel, že heal bude underpopulated



Pres 20 level mi prijde, ze heal class ubyva (z pohledu destruction shamana). Na zacatku vypadala populace asi takto - 50% tanku, 50% healu, magove rare. Kolem 20r se to meni priblizne asi na 70% tanku, 15% healu, 15% magove.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/09/2008 :  10:13:29  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir
Na zemi stále vidíš jejich tělo, ale oni už jsou spawnutý u nejblížího ressu.
Edit. Chtělo by to nějaké silnější postihy za smrt a třeba i hrobečky jako v DAoC :)



Aha ja jsem si rikal, ze to budes spis mezi klavesnici a zidli nez nejakym bugem )

Edited by - VT on 26/09/2008 10:13:55
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 26/09/2008 :  10:18:37  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Dikybohu vetsina tanku jeste nezjistila, ze healer kdyz se do nej mlati velkej heal proste nevykouzli vubec.


Tohle neni pravda... Ten heal proste vycasti, to nemluvim o tom ze na nizsich levlech tank healera neda ani kdyby se rozkrajel.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 26/09/2008 :  10:20:48  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Já jako RP rozhodně velký heal neprokouzlím, a to stačí, aby do mě dělal dmg jeden člověk. Možná proběhne animace, ale progress bar nikdy nedojede do konce a hp se nepřičtou.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 26/09/2008 :  10:29:36  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
Kdyz mas v targetu treba sloup, tak to zkousi healovat sloup, ne tebe. Proste chybi keybind na /cast [target=player] heal;
kterym si vynutis self cast bez jakekoliv zmeny targetu.


No Target self a pak zacit healovat snad neni takovej problem ne?

Jinak co se scenarii tyce dost me zkalamaly ty tier2. Zatimco t1 byly ve stylu domination, tak t2 pokazde neco s vlajkou. Skoda ze to trochu nenamichali. V t3 je co? vi to nekdo?

4aramir: co sem ja zkousel ze svym AM, tak sem ho prokouzlil.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 26/09/2008 :  11:38:12  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

To byla jedna z veci co mi na GW vadila. Pokud jsi si nahazel na bar ikonky, ktere jsi nemohl proti souperi pouzit tak mi to moc fair neprislo (resp. souper mel nanestesti counter ability). Prave u GW je to vse o nahode mnohem vic nez u WHO.

Druha vec co mi vadila jsou hrozne dlouhe boje (kdyz je v arene vic group) - 2+ hodiny. Stejne jako u WHo se v GW rychle regeneruji zdroje.

Mozna by jsi mel nekdy zkusit DAOC - ma spoustu vychytavek oproti pomalym a jednoduchym pvp hram jako GW nebo WHO - nema gcd a nevycastis ani jedno kouzlo pokud te nekdo mlati.



1: to plati mozno tak v random arenach, v normal pvp neexistuje situacia ze by si nemohol vyhrat v daka taktike proti superovi ktory ma na teba vyslovene counter build, tam sa prave ukaze skill jednotlivca a teamu, ze aj vdaka nevyhode buildu, ktora tam je zjavna, to dokazete vyhrat

2: nooo, to teda neviem, co bolo viac group v nejakej "arene" tak to bolo v tomboch, kde jedna mapa z asi 8 obsahovala boj 1vs1vs1vs1... to bolo ale tak prve mesiace hrania, su to uz predsa len 3 roky ale nepamatam si ze by to trvalo dlhsie jak nejakych 15minut... u gb (guilda vs guilda) nebyvalo najprv casove obmedzenie, aj tak som videl ale najdlhsi zapas tusim ze 58 minut, ale to bolo velmi rare, osobne som snad neodohral gb dlhsie ako 30 minut, teraz je to casovo obmedzene na 28... tymi zdrojmi to neviem ako myslis, nemzem teda na to nejak zmysluplne reagovat, skus to nejak konkretizovat

3: daoc by som skusil, keby som sa mohl vratit xxx rokov s5, vtedy som ale o mmorpg ako takom nemal snad ani potuchy :) teraz sa mi do toho uz moc nechce, aj ked vela ludi to ospevuje, takisto aj UO, ale u tej tu grafiku a niektore dalsie veci uz neskusnem... inak to ze nic nevycastis ako napr healer pokial do teba niekto mlati mi pride ako obrovske minus, to iste sa stavalo v l2 pokial si nemal na sebe buff, myslim ze concentration a vychadzalo z toho to, ze si sa ako healer nemal sajnu udrzat proti melee ktore bolo radovo nizsi lvl, pretoze si jednoducho nezacastil nic

...teraz ako tu tak citam, tak dalsou "divnou" vecou vo who je rozlozenie class, to jako fakt by sa to dalo vyjadrit v pomere 75%tankov, 15% uz neviem coho a 15% healerov? to je ten tank taky dobry aj v pvp alebo preco? mne sa paci ked je v hrach zastupenych priblizne rovnake mnozstvo od vacsiny class, hento mi pride uz ako dost vysoky nepomer, straca sa potom imo variabilita celkovo v hre... dalsia vec co z toho vyplyva, pokial by si nejaky novacik kupil a hru a tu si precita ze velka vacsina hra za melee char a dava to s nim a ostatne su v porovnani s nim dost nanic, tiez asi zvoli rovnaku volbu a tym sa dostavame k tomu, ze vyber postav nie je tak uplne na kazdom z nas, pretoze nie vsetky classy su vyrovnane a to ovplyvnuje psychiku pri tvorbe postavy... jako je jasne ze mozes povedat no a co, zoberem si hocico ine, je jedno ze mam vyrazne slabsi char, ale takto vela ludi nerozmysla, velmi vela ludi chce mat proste char ktory to dava, najlepsie uplne najviac a preto by uz mozno len z principu siahol po tankovi
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 26/09/2008 :  12:06:50  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Slunicko

A to je to u lidi jeste aspon nejak zalidneny. U elfu je to prazdny od zacatku, tam se pq chapter III a dal neda udelat. Jen vyjimecne se nekde sejde par lidi, ale casto maji problem zdolat hera.


Toto je pravdepodobne podla mojho nazoru najvacsi problem hry. Warpovaci moby, nedoladeny balance, nedokoncena grafika, blba intemizacia alebo cokolvek moze byt len banalita proti tomu co sa stane s hrou v tier 1-3 alebo v inych parovaniach ked vacsina hracov preleveluje tieto zony. Zabavnost hry je az prilis postavena na tomto group "contente"..ci uz je to samotne RvR alebo PQs..je to proste o masach a skupinach ludi..A dobre vieme ze situacia sa zmeni. Ako bude vyzerat WAR potom? Mno, budu mat co robit aby tuto cast hry udrzali ako tak nazive.

quote:
Já jako RP rozhodně velký heal neprokouzlím, a to stačí, aby do mě dělal dmg jeden člověk. Možná proběhne animace, ale progress bar nikdy nedojede do konce a hp se nepřičtou.


On tam je nejaky cap ze maximalne 4x (alebo tak nejako) moze byt heal "predlzeny"..to znamena ze v najhorosom pripade to budes castit 5 sekund. (ak to teda nezmenili)

quote:
Jinak co se scenarii tyce dost me zkalamaly ty tier2. Zatimco t1 byly ve stylu domination, tak t2 pokazde neco s vlajkou. Skoda ze to trochu nenamichali. V t3 je co? vi to nekdo?

Tiez moc nemusim Tier 2 scenaria ale zrovna ani Tier 3 scenaria ma nelakaju..Su tam sice kombinace "bombing run", tusim aj nejaka "dominacia" ale tak to vyzera ze to najzaujimavejsie si nechali az na end-game.... uvidime

quote:
Pres 20 level mi prijde, ze heal class ubyva (z pohledu destruction shamana). Na zacatku vypadala populace asi takto - 50% tanku, 50% healu, magove rare. Kolem 20r se to meni priblizne asi na 70% tanku, 15% healu, 15% magove.

Healery naozaj postupom casu stracaju... mozno aj to je jeden z dovodov.. I ked sa obavam ze takymto tempom bude problem najst kvalitnych healerov v tier 4 kedze pomaly kazda druha classa ma nejaky ten heal debuff.

Punky, tankov je vela pretoze su "cool"..to je jeden dovod..ale je fakt ze tankovia v WAR je uplne nieco ine ako vo WoW alebo inych hrach.. premysleny system tauntov, challenge-ov, guardov a inych tankovacich abilit z nich robi excelentny group support. Ked do toho zapocitas naozajstnu vydrz tanka a pomerne slusny damage, mas jasny dovod preco vidis tolko tankov aj v neskorsich fazach hry.

quote:
Prober se ty. Prispevek na ktery reagujes obsahuje pomerne konkretni pripominky a je zakonceny osobnim zhodnocenim pisatele.

Este ze ta mame..

Edited by - ManiaCCC on 26/09/2008 12:11:51
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/09/2008 :  12:09:25  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
tanci velice pekne splnuji predstavu manika litajiciho ve frontline a mlatici vsecko kolem, navic vydrzej dost dlouho na to aby tam dokazali behat dostatecne uspokojive...
takze jsou prirozenou volbou (imo) pro drtivou vetsinu hracu rpg her... takze proto jsou ty cisla tak vysoky (opet imo)

a navic v nizsich tierech fakt funguji obdivuhodne dobre v pvp... + collision detection...

pocitam, ze ale v druhe vlne altu bude mnohem vic dps class az se v poslednim tieru ukaze ze ta damaz tanka neni az tak bohvieco (aspon teda si myslim, ze by nemela :-D)

jo a navic vzhled tanku u destra je fakt dost dobrej :-)

no mmo
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/09/2008 :  12:11:36  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jo z tech heal debuffu mam taky respect... uz ve wowku me desne iritovalo MSko co se nedalo nijak dispelnout a trvalo dyl jak CD na aplikaci debuffu...

aby nakonec cela hra nebyla jen nejaka dps race

no mmo
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 26/09/2008 :  14:00:59  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
to me pomerne prekvapuje snad ve svech onlinovkach co jsem hral byl vzdy nejvetsi nedostatek tanku

lastfm
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 26/09/2008 :  16:03:10  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Jsem rad, ze je tu tolik imba vedem, ktere uz ted vi jak to bude vypadat pozdeji:]
Pokud s healerem stojis tak ze te nekdo mlati, nebo tevidi, tak stojis spatne. Rada lidi si mysli ze healer ma davat dmg, ne nemas. Ja vecinou stojim hodne vzadu a healim [range na heal je tu opravdu velika] a normalne me vecinou ani nevidi. Pri nejhorsim by mel v grp bejt dalsi healer co Vas podrzi, pripadne ty tanci a sorcny maj zpomaleni na utek.Moznosti je mnoho, jen si to chce uvedomit ze to neni wow.:]
Tanci byli ok ve vecine her, i v tom wowku byli v pohode, akorat to umelo hrat tak 5% hracu. V teoreticke rovine na foru mozna selhavali, ale v prakticky se dali hrat velmi slusne.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/09/2008 :  16:08:03  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

Jsem rad, ze je tu tolik imba vedem, ktere uz ted vi jak to bude vypadat pozdeji:]
Pokud s healerem stojis tak ze te nekdo mlati, nebo tevidi, tak stojis spatne. Rada lidi si mysli ze healer ma davat dmg, ne nemas. Ja vecinou stojim hodne vzadu a healim [range na heal je tu opravdu velika] a normalne me vecinou ani nevidi.


az na to, ze vetsinou jsem kdyz si stoupnu do bezpecne vzdalenosti, jsem taky mimo los tech co mam healovat :)
takze je fajn ze me nikdo neprerusuje healy, aby taky jo, kdyz zadny necastim

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 26/09/2008 :  16:15:27  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
ma archmag na vyssich levelech neco cim muze healit spike dmg ? mam zatim lvl 12 , tri heal kouzla a to nejlepsi 3 vteriny cast : -)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/09/2008 :  16:23:16  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

ma archmag na vyssich levelech neco cim muze healit spike dmg ? mam zatim lvl 12 , tri heal kouzla a to nejlepsi 3 vteriny cast : -)


no zatim mam taktiku tak leda absorb stit a behem toho nez vyprchase snazit o ten velkej heal, pripadne odpalim moralku

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 26/09/2008 16:24:01
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 26/09/2008 :  17:52:21  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

Jsem rad, ze je tu tolik imba vedem, ktere uz ted vi jak to bude vypadat pozdeji:]
Pokud s healerem stojis tak ze te nekdo mlati, nebo tevidi, tak stojis spatne. Rada lidi si mysli ze healer ma davat dmg, ne nemas. Ja vecinou stojim hodne vzadu a healim [range na heal je tu opravdu velika] a normalne me vecinou ani nevidi. Pri nejhorsim by mel v grp bejt dalsi healer co Vas podrzi, pripadne ty tanci a sorcny maj zpomaleni na utek.Moznosti je mnoho, jen si to chce uvedomit ze to neni wow.:]
Tanci byli ok ve vecine her, i v tom wowku byli v pohode, akorat to umelo hrat tak 5% hracu. V teoreticke rovine na foru mozna selhavali, ale v prakticky se dali hrat velmi slusne.



takze W Priest ma stat vzadu a nema sa znazit o dmg?

Edited by - Methodius on 26/09/2008 17:52:39
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/09/2008 :  18:19:22  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

ma archmag na vyssich levelech neco cim muze healit spike dmg ? mam zatim lvl 12 , tri heal kouzla a to nejlepsi 3 vteriny cast : -)



5dmg kouzel ti z toho udela instant ne? :-D

no mmo
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 26/09/2008 :  18:36:26  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Celdrik: no vsak o tom spike je : -)
Pertha: problem ze nevim do koho ten spike pude, moralka to resi, jenze jako naschval v ten moment neni, mozna si ji setrit na tyhle prilezitosti no
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/09/2008 :  18:45:03  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

Celdrik: no vsak o tom spike je : -)
Pertha: problem ze nevim do koho ten spike pude, moralka to resi, jenze jako naschval v ten moment neni, mozna si ji setrit na tyhle prilezitosti no



tak nejak jsem to myslel :-) nabijes dmg kouzlama a muzes spikovat az do aleluja...resp. do 1. zakastenyho healu a nesmis se splest ;-) (dat hotu misto castu :-D)

osobne si myslim, ze je to prilis striktne nastaveny... taky to nabiti mohlo byt na trosku vic kouzel nez jedno ;-)

no mmo
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 26/09/2008 :  19:54:56  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Funguje to skracovanie castin timu aj na resurekciu? :)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 26/09/2008 :  23:09:41  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja jsem teda zatim po 14 dnech na lvl 6, beham po krajine, koukam, zkousim, vy uz jste nekdo pres 10 ?

lastfm
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 26/09/2008 :  23:24:54  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ja jsem teda zatim po 14 dnech na lvl 6, beham po krajine, koukam, zkousim, vy uz jste nekdo pres 10 ?


jo 2x :D

a mmntalne jako nejvetsi minus vidim ze vlajka jde ukrat ve stealthu, co je tohle za picovinu?!

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

neogen
Starting Member

21 Posts

Posted - 26/09/2008 :  23:43:30  Show Profile Send neogen a Private Message  Reply with Quote
Nejvetsi sracka jsou lagy ve scenariu na Etharionu.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 27/09/2008 :  00:30:43  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
kterym si vynutis self cast bez jakekoliv zmeny targetu.



Ja mam prave opacny problem. Tuhle WOW featuru nenavidim a dela mi z group pvp peklo. Pac kdyz odmacknu instant (treba z moralky) na group membera a on milisenkundu pred tim umre tak ja o tento instant prijdu (resp. healnu s nim sam sebe).

Vynucenej self cast je pekna sracka, stejne jako GCD. Je mozne si nekde self cast vypnout? Addon? Kdyz potrebuji tak se pres F1 targetnu, selfcast nepotrebuji; je fajn tak mozna pro solo.

Edited by - VT on 27/09/2008 00:39:07
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 27/09/2008 :  00:37:06  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ja jsem teda zatim po 14 dnech na lvl 6, beham po krajine, koukam, zkousim, vy uz jste nekdo pres 10 ?



Rad bych to ubrzdil, ale leveluje se asi nejrychleji ze vsech her co jsem kdy hral (hlavne pres pvp). Kdyby se expovalo 100x az 1000x pomalejsi tak bych to bral. Tzn. prumerny hrac by mel byt na 20 ranku tak za pet sest mesicu. Coz je omptimalni; vzhledem k tomu, ze ve WHO se na level nehraje.

Ovsem vetsina lidi to vidi uplne jinak a silenou rychlosti se zene na 40 rank, aby pak intstante burnoutla.

Edited by - VT on 27/09/2008 00:37:59
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 27/09/2008 :  02:02:40  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by Rahman
kterym si vynutis self cast bez jakekoliv zmeny targetu.



Ja mam prave opacny problem. Tuhle WOW featuru nenavidim a dela mi z group pvp peklo. Pac kdyz odmacknu instant (treba z moralky) na group membera a on milisenkundu pred tim umre tak ja o tento instant prijdu (resp. healnu s nim sam sebe).

Vynucenej self cast je pekna sracka, stejne jako GCD. Je mozne si nekde self cast vypnout? Addon? Kdyz potrebuji tak se pres F1 targetnu, selfcast nepotrebuji; je fajn tak mozna pro solo.



Rikas presne to same co ja. Vynuceny selfcast znamena, ze si musis zmacknout specialni keybind, nebo mit v targetu sam sebe, jinak to na tebe nezacasti. Ve wow tohle resej makra kde si presne nastavis podminky za kterych se co ma na koho zakouzlit. To o cem mluvis me prave taky pekne stve.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 27/09/2008 :  08:28:59  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To VT: Ohledne rychlosti levelovani. Nechci se te nejak dotknout, ale ty patris mezi minoritu playeru, kteri by to takto chteli. Sto ci tisicinasobne zpomaleni levelovani by prekouslo minimum lidi. RR od vysokych ranku doufam bude velmi pomale, ale levelovani jako takove pomale neudelaji. V dnesni dobe by byli sami proti sobe.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 27/09/2008 08:29:42
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 27/09/2008 :  12:38:26  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by Rahman
kterym si vynutis self cast bez jakekoliv zmeny targetu.



Ja mam prave opacny problem. Tuhle WOW featuru nenavidim a dela mi z group pvp peklo. Pac kdyz odmacknu instant (treba z moralky) na group membera a on milisenkundu pred tim umre tak ja o tento instant prijdu (resp. healnu s nim sam sebe).

Vynucenej self cast je pekna sracka, stejne jako GCD. Je mozne si nekde self cast vypnout? Addon? Kdyz potrebuji tak se pres F1 targetnu, selfcast nepotrebuji; je fajn tak mozna pro solo.



Rikas presne to same co ja. Vynuceny selfcast znamena, ze si musis zmacknout specialni keybind, nebo mit v targetu sam sebe, jinak to na tebe nezacasti. Ve wow tohle resej makra kde si presne nastavis podminky za kterych se co ma na koho zakouzlit. To o cem mluvis me prave taky pekne stve.



Chci makro na self-heal a self-unhex.. V PVP je to proste nutnost.
Makro lze v WHO delat, ale nezjistil jsem prikazy. Pouze /target NAME
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 27/09/2008 :  13:33:34  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
Rikas presne to same co ja. Vynuceny selfcast znamena, ze si musis zmacknout specialni keybind, nebo mit v targetu sam sebe, jinak to na tebe nezacasti. Ve wow tohle resej makra kde si presne nastavis podminky za kterych se co ma na koho zakouzlit. To o cem mluvis me prave taky pekne stve.

lidi sou uz tak pohodlni ze by vsecko chteli na jedno tlacitko. to je hruza toto
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000