Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Druha strana mince WHO
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 24/09/2008 :  21:08:16  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
hledas GW2 a koupis WAR ... rekl bych ze ses rozhod dobre :) si byl hodne skourenej vid :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 24/09/2008 :  21:21:40  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by ManiaCCC

quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by ManiaCCC
Tu druhu situacia v GW nezazijes a asi aj tazko natrenujes.


Chapu to tak, ze jsi GvG nikdy nehral.


1v3? mozno? 10v30 tiez?


V tom prispevku neni nic o 10v30, ale o tom, ze v GW 1v3 nezazijes. Coz neni pravda. 10v30 tam samozrejme neni, GW neobsahuje Zerg vs Zerg. :P


lebo 10v30 musi byt hned zerg vs zerg :).. to su vsetci GW fanusici tak deformovani?.. mno..okej..ale v tom prispevku stalo aj "relativne silnejsou classou a vyhodou ci uz gearu alebo levelu".. aj to je tam mozne?


Relativne silnejsi (team) build potkas hojne. A ten zbytek - kdybych chtel byt rypal tak reknu ze ano. Do PvP nemusis jit na max levelu, ani s idealnim equipem! ;p

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/09/2008 :  21:38:35  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mno okej..tak v tomto som sa mylil.. ale teraz uprimne..bezne sa tam take situacie stavaju? :).. pretoze mne sa to vo WAR za hodinu a pol co som to dnes hral stalo asi 4x :)..

Kazdopadne, toto su uz len zabo-mysie vojny.... v principe sa snad chapeme.

Edited by - ManiaCCC on 24/09/2008 21:38:53
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/09/2008 :  23:46:47  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Omg proc sem furt tahate GW? To je proste singlovka (nebo chudej multiplayer) na 2 dny a smitec ! Nevim proc to porad porovnavat s WAR. Jedina vec ktera se mi na GW libi a myslim ze tak to je i u WAR, ze gear rozhoduje minimalne - aby zacal dost rozhodovat gear, tak tam musi byt velkej skok.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Dokturek
Starting Member

27 Posts

Posted - 25/09/2008 :  08:16:14  Show Profile  Send Dokturek an ICQ Message Send Dokturek a Private Message  Reply with Quote
Ja vam reknu co je pro me druha strana mince ve who ... errory.
Kazdej chvili me spadne hra a naskoci nakej war error blabla, navic jsem to uz psal a vysvetloval v topicu warhmmer online. zrovna vcera lognu ujdu dva kroky error, takhle 4x a hodina v pici
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 25/09/2008 :  08:24:17  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
stava se nekomu ze kdyz to shodi na listu a pak kdyz to chci vratit zpet tak hra jakoby jede, kurzor vidim ale mam cernou obrazovku ?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/09/2008 :  08:39:29  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

stava se nekomu ze kdyz to shodi na listu a pak kdyz to chci vratit zpet tak hra jakoby jede, kurzor vidim ale mam cernou obrazovku ?



ano vcera se mi to stalo poprve, neprisel jsem na jine reseni nez killnout process

lastfm
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 25/09/2008 :  08:50:18  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Arach

stava se nekomu ze kdyz to shodi na listu a pak kdyz to chci vratit zpet tak hra jakoby jede, kurzor vidim ale mam cernou obrazovku ?



ano vcera se mi to stalo poprve, neprisel jsem na jine reseni nez killnout process



resenim na tohle je pouze hrani v okne misto fullscreenu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 25/09/2008 :  08:57:46  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

stava se nekomu ze kdyz to shodi na listu a pak kdyz to chci vratit zpet tak hra jakoby jede, kurzor vidim ale mam cernou obrazovku ?



stavalo se mi to vic ted uz min... takze na tom asi furt pracuji...
nekdo rika, ze je to i zonou... u elfu v t1 mi to delalo hodne...
jak psal pertha ve windowed modeu to nedela...ale zas je o neco mensi fps...

no mmo
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 25/09/2008 :  09:03:31  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Neni mozne nahodou (nevim jestli funkce ALT+ENTER ve WARU funguje) shodit hru do okna, a pak to hodit zpet do fullscreenu? Tohle fixovalo i filmecek v AOC, jestli si vzpominate na cernou obrazovku.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/09/2008 :  09:42:31  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Musím říct, že hraní v okně opravdu pomáhá. Za dobu co hru hraju mi ještě padla snad 2x když jsem sednul na lítáka.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 25/09/2008 :  09:45:27  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dokturek

Ja vam reknu co je pro me druha strana mince ve who ... errory.
Kazdej chvili me spadne hra a naskoci nakej war error blabla, navic jsem to uz psal a vysvetloval v topicu warhmmer online. zrovna vcera lognu ujdu dva kroky error, takhle 4x a hodina v pici



Mne ta hra za tyzden a pol hrania nespadla ani raz, skus sa zamysliet nad tym, ze problem moze byt v tvojom PC, v pretaktovani, driveroch, roznych pochybnych procesoch na pozadi, "zasranom" systeme atd.
Ze ti nic ine nepada, neznamena, ze tvoje PC je OK.

P.S. ale problem s navratom do fullscreenu a ciernou obrazovkou mam tiez.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 25/09/2008 09:46:25
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/09/2008 :  13:03:33  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Black screen pri minimalizaci z full screen mode je dost opruz. Hrat v okynku je sice reseni, ale rozhodne ne idealni.

Vcera se na me rozebehl nejaky mob. Targetnul jsem ho a chtel na nej rozjet kombo, ale vyskocila jen lakonicka hlaska "Target is dead". Sam mob nijak dal nereagoval. Takze tu mame co delat s nesmrtelnymi moby, kteri uvizli mezi nebem a zemi ci jak si to mam vylozit :)

Dalsi otravnou veci je, ze kdyz je uz predem jasne, ze boj nemuzete vyhrat, a date flee ability (bez jakekoli snare nebo omezeni pohybu), tak to ve vetsine pripadu nic stejne nevyresi, protoze mobove me na melee range trefovali z silene vzdalenosti.
Takze to v praxi vypada, ze naagruju 3 silne moby, health mi spadne na polovinu, zjistim, ze to asi nema cenu, dam flee a damage prestanu dostavat ve chvili, kdyz zemru, anebo uz jsem fakt krucek ke smrti. A mobove stale bezi 100 metru za mnou. Asi se to castecne tyka bugu s warpovanim mobu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 25/09/2008 :  13:08:19  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
Nikdy jsem nehral v okne, ale WHO hraju kvuli cerne obrazovce pri navratu z oken a musim rict ze to maji uplne skvele resene. Mam rozliseni 1680x1050 a neni poznat ze to jede v okne je to proste fullscreen jen kdyz das alt tab tak dostanes nabidku aplikaci co mas spustenych a je to v klidu a rychle.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 25/09/2008 :  13:17:54  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

Nikdy jsem nehral v okne, ale WHO hraju kvuli cerne obrazovce pri navratu z oken a musim rict ze to maji uplne skvele resene. Mam rozliseni 1680x1050 a neni poznat ze to jede v okne je to proste fullscreen jen kdyz das alt tab tak dostanes nabidku aplikaci co mas spustenych a je to v klidu a rychle.


a jeste clovek muze mit i pustenej film nekde v rohu :)

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/09/2008 :  15:38:38  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
njn holt je WAR zprasenej pro 64bit systemy.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 25/09/2008 :  15:54:13  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Dokturek
............



Mne ta hra za tyzden a pol hrania nespadla ani raz, skus sa zamysliet nad tym, ze problem moze byt v tvojom PC, v pretaktovani, driveroch, roznych pochybnych procesoch na pozadi, "zasranom" systeme atd.
Ze ti nic ine nepada, neznamena, ze tvoje PC je OK.

P.S. ale problem s navratom do fullscreenu a ciernou obrazovkou mam tiez.



Problem je jednoznacne v jeho PC, me to za cca tejden nespadlo ani jednou.

Taky jsem mel problem ze mi nektere gamesy behali v pohode, jine nahodne padali/restart kompu (a nadaval jak totalni blbec na gamesy/windows i kdyz problem byl u me). Nakonec jsem prisel na to ze pameti maji problem behat v dual channelu (v jine byli ok, v predesle desce taky) a testy na pameti byli v poradku....

Cernou obrazovku pri alt tabovani v XP dostavam taky ale to je plnosti pameti, dela mi to kdyz mam pf kolem 1,5GB, hra je silene narocna na pamet.

Moje sestava:

Procesor: Core2Quad Q6600@2,4GHz
Pamet: Patriot 2x2GB PDC24G6400LLK
Deska: Gigabyte GA-X38-DQ6
Grafika: MSI nvidia gforce 8800GTX s chladicem Arctic Cooling Accelero Xtreme 8800 (v 35 stupnovych vedrech ji schladi na 63-64 stupnu pri plnem vykonu, muzu ho jen odporucit)
Zvukovka: onboard crap Realtek ale me to staci :)
Monitor: CRT Belinea/LCD Samsund Syncmaster 931c
Bedna: Thermaltake Armor+ VH6000SWA
OS: Dual boot, XP Professional/Vista Ultimate


Pocitac ma cca rok a jsem s nim 100% spokojen.

P.S.: Nejsem zadnej WAR fanboi (hru jen skousim) ale ta hra mi holt slape bez problemu.

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)

Edited by - Kromus on 25/09/2008 16:16:18
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 25/09/2008 :  16:36:52  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Cernou obrazovku pri alt tabovani v XP dostavam taky ale to je plnosti pameti, dela mi to kdyz mam pf kolem 1,5GB, hra je silene narocna na pamet.


Pametou to nie je, ja mam 8GB RAM (vyse 6,5GB volnych) a hra nezerie ani 2GB.
Ale mam 64bit Visty... a black screen mam po prepnuti na plochu z fullscreenu.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 25/09/2008 :  18:28:28  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Cernou obrazovku pri alt tabovani v XP dostavam taky ale to je plnosti pameti, dela mi to kdyz mam pf kolem 1,5GB, hra je silene narocna na pamet.


Pametou to nie je, ja mam 8GB RAM (vyse 6,5GB volnych) a hra nezerie ani 2GB.
Ale mam 64bit Visty... a black screen mam po prepnuti na plochu z fullscreenu.



Hmm tak nevim, ted jsem alt-taboval asi 10x (history & lore info) pf mel kolem 1,2-1,3G, pak jsem se probehnul po svete, hledal lokace pf se zaplnil na 1,5+ a po dalsim alt-tab jsem dostal BS.
Tak jen proto usuzuju ze to bude mit neco s alokaci pamete.

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 25/09/2008 :  18:44:58  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kromus

quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Cernou obrazovku pri alt tabovani v XP dostavam taky ale to je plnosti pameti, dela mi to kdyz mam pf kolem 1,5GB, hra je silene narocna na pamet.


Pametou to nie je, ja mam 8GB RAM (vyse 6,5GB volnych) a hra nezerie ani 2GB.
Ale mam 64bit Visty... a black screen mam po prepnuti na plochu z fullscreenu.





Hmm tak nevim, ted jsem alt-taboval asi 10x (history & lore info) pf mel kolem 1,2-1,3G, pak jsem se probehnul po svete, hledal lokace pf se zaplnil na 1,5+ a po dalsim alt-tab jsem dostal BS.
Tak jen proto usuzuju ze to bude mit neco s alokaci pamete.



pravděpodobně ta hra pracuje špatně s pamětí jak když pravidelně po třech hoďkách nerestartuju počítač tak je to dost nehratelný, restartnu a hle mam o 40 fps víc.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 25/09/2008 :  19:06:43  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Hmm no ja teda nevim... hraju v okne, na 1920*1200, full detaily, na pozadi obvykle jeste pustenej FF, winamp, mpc nebo neco podobynho a nic podobnyho nepozoruju. XP/2GB ram.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 25/09/2008 :  19:10:25  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
dneska jsem cetl nazor, ze problem s pameti muze prinaset combat log...a doporucovali ho vypnout...asi zkusim...
vcera me taky prislo ze po 2hodkach jsem dostaval min fps nez na startu

no mmo
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 25/09/2008 :  21:44:36  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
sice vidim ze debata o pvp, gw, who atd je uz "mrtva", ale kvoli tomu co sa tu popisalo mi to jednoducho nedalo, regol som sa chcem sa k tomu vyjadrit... z mmorpg som skusal a hral L2 asi tak rok, wow par mesiacov, gw vyse 3 roky, aoc som mal moznost par krat skusit, lotro nejaky cas + hafo kadejakych neznamych, vacsinou free hier ktorych nazvy si uz nespomeniem... takisto som hraval (nijak "profesionalne") fps jako cs, cod alebo ut

co len tak typujem, tak najblizsie k who bude mat asi L2... ta hra ma neskutocne bavila, od "grindovania", cez huntenie materialov na itemy, obchodovania s ludmi, arena pvp, group pvp, cs az po pk madness... neskor to grindovanie uz skoro opadlo, bolo to vacsinou uz len cisto pvp... nikdy mi v tej hre nevadilo, ze ma da niekto len preto ze ma vacsi lvl, preto ze ma lepsie itemy, preto ze ma za sebou 3 dalsich partakov, bral som to ako prirodzenu vec... rovnako sa to stavalo aj na mojej strane, ked sme stretli ludi z ally alebo klanu s ktorou/ktorym bola war, nikto sa nepytal na lvl (samozrejme ze "novacikov" ktori nemali o nejakom "konflikte" ani ponatia sme neriesili, to slo mimo nas), na equipn, na pocte, proste sa to kosilo a bola to jednoducho sranda...to pvp bolo jednoducho zabavne, avsak absolutne nie vyrovnane, clovek ktory to chcel v tom pvp dobre davat musel mat proste jednu z class ktore mali jednoducho neodskriepitelne vyhody (mega vela ludi co mali svoj main char ktory to pvp "nezvladal" si postupne zakladali ine, ktore power expili a snimi to potom v tom pvp skusali)... to bola prva vec ktora ma po nejakom case zacala v l2 strasne ubijat... hras si napr trpa, spoilujes si nejake itemy, nabehne na teba typ ktoreho poznas, ktory sa ti oblukom vyhyba ked si na main chare, ale ked ze vidi ze hras za "bezbranneho" trpa a navyse mas tak o 10 lvl menej a jednoducho ta zabije... potom vacsinou nasleduje hlaska : "haha, noob" "learn2pvp" alebo podobny inteligentny blabol... to bolo obdobie kedy vychadzalo gw ktore ako bolo uvadzane kladie najvacsi doraz na pvp, navyse, bez mesacnych poplatkov ako bonus... objednal som hru, nainstaloval, zacal hrat a... po 2-3 dnoch hrania som chcel hru odinstalovat a natrvalo sa vratit asi k L2... proste nudne pve, v pvp arene ma nezachranil ani skill co mi daval nesutali hp regen, totalny chaos...potom som ale narazil na jedneho typa v arene, ten mal skoro totozny build (8 skillov ktore si vyberiete a mozete ich potom v danej instance arene pouzivat) a neskutocne to tam kosil... vtedy som si povedal ze chyba asi nebude v mojom equipe, lvl, v hodinach hrania ktore som v hre stravil, ale skor vo mne, ze som jednoducho, a vtedy sa to presne hodilo noob (typujem ze tak nejak ako ja az na to ze si neuvedomili tych poslednych par slov, tu hru vtedy ohodnotili ludia ktori jej dali tie dva-tri dni ala maniac atd)... hram/hral som gw ako som uz spominal vyse 3 rokov a mozem za seba prehlasit ze gw ma a asi aj bude mat na dlhu dobu najlepsie a "najspravodlivejsie" pvp ake som kedy hral... porovnavate to s fps? heh, to je trosku divne, ale budiz, su to hry zavisle na kvalite a zohranosti teamu kde ale rozhoduje vyrazne aj osobny skill hracov... to je asi vsetko... pokial toto robi 2 hry podobnymi alebo az schopnymi na porovnavanie/prirovanavanie, tak oukej, ale tym padom som ja asi jebli na hlavu a nechapem nejake suvislosti alebo co :)

who som mal v plane kupit, dokonca uz bolo aj objednane, pretoze ako vravim, L2 a hlavne massive pvp ma v nom bavilo velmi a to poskytuje myslim aj who... avsak vyhlasit o nom ze ma nejak vyrovnane a kvalitne vybalancovane pvp (alebo ho niekedy bude mat) je myslim ako tvrdit to o L2 = zly vtip

viem ze som dost off topic, tento topic je o "chybach" who a to ze nema nejake vyrovnane areny xx vs xx alebo ze jedna classa ma vyrazne navrch oproti inej sa za chybu povazovat neda, pretoze tak to proste asi malo byt a tak sa to ludom aj paci, ale jednoducho som si to nemohol odpustit, ked som videl porovnavania roznych typov hier a par uzasne usmevnych nazorov co to kvalitne pvp vlastne je :) kludne to zmazte, spravite to tak ci tak, ale keby si to stihli precitat aspon dotycni pani, bolo by to fajn :)

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/09/2008 :  22:23:32  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
I kdyz prekousnu vse vyse zminovane a prijmu, ze pvp bude nefer a more grind the better, tak porad je pro me nejvetsi problem combat system, ktery by podle meho unudil i postarsiho duchodce po mrtvici.
Tohle je bohuzel fakt, ktery je u hry hrajici si na totalni valku (a kde byly osekane veci jako crafting a ruzne podobne useless veci) smutny. Vam to tak neprijde, protoze jedine, co jste kdy hrali, bylo WoW, camelot a podobne klikaci sux hry a tak berete klik, pauza, klik, pauza jako samozrejmost.

MMOs failed.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 25/09/2008 :  22:45:17  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Jace, uz mi to fakt neda ale ty si vazne retardovany? Ty generalizujes ako nejaka hlava co vsetko vie a vsade bola...a pritom si neuvedomujes ze to co je sux pre teba moze byt pre inych uplne v pohode.. okej..tebe sa combat vo WAR nepaci.. uz si nam to povedal.. ale to neznamena ze tomu komu sa ten combat paci ze hral fakt len WoW a ine klikacie hovadiny..
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/09/2008 :  23:07:10  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ale na to nemusim byt genius, abych poznal, ze combat system u WAR je nudnejsi nez ten u WoW a to uz je vazne co rict.

Tenhle topic je snad pro whinery ne? Tak mi nenadavej do retardu a nech me v poklidu whinovat nad tim, jak warhammer naprosto nevyuzil nadhernych realii, ktere mel k dispozici, jak zkurvil (to je snad jeste slabe slovo) combat system, jez mel byt jeho hlavni devizou... a jak po technicke strance naprosto neodpovida datu vydani.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 25/09/2008 23:08:12
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 25/09/2008 :  23:18:23  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
to je tezky...tohle je dost na hrane gusta kazdyho z nas...
ja treba se u swordmastera bavim kralovsky a proti hrani za SM mi prijde hrani za jakoukoliv classu ve wowku (a ze jsem jich poznal vsech 10 z toho 8 pres level 57) jako stupidni klikacka 3 skillu...

je jasny, ze mozna casem se trosku vic vytribi attack chainy u SM... ale muzu doporucit aspon prozkoumat...

trochu mi vadi, ze mam pocit, ze mi to posledni dobou laguje a rad bych nekde videl jaky mam pingy abych aspon tusil o co go.... takze obcas jsem zrovna v jine fazi chainu nez myslim a pouziju neco jinyho nez chci...ale pocitam ze to se casem vytribi...

kazdopadne s tvrzenim o nudnejsim combatu ve war nez wow rozhodne nesouhlasim...

no mmo
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/09/2008 :  23:22:00  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Opet mi kdosi dava do huby neco, co jsem nerekl... to se tady koukam deje bezne.

Hra, kde si s sebou muzes do boje vzit countless healing potionu bez jakehokoli viditelneho drawbacku nikdy nemuze byt dobra pro pvp, to je proste totalni nesmysl.
GW je snad jedina hra, kde se objevuji prvky jako preprotting, prekiting, preveiling a nuti hrace neustale pracovat se zbranovymi sety a pozorovat okoli.

Predpokladam, ze ty jsi u GW tezko hral neco jineho nez random arenu, protoze a: bych te znal, b: takovy nesmysl bys z huby nevypustil.

Ja jsem prohlasil, ze combat system u WAR je vylozena sracka a za tim si stojim, tak nemen tema tim, ze prohlasis "no ale vsude jinde je to taky tak". Ne neni.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/09/2008 :  23:23:39  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Mel jsem za to, ze na kazdem slusnem foru se topicy, ktere neurazeji jine uzivatele, dodrzuji alespon nejakou kulturu a jsou ontopic, nemazou. Takhle to vypada, jako bych reagoval do prazdna... asi zacnu vazne vse quotovat.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/09/2008 :  23:45:35  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Ale na to nemusim byt genius, abych poznal, ze combat system u WAR je nudnejsi nez ten u WoW a to uz je vazne co rict.

Tenhle topic je snad pro whinery ne? Tak mi nenadavej do retardu a nech me v poklidu whinovat nad tim, jak warhammer naprosto nevyuzil nadhernych realii, ktere mel k dispozici, jak zkurvil (to je snad jeste slabe slovo) combat system, jez mel byt jeho hlavni devizou... a jak po technicke strance naprosto neodpovida datu vydani.

No ja byl asi jeden z prvnich kdo si stezoval na combat ve WAR. Nazval jsem to nepovedenym Vanguard combatem. Uz jsem chtel vykrikovat jakej je WAR propadak, ale nedalo mi to a tu closed betu jsem jeste parkrat lognul a oko si proste zvyklo. Nektery animacky uz mi prijdou fajn, scrollovani cisilek mi vadilo nejvic - ted uz jsem spokojenej.

Asi je to o zvyku, ale drzim se toho faktu, ze ve WAR mi combat taky nesedel.

A kde je nejakej prevratnej combat vlastne? Krome AoC? Jenze AoC nemelo vubec zabavny PvP (mluvim jen za sebe, kazdej ma nejakej nazor) a dalsich tisice nevychytanych veci, takze autoattack combat vymenim za action combat, kdyz me ta hra bude bavit i tim ostatnim.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 25/09/2008 23:47:15
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 25/09/2008 :  23:50:53  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Jace, tento thread neni pre whinerov ale je "o druhej strany mince" ak ti to nieco hovori co ale dost pochybujem..

je rozdiel ked napises : Mne sa nepaci toto, toto a toto a podla mojho nazoru je toto ovela lepsie v inej hre ako tu.. a ked napises: Mne sa nepaci toto a toto a toto a kto si to nevsimol alebo nesuhlasi je drbnuty obmedzenec co nikdy nic ine nehral. (prepac ze ta necitujem ale nema zmysel to balit do pozlatka)..takze to je prvy problem.

Durhy problem je ten ze si myslis ze existuje univerzalny nazor.. ten tvoj.. Neexistuje..tvoj nazor ma rovnaku vahu ako moj alebo kohokolvek ineho.. ja akceptujem ze tebe sa zda pvp v GW lepsie (i ked obaja si pod pojmom PvP predstavujeme inu vec) a ze combat system vo WAR ta nudi.. ale s tym nesuhlasim...takze podla teba by som mal byt obmedzenec co nic ine nehral... a to je tiez blbost..takze nieco tu nesedi.. povedz si nazor, mozme o tom hovorit, ale nehovor ze co povies ty je jedine spravne a nazory ostatnych su mimo "pretoze GW je najsamlepsejsia hra na svete"..

A nadavam ti do retardov? :P to bola skor otazka..i ked uznavam ze recnicka.


Edited by - ManiaCCC on 25/09/2008 23:52:41
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/09/2008 :  23:57:04  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Jace, tento thread neni pre whinerov ale je "o druhej strany mince" ak ti to nieco hovori co ale dost pochybujem..

je rozdiel ked napises : Mne sa nepaci toto, toto a toto a podla mojho nazoru je toto ovela lepsie v inej hre ako tu.. a ked napises: Mne sa nepaci toto a toto a toto a kto si to nevsimol alebo nesuhlasi je drbnuty obmedzenec co nikdy nic ine nehral. (prepac ze ta necitujem ale nema zmysel to balit do pozlatka)..takze to je prvy problem.

Durhy problem je ten ze si myslis ze existuje univerzalny nazor.. ten tvoj.. Neexistuje..tvoj nazor ma rovnaku vahu ako moj alebo kohokolvek ineho.. ja akceptujem ze tebe sa zda pvp v GW lepsie (i ked obaja si pod pojmom PvP predstavujeme inu vec) a ze combat system vo WAR ta nudi.. ale s tym nesuhlasim...takze podla teba by som mal byt obmedzenec co nic ine nehral... a to je tiez blbost..takze nieco tu nesedi.. povedz si nazor, mozme o tom hovorit, ale nehovor ze co povies ty je jedine spravne a nazory ostatnych su mimo "pretoze GW je najsamlepsejsia hra na svete"..

A nadavam ti do retardov? :P to bola skor otazka..i ked uznavam ze recnicka.



Boha krista... vsak nic, co jsi napsal, jsem nikde neprohlasil. Neplati si te nejaka politicka strana jako sveho hlavniho demagoga?
Zkus si v te sve hlavicce nejdriv rozsvitit a pak sem neco napis, diky.

MMOs failed.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 26/09/2008 :  00:00:38  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace
Boha krista... vsak nic, co jsi napsal, jsem nikde neprohlasil. Neplati si te nejaka politicka strana jako sveho hlavniho demagoga?
Zkus si v te sve hlavicce nejdriv rozsvitit a pak sem neco napis, diky.



quote:
Vam to tak neprijde, protoze jedine, co jste kdy hrali, bylo WoW, camelot a podobne klikaci sux hry a tak berete klik, pauza, klik, pauza jako samozrejmost.

Porucha kratodobej pameti? Myslim ze dnes sa to uz da liecit :P
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 26/09/2008 :  00:05:06  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

(i ked obaja si pod pojmom PvP predstavujeme inu vec)


tak pvp je snad jedno a to iste, to nie ej vec pohladu...vec pohladu je to, ake mas na to pvp naroky, v tom sa to dost lisi... u vas dvoch zda sa obzvlast, kazdy ma to svoje, kazdy o tej druhej hre vie skoro hovno...druha vec je to, ze jace odsudzuje combat system vo who, ktory vyskusal, aj ked ako lvl xxx, ale vyskusal, a ty si odsudil pvp v gw celkovo, o ktorom nemas ani paru, lebo za tie 2 dni si mohol dat akurat tak dat 5 krat ra a poved si nasrat, toto je na mna moc tazke, vymysliet si sam build a este ho aj efektivne zahrat... inak napriek setkemu ten who asi aj tak kupim, nieco hrat treba a aj napriek setkemu co ma na tom odradza (grafika, spomaleny combat system, preferovanie class) to vyzera ze massive pvp bude sranda a o to mne ide asi najviac
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/09/2008 :  00:05:38  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ten post byl pro autory do nebe volajicich nesmyslu a v lehci podobe ho podal i punky, jehoz post je naprosto ignorovan z duvodu (zrejme) nizke radikality.

Za to, ze jsi vztahovacny, nemuzu, ale kvuli jednomu blbeckovi nehodlam nijak menit styl sveho psani.

MMOs failed.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 26/09/2008 :  00:15:18  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Nebožťíka Conana jsem definitivně pohřbil už tři týdny po releasu, někde na lvl 40, combat systém ovšem mnohé napověděl daleko dřív. WHO má mnohé prvky combat systému WOW, což je osvědčený systém, který Mythic překopal k obrazu svému a IMHO velmi dobře i když zatím je PvP pro lvl 25BW jen nudné low lvl scenária, které jsou maximálně dopňkem ke questům a zdaleka ne end-game PvP. Co se chyb, bugů, glitchů týče, tak vím pouze o následujících:

1: Přednastavené mouse-scroll-buttony, které nejdou změnit, nechápu PROČ!!
2: Už od releasu warpující mobi
3: Questy a scenária questy jsou pod stejným NPC ("journey to: and speak to:" questy, což je spíše hodně stupidní featura než bug)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 26/09/2008 :  00:16:08  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Punky

quote:
Originally posted by ManiaCCC

(i ked obaja si pod pojmom PvP predstavujeme inu vec)


tak pvp je snad jedno a to iste, to nie ej vec pohladu...vec pohladu je to, ake mas na to pvp naroky, v tom sa to dost lisi... u vas dvoch zda sa obzvlast, kazdy ma to svoje, kazdy o tej druhej hre vie skoro hovno...druha vec je to, ze jace odsudzuje combat system vo who, ktory vyskusal, aj ked ako lvl xxx, ale vyskusal, a ty si odsudil pvp v gw celkovo, o ktorom nemas ani paru, lebo za tie 2 dni si mohol dat akurat tak dat 5 krat ra a poved si nasrat, toto je na mna moc tazke, vymysliet si sam build a este ho aj efektivne zahrat... inak napriek setkemu ten who asi aj tak kupim, nieco hrat treba a aj napriek setkemu co ma na tom odradza (grafika, spomaleny combat system, preferovanie class) to vyzera ze massive pvp bude sranda a o to mne ide asi najviac



Tak to sa mylis :).. ja si pod pojmom PvP predstavim system.. vo WAR je to teda RvR.. system kde sa dobyjaju strategicke body, hrady, ziskavaju body, ktorymi sa posuvas dalej v zonach atd.. Do tohto systemu samozrejme spada aj to ze PvE je viazane na RvR teda aj na PvP system a ze cielom tohto systemu je dobyt nepriatelske mesto..je smaozrejme toho viac..

Jace si pod pojmom PvP predstavuje hlavne boj.. od swapovania zbrani az po nieviem co vsetko... potom do toho zahrna podporu PvP-cakorv v ramci turnajov a odmien.

Podla mna PvP system v GW je ale uplne o niecom inom.. Je to o tom ze sa hra v urcitych arenach vo vacsine pripadov s vyrovanymi poctami hracov na oboch stranach, s rovnakym gearom a setupom.. A podla mojho nazoru je WAR pvp system dalek daleko pred GW pvp systemom..

Potom sa mozme bavit o combat systeme.. Uznavam, WAR ma stale v combat systeme dost bugov.. ci uz je to warpovanie, ze moralne ability dost casto nefunguju tak ako maju a podobne..ale urcite to nie je "skill-less" alebo nejaky banalny.. V tomto ale neviem porovat GW a WAR kedze ja na hru potrebujem nie len obstojny combat system ale aj kvalitny PvP system priamo v hre.. A odpuste, ale ten v GW ja nevidim.

Edited by - ManiaCCC on 26/09/2008 00:18:04
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 26/09/2008 :  00:31:19  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
heh, proste pvp je pvp, player versus player, nie je to pojem ktory sa da vylozit inak, aj who aj gw ma pvp, to ze ty si predstavujes pod pojmom massive bitky, kde rozdielnost lvlu, equipu a skillov hra celkom rolu je v pohode, jace si pod tym predstavuje suboje s vyrovannym poctom na oboch stranach, s rovnakymi podmienkami...to znamena rodzielny styl, druh, typ, preloz si to kao chces, ale stale su obidva pvp... ja mam rad oba druhy... oba su zabavne...ale keby si mal vybrat kde sa ukaze viac skill jednotlivca, teamu to uz je jedno v akom pocte, tak jednozcane vedie gw... napr ked dam ako priklad l2 (neviem ci take veci presne existuju aj v who, ale hp potiony aspon isto), tam proste existovali veci ako bsoe a ked si v pvp dostaval na kakac, hodil si bsoe ktore ta bez nejakeho delayu hodilo mimo boj a zchranil si si prdel... zabavne to bolo, hralo sa to tiez skvele, ale pvp zalozene na skille, skusenostiach a rozmyslani sa v tom hladalo len tazko (jako jasne ze je to blby priklad, napr na cskach to bolo tiez o taktike, tiez ste ako grupy taktizovali, tiez zaviselo na jednotlivcovi ci grupa prezije alebo skape, ale je to uplne iny pristup jak v gw)

dalsia vec je, ze nemozes napisat "A podla mojho nazoru je WAR pvp system dalek daleko pred GW pvp systemom.." ked ako sam tvrdis su to rozdielne systemy... obidva tak rozdielne, ze ich jednoducho nemozes hentak lahko porovnavat

Edited by - Punky on 26/09/2008 00:32:14
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 26/09/2008 :  00:37:55  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mno, zas asi budem trosku nesuhlasit :) ale uz sa fakt nechcem dotahovat...

Len poviem tolko, ze PvP v GW som prirovnaval k FPS hram z dovodu ze PvP system (myslim ze ten system je dolezite slovo) je prakticky rovnaky FPS hram.. vies presne do coho ides, proti komu ides, vies ze mate rovnake sance atd.. Toto mi dokonalo sedi do FPS hry..ale ak sa bavime o MMORPG hre, tak to ja zrovna hladam nieco ine.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 26/09/2008 :  00:54:40  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
pvp gw muzu prirovnat k fps asi jako aston martin k felicii, taky to sou oboji auta : -)
jediny v cem bych videl podobnost je ze se oboji odehrava v nejakej uzavrenej arene pri stejnym poctu lidi, tim ale veskera podobnost konci, pocinaje naroky na hrace, konce celkovym systemem : -)

a jen tak pro tvoje info, i na equipu v GW kurevsky zalezi, jen ti neni schopnej poskytnou rozhodujici vyhodu

Edited by - Arach on 26/09/2008 00:56:01
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/09/2008 :  01:00:35  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ale v GW nevis, proti komu jdes. Zkus si spocitat, kolik je kombinaci 8 slotu skillu z celkoveho poctu pres 600 nehlede na rozlozeni atribut.

A pokud sis nevsiml, ja odsuzuji combat system, ne to tvoje dobyvani hradu nebo co. Proste logicky pokud me nudi samotny boj, ktery ma byt 90% naplne WAR, tak uz mne jsou nejaky hrady celkem u prdele, kdyz se budu vetsinu casu snazit neusnout.

Ja jsem nechtel, aby WAR implementoval combat system z guild wars, ale aby implementoval alespon nejaky. To staticke krecovite klikani bez jakekoli dynamiky a takrka nulovymi moznostmi proste neni combat system, ale WoW like bullshit.
Kdyz pvp for fun, tak at se na to aspon pekne kouka a dobre se to hybe. To je snad jasne, ze do masivnich bitev nepujde prevest arenovy combat system, ale rozhodne tvurci nemuseli promrhat tri roky, aby vytvorili to, co tu milionkrat bylo predtim. A ja se jen divim, ze si to jeste nechavate libit a jako ovce jim to zerete.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 26/09/2008 01:04:38
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 26/09/2008 :  01:03:52  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

vies presne do coho ides, proti komu ides, vies ze mate rovnake sance atd...


pokial hras ladder zapasy, tak nevies kde budes hrat, nevies proti komu budes hrat, nevies co ten dotycny super bude hrat, nevias ako s tym danym buildom bude hrat...pokial hras turnaje, tak vies kde a vies s kym ale to je vela krat horsie, pretoze kazdy sa na teba moze pripravit a ty ho prave prekvapis niecim inym... v fps sa tie superiace teamy uz vacsinou nejak poznaju...vies ake zbrane su dostupne, vies co mozes cakat....v gw proste stlacis "start" a cakas co sa bude diat...takze dajme tomu ze tvoj pvp system vylucujem ako spolocny bod pri fps a gw... myslis ze sa to este nejak dalej porovnat?

inak pokial by mal wjo nejake organizovane areny ako bonus, kde by to bolo rozlisovane podla lvl s roznymi typmi objectives a trosku inak rieseny ten combat system, bol by pre mna asi who dokanala hra...massive pvp o mesta hrady a zamky a ja neviem co este + ako bonus napr rozdrvit nejaku nepriatelsku order/dest guildu v nejakom "ferovom" pvp... mozno sa to ale nejak este vyvinie, je to von strasne kratzko na nejake sudy, aj ked pochybujem ze s tym combat systemom sa bude nieco robit, myslim ze vela ludom to vyhovuje aj tak ako to je teraz
Go to Top of Page

Glorgar
Starting Member

2 Posts

Posted - 26/09/2008 :  01:13:00  Show Profile Send Glorgar a Private Message  Reply with Quote
No mne sa zda ze hlavny problem co tu mate je ze sa bavite len o PvP a neuvazujete o pojme MMORPG PvP.
Ako WAR je ciste MMORPG PvP(to prve M znamena Massively).

To jest plno ludi z jednej a z druhej strany sa stretava a mlatia sa medzi sebou. Pricom ty co su koordinovany a na TS/VT maju velku vyhodu.

Uz len pri plneni public questov som sa stretol s 20+ ludmi na oboch stranach a to som len v T2. A nie som obmedzeny nejakou instanciou (citaj BG)alebo arenou.

GW a v podstate aj WoW je podla mna len MORPG (M ako multiplayer, o ziadnom massively tam nemoze byt rec) co sa tyka PvP. A netvrdte mi ze vo WoW je MMORPG PvP, kedze neni, v podstate vdaka arenam a lietajucim mountom blizzard tak do.pip world PvP, ze medzi PvP a PvE serverom nie je skoro ziadny rozdiel.

Co sa tyka pouzivani potakov, drog, specialnych veci, tu predsa ide o to aby sa dobilo superove mesto a vsetko je dovolene, nehrame sa tu na nejakych fair play hracov. Ked mozem strelit tu Witch strigu do chrbta tak to spravim nepojdem jej predsa pred nos a este budem zalezeny v krikoch aby ma bolo co najmenej vidiet. A pred tym si este slahnem potak co mi zvysi moj skill ak to uznam za vhodne.


Toto je proste Vojna a nie nejaky e-sport a dufam ze ich ani nikdy nenapadne z toho spravit take nieco, to by bol podla vsetkeho koniec WAR.

/Irony on
Je dost multiplayer hier ktore sa hraju ako e-sport. Tak ak chcete e-sport tak si kupte e-sport hru. Napriklad WoW :-)
/Irony off

P.S. Inac nechapem ludi co vyhodia peniaze za nejaku hru a potom tvrdia ako je nanic a dalej ju hraju.
Ja som hral napriklad Vanguard az 3 dni a potom som ho zmazal a zahodil media do kosa. Ale ani ma nenanpadlo ist niekam na Vanguard fora a pisat tam aka je to zla hra. Je to problem vyvojoveho studia ze ludi to neoslovilo a nikto si to v podstate nepredplaca.

Stultitia est contagiosa

Edited by - Glorgar on 26/09/2008 01:19:56
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 26/09/2008 :  01:29:15  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
sak jasne, to nikto (teda aspon ja nie :D) nevyvracia, obe hry su pvp, ale na 10000 mil od seba, kazda ma svoje pre a proti a preto kazdu tu hru hraju ludia podla toho, co od toho pvp ocakavaju... ja som len proste reagoval na tie keci typu ze gw ma o nicom pvp, who ma lepsi system, hrajte rovno nejaku fps a nie gw atd...pretoze typek tvrdiaci toto to proste bere z pohladu "riesis tu sracky ohladom who a pritom hras hru ktoru som ja preskakal komplet behom 2 dni a za ten cas som jednoducho zistil ze to pvp tam jedoducho sux, pretoze je to nieco ine ako ocakavam, takze si do teba rypnem a ostatni ma snad podporia, som na fore o who, nie gw" a potom vybehne na jaca s argumentom "kolko to hras den? a bol si uz vobec na nejakom vacsom pvp?" proste cela debata divna, cela o nicom, ale dobre sa mi na tom bavi celkom

nooo, to ze sa mu hra nepaci a hra ju aj tak dalej je celkom psycho no, je to proste asi divny typ :) ale to ze sa ti hra nepaci a napises o tom na fore je celkom bezne a vpohode podla mna... napr predtym ma odradzala od who grafika, sice som videl nejake videa kde bol suboj dvoch "sworderov" a ten vyzeral stylom sek, 2 sekundy pauza, sek, 2 sekundy pauza atd, ale to bolo relativne v pohode, to bolo video z bety a vravel som si ze real mozno bude iny...teraz neviem, ked niekto tvrdi ze je to tak aj v skutocnosti, je to dalsia z veci ktora ma odradza, takze ja zdielanie aj negativnych informacii o hre berem uplne v pohode

Edited by - Punky on 26/09/2008 01:33:53
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/09/2008 :  01:32:15  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No diky lidem, kteri pisou co a proc jim vadi, mohou dalsi lide usetrit prachy a tohle snad neni oficialni forum a znovu pripominam, precti si nazev topicu.

Vsak ja proti unfair podminkam nic nemam, kdyz to neni v ramci competitive pvp, ale proste chci, aby me bavil boj, aby to melo nejakou stavu. Kdyz jsem se dival na souboje z WAR na youtube, tak jsem si rikal, ze to snad musi bejt nejaka ranna faze vyvoje, protoze neco tak odpornyho by soudny clovek nevypustil ven. A ono se to stalo.

Takze po zkombinovani totalne nudneho combat systemu s ohyzdnymi animacemi vznikne skutecne nepekny titul. Kdyby mi jeblo v palici, tak snad i prohlasim neco ve stylu: bezte si hrat [vlozte libovolnou webovku], tam mate taky dobyvani uzemi a vyhodou je, ze se nemusite divat na tu hruzu, kterou se par lidi odvazuje nazyvat soubojem.

Probudte se, je rok 2008. Warhammer je sto let za opicema.

MMOs failed.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 26/09/2008 :  01:51:17  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Jace, ked uz sa tu zacina rozpravat normalne, tvoja retardovanost proste musi vzdy zauradovat..zacni nad sebou premyslat.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/09/2008 :  01:51:58  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Je to tak no. A vzdy se na ni chytne ten samy clovek.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 26/09/2008 01:59:15
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 26/09/2008 :  04:02:06  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Skus raz nazor prezentovat ako nazor a radoby inteligentne hlasky na konci prispevkov si strc za klobuk.. Som si vsimol ze ty inak normalny prispevok dokazes totalne zabit poslednou vetou. Nieco tu 100 rokov za opicami je ale WAR to nebude.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 26/09/2008 :  06:02:58  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Skus raz nazor prezentovat ako nazor a radoby inteligentne hlasky na konci prispevkov si strc za klobuk.. Som si vsimol ze ty inak normalny prispevok dokazes totalne zabit poslednou vetou. Nieco tu 100 rokov za opicami je ale WAR to nebude.



Prober se ty. Prispevek na ktery reagujes obsahuje pomerne konkretni pripominky a je zakonceny osobnim zhodnocenim pisatele. Formalne je naprosto v poradku a jestli se ti na nem neco nelibi, tak proc proboha ctes topik, kde hrozi, ze se dozvis i neco negativniho na tvou vysnenou gamesu?

Ad topik:
Mluvilo se tu o grafice. Nutno rict, ze je nezbytne nutne zapnout pres aplikaci graficke karty antialiasing a anizotropni filtrovani pro tuhle konkretni aplikaci. Je ostuda, ze to who neumoznuje (implementace celkem trivielni zalezitost). Bez toho ta grafika opravdu vypada jak z roku 1990 a zpocatku sem z toho byl dost rozcarovany.

+ Po par dnech musim rict, ze celkove na me grafika dela velmi dobry dojem. Je stylizovana podobne jako Warcraft, ale mnohem mene napadnym zpusobem. Ve vysledku se mi libi skoro vic.

- Co vsak vyvojarum neodpustim jsou totalne odflaknute postavy. Mizerne detaily, misty vypadaji proste skarede, silene animace (anime elfky?), chyby (spatne navazane animace, diry v modelech, atd). To jsou veci, ktere by si imho vyvojar u hracskych postav nemel dovolit udelat, proste pro to, ze na svou postavu hrac kouka 100% herniho casu.

+ Pozitivne hodnotim grafiku GUI. Jemna a stylova, nerusi, vyborna prace. Jedina vytka snad k ikonkam. Poznat z buffu a debuffu co je co je problem (ale u ikonek to holt neni nikdy jednoduche).

+ Engine umi pixel i vertex shadery. Spekularni odlesky, environmental mapping, dost mozna i par dalsich veci. Misty je to pouzite trosku nestastne a misty je to pouzite chybne (zvlaste environmental mapping obcas kravi).

- Jestli se hodne nepletu, tak engine neumi normalove mapy. Coz je obrovska chyba a imho to dela tak 50% vysledneho dojmu. Vzhled AoC a WHO se lisi predevsim timhle detailem.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 26/09/2008 :  06:14:04  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
- Bugy. Warpovani mobu, nezasazitelni mobove, rozsynchronizovani mobove (stojite v nem a you are too far away), nesmyslne evadovani mobu, range bug (mob mlati za behu prestoze je visuelne 50 metru daleko), atd.

- Dalsi hromada neprijemnych "featur", jako treba ze postava casto zustava vyset v "combat" postoji a neda se to nijak zrusit (mluvit se svym nadrizenym a pritom na nej mirit mecem je proste divne).


Herni system:
Tezko soudit. Plus je, ze zatim nevyplavala nejaka katastrofalni chyba jako nefukcni staty. Naopak vse se zda celkem promyslene a funkcni.
- ovladani. Mozna je to jen mou neznalosti, ale veci jako self casting, mouseover casting, range check, atd. proste strasne chybej. Pokud se tyhle veci nejak daji zapnout, beru zpet (a budu vdecny za info).

- zatim mi to prijde jak wow. RvR zona funguje uplne stejne jak "hellfire pvp". Jediny rozdil je s tim, ze quest neni na zabrani vezi. Na ziskani renownu je ale stejne nutne, aby vez nejdriv zabral protivnik. Scenarka jsou proste wow battlegroundy se vsim vsudy. Tank je tu stejne nanic (dobre guard je hodne silna abilita, ale stat porad vedle healera neni moc zabavne kdyz se bojuje 50 metru daleko, navic na kouzla tusim nefunguje (nebo mi to aspon prislo). Mozna se to zlepsi s tim, jak se to lidi naucej hrat), vecne stoji v nejake frostnove a bez healu je dost k smichu. Vliv vysledku bgcek na vyvoj rvr muze byt docela zajimavy, ale nejak z toho necitim nejaky znatelny vliv osobni ucasti hrace.

+ public questy. Samotny system mi neprijde az tak super. Pro pickup hrace to muze asi byt dobre, ale pickup hru ja v mmo nehledam. Kladne vsak hodnotim docela hodne docela zajimavych scenaru, ktere povetsinou dokonce funguji. Stoji za to si vsechny public questy aspon jednou zkusit uz jen pro to, ze jsou fakt pekne a zajimave udelane.

-more2comel8er-
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,37 seconds. on eygor Snitz Forums 2000