Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Druha strana mince WHO
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/09/2008 :  15:56:03  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Jace, u teba je to jasny problem :).. na PvP mas pohlad uplne iny pohlad ako tvorci a mnoho fanusikov tejto hry. .Ty cakas areny, Guild Wards, futbalovy zapas vo fantasy podobe. Ty si myslis ze si narocny? :) Z mojho pohladu je Guild Wars alebo Areny vo WoW-ku take "Soft" PvP z uvedenych dovodov. WAR proste neni pre teba..co od toho ocakavas tam (chvalabohu) nikdy nebude.

Ty si proste pod pojmom competitive PvP predstavujes nieco ine ako tvorci WAR alebo aj ja. Ak mas pocit ze to co tam chyba je pre "narocnejsich", tak ok.. kludne to tak volaj.. Ja som ale toho nazoru ze taketo veci pre "narocnejsich" do WAR vobec nepatria..

Edited by - ManiaCCC on 24/09/2008 15:58:09
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 24/09/2008 :  16:07:13  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
proc by se v pvp nemohli potkavat ruzne levely nebo nevyrovnane clasy? proc by se nemohli pit potiny? to prece muzou vsichni .. vsichni si muzou vzit tu podle nich nejlepsi clasu .. to nejlepsi vybaveni a pouzivat nejefetivneji ty nejlepsi skilly a nejleopsi consumable vybaveni ... proc by tohle melo znamenat ze je to spatna hre?

bez hrat fotbal a pak nekoho obvinuj ze je lepsi nez ty a ze je fotbal proto spatna hra :) vsichni maji uplne stejne podminky ... nastaveni hryje dane ... tak si nestezuj ze sis vybral spatne ... vyber si lip delej to lip a bude to pak lepsi ... ale nebude to mit vliv na to jaka je hra jen na tvuj zazitek :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/09/2008 :  16:07:18  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Je to tak, pro mě je PvP nějako jako fotbalový zápas. Pokud jsou někde naprosto stejné podmínky, tak rozhodují dvě věci : skill a stěstí :) A o to první jde u PvP her především... bohužel to není případ WAR, i když bych byl za to moc rád.

No každopádně zkusím se do toho víc ponořit, i když už teď je jasné, že PvP tak, jak ho vyznávám já, se ve WAR bohužel nedořežu :/

MMOs failed.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 24/09/2008 :  16:16:23  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Je to tak, pro mě je PvP nějako jako fotbalový zápas. Pokud jsou někde naprosto stejné podmínky, tak rozhodují dvě věci : skill a stěstí :) A o to první jde u PvP her především... bohužel to není případ WAR, i když bych byl za to moc rád.

No každopádně zkusím se do toho víc ponořit, i když už teď je jasné, že PvP tak, jak ho vyznávám já, se ve WAR bohužel nedořežu :/

ve fotbale nevycitas nikomu ze lip trenoval ze ne ... nebo ze je treba o hlavu vyssi ... nebo ma lepsi kopacky ... pustit do pvp vsechny s tim ze si muzou zvolit jak tam pujdou pripraveni a vybaveni je dobry zpusob ... a je to realnejsi nez to co je treba v arenach WoW

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 24/09/2008 :  16:24:14  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
1.) areny ve WoW jsou fer a kazdy ma stejne podminky, vyber si classu jakou chces, vyber si spoluhrace setup jaky chces, + pravidla sou jasne dana... a dokaz ze si nejlepsi.. je to easy..

2.) Jace - WHO neni ani tak PvP ale spis "RvR".. to bude mozna tvuj problem.

Edited by - qsubt on 24/09/2008 16:24:41
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 24/09/2008 :  16:30:50  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Jace: takovy pvp jako bylo v GW uz nebude v zadnej jinej hre, bohuzel, dnesni hraci vyzadujou uplne jinej styl, staci si to tady precist :-)
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/09/2008 :  16:32:49  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Je to tak, pro mě je PvP nějako jako fotbalový zápas. Pokud jsou někde naprosto stejné podmínky, tak rozhodují dvě věci : skill a stěstí :) A o to první jde u PvP her především... bohužel to není případ WAR, i když bych byl za to moc rád.

No každopádně zkusím se do toho víc ponořit, i když už teď je jasné, že PvP tak, jak ho vyznávám já, se ve WAR bohužel nedořežu :/



Mam otazku: Kto je viac "skilled" a mal viac stastia? Particka zohratych chalanov ktory dokazu porazit dalsiu particku zohratych chalanov v zapase s rovnakymi podmienkami na oboch stranach s rovnakymi moznostami alebo nejaky typek ktory si len tak poda troch dalsich ktory maju relativne silnejsie classy, lebis gear porpipade vyssi level? ..

Jasne, je to relativne.. zalezi od toho ako moc su ti traja noobikovci ale jedno viem urcite. Tu druhu situacia v GW nezazijes a asi aj tazko natrenujes.

Edited by - ManiaCCC on 24/09/2008 16:33:34
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/09/2008 :  16:33:23  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jenze pak se to meni spis ve frasku. Sam hraju na open rvr serveru, kde proste ocekavam, ze jdu po lese a vyskoci na me zlej ork a da mi do drzky a proti tomu nic nemam... to spis naopak. Me mrzi absence neceho, co by me nutilo pracovat spis na sobe nez farmit na gear.

MMOs failed.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/09/2008 :  16:34:56  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Jenze pak se to meni spis ve frasku. Sam hraju na open rvr serveru, kde proste ocekavam, ze jdu po lese a vyskoci na me zlej ork a da mi do drzky a proti tomu nic nemam... to spis naopak. Me mrzi absence neceho, co by me nutilo pracovat spis na sobe nez farmit na gear.


Ak nebudes pracovat na sebe tak na konci bude z teba len dalsi priemerny WAR hrac..co mimochodom bude 99% z nas :) .. Vies.. to su take somariny ze vo WoW alebo vo WAR nema zmysel na sebe pracovat..

Edited by - ManiaCCC on 24/09/2008 16:35:26
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/09/2008 :  16:39:01  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC
Mam otazku: Kto je viac "skilled" a mal viac stastia? Particka zohratych chalanov ktory dokazu porazit dalsiu particku zohratych chalanov v zapase s rovnakymi podmienkami na oboch stranach s rovnakymi moznostami alebo nejaky typek ktory si len tak poda troch dalsich ktory maju relativne silnejsie classy, lebis gear porpipade vyssi level? ..

Jasne, je to relativne.. zalezi od toho ako moc su ti traja noobikovci ale jedno viem urcite. Tu druhu situacia v GW nezazijes a asi aj tazko natrenujes.



I tohle je v GW mozne, ale nikdo, kdo ma mozek, tohle neudela... Navic pve a pvp je tam striktne rozdeleno a PvP only postavy do pve nemaji dokonce ani pristup. Ale je to dano tim, ze gw neni az tak uplne mmorpg v tom pravem slova smyslu, ale takovy hybrid.

A jak tak koukam na moznosti WAR, tak o nejakem skillu nemuze byt moc rec. To je to same jako prohlasit, ze WoW ma nejake PvP...
Proste staci prijmout, ze RvR je jen jakesi lepsi PvE proti lidem, a neni s WAR problem.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 24/09/2008 :  16:47:37  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Jenze pak se to meni spis ve frasku. Sam hraju na open rvr serveru, kde proste ocekavam, ze jdu po lese a vyskoci na me zlej ork a da mi do drzky a proti tomu nic nemam... to spis naopak. Me mrzi absence neceho, co by me nutilo pracovat spis na sobe nez farmit na gear.

fraska je dat vsec to samy a ruzne je prebarvit a rikat tomu balance ... GW dojelo na to ze tam nezalezelo na tom co umis nebo na tom jak barevny mas vybaveni ale jen na tom jaka si class a jaky mas kamarady ...

a ve WAR? kdyz ti vadi ze ma nekdo lepsi clasu tak tu svoji bud nenumis hrat nebo sis proste spatne vybral .. na zacatku majii hrace stejny moznosti si zvolit to nedela hru spatnou ... to ze neumis hrat muzes dohnat a naucit se :) ... ze ma nekdo vyssi level a porazi te? zas to ma vic pricin ... a reseni ... pravdepodobne to ale bude spis tim ze ty mas level nizsi .. zacal si hrat pozdeji nebo levelujes pomaleji ... to ale taky neznamena ze je hra spatna :) a ze ma nekdo lepsi vybaveni? sezen si ho ... vzdycy mas moznost byt lip pripraveny nez ostatni ... pokud tomu ten cas venujes :) a i tak mas vzdycky pravo prohrat :)

prestan si stezovat co kdo blbe udelal a ze ty prohravas protze to tak je nastaveny a zacni na sobe pracovat ... v GW to bylo easy ..z acal si s max levelem i vybavenim ... nemusel si nic pro to abys byl nejlepsi ... tady budes muset :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 24/09/2008 :  16:52:39  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Jace

Jenze pak se to meni spis ve frasku. Sam hraju na open rvr serveru, kde proste ocekavam, ze jdu po lese a vyskoci na me zlej ork a da mi do drzky a proti tomu nic nemam... to spis naopak. Me mrzi absence neceho, co by me nutilo pracovat spis na sobe nez farmit na gear.

fraska je dat vsec to samy a ruzne je prebarvit a rikat tomu balance ... GW dojelo na to ze tam nezalezelo na tom co umis nebo na tom jak barevny mas vybaveni ale jen na tom jaka si class a jaky mas kamarady ...




rofl
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/09/2008 :  16:52:55  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

quote:
Originally posted by ManiaCCC
Mam otazku: Kto je viac "skilled" a mal viac stastia? Particka zohratych chalanov ktory dokazu porazit dalsiu particku zohratych chalanov v zapase s rovnakymi podmienkami na oboch stranach s rovnakymi moznostami alebo nejaky typek ktory si len tak poda troch dalsich ktory maju relativne silnejsie classy, lebis gear porpipade vyssi level? ..

Jasne, je to relativne.. zalezi od toho ako moc su ti traja noobikovci ale jedno viem urcite. Tu druhu situacia v GW nezazijes a asi aj tazko natrenujes.



I tohle je v GW mozne, ale nikdo, kdo ma mozek, tohle neudela... Navic pve a pvp je tam striktne rozdeleno a PvP only postavy do pve nemaji dokonce ani pristup. Ale je to dano tim, ze gw neni az tak uplne mmorpg v tom pravem slova smyslu, ale takovy hybrid.

A jak tak koukam na moznosti WAR, tak o nejakem skillu nemuze byt moc rec. To je to same jako prohlasit, ze WoW ma nejake PvP...
Proste staci prijmout, ze RvR je jen jakesi lepsi PvE proti lidem, a neni s WAR problem.


Doteraz som ta este povazoval za cloveka co vie o com hovori :) teraz uz vidim ze nemas najmensiu paru co potis.. dve veci.. Zisti si co vsetko moze byt "skill" a co vsetko moze byt "PvP".. potom snad sa mozme o niecom bavit.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/09/2008 :  16:58:40  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
eagle : prestan mi davat do huby neco, co jsem nerekl. Ja si nestezuju, ze me nekdo ownuje.
Nafarmit si pvp gear a ability neni o skillu ani trochu, ale o tom, kolik casu mas.
GW dojelo na to, ze vetsina lidi jsou wowkari, kteri nemaji na praci nic jinyho nez mlatit retardni moby, a na jiz zminovany priserny skill balance, ktery hru prakticky odstrelil. Jelikoz je WAR skoro wow like, tak urcity transfer ocekavam i tady.

Proste typicky mindset hracu MMORPG je takovy, ze maji svou postavu, o tu pecuji pomalu vic nez o pritelkyni a pak s ni chteji ownovat nooby. Tohle je mentalita drtive vetsiny takovych lidi.
V GW mas vse hned a zamerujes se jen na boj, ktery probiha na vyssich urovnich 8vs8, nizsich pak 4vs4 a byly to drive turnaje o hodnotne ceny v radu desitky tisic dolaru.
Jelikoz jsem u GW stravil roky a hral pouze pvp, tak proste prehled mam a WAR, conan nebo i to WoW se, co se tyce pvp, GW nevyrovnaji, ani kdyby se na hlavu stavely. Co se pve tyce, tak tam GW zase tezce prohrava a kterakoli ze zminenych variant je lepsi.
Je zase fakt, ze GW je pro zacatecniky strasne nedostupna hra a je nutny projit mnoha stadiemi frustraci, nez se vytrenujete na nejakou prijatelnou uroven, ale to uz je holt dan za kvalitni koncept.

Ja jsem sem neprisel fuckovat WAR, ale spis kriticky zhodnotit hru, ktera o sobe prohlasuje (alespon z videi s devs), ze ma kvalitni a navykove PvP. To podle me neni pravda a WAR po strance PvP dokaze uspokojit jen WoWkare, kterych je ale tolik, ze to ve vysledku vyjde na stejno.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/09/2008 :  17:01:35  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

quote:
Originally posted by Jace

quote:
Originally posted by ManiaCCC
Mam otazku: Kto je viac "skilled" a mal viac stastia? Particka zohratych chalanov ktory dokazu porazit dalsiu particku zohratych chalanov v zapase s rovnakymi podmienkami na oboch stranach s rovnakymi moznostami alebo nejaky typek ktory si len tak poda troch dalsich ktory maju relativne silnejsie classy, lebis gear porpipade vyssi level? ..

Jasne, je to relativne.. zalezi od toho ako moc su ti traja noobikovci ale jedno viem urcite. Tu druhu situacia v GW nezazijes a asi aj tazko natrenujes.



I tohle je v GW mozne, ale nikdo, kdo ma mozek, tohle neudela... Navic pve a pvp je tam striktne rozdeleno a PvP only postavy do pve nemaji dokonce ani pristup. Ale je to dano tim, ze gw neni az tak uplne mmorpg v tom pravem slova smyslu, ale takovy hybrid.

A jak tak koukam na moznosti WAR, tak o nejakem skillu nemuze byt moc rec. To je to same jako prohlasit, ze WoW ma nejake PvP...
Proste staci prijmout, ze RvR je jen jakesi lepsi PvE proti lidem, a neni s WAR problem.


Doteraz som ta este povazoval za cloveka co vie o com hovori :) teraz uz vidim ze nemas najmensiu paru co potis.. dve veci.. Zisti si co vsetko moze byt "skill" a co vsetko moze byt "PvP".. potom snad sa mozme o niecom bavit.



No pokud povazujes za skilled to, ze postava s horsim equipem rozmlati nekolik s lepsim, tak klidne jo, ale WAR mi rozhodne neprijde po tehle strance takovy, ze by tohle bylo realne. Navic tady uz se jedna spis o honeni ega, coz ja klidne vypustim, pokud dovolis.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 24/09/2008 :  17:06:34  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
guildwars jsou proste hodne spatna napodobenina quake areny
a who je mmorpg s rvr i pve

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/09/2008 :  17:07:31  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Jace, i ked uznavam ze neni dobre aby za teba hovoril nieco co si nepovedal, nesuhlasim prakticky zo vsetkym co si povedal. (snad nato mam pravo)... a povedal si par kardinalnych blbosti ...ako ze vo WAR na skille nezalezi alebo ze WoW nema PvP...ak WoW nema PvP, tak si uvedom ze GW uz duplom ziadne nema.. pretoze WoW arena = viac menej cely Guild Wars PvP system - ale ak sa chces bavit o moznostiach a balacu bojov a combat system tak prosim.

quote:
ale WAR mi rozhodne neprijde po tehle strance takovy, ze by tohle bylo realne

Kolko ze hras WAR? 2 dni?


Edited by - ManiaCCC on 24/09/2008 17:10:25
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/09/2008 :  17:27:55  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Pardon, ze nedodrzuji kulturu zdejsiho fora (za kazdy post davat kecy typu: toto je ovsem muj nazor, respektuji vas nazor atd.) a rikam to bez jakekoli arogance, ale proste rict o WoW, ze ma nejake pvp... to proste neprekousnu. Ja to vase pvp zazil...

Jeste jednou opakuji, ze tvurci WAR prohlasili cosi o revolucnim pvp systemu (klidne si vyhledejte videa na youtube), a tak se ptam, zda to, co mi naservirovali, je skutecne ono nebo 1. april.

Pro lidi, co se chteji navazet do mych zkusenosti s MMO, tak rikam, ze jsem zkousel skoro vse az na age of conan, nicmene to jsem aspon videl v akci a na chvili zahral pvp, ale nijak fundovane o tom hovorit nemuzu.

Nikde jsem netvrdil, ze WAR je spatna hra. Tvrdim vsak, ze pvp system ve WAR je otresny a silne mi pripomina tu hruzu, co ma WoW. Ocekaval jsem, ze kdyz se tohle forum jmenuje Druha strana mince WHO, tak to skutecne bude forum o jeho zaporech a ne o davech fanatiku, kteri nektriticky obhajuji neco, co je evidentne spatne.

Nemyslete si, ze z toho sam mam radost. Do ty hry jsem vrazil prachy, takze jsem ji predem taky fandil a pral si, aby splnila ma ocekavani, ale bohuzel se tak (zatim) nestalo.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 24/09/2008 17:33:20
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 24/09/2008 :  17:32:55  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Jace: zdejsi radoby czsk pvp elitu o tomhle nepresvedcis, mit schopnost zhodnotit urovem pvp ve hre aniz bych to pvp v ty hre hral maji jen zdejsi borecci, viz Pertha , Shatteren nebo ManiaCCC : -)
dobre se tady flamuje, jinak forum uplne o hovne :-)
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/09/2008 :  17:39:44  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Jace a hlavne Arach..dajte si najprv dohormady co je PvP system a co je combat system, balance a podobne.. Co sa tyka WAR PvP systemu.... poznas nieco lepsie? (Alebo inac, kedze to je relativne - poznas nieco co by sa WAR PvP systemu (alebo skor RvR systemu) aspon vzdialene podobalo okrem DAoC?

Nikdy som netrvdil ze GW ma zly combat system alebo zly balance alebo moznosti a podobne.. fakt je ten ze to neviem.. Ale co sa tyka PvP systemu, GW je fakt len Quake 3 Arena v inom kabate.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/09/2008 :  17:52:57  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Pod pojmem PvP si predstavim vse, co s nim souvisi : cili combat system, balance jednotlivych class a skillu, podporu hracu (laddery, turnaje, ceny, prizemoney), positioning a jednotlive naroky kladeny na hrace (pre-protting, pre-veiling, weapon swapping, fake skillu, interrupty v radech milisekund atd.).
Znam vetsinu ceskych pvp hracu z gw, protoze je nas tak malo, ze to fakt neni tezky. Ty (bez urazky) znis jako clovek, co sel do random areny a prohlasil zomg gw suxxx a sel pryc, protoze gw ma z hlediska PvP tak neskutecne navrch oproti WAR, ze to hezky neni.

Ale proste ja se vam nesnazim vsugerovat, ze GW ma nej pvp, ale spis to, ze WAR, ac o sobe prohasoval sahodlouhe reci o tom, jak se zameri na PvP, jak to bude revolucni a kdovi co jeste, pohorel. Ja necekal zadny klon gw systemu, ale spis neco originalniho, co by hrace chytlo a nepustilo. At se vam to libi nebo ne, WAR je to same co WoW s tim rozdilem, ze se muzete ucastnit masivnich neprehlednych bitek a pouzit par radoby tactics setu. A chlacholit se kecy typu "no vsak byl teprve release, to se zmeni" je zbytecny, protoze to jadro hry je neoriginalni, sede a nudne... Alespon co se pvp tyce.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 24/09/2008 :  18:06:18  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
Jace : zdalo se mi to nebo je to hodnoceni po jednom dnu hry v zakladni lokaci.. a hned rozbory rvr atd.. jej a ja se v ty praci uz nudil
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 24/09/2008 :  18:08:09  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

A chlacholit se kecy typu "no vsak byl teprve release, to se zmeni" je zbytecny, protoze to jadro hry je neoriginalni, sede a nudne... Alespon co se pvp tyce.


souhlasim
a zrovna to samy plati o gw

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/09/2008 :  18:08:15  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Okej Jace..takze jednoznacne mame iny pohlad na PvP system (v pripade WAR je to RvR system ktory tak trochu definuje sam seba - a vtomto sa GW na WAR nechyta ani kebyze co)..ale okej..ak si myslis ze turnaje, ceny a odmeny su dolezite pre PvP, tak ti to neberiem.. len uz fakt nemam pochybonosti o tom ze sa bavime o dvoch rozdielnych veciach (mimochodom, ak by vo WAR boli turnaje s odmenamy, pre mna osobne by to bolo velke minus pre hru)

Co sa tyka mna a GW.. tak si to nepochopil.. ja som hladal MMORPG hru s dobrym PvP.. bohuzial v GW chyba ta zlozka "MMORPG" respektive je tam tak zastupena ze take WoW ju v tomto aspekte totalne valcuje.. A kedze "twitch" hru som v tej dobe uz hral (UT), tak pre mna GW bola velmi nezaujimava hra.


Edited by - ManiaCCC on 24/09/2008 18:09:34
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 24/09/2008 :  18:10:22  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
oki shrnme to,war je tvoje prvni mmorpg a nelibi se ti jeji pvp system.Nevim kde je problem,bez s5 do gw ,standartni mmorpg hry pro tebe proste nejsou.Pokud s tim mas takove problemy uz ted tak ti jen reknu ze se to casem "nezlepsi" ,cili...bay

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 24/09/2008 :  18:11:11  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
me by spis zajimalo, kde hraci GW berou tu drzost prijit ucit mythic delat mmorpg pro jimi zamyslenou cilovou skupinu... pominu-li ten zasadni fakt, ze na imperiu je to opravdu zbytecny :-)

u hodne ex-hracu GW to sleduji... absolutne mimo vas jde jakakoliv filozofie vystavby her mezi ktere se WAR chce/el zaradit... to ze jste hrali GW na kterou nekdo dal nalepku mmorpg jeste neznamena, ze to doopravdy bylo mmorpg... spolecny to melo tak mozna tu nalepku...

meli by jste si napred trosku precist filozofii hry a pak tu kazat o tom jake by podle vas melo pvp ve war byt... zatim tu jen ctu jak je GW super a kazda hra by mela byt udelana stejne... sorry ale pokud budu chtit hrat GW tak si ho koupim... nemusim hrat kopii


edit: btw jestli se nepletu tak se pripravuje GW 2 tak predpokladam, ze budete mit brzo novou hracku s tim "spravnym PVP"...

no mmo

Edited by - celdric on 24/09/2008 18:13:51
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/09/2008 :  18:22:20  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Mne to prijde jak mluvit do zdi. Mne je nejaky mmorpg u prdele, ja jsem prisel na pvp, na ktery me WAR lakal. A to je priserny.
A to ze neni gw mmorpg je a neni pravda. Z meho pohledu je to silne instancovane mmorpg.

A moje prvni mmorpg WAR rozhodne neni, to kde berete tohle info? Ze by uz dosly argumenty?

Proste pokud hodnotim WAR z hlediska mmorpg aspektu, tak s nim nemam zadny problem. Ma to atmosferu, bohate questy, postava se da dostatecne vypiplat.. je to ok. Ale to pvp je proste silene nudny. Narazim hlavne na combat system, o kterym ale je z 99%. Snad nejde o to, kolik lidi zmlatim, ale jak je muzu zmlatit a jake usili na to musim vynalozit, na co si budu muset dat pozor a jak moc budu platit za chyby, ktery udelam.

Nejvetsi zapor tehle do pvp ladene hry (dle slov devs) je pro me prave pvp.

A je jasne, ze lide, kteri gw srovnavaji s quake arenou, jsou totalne mimo a meli by zacit trochy premyslet, nez placnou takovy nesmysl.

Vy proste nechcete prijmout, ze jste za svy prachy dostali shit. Hura, je tu dalsi wow... omg uz jsem lvl 38 lets pwn some noobs shall we?

MMOs failed.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 24/09/2008 :  18:31:14  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
me teda mythic lakal na RvR... lakal me na masivni bitky o hrady, mesta atd.

z toho jsem zatim videl nejaky prebarvovacky objectives a nejakej ten keep boj... jsem zvedavej na T3 keep a pak na T4 keep a vlastni raid mesta...

zajima me jak moje guildicka bude mit svoji standartu vyvesenou nekde na nejakym keepu! a bude nas!

to jsou veci ktery me lakaj... instancovanou pvp nudu bez vlivu na persistentni svet muzu hrat v kterekoliv jine hre... a jsou i hry mnohem lepe pvp balanced nez kdy jakakoliv rpg bude... (ano ty oblibena fpska)

no mmo

Edited by - celdric on 24/09/2008 18:31:48
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/09/2008 :  18:33:06  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Jace, tu poslednu vetu..fakt stracas argumenty? :).. Alebo zacinas stracat nervy?

Dalsia vec, ako dlho hras WAR? Ja 8 mesiacov.. a mozem ti povedat ze vo WAR na skille fakt zalezi.. chranit hrad pred trojnasobne vacsou presilou, davat zerg s ovela mensim poctom ludi alebo aj obycajne oklamanie masy, odlakanie ich od urciteho bodu a potom nepozorovane obsadit bod urcite potrebuje nejaku formu skillu. Ci uz je to umenie organizacie obrany pri chraneni hradu, alebo klasickym "oversmartnutim" a lepsim "twitch" skillom pri davani zergu (to je to o com stale rozpravas v mene GW akurat ze tu nehras proti ekvitaletnemu superovy ale proti superovy ktory ma zjavne vyhodu) alebo len o rafinovane premyslanie a tak oklamat supera...toto vsetko je forma skillu.

Edited by - ManiaCCC on 24/09/2008 18:41:45
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/09/2008 :  18:43:36  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace
Me mrzi absence neceho, co by me nutilo pracovat spis na sobe nez farmit na gear.



Tak to si potom zahraj AC1 nebo M59 ... Vsechny ostatni mmo jsou pouze dvojrozmerne tahovky (a to i gw nebo daoc).
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/09/2008 :  18:49:55  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Jace, tu poslednu vetu..fakt stracas argumenty? :).. Alebo zacinas stracat nervy?

Dalsia vec, ako dlho hras WAR? Ja 8 mesiacov.. a mozem ti povedat ze vo WAR na skille fakt zalezi.. chranit hrad pred trojnasobne vacsou presilou, davat zerg s ovela mensim poctom ludi alebo aj obycajne oklamanie masy, odlakanie ich od urciteho bodu a potom nepozorovane obsadit bod urcite potrebuje nejaku formu skillu. Ci uz je to umenie organizacie obrany pri chraneni hradu, alebo klasickym "oversmartnutim" a lepsim "twitch" skillom pri davani zergu (to je to o com stale rozpravas v mene GW akurat ze tu nehras proti ekvitaletnemu superovy ale proti superovy ktory ma zjavne vyhodu) alebo len o rafinovane premyslane a tak oklamat supera...toto vsetko je forma skillu.



To spis uz ty nervy :)
To, o cem mluvis ty, je spis forma taktiky nez individualniho skillu. To same je v gw taky, ale zase podano jinak. Jenze mne jde spis o to, ze samotny boj je hrozna nuda a pri takovych poctech, kterych je WAR schopen, se z toho stava spis neprehledna klikacka s tim, ze ty proste jen tocis ty sve naucene skilly s minimalni nutnosti na neco reagovat. Pokud nekdo umre, tak se rychle ozivi bez prakticky jakehokoli viditelneho postihu, a tak se z toho stava spis bitka, co hraje vic na atmosferu.

Neresim pve, protoze to je jen o nalurovani poctu mobu, ktery jsi schopen zvladnout, a to same porad dokola.

Urcite stat v masivni rezbe v prednich radach ma neco do sebe, ale je tam ten fakt, ze ty nemas moc cokoli ovlivnit. Krasne se na to diva (i kdyz treba v tematice Warhammer jsem absenci krve moc necekal, ale tak cim min krve, tim min kids...), ma to takovej ten epickej nadech, ale dal nic.

Proste WAR se da zahrat na odreagovani, ale zadna adrenalinova zalezitost to podle me neni. Je to takova pve noob friendly hra a to jsem (rikam po desaty asi) od hry, jejiz hlavni devizou melo byt prave pvp, naprosto necekal.

MMOs failed.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/09/2008 :  18:50:06  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace
Z meho pohledu je to silne instancovane mmorpg.



No pac jsi ho, ale jeste vubec nehral. Silne instancovane mmo je prave tvoje gw nebo aoc nebo tto.

WHO ma instancovane scenaria. Zbytek sveta je perzistentni.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/09/2008 :  18:54:34  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace
Je to takova pve noob friendly hra a to jsem (rikam po desaty asi) od hry, jejiz hlavni devizou melo byt prave pvp, naprosto necekal.



PvE mimochodem nemusis delat vubec (stejne jako v GuildWars). Nemusis zabit ani jednoho moba a muzes mit fajn hadry a vysokej rank.

Nicmene noob friendly je :)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/09/2008 :  19:00:58  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by Jace
Z meho pohledu je to silne instancovane mmorpg.



No pac jsi ho, ale jeste vubec nehral. Silne instancovane mmo je prave tvoje gw nebo aoc nebo tto.

WHO ma instancovane scenaria. Zbytek sveta je perzistentni.



tohle jsem prohlasil o GW, ne o WAR. GW je silne instancovana hra, WAR nikoli.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 24/09/2008 :  19:08:39  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Celdo ale GW hraci sem napsali svuj nazor, ostatne tenhle topic od toho je ne ? jenze tady se jakakoli kritika WoW like her nenosi : -)
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 24/09/2008 :  19:15:04  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Ja todle forum uz fakt nechapu.Za chvili se tu budou hadat lidi co hrali CS ,ze nejaka mmorpg neni dost akcni a co tam delaj trpaslici... celkem smesna diskuze(ale pokracujte at mame co cist)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/09/2008 :  19:16:11  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace


To spis uz ty nervy :)
To, o cem mluvis ty, je spis forma taktiky nez individualniho skillu. To same je v gw taky, ale zase podano jinak. Jenze mne jde spis o to, ze samotny boj je hrozna nuda a pri takovych poctech, kterych je WAR schopen, se z toho stava spis neprehledna klikacka s tim, ze ty proste jen tocis ty sve naucene skilly s minimalni nutnosti na neco reagovat. Pokud nekdo umre, tak se rychle ozivi bez prakticky jakehokoli viditelneho postihu, a tak se z toho stava spis bitka, co hraje vic na atmosferu.

Neresim pve, protoze to je jen o nalurovani poctu mobu, ktery jsi schopen zvladnout, a to same porad dokola.

Urcite stat v masivni rezbe v prednich radach ma neco do sebe, ale je tam ten fakt, ze ty nemas moc cokoli ovlivnit. Krasne se na to diva (i kdyz treba v tematice Warhammer jsem absenci krve moc necekal, ale tak cim min krve, tim min kids...), ma to takovej ten epickej nadech, ale dal nic.

Proste WAR se da zahrat na odreagovani, ale zadna adrenalinova zalezitost to podle me neni. Je to takova pve noob friendly hra a to jsem (rikam po desaty asi) od hry, jejiz hlavni devizou melo byt prave pvp, naprosto necekal.


A ja ti to neberiem.. to bola moja prva sprava na teba ak si pametas.. Ty hladas Areny, GW a futbalovy zapas.. ty povazujes za skill len to co moze predviedzst kazdy hrac v malych bojoch.. To co to umoznuje je presne to co si napisal ty: Rovnake podmienky, vyrovnane pocty atd.. Toto ti ja neberiem..ale moj nazor (opakujem, je to moj osobny nazor takze ziadny flame) je taky ze ak by som chcel hrat nieco co by bolo len o tomto, tak si vyberiem nejaku FPS-ku.. tam mi to proste sedi..

Co sa tyka PvP vo WAR, tam je forma skillu proste ina.. mas pravdu, v 100v100 bitkach osobny "combat" skill jedneho hraca malo zavazi ak 99 dalsich su noobikovci. Ale ta forma skillu tu proste je.. a nezabudni.. WAR bola odzaciatku prezentovana RvR hra.. a nie PvP hra.. tam ide predsa len o nieco ine. Pre teba mozno povrchne, pre mnohych z nas tu je to "to prave orechove"..

Edited by - ManiaCCC on 24/09/2008 19:17:45
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 24/09/2008 :  19:18:29  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

Celdo ale GW hraci sem napsali svuj nazor, ostatne tenhle topic od toho je ne ? jenze tady se jakakoli kritika WoW like her nenosi : -)



no je kritika a kritika... to co ctu za nektere veci je spis navod jak delat uplne jinou hru z jineho zanru pomalu :-) vsechno ma sve meze ;-)

napr. rvr samo o sobe vylucuje "rovnopravne boje", level based hra s itemama primo indikuje nevyvazene pvp z duvodu malych vyhod, ktere hrac piplanim postav ziskava atd. jinak by to piplani pomerne dost ztracelo smysl...

jako chapu, ze nekdo chce mit hru s rovnopravnyma moznostma, ale to u WAR nikdy mit nebude... uz jenom ten fakt farmeni renownu...je snad evidentni, ze pokud RR krivka je nastavena pro nejrychlejsi hrace rekneme na zisk RR80 na pul roku nebo kolik, s tim, ze RR40 ma byt "prumer" tak ten RR80 bude vzdycky ve vyhode (at uz itemama za RR75 a nebo i mnozstvim dostupnych bustu postavy)
pripocti si hlavni endgame a tou JE OPEN RvR a ne scenaria, ktere je nevyvazene uz jenom z toho duvodu, ze nikdy nevis proti kolika hracum jdes...

prijde mi to absurdni...na jine diskusni platforme nas jiny Ex hrac GW presvedcoval o tom jak je stupidni, ze ve scenariu automaticky nedostane max. level a ekip a skilly daneho tieru scenarii... proste absurdni :-)

tohle snad ani neni kritika, to je nedostatek vyzkumu fundamentalnich zakladu mmorpg her

no mmo
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/09/2008 :  19:41:38  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ale prosimte... Vy uz nejste schopni premyslet jinak, protoze vas jiste spolecnosti vychovali jako farmare. Vy berete ztratu casu grindovanim jako neco, co tu proste je a musi se to delat, ale gw ukazalo, ze to jde i jinak, a to se zachovanim MMORPG aspektu.
Vyresilo to tak, ze nefarmis stats, ale skiny. Tim oklestilo vsechny ty mesice retardovanyho grindovani, mlaceni do mobu ci farmareni renown pointu a umoznilo se zamerit na to nejdulezitejsi - na souboj, na reflexy, na rychly odhad situace a precteni protivnika.

Proste GW jako MMORPG pohorelo uz jen z toho duvodu, ze je silne instancovane, tedy ostatni hrace lze potkavat jen na urcenych mistech a po vytvoreni party s nima jit do instance. Nelze potkat hrace jen tak pri putovani krajinou. Ale gw je v zaklade zanr MMORPG.

Od WAR jsem naivne ocekaval, ze jeho tvurci budou mit ballz vytvorit neco jineho nez WoW s o rok vpred posunutou grafikou a systemem bitev z Dark Age of Camelot.

Mne prijde, ze vy se proste bojite uvazovat jakkoli jinak nez dle standardu, ktere vam tyhle copy paste spolecnosti vlozili do mozku. Vsak proc by nemohlo existovat MMORPG bez levelovani a retardniho grindovani, kdyz uz neco podobneho nekolik let existuje na papire (treba system GURPS) a castecne bylo realizovano (GW). Proste jako clovek, co studuje a chodi do prace (odkud se da pekne psat na fora :)), bavi ho RPG, ale nema cas a ani chut investovat zbytek sveho volna do mindless grindu, jsem temer bez sance si neco zahrat, kdyz GW bylo zniceno svymi vlastnimi tvurci.

WAR jsem sledoval delsi dobu a jsem vysledkem dost zklamanej a chci dat prostrednictvim tohoto fora (dokonce ani offtopic nejsem) lidem, kterym jeste zbylo kousek sede kury mozkove na trochu nekonvencni mysleni, ze WAR nebude hra pro ne. Vam ostatnim preju velkou damage, hodne hit pointu a mnoho instagib skillu. Ale neco takoveho uz tu bylo tolikrat, ze by vazne stalo za to se zamyslet, zda to nejde i jinak a lip.

A hlavne uz prestante srovnavat gw s fps, dik...

MMOs failed.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 24/09/2008 :  19:42:06  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Pardon, ze nedodrzuji kulturu zdejsiho fora (za kazdy post davat kecy typu: toto je ovsem muj nazor, respektuji vas nazor atd.) a rikam to bez jakekoli arogance, ale proste rict o WoW, ze ma nejake pvp... to proste neprekousnu. Ja to vase pvp zazil...
financne dotovane "PVP" urnaje ve WoWku stale jsou a budou.. jsou z toho i live streamy atd atd atd http://www.mlgpro.com/2008pccircuit/index, pokud ti to "PVP" rve oci tak si ho smaz, reakce v radove tisicinach sekund vyzadovali asi jenom GW a jenom tam hrali ti skutecni... PVPErci

quote:
Originally posted by Jace
WAR jsem sledoval delsi dobu a jsem vysledkem dost zklamanej
a pokud je toto pravda tak treba skilly jednotlivych postav byly venku uz dlooouho z closed bety, a bylo jasne ze nepujde o bleskove reakce a pvp akcni akci jako je quake3arena a ze nebudou met vsichni 100% rovne podminky, ze to bude hodne podobne WoW, ze se bude expit pres PVE qvesty a pres "PVP" kvesty a cilem hry bude dobyt city nepritele, a ze nepujde o PVP ale mass PVP = RVR


quote:
Originally posted by Jace
a umoznilo se zamerit na to nejdulezitejsi - na souboj, na reflexy, na rychly odhad situace a precteni protivnika.
a vubec si myslim ze mijis cilovou skupinu her, pro tebe sou spis FPS 3D akce ala quake, CS atd... zkus to tam, tam mas 100% rovnou situaci na startu kazdeho duelu a nemusis nic grindit farmit, pripojis a hrajes.

a vubec umis anglicky? proc sis to kupoval kdyz:

Key Features

* Realm vs. Realm (RvR) gameplay means you will never fight alone, but as part of an army of allied players sworn to defend your homeland and conquer enemy Realms. Your every action-every quest completed, every battle fought-contributes to the war effort and can turn the tide of battle, bringing victory to your Realm!
* Experience the camaraderie of fighting side-by-side with allied players against otherwise insurmountable odds in groundbreaking Public Quests. These cooperative PvE encounters unfold across multiple stages and allow solo players to experience the glory of RvR.
* Embark on the endless quest to complete the Tome of Knowledge and unlock Warhammer lore, detailed monster information, new abilities and rewards, and major story plotlines. The Tome is also the story of your life in the game, tracking your achievements to share and compare with others.
* Explore massive Living Cities that become more or less prosperous based on a Realm#65533;s overall performance in the ongoing war. Navigate a maze of twisting streets, visit the local tavern, explore a dark under-city, and meet colorful personalities in a city full of adventure.
* Advanced guild features give unprecedented control to leaders and members, and make guilds an integral part of the war efforts. Guilds can create unique heraldry, capture and claim keeps, and earn Guild Tactics as they grow in power along with their members.
to si z toho nevypozoroval ze to jde mimo tebe? nic o hardcore pvp tam nebylo

Edited by - qsubt on 24/09/2008 19:54:56
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/09/2008 :  19:56:14  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Jace, tu nejde ze ludia sa boja uvazovat inac ..ale My proste chceme staty, my chceme levely a mnohi proste chcu mlatit toho moba..a chcu proste mlatit vacsieho moba, este vacsie a uplne njavacsieho z ktoreho vypadnu tie najvacsie staty.. Proste ludia to tak chcu tak neviem co tu zplietas ze to ide aj inac..hej, mozno aj ide ale inac to to proste neni ono...ak sa to tebe nepaci, okej.. ved ziadneho stratega nebudeme nutit hrat simulator ponorky, ale to neznamena ze je chyba ze simulator ponorky neni strategicka hra, ze?

Edited by - ManiaCCC on 24/09/2008 20:02:47
Go to Top of Page

Sneckie
Moderator

Minstrel icon

3557 Posts

Posted - 24/09/2008 :  19:56:29  Show Profile  Send Sneckie an ICQ Message Send Sneckie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

quote:
Originally posted by Jace


To spis uz ty nervy :)
To, o cem mluvis ty, je spis forma taktiky nez individualniho skillu. To same je v gw taky, ale zase podano jinak. Jenze mne jde spis o to, ze samotny boj je hrozna nuda a pri takovych poctech, kterych je WAR schopen, se z toho stava spis neprehledna klikacka s tim, ze ty proste jen tocis ty sve naucene skilly s minimalni nutnosti na neco reagovat. Pokud nekdo umre, tak se rychle ozivi bez prakticky jakehokoli viditelneho postihu, a tak se z toho stava spis bitka, co hraje vic na atmosferu.

Neresim pve, protoze to je jen o nalurovani poctu mobu, ktery jsi schopen zvladnout, a to same porad dokola.

Urcite stat v masivni rezbe v prednich radach ma neco do sebe, ale je tam ten fakt, ze ty nemas moc cokoli ovlivnit. Krasne se na to diva (i kdyz treba v tematice Warhammer jsem absenci krve moc necekal, ale tak cim min krve, tim min kids...), ma to takovej ten epickej nadech, ale dal nic.

Proste WAR se da zahrat na odreagovani, ale zadna adrenalinova zalezitost to podle me neni. Je to takova pve noob friendly hra a to jsem (rikam po desaty asi) od hry, jejiz hlavni devizou melo byt prave pvp, naprosto necekal.


A ja ti to neberiem.. to bola moja prva sprava na teba ak si pametas.. Ty hladas Areny, GW a futbalovy zapas.. ty povazujes za skill len to co moze predviedzst kazdy hrac v malych bojoch.. To co to umoznuje je presne to co si napisal ty: Rovnake podmienky, vyrovnane pocty atd.. Toto ti ja neberiem..ale moj nazor (opakujem, je to moj osobny nazor takze ziadny flame) je taky ze ak by som chcel hrat nieco co by bolo len o tomto, tak si vyberiem nejaku FPS-ku.. tam mi to proste sedi..

Co sa tyka PvP vo WAR, tam je forma skillu proste ina.. mas pravdu, v 100v100 bitkach osobny "combat" skill jedneho hraca malo zavazi ak 99 dalsich su noobikovci. Ale ta forma skillu tu proste je.. a nezabudni.. WAR bola odzaciatku prezentovana RvR hra.. a nie PvP hra.. tam ide predsa len o nieco ine. Pre teba mozno povrchne, pre mnohych z nas tu je to "to prave orechove"..



Dlouho jsem hral gw, hodne me bavil a nedam na nej dopustit, ale s Maniacem souhlasim. Ne kazdemu tento styl vyhovuje a mnohem vic lidi si podle me spis zahraje ted ten WAR. I takove pvp ma urcite smysl a je zabavne a klidne bych si s chuti zahral, kdybych na to mel ted cas. Znam i nektere spickove zahranicni hrace gw, kteri si sli pvp vychutnat treba do WoW nebo AoC a nemaji s tim problem. Kdyz je nekdo dobry hrac a jde mu to, tak se zviditelni a nemusi na sobe zrovna mit top vybavu nebo mit nejvyssi lvl.

The Lord of the Rings Online
Third Marshal Sneckie

Dwarf minstrel
Officer of Sid eb Yside kinship
[EN-RP] Laurelin
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/09/2008 :  20:02:43  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Jace

Pardon, ze nedodrzuji kulturu zdejsiho fora (za kazdy post davat kecy typu: toto je ovsem muj nazor, respektuji vas nazor atd.) a rikam to bez jakekoli arogance, ale proste rict o WoW, ze ma nejake pvp... to proste neprekousnu. Ja to vase pvp zazil...
financne dotovane "PVP" urnaje ve WoWku stale jsou a budou.. jsou z toho i live streamy atd atd atd http://www.mlgpro.com/2008pccircuit/index, pokud ti to "PVP" rve oci tak si ho smaz, reakce v radove tisicinach sekund vyzadovali asi jenom GW a jenom tam hrali ti skutecni... PVPErci

quote:
Originally posted by Jace
WAR jsem sledoval delsi dobu a jsem vysledkem dost zklamanej
a pokud je toto pravda tak treba skilly jednotlivych postav byly venku uz dlooouho z closed bety, a bylo jasne ze nepujde o bleskove reakce a pvp akcni akci jako je quake3arena a ze nebudou met vsichni 100% rovne podminky, ze to bude hodne podobne WoW, ze se bude expit pres PVE qvesty a pres "PVP" kvesty a cilem hry bude dobyt city nepritele, a ze nepujde o PVP ale mass PVP = RVR


quote:
Originally posted by Jace
a umoznilo se zamerit na to nejdulezitejsi - na souboj, na reflexy, na rychly odhad situace a precteni protivnika.
a vubec si myslim ze mijis cilovou skupinu her, pro tebe sou spis FPS 3D akce ala quake, CS atd... zkus to tam, tam mas 100% rovnou situaci na startu kazdeho duelu a nemusis nic grindit farmit, pripojis a hrajes.

a vubec umis anglicky? proc sis to kupoval kdyz:

Key Features

* Realm vs. Realm (RvR) gameplay means you will never fight alone, but as part of an army of allied players sworn to defend your homeland and conquer enemy Realms. Your every action-every quest completed, every battle fought-contributes to the war effort and can turn the tide of battle, bringing victory to your Realm!
* Experience the camaraderie of fighting side-by-side with allied players against otherwise insurmountable odds in groundbreaking Public Quests. These cooperative PvE encounters unfold across multiple stages and allow solo players to experience the glory of RvR.
* Embark on the endless quest to complete the Tome of Knowledge and unlock Warhammer lore, detailed monster information, new abilities and rewards, and major story plotlines. The Tome is also the story of your life in the game, tracking your achievements to share and compare with others.
* Explore massive Living Cities that become more or less prosperous based on a Realm#65533;s overall performance in the ongoing war. Navigate a maze of twisting streets, visit the local tavern, explore a dark under-city, and meet colorful personalities in a city full of adventure.
* Advanced guild features give unprecedented control to leaders and members, and make guilds an integral part of the war efforts. Guilds can create unique heraldry, capture and claim keeps, and earn Guild Tactics as they grow in power along with their members.
to si z toho nevypozoroval ze to jde mimo tebe? nic o hardcore pvp tam nebylo



To, ze na me hodis text z obalu a zeptas se me, zda umim anglicky, mam chapat jak? Snad uz jsem psal, ze jsem sledoval vyvojarska videa a diskuze s lidmi z bety a tam to vypadalo nadejne.

Proste typickeho WoWkare nepresvedcim a ani mi o to nejde. Mne slo o to rict vsem, kteri nehodlaji obetovat hodiny casu mindless farmeni, ze s WAR neuspeji, a vyjadrit sve zklamani nad necim, co mi bylo prezentovano (treba jsem si to blbe vylozil, to je taky mozny) trochu jinak, nez jak se finalni produkt tvari.

MMOs failed.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/09/2008 :  20:04:52  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Ty nedokazes pochopit ze co je podla teba "mindless farming" moze byt pre dalsich zabava.. A mimochodom..ak si sledoval hru tak si ju sledoval zle pretoze od zaciatku bolo jasne ze to je WoW skrizene s DAoC, trosku nafarbene na modro... ked si toto nevidel tak potom uz neviem..
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/09/2008 :  20:11:49  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Ty nedokazes pochopit ze co je podla teba "mindless farming" moze byt pre dalsich zabava.. A mimochodom..ak si sledoval hru tak si ju sledoval zle pretoze od zaciatku bolo jasne ze to je WoW skrizene s DAoC, trosku nafarbene na modro... ked si toto nevidel tak potom uz neviem..



Ja to dokazu prijmout. Pokud sis nevsiml, tak ja k vam WoWkarum nijak nemluvim. Spis apeluju na lidi smyslejici podobne (jestli v tomhle WoW raji nejaci vubec jsou) jako ja a snazim se jim usetrit prachy.
S tim sledovanim muzes mit i tak trochu pravdu, ale MMORPG nevychazeji kazdy mesic, takze zkouset se to musi, treba to jednou nekdo pochopi...

A vubec co porad mate. Prectete si nazev tohohle topicu, kam podle me spadaji i deziluze :)

MMOs failed.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 24/09/2008 :  20:12:30  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
no hlavne bych rekl, ze war je takovy jaky je, protoze ho cilova skupina mythicu takovy chtela...
pokud jsi si spatne vylozil zamery mythicu je mi lito, vyhodil jsi pravdepodobne penize oknem...

a napr. ja v zasade opravdu ocekaval daoc v novejsim kabatku s fresh startem a par novymi napady...
do jake miry ma ocekavani budou naplnena rekne teprve cas... zatim to vypada slibne... az na nektere provozni problemy a muj problem s tim, ze nesnasim scenaria :-) osobne je nevyhledavam/nehraji...

no mmo
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 24/09/2008 :  20:36:52  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC
Tu druhu situacia v GW nezazijes a asi aj tazko natrenujes.


Chapu to tak, ze jsi GvG nikdy nehral.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/09/2008 :  20:38:38  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by ManiaCCC
Tu druhu situacia v GW nezazijes a asi aj tazko natrenujes.


Chapu to tak, ze jsi GvG nikdy nehral.


1v3? mozno? 10v30 tiez?
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 24/09/2008 :  21:05:45  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by ManiaCCC
Tu druhu situacia v GW nezazijes a asi aj tazko natrenujes.


Chapu to tak, ze jsi GvG nikdy nehral.


1v3? mozno? 10v30 tiez?


V tom prispevku neni nic o 10v30, ale o tom, ze v GW 1v3 nezazijes. Coz neni pravda. 10v30 tam samozrejme neni, GW neobsahuje Zerg vs Zerg. :P

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/09/2008 :  21:08:07  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by ManiaCCC

quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by ManiaCCC
Tu druhu situacia v GW nezazijes a asi aj tazko natrenujes.


Chapu to tak, ze jsi GvG nikdy nehral.


1v3? mozno? 10v30 tiez?


V tom prispevku neni nic o 10v30, ale o tom, ze v GW 1v3 nezazijes. Coz neni pravda. 10v30 tam samozrejme neni, GW neobsahuje Zerg vs Zerg. :P


lebo 10v30 musi byt hned zerg vs zerg :).. to su vsetci GW fanusici tak deformovani?.. mno..okej..ale v tom prispevku stalo aj "relativne silnejsou classou a vyhodou ci uz gearu alebo levelu".. aj to je tam mozne?
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,28 seconds. on eygor Snitz Forums 2000