Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Druha strana mince WHO
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 01/10/2008 :  07:26:56  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
ja bych mel jednu velice negativni pripominku...a to je teda system contribution...
absolutne nechapu jak dementne to funguje...

uvedu priklad...
vcera jsem pribehl do dobyvani keepu ve fazi kdy uz byl jen keep lord a mel jen 35-40% hp... stravil jsem tam asi 40 sekund, nadelal mu nejaky to bebi samozrejme...
a hadejte co?

NO BYL JSEM PRVNI V CONTRIBUTION! a tim nemyslim, ze jsem vsecky prehodil, ale skutecne jsem dostal +500 bonus za prinos v boji...

nevim jak vam, ale me tohle prijde minimalne strasne nefer vuci celymu warbandu co se tam s tim dobyvanim mrcasil tech XX minut predtim...

no mmo
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 01/10/2008 :  07:37:55  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Jo, to počítání by mě taky zajímalo
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 01/10/2008 :  07:53:27  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

ja bych mel jednu velice negativni pripominku...a to je teda system contribution...
absolutne nechapu jak dementne to funguje...

uvedu priklad...
vcera jsem pribehl do dobyvani keepu ve fazi kdy uz byl jen keep lord a mel jen 35-40% hp... stravil jsem tam asi 40 sekund, nadelal mu nejaky to bebi samozrejme...
a hadejte co?

NO BYL JSEM PRVNI V CONTRIBUTION! a tim nemyslim, ze jsem vsecky prehodil, ale skutecne jsem dostal +500 bonus za prinos v boji...

nevim jak vam, ale me tohle prijde minimalne strasne nefer vuci celymu warbandu co se tam s tim dobyvanim mrcasil tech XX minut predtim...




Je to v poradku.Je to proste Random.Jak bys to chtel pak rozdelovat ?Podle DMG ?Jak by k tomu prisli tanci ci healeri ?Nastaveno je to na random ,ale kazdy kdo nic nevyhraje ma + body do dalsiho kola to znamena ze priste ma vetsi sanci a ty co vyhrali mensi.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 01/10/2008 :  07:59:23  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa



Je to v poradku.Je to proste Random.Jak bys to chtel pak rozdelovat ?Podle DMG ?Jak by k tomu prisli tanci ci healeri ?Nastaveno je to na random ,ale kazdy kdo nic nevyhraje ma + body do dalsiho kola to znamena ze priste ma vetsi sanci a ty co vyhrali mensi.



asi jsi me trochu nepochopila... neni v poradku pokud ukazatel prinosu v danem pq/keep lord fightu prakticky nefunguje...
NAOPAK contribution je tu od toho aby vyjadrila tvuj prinos (v dmg/healu) k vitezstvi takze MA fungovat podle toho kolik dmg/healu jsi pro uspech udelala...
pak je jeste druha faze a to je roll 1-1000, ktery prinasi moznost i tem s mensim prinosem prijit k nejakymu tomu itemu...

ja KONSTATUJU, ze NEFUGNUJE system contribution, protoze dal na 1. misto cloveka, ktery pri dobyvani keepu prakticky nebyl a prisel tam naleechovat trosku renown points (700 bodu v t2)...

mozna az se oprostis od toho fanboismu co z tebe sala tak pochopis o cem tady v tom topicu lidi mluvi...

jo a mozna nekomu prijde ze bych mel jasat jak jsem ojebal system...ja to tak nevidim... nikde neni psano, ze budu jinde jindy a budu makat jak idiot a system me posle v contribution na chvost... je to znacne demotivujici zjistit, ze se muzu snazit sebevic a stejne me system umisti naprosto nahodne v poradi bonusu k rollu

no mmo
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 01/10/2008 :  08:01:45  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Je to Marketa. Neries .

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/10/2008 :  08:07:44  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
K frontám. Funguje to i když se přeloguješ na alta ;)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/10/2008 :  08:31:14  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no ja nevim jak to funguje, ale jeden poznatek mam, pokud na PQ nehealuju ale jen rotuju a rozdavam hotku abych ji mel na vsech i kdyz vubec nepotrebujou heal tak skoncim s cca 99procentni pravdepodobnosti prvni v contribution

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 01/10/2008 :  08:53:34  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Marketa



Je to v poradku.Je to proste Random.Jak bys to chtel pak rozdelovat ?Podle DMG ?Jak by k tomu prisli tanci ci healeri ?Nastaveno je to na random ,ale kazdy kdo nic nevyhraje ma + body do dalsiho kola to znamena ze priste ma vetsi sanci a ty co vyhrali mensi.



asi jsi me trochu nepochopila... neni v poradku pokud ukazatel prinosu v danem pq/keep lord fightu prakticky nefunguje...
NAOPAK contribution je tu od toho aby vyjadrila tvuj prinos (v dmg/healu) k vitezstvi takze MA fungovat podle toho kolik dmg/healu jsi pro uspech udelala...
pak je jeste druha faze a to je roll 1-1000, ktery prinasi moznost i tem s mensim prinosem prijit k nejakymu tomu itemu...

ja KONSTATUJU, ze NEFUGNUJE system contribution, protoze dal na 1. misto cloveka, ktery pri dobyvani keepu prakticky nebyl a prisel tam naleechovat trosku renown points (700 bodu v t2)...

mozna az se oprostis od toho fanboismu co z tebe sala tak pochopis o cem tady v tom topicu lidi mluvi...

jo a mozna nekomu prijde ze bych mel jasat jak jsem ojebal system...ja to tak nevidim... nikde neni psano, ze budu jinde jindy a budu makat jak idiot a system me posle v contribution na chvost... je to znacne demotivujici zjistit, ze se muzu snazit sebevic a stejne me system umisti naprosto nahodne v poradi bonusu k rollu




Nejde o ty prvni body.
Priklad: prijdu a dvakrat dam DMG a dostanu v prvni tabulce 200 bodu. Ty dostanes jen 100. Pak ale pojede random a mas napr. bonus z minula a mas 900 bodu a ja jen 300.

Uz se mi kolikrat stalo ze lidi co byli prvni pak nedosahli na zadny bagl.Takze je mi suma fuk zda jsi tam 1 minutu a nebo 10 minut.Je to stejne random.

Pokud to nekdo nechape a nebo se mu to neliby nemusi ty Q delat.
Tady je strasne moc odborniku co na 9 lvl uz vsechno znaji a jiste ti poradi lepe.Stacilo si jen precist ty hovadiny co tu nekteri pisi o siege.Ja ted chodim na T3 RvR a nazorum lidi na hru, kteri jeste nebyli poradne ani v T2 se musim smat.Brouk Pytlík by se zaradoval co tu ma kamaradu.


WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/10/2008 :  09:38:04  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa
...



Klídek bez emocí ;)

Jinak PQ jsou nastavená tak, aby bagle dostal kdokoliv. Když jsi dlouho nic nevyhrál tak tuším dostaneš 200 bonus do první tabulky (max první tabulky je 500). V první tabulce máš také nějaké ty bonusy za heal atd. Ten systém je nastavem podle mě parádně.

Vemte si, že by grupa šla podle dmg, healu, tankování atd. Co pak ti lidé kteří nemají dobrej lvl nebo equip? Prostě by neměli chut to chodit. Takhle má kdokoliv jistotu, že když pude párkrát ten PQ tak ten zelenej bagl je jeho.

U hradu je to horší, protože ten se nedá tak rychle opakovat.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 01/10/2008 :  09:41:51  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban


...



to je sice vsecko hezky, ale pokud system umozni abych k PQ/keepu prisel, byl tam minutu a dostanu se na prvni misto v prinosu, tak je tam nejakej bug...

nebo vazne chcete aby takovyhle vyzirky dostavali nejvetsi bonusy k rollu?

no mmo
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/10/2008 :  09:45:10  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Contribution pointy nejsou nastaveny dobře. Prostě ne :-) Příklad:

Jsem sám v PQ a dělám damage, ostatně co jiného, když není koho healovat v tu chvíli. Vymlátím sám celou první část, pak doběhne parta, dojede se zbytek mám contribution někde kolem 2-3 místa.

Přijdu na druhou část PQ, kde to parta čistí. Nejdu k nim do party a začnu rozhazovat healy v podstatě na cokoliv se tam hýbe. Za pět minut je po 2 a 3 fázi a jsem první.

Chápu, že to je velmi obtížné balancovat a jako člověku s healem je mi to jedno, znám systém, umím ho využít. Ale když jsem zkoušel třeba Witch huntera tak jsem byl vždy hluboko v poli poražených.

Stejně to funguje v PvP. Ve WHO je heal po všech stranách OP. Mně to nevadí, ale je to tak :-)

Edited by - Gabriel on 01/10/2008 09:46:02
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 01/10/2008 :  09:50:35  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Marketa



Je to v poradku.Je to proste Random.Jak bys to chtel pak rozdelovat ?Podle DMG ?Jak by k tomu prisli tanci ci healeri ?Nastaveno je to na random ,ale kazdy kdo nic nevyhraje ma + body do dalsiho kola to znamena ze priste ma vetsi sanci a ty co vyhrali mensi.



asi jsi me trochu nepochopila... neni v poradku pokud ukazatel prinosu v danem pq/keep lord fightu prakticky nefunguje...
NAOPAK contribution je tu od toho aby vyjadrila tvuj prinos (v dmg/healu) k vitezstvi takze MA fungovat podle toho kolik dmg/healu jsi pro uspech udelala...
pak je jeste druha faze a to je roll 1-1000, ktery prinasi moznost i tem s mensim prinosem prijit k nejakymu tomu itemu...

ja KONSTATUJU, ze NEFUGNUJE system contribution, protoze dal na 1. misto cloveka, ktery pri dobyvani keepu prakticky nebyl a prisel tam naleechovat trosku renown points (700 bodu v t2)...

mozna az se oprostis od toho fanboismu co z tebe sala tak pochopis o cem tady v tom topicu lidi mluvi...

jo a mozna nekomu prijde ze bych mel jasat jak jsem ojebal system...ja to tak nevidim... nikde neni psano, ze budu jinde jindy a budu makat jak idiot a system me posle v contribution na chvost... je to znacne demotivujici zjistit, ze se muzu snazit sebevic a stejne me system umisti naprosto nahodne v poradi bonusu k rollu




Nejde o ty prvni body.
Priklad: prijdu a dvakrat dam DMG a dostanu v prvni tabulce 200 bodu. Ty dostanes jen 100. Pak ale pojede random a mas napr. bonus z minula a mas 900 bodu a ja jen 300.

Uz se mi kolikrat stalo ze lidi co byli prvni pak nedosahli na zadny bagl.Takze je mi suma fuk zda jsi tam 1 minutu a nebo 10 minut.Je to stejne random.

Pokud to nekdo nechape a nebo se mu to neliby nemusi ty Q delat.
Tady je strasne moc odborniku co na 9 lvl uz vsechno znaji a jiste ti poradi lepe.Stacilo si jen precist ty hovadiny co tu nekteri pisi o siege.Ja ted chodim na T3 RvR a nazorum lidi na hru, kteri jeste nebyli poradne ani v T2 se musim smat.Brouk Pytlík by se zaradoval co tu ma kamaradu.





lol, jenze ty modifikatory z minula (ala i badlucker by mel dostat bagl) jsou v te tabulce jasne viditelne. Ten typek pravdepodobne resil to, ze se tam dostal jen tak z hecu bez predchozi navaznosti a dostal 1. misto.

Za sebe muzu rict, ze mi to funguje korektne. Pokud jsem od zacatku a dost healuju, tak jsem mnohdy 1.

Zas mi ten system prijde obcas celkem nefer, protoze pocita jen to nejjednodusi: raw dmg a raw heal. Tzn. podle me to vubec nebude fungovat, kdyz jste healer a na tanka, co drzi nejakou tu velkou bestii, davate absorbcni kouzla anebo ji debuffujete. Parkrat jsem se v takove situaci ocitl a skutecne jsem mel ten contribution bonus k hodu mizernej.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/10/2008 :  10:07:05  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Musí to nějak i koukat na dmg kterou dostáváš, protože za tanka když to tankuji tak mám většinou +500. Každopádně to druhé číslo je naprosto náhodné. Takže pokud rolneš 800 a lidi co tam jsou celý raid májí +300 a rolnou za 300 tak je jasné, že nemají šanci.

Ja tvrdím, že to bugnuté není spravedlivé jak se to vezme :o) Také se mi při +500 stalo že jsem rolnul za 64 a pak nedostal ani bagl. Na druhou stranu mi to nevadí, protože jeden bagl mam jistý. Vyhrát ten bagl podruhé, třetí a čtvrté mě neláká a jsem tam už jen kvůli bodu do CH.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/10/2008 :  10:12:20  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Ano, jsou. http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsOverview.war

Nic tam nevidim a ani nemuzu najit

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/10/2008 :  10:32:30  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Tohle nejsou patch notes??

Capital Cities

- The Mastiff's End Brawler in Altdorf will no longer start bar fights and kill the other patrons at the Mastiff's End Tavern.


Combat and Careers

Archmage
- The tactic 'Golden Aura' will now only affect valid enemy targets.

Content

- Fixed an issue that was preventing players from completing the 'Fireforge's Trail' quest.
- In the 'Honorable Deceit' quest, players will now receive the appropriate 'Karond Wine' to drink. This may require re-accepting the quest to obtain the correct item.
- Fixed an issue in the 'Inevitable Power' quest that was preventing players from interacting with the statue.
- Fixed an issue with the quest 'On the Brink of Chaos' that was preventing players from reading Lord Grauenberg's missive.
- Players can now turn in the 'Caledor in Flames' quest to Kuvith Darkshadow.
- The monster Suntear in Chrace is now friendly to Order-realm players
- The monster Toof Maw in Gunbad has been adjusted to a more appropriate level for his surroundings
- The quest 'Spotting Trouble' will now correctly advance when the player kills Warprot Stormvermin
- The Uthorin Felshade will now attack all enemies, and not just melee ones

Realm vs. Realm

- The Stonetroll Pacifier in the Stonetroll Crossing scenario will now reset before players can obtain it again.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 01/10/2008 10:32:48
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/10/2008 :  10:47:03  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tohle mi to na tom odkazu nezobrazi.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/10/2008 :  10:52:26  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Tohle mi to na tom odkazu nezobrazi.

Aha..tak to pak nevim, kde je problem. Mne to funguje normalne.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/10/2008 :  10:56:28  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Mozna v Opere? Mam tam proste cerno jenom :)

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 01/10/2008 :  10:59:28  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Mozna v Opere? Mam tam proste cerno jenom :)



v opere ani IE tam nic nevidim ;-) jen krasny cerny prostor

no mmo
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/10/2008 :  11:02:02  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Shatteren

Mozna v Opere? Mam tam proste cerno jenom :)



v opere ani IE tam nic nevidim ;-) jen krasny cerny prostor



V chrome taky černo
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/10/2008 :  12:15:54  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Proč používat Operu? suxx
Já tam vidím vše přes Chrome a přes Firefox
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 01/10/2008 :  12:18:58  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace



Imo me hra za zaglitchovaneho swordmastera, ktery 1 za 10 sekund otoci obourucakem po smeru hodinovych rucicek, a to jeste musite klikat na target jak divi, aby neco udelal, tak totalne znechutila, ze uz jsem pak na to nemel vubec naladu.





No ja hraji SM, rank 21 , a muzu rict ze se nenudim a bavi mne to ..
on toho pak ma dost, zalezi taky na buildu a rozhodne, jestli otocis mecem 1/10 sec, tak nesmis pouzivat jen autoatack.. to se pak nesmis divt :)
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 01/10/2008 :  12:39:13  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel


Přijdu na druhou část PQ, kde to parta čistí. Nejdu k nim do party a začnu rozhazovat healy v podstatě na cokoliv se tam hýbe. Za pět minut je po 2 a 3 fázi a jsem první.



To bys koukal, jak se to dá řešit :)

Tank napulluje championy, jede jenom autoattack, zbytek party stojí, ty hodíš healy "na cokoli se tam hýbe", championi jsou tvoji a čeká tě běh od healera...

Není to úplně triviální, ale musím říct, že podobní single "přifařiči" obvykle po pár smrtích v druhé/třetí fázi PQ pochopili a šli leachovat jinam. Někteří exoti jen cosi vykřikovali o tom, že jsme "asociální"...

Občas vytrvalci vydrželi, no a pak se holt asi dá jen říct že si za těch 5 smrtí tu šanci na báglík zasloužil

Edited by - Marigold on 01/10/2008 12:39:55
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 01/10/2008 :  12:42:22  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Contribution pointy nejsou nastaveny dobře. Prostě ne :-) Příklad:

Jsem sám v PQ a dělám damage, ostatně co jiného, když není koho healovat v tu chvíli. Vymlátím sám celou první část, pak doběhne parta, dojede se zbytek mám contribution někde kolem 2-3 místa.

Přijdu na druhou část PQ, kde to parta čistí. Nejdu k nim do party a začnu rozhazovat healy v podstatě na cokoliv se tam hýbe. Za pět minut je po 2 a 3 fázi a jsem první.

Chápu, že to je velmi obtížné balancovat a jako člověku s healem je mi to jedno, znám systém, umím ho využít. Ale když jsem zkoušel třeba Witch huntera tak jsem byl vždy hluboko v poli poražených.

Stejně to funguje v PvP. Ve WHO je heal po všech stranách OP. Mně to nevadí, ale je to tak :-)



No, ja mam SH a ked idem PQcko od zaciatku tak nemam problem sa dostat na prve miesto v contribution cisto s DMG.

Ja by som povedal ze ten pripad s keepom bol len nejaky bug, ktory sa nevyskytuje tak casto. Hra ma stale bugy, tak by som sa tomu nedivil.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 01/10/2008 :  12:43:53  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

Tank napulluje championy, jede jenom autoattack, zbytek party stojí, ty hodíš healy "na cokoli se tam hýbe", championi jsou tvoji a čeká tě běh od healera...

Není to úplně triviální, ale musím říct, že podobní single "přifařiči" obvykle po pár smrtích v druhé/třetí fázi PQ pochopili a šli leachovat jinam. Někteří exoti jen cosi vykřikovali o tom, že jsme "asociální"...

Občas vytrvalci vydrželi, no a pak se holt asi dá jen říct že si za těch 5 smrtí tu šanci na báglík zasloužil



Jojo, poznam buzny koli ktorym 2x wipneme lebo pullol hera a este sme tam neboli vsetci, tak sme ho kickli, on sa tam potom len tak motal okolo a na konci si zobral zlaty bagl a s usmevom isiel domov ... no a my sme mali namiesto usmevu penu na hube.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 01/10/2008 :  13:02:52  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Ono s tymi baglami to nebude tak horuce :) >> V poslednej dobe som mal stastie.. fialove bagle v PQs (tier 2 a 3), gold bagle z keepov... lenze samozrejme totalne zblbnuta intemizacia pre Magusa tak prakticky vzdy som si zobral len zelenu vec z baglu ktora bola najlepsia :)
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 01/10/2008 :  14:36:18  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Shatteren

Mozna v Opere? Mam tam proste cerno jenom :)



v opere ani IE tam nic nevidim ;-) jen krasny cerny prostor



V chrome taky černo



Safari z iphonu a vse je na miste

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/10/2008 :  14:56:16  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Shatteren

Mozna v Opere? Mam tam proste cerno jenom :)



v opere ani IE tam nic nevidim ;-) jen krasny cerny prostor



V chrome taky černo



Safari z iphonu a vse je na miste



Tak to jdu zkusit, jestli náhodou nekecáš :-)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 01/10/2008 :  15:18:04  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel


Tak to jdu zkusit, jestli náhodou nekecáš :-)



iphonem bych se nechlubil, spise bych se za nej stydel jakozto nekdo kdo podlehl hypu

lastfm
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/10/2008 :  15:24:07  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Gabriel


Tak to jdu zkusit, jestli náhodou nekecáš :-)



iphonem bych se nechlubil, spise bych se za nej stydel jakozto nekdo kdo podlehl hypu



Jj, já už hype od Apple podléhám cca 10 let, takže jsem už zcela podložený...

Každopádně je to jediný telefon od roku 1995 co mám dýl jak půl roku. A to je co říct.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 01/10/2008 :  15:25:36  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Hmmm, ja som za 10 rokov vystriedal tak ... 4 telefony maximalne A kamos mal Nokiu 3310 asi 7-8 rokov Ale tak to je uz trochu OT.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 01/10/2008 :  15:26:35  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Presne tak.


Btw chlapci, Safari na velkom hlinikovom PowerMac-ku a nic, cierno. Detto Camino a najnovsi Firefox pod OSX 10.4.11.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 01/10/2008 15:30:58
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 01/10/2008 :  16:38:52  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Gabriel


Tak to jdu zkusit, jestli náhodou nekecáš :-)



iphonem bych se nechlubil, spise bych se za nej stydel jakozto nekdo kdo podlehl hypu



Tak ja ten offtopic rozbehnu. Jsem s Iphonem naprosto spokojeny . Ma velmi neprijemne mouchy (Zadne MMS, nejde preposilat sms, nejdou natacet videa, nejde pouzit jako modem) a naopak veci neuveritelne ( Zdaleka nejsviznejsi smartphone co jsem mel v ruce, diky ovladani prvni pouzitelny mobilni internet, dostatečně velký display na videa, GPS atd...)

Jinak nemoznost vyjmout pametovou kartu povazuju za klad. Stejne jako nemoznost vyndat sim kartu bez specialniho...hmm..."udelatka" . Diky tomu mohli telefon udelat "celistvy" . Obecne jsem asi lepsi zpracovani telefonu nevidel. Nikde zadna vule. Opravdu jako cihla

Shrnuti: Za plnou cenu NIKDY. Ale za 285 Kč od O2 jsem si nechal říci

(Podmínkou byla smlouva na tři roky s minimálním plněním 600 Kč...)

BTW: Rozhodne nejsem fanboy. Proste jsem potreboval novej telefon s diarem a tenhle to po posouzeni cena/vykon presvedcive vyhral...

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 01/10/2008 16:50:12
Go to Top of Page

muma
Starting Member

10 Posts

Posted - 01/10/2008 :  16:39:15  Show Profile Send muma a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Tak jsem se rozhodl dat WAR druhou sanci. Presunul jsem se z puvodne open RVR/RP serveru na ciste open RVR (pochopitelne mnohem vic zalidneny a na dest jako tradicne fronta) a sahl po Archmage.

No a nestacil jsem se divit, jak rychle me to zacalo bavit. Jednak je jeho mechanika celkem podobna monkovi v guild wars (je tu skill na obyc raw healing, instant prot na target, spike heal - je to sice morale, ale tak je tam a ruzne sundavani hexu, moznost healovat instanty za behu je pekne akcni) a hlavne ten napad dat nekomu 5x heal a pak si odbouchnout do nekoho velkou naloz domaze je celkem fajn :)

Ucastnil jsem se bitek ve scenariich i na RvR battlezonse a mnohdy jsme i jako mensi skupinka udrzeli diky tem skillum na proceni nebo uvazlivym pouzitim morale abilit bod i proti vetsi presile. Velke hratelnosti nahrava i fakt, ze proste musite koukat, na koho ta damage jde, i kdyz to neni tak hardcore jako v guild wars. Na druhou stranu targetovani hracu, kteri nejsou v parte, je celkem obtizne (obcas jsem to resil proste tak, ze jsem se priblizil k typkovi a dal nearest friendly target) a podle me by bylo fajn i nejak vic zvyraznit hrace, kteryho mate na defensive targetu. Protoze v masovejsich bitkach se ta modra sipecka lehce ztrati.

Imo me hra za zaglitchovaneho swordmastera, ktery 1 za 10 sekund otoci obourucakem po smeru hodinovych rucicek, a to jeste musite klikat na target jak divi, aby neco udelal, tak totalne znechutila, ze uz jsem pak na to nemel vubec naladu.

Mozna neco udelaly i patche, protoze se me zda, ze postava reaguje o neco lip nez minule, kdy mela dost zajimave zaseky. Dneska jsem ale zas narazil na glitch, kdy se po neci smrti nedeaktivuje animace searing touche, takze jsem tam behal jak idiot a za mnou se tahlo 5 paprsku :)

No proste pokud jste namlsani z guild wars, tak jista obdoba v archmage tu je. Melee charaktery zatim doporucit nemuzu, protoze hra dost trpi warpovanim a podobnymi nesmysly, coz je na melee range celkem podstatna vec. Hodnekrat mi to delalo sileny nesmysly.

Ale jak rikam, archmage me velice prijemne prekvapil.
Na warhammer jsem zpocatku nahazel dost (imo zaslouzene) spiny, ale zda se, ze patche skutecne neco delaji, a jestli to pujde takhle dal, tak by to nemusela byt ve finale vubec spatna hra. I kdyz guild wars nikdo z trunu nadlouho nesesadi, alespon co se pvp tyce.

Takze guild wars hraci : vzit archmage :)



guild wars je totální nuda..bavilo mě to 14dní
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/10/2008 :  17:00:16  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Dostal jsem 16gb iPhone za 1 Kč, stahnul jsem par "opravnejch" programu a ani se nejak za nej nestydim

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 01/10/2008 :  18:11:00  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Lidi, davejte si bacha když menite email.
Potvrzovaci zprava s linkem přichazi na NOVOU adresu!
Někdo zjisti vače heslo, bez problemu zmeni email kde mu prijde potvrzovaci link, heslo zmeni aniz by potvrzoval cokoliv v emailu a secret question/answer je napiču, když neznate současny email.
- dalši GoA epic fai1

Edited by - vlkodlak on 01/10/2008 18:21:20
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 01/10/2008 :  18:52:41  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Podla mna raz prideme nato ze GOA sposobila druhu svetovu vojnu..
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 01/10/2008 :  19:07:08  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Podla mna raz prideme nato ze GOA sposobila druhu svetovu vojnu..



mno goa = frantici a ty svuj nezanedbatelnej podil na 2. SV rozhodne maj :-)
staci si precist churchillovi pameti ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 01/10/2008 :  23:40:32  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Muma: takze ses nedostal dal nez do random areny m, to je fakt nuda : -)
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 02/10/2008 :  09:48:31  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
I give up ..
vcera jsem dostal nakladacku od Black orca 6 levlu nizsiho ..
Ja sem SM a chtel jsem si s nim pohrat .
Jo ono by to slo az na to ze me 80 % abilit psalo " not ready " takze jsem se nemohl dostat dal nez do improve balance.. sapping strike mi nefungoval. a kdyz uz jsem ho dostal na 10 % hp, tak mu zaclo procovat Da toughnes a je mu ty zivoty rostli me pred ksichtem omg :(
Opravdu zvlastni kdyz mi ubira lvl 15 stejne jako ja jemu ale lvl 21
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 02/10/2008 :  10:19:40  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Zdaleka nejsviznejsi smartphone co jsem mel v ruce, diky ovladani prvni pouzitelny mobilni internet,



Ehmmm a co black berry? Rychla, genialni ovladani - prvni smartphone, ktery opravdu umi zastat v rade pripadu notebook.

iPhone je cool, ale pracovat se na tom neda. Mail clovek pise hodinu... Zatim na nem nefunguje IM (jakmile prepnes apliakci, nebo mobil usne, tak se odhlasis.. Push mail teda taky potrebuje dodelat. Na prhravani videa, fotky je super. Zena si ho dost uziva, ale jako smartphone - teda ani nahodou :-)

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 02/10/2008 :  10:23:05  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

I give up ..
vcera jsem dostal nakladacku od Black orca 6 levlu nizsiho ..
Ja sem SM a chtel jsem si s nim pohrat .
Jo ono by to slo az na to ze me 80 % abilit psalo " not ready " takze jsem se nemohl dostat dal nez do improve balance.. sapping strike mi nefungoval. a kdyz uz jsem ho dostal na 10 % hp, tak mu zaclo procovat Da toughnes a je mu ty zivoty rostli me pred ksichtem omg :(
Opravdu zvlastni kdyz mi ubira lvl 15 stejne jako ja jemu ale lvl 21



no nevim ale vcera jsem (lev 23 SM) 2x za sebou vyskolil lev 24 BO jak malyho kluka...

1 boj: mlatime se trosku zamanevruju a sfouknu ho s pulkou HP z vysokyho utesu (opravdu vysokyho = mrkev
nestaci mu to a vrati se takze 2 boj: mlatime se (dava si pozor aby nebyl mezi mnou a propasti :) az do chvile nez lehne
pro 3 nakladadacku uz neprisel

cely hrani za SM (ale BO to ma stejne) je o presnym timingu skillu

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/10/2008 :  10:24:08  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

quote:
Zdaleka nejsviznejsi smartphone co jsem mel v ruce, diky ovladani prvni pouzitelny mobilni internet,



Ehmmm a co black berry? Rychla, genialni ovladani - prvni smartphone, ktery opravdu umi zastat v rade pripadu notebook.

iPhone je cool, ale pracovat se na tom neda. Mail clovek pise hodinu... Zatim na nem nefunguje IM (jakmile prepnes apliakci, nebo mobil usne, tak se odhlasis.. Push mail teda taky potrebuje dodelat. Na prhravani videa, fotky je super. Zena si ho dost uziva, ale jako smartphone - teda ani nahodou :-)



Jenže BB nemá jediný telefon, který by byl alespoň trochu hezký. Možná to poslední véčko, o tom tak nějak malinkato přemýšlím v souvislosti s druhým číslem, které mám jen pro firemní účely. Ale i tak pořád vítězí koupě druhého iPhone, tentokrát 16 giga v bílé verzi :-)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 02/10/2008 :  10:27:43  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen
Ehmmm a co black berry? Rychla, genialni ovladani - prvni smartphone, ktery opravdu umi zastat v rade pripadu notebook.



BB je fajn ale chce to mit vlastni server jinak ho poradne nevyuzijes
ale jinak neznam jinou platformu ktera by (relativne bez probemu) dokazala synchronizovat kontaktni databazi z Domina o velikosti cca 50MB (8500+ kontaku) s mobilem .... BB to umi

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 02/10/2008 10:28:05
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 02/10/2008 :  10:36:07  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Nerad tu kazím diskuzi, ale zkuste to stočit zpátky k WAR

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/10/2008 :  10:37:13  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Nerad tu kazím diskuzi



No tak ji nekaž
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 02/10/2008 :  10:38:13  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Musim

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 02/10/2008 :  10:51:10  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
kedze sa NoX nudi a kazdi vam vase "mierne OT" mam pre neho cinnost

preco sa thread vola "Druha strana mince WHO" ked sme sa vseobecne zhodli na tom, ze skratka Warhammer Online: Age of Reckoning je WAR?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 02/10/2008 :  13:04:30  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
Padání serverů. To je docela běžné i v jiných MMORPG (pokud začínají), ale ve WAR mám jeden problém - neaktuálnost stavu věcí po obnovení. Včera jsme se s Chaosem přetahovali o jednu pevnost, bitvu jsme pot řech hodinách prohráli. Ale měli jsme docela dost xp a rn pointů. Bitva skončila a....pád. Server dvě hodiny nejel. Po opětovném zprovoznění byla pevnost opět v držení orderu (což mi nevadí, výhoda pro nás, ale jde o princip), všechny rn pointy a získané xp - vše bylo pryč. Dokonce i moje peníze za úspěšnou aukci, které jsem si před pádem vybral z pošty, byly najednou pryč. Aukce ukončená, ale moje peníze někde v luftu.

Shrnu to - největší problémy z mého pohledu:
*padání serverů
*zasekávání mobů
*občas šílená latence

Hra mi v mnohém připomíná start Vanguardu, naštěstí to ale není tak tragické.

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.

Edited by - walfischberg on 02/10/2008 13:05:54
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 02/10/2008 :  13:18:35  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No myslím že do Vanguardu to má hoodně daleko, to je jak porovnávat Paroubkovou s Catherine Zeta Jones
Já nezažil ani jednou lag ve hře, což je menší zázrak, ale jde samozřejmě o to jak je server zatížen, to sekání mobů snad pořeší nový patch co vyjde tento týden, pro US už dnes, takže stačí sledovat fóra warhammeru. Server mi taktéž ani jednou nespadl.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,41 seconds. on eygor Snitz Forums 2000