Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Druha strana mince WHO
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 06/10/2008 :  23:43:11  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Arach, ja som to nenapisal za prve a za druhe s tebou suhlasim..ak ta ta hra neberie neznamena ze je zla alebo vsetci co to hraju su zaslepenci :)... To je presne co robi Jace.
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 06/10/2008 :  23:50:27  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
hehe vidis maniaccc a zase to gw zhadzujes (btw momentalne mi who pride viac single ako gw, aj ked to je z mojho pohladu tazke tvrdit, kedze ani jednu kampan v gw som nedohral :) )... tvrdis ze treba dat who sancu, ze je chvilu po vydani, ze sa to ukaze az neskor, ze sa to zlepsi...ze u gw si nevydrzal ze to bolo o nicom... ja keby som sa mal rozhodovat ci who budem hrat alebo nie hned teraz, tak vravim na 1OO% ze nie...ale dam tomu este ten mesiac sancu a potom sa uvidi, mozno dovtedy budu lokacie lepsie zvladnute, vznikne nejaky addon alebo co na zlepsenie plynulosti hry alebo tak... inak prave som v altdorfe a neskutocna nuda tie questy tam...chapem ze maju sluzit hlavne na spoznanie hlavneho mesta, ale aj tak...strasna otrava :) celkovo neznasam pve questy ktore su u kazdeho mmo rovnake, nech niekto vymysli hru s fakt zaujimavymi zabavnymi questami a odpustim vela veci... ale je mi jasne ze pri tolkych questoch je to asi nemozne, ale aj tak
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 06/10/2008 :  23:52:08  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Arach, ja som to nenapisal za prve a za druhe s tebou suhlasim..ak ta ta hra neberie neznamena ze je zla alebo vsetci co to hraju su zaslepenci :)... To je presne co robi Jace.



Jace neobhajuju v hodne vecech se podle me plete ;-) ale ty soudy od lidi ktery GW nehrali a vedej o nem vsechno me dycky nadzvednou

jinak ted sem rozehral pokusmo white liona a ten jeho pet se me zda budto zbuglej nebo uplne dementni, dela vsechno jen ne to co chci
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 07/10/2008 :  00:07:41  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
pro war rejpálky : uz sem to tu kolikrát napsal a napišu to znova - nelíbí ,nehraj to!! je vidět že ste hraly predtim wow a jste zvyklý na přeplněný orgimar,lokaci barrens a tak dál.... tak nechte prosím war těm lidem, které to zatim bavý a běžte si hrát to, co podle vás je dodělané např. wow! sice tenhle topick je k tomu určený ale tohle flame se uz nedá ani skoro číst..

mě na war vaděj dvě věci - 40minut v podvečer fronta na karag-azgal a že nejsou vydět vizualní efekty kouzel u spolu bojovníku, vídíš jen to jak mava rukama ale efekt nikde (na detaily tohodle typu si ja potrpim) ale to se časem určitě zpravý... a kdyz ne! tak i stim se dá žít :-)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 07/10/2008 :  00:14:52  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Punky, posti kde zhadzujem GW ako take alebo ludi co to hraju.. ja len pisem MNA GW nikdy nebavilo ... mne to prislo divne, nudne atd..ale je to len MOJ nazor ale zanho sa nejdem ospravedlnovat pokial som tym nikoho neurazil :P

Druha vec, ani raz som nenapisal dajte war sancu :).. v skutocnosti neznasam tieto frazy "je to len 2 tyzdne vonku, je to len mesiac onku, pockajte na prvy poriadny patch" a podobne .. co sa tyka mna, je mi uprimne jedno ci s tym niekto sekne alebo dava tomu sancu..

Posledna vec, coa sa tyka questov.. podla mna neexistuje sposob ako spravit zaujimavy, niecim totalne vynimocnym, PvE quest v dnesnych MMO hrach....I ked PQ su dobry start..uvidime kam to pojde.
Boli hry ktore sa snazili spravit nejake vynimocne questy..ak niekto hral Hellgate:London tak tam boli questy kde si nasadol do veze a zostrelolval nejaku lietaujucu somarinu, alebo si zo strategickeho pohladu ovladal partu vojakov..ale mne tie questy prisli najotravnejsie z celej hry :) takze az tak do extremu sa neoplaca chodit..
Sho: Tie efekty..si si isty ze ich nemas len vypnute pre ostatnych hracov? Pretoze je tam take nastavenie a u mna maju vsetci efekty kuziel :)

Edited by - ManiaCCC on 07/10/2008 00:16:01
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 07/10/2008 :  00:17:30  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC
Sho: Tie efekty..si si isty ze ich nemas len vypnute pre ostatnych hracov? Pretoze je tam take nastavenie a u mna maju vsetci efekty kuziel :)



tak to si jistý nejsem! jdu to prubnout:-)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 07/10/2008 :  00:24:51  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Nesnaz se mi tu tvrdit, ze jsi v bete hral nejakou masivni bitku, kdyz vim, ze WAR beta bezela prakticky nonstop v debug modu = sbiraly se informace o vsem moznem a dost lidem se to sekalo i v prazdnych lokacich v pve.

Za dalsi: co byste asi rekli dementovi, ktery cloveku s minimalne slusnou sestavou rekne, at si koupi lepsi PC a nebreci. Ze bych zasel do AMD, at mi prodaj nejaky zelezo, co se pouziva u simulatoru bojovych helikopter, aby se mi to jejich uber massive pvp vubec hnulo ne?

A jestli je GW singlovka, tak WAR je maximalne tak interaktivni encyklopedie (v tom stavu, ve kterem je ted).

Az mythic neco udela s nizkou populaci serveru, opravi engine a vyresi ty zalezitosti, co jsem psal vyse, tak zavru hubu a klidne si to i zaplatim. Bohuzel jim moc neverim, ze by tak rozsahlou skodu, co napachali, byli schopni opravit v nejakym rozumnym terminu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 07/10/2008 :  01:21:50  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

že nejsou vydět vizualní efekty kouzel u spolu bojovníku, vídíš jen to jak mava rukama ale efekt nikde (na detaily tohodle typu si ja potrpim) ale to se časem určitě zpravý... a kdyz ne! tak i stim se dá žít :-)
neni to tim ze to mas vyple? nebo to fakt neni videt?:) sem si ani nevsiml.
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 07/10/2008 :  04:14:07  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
hodne sklamanej jsem z momentalnich ranown rank taktik... na RR20 dostanete 2 slot a pak uz nikdy zadnej ? wtf...

i kdyz ony i ty dva sloty jsou uplne zbytecny protoze ani do nich neni co dat pouzitelnyho. Career taktiky jsou super ale ty renown to je proste tragedie.

v podstate jedina zajimava vec na renown ranku je az na lvl 40-80 a to +% do critu (dmg, healu atd)
nebejt toho tak rozdil mezi lvl 40 Career Rank s lvl 1 renown a lvl 80 je prakticky nula nula hovno... (kdyz pominu renown equip kterej je hodne hodne zvlastni...)

cekal bych za RR nejaky zajimavy taktiky pouzitelny do pvp a tim opravdu nemyslim to ze tam nacpaly trapny AP gain za killnuti urcity rasy atp.

so...

Edited by - Khandar on 07/10/2008 04:19:24
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 07/10/2008 :  04:29:41  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Jace..nie len ze sa ti snazim tvrdit ..ale ja tvrdim ze som v bete hral masivne bitky... a vravim, ak bol niekde ten problem tak prave v tych debuggoch, obcas sa chytala celkom pekna delay ale FPS islo uplne bez problemov.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 07/10/2008 :  07:25:14  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Pruser je to, ze tu nikdo nema level 40, ale uz se vi, ze engine nepodporuje masivni bitky

Proste si kupte lepsiho compa a neremcejte nad 8fps na 50vs50



Na to aby jsi zažil mass rvr boj o keep/citadelu třeba Maw nebo v Butcher passu nepotřebuješ level 40. Pruser je to že ty jsi ještě asi nezjistil že se toho mužeš zučastnit aniž bys ten level 40 měl.

Takže ano opravdu již lidé vědí že masivní bitky v tomhle enginu stojí zaprd.

A o moc pozadu za mnou nejsi (lvl.33) když už maš level 25 ty nolifere.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 07/10/2008 :  08:46:00  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja jsem se ucastnil bitky o keep cca 40 lidi od hordy proti 3 lidem z orderu, nejen ze se lamky vubec nechytaly ale ani s fps jsem zadny problem nemel, mam 2 roky stary komp a war mi jede uplne v pohode, pokud ti to blbne tak si nekupuj novej komp ale nauc se nastavit svuj soucasnej. hate me.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 07/10/2008 08:47:03
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 07/10/2008 :  09:21:12  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Nesnaz se mi tu tvrdit, ze jsi v bete hral nejakou masivni bitku, kdyz vim, ze WAR beta bezela prakticky nonstop v debug modu = sbiraly se informace o vsem moznem a dost lidem se to sekalo i v prazdnych lokacich v pve.

Za dalsi: co byste asi rekli dementovi, ktery cloveku s minimalne slusnou sestavou rekne, at si koupi lepsi PC a nebreci. Ze bych zasel do AMD, at mi prodaj nejaky zelezo, co se pouziva u simulatoru bojovych helikopter, aby se mi to jejich uber massive pvp vubec hnulo ne?

A jestli je GW singlovka, tak WAR je maximalne tak interaktivni encyklopedie (v tom stavu, ve kterem je ted).

Az mythic neco udela s nizkou populaci serveru, opravi engine a vyresi ty zalezitosti, co jsem psal vyse, tak zavru hubu a klidne si to i zaplatim. Bohuzel jim moc neverim, ze by tak rozsahlou skodu, co napachali, byli schopni opravit v nejakym rozumnym terminu.



Hele tahle hra nebude zaplnena jako wowko.. . A jestli WAR je singl tak muzu rict ze GW je chat z libimseti.cz , zkus to tam ,treba te to bude bavit.. ma to promysleny a chytlavy pvp ..
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 07/10/2008 :  10:29:21  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ja jsem se ucastnil bitky o keep cca 40 lidi od hordy proti 3 lidem z orderu, nejen ze se lamky vubec nechytaly ale ani s fps jsem zadny problem nemel, mam 2 roky stary komp a war mi jede uplne v pohode, pokud ti to blbne tak si nekupuj novej komp ale nauc se nastavit svuj soucasnej. hate me.



ja stim taky problemy nemam , sice fps klesne pri vic lidech ale da se to hrat uplne v pohode
amg x2 2,6ghz, 4gb ram, hd 4850 a visty 64bit
predposledni catalysty
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 07/10/2008 :  11:10:42  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

quote:
Originally posted by Rashaverak

ja jsem se ucastnil bitky o keep cca 40 lidi od hordy proti 3 lidem z orderu, nejen ze se lamky vubec nechytaly ale ani s fps jsem zadny problem nemel, mam 2 roky stary komp a war mi jede uplne v pohode, pokud ti to blbne tak si nekupuj novej komp ale nauc se nastavit svuj soucasnej. hate me.



ja stim taky problemy nemam , sice fps klesne pri vic lidech ale da se to hrat uplne v pohode
amg x2 2,6ghz, 4gb ram, hd 4850 a visty 64bit
predposledni catalysty



jak uz jsem tu nekde psal - beha to uplne bez problemu bez ohledu na to kolik lidi mam na obrazovce - vse na full v 1920*1200 - C2Q@3GHz, nVidia 280, 8GB RAM

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 07/10/2008 :  11:12:37  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Arach

quote:
Originally posted by Rashaverak

ja jsem se ucastnil bitky o keep cca 40 lidi od hordy proti 3 lidem z orderu, nejen ze se lamky vubec nechytaly ale ani s fps jsem zadny problem nemel, mam 2 roky stary komp a war mi jede uplne v pohode, pokud ti to blbne tak si nekupuj novej komp ale nauc se nastavit svuj soucasnej. hate me.



ja stim taky problemy nemam , sice fps klesne pri vic lidech ale da se to hrat uplne v pohode
amg x2 2,6ghz, 4gb ram, hd 4850 a visty 64bit
predposledni catalysty



jak uz jsem tu nekde psal - beha to uplne bez problemu bez ohledu na to kolik lidi mam na obrazovce - vse na full v 1920*1200 - C2Q@3GHz, nVidia 280, 8GB RAM



fakt se ti to neseka ? divny
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 07/10/2008 :  11:33:00  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Takze abych si zahral v pohode WAR, tak potrebuju 8GB ramky. Jasne no, to vlastne dnes uz vyzaduje kazda hra.

Zvlastni, ze takovy silenosti jako crysis mi jednou na full settings a 1600x1050 naprosto v poradku, ale holt asi jsem noob, co si to neumi nastavit no.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 07/10/2008 :  11:37:59  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Takze abych si zahral v pohode WAR, tak potrebuju 8GB ramky. Jasne no, to vlastne dnes uz vyzaduje kazda hra.

Zvlastni, ze takovy silenosti jako crysis mi jednou na full settings a 1600x1050 naprosto v poradku, ale holt asi jsem noob, co si to neumi nastavit no.



jiste. srovnavani singl hry i kdyz s nejlepsi grafikou soucasnosti a MMO hry je trosku zcestne.. Co jsem cetl WAR herald, tak na tom pracujou
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 07/10/2008 :  11:43:33  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

potrebuju 8GB ramky



nikoliv nezbytne, 16 by melo taky stacit

lastfm
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 07/10/2008 :  11:46:13  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin
Co jsem cetl WAR herald, tak na tom pracujou



Tohle je presne to fanboiovstvi u vetsiny z vas. I devs priznaji, ze to problem je, ale preste je tu rada labilnich jedincu, ktery z toho svyho vesmiru nikdy nevystoupej.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 07/10/2008 :  12:04:43  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
TIP NA BOOST FPS...

VE HRE SMAZTE COMBAT LOG CHAT -> 10-20 Fps boost

Zkuste si nestezovat, ze je who v rvr nehratelny a radsi si zkuste nekde neco precist o tom jak to zmenit..
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 07/10/2008 :  12:24:21  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

A pokud ti blby vymazani combat logu prinese 10-20fps, tak ta hra musi bejt nakodovana fakt dobre.



tys asi napsal mraky kodu

lastfm
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 07/10/2008 :  13:06:21  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Jace

A pokud ti blby vymazani combat logu prinese 10-20fps, tak ta hra musi bejt nakodovana fakt dobre.



tys asi napsal mraky kodu



Zrovna zobrazovaci kod pro GUI jsem psal a dynamicky text nasledne optimalizoval enginista, protoze vyrkreslovat model pro kazde pismenko bylo prekvapive opravdu dost pomale. Optimalizace prinesla boost tak o 30% fps, coz je vcelku srovnatelne s tim, co tu bylo napsano.

Na druhou stranu asi je lepsi, kdyz maji co jednoduse optimalizovat, nez kdyby to bylo "optimalizovane" a k tomu pomale.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 07/10/2008 :  13:07:16  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
BTW koukam, ze spousta lidi tu zbozne vyznava pristup, ze kod netreba optimalizovat, protoze si prece zakaznik muze koupit lepsi zelezo. Z vas by mel Bill radost :P
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 07/10/2008 :  13:25:44  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

BTW koukam, ze spousta lidi tu zbozne vyznava pristup, ze kod netreba optimalizovat, protoze si prece zakaznik muze koupit lepsi zelezo. Z vas by mel Bill radost :P



to chapes spatne, lidi tu krome jace vyznavaji pristup ze je lepsi mit tam checkbox vypnout/zapnout log nez ho mit defaultne vypnuty, naopak z jace by radost mel velkou, nefunguje to, jedina moznost je nadavat nebo koupit lepsi komp, ja nic nestavovat neumim

lastfm

Edited by - Rashaverak on 07/10/2008 13:26:24
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 07/10/2008 :  13:48:38  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
dual core, HD4850 a 3GB ram nepovazuju za sekacku na travu.
A hru jsem sazmorejme optimalizovat zkousel i napr. pres XML settings, jelikoz gui melo disabled checkboxy u lightmap. Stahl jsem si taktez ruzne performance addony z curse.com.

A pro vasi informaci studuji 3. rokem soft. inzenyrstvi na CVUT v Praze, takze nejaky ten hello world uz jsem si taky napsal.

Ta hra je proste silene neoptimalizovana, ale prumerny fanboi ma mozek zdeformovany natolik, ze i slideshow mu prijde jako 40 fps, jen aby mu se nahodou nejak nedotkl sve modly. Proste u tak nahypovanyho titulu je to ale stejne jedno, protoze uz ted vyskakuji recenze s hodnocenim 9/10, 10/10 a o tehle problemech tam neni samozrejme zadna zminka.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 07/10/2008 13:54:50
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 07/10/2008 :  13:55:24  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

quote:
Originally posted by Fuujin
Co jsem cetl WAR herald, tak na tom pracujou



Tohle je presne to fanboiovstvi u vetsiny z vas. I devs priznaji, ze to problem je, ale preste je tu rada labilnich jedincu, ktery z toho svyho vesmiru nikdy nevystoupej.



kdyby nepriznali , ze je to problem tak se na ne vyseru .
neslovickarit, ale ja ot neberu jak fanboistvi .Proste me WAR bavi, po dlouhy dobe MMo ktere mne chytlo . Sam si rikam kez by to opravili, pre kdyz ne tak me to take nastve a omrzi. Jenze nejsem takej ocas abych to proste odsoudil po par dnech . Jeslti cekas ze nekdo nedky vyda hru, ktera od dne vydani nebude potrebovat ani jeden patch tak ses mimo .. Mozna piskvorky.

War neni pro tebe

Edited by - Fuujin on 07/10/2008 13:59:43
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 07/10/2008 :  13:57:21  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

A pro vasi informaci studuji 3. rokem soft. inzenyrstvi na CVUT v Praze, takze nejaky ten hello world uz jsem si taky napsal.



predpokladam ze jsi pri psani tohoto programu pouzival pokrocile nastroje optimalizace

lastfm
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:00:08  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ne, ale taky jsem nebyl tak drzej a nabidl to za ty prachy na trh.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:07:12  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Ne, ale taky jsem nebyl tak drzej a nabidl to za ty prachy na trh.



Ty jsi muj clovek prijd za nama to tohodle topicu a podpor nas
link : http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30690

Tady se na ne vykasli, vzdyt tomu nikdo z nich nerozumi.
Mi/y te chapeme.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 07/10/2008 14:20:02
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:08:50  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Ne, ale taky jsem nebyl tak drzej a nabidl to za ty prachy na trh.



Jsem si jistej , ze tam za velkou louzi na tebe ceka mnoho prilezitosti jim ukazat jak se programuje a co prodavat . Tak utikej , cekaj jen na tebe.

Konecne nam nekdo proda PORADNOU hru .
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:09:32  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

[quote]
Mi te chapeme.




jj " Mi " te chapem
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:26:49  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Hned mi bylo jasny, ze se na poznamku, co studuju, fanboiove chytnou jako cervy na mrtvolu. Ale rekli jste si o ni sami.

Ale tak co uz, vetsina z vas asi taha prachy z kapsy maminek, tak vam takova vec, ze vas nekdo okrada, muze bejt jedno.

A marketa je jakysi avatar demence na zdejsim foru, uz jsem s ni mel tu cest i jinde, takze jeji posty budu ignorovat.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 07/10/2008 14:28:30
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:30:00  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Hned mi bylo jasny, ze se na poznamku, co studuju, fanboiove chytnou jako cervy na mrtvolu. Ale rekli jste si o ni sami.

Ale tak co uz, vetsina z vas asi taha prachy z kapsy maminek, tak vam takova vec, ze vas nekdo okrada, muze bejt jedno.

A marketa je jakysi avatar demence na zdejsim foru, uz jsem s ni mel tu cest i jinde, takze jeji posty budu ignorovat.



Ne neboj , ja treba pracuju . Ale vem to tak, ze kazda hra z tebe taha prachy.. but hrajes a platis nebo naopak.. ja hraju a platim
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:32:55  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak jasne, ale ja resim, ze WAR ma brutalni nedostatky a imo by bylo lepsi par mesicu jeste pockat nez vypustit neco takovyho. Ta hra dostala takovy hype, ze i kdyby to vydali o 10 let pozdeji, tak si ji lidi stejne koupej. A asi evidentne do ty hry jeste vkladam jakesi nadeje, kdyz ji to zdimu porad dokola. Ale soucasny stav je takovy, ze jsem dle meho nazoru za svy prachy dostal nefungujici produkt a reklamace neni mozna.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 07/10/2008 14:35:49
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:32:56  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace


A marketa je jakysi avatar demence na zdejsim foru


Tak to uz jsme dva. Nedelej ramena cekam te v mem klubu.Budes tam ozdoba poloinzenyra a nebo co si tam jeste nemame.

PS:Je tam obrazek opicky tak necekej

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:40:39  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Tak jasne, ale ja resim, ze WAR ma brutalni nedostatky a imo by bylo lepsi par mesicu jeste pockat nez vypustit neco takovyho. Ta hra dostala takovy hype, ze i kdyby to vydali o 10 let pozdeji, tak si ji lidi stejne koupej. A asi evidentne do ty hry jeste vkladam jakesi nadeje, kdyz ji to zdimu porad dokola. Ale soucasny stav je takovy, ze jsem dle meho nazoru za svy prachy dostal nefungujici produkt a reklamace neni mozna.



ty jenom vsechno vidis moc cerne..
Kdyby kazdej videl cerne tak to nehraje nikdo
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:42:58  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

quote:
Originally posted by Jace

Tak jasne, ale ja resim, ze WAR ma brutalni nedostatky a imo by bylo lepsi par mesicu jeste pockat nez vypustit neco takovyho. Ta hra dostala takovy hype, ze i kdyby to vydali o 10 let pozdeji, tak si ji lidi stejne koupej. A asi evidentne do ty hry jeste vkladam jakesi nadeje, kdy ji to zdimu porad dokola. Ale soucasny stav je takovy, ze jsem dle meho nazoru za svy prachy dostal nefungujici produkt a reklamace neni mozna.



Ty jsi spletl sekci AOC ma jinou.




To je jak vystřižené z AoC sekce :o)

Btw nevíte někdo kolik jsou čekačky na T2 u Order? Unás zelených je to kolem 30 minutek
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:45:40  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban


To je jak vystřižené z AoC sekce :o)

Btw nevíte někdo kolik jsou čekačky na T2 u Order? Unás zelených je to kolem 30 minutek



na KA 10 - 20 vterin t2 i t3

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:48:23  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
posledni upozorneni pro Marketu , jeste jednou a bude to posledni osobni urazka tohoto id na tomto foru

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:51:05  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
*Editol som prvu cast...Jace mi za ten banan nestoji*

Co stale generalizujes..?? podla teba..komu sa war nepaci a uznava ta = cool, ten komu sa WAR paci je zaslepenec, nepracuje tak taha prachy od mamyicky nestuduje, je nevzdelane hovado, je menej ako ty, GW rullez, fanboi a neviem co vsetko..mna vobec nerozculuje tvoj nazor..ten mi je uplne ukradnuty... co ma ale serie je tvoje neustale generalizovanie ostatnych...

Nie si sam co studuje informatiku, nie si sam co si hru kupil/plati sam..a nie si sam co sa tomu akoze rozumie... Chces pocut moju zostavu? E6750, GF8800 GTS (ta starsia), 2 GB ram, mam neustale spusteny fraps takze mi pekne v okne ukazuje kolko mam FPS, ked nieco nahravam, tak mam dane na 30 FPS a ani vo velkych bojoch to pod tych 30 nepadne... Mozno vies programovat, mozno si platis sam hru ale si fakt nevies optimalizovat comp. Ja netvrdim ze WAR nema problemy s performance, proste malo by to na defaultnych nastaveniach systemu a hry fungovat uplne v pohode...bohuzial tak to zatial nefunguje..ale namiesto toho nariekania si mohol uz davno zistit co na WAR plati.. neni to ziadna veda.

Edited by - ManiaCCC on 07/10/2008 14:57:36
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:51:26  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Azkaban


To je jak vystřižené z AoC sekce :o)

Btw nevíte někdo kolik jsou čekačky na T2 u Order? Unás zelených je to kolem 30 minutek



na KA 10 - 20 vterin t2 i t3



Jezus.. to se pak leveluje :( To já ted čekám tak 20 minut. Asi do třetice všeho dobrého změním stranu.. jenže při mém štěstí..
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:54:13  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Azkaban


To je jak vystřižené z AoC sekce :o)

Btw nevíte někdo kolik jsou čekačky na T2 u Order? Unás zelených je to kolem 30 minutek



na KA 10 - 20 vterin t2 i t3



Jezus.. to se pak leveluje :( To já ted čekám tak 20 minut. Asi do třetice všeho dobrého změním stranu.. jenže při mém štěstí..




To plati jen v prime time. Pres den je to nouze s bidou.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:55:59  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Azkaban


To je jak vystřižené z AoC sekce :o)

Btw nevíte někdo kolik jsou čekačky na T2 u Order? Unás zelených je to kolem 30 minutek



na KA 10 - 20 vterin t2 i t3



Jezus.. to se pak leveluje :( To já ted čekám tak 20 minut. Asi do třetice všeho dobrého změním stranu.. jenže při mém štěstí..




To plati jen v prime time. Pres den je to nouze s bidou.



U nas to i v prime time neni nic moc. Jedine T1 jelo do minutky dvou. Ty hraješ na jakem serveru Rahmane?
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 07/10/2008 :  14:57:46  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Nutno konstatovat že optimalizaci by to zasloužilo (a zřejmě neproběhla), protože výsledkem je grafika na úrovni WOW (několik let zpátky) která běhá POMALEJI než AOC s neskonale lepší a modernější grafikou.

A když už se tu objevilo to přirovnání k AOC, tak něco pravdy na tom je. Už několikrát jsem měl až nepříjemý pocit "Déža ví", kdy přesně stejný problém z AOC jsem utrpěl i ve WAR. Namátkou - zóna s chybějící "podlahou" (zemí), mapa která přestala fungovat, talenty (morale) které nefungují.

Můj nejoblíbenější bug je ale "nalepení" grafických efektů kouzel - až uvidíte sorcku, jak trvale běhá s fialovým koláčem AEčka kolem sebe a devastuje framerate všech okolo, nadávejte Mythicu. Je to naprosto příšerně otravný, pro mě i pro ostatní.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 07/10/2008 :  15:02:36  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

... Chces pocut moju zostavu? E6750, GF8800 GTS (ta starsia), 2 GB ram, mam neustale spusteny fraps takze mi pekne v okne ukazuje kolko mam FPS, ked nieco nahravam, tak mam dane na 30 FPS a ani vo velkych bojoch to pod tych 30 nepadne...



az mi dojde krabice tak si prijdu pro rady... co si pamatuju tak na me amd4600+, 9800GT, 3GB ram to v keepu WB x WB bylo pod 20 fps (spis tesne nad 10) a to jsem mel i buffthrottle addon (bez nej to bylo o dost horsi)
co je horsi, ze po hodine hrani/nekolika zazonovani mi bezne slo fps o tretinu dolu ve stejnym miste samo od sebe...

tohle jsou veci, s kterymi s jacem souhlasim... engine mel (pred tydnem) velke nedorazy, nevim jak to vypada ted jestli to za posledni tyden vyrazne nezlepsili...
s jinyma vecma ovsem s jacem souhlasit nemuzu :-) a nemyslim si, ze by situace byla tak tragicka aby se hraci WARu nutne museli citit osizeni o penize... hra je to zabavna, vicemene dodala co slibila... az na tu optimalizaci ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 07/10/2008 :  15:04:46  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

Nutno konstatovat že optimalizaci by to zasloužilo (a zřejmě neproběhla), protože výsledkem je grafika na úrovni WOW (několik let zpátky) která běhá POMALEJI než AOC s neskonale lepší a modernější grafikou.



Samozrejme nemam moznost videt jak je ten engine postaveny, ale podle toho jake pouziva efekty je zrejme zhruba srovnatelny (jak wow tak aoc tak who). Zasadni rozdil AoC je pouziti normalovych map. Krom toho ma AoC vyrazne vetsi budget na postavy (zrejme vetsi polygont count, urcite vetsi focus grafiku), coz je vec, na kterou hrac kouka naprosto porad, takze je nejvic videt.

Who zase ziskava body na pohlednejsim GUI (a tam to o enginu opet moc neni)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 07/10/2008 :  15:06:55  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
ManiaCCC lol, vsak mne to jde normalne na 50fps (ackoli vetsinou opustene pve zony). Pokud jsi za celou tu dobu, co tady postuji, nepochytil, ze me prispevky se tykaji jen 50v50 a vic, tak za to fakt nemuzu.

Fanatikum to proste nevysvetlis.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 07/10/2008 15:12:34
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 07/10/2008 :  15:07:00  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
A jeste jeden detail - nevim jestli jste koukali, ale who ma moc pekne udelane stromy. Ve skutecnosti to neni nic jineho nez stejna technologie jednoduse vyzuivajici blendovanych textur, ale maji zjevne nejake udelatko, ktere vyslednemu stromku opravi normaly a krom toho to nejspis delal nejaky sikovny grafik (narozdil od modelu a animaci postav :\ )
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 07/10/2008 :  15:23:23  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Celdric... mam trosku vyhodu ze som bol dlho v bete tak som mal cas experimentovat :)

takze poporiadku:
WAR je brutalne narocny na CPU ( a celkom aj RAM) ale GPU vyuziva velmi "triezvo" Hra bezi proste o mnoho lepsie na dobrom CPU a so sedmickou radou GeForce ako napriklad na masine so slabsim procesorom (co amd4600+ bohuzial uz je)...Mozte mat aj 30x ATI v crossfire, nepomoze vam to kedze signe GPU kartu war pouziva nanajvys na 50%.. zato procesor vyuziva (u mna) od 60% do 95%.
*Ja som svoj CPU pretaktoval na 4 Ghz.. narast vo FPS priblizne 50%*

WAR velmi casto saha na disk aj pocas hrania.. neviem ci to je chyba v kode alebo to proste nerve vsetko do ramky...ale Defragmentovany disk pomoze MOC
*Pravidelne defragmentujem HDD programom OO Defrag ktory ma stealth defrag, ktory vam umoznuje defragmentovat aj pocas hrania takze sa nejedna o ziadnu cas zerucu zalezitost.. Ked som nedefragmentoval, stacilo aby na obrazovke bolo 5 ludi a FPS skakalo od 5 FPS po maximum...do toho neustale mikro lagy.. myslim ze dost ludi to pozna, po pravidelnej defragmentacii... nic z toho som uz nezazil*

WAR nema nativnu podporu supersampling AA ale ma nativnu podporu pre multisampling AA (ale stale mi je zahadou preco to neni v nastaveniach)
*Ak forcujete AA cez drivre, dajte si pozor nato aby ste pri WAR pouzivali multisampling AA a nie supersampling.. Ked smo pouzival Supersampling, FPS zas skakalo pri zobrazeni niekolko effektov naraz a viac modelov na scene.. ale multisampling AA ma dopad na vykon minimalny.*

WAR musi mat nejaky bug pri praci s texturami.. Snazi sa filtrovat a pracovat s texturami ktore su aj tak mimo zorneho pola popripade sa snazi prinutit filtrovat textury ktore su uz filtrovane.. Sposobuje to ze ked je na scene vela textur, FPS dost drasticky pada.. Netusim ci to opravia..ale je to bohuzial tak
*Nastastie sa da toho vyriesit zas cez drivre.. Treba nastavit "Texture Filtering" na "High Performance".. zmenu v texturach som vobec nepostrehol ale vykon niekde vyskocil aj o 30 FPS.*

V neposlednom rade je tu to co si pisal ty.. Hra zle pracuje s buffmi a debuffmi.. Maju divny refresh rate a doslova to obcas pri dlhych bitkach dokaze pekne upiect procesor.
*Toto sa da riesit pomocou toho addonu co si postol, ale treba si uvedomit ze stale potrebujes relativne silny procesor na podporu desiatky az stovky buffov a debuffov vo velkom boji pocas kratkej doby*

A hlavne..nepodcenujte upgrade driverov na vsetky vase komponenty. Grafika, doska, a aj zvukovka.. to tych par FPS tiez prinesie (aspon teda u mna)..a ti co pouzivaju nove karty od Creative (zvukovky) nepodcenujte zapinat "Game" podporu... a este v bete malo vela ludi problem s RAM latency, takze je dobre si dat pozor aj na casovanie ramiek.. Neviem ako vo WAR kedze som to nemusel menit ale napriklad v takom Company of Heroes mi zblbnute casovanie ramiek znizovalo FPS asi tak o 40% ..

Jace: Mne ta hra v beznych situaciach slape na 100 FPS ( vraj FPS cap)..a vo velkych bojoch idem na 30-tich vacsinou kedze "recordujem"..

Okej..ale aby som bol fer.. este stale mam stary monitor CRT takze hram na rozliseni 1280x1024.

Edited by - ManiaCCC on 07/10/2008 15:34:44
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,36 seconds. on eygor Snitz Forums 2000