Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Druha strana mince WHO
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 02/10/2008 :  13:27:15  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote

Jenže BB nemá jediný telefon, který by byl alespoň trochu hezký.


Mam Curve. V praci mi ho natlacili povinne. Jsem se hodne branil - nebot mi prisel takovej polohniusnej. Ale od te doby, co ho pouzivam na BB nedam dopustit. Neni sexy, ale nic lepsiho jsem nepoznal.

Jinak kupovat BB bez full klavesnice - IMO nedava moc smysl.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 02/10/2008 :  13:34:23  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

No myslím že do Vanguardu to má hoodně daleko, to je jak porovnávat Paroubkovou s Catherine Zeta Jones
Já nezažil ani jednou lag ve hře, což je menší zázrak, ale jde samozřejmě o to jak je server zatížen, to sekání mobů snad pořeší nový patch co vyjde tento týden, pro US už dnes, takže stačí sledovat fóra warhammeru. Server mi taktéž ani jednou nespadl.



No, na tom mém serveru (Open RvR) to padání řeší víc lidí, než jen já. Imho to bude přetížeností, protože jiné servery fungují opravdu dobře.

---edit---
Tak teď nám na Eltharionu nejede aukce.

No, hra je to dobrá, ale opravdu mi, při vší úctě, často připomene Vanguard (hrál jsem ho úplně od začátku, když startoval). Chápu, že to může být přelidněným serverem, ale to taky nejde tolerovat navždy. Uvidíme, zlobit se začnu až tak za čtyři měsíce. Zatím to není Paroubková (vlastně, ta nová Paroubková ne, myslím tu starou), ale nenalíčená Jones určitě.

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.

Edited by - walfischberg on 02/10/2008 23:02:40
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 03/10/2008 :  00:49:12  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Nějak začínám měnit názor na hru, přijde mi totálně prázdná.Večer jsou fronty takže lidi by mělo bejt dost ale T4 scenárko se mi za order spustí jednou za hodinu fakt paráda, takže tudy cesta expení nevede.Questy jsem už vybral pro muj level nastal tedy totální grind všeho.

RVR zony prázdné klidně tam mužu stat v afk, přitom jsou fronty na servrech takže kde ty lidi jsou??.Celkově RVR zony dost zklamání.

Začínám se na Wotlk a Mines of Moria těšit víc a víc.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 03/10/2008 :  00:58:18  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Proc ma kazdej char u ORDER nejake "ODHAZOVANI" nebo "ZASTAVOVANI" ...a jeste v kombinaci se ZPOMALENIM. Prijde mi ze opravdu snad kazda.

Za DESTRO to ma jen par charu.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 03/10/2008 :  01:08:25  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Proc ma kazdej char u ORDER nejake "ODHAZOVANI" nebo "ZASTAVOVANI" ...a jeste v kombinaci se ZPOMALENIM. Prijde mi ze opravdu snad kazda.

Za DESTRO to ma jen par charu.



Tohle se ti opravdu ale jen opravdu zdá.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 03/10/2008 :  05:28:59  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Luka

Proc ma kazdej char u ORDER nejake "ODHAZOVANI" nebo "ZASTAVOVANI" ...a jeste v kombinaci se ZPOMALENIM. Prijde mi ze opravdu snad kazda.

Za DESTRO to ma jen par charu.



Tohle se ti opravdu ale jen opravdu zdá.


Ja si taky teda pripadam jak na leteckym dnu k nekomu pribehnu a prd jsem nekde v tahu snad kazdej kokot ma nejakej knocback.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 03/10/2008 :  07:13:36  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Nějak začínám měnit názor na hru, přijde mi totálně prázdná.Večer jsou fronty takže lidi by mělo bejt dost ale T4 scenárko se mi za order spustí jednou za hodinu fakt paráda, takže tudy cesta expení nevede.Questy jsem už vybral pro muj level nastal tedy totální grind všeho.

RVR zony prázdné klidně tam mužu stat v afk, přitom jsou fronty na servrech takže kde ty lidi jsou??.Celkově RVR zony dost zklamání.

Začínám se na Wotlk a Mines of Moria těšit víc a víc.



Jinými slovy chceš lognout ve 20:00, ale je tam 150 lidí in line, čekačka 20 minut, dáš si 2 piva a ve 20:30 jseš v Dragonwake, kde sebereš dva questy na Serpent´s Pass a logneš scenário (z mnoha lokací, jmenovitě ALTDORF scenária pustit nejdou). Po třetím lahváči v 21:00 scenário začíná..hurááá.. naše 4x lvl40 eskadróna, jako ostatně zatím vždycky, bez soucitu, do minuty semele celou "junior level" destro jízdu a zakempí se hned před jejich "spawn pointem". Z dálky pozoruješ hrdinné, tedy zoufalé pokusy lvl 32 maraudera Khandara, který ve snaze vzbudit v řadách chaosu jakousi naději, se bez hýlu a jakékoli jiné pomoci sám, vrhá vstříc krvelačnému davu mírumilovných skřítků a členů hnutí za práva gayů. Scenário končí, loguješ další, daš si pivo, čekáš, na PvE questy v dané lokaci jít nemůžeš, jseš fixovaný na quest givery ve War kempu, protože přímo ve scenáriu je už zbytečných NPC dost a na další pivo tě chuť přejde hned při vzpomínce na warpující moby a jejich 30ti sekundový respawn rate. Jdeš raději spát a říkáš si, že snad chlapci z Mythicu dostanou rozum a co nejdříve opraví ty zásadní glitche, které dělají brak z jinak povedené MMORPG.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 03/10/2008 07:20:28
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/10/2008 :  07:38:15  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Nějak začínám měnit názor na hru, přijde mi totálně prázdná.Večer jsou fronty takže lidi by mělo bejt dost ale T4 scenárko se mi za order spustí jednou za hodinu fakt paráda, takže tudy cesta expení nevede.Questy jsem už vybral pro muj level nastal tedy totální grind všeho.

RVR zony prázdné klidně tam mužu stat v afk, přitom jsou fronty na servrech takže kde ty lidi jsou??.Celkově RVR zony dost zklamání.

Začínám se na Wotlk a Mines of Moria těšit víc a víc.


co cches je to tvoje dan, za nolifera :) kdyz vetsina lidi je v t2 a t3 tak je jasny ze t4 moc nefrci :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/10/2008 :  07:55:40  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Nějak začínám měnit názor na hru, přijde mi totálně prázdná.Večer jsou fronty takže lidi by mělo bejt dost ale T4 scenárko se mi za order spustí jednou za hodinu fakt paráda, takže tudy cesta expení nevede.Questy jsem už vybral pro muj level nastal tedy totální grind všeho.

RVR zony prázdné klidně tam mužu stat v afk, přitom jsou fronty na servrech takže kde ty lidi jsou??.Celkově RVR zony dost zklamání.

Začínám se na Wotlk a Mines of Moria těšit víc a víc.



protoze je par dni po spusteni a ne kazdej je matej aby se hnal co nejrychlejc za nejvyssim levelem, muzes si za to sam. Vyvojari tezko muzou udelat neco proto aby 14 dni po spusteni bylo dost lidi na max levelu.

ad odhazovani, presne tak ke komukoliv z orderu pribehnu tak letim, pripadne dostanu nejakej root na 10 sekund nebo nahodi bublinu, paladin ve wowku hadr v porovnani se swordmasterem, bezim za nim, hodi bublinu, za 10 sekund mu zmizi ale behem 3 vterin ma dalsi, kdyz mi to udelal po treti tak jsem vypnul hru protoze takova kokotina me dokaze mega nasrat, lidi nadavaj x let na paladina a oni pak implementujou verzi 2.0

nevim budu muset zjistit co presne ta abilita dela a jestli jde nejak sundat ale tohle je des. jedine ze by to bylo jen jina verze healu, ktere absorbuje urcite mnozstvi dmg, on byl level asi 21 a ja 12->18 tak mozna proto jsem ji sundaval tak dlouho, nicmene nahodil ji nejak podezrele rychle znovu (ze by nahodnej trigger po hitu ?). nechce se k tomu vyjadrit nejakej order pandulak ? :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 03/10/2008 08:00:31
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:03:35  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
svezu se s iphone offtopicem. mam iphone z ameriky, z dob kdy se o nem v cechach vubec nevedelo a ten kdo rika ze:

(Zadne MMS, nejde preposilat sms, nejdou natacet videa, nejde pouzit jako modem)

lze, nebo je absolutni luzr co proste neumi vyuzit funkce MDA. Proc ja se svym Iphone natacim videa i se zvukem (a 1 kliknutim je posilam pres 3G na Youtube?) Proc mi jdou posilat i prijimat MMS? Preposilat SMS? A dokonce pouzit jako modem kdybych chtel?

Jo aha.. wait a moment - Iphone je SMART phone. Telefon pro lidi, co si ho nekoupi nevybali a nepouzivaji jako telefon. Ale co si ho koupi, vybali a zacnou do nej dokupovat software. PC samo o sobe taky neumi nic (dokonce nema ani OS). Muj iphone slouzi obcas dokonce i jako ftp/http/sql server - proste jako normalni 600mhz bsd masina.

a jinak jo - je to prvni telefon na svete co ma normalni ovladani, takze se na nem da internet ale i celej *nix pouzivat clekem svizne, aniz by byl tlustej jak krava (qwerty klavesnice jako u nokie..atp)

jo a btw diky jeho 3d akceleratoru se na nem da parit i cokoliv co lze hrat na PC ..treba prave WHO. nebezi to sice nijak extra rychle.. ale az zavedou tu moznost ze po padu hry vas to nahodi bez cekacky.. budu iphone vyuzivat na vystavani cekacky kdyz nejsem doma ;)


edit: abych teda nebyl tak uplne offtopic. Jsem teprve L16 ale zatim jsem zaznamenal jen 3x za celou hru, ze bych nemoh utocit na mobila kvuli glitch/warp pripadne jsem videl ze by uskocil nebo tak neco. Imho mate net na hovno. Tohle totiz delalo kamosovi wowko, kdyz mel ztraty packetu. A mohli sme mu vymlouvat ze to neni hrou ale spojenim. Jedinej technickej problem co s WHO mam jsou fronty (coz neni technickej problem ale debilita hracu, ze nechtej hrat za teplej order) no a potom neukoncovani klienta po quit.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 03/10/2008 08:08:22
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:14:00  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
LOL videli ste tohle?

http://www.ea.com/redalert/news-detail.jsp?id=Warhammer

z EA je uz fakt na bliti..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:20:45  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
edit: abych teda nebyl tak uplne offtopic. Jsem teprve L16 ale zatim jsem zaznamenal jen 3x za celou hru, ze bych nemoh utocit na mobila kvuli glitch/warp pripadne jsem videl ze by uskocil nebo tak neco. Imho mate net na hovno. Tohle totiz delalo kamosovi wowko, kdyz mel ztraty packetu. A mohli sme mu vymlouvat ze to neni hrou ale spojenim. Jedinej technickej problem co s WHO mam jsou fronty (coz neni technickej problem ale debilita hracu, ze nechtej hrat za teplej order) no a potom neukoncovani klienta po quit.



Určitě to bude netem. Mám teorii - naší vesničkou prochází rovnoběžka, která mě spojuje s kamarádem ve Španělsku. Ten má stejný problém. Dle mého je to částečně erupcí na Slunci, kdy zbytkové emise dopadají na daný kus země a způsobují, že když dám "ping www.google.com -t", tak sice nikde žádný packet nechybí, ale pokud si člověk spustí hru, tak ty herní packety, protože jsou jiné (kulaté), přenášeny nejsou, případně je tam ztrátovost 20%. Jako jediné řešení vidím potažení Evropy velkým kusem alobalu, který odstíní vliv Slunce a zamezí tomu, aby se rodili další redaktoři gameparku.cz.

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:25:35  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
co stim maji spolecneho chudaci redaktori gameparku?
a to, ze to URCITE bude netem jsi rekl TY ..tak proc to o kousek dal vyvracis?

Ja tu jen napsal logicke vysvetleni. v 99% pripadu je problem treba hledat u sebe. Zejmena pokud ostatni ten problem nepocituji.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:32:02  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

co stim maji spolecneho chudaci redaktori gameparku?
a to, ze to URCITE bude netem jsi rekl TY ..tak proc to o kousek dal vyvracis?

Ja tu jen napsal logicke vysvetleni. v 99% pripadu je problem treba hledat u sebe. Zejmena pokud ostatni ten problem nepocituji.


Rodiere prestan ze sebe delat jeste vetsiho retarda nez jses. Ocividne to byla ironie.

A na takovou kravinu, ze 99,99% lidi na serverech maji problemy s range mobama ktery se zobrazuji na jine pozici nez ve skutecnosti jsou (zbytek jsi ocividne jen ty), zpusobuje problem s netem, muzes prijit opravdu jen ty.

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:33:52  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
to Rashaverak: Gaybubble´s favourite "protections": Phantom´s Blade, Protection of Hoeth,

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 03/10/2008 08:36:20
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:34:42  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

quote:
Originally posted by Rodier

co stim maji spolecneho chudaci redaktori gameparku?
a to, ze to URCITE bude netem jsi rekl TY ..tak proc to o kousek dal vyvracis?

Ja tu jen napsal logicke vysvetleni. v 99% pripadu je problem treba hledat u sebe. Zejmena pokud ostatni ten problem nepocituji.


Rodiere prestan ze sebe delat jeste vetsiho retarda nez jses. Ocividne to byla ironie.

A na takovou kravinu, ze 99,99% lidi na serverech maji problemy s range mobama ktery se zobrazuji na jine pozici nez ve skutecnosti jsou (zbytek jsi ocividne jen ty), zpusobuje problem s netem, muzes prijit opravdu jen ty.



ja ale nemluvim o 99.9% lidi ;) ja mluvil o tech par patetickejch luzrech co si stezujou tady vtom topicu


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:34:44  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Rodier

co stim maji spolecneho chudaci redaktori gameparku?
a to, ze to URCITE bude netem jsi rekl TY ..tak proc to o kousek dal vyvracis?

Ja tu jen napsal logicke vysvetleni. v 99% pripadu je problem treba hledat u sebe. Zejmena pokud ostatni ten problem nepocituji.



Nebudeme se hádat. Sice nesouhlasím ani s jednou tvojí větou, ale začíná nám nový den, pátek. Navíc ani nejsem oholený, zuby nemám vyčištěné. Ta první věta, to byla ironie. Druhá věta zoufalý pokus o vtip, poslední věta zoufalý pokus o záchranu světa, čímž je vlastně třetí věta tohoto příspěvku stejná, jako druhá věta předešlého (významově). Pokud jde o to haprování (např. mobů), tak to jsem viděl i na jiných připojeních, navíc se to řeší i na fórech. Týká se to přelidněných serverů ve špičce. Ale je možné, že jsem se špatně vyjádřil.

A celkově - půjdu do sebe a nebudu tak kousavý.

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.

Edited by - walfischberg on 03/10/2008 08:35:45
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:41:07  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jdi do sebe a doprej si lepsi net. Me se to proste nestava.

edit: patecni rano, nevim proc ale mam naladu byt kousavy. tak si to tak neber


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 03/10/2008 08:42:54
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:42:54  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
jestli brzo nejak nenavysijou kapacitu servru bude to celkem problem... dnesni onlinovky by meli bejt dimenzovany na desitky tisic hracu a me pripada ze WAR ma problemy s 3k online hracu...

nejde ani tak o fronty ale o to aby spravne fungovaly scenaria a rvr areas protoze mi prijde ze je na servru strasne malo hracu i v primetimu.

so...
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:44:01  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

jdi do sebe a doprej si lepsi net. Me se to proste nestava.

edit: patecni rano, nevim proc ale mam naladu byt kousavy. tak si to tak neber



http://thegreenskin.com/2008/09/27/mythic-can-you-please-fix/

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.

Edited by - walfischberg on 03/10/2008 08:44:41
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:46:09  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no to je udajne duvod proc jsou fronty. aby obe strany byli vyrovnany.

me spis unika, kdo vymyslel ten system. copak nikomu u mythicu nedoslo, ze proste pocet lidi nebude vyrovnany? ve wowku jsou taky servery kde mas 2/3 horda 1/3 aliance a nikdo stim nepohne. Nemuzou stavet hru na vyrovnanem poctu armad. zvlast kdyz jsou ty classy tak odlisne. maji jen 2 moznosti

1. vykaslou se na balance (v realu taky nemeli armady stejne pocty stavu..) a zrusi fronty a zachrani hru
2. kvuli nejakemu vyssimu pocitu potreby ferovosti tam ty fronty nechaj a poslou hru k sipku. (klonovani nic nevyresi, zvlast kdyz je to umozneno i orderu..)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:48:43  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walfischberg

quote:
Originally posted by Rodier

jdi do sebe a doprej si lepsi net. Me se to proste nestava.

edit: patecni rano, nevim proc ale mam naladu byt kousavy. tak si to tak neber



http://thegreenskin.com/2008/09/27/mythic-can-you-please-fix/



100% eyeballed? Tak moc, ze jsme jim nestali ani za oficialni fora? Tohle si dovolili naposledy Sigil u Vanguarda nez zkrachovali.

je to fakt zvlastni, ale hlasky typu “target not visible” or “target out of range” jsem zatim nepotkal. Mozna je evropska anglictina jina, ale ja se par krat setkal max s target is not attackable nebo tak neco.. pripadne target is already dead :)) (hraju maraudera)

stejne jako se mi zatim nestalo, ze by mi hra spadla nebo zcernala diky alt+tab .. a to prepinam fakt moc. 70% played time jsem mimo who ..jeste ze je who tak pve nenarocna gameska ;)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 03/10/2008 08:50:23
Go to Top of Page

Honsou
New Member

329 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:48:52  Show Profile Send Honsou a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
edit: abych teda nebyl tak uplne offtopic. Jsem teprve L16 ale zatim jsem zaznamenal jen 3x za celou hru, ze bych nemoh utocit na mobila kvuli glitch/warp pripadne jsem videl ze by uskocil nebo tak neco. Imho mate net na hovno. Tohle totiz delalo kamosovi wowko, kdyz mel ztraty packetu. A mohli sme mu vymlouvat ze to neni hrou ale spojenim. Jedinej technickej problem co s WHO mam jsou fronty (coz neni technickej problem ale debilita hracu, ze nechtej hrat za teplej order) no a potom neukoncovani klienta po quit.



quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Little

quote:
Originally posted by Rodier

co stim maji spolecneho chudaci redaktori gameparku?
a to, ze to URCITE bude netem jsi rekl TY ..tak proc to o kousek dal vyvracis?

Ja tu jen napsal logicke vysvetleni. v 99% pripadu je problem treba hledat u sebe. Zejmena pokud ostatni ten problem nepocituji.


Rodiere prestan ze sebe delat jeste vetsiho retarda nez jses. Ocividne to byla ironie.

A na takovou kravinu, ze 99,99% lidi na serverech maji problemy s range mobama ktery se zobrazuji na jine pozici nez ve skutecnosti jsou (zbytek jsi ocividne jen ty), zpusobuje problem s netem, muzes prijit opravdu jen ty.



ja ale nemluvim o 99.9% lidi ;) ja mluvil o tech par patetickejch luzrech co si stezujou tady vtom topicu



jojo ses hustej, dokonce tak ze presne tu chybu kterou ty tady vysvetlujes spatnym pripojenim devove opravujou v patchi 1.01 a uvadej v patch notes ...... sice nic co by mistni prispevatele na tobe prekvapilo, ale presto ...

Highlights

* Players no longer need to scroll down through the EUALA when logging into the game. The window now defaults to the bottom, and players need only check the Agreement box and click accept.
* The war against the gold sellers continues! We have made improvements to the Appeal system to allow players to report spam messages from gold sellers more quickly.
* TAB-targeting should now more consistently select the nearest enemy in the player's field of view.
* Corrected an issue that was preventing players from adding new friends to their friend list even while the number of existing friends was below the list's size limit.
* Fixed the issue that was causing players to sometimes get stuck in a particular animation state.
* Monsters which change velocity while moving in combat should no longer return "Target is Out of Range" sometimes when attacked by players.
* The /ignore command will now work more consistently.
* In response to player feedback, we have made improvements to player pet movement and behaviors.
* The Pet window should no longer disappear when its master is zoning or entering the game.
* We made many UI fixes including a new "autoloot" feature requested by many players.
* Guild cloaks will now display their heraldry properly.
* We have made several improvements to the chat window, and it should now be more intuitive to use and set up. A number of chat window issues were resolved in the process. We are continuing to work on your requests about chat, with more improvements to come in the future.
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:51:00  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

no to je udajne duvod proc jsou fronty. aby obe strany byli vyrovnany.

me spis unika, kdo vymyslel ten system. copak nikomu u mythicu nedoslo, ze proste pocet lidi nebude vyrovnany? ve wowku jsou taky servery kde mas 2/3 horda 1/3 aliance a nikdo stim nepohne. Nemuzou stavet hru na vyrovnanem poctu armad. zvlast kdyz jsou ty classy tak odlisne. maji jen 2 moznosti

1. vykaslou se na balance (v realu taky nemeli armady stejne pocty stavu..) a zrusi fronty a zachrani hru
2. kvuli nejakemu vyssimu pocitu potreby ferovosti tam ty fronty nechaj a poslou hru k sipku. (klonovani nic nevyresi, zvlast kdyz je to umozneno i orderu..)



Taky by mě zajímalo, jak tohle chtějí vyřešit. Pokud zvýhodní stranu, která je v defenzivě, tak to bude tu druhou deprimovat. Nejsem si teď úplně jistý, ale někde jsem četl, že ty čekací doby nejsou kvůli balancování. Čekalo se i ve WoW. A dokonce, kdysi dávno, i v AC. Tak nebo tak, ten systém může uváznout na mrtvém bodě, pokud strany nebudou aspoň trošku vyvážené. Na druhou stranu - je tady hrozně málo lidí na lvl 40, ta RvR hra může nabýt jiné podoby, až se to změní.

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:54:33  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
100% eyeballed? Tak moc, ze jsme jim nestali ani za oficialni fora? Tohle si dovolili naposledy Sigil u Vanguarda nez zkrachovali.

je to fakt zvlastni, ale hlasky typu “target not visible” or “target out of range” jsem zatim nepotkal. Mozna je evropska anglictina jina, ale ja se par krat setkal max s target is not attackable nebo tak neco.. pripadne target is already dead :)) (hraju maraudera)

stejne jako se mi zatim nestalo, ze by mi hra spadla nebo zcernala diky alt+tab .. a to prepinam fakt moc. 70% played time jsem mimo who ..jeste ze je who tak pve nenarocna gameska ;)


To si mel napsat rovnou, zkus obcas pouzit i single target specku misto spamovani frontcone AoE ktere nepotrebuje mit targetnuteho moba.

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:55:19  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
pro honso

ja jsem o tom mluvil jako o jedne z moznosti a dodal jsem jeden priklad, aby rec nestala. Ten problem je zpusobenej celou radou cinitelu. Nektere jsou v serverovem kodu (asi..nebo mozna sitovem kodu..kdo vi co opravuji) ale nektere (vetsina) jsou jen a jen v nekvalitnim spojeni. To je to, na co upozornuji. Ostatne nebyl bys prvni ani posledy, kdo zustane cumet na to, az ohlasi patch ve kterem reknou ze to opravili a tobe to bude delat porad dal.

Mel by ti tatinek vysvetlit, ze uz davno neplati "co je psano, to je dano". (nebo kdokoliv kdo te to naucil kdyz si byl malej spratek)

proste me mobove newarpuji. Vam ano? hledejte problem nejdrive u vas. Az budete mit 100% vsecko clean, zacnete se tesit na patch.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 03/10/2008 09:00:01
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:56:14  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

quote:
Originally posted by Rodier
100% eyeballed? Tak moc, ze jsme jim nestali ani za oficialni fora? Tohle si dovolili naposledy Sigil u Vanguarda nez zkrachovali.

je to fakt zvlastni, ale hlasky typu “target not visible” or “target out of range” jsem zatim nepotkal. Mozna je evropska anglictina jina, ale ja se par krat setkal max s target is not attackable nebo tak neco.. pripadne target is already dead :)) (hraju maraudera)

stejne jako se mi zatim nestalo, ze by mi hra spadla nebo zcernala diky alt+tab .. a to prepinam fakt moc. 70% played time jsem mimo who ..jeste ze je who tak pve nenarocna gameska ;)


To si mel napsat rovnou, zkus obcas pouzit i single target specku misto spamovani frontcone AoE ktere nepotrebuje mit targetnuteho moba.



jedu brutality ;) monstrosity stoji (aspon na nizsich levelech) pekne za hovno.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/10/2008 :  08:58:12  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walfischberg

quote:
Originally posted by Rodier

no to je udajne duvod proc jsou fronty. aby obe strany byli vyrovnany.

me spis unika, kdo vymyslel ten system. copak nikomu u mythicu nedoslo, ze proste pocet lidi nebude vyrovnany? ve wowku jsou taky servery kde mas 2/3 horda 1/3 aliance a nikdo stim nepohne. Nemuzou stavet hru na vyrovnanem poctu armad. zvlast kdyz jsou ty classy tak odlisne. maji jen 2 moznosti

1. vykaslou se na balance (v realu taky nemeli armady stejne pocty stavu..) a zrusi fronty a zachrani hru
2. kvuli nejakemu vyssimu pocitu potreby ferovosti tam ty fronty nechaj a poslou hru k sipku. (klonovani nic nevyresi, zvlast kdyz je to umozneno i orderu..)



Taky by mě zajímalo, jak tohle chtějí vyřešit. Pokud zvýhodní stranu, která je v defenzivě, tak to bude tu druhou deprimovat. Nejsem si teď úplně jistý, ale někde jsem četl, že ty čekací doby nejsou kvůli balancování. Čekalo se i ve WoW. A dokonce, kdysi dávno, i v AC. Tak nebo tak, ten systém může uváznout na mrtvém bodě, pokud strany nebudou aspoň trošku vyvážené. Na druhou stranu - je tady hrozně málo lidí na lvl 40, ta RvR hra může nabýt jiné podoby, až se to změní.



ve wow i ac se cekalo kvuli technickejm problemum - login server nezvladal pozadavky. tady je to pry vazne tim poctem order vs chaos - ostatne, kdyz si das seznam serveru tak tam vidis na radce vzdycky malym pismem kolik lidi je tam ve fronte za order a kolik za destruction.. + slovne ohodnoceni populace za tu stranu.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 03/10/2008 :  09:00:18  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
jedu brutality ;) monstrosity stoji (aspon na nizsich levelech) pekne za hovno.


Do PvP? Na groupy mobu? Nebo zabijis vazne jen po jednom? Jak interuptis casty? Stance dance u maraudera je vazne o nicem vzhledem k CD. Ehm, ok uz radsi mlcim je videt ze jsi skiller

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 03/10/2008 :  09:10:20  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
proste me mobove newarpuji. Vam ano? hledejte problem nejdrive u vas.

Tak tenhle blábol je fakt epickej Díky Rodiere, ty proste nidky nezklameš
quote:
Originally posted by Rodier
70% played time jsem mimo who
Není ta hodnota náhodou ještě o krapet vyšší? Řekněme něco kolem 100%?

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 03/10/2008 :  09:13:31  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
mam taky dojem, ze ani mne uz nejako newarpuju. Warpovali, liezlo to na nervy, ale uz akosi newarpuju. Minulo sa warpove palivo? Alebo to je tym, ze som si kupil novy (mesiac na trhu) router? Ten stary mal obcas problemy aby zvladam 20 megove Chello plnou rychlostou, aj ked sa mi to nikdy nezdalo, zistil som to az teraz.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 03/10/2008 09:16:26
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 03/10/2008 :  09:58:27  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Jaffa

Nějak začínám měnit názor na hru, přijde mi totálně prázdná.Večer jsou fronty takže lidi by mělo bejt dost ale T4 scenárko se mi za order spustí jednou za hodinu fakt paráda, takže tudy cesta expení nevede.Questy jsem už vybral pro muj level nastal tedy totální grind všeho.

RVR zony prázdné klidně tam mužu stat v afk, přitom jsou fronty na servrech takže kde ty lidi jsou??.Celkově RVR zony dost zklamání.

Začínám se na Wotlk a Mines of Moria těšit víc a víc.



protoze je par dni po spusteni a ne kazdej je matej aby se hnal co nejrychlejc za nejvyssim levelem, muzes si za to sam. Vyvojari tezko muzou udelat neco proto aby 14 dni po spusteni bylo dost lidi na max levelu.

ad odhazovani, presne tak ke komukoliv z orderu pribehnu tak letim, pripadne dostanu nejakej root na 10 sekund nebo nahodi bublinu, paladin ve wowku hadr v porovnani se swordmasterem, bezim za nim, hodi bublinu, za 10 sekund mu zmizi ale behem 3 vterin ma dalsi, kdyz mi to udelal po treti tak jsem vypnul hru protoze takova kokotina me dokaze mega nasrat, lidi nadavaj x let na paladina a oni pak implementujou verzi 2.0

nevim budu muset zjistit co presne ta abilita dela a jestli jde nejak sundat ale tohle je des. jedine ze by to bylo jen jina verze healu, ktere absorbuje urcite mnozstvi dmg, on byl level asi 21 a ja 12->18 tak mozna proto jsem ji sundaval tak dlouho, nicmene nahodil ji nejak podezrele rychle znovu (ze by nahodnej trigger po hitu ?). nechce se k tomu vyjadrit nejakej order pandulak ? :)



Ja hraji SM, rank 23.. ta bublina je phantoms blade ktera absorbuje dmg a ma 25 % na aktivaci pri kazdym hitu ..
na ranku 23 bez bodu v prot strome mi to absorbuje 150 hp, takze promin ale to je hovno ..koukni na ty zjebany Black orci .. da thoughnes ? 25 % sance ze pri hitu ti to zvysi wounds cili zivoty ? ?

nekdo tu psal ze SM ma neblokovatelne utoky.. jo a ktery ? krom gryphon s lash zatim zadnej nnei ..
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 03/10/2008 :  10:07:04  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Nekde v pulce nebo ke konci T3 dostane temer kazda melee career nejaky druh shatter utoku - sunda buff a da dmg navic, takze bych to zatim nevzdaval


Me jako Shamana dere AM a jeho 50% healing debuff na 9sec s cd 10 (!!!) sec a to prosim jako druhy skill v mastery (!!!). Ale co uz

Edited by - Lobos on 03/10/2008 10:08:20
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 03/10/2008 :  10:13:57  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak


ad odhazovani, presne tak ke komukoliv z orderu pribehnu tak letim, pripadne dostanu nejakej root na 10 sekund nebo nahodi bublinu, paladin ve wowku hadr v porovnani se swordmasterem, bezim za nim, hodi bublinu, za 10 sekund mu zmizi ale behem 3 vterin ma dalsi, kdyz mi to udelal po treti tak jsem vypnul hru protoze takova kokotina me dokaze mega nasrat, lidi nadavaj x let na paladina a oni pak implementujou verzi 2.0

nevim budu muset zjistit co presne ta abilita dela a jestli jde nejak sundat ale tohle je des. jedine ze by to bylo jen jina verze healu, ktere absorbuje urcite mnozstvi dmg, on byl level asi 21 a ja 12->18 tak mozna proto jsem ji sundaval tak dlouho, nicmene nahodil ji nejak podezrele rychle znovu (ze by nahodnej trigger po hitu ?). nechce se k tomu vyjadrit nejakej order pandulak ? :)



lol - ta bublina je 25% sance procu z sword enchantmentu (self buff) a je dost na howno - na lev 24 je ti stit s cca 140HP (mozna trochu min nebo vic) - cili cca 1 rana.
mne osobne prijdou skilly myho mirror classu (BO) o dost lepsi :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/10/2008 :  10:29:58  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ok proste jsem nemel stesti a tomu volovi to triggnulo 3x za sebou (nicmene 140 hp to urcite nebylo, bylo to tak 500 hp nez to spadlo)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 03/10/2008 10:30:30
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 03/10/2008 :  10:42:43  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Mobove mi warpovaly od sameho pocatku a vzhledem k tomu, ze mam za sebou nekolik let technicke vejsky, tu zakladni diagnostiku jsem si skutecne byl schopen udelat nehlede na to, ze prikazy jako tracert dnes jiz zna pomalu kazda cvicena opice.
Dale je moznost stazeni nejruznejsich diagnostickych addonu (napr. curse.com), ktere ve finale taky o necem vypovi.

Jsem zvedav, jak ten patch zafunguje. Servery jsou prave ted opatchovavane, takze vyzkousim potom.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 03/10/2008 :  10:43:51  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Mna skor viac ako balance classov serie balance IQ vsetkych hracov scenarii. Destruction nevyhralo este asi ziadne ine T2 scenario ako Mourkain Temple pretoze tam ide cisto o zabijanie. Pokial treba nosit vlajky alebo nieco podobne tak su totalne v riti a nevedia co maju robit ... a co som pocul tak T3 scenarka su pre destro este horsie, pretoze ako uz bolo povedane kazdy orderak ma nejaky knockback a pekne si tam polietam .... no tesim sa.

Mne to warpovanie tiez robi, hram SH a robi mi napriklad to ze pet mlati moba 6ft odo mna ale ja ho vidim stat priamo pri men, ale tak to envadi, pretoze ability stale funguju, aj ked stoji priamo na mne :) Proste viem ze som 6 ft od neho, tak strielam aj ked stoji u mna graficky.

Edited by - Pepo on 03/10/2008 10:44:53
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 03/10/2008 :  10:48:58  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Klasický případ warpu je že začneš mlátit do moba, do kterého už někdo mlátí, píše to že je moc daleko, pokud máš taunt, tak ho použiješ a najednou je u Tebe, ale vizuelně se vůbec nepohnul, když už má HP pod deset procent, tak najednou kousek warpne kde doopravdy stojí, chat window napíše že mob v panice utíká, ale to se málokdy stane, jenom čumí na místě a pak chcípne. Tak uvidíme co dnešní patch změní.
Ještě je komické jak bojuješ s trolem nebo nějakou větší ludrou, dostaneš knockdown, píše to že jsi disabled, ale pokud klikáš na ability, tak se provede tak 20 procent animace, pak jako že spadnu na zem, pak zase 20 procent animace a zase padám na zem, vypadá to jak když kaiser dělal vozembouch opakovaně, no děs

Edited by - spajdr on 03/10/2008 10:50:37
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 03/10/2008 :  10:52:06  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
jj, m. temple je sranda. Vcera jsme dali dest dokonce 500:0 a to hned dvakrat asi z 10 her.

Na tohle je nejlepsi reseni co nejvic organizace a joinovat se v grupe. Posledni fenomen je totalni prevaha ranged DPs a absence tanku a healeru. Dostat do grupy 5 dalsich squishy targetu neni zadna sranda, jelikoz tu prakticky nikdo neni, kdo by drzel frontline.

Ale zas kdyz ta grupa vysla, tak jsem se setkal s tanky, co na me drzeli guarda (hraju AM), snarovali nepratelske melee DPs (takovej witch elf dost potrapi) anebo blokovali cestu k nasemu art. carrierovi v uzkych prostorach.

Naproti tomu nekdy chytnete vylozene tupce: napr. 4 bright wizardi, kteri vsechno palili do zaproceneho tanka a okolni soft targety nechavali bez povsimnuti.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/10/2008 :  10:54:26  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Servery jsou prave ted opatchovavane, takze vyzkousim potom.



nicmene stale se mi na ne nejde lognout

lastfm
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 03/10/2008 :  10:55:51  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Jace

Servery jsou prave ted opatchovavane, takze vyzkousim potom.



nicmene stale se mi na ne nejde lognout



vsak rikam, ze je prave ted patchuji :) Tak asi logicky musi byt odstavene.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/10/2008 :  11:02:07  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
aha sry vypadlo mi jedno "va"

lastfm
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 03/10/2008 :  11:02:38  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
v templi je to podla mna, na koho clovek natrafi.
Ked mam smolu, zazil som prehru aj 70:500, ale bola aj parta, kde sme to otocili 3x za sebou a destro sa cez 100 bodov takmer nedostali.
A to bola fakt slusna particka (dve full grupy), ani healovat som moc nemusel - ako niekedy, dokonca som sa raz dostal do prvej trojky v pocte killov - ako runepriest.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 03/10/2008 :  11:04:18  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
na veskere bublino kraviny aplikujte napr Sever Blessing Core Ability Level 7 25 Action Points 5 ft range
Instant cast 5s cooldown - Target must have a Blessing, You sever one Blessing from your enemy and do 20 damage.

---
ad knockbacky - po kazdem KB ma postizeny nejakou dobu imunitu na dalsi KB, no a pokud ste jeste nemeli cest v t3 sopce SC, tam si jich uzijete dost, tam je to klicova vec a je to dost deprimujici SC -> zbytecne velka mapa se zakazanym mountem.. no uvidite, a zadne jine se moc v t3 ani nehraje
-
IB - Away With Ye s 20s CD, a od lvlu cca 24 muze met pres talent ve venge vetvi AOE knockback na otocku s 2h sekerou - tam je pak CD 10s
SM - ma nejaky knockback, nevim jestli vsichni nebo je to nejaka specka --> ale Chosen i BO taky maji KB
3 claassy maji morale rank1 knockback, shadow warrior, squiq herder a engineer
healeri maji taky aoe KB, urcite ho ma goblin shaman, ptz nekteri hravali tuto kamikadze taktiku ze vybehli na sopku mezi 10 orderu a "odpalili se tam", rogue WH WE asi nemaji, WL a Marauder tusim taky ne. a castri nevim, takze urcite to neni tak ze orderi maji vsichni a chudaci destr nemaji nic.

Edited by - qsubt on 03/10/2008 11:06:52
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 03/10/2008 :  11:37:26  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ok proste jsem nemel stesti a tomu volovi to triggnulo 3x za sebou (nicmene 140 hp to urcite nebylo, bylo to tak 500 hp nez to spadlo)



No jediny co mohlo byt vic je pak skil lv Hoeth vetvi , ale to ma 60 sec CD

a presne jak tu rikaj.. muj mirror jakozot BO je skillama trosku jinde.. destro ma tanky na trosku jiny urovni nez order ..
nemuzu si na order tanky stezovat, ale opravdu v porovnani s destrem zaostavaj

Edited by - Fuujin on 03/10/2008 13:57:23
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 03/10/2008 :  13:19:07  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
SM a BO mi připomínaj video o betě, equal, ale ne identical. Nicméně BO je jako tank o 2 třídy vejš.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 03/10/2008 :  13:48:49  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Me depta to, ze kdyz (jako wl) naskocim na kone, tak mi zmizne pet a po seskoceni se mi neobjevi, ztracim cas jeho znovuvyvolanim. Ono se to zda jako prkotina, ale kvuli takove malickosti se bezproblemu prohraje duel a v bg je to taky hodne neprijemny
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 03/10/2008 :  17:50:27  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
WHO me prestava bavit cim dal tim vic a pomalu se uz nutim k tomu abych to dotahnul na lvl40. Doufam ze tam prijde zmena, i kdyz to vidim spis ze asi ne.

Scenaria jsou naprosta demence kde jde jen o to na ci strane je vic tanku, kteri nahazou lidi do lavy. Ty se samozrejme hrajou nejvic protoze destruction tam ma vzdycky polovicku tanku kdezto order je rad za dva.

Dobejvani keepu je taky pekna nuda a prestavam v tom videt jakoukoli zabavu. Jde jen o to to proste zergnout. Balanc postav neni vubec zadnej. Se svym WP jsem jeste nepotkal nikoho kdo by me byl schopnej zabit, krome jednoho ubozaka lvl40 z guildy server police, kterej gankuje low lvl lokace, protoze je znudenej tim jak nema s kym hrat.

PQ jsou jen desnej opruz. No nevim ale jestli se na 40ce neco radikalne nezmeni tak odeme mythic asi moc penez nedostane.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 03/10/2008 :  18:04:20  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

quote:
Originally posted by Rodier
jedu brutality ;) monstrosity stoji (aspon na nizsich levelech) pekne za hovno.


Do PvP? Na groupy mobu? Nebo zabijis vazne jen po jednom? Jak interuptis casty? Stance dance u maraudera je vazne o nicem vzhledem k CD. Ehm, ok uz radsi mlcim je videt ze jsi skiller


LOL Rodier skiller.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 03/10/2008 :  18:05:58  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

WHO me prestava bavit cim dal tim vic a pomalu se uz nutim k tomu abych to dotahnul na lvl40. Doufam ze tam prijde zmena, i kdyz to vidim spis ze asi ne.

Scenaria jsou naprosta demence kde jde jen o to na ci strane je vic tanku, kteri nahazou lidi do lavy. Ty se samozrejme hrajou nejvic protoze destruction tam ma vzdycky polovicku tanku kdezto order je rad za dva.

Dobejvani keepu je taky pekna nuda a prestavam v tom videt jakoukoli zabavu. Jde jen o to to proste zergnout. Balanc postav neni vubec zadnej. Se svym WP jsem jeste nepotkal nikoho kdo by me byl schopnej zabit, krome jednoho ubozaka lvl40 z guildy server police, kterej gankuje low lvl lokace, protoze je znudenej tim jak nema s kym hrat.

PQ jsou jen desnej opruz. No nevim ale jestli se na 40ce neco radikalne nezmeni tak odeme mythic asi moc penez nedostane.


Tak tu neplac
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,37 seconds. on eygor Snitz Forums 2000