Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Druha strana mince AoC
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 07/06/2008 :  03:16:04  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Když už o tom píšeš.. je pravda, že nejeden člověk si stěžuje na skilly a featy jestli vůbec některé pracují jak mají. Dále jsem četl něco o tom, že třeba takový Deamonolog je slušně buglí i ted .. Uvidíme uvidíme proč stahovat kalhoty když brod je ještě daleko.. určo bych té hře ten měsíc dva věnoval. :)



Nato je tam tam ten mesiac zadarmo :).. ale sam som zvedavy kolko ludi si AoC zostane platit lebo ich ta hra bavi, kolko si to nezaplati lebo to nema pre nich zmysel a kolko ludi si to zaplati len kvoli tomu ze veria ze to niekedy bude lepsie :).. osobne si ale myslim ze ta tretia skupina nebude az tak pocetna.. a prva a druha skupina sa rozdeila tak fifty - fifty .. ale nato je este nejaky ten tyzden cas ..
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 07/06/2008 :  10:28:28  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
no ja jim davam na to prazdniny, pak se uvidi :)
Go to Top of Page

piChy
Starting Member

Ironstencl 64

30 Posts

Posted - 07/06/2008 :  11:41:55  Show Profile  Visit piChy's Homepage  Send piChy an ICQ Message Send piChy a Private Message  Reply with Quote
No a ja se snad zacnu tesit na WHO
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 07/06/2008 :  11:49:56  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Jak ta lidska pamet je kratka....
AoC ma jeden z nejlepsich startu mmorpg, jaky jsem kdy zazil. Vzpomente jenom na SWG, EQ2, WOW...

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

piChy
Starting Member

Ironstencl 64

30 Posts

Posted - 07/06/2008 :  11:57:25  Show Profile  Visit piChy's Homepage  Send piChy an ICQ Message Send piChy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Jak ta lidska pamet je kratka....
AoC ma jeden z nejlepsich startu mmorpg, jaky jsem kdy zazil. Vzpomente jenom na SWG, EQ2, WOW...



No jak se to vezme... nemuzu si pomoct, ale mne porad v AoC neco chybi... nakej smrnc, hratelnost nebo janevimco, co by mne u ty hry udrzelo hodiny a hodiny a nutilo mne se logovat do hry v kazdy volny chvilce (dokonce misto tyhle hry koukam i na v podstate B-ckovy filmy v TV)... vetsinou kdyz to zapnu, taxe do cca hodky vicemene nudim... porad temer ta sama lokace, vicemene stejna krajina, stejni mobove... vetsinou jen cesticky z malejch placku na jiny maly placky, zadna poradna volnost pohybu, krom prazdnejch lokaci s hracskymi mesty... :oT Nemuzu si pomoct... no uvidime dal, ale bojim se bojim, ze tahle hra i pres krasnou prezentaci, genialni hudbu a ozvuceni, pomerne slusnou hratelnost a peknej bojovej system s kombickama... tak ta ze nebude muj salek kavy :_(... A vlastne porad nevim nejakej hlavni konkretni duvod nebo vec, kera by mi na ty hre tak moc vadila... jen to hrani samotny pro mne nema jaxe rika kouzlo!?! Treba jeste prekvapi nebo mne prejdou tyhle pocity, netusim... urcite dam AoC este nakej cas a sance... uvidime... Momentalne mam lvl 59, ale je to tim, ze mne to hrani pokazdy desne ryhle zprudi a jdu radsi delat neco jinyho :_)

Edited by - piChy on 07/06/2008 12:27:54
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 07/06/2008 :  12:08:03  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Musim souhlasit s piChym, moc se mi libil start AoC, tu hru jsem docela i chvili obdivoval i pres to vse a najednou koukam, ze ja loguju jednou za 2 dny na 2 hodiny? Kde jsou ty 24/7 kdyz jsem expil ve Wow (ne jiny hry takhle na me nepusobily) ? To se ze me stal extremni casual? No ja to vidim spis v silnym nedostatku hratelnosti. Do lvlu 20 byla hra super, nemuzu si stezovat, ale po lvlu 20 najednou klesla o 70% hratelnost.

Delam proste vse mozny a AoC je az posledni po cem sahnu. Ale ted co hrat? WoW me ted uz vuuuuubec nebavi a WoTLK vidim jako dalsi hrebik do rakve, nicmene dost mozna po nem sahnu - o tomhle rozhodne End Game v AoC.

Barbie 40 (OMFG JA "TEN" LEVEL FAKT DAL?)

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 07/06/2008 12:13:45
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 07/06/2008 :  12:13:57  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Jak ta lidska pamet je kratka....
AoC ma jeden z nejlepsich startu mmorpg, jaky jsem kdy zazil. Vzpomente jenom na SWG, EQ2, WOW...


Presne, lidi hodne zapominaj
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/06/2008 :  12:22:27  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
start má dobrý, ale když se člověk ponořil dovnitř tak zjistil jak je prohnilý a dutý jak bambus.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 07/06/2008 :  12:30:16  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Genagen

Jak ta lidska pamet je kratka....
AoC ma jeden z nejlepsich startu mmorpg, jaky jsem kdy zazil. Vzpomente jenom na SWG, EQ2, WOW...


Presne, lidi hodne zapominaj



Doufám že máš pravdu, na AOC rád zapomenu.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

piChy
Starting Member

Ironstencl 64

30 Posts

Posted - 07/06/2008 :  12:31:33  Show Profile  Visit piChy's Homepage  Send piChy an ICQ Message Send piChy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Musim souhlasit s piChym, moc se mi libil start AoC, tu hru jsem docela i chvili obdivoval i pres to vse a najednou koukam, ze ja loguju jednou za 2 dny na 2 hodiny? Kde jsou ty 24/7 kdyz jsem expil ve Wow (ne jiny hry takhle na me nepusobily) ? To se ze me stal extremni casual? No ja to vidim spis v silnym nedostatku hratelnosti. Do lvlu 20 byla hra super, nemuzu si stezovat, ale po lvlu 20 najednou klesla o 70% hratelnost.

Delam proste vse mozny a AoC je az posledni po cem sahnu. Ale ted co hrat? WoW me ted uz vuuuuubec nebavi a WoTLK vidim jako dalsi hrebik do rakve, nicmene dost mozna po nem sahnu - o tomhle rozhodne End Game v AoC.

Barbie 40 (OMFG JA "TEN" LEVEL FAKT DAL?)



No k WoW ja uz se nevratim... jak s nakou MMO seknu a prodam ucet (UO, WoW) tak se k ni uz nevracim, ikdyz mne dlouho bavila... proste je cas jit dal a moc se neohlizet... je lepsi si uchovat ty hezci vzpominky
Skusim se zatim este placat v AoC a uvidime jaka a jestli vubec bude hra na 80 lvl. No a budu se aspon trosku tesit na WHO, kterej mi z venkovniho ne moc informovanyho pohledu prijde daleko vic podobnej WoW s propracovanejsi PvP (RvR), coz mi u WoW trosku chybelo a s prichodem datadisku se to uplne rozesralo... Hlavne at tam nema kazda kadibudka svoji instanci

Edited by - piChy on 07/06/2008 12:33:44
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 07/06/2008 :  12:56:58  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tak u WAR bych se instancovani urcite nebal, jenze open beta je tusim nekdy v zari a v rijnu full release?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 07/06/2008 :  13:32:04  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by piChy

No a ja se snad zacnu tesit na WHO



Tak na WHO se těší každej ať už AoC miluje nebo nenávidí.Správnej hráč mmo se těší na každou co má vyjít.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 07/06/2008 :  13:34:57  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by piChy

No a ja se snad zacnu tesit na WHO



Tak na WHO se těší každej ať už AoC miluje nebo nenávidí.Správnej hráč mmo se těší na každou co má vyjít.



Ja sa na WAR netesim.

Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 07/06/2008 :  13:36:16  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
Ale ine som chcel, je pravda ,ze AoC ma masivne mnozstvo buggov, dnes som sa prvy krat nasral a to uz je co povedat. Jedina vec nefunguje ako by mala kua.

Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 07/06/2008 :  13:41:55  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
A este jedna zasadna vec, aby som to tu pekne zaspamoval, vacsina hracov stoji za hovno. Bud sa nebrania po utoku a placu, alebo utocia absolutne bezhlavo a nevedia to brat sutazivo. Pripadam si jak UO a chcel som DAoC.

Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 07/06/2008 :  14:06:36  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren


Delam proste vse mozny a AoC je az posledni po cem sahnu. Ale ted co hrat?



Tak ale kua DOTA ne?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 07/06/2008 :  14:30:13  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Pánové, hraje se tady DOTA?!!!!

jj dotu hraju stale a rad, ale to je proste naladova hra, kde dostanes strasnou chut si zahrat 2-3 doty a tim to hasne. Nejde u toho sedet celej den (pokud nejsi zkalenej na lance).

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 07/06/2008 :  18:19:18  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Tak u WAR bych se instancovani urcite nebal, jenze open beta je tusim nekdy v zari a v rijnu full release?



Posledního října snad vyjde, beta byla plánovaná nějak na léto, ale i to září je možný.
Už aby ta beta byla, rád ji vyměním za AoC. To je koneckonců taky jak beta.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/06/2008 :  19:00:20  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Jak ta lidska pamet je kratka....
AoC ma jeden z nejlepsich startu mmorpg, jaky jsem kdy zazil. Vzpomente jenom na SWG, EQ2, WOW...



podle me ma aoc pro tydle jedinou chybu, ze se leveluje moc rychle :) vetsina her se levelovala vyrazne pomaleji a tak si mensiho mnozstvi contentu vsimlo jen par hardcore hracu , ale tady jsou cca lvl 60 skoro vsichni
je fakt ze ja mam lvl skoro 53 a zatim jem nemel ani chvilicku kdy bych nemel co delat, nakej q atd, ale to bude mozna tim, ze si docela rad zajdu nakou instanci a tam delam expy hodne a tak nestiham pomalu delat ani zeleny questy :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Luke.Blood
Starting Member

27 Posts

Posted - 07/06/2008 :  19:34:43  Show Profile  Send Luke.Blood an ICQ Message Send Luke.Blood a Private Message  Reply with Quote
Mno sice sem jeste AoC nehral, ale chystam se na to ale jak tady ctu, tak plno lidi si tu stezuje ze nema kde expit, co tahle zkusit expit s full pt nekde ve vyssich zonach apod., me docela prijde ze je tu plno lidi co u wow primo zdegradovali a myslej jen na to jak rychle udelat max lvl a chtej to dat solo, jako rek bych ze to nemuze bejt moc zabava dat max lvl za 2 tejdny.
Ja teda nevim ale me jako vada prisla zrovna u WoW ze se tam dalo dost rychle dostat na max lvl a pak jen chodit raidy, proste nic moc... dam priklad pred WoW sem hral FFXI online mozna par zvas to zkusila ted kdyz sem v lednu skoncil po 3 letech s wow tak sem se do hry vratil a na to ze to parim den co den tak za necelych 5 mesicu mam teprve lvl 59 z max 75, a bavime to furt, v tyhle hre se od 15 lvl neda solovat a vsede se chodi jen s pt, zadny solo ma to i s vy vady ze obcas na pt cekam i treba 3+ hodin, ale rozhodne lepsi nez to udelat fast solo a pak se jen nudit na max lvl a chodit dokola furt par instu ci zon.

prave proto bych chtel rict ze je to mozna dobre v AoC ze do lvl 40 se soluje v klidu a pak najednou velkej skok na high lvl zonu asi moc lidi nenapadlo jit do hlvl zony expit s full pt( groupou)

jen jeste prirovnam k wow, ze treba u wow to zpocatku bylo tak dyst zabugovani, hlavne raid instance jako treba kdyz v lete 2005 vyslo BWL tak tam bylo bugu jak sracek, jinak jeste pro malou presnost u wow kdyz vyslo tak byla jen jedna raid instance pro 40 lidi a to MC + mala onyx a az po pul roce od vydani vyslo BWL.

takze ani tady bych necekal ze az se dostanu na max lvl ze hned budu mit na vyber 10 hlvl instu + 5 raid instu a pod, lepsi je si ten svet i tu gragiku vychutnat nez rychle na max lvl.

necet sem tenhle topic celej jen prvni 3 a posledni stranku mozna uz nekdo napsal neco co sem tu psal ja, jinak AoC sem jeste nehraj jen sem videl par videi a obrazku neco slysel od kamosu a neco se docet tady:)))
Go to Top of Page

piChy
Starting Member

Ironstencl 64

30 Posts

Posted - 07/06/2008 :  20:20:30  Show Profile  Visit piChy's Homepage  Send piChy an ICQ Message Send piChy a Private Message  Reply with Quote
quote:
...lepsi je si ten svet i tu gragiku vychutnat nez rychle na max lvl.


mno.... problem je v tom, ze ten svet je strasne mrknavej... neni si moc co uzivat... sice je krasnej, ale to se brzo okouka, pac jsou cca jen tri typy krajiny... ve vetsine zon taky neni uplna volnost pohybu ale jsou to jen cesticky od jednoho placku k dalsimu, po kerejch kdyz clovek bezi jak blbec po desaty, tak uz to nudi... taky je tu plno Q stylu zabij 30 potvor nebo prines 30 kuzi krokodylu, ale ti krokodyli jsou jen na placku cca 20x20 metru a je jich tam pri plnym spawnu 6 (slovy sest!!!)... ted mozna malinko prehanim, ale ne moc :_) Nicmene proste ja si neumim uzivat sveta, kdyz v jedny pomerne malinkaty zone musi clovek grindit levely a travit neumerne moc casu, pac ve hre uz nejsou zadny Q pro danej lvl, krom opakujicich se grindicich, kery jako bonus daj expy rovnatelny zabiti dvou mobu na vyssim lvl.
Nejdriv si to radsi skus zahrat a pak tu pis rozumy (nemyslim to zle ;).

Edited by - piChy on 07/06/2008 20:24:16
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/06/2008 :  22:11:58  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
ať víte co vlastně nefunguje a jestli se to řeší
http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=26406
ale že u casting concentration stačí jenom jeden bod je teda síla...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/06/2008 :  22:14:28  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luke.Blood

jinak jeste pro malou presnost u wow kdyz vyslo tak byla jen jedna raid instance pro 40 lidi a to MC + mala onyx a az po pul roce od vydani vyslo BWL.



jen pro presnost pri vydani ve hre MC nebylo :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 08/06/2008 :  06:43:01  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Luke.Blood

jinak jeste pro malou presnost u wow kdyz vyslo tak byla jen jedna raid instance pro 40 lidi a to MC + mala onyx a az po pul roce od vydani vyslo BWL.



jen pro presnost pri vydani ve hre MC nebylo :)


Jen pro upresneni je uplne jedno jestli to tam bylo nebo ne, pac za:
1* beztak mluvis o US startu.
2* nez byli (v EU) lidi na MC, tak tu ta instance proste byla.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 08/06/2008 :  10:08:16  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Luke.Blood

jinak jeste pro malou presnost u wow kdyz vyslo tak byla jen jedna raid instance pro 40 lidi a to MC + mala onyx a az po pul roce od vydani vyslo BWL.



jen pro presnost pri vydani ve hre MC nebylo :)



MC nie, ale Ognyshia ano :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Blooderine
Starting Member

45 Posts

Posted - 08/06/2008 :  10:58:24  Show Profile Send Blooderine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by piChy
[brmno.... problem je v tom, ze ten svet je strasne mrknavej... neni si moc co uzivat... sice je krasnej, ale to se brzo okouka, pac jsou cca jen tri typy krajiny... ve vetsine zon taky neni uplna volnost pohybu ale jsou to jen cesticky od jednoho placku k dalsimu......


No ta krajina mi vůbec nevadí, spíš to vypadá docela realisticky, když třeba mezi Fields a Eglicosi Mountains není ostrá hrana se změnou krajiny jak to bylo ve wowku -> z hvozdu v Ashenvale si se dostal na 10 metrech do pustiny v Barrens. Mám někdo schovanej screen kdy se zelená textura mění jednou čárou v oranžovou. Krajina se mi v AoC moc libí, ale mohli by udělat delěí přechody mezi instancema jako je to třeba v AO...tam máš hranici instancí třeba uprostřed louky a ne jen úzkou cestičku ohraničenou palisádou.
S těma questama 100% souhlasím...pošlou tě zabít 20 mobů, ale je jich tam jen asi 10-15 a když to zároveň dělají 2 lidi, tak se buď budou zabíjet navzájem a nebo čekají jak blbci na respawny. Btw respawny jsou udělaný příšerně. Tam, kde by měly být dlouhý (trash v dungách), tak jsou krátký a venkovní quest mobové spawnujou třeba 15-20 minut.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 08/06/2008 :  11:13:39  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Na spawn quest bossa v Noble District som cakal 45 minut :(. Navyse ten den mi vobec nesla parta, proste horor.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 08/06/2008 :  11:30:55  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Blooderine

quote:
Originally posted by piChy
[brmno.... problem je v tom, ze ten svet je strasne mrknavej... neni si moc co uzivat... sice je krasnej, ale to se brzo okouka, pac jsou cca jen tri typy krajiny... ve vetsine zon taky neni uplna volnost pohybu ale jsou to jen cesticky od jednoho placku k dalsimu......


...z hvozdu v Ashenvale si se dostal na 10 metrech do pustiny v Barrens. Mám někdo schovanej screen kdy se zelená textura mění jednou čárou v oranžovou. ...



Tohle jsou extrémy. Za normálních podmínek by to hráč neviděl, ale asi to byl jeden z důvodů proč nešlo používat ve WoW létací mounty i ve "starém světě", ale jen v Outlandu (musely by se kompletně předělat hranice zón).



Edit: Nechci tím nijak špinit WoW. Takovéhle grafické anomálie budou ve všech hrách. A možnost přístupu na tato odlehlá místa Blizzard po pár měsících zablokoval. Jen mi přišlo vhodné to sem vložit .

Lexon

Edited by - Lexon on 08/06/2008 11:38:47
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 08/06/2008 :  11:53:43  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
proste:

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 08/06/2008 :  12:42:33  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno radsi to sem nedavejte protoze tohohle sem si ve wowku narozdil od AoC vubec nevsiml a krajina + prechody mezi zonama(hlavne i kvuli zonovani) tam na me pusobily MNOHEM realisticteji...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

piChy
Starting Member

Ironstencl 64

30 Posts

Posted - 08/06/2008 :  12:49:38  Show Profile  Visit piChy's Homepage  Send piChy an ICQ Message Send piChy a Private Message  Reply with Quote
No ja hlavne v mmorpg nehledam realitu ale zabvu a hratelnost... reality mam v RL az az
Takze mi jista pohodkovost sveta nevadi ba naopak! A tyhle ostry prechody textur na mistech, kam se nemelo dat vubec dostat a bez znacnyho usili to ani neslo, normalni hrac v ty hre stejnak nikdy nevidel...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/06/2008 :  13:24:17  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
To je tež taková píčovina u AoC jak je člověk na tom prvním ostrůvku co je součástí tortage, kde chce člověk plavat kolem ostrova, kde je evidentně léto v plném proudu a blíží se člověk k vodě a píše to že najednou fouká nějaký vítr ze severního pólu či co a že mi postava mrzne! to si už fakt horší cipovinu nemohli vymyslet.

Edited by - spajdr on 08/06/2008 13:24:56
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 08/06/2008 :  14:32:29  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Celkom zaujimavy pohlad na AoC z tej inej stranky :)

http://forums-eu.ageofconan.com/showpost.php?p=351397&postcount=415

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Blooderine
Starting Member

45 Posts

Posted - 08/06/2008 :  14:59:27  Show Profile Send Blooderine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Mno radsi to sem nedavejte protoze tohohle sem si ve wowku narozdil od AoC vubec nevsiml a krajina + prechody mezi zonama(hlavne i kvuli zonovani) tam na me pusobily MNOHEM realisticteji...



Tak to asi hrajeme každej jiný AoC Uznávám, že loadovaní kazí pocit obrovskýho světa, ale zóny v AoC mají hlavu a patu. Ve WoW to bylo jako když hraješ HoMM...tahle část je láva, tahle je bažina a tady mezi nima bude třeba sníh (zrovna mi došlo, že wetlands/ironforge/searing gorge je přesně takhle ).
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 08/06/2008 :  15:01:25  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Genagen

Jak ta lidska pamet je kratka....
AoC ma jeden z nejlepsich startu mmorpg, jaky jsem kdy zazil. Vzpomente jenom na SWG, EQ2, WOW...


Presne, lidi hodne zapominaj



Doufám že máš pravdu, na AOC rád zapomenu.


Jj rychle zapomen 14 dni po releasu a az najdes hru ktera je dokonala 14 po releasu tak mi rekni, ale myslim ze se toho nedockam. A je dobre ze se lidi odlevaji ze hry uz nemusim cekat frontu na nalogovani.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 08/06/2008 :  16:45:39  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Blooderine
Tak to asi hrajeme každej jiný AoC Uznávám, že loadovaní kazí pocit obrovskýho světa, ale zóny v AoC mají hlavu a patu. Ve WoW to bylo jako když hraješ HoMM...tahle část je láva, tahle je bažina a tady mezi nima bude třeba sníh (zrovna mi došlo, že wetlands/ironforge/searing gorge je přesně takhle ).

jiste kazdy hrajeme jinou hruTo ze ti to doslo az ted jenom ilustruje ,ze jsi to ve hre vubec nevnimal...

Jinak ja kazdopadne subs. prodluzuju stejne neni co jineho hrat

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/06/2008 :  16:55:24  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Blooderine

quote:
Originally posted by beldor5

Mno radsi to sem nedavejte protoze tohohle sem si ve wowku narozdil od AoC vubec nevsiml a krajina + prechody mezi zonama(hlavne i kvuli zonovani) tam na me pusobily MNOHEM realisticteji...



Tak to asi hrajeme každej jiný AoC Uznávám, že loadovaní kazí pocit obrovskýho světa, ale zóny v AoC mají hlavu a patu. Ve WoW to bylo jako když hraješ HoMM...tahle část je láva, tahle je bažina a tady mezi nima bude třeba sníh (zrovna mi došlo, že wetlands/ironforge/searing gorge je přesně takhle ).



No okolo Tortage to má opravdu hlavu a patu, jdeš po pláži, chceš vlézt do vody a začně na tebe foukat arktický vítr a pokud se nevrátíš tak umrzneš, paráda jak cyp.
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 08/06/2008 :  17:04:07  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Blooderine

quote:
Originally posted by beldor5

Mno radsi to sem nedavejte protoze tohohle sem si ve wowku narozdil od AoC vubec nevsiml a krajina + prechody mezi zonama(hlavne i kvuli zonovani) tam na me pusobily MNOHEM realisticteji...



Tak to asi hrajeme každej jiný AoC Uznávám, že loadovaní kazí pocit obrovskýho světa, ale zóny v AoC mají hlavu a patu. Ve WoW to bylo jako když hraješ HoMM...tahle část je láva, tahle je bažina a tady mezi nima bude třeba sníh (zrovna mi došlo, že wetlands/ironforge/searing gorge je přesně takhle ).



No okolo Tortage to má opravdu hlavu a patu, jdeš po pláži, chceš vlézt do vody a začně na tebe foukat arktický vítr a pokud se nevrátíš tak umrzneš, paráda jak cyp.



to je nahla zmena pocasi a ne prostredi ...... zasadni rozdil .... takhle muzes za chvili nadavat , ze dvoumetrovej pavouk taky nemuze existovat

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/06/2008 :  17:12:05  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No samozřejmě, ale prostě to mohli podat jinak a né takové cipárny, stejně jako o kousek dále jak máš posbírat pár ptačích pírek a z jedné strany je prostě neviditelná zeď a musíš to jak idiot obcházet.
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 08/06/2008 :  17:19:24  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Blooderine

quote:
Originally posted by beldor5

Mno radsi to sem nedavejte protoze tohohle sem si ve wowku narozdil od AoC vubec nevsiml a krajina + prechody mezi zonama(hlavne i kvuli zonovani) tam na me pusobily MNOHEM realisticteji...



Tak to asi hrajeme každej jiný AoC Uznávám, že loadovaní kazí pocit obrovskýho světa, ale zóny v AoC mají hlavu a patu. Ve WoW to bylo jako když hraješ HoMM...tahle část je láva, tahle je bažina a tady mezi nima bude třeba sníh (zrovna mi došlo, že wetlands/ironforge/searing gorge je přesně takhle ).



No okolo Tortage to má opravdu hlavu a patu, jdeš po pláži, chceš vlézt do vody a začně na tebe foukat arktický vítr a pokud se nevrátíš tak umrzneš, paráda jak cyp.



A jak bys to vyřešil ty, aby to bylo "reálný" a HW nenáročný a logický? Je to jenom hra a nějaká bariéra tam být musí. Tady to vyřešili takhle no. Já v tom problém nevidím.
Měl by připlout žralok a sežrat tě? To tam na každého hráče číhá jeho vlastní žralok a čeká a až překročí pomyslnou hranici?
Neviditelná bariéra? Ble. Ale bohužel ty tam někde jsou.
Unavíš se a začneš se topit? Jak je pak možné, že v přístavu mohu plavat dokolečka kolem lodi celý den a neunavím se.
Plavat rovně třeba 100 reálných dnů a doplavat z druhé strany na kontinent? Jakto, že se neunavíš.
Plavat do nekonečna s tím, že se kdykoli můžeš otočit a stejnou dobu plavat ke břehu? Jakto, že se neunavíš a jakto, že to není zeměkoule.

Udělat ve hře to, že se unavíš třeba kdekoli ve vodě po 5 minutách to by bylo zase nereálné (každý vydrží jiné zatížení) a lidi by se zbytečně topily (spadneš někde do vody, musíš afk...)

Každá hra má své hranice, tady to je takhle.

Lexon
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 08/06/2008 :  21:06:14  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Blooderine
Uznávám, že loadovaní kazí pocit obrovskýho světa


No, nevím, mě by pocit obrovskýho světa dost kazilo kdybych v Taranti sednul na koně a za pět minut dojel do Cimmerie :) On "svět" ve WOW neměl zónovaní, ale celý sakum prdum i s Outlandem byl tak velikosti menšího okresu.

Když chcete vidět obrovský svět bez zónování, jděte se mrknout do Battleground Europe (World War 2 Online). Francie, Benelux a západní část Německa v měřítku 1:2, pokud to někoho baví, může sednout do stíhačky a dvě hodiny v kuse letět. V praxi v RPG hře je to samozřejmě hovadina Každopádně stěžovat si na to mi přijde divný..

Edited by - Marigold on 08/06/2008 21:07:12
Go to Top of Page

piChy
Starting Member

Ironstencl 64

30 Posts

Posted - 08/06/2008 :  22:43:28  Show Profile  Visit piChy's Homepage  Send piChy an ICQ Message Send piChy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold
No, nevím, mě by pocit obrovskýho světa dost kazilo kdybych v Taranti sednul na koně a za pět minut dojel do Cimmerie :)


To mne by to taky nasralo, kdybch 5 minut mel na obrazovce jen loading screen Jak jako chces urcovat vzdalenost, kterou postava urazi z instance do instance? Snad ne dobou loadingu?!?

Lepsi jeden vicemene volnej svet velikosti okresu nez nekolik instatnich vesnicek a "tunelu" rozesetych na rozloze statu, jejichz realna rozloha je tak 1/3 toho okresu ;)

btw... porad nechapu, proc lidi hledaji ve hrach realitu a reanny zpracovani?!? Kvuli tomu hry hrat nemusim, na to mame dost RL. Ja naopak ve hrach hledam zavbavu, fantazii, pohadkovost a imaginarnost ;) Pak mne opravdu netrapi, ze zvire s takovouhle stavbou tela by nikdy nemohlo litat a nebo ze sousedi tahle zona s touhle

Edited by - piChy on 08/06/2008 22:48:36
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/06/2008 :  23:47:05  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nevadi zonovani jako takove, ale to ze je zona rozdelena na dalsich 9 "dimenzi" a ze musej byt i kadibudky instancovany, to ... vadi

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 09/06/2008 :  00:20:39  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Jen jsem si velmi krátce představil neinstancovaný White Sands Isle na Fury po vydání, a udělalo se mi mdlo

Osobně mám momentálně dojem, že by se uživil i nižší limit lidí na instanci, speciálně když občas nezbývá než grindit...
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 09/06/2008 :  07:27:38  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

Jen jsem si velmi krátce představil neinstancovaný White Sands Isle na Fury po vydání, a udělalo se mi mdlo

Osobně mám momentálně dojem, že by se uživil i nižší limit lidí na instanci, speciálně když občas nezbývá než grindit...


limit 1 osoba / 1 tym? :]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 09/06/2008 :  08:48:41  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya
Jj rychle zapomen 14 dni po releasu a az najdes hru ktera je dokonala 14 po releasu tak mi rekni, ale myslim ze se toho nedockam. A je dobre ze se lidi odlevaji ze hry uz nemusim cekat frontu na nalogovani.


Je to jako by si clovek koupil GTA IV a město bylo prázdné bez života, s tím že ho tam vývojáři dodají dodatečně. Jízda v autě jako hlavní tahák by byla vypnuta, protože je prý ještě nedoladěna a bude spřístupněna později.
Pokud si nekdo dělá čárky tak si mě přidejte k těm nespokojeným. Už mě nebavý to neustálé pobíhání mezi vykřičníkem a otazníkem jako pako.Chtělo by to nudne expování trošku zrychlit. Ale pak by to lidi dohráli asi moc rychle a vývoj by se nezaplatil.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 09/06/2008 :  08:53:49  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan
Už mě nebavý to neustálé pobíhání mezi vykřičníkem a otazníkem jako pako.Chtělo by to nudne expování trošku zrychlit. Ale pak by to lidi dohráli asi moc rychle a vývoj by se nezaplatil.

Zrychlit? Na to se da rict jenom --> LOL. Uz ted je to rychle jak prase. NabavY se pise s mekkym "i", jenom tak pro informaci.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 09/06/2008 :  09:15:53  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Milan
Už mě nebavý to neustálé pobíhání mezi vykřičníkem a otazníkem jako pako.Chtělo by to nudne expování trošku zrychlit. Ale pak by to lidi dohráli asi moc rychle a vývoj by se nezaplatil.

Zrychlit? Na to se da rict jenom --> LOL. Uz ted je to rychle jak prase. NabavY se pise s mekkym "i", jenom tak pro informaci.


/sign, nejak tak jsem to chtel napsat
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 09/06/2008 :  09:16:30  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Problém u dnešních mmo her je ten že když už lidi jsou ochotni platit 350 Kč za hru měsíčně tak chtěj hned kvalitní produkt, kde je vše funkční.
Nedivím se jsou zákazníci a to si musí každy vývojář /provozovatel hry uvědomit. Protože ta masa lidí je hlavní platící motor, ta minoritní část sou fanoušci co tu placenou betu překousnou.

Však on to Edios/Funcom pochopí až jim z milionu krabic zustane 200k předplacenek.

Já osobně jsem s konceptem spokojen, zóny jsou celkem velké si vem C. Valley

-svah dolu, vesnice, říční udolí, po každé stráně se dá vyběhnout na svahy kde jsou expící tabořiště Vaniru, vyběhneš nahoru na pavoučí vřesoviště a ještě nekončíme dál nahoru zamrzlá pláň s poloobry pár jejich taborů.

Takové Ungoro nebo Tanaris větší rozhodně není.

Ale čekat a platit 6 měsíců než dodaj drinking system kterej je teď asi uplně mimo plán a spoustu jinej slibovaných věcí asi taky nevydržím.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 09/06/2008 :  09:39:30  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
O rozlehlosti světa nedovedu tak zasvědceně hovořit jako jiní účastnici této diskuze, ale můžu jen říct toto:

Z WoW si pamatuji MH a BT.. sem tam jsem ještě chodili Kara kvůli altům. Svět byl super líbil se mi. Každopádně jsem ty oblasti prolítnul a většinu odehraného času na accountu mám v instancích. Nevím proč bych se tedy mě vztekat nad tím, že ten svět je malý. Mě AoC svět připadá celkem dostačující. Doufám, že bude kvalitní end content a o to jde. MMO je o tom s kým to hraješ.

Doufám jen, že nějak upraví to cestování :) Ono odevzdávání questů tak, že skočim ze skály nebo se utopím, abych ušetřil čas není nejšťastnější.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,65 seconds. on eygor Snitz Forums 2000