Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Druha strana mince WHO
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 06/10/2008 :  15:54:23  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Toto vykrikovanie fail fail fail mi dost pripomina dobu ked vyslo WoW :) tiez to bolo sami fail to a toto :) ze AC a EQ tazko nieco prekona .. ale tak uvidime :)..neviem co sa tyka vyludnunia ale asi je to fakt problem urcitych serverov.



fail je zatim schovavani lidi ve scenarich! a taky znacna nevyvazenost herniho enginu (ve vetsich poctech hracu se fakt chova hodne blbe)...

no mmo
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 06/10/2008 :  15:58:55  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ale tak ja jsem rikal, ze muj open RvR server ma v prime time populaci high/full(xx), a stejne je vetsina lokaci naprosto opustena. Pomalu mi to prijde jako single player, kdybych si obcas nejoinul nejaky to scenario anebo nase gilda nesla dobyvat keep... jenze dobyvani keepu znamena slideshow, takze od toho se snazim drzet co nejvic dal.

Vazne bych rad vedel, jaky je population cap pro jednotlive servery a jaka cisla se presne schovavaji za low, medium a high, protoze se mi nezda, ze by se vsichni hraci schovavali ve scenariu, ktery i tak neni vubec plny (obycejne 2-3 party asi z 8 moznych? nebo 10?)

A s tou nasranosti, jaka koluje po forech a hlavne mezi hraci ve hre samotne, bych se vubec nedivil tomu, kdyby se za high schovavalo pouhych par stovek hracu.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 06/10/2008 16:00:56
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 06/10/2008 :  16:01:43  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Ale tak ja jsem rikal, ze muj open RvR server ma v prime time populaci high/full(xx), a stejne je vetsina lokaci naprosto opustena. Pomalu mi to prijde jako single player, kdybych si obcas nejoinul nejaky to scenario anebo nase gilda nesla dobyvat keep... jenze dobyvani keepu znamena slideshow, takze od toho se snazim drzet co nejvic dal.

Vazne bych rad vedel, jaky je population cap pro jednotlive servery a jaka cisla se presne schovavaji za low, medium a high, protoze se mi nezda, ze by se vsichni hraci schovavali ve scenariu, ktery i tak neni vubec plny (obycejne 2-3 party asi z 8 moznych? nebo 10?)

A s tou nasranosti, jaka koluje po forech a hlavne mezi hraci ve hre samotne, bych se vubec nedivil tomu, kdyby se za high schovavalo pouhych par stovek hracu.



vsichni lidi levlujou ve scenarkach.. proc delat Q kdyz za scenarko mas renown a 10x vic xp nez za Q ? ..
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 06/10/2008 :  16:02:28  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Ale tak WAR by me i mohl bavit, ale kdyz je vetsina i zahranicnich for plna lidi, ktery stornuji ucty, a navic i na serveru, co ma high/full je tezky na nekoho narazit, tak je to pak tezky no.

Stejne ten engine je totalni pruser, tim si tu hru naprosto pohrbili.



nechapu tyhle ubrečený keci... jednoduchá rada : NEHRAJ TO
mě to baví a mužu říct že dost
mkay? hooray...

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 06/10/2008 :  16:02:35  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

quote:
Originally posted by Jace

Ale tak ja jsem rikal, ze muj open RvR server ma v prime time populaci high/full(xx), a stejne je vetsina lokaci naprosto opustena. Pomalu mi to prijde jako single player, kdybych si obcas nejoinul nejaky to scenario anebo nase gilda nesla dobyvat keep... jenze dobyvani keepu znamena slideshow, takze od toho se snazim drzet co nejvic dal.

Vazne bych rad vedel, jaky je population cap pro jednotlive servery a jaka cisla se presne schovavaji za low, medium a high, protoze se mi nezda, ze by se vsichni hraci schovavali ve scenariu, ktery i tak neni vubec plny (obycejne 2-3 party asi z 8 moznych? nebo 10?)

A s tou nasranosti, jaka koluje po forech a hlavne mezi hraci ve hre samotne, bych se vubec nedivil tomu, kdyby se za high schovavalo pouhych par stovek hracu.



vsichni lidi levlujou ve scenarkach.. proc delat Q kdyz za scenarko mas renown a 10x vic xp nez za Q ? ..



snad mi tady navazno nechces tvrdit, ze cela populace serveru drti scenaria... ktery jak jsem rekl, ani nejsou plny.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 06/10/2008 :  16:03:55  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

quote:
Originally posted by Jace

Ale tak WAR by me i mohl bavit, ale kdyz je vetsina i zahranicnich for plna lidi, ktery stornuji ucty, a navic i na serveru, co ma high/full je tezky na nekoho narazit, tak je to pak tezky no.

Stejne ten engine je totalni pruser, tim si tu hru naprosto pohrbili.



nechapu tyhle ubrečený keci... jednoduchá rada : NEHRAJ TO
mě to baví a mužu říct že dost
mkay? hooray...



A co jako s tim? Tohle je problem, ktery se probira naprosto vsude, tak zas bez rict pani vychovatelce, at te zavre zpatky do klece.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 06/10/2008 :  16:09:49  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
spajdr: no lenze ten flying master ci jak sa vola je straaaasne daleko a mne hneva uz len to ze ma k tomu ta hra nuti

arach? ale trt, mna by to bavilo, keby to bolo trosicku ine a keby bolo na servroch podstatne viac ludi... mohlo to byt ako L2 v stupidnom wow kabate, to uz by som prekusol a hral to

jace: nespravaj sa ako kiddy, uz som ti to minule vysvetloval :P

jaffa: spellborn moze byt fajn, na to som tiez zvedavy, mam ale take neblahe tusenie niekde vzadu v tej prazdnej hlave, ze to dopadne jak fury :/
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 06/10/2008 :  16:24:23  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

quote:
Originally posted by Sho

quote:
Originally posted by Jace

Ale tak WAR by me i mohl bavit, ale kdyz je vetsina i zahranicnich for plna lidi, ktery stornuji ucty, a navic i na serveru, co ma high/full je tezky na nekoho narazit, tak je to pak tezky no.

Stejne ten engine je totalni pruser, tim si tu hru naprosto pohrbili.



nechapu tyhle ubrečený keci... jednoduchá rada : NEHRAJ TO
mě to baví a mužu říct že dost
mkay? hooray...



A co jako s tim? Tohle je problem, ktery se probira naprosto vsude, tak zas bez rict pani vychovatelce, at te zavre zpatky do klece.



Ktory problem mas teraz na mysli ? Engine ? Ci to ze podla teba su plne fora ludi co rusia ucty?

Uznavam ze by ma asi sralo kebyze mi ta hra na solidnej masine nejde tak ako ma.. takze by som mozno tiez nadaval..ale nastastie to moj pripad nie je..

Co sa tyka rusenie uctov.. ja som tych postov teda zaznamenal velmi malo (oproti tomu co bolo vo Vanguard, AoC alebo aj WoW 2 tyzdne po vydani v USA)...

Ale suhlasim ze by mali zvysit server cap.. ak dobre viem..je momentalne nastaveny nejako na 2250vs2250 a hram na servery ktory je bezne Full vs Full ale ludia su proste moc roztahany a hlavne, vacsina ludi ani len nepachne do klasickeho RvR. I ked musim sa priznat ze s PQ som snad nikdy problem nemal..este sa nestalo ze by som musel farmit influence sam v prvej stage.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 06/10/2008 :  16:27:16  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Toto vykrikovanie fail fail fail mi dost pripomina dobu ked vyslo WoW :) tiez to bolo sami fail to a toto :) ze AC a EQ tazko nieco prekona .. ale tak uvidime :)..neviem co sa tyka vyludnunia ale asi je to fakt problem urcitych serverov.


Zvlastni, me tohle vykrikovani FAIL FAIL FAIL prijde jako moda posledni doby.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 06/10/2008 :  16:32:07  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

quote:
Originally posted by Fuujin

quote:
Originally posted by Jace

Ale tak ja jsem rikal, ze muj open RvR server ma v prime time populaci high/full(xx), a stejne je vetsina lokaci naprosto opustena. Pomalu mi to prijde jako single player, kdybych si obcas nejoinul nejaky to scenario anebo nase gilda nesla dobyvat keep... jenze dobyvani keepu znamena slideshow, takze od toho se snazim drzet co nejvic dal.

Vazne bych rad vedel, jaky je population cap pro jednotlive servery a jaka cisla se presne schovavaji za low, medium a high, protoze se mi nezda, ze by se vsichni hraci schovavali ve scenariu, ktery i tak neni vubec plny (obycejne 2-3 party asi z 8 moznych? nebo 10?)

A s tou nasranosti, jaka koluje po forech a hlavne mezi hraci ve hre samotne, bych se vubec nedivil tomu, kdyby se za high schovavalo pouhych par stovek hracu.



vsichni lidi levlujou ve scenarkach.. proc delat Q kdyz za scenarko mas renown a 10x vic xp nez za Q ? ..



snad mi tady navazno nechces tvrdit, ze cela populace serveru drti scenaria... ktery jak jsem rekl, ani nejsou plny.



ano tvrdim ti to, hold hrajes na spatnym serveru.
ja vetsinou na par lidi u PQ narazim , ale ve scenarku neni problem
opravdu neni .. hraji t3 , jak to bude v t4 nevim.. ale to je pak blbost hracu ze se zenou na maximum.. at pak nebrecej ze tam nikdo neni
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 06/10/2008 :  16:38:20  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
success, success, success

lastfm
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 06/10/2008 :  16:38:43  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
@fu to jsou me zkusenosti z t2 a t3. Samozrejme nejsem blazen, co ma lvl 30 postavu na kazdem serveru, takze to jinde skutecne muze byt jinak, ale od serveru s pomalu full populaci neocekavam ghost town.

@punky fu noob

MMOs failed.

Edited by - Jace on 06/10/2008 16:40:20
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 06/10/2008 :  16:49:56  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Maniac
tak nevim kde hrajes ale me se bezne stava ze treba jak vcera u trpu PQ tusim 8 to je jsem chvili hral sam pak ve dvou stage 1 opakovane 3x
u Empire PQ taky tusim 8 taky sam (jak se sbiraji ty bedny)
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 06/10/2008 :  16:54:41  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

@fu to jsou me zkusenosti z t2 a t3. Samozrejme nejsem blazen, co ma lvl 30 postavu na kazdem serveru, takze to jinde skutecne muze byt jinak, ale od serveru s pomalu full populaci neocekavam ghost town.

@punky fu noob



hele ja fakt zpomaleni scenaru pocejtim az tak od 24:00, jinak me to bere temer hned.. hraju na Karak Azgal
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 06/10/2008 :  17:03:11  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
tak tak, ja hram napr na karag azgal, obcas je tam full cize podla teba by to malo znamenat 5000 ludi na servri s rovnakym poctom na oboch stranach co sa mi jednoducho nechce verit, to by vsetci museli byt v t4 (a keby to tak aj bolo, tak je to proste o nicom, ze ta hra v uvode predstavuje fakt skor single ako mmo tak skoro po tom co sa ocitla na trhu) alebo ja neviem kde, v scenariach to byt imo secko nemoze, kolko krat cakam na scenario dost dlhu dobu (ak je to teda robene systemom ze hra caka na dostatocne mnozstvo "prihlasenych" a potom to scenrio spusti, ak nie tak potom posledna veta nema zmysel :) )... s tymi pq je to tak, napr teraz som asi pred hodkou vypol tu hru znechutene, pretoze v t2, niekde chapter 6 som v jednom pq sam 20 minut mlatil greenskinov a nikde ani ziva dusa za order a to je pq ktory je hned pri outposte... oproti mne 2 orcovia mlatili trpov... cize vysledok= 3 hraci na spolocny pq, kde by sa teoreticky malo dat pvpeckovat... jako viem ze vam to pride ze len nadavame ze fail fail fail, ale to su proste len vyjadrene pocity ktora ta hra vo mne zanechava, a to je trochu sklamanie nad tym ako zase raz niekto premarnil vyborny potencial hry spravil dalsie normal mmorpg... netvrdim ze nikoho to nemoze bavit a bavi, ale netvrdte mi ze ste si to aj vy vsetci co vam ta hra vyhovuje nepredstavovali trosku inak

Edited by - Punky on 06/10/2008 17:07:17
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 06/10/2008 :  17:08:49  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nick

Maniac
tak nevim kde hrajes ale me se bezne stava ze treba jak vcera u trpu PQ tusim 8 to je jsem chvili hral sam pak ve dvou stage 1 opakovane 3x
u Empire PQ taky tusim 8 taky sam (jak se sbiraji ty bedny)


Hram na azgale a som v tier 3... a fakt sa mi nestalo ze by som bol v PQ ktore by nemalo dostatok ludi na dokoncenie.. Jasne, obcas sa stalo ze nas bolo menej a wipli sme ale prakticky az na vynimky som PQ vzdy dokoncil.. To iste Gunbad, kedykolvek tam pridem, tak si najdem grupu.

Punky: To s tymi PQ robis uplne neopak ako ja.. Ty robis PQ a dufas ze niekto pride. Ja pozrem do Open Parties a robim PQ ktory bezi.. Moc neriesim kde to je a v ktorom chaptery..Kludne robim questy v chapter 10 a PQ v chaptery 12.. .ono to stale niekde zije..

Edited by - ManiaCCC on 06/10/2008 17:12:33
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 06/10/2008 :  17:13:16  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Jaffa: za prvy gw1 vychazelo v podobnej cas jak wow, nebylo tolik lidi zblbejch lama systemem ala wow
za druhy gw2 bude uplne o necem jinym nez gw jedna, prave z duvodu aby mohlo konkurovat hram jako je wow, aoc nebo who
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 06/10/2008 :  17:17:42  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
maniaccc no sak to je v pohode, da sa to tak, ja som tym chcel poukazat na to ze tych ludi je proste malo a to ma vyslovene sklamalo...a mne osobne sa viac aci ist tak nejak "postupne" aj ked teda u mmo sa to neda tak doslovne povedat, ale snad chapes jak to myslim

Edited by - Punky on 06/10/2008 17:19:12
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 06/10/2008 :  17:24:55  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Viem co myslis ale uvedom si ze to co chces ty prakticky neni mozne.. neni mozne mat taku populaciu aby vsetky chaptre stale isli, dungeony boli plne, scenaria isli a do toho vsetko by sa stale nieco dialo v RvR zonach..nato potrebujes tak 50 tisic ludi aj to je mozno malo :)...

Uznavam ze zvysit server cap by to chcelo ale az do tohto bodu to nikdy nepojde..

I ked ja si myslim ze hlavnym dovodom toho ze PQ su prazne je velmi zly chat system.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 06/10/2008 :  17:33:53  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Evidentne tech lidi je malo. Kdyz hraju MMORPG, tak chci, aby to zilo. Outposty jsou naprosto prazdne a to jsou tak 2 na mapu, kdyz nepocitam warcamp. Tak proste zvysit cap nebo mergnout servery, ale v soucasne dobe mi to silne pripomina single player, za ktery teda ja platit nehodlam.

A myslim, ze i panum z mythicu je jasne, ze zakazniky na dead mmorpg nenalakaji, protoze to je presne ten prvni dojem, ktery hrac dostane po nalogovani : dead game.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 06/10/2008 17:35:34
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 06/10/2008 :  19:16:20  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Napíšu jen to co už se psalo asi 100x a vlastně to napsal dobře jace:

- prázdné t4 rvr zony a celkově zklamaní z nich čekal sem v nich spousty válečných rvr questu.

- zerg v AV mám rád nic proti němu ale to co předvádí WAR při bojích o citadely je už moc.Snad jen některé free Asijské hry se tomu dokaží vyrovnat.

- prázdné scenária na Karak Azgalu v T4 chci PvP ale scenárka se spustí jednou za hodinu a rvr sou jak již jsem napsal pusté.

- i kdyby všechny predchozí body vyřešili tak tento poslední bod by stejně rozhodl o neprodloužení předplacení. Tradáá a co že to je?

HW lagy v zergu 10 fps na 8800 GTS já vím že to není nejnovější karta ale na to jak ubohou grafiku předvádí WAR to musí stačit.

Přepnul jsem veškeré nastavení v options na fastes framerate.
Vysledek byl že animace postav měla asi jen jedno animační okenkno naprostej hnus a efekty jsem neviděl žádne jen zvuky.

Zážitek z hraní NULA.

Protože jsou boje o keepy/zerg tedy náplní endgame a tím pádem nekonečná slide show, tak tohle rozhodlo.
V sobotu jsem si zaplatil 3 měsíce WoWka na několik měsíců zmrazeném accountu a plynulost grafiky v konstantních !!! 60 fps s AA je balzám pro oči.

Nedivím se že jak psal Jace že lidi rušej u nich v gildě předplatné.

Meli by odebrat noliferum pravo na vyjadreni se

Co cekas kdyz zenes level a pak se tupe divis? Ale takovych lidi je dost a vzdy tu taci budou. To jsi mel radsi pockat 2 mesice a pak si koupit WAR a dat hned rank 40 nez tu ted ukvapene vyrvavat jak je vse mrtvy.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/10/2008 :  19:16:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Evidentne tech lidi je malo. Kdyz hraju MMORPG, tak chci, aby to zilo. Outposty jsou naprosto prazdne a to jsou tak 2 na mapu, kdyz nepocitam warcamp. Tak proste zvysit cap nebo mergnout servery, ale v soucasne dobe mi to silne pripomina single player, za ktery teda ja platit nehodlam.



To jsou hrozny bullshity co tu generujes ) Hral jsi nekdy nejakou rvr/kvk hru? Proc by se safra nekdo zdrzoval v nejakem outopostu dele nez je nezbytne nutne? Co by to melo za vyznam?

To, ze ty zrovna nejsi stredem pozornosti celeho serveru a nejsi ve stredu deni neznamena, ze si to organizovane skupiny hracu neuzivaji.



Edited by - VT on 06/10/2008 19:19:05
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 06/10/2008 :  19:56:04  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Evidentne tech lidi je malo. Kdyz hraju MMORPG, tak chci, aby to zilo. Outposty jsou naprosto prazdne a to jsou tak 2 na mapu, kdyz nepocitam warcamp. Tak proste zvysit cap nebo mergnout servery, ale v soucasne dobe mi to silne pripomina single player, za ktery teda ja platit nehodlam.

A myslim, ze i panum z mythicu je jasne, ze zakazniky na dead mmorpg nenalakaji, protoze to je presne ten prvni dojem, ktery hrac dostane po nalogovani : dead game.



si pesimista hrajicí mmo.... dopuručuji začít hrát cs1.6

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 06/10/2008 :  20:24:33  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No tak sorry, ale i v tech debilnich outpostech v gw to bylo totalne preplneny a na nekolik districtu. Takze to na me vubec nerozehravejte. A to i vcetne nejakych zapadlych a jeste ani nepocitam rozdeleni pvp od pve.

A kdyz uz jsme u tech bullshitu, tak kdo mi vysvetli, jak je mozne, ze moje archmage staff lvl 20 ma parametry 36/3.2 a jednorucka od SM o 10 levelu vys a o stejne rarite 37/3 ?

Let's grab sticks and own da orkz!

MMOs failed.

Edited by - Jace on 06/10/2008 20:25:13
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 06/10/2008 :  20:26:23  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

quote:
Originally posted by Jace

Evidentne tech lidi je malo. Kdyz hraju MMORPG, tak chci, aby to zilo. Outposty jsou naprosto prazdne a to jsou tak 2 na mapu, kdyz nepocitam warcamp. Tak proste zvysit cap nebo mergnout servery, ale v soucasne dobe mi to silne pripomina single player, za ktery teda ja platit nehodlam.

A myslim, ze i panum z mythicu je jasne, ze zakazniky na dead mmorpg nenalakaji, protoze to je presne ten prvni dojem, ktery hrac dostane po nalogovani : dead game.



si pesimista hrajicí mmo.... dopuručuji začít hrát cs1.6



Mozna, ale porad lepsi nez byt slepy fanboi, ktery se nechava krmit nejakym uchylem placajici totalni picoviny v oficialnich WAR videich.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 06/10/2008 20:27:03
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 06/10/2008 :  20:34:55  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

quote:
Originally posted by Sho

quote:
Originally posted by Jace

Evidentne tech lidi je malo. Kdyz hraju MMORPG, tak chci, aby to zilo. Outposty jsou naprosto prazdne a to jsou tak 2 na mapu, kdyz nepocitam warcamp. Tak proste zvysit cap nebo mergnout servery, ale v soucasne dobe mi to silne pripomina single player, za ktery teda ja platit nehodlam.

A myslim, ze i panum z mythicu je jasne, ze zakazniky na dead mmorpg nenalakaji, protoze to je presne ten prvni dojem, ktery hrac dostane po nalogovani : dead game.



si pesimista hrajicí mmo.... dopuručuji začít hrát cs1.6



Mozna, ale porad lepsi nez byt slepy fanboi, ktery se nechava krmit nejakym uchylem placajici totalni picoviny v oficialnich WAR videich.


fanboi nejsem a war hraju protože mě to zatim dost bavý - polehounku,potichounku si levlim sveho shamana.. a pvp na low levelech neřešim..

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 06/10/2008 :  20:35:13  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

No tak sorry, ale i v tech debilnich outpostech v gw to bylo totalne preplneny a na nekolik districtu.



skoda, ze uz nehraju wowko...bych ti pucil klicky abys videl jak vypada v soucasnosti nejhranejsi MMO hra na svete ingame a schvalne kolik lidi by jsi pri expeni potkal...

michas hrusky a jabka...srovnavas obsazeni hubu z kteryho se leze do instanci s rozlehlym svetem bez instanci (s vyjimkou scenarii)... lidi ve waru nemusi byt na jednom miste a taky logicky na jednom miste nejsou...

ve wowku jsem treba v un-goru videl za 4 hodiny expeni 3 lidi a taky jsem si nerikal, ze to hraju akorat ja a moje babicka...

edit: a kdyz jsem jeste hral tak jsem teda ve war campech videl celkem dost postavajicich hracu (evidentne z vetsi casti afk)

no mmo

Edited by - celdric on 06/10/2008 20:36:23
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 06/10/2008 :  20:50:15  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
no a o tom to je, to vam to fakt nevadi ze je tam tych ludi tak malo? napr doteraz sa nenasla parta v t2 ktora by robila pq na ch6 za trposov...darmo ze by som si rad zobral ako reward blue rifle celkom dobru, odmietam zabijat sam dookola 120 greenskinov v jednej oblasti, je to strasny opruz...siel som teda pozriet k elfom, pri 3 pq som nasiel len u jedneho grupu, s ktorou som potom dal este 2 questy... to bolo tak za skoro cely den vsetko co som dal v parte, inak setko solo... kua nechcem tu byt za whinera, ale proste zle sa mi na to pozera ked to stale obhajujete stylom "to je v pohode, tak to ma byt, pozri sa na ine hry, tam je to horsie", lenze na to kaslem, preto som chcel skusit who, ze som dufal ze to bude lepsie, ale zatial chabe, velmi chabe... no nic, idem dalej behat sam z outpostu do outpostu a plnit stale tie iste questy dookola :)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/10/2008 :  20:51:38  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Kolem sebe pozoruji, že většina má přesně to průměrné tempo co já. Jsem na levelu 20 a kamkoliv se podívám (myšleno v kontextu svého levelu) je lidí jako sraček.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/10/2008 :  20:52:36  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
PvP je v tuhle chvili tupej zerg



Brute mas pravdu.

Ale ja pamatuji doby kdy zerg nebyl automaticky neco spatneho - pamatuji kdy jsem nesel spat, nesel jsem do prace, pac jsem se ucastnil epicke bitvy 500 v 500 v 500 o albionskej relic v DAOCu (Beerman, ceskej hrac, kolem roku 2001, tam semnou stal asi 18 hodin na hradbach a branil relic ..., kde mu je konec ...).

9999 z 10000 dnesnich ceskych mmo hracu jeste tehdy jedla presnidavky a vi o teto prehistoricke dobe kulovy, ale byla to parada ...

WHO to uz tyhle doby asi nedokaze vratit - pac neexistence cc je bolestiva.

Edited by - VT on 06/10/2008 20:59:31
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 06/10/2008 :  21:00:17  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

quote:
Originally posted by Sho

quote:
Originally posted by Jace

Evidentne tech lidi je malo. Kdyz hraju MMORPG, tak chci, aby to zilo. Outposty jsou naprosto prazdne a to jsou tak 2 na mapu, kdyz nepocitam warcamp. Tak proste zvysit cap nebo mergnout servery, ale v soucasne dobe mi to silne pripomina single player, za ktery teda ja platit nehodlam.

A myslim, ze i panum z mythicu je jasne, ze zakazniky na dead mmorpg nenalakaji, protoze to je presne ten prvni dojem, ktery hrac dostane po nalogovani : dead game.



si pesimista hrajicí mmo.... dopuručuji začít hrát cs1.6



Mozna, ale porad lepsi nez byt slepy fanboi, ktery se nechava krmit nejakym uchylem placajici totalni picoviny v oficialnich WAR videich.



Ty voe ja jsem rad, ze ve WARu "neni" tolik lidi, pre cim vic, tim vice jako ty. Zatim jediny co delas je, ze ji srovnavas s jinejma, kritizujes, obvinujes,schazujes a vlastne si jen furt stezujes.Diky bohu.Ja muzu bejt rad, ze tam jsou nejaky organizovany gildy, lidi s kteryma se muzes bavit a to rvr budes i domlouvat at to za neco stoji. Ja si ctu realm fora, ve hre potkavam samy dobry lidi a to je lepsi, nez tam mit tisice uknucenejch.

Ja vim vyjadrujes svuj nazor v topicu kde ma byt. Avsak tohle uz neni druha strana mince, ale jen zaryta zhnusenos a nechut, ktera je az otravna.

Edited by - Fuujin on 06/10/2008 21:01:48
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 06/10/2008 :  21:01:00  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Punky, ty nie si v guilde? :) zmobilozovat tak troch dalsich ludi a mas pokoj :)..
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 06/10/2008 :  21:07:44  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
@Fuujin lol, tak jestli te tady nasira jeden jace, tak pak radsi ani nelez treba na warhammeralliance.com :)
To je hojne navstevovane forum a do WARu se tam pousti kazdej druhej.

Ja vim, ze prumerny fanboi si pravdu nikdy neprizna, ale ja rozhodne nejsem ten typ, co by vsechno fuckoval bez jakehokoli dukazu. Sam WAR hraju a snazim se z tech (asi poslednich) 30 dni vytezit, co se da, abych to treba krive neodsoudil.

Ale muj nazor sdili vetsina soudnych hracu, a ze je hra, ktera slibovala masivni 200v200 bitky, nehratelna v pripade 50v50 i na slusnych sestavach, tak co to ma bejt? Mozna se jednou z toho EA brain washingu vymanis a zjistis, ze na tech vecech, co tady (nejen ja) pisu, i neco pravdy mozna bude.

K tomu vsemu prispiva i fakt, ze v me gilde o 30 clenech se minimalne polovina z nas vyjadrila, ze za nic takoveho platit nebudou. To zhnuseni je totiz tak nejak vseobecne vis.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 06/10/2008 21:11:52
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 06/10/2008 :  21:13:09  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

@Fuujin lol, tak jestli te tady nasira jeden jace, tak pak radsi ani nelez treba na warhammeralliance.com :)
To je hojne navstevovane forum a do WARu se tam pousti kazdej druhej.

Ja vim, ze prumerny fanboi si pravdu nikdy neprizna, ale ja rozhodne nejsem ten typ, co by vsechno fuckoval bez jakehokoli dukazu. Sam WAR hraju a snazim se z tech (asi poslednich) 30 dni vytezit, co se da, abych to treba krive neodsoudil.

Ale muj nazor sdili vetsina soudnych hracu, a ze je hra, ktera slibovala masivni 200v200 bitky, nehratelna v pripade 50v50 i na slusnych sestavach, tak co to ma bejt? Mozna se jednou z toho EA brain washingu vymanis a zjistis, ze na tech vecech, co tady (nejen ja) pisu, i neco pravdy mozna bude.



Hele me u Waru taky nejaky veci stvou, nekdy zurim, ale me to bavi. A davam jim cas, i vice casu aby to " dodelaly " .
Navic realm fora ctu, ne " whine fora " .
Tohle je to samy jako u AoC, obe hry jsou odsouzeny po par dnech. fajn funcom to trosku zvoral, ale hra me bavila, je to skoda.
War je dobra hra, ale je venku chvilku a vy jste tak rozmlsany z her, ktere jsou venku jak dlouho . Jdi na GW/2 .Ja pochybuju , ze tahle hra je pro tebe
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 06/10/2008 :  21:19:00  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Jace, myslim ze neurobis nikomu vacsiu radost ked prestanes WAR hrat ako WAR hracom.... seriozne..

Mimochodom..na Warhammer Alliance som uz od Februara minuleho roku, a sledujem to kazdy den..ale tam to vyzera priblizne ako tu.. Par tych istych ludi vtyvara donemoty rovnake thready, a potom si krizom do nich prispievaju... (tuto sa nevytvaraju thready ale zas sa postuju tie veci stale dookola)..

A posledna vec.. ty ako GW fanboi nadavas druhym do fanboiom? Oh boze, to je nam ale ironia.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/10/2008 :  22:06:05  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace
Ale muj nazor sdili vetsina soudnych hracu, a ze je hra, ktera slibovala masivni 200v200 bitky, nehratelna v pripade 50v50 i na slusnych sestavach, tak co to ma bejt? Mozna se jednou z toho EA brain washingu vymanis a zjistis, ze na tech vecech, co tady (nejen ja) pisu, i neco pravdy mozna bude.

K tomu vsemu prispiva i fakt, ze v me gilde o 30 clenech se minimalne polovina z nas vyjadrila, ze za nic takoveho platit nebudou. To zhnuseni je totiz tak nejak vseobecne vis.



Ty mi neprijdes moc soudny po tom co jsi odmackal pouze noobie GW.

V moji gilde temer 2O0 memberu zatim nikdo account neclousuje ...

Edited by - VT on 06/10/2008 22:06:42
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 06/10/2008 :  22:31:31  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
maniaccc v guilde som, ale zacal soom dost neskoro oproti ostatnym, skoro vsetci co vidavam online maju lvl20+, ja len 13, cize je to trosku problem... ale teraz napr som stravil asi hodku v dobrej 6clennej grupe, vymlatili sme vsetky pq v danej ch + nejaky quest, cize konecne nejaka party akcia, dobre som sa bavil...keby to takto bolo viac menej stale, nepoviem ani slovo...lenze uz to vidim ze padne za chvilu pol noc a ostanem na celej mape sam jak vcera dobre ze nie :) inak tak isto som trosku prekvapeny s poctu goldov, na mojom lvl mam 10+ goldov, zatial som kupil fakt ze len par veci, nejak akoby som tie peniaze nepotreboval...viem ze na lvl 20 bude mount za 15 gold, dovtedy ale myslim ze budem mat tak 30, tak neviem...zaco sa najviac utraca, aukcie alebo co

VT: noobie gw je noobie mozno pre niekoho kto odmlatil akurat tak 2 kola v random arene, to berem
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 06/10/2008 :  22:55:05  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Jace, myslim ze neurobis nikomu vacsiu radost ked prestanes WAR hrat ako WAR hracom.... seriozne..

Mimochodom..na Warhammer Alliance som uz od Februara minuleho roku, a sledujem to kazdy den..ale tam to vyzera priblizne ako tu.. Par tych istych ludi vtyvara donemoty rovnake thready, a potom si krizom do nich prispievaju... (tuto sa nevytvaraju thready ale zas sa postuju tie veci stale dookola)..

A posledna vec.. ty ako GW fanboi nadavas druhym do fanboiom? Oh boze, to je nam ale ironia.



Nice joke, protoze ja jsem GW odsoudil stejne tak jako WAR. Klidne si zalistuj zpatky. GW je ted ve fazi, kdy to proste neni hratelne, takze se te hry uz dale nijak nezastavam. Ovsem jsem toho nazoru, ze v porovnani s gw jsou vsechny ty "pvp" tituly ala WoW, WAR nebo AoC parodie.

A o WAR se samozrejme zajimam, protoze MMORPG hraju a tento zanr vychazi jednou za uherskej rok. O to vic budu pochopitelne nasranej, kdyz nekdo vyda dalsi crap, ktery zanr neposouva naprosto nikam a jeste za ty prachy, co jsem do nej vlozil, se neda hrat. Takze asi tak.

Tim smutnejsi mi ale prijde pohled na lidi, kteri do toho ty prachy vlozili a ted se snazej zastirat, ze se vlastne nic nedeje a ze koupili dobre. 200vs200 mi bezi na 50fps, vsude pobihaji stovky hracu, hra krasne pracuje s pameti a vsechno je fajn. Tak kdyby to tak bylo, tak reknu... no fajn, WAR sice neni revoluce, ale je to celkem hratelny a bavi me to. Ale tohle panove nejsou problemy, ktery smaze nejaky hotfix. To v te hre bude treba rok, pokud to vubec kdy nekdo odladi.

Proste cist si ty vase zvasty o tom, jak tyhle problemy vubec neexistuji, je sranda.

@punky noob : v hlavnim meste orderu je auction house, kde si muzes za 20 goldu koupit kozeny tanga (+20 willpower, +16 strength).

MMOs failed.

Edited by - Jace on 06/10/2008 22:58:49
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 06/10/2008 :  23:04:20  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Jace, len mi odpovedz.. .vazne mi chces tvrdit ze veris tomu ze kazdy kto su tu hru kupil teraz lutuje? Alebo inac..mal by lutovat?

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 06/10/2008 :  23:07:24  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ktera hra ty lidi tak rozmazlila, ze neprekousnou bugy po vydani? Nevim o hre ktera by byla v lepsim stavu po vydani. (GW nepocitam, to je singlovka).

A docela bych si tipnul, ze DAoC melo taky dlouho problemy po vydani

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 06/10/2008 :  23:07:29  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Kdyz te nekdo nalaka na masivni pvp bitky a pak se ukaze, ze to engine neumoznuje, vazne si myslis, ze je to v poradku?

Jako vy asi stale jeste nechapete, ze tohle neni bug, ale velkej pruser.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 06/10/2008 23:11:08
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 06/10/2008 :  23:12:22  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Pruser je to, ze tu nikdo nema level 40, ale uz se vi, ze engine nepodporuje masivni bitky

Proste si kupte lepsiho compa a neremcejte nad 8fps na 50vs50

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 06/10/2008 :  23:13:21  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace



A kdyz uz jsme u tech bullshitu, tak kdo mi vysvetli, jak je mozne, ze moje archmage staff lvl 20 ma parametry 36/3.2 a jednorucka od SM o 10 levelu vys a o stejne rarite 37/3 ?

Let's grab sticks and own da orkz!



Mozno z toho isteho dovodu preco mali aj vo wow niektore staffky 200 dps .... lebo ich na dps nikto nepouziva, takze je to tak povediac uplne jedno ?
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 06/10/2008 :  23:16:32  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Pruser je to, ze tu nikdo nema level 40, ale uz se vi, ze engine nepodporuje masivni bitky

Proste si kupte lepsiho compa a neremcejte nad 8fps na 50vs50



neco takoveho muze napsat jen uplny idiot anebo ignorant.

MMOs failed.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 06/10/2008 :  23:19:52  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
no, pravda je, ze expit rychle se nevyplaci:) zejmena ne v nove hre!!, ted to vidim, v t4 to vypada docela spatne, na mojem servru jede jedno scenarko (jeden druh -> serpent cosi), kdyz si nahlasim zbylych 5, cekal bych do od rana do rana a nezahral si, serpent je cekacka hodne kratka, problem je ze destr to tam likviduji s naprostou prevahou, polopremady 40ek zatlaci order na start, takze ze scenarka order vypadne tak 2000xp:) to pak orderaky moc nebavi, a switchujou, a prohravaji, zato jmena nekterych destr hracu znam uz zpameti.. Taky, jeden nas populnocni t4 keep claim ve 12ti lidech v praagu s nulovym odporem destr taky nepusobi uplne.. prave orechove... na tamty pq bych musel sam nafarmit inf na stage1, mirne brainless, nebo se nejak slozitej domlouvat. ale patch 1.01 se mne docela libil, fakt mne prekvapil, byly v nem obsahle dokonce veci ktere sem taky pozoroval. takovych patchu by to chtelo jeste aspon 5 a co nejdriv. co mne fakt zklamalo trosku je sviznost hybani se hry, grafiky, upgradoval sem v naivni predstave ze pojedu 60fps vzdy vsude.. neva. Nemyslim ze hra fail a doufam ze vydrzi, ja osobne po volnem mesici dam chvilku oddych, az se vic naplni t4ka, az vyjde 2-3 patche a doufam ze se budu met kam vratit!
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 06/10/2008 :  23:26:34  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

quote:
Originally posted by Shatteren

Pruser je to, ze tu nikdo nema level 40, ale uz se vi, ze engine nepodporuje masivni bitky

Proste si kupte lepsiho compa a neremcejte nad 8fps na 50vs50



neco takoveho muze napsat jen uplny idiot anebo ignorant.

Ja mam za idiota tebe, jdi si vyrvavat dal ty chytraku.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 06/10/2008 :  23:33:48  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
bylo by dobry kdyby lidi jako VT nebo Shatteren ktery vedi o GW sprominutim velky hovn. prestali psat o nakejch noobarnach, nebo si to bezte zahrat a za dva mesice vas chci videt minimalne v top 200 svetovym ladderu, myslim ze za dva mesice byste se nedostali ani z random areny , vy skilleri

fakt nechapu proc ma nekdo kdo si osobe mysli ze je nejvetsi skiller potrebu shazovat nakou hru kterou vubec nehral
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 06/10/2008 :  23:34:11  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Jace, v bete sme pomerne bezne mali bitky ktore mali vyse 300 hracov a nebol s tym problem (okej, obcas bol ale z dovodu serveru a nie enginu).. nehovoriac o tom ze uz po release som zazil bitku kde bolo minimalne tak 150 ludi... a chces nieco vediet? Ani v bete a ani teraz som nepadol na nehratelnu hranicu co sa FPS tyka :) to len tak k tym tvojim faktom.

Arch keby nas ta hra dokazala udrzat viac ako par dni, tak by sme to mozno aj niekto skusili hrat normalne.. Bohuzial to sa pre mnohych z nas nestalo (proste to omrzelo strasne rychlo ked si clovek uvedomi ze to moze hrat len ako single alebo moze hrat instancie s velmi malym poctom hracov).. nikto netvrdi ze GW nepotrebuje skill... urcite potrebuje...ale to potrebuje aj tetris.

Edited by - ManiaCCC on 06/10/2008 23:37:18
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 06/10/2008 :  23:41:07  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
ManiaCCC: budu citovat
"Ty mi neprijdes moc soudny po tom co jsi odmackal pouze noobie GW."
dalsi napise ze GW je singlovka, coz je dalsi perla

dobry hra te neudrzela, neni pro tebe to beru, ale to neznamena ze o ni muzu napsat ve svoji velikosti ze je noobarna

edit: jeste k ty singlovce, gb jsou 8x8, areny sou 4x4, samozrejme to neni zerk 200x200 kde si muze pet lidi muze dojit na kafe a za 15 minut se vratit a vlastne se nic nestalo


Edited by - Arach on 06/10/2008 23:43:13
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 06/10/2008 :  23:41:31  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
hlavne tu nereste zadne GW plz
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000