Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Druha strana mince AoC
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 05/06/2008 :  18:32:29  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

1 : combat system.. neni zabavny pre ses zvyklej na clickfest z wow nebo jinych her ? to je o tom prekonat svoji pohodlnost a ucit se od nuly...


To, že za každym spuštěnym kombem musim dělat dalšich 5 kliků podle tebe není clickfest? Že na spuštění jednoho komba musim kliknout nejen na combobutton ale jeste 5x arrow, což mi ze 4 comb dělá až 24 kliknutí, to opravdu není clickfest, že... Ne, prostě mi to zábavné nepřipadá.

A když nechceš ať to lidi srovnavaji s WoW, proč to s nim srovnavaš ty sam? Obhajovat každou chybku "wow bylo taky špatné po release, teď ve wow neni taky balance, je to venku jen pár dnů, za měsíc to bude ok" atp. je už trochu otřepané. Ta kra je ve vyvoji přes pět let, nepletu se? Kdybych byl jediný, kdo si na tohle stěžuje, ale podivej se na offic forum, je tam toho plno. Ve fazi jako je to teď mě to prostě přijde stale jako beta.

Nijak to neshazuju, prostě v tomhle topicu lidi píšou svoje názory, v čem je třeba hra zklamala a tak sem napsal, co si myslím já, to co já vidím jako nedostatek může někdo považovat za klad. Diskuze je tu snad k tomu, aby se probíraly klady, zápory a růžné názory lidí.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 05/06/2008 :  18:43:52  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by Fuujin

1 : combat system.. neni zabavny pre ses zvyklej na clickfest z wow nebo jinych her ? to je o tom prekonat svoji pohodlnost a ucit se od nuly...


To, že za každym spuštěnym kombem musim dělat dalšich 5 kliků podle tebe není clickfest? Že na spuštění jednoho komba musim kliknout nejen na combobutton ale jeste 5x arrow, což mi ze 4 comb dělá až 24 kliknutí, to opravdu není clickfest, že... Ne, prostě mi to zábavné nepřipadá.

A když nechceš ať to lidi srovnavaji s WoW, proč to s nim srovnavaš ty sam? Obhajovat každou chybku "wow bylo taky špatné po release, teď ve wow neni taky balance, je to venku jen pár dnů, za měsíc to bude ok" atp. je už trochu otřepané. Ta kra je ve vyvoji přes pět let, nepletu se? Kdybych byl jediný, kdo si na tohle stěžuje, ale podivej se na offic forum, je tam toho plno. Ve fazi jako je to teď mě to prostě přijde stale jako beta.

Nijak to neshazuju, prostě v tomhle topicu lidi píšou svoje názory, v čem je třeba hra zklamala a tak sem napsal, co si myslím já, to co já vidím jako nedostatek může někdo považovat za klad. Diskuze je tu snad k tomu, aby se probíraly klady, zápory a růžné názory lidí.



A co ti brani hrat classu, ktera nema komba?
Nevim mne osobne prijde lepsi odmackavat sekvenci nez cekat 4.5s, nez se mi vymota kouzlo. Efekt to ma mozna stejny, ale v prvnim pripade pro to neco delam. Krom toho to muzu botchnout, at uz diky vlastni chybe, nebo diky stresove situaci. Dava to nove moznosti pouzivani zaroven s pohybem. Dava to novy vyznam grupovemu hrani.
Jedine co to postrada je trivialnost (lidi co je bavil raidujici holy palat ve wowku to asi opravdu neoceni).
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 05/06/2008 :  18:48:57  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Jedine co to postrada je trivialnost (lidi co je bavil raidujici holy palat ve wowku to asi opravdu neoceni).


Mě bavil gankovaci feral druid :)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 05/06/2008 :  18:52:36  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Havran

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by plussminuss

jsou jen povoleny addony na meneni vzhledu UI, dalsi blbustky jako Deadly Boss mod nikdy nebudou nejspis :)

delsi boje? hmm, ja jsem na lvl 44 guardian vs guardian bojoval zatim 5min+-, pak toho druhyho asi prestalo bavit pit potaky, taky jsem o tom uvazoval.

Me celkem dost stve to cestovani, to je hroznej pruser, by meli zmenit.
Pak ze pot te vylezi na full a pomalu healuje lip jak heal od priesta



kdo vi co lidi vymysli, az prijdou na radu raidu :) nez vznikl prvni raid assist vubec chvili trvalo k bossmodu byla streka dlouha :)

jo boj guardiana je sranda to trva dlouho s kymkoliv, ja se takle nahanel skoro 20 minut s necromancerem :)

s tema healama no me spis stve ze musim pri tankovani furt chlastat potaky na staminu , hpcka mi healer kdyz je dobre speclej uhlida, at se nekdo nauci lecit mi i ten zelenej bar
(zatim sme lvl 50 particka)


Proc by se to mel nekdo ucit lecit, kdyz to umi conqueror?


Bear shaman to ma v talentech taky
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 05/06/2008 :  19:02:39  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

To, že za každym spuštěnym kombem musim dělat dalšich 5 kliků podle tebe není clickfest? Že na spuštění jednoho komba musim kliknout nejen na combobutton ale jeste 5x arrow, což mi ze 4 comb dělá až 24 kliknutí, to opravdu není clickfest, že... Ne, prostě mi to zábavné nepřipadá.




Imho jsou komba tak jak jsou udelany neskutecna pakarna (a to nechci videt jak to bude vypada az (jestli) se dostanu na high lev kde je potreba 5 zmacknuti...

Mnohem lepsi reseny by bylo zrusit ty startovaci cudliky comba a provadet combo automaticky pokud se ti povede cela sekvence.... na obrazovce by se mohli po namacknuti sipky ukazovat varianty jak jde pokracovat - a klidne by se mohli retezit do haleluja (desitky kliku)

Problem je, ze to by nekdo musel vymyslet system, provazani a prokombeni - a to by bylo narocnejsi nez tlacitko a 4 nahodny smery co deva napadli :(

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 05/06/2008 19:03:17
Go to Top of Page

Blooderine
Starting Member

45 Posts

Posted - 05/06/2008 :  19:03:48  Show Profile Send Blooderine a Private Message  Reply with Quote
Mě se právě líbí, že žádná "healing spec" neexistuje. General talenty priestu zvyšuji akorat dosah kouzel, což se dá vychytat postavením i bez talentů, a mana regen. Manu jako ToS neřeším...

Nevýhoda je v tom, že když boss dělá větší DPS než léčí hotky, tak se můžeš jen koukat jak tank umírá.
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 05/06/2008 :  19:41:49  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by Fuujin

1 : combat system.. neni zabavny pre ses zvyklej na clickfest z wow nebo jinych her ? to je o tom prekonat svoji pohodlnost a ucit se od nuly...


To, že za každym spuštěnym kombem musim dělat dalšich 5 kliků podle tebe není clickfest? Že na spuštění jednoho komba musim kliknout nejen na combobutton ale jeste 5x arrow, což mi ze 4 comb dělá až 24 kliknutí, to opravdu není clickfest, že... Ne, prostě mi to zábavné nepřipadá.

A když nechceš ať to lidi srovnavaji s WoW, proč to s nim srovnavaš ty sam? Obhajovat každou chybku "wow bylo taky špatné po release, teď ve wow neni taky balance, je to venku jen pár dnů, za měsíc to bude ok" atp. je už trochu otřepané. Ta kra je ve vyvoji přes pět let, nepletu se? Kdybych byl jediný, kdo si na tohle stěžuje, ale podivej se na offic forum, je tam toho plno. Ve fazi jako je to teď mě to prostě přijde stale jako beta.

Nijak to neshazuju, prostě v tomhle topicu lidi píšou svoje názory, v čem je třeba hra zklamala a tak sem napsal, co si myslím já, to co já vidím jako nedostatek může někdo považovat za klad. Diskuze je tu snad k tomu, aby se probíraly klady, zápory a růžné názory lidí.



ehm ja sem rekl ze to tu nehci opakovat co se psalo drive a furt dokola.. ale ja to vidim v gilde a vsude jinde... prides z wowka a ses zvyklej na svuj standart.

Rodier jednou rekl :"Je tu hafo vybornych MMO, ale WoW hrace pretahl svou trivialnosti, ve vsech smerech zjednodusene MMO ". a nehanim wowko.. je propracovane, funguje atd, skvela prace.. ale pak pride clovek do " jine " MMO a uz ta hra je spatna pre on jue zvyklej na jednoduchost.. Kdyz hrajes MMO ktere je nove nebo prejdes na jine z wowka tak ho s nicim nesrovnavejte a hrajte.. je to jine je to rozdilne ale neni to horsi.. jen proste musis od nuly..

k tomu clickfestu .. 24 kliknuti ? promin tvoje blbost jeslti hrajes mysi .. to se ti pak nedivim ze te to nebavi nebo nejde.. skus klavesnici .. a to je na tom to krasne ze kdyz se to nenaucis nci nezabijes... ofic fora a vsechny jina fora jsou preplnena kecama o boji a pvp ... kdo to pise at se vrati zpet na klikacku , tohle je jina hra a nehce jit smerem wowka. Proste tady to uz je aspon trochu o nejakym umeni.. easy to learn, hard to master :)

Edited by - Fuujin on 05/06/2008 19:45:25
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 05/06/2008 :  19:52:28  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin
Rodier jednou rekl :"Je tu hafo vybornych MMO, ale WoW hrace pretahl svou trivialnosti, ve vsech smerech zjednodusene MMO ".....

k tomu clickfestu .. 24 kliknuti ? promin tvoje blbost jeslti hrajes mysi ...



Aaaah sam velky rodier rekl? Tak to pak musi bejt pravda.

Co se clickfestu tyce - je uplne jedno jestli si zanet slach zpusobis maniakalnim klikanim mysi, na klavesnici, nebo (v mym pripade) na Nostromovi - pakarna zustava pakarnou.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 05/06/2008 :  20:00:11  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Možná je to praštěný, ale mě svým způsobem mrzí, že i kouzla nejsou udělaná podobně jako melee - například skládáním run... Bylo by to IMHO docela fajn.
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 05/06/2008 :  20:14:34  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

k tomu clickfestu .. 24 kliknuti ? promin tvoje blbost jeslti hrajes mysi ... to se ti pak nedivim ze te to nebavi nebo nejde... skus klavesnici ...

Ehm, tys měl na mysli wow clickfestem myš? To jsi začal použivat klavesnici až v AoC? Asi jsem za automaticke považoval něco, co někdo jiny ne. V každem připadě, 24 kliknuti zustava, ať už mačkam mousebutton nebo q,e,1,2,3.

"Rodier jednou řekl" ...wtf?!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/06/2008 :  20:31:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
nutna frekvence zmacknuti tlacitek je teda podle me v aoc vyrazne nizsi nez u wow :) kdyz si vzpomenu na rouga na raidu :D
trinket1 sinistr sinistr sinistr sinist sinistr slicedice & loop

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 05/06/2008 :  20:54:01  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

nutna frekvence zmacknuti tlacitek je teda podle me v aoc vyrazne nizsi nez u wow :) kdyz si vzpomenu na rouga na raidu :D
trinket1 sinistr sinistr sinistr sinist sinistr slicedice & loop


to bych nerekl, kdyz na kazde machnuti zbrani musis zmacknout klavesu

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/06/2008 :  23:43:41  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

quote:
Originally posted by Pertha

nutna frekvence zmacknuti tlacitek je teda podle me v aoc vyrazne nizsi nez u wow :) kdyz si vzpomenu na rouga na raidu :D
trinket1 sinistr sinistr sinistr sinist sinistr slicedice & loop


to bych nerekl, kdyz na kazde machnuti zbrani musis zmacknout klavesu


ano ale je velmi malo zbrani s attack sped pod 1.2 coz je vcelku casto global cd raid rogun

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 06/06/2008 :  08:14:00  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Mari: ad casteri souhlas.
To Whineri: Proc to vlastne hrajete??? Je az fascinujici kolik Petru Molyneuxu, Willu Writhu a Timu Sweeney tady najednou je.

Jsem rad, ze skupina lidi co pise na ofiko forum, je naprosta minorita lidi, ze vsech co tu hru aktualne hraji. Kontruktivni pripominky beru, ale doufam, ze to nebude jako v pripade jine MMO, kde whinerum naslouchali developeri a taky to tak dopadlo.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 06/06/2008 08:15:47
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 06/06/2008 :  08:32:21  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
proc whinujou? protoze je to bavi a nudej se, uz vidim jak vlezou do WHO a po tydnu, dvou budou whinovat a cancelovat subscripe, protoze to ma bugy, je to nedodelany, padato atd, stejne jako whinuji ted tady
Nekdo uz je takovy, ze chce hrat vsechno dokonaly hned, bez cekani.
Chapu, kdyz nekoho ta hra jako takova nechytne tak aby ji hral, napise to tu a da cancel, ale nechapu lidi, co whinujou kazdej druhej radek a porad to stejne hrajou

btw. zminovat balance v pvp v mmo... nikdy nebude balance tak, aby to bylo vzdycky 50:50 mezi kazdou class.
ad click fest, kdyz si predstavim meleeka z wow, kterej klika pomalu jak datel na skilly jak jsou na cd, tak aoc je teda oproti tomu VELKEJ click fest... je to krasny pianko s combem, nemusim mit na shortcutech 1-10, ctrl 1-10, shift 1-10 a pamet na to jak slon.

me spis nez takovyhle "prkotiny" sere, ze neni implementovany pvp system poradne, guild city bonusy, npc, jak to bude s battle keep a potreby na to, ze itemizaci dodelavaji pozdejc treba, nefungujici dex a str a dalsi skilly

naopak se mi libi, ze tu gear nejhraje tu nejdulezitejsi roli.

To ze se nekde seknu o skalu? Evadne se mi mob, nejaky npc nebojuje a dalsi kravinky... Hraju to pro zabavu jako odpocinek po praci a vubec me to nesere, vase starosti a rochieldovi penize bych chtel mit :)
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 06/06/2008 :  08:43:00  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Ja taky nevim, proc se lidi rozciluji, proc nejdou pryc hrat neco jineho. Ja si myslim, ze to ted FC vydal schvalne, aby odladoval co se da, aby byl pripraven na mozny podzimni hracsky nastup.
Navic dle meho nazoru, tezko udelaji dokonalou hru, oni tu hru muzou jen opravit podle prani a zadosti hracu. Bohuzel toho se jim moc v bete nedostane a musi na tom pracovat az po releasu, kdy si lidi pisou co by radi jinak.
Ja hraju MMORPG asi 8let (vim, ze to neni moc), hral jsem toho uz hodne a kazda hra na zacatku mela sve mouchy, ale casem s tim vyvojari neco udelali. Porad jeste FC verim, ze jim na hre zalezi a ze to nesprasi jako Vanguard, ktery byl proste odstrelen...
Vzpomente si treba na EQ2 jak vypadal na zacatku a jak vypadal po roce po svem vydani, byla uplna zmena, optimalizace, atd...doufam, ze to prijde i sem. Ja budu AoC hrat dal, protoze me i mym pratelum se libi a to chyby musim prekousnout, kdyz to chci hrat.
Me na te hre nejvice stve to cestovani, ze opravdu je kolikrat lepsi umrit nez to bezet. Mohli datm dat lod, karavanu, kone, nebo proste teleporty, proste neco, aby to bylo rychlejsi..
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 06/06/2008 :  08:45:30  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
jo, cestovani je opruz, ale aspon jsem nasel uz mista, kde se da rychle na zacatku mapy umrit, abych se releasnul na druhym konci
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/06/2008 :  09:02:11  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plussminuss


btw. zminovat balance v pvp v mmo... nikdy nebude balance tak, aby to bylo vzdycky 50:50 mezi kazdou class.




jediny mozny vybalancovani v pvp ( a asi sem zvhlej me by se to i libilo) si dokazu predstavit - nikdo v 1vs1 nezabije nikoho pokud ten druhej udela aspon neco pro to aby prezil :)

Jinak ja jsem s aoc spokojenej , je to cca v tom stavu jak jsem "doufal" tedy ze nic z chyb co tam jsou mi nebrani hrat a bavit se

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 06/06/2008 09:03:10
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 06/06/2008 :  09:10:48  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
aby bylo pvp balance, muselo by mit jen jednu class, to by asi nejak nikdo nehral
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/06/2008 :  09:12:23  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak ono by to šlo vybalancovat. Byla by jen jedna rasa, jedno povolání a všichni by začínali s maximálně nadupanou výbavou na max levelu. :)
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 06/06/2008 :  09:25:51  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
nejlepsi je: 1 strana si stezuje AoC sux je to malicky malo mista, 2 strana si stezuje je to sux straaasne daleko je to, cestovani je hruza.

proste Rofl

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 06/06/2008 :  09:33:37  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

nejlepsi je: 1 strana si stezuje AoC sux je to malicky malo mista, 2 strana si stezuje je to sux straaasne daleko je to, cestovani je hruza.

proste Rofl



to co jsi napsal jsou dve rozdilne veci. Ja si nestezuju na to,ze by bylo AoC malicke nebo zase naopak velike. Ja rikam, ze bych ocenil, kdyby vyvojari udelali system waypointu v jednotlivych vesnicich, napr v Knopsehf (mozna jsem to napsal spatne )aby to urychlilo ten presun. Prece jen, ta hra je o necem jinem nez o 20minutovem behani pokazde kdyz chci do vesnice na druhe strane lokace.
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 06/06/2008 :  09:36:40  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

nejlepsi je: 1 strana si stezuje AoC sux je to malicky malo mista, 2 strana si stezuje je to sux straaasne daleko je to, cestovani je hruza.

proste Rofl


velikost sveta s cestovanim nema nic spolecnyho

cestovani ve smyslu treba: dostanu Q v Zalete, pokecat s nekym v Lotus Swamp... pomalu pulhodina chozeni loadovani, aby si pokecal s npc a vratil se zpatky odkud jsi vysel nebo kdyz jses nekde v prdeli, potrebujes neco poslat postou atd.
myslim, ze vsichni mluvi o cestovani v tomhle smyslu, ne o cestovani v ramci jedny lokace, to mi vubec nevadi
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/06/2008 :  09:55:39  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Tak ono by to šlo vybalancovat. Byla by jen jedna rasa, jedno povolání a všichni by začínali s maximálně nadupanou výbavou na max levelu. :)



ee pak by si stezovali ze je to prilis zavisly na pingu :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/06/2008 :  09:58:54  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plussminuss

cestovani ve smyslu treba: dostanu Q v Zalete, pokecat s nekym v Lotus Swamp... pomalu pulhodina chozeni loadovani, aby si pokecal s npc a vratil se zpatky odkud jsi vysel nebo kdyz jses nekde v prdeli, potrebujes neco poslat postou atd.
myslim, ze vsichni mluvi o cestovani v tomhle smyslu, ne o cestovani v ramci jedny lokace, to mi vubec nevadi



vzhledem k tomu, ze odmena za q je fixni tak tyhle q co obnasi cestovani si nechavam v logu a splnim je az kdyz na to misto mam proste cestu kvuli necemu jinymu nebo tam mam questu vic

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Orias
Starting Member

49 Posts

Posted - 06/06/2008 :  10:19:43  Show Profile Send Orias a Private Message  Reply with Quote
Jsou tu fakt spousty názorů, jeden veseljší než druhý, doporučuji přečíst článek na BW, vychází asi z této diskuze :-)
BTW mě AoC neskutečně baví....
Snad mě za to příznivci ostatních mmorpg neystřelí na Mars :-)

Život je příliš dlouhý na všechnu tu bolest, kterou přináší i příliš krátký pro lásku a radost kterou nám dává....
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 06/06/2008 :  10:30:15  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Mne ten prastenej klikaci system boje nijak zvlast nevadi - a pokud by mne vyslovene otravil tak muzu hrat castera tady problem neni.

Co mne ale vadi je:

Nefunkcni PvP system.
Nefunkcni skilly.
Nefunkcni staty.
Nefunkcni itemizace.
Problemy s scaleovanim (hlavne caster classy).
Naprosta nevybalancovanost class a z toho plynouci one hit killy.
Moby s nulovou inteligenci (vcetne bossu) a s 360stupnovym agrem (vazne nechapu proc vsichni videj i dozadu).

Predpokladam, ze vsechno co jsem napsal do ted asi casem odstrani - ale nechapu jak si mohli dovolit tohle vypustit a co tech 5 let vlastne ladili - nefunguje v podstate nic co se tyka veci/statu/skillu.

Co asi tezko odstrani je:
Naprosto nesmyslna instancovanost kde je kazda kadibudka separatni instance.
A z toho plynouci neMMORPG pocit a nrtve general/ooc channely ve hre - je to v podstate jako hrat Gothic s obcasnym gankerem.
Po tech 14 dnech jsem najednou zjistil, ze mne v podstate nic nelaka znova nalogovat :(

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 06/06/2008 :  10:34:32  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
Chapu ze je ted strasne "in" aby se plivalo na wowko ikdyz jste ho x let hrali sami .. jen nechapu proc vas tak vytaci kdyz nekdo v topicu o druhe strane mince, tzn. predem avizovanem upozornovani na nedostatky hry napise svuj nazor na to co se mu nelibi? O tom forum je aby lidi mohli svobodne rict svuj nazor ne?

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/06/2008 :  10:48:28  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Reyden

Chapu ze je ted strasne "in" aby se plivalo na wowko ikdyz jste ho x let hrali sami .. jen nechapu proc vas tak vytaci kdyz nekdo v topicu o druhe strane mince, tzn. predem avizovanem upozornovani na nedostatky hry napise svuj nazor na to co se mu nelibi? O tom forum je aby lidi mohli svobodne rict svuj nazor ne?



me nevadi ani kdyz nekdo chvali wowko nebo kdyz napise co je na aoc spatne, a ze bych taky par veci vylepsil :) jen oponuju tomu, ze wowko nebylo zezacatku zabugovany a ze nektery veci v aoc nefunguji , kdyz funguji a jen je dotycny neumel pouzit :D

co osobne povazuju za nejdulezitejsi zmenit v aoc aneb vadi mi nejvic ?
1) Sednuti mapy - jediny opravdu zasadni bug, na ktery jsem narazil, a ktery me neskutecne sere

A spise vylepseni veci ?
2) Gui chatu a Friends/ Guild , addonem jsem si to sice trosku vylepsil ale porad mi chybi moznost zmeny fontu podkladu chatu oddeleni friends od guild , to ze ani u friends ani u guilds vetsinou nevidim v ktere zone jsou, Nemuzu jako guildmaster efektivne nastavit nejaky prava na guildbanku, moznost si zapnout abych nejen cleny party ale i guildy nemel jako enemies
3) Vylepseni party v tom smyslu, abych alespon ve stejnym playfieldu videl ukazatel na neomezenou vzdalenost
4) Vylepseni mapy tak abych se mohl kdekoliv prepnout na detailni mapu jinyho playfieldu nez kde jsem
5) Vice group zon a zavedeni instanci do dennich dungeonu , takovy cisterny v prime time si o vice instanci primo rikaji, se solo contentem nemam problem ale instance me chybi :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 06/06/2008 :  10:56:07  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Reyden

Chapu ze je ted strasne "in" aby se plivalo na wowko ikdyz jste ho x let hrali sami .. jen nechapu proc vas tak vytaci kdyz nekdo v topicu o druhe strane mince, tzn. predem avizovanem upozornovani na nedostatky hry napise svuj nazor na to co se mu nelibi? O tom forum je aby lidi mohli svobodne rict svuj nazor ne?



AMEN,

ten topik si o to sám říká a lidi nemaj rádi, když z nich okolí, "kdokoli" dělá dementy, proto budou pitomě kritizovat filmy, kde schytavší kulku z AK47 zvedají ruce k nebi a hry, kde profíci, řezníci máchají 20ti kilovýma sekerama směrem k nebi, protože jim ještě Newton neřek, že je to pitomost !

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 06/06/2008 :  11:43:05  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno me osobne AoC relativne bavi.Asi tak jako singlovka.Nemam ted na hrani moc casu,ale nejak nevidim nic do budoucna co by me navnadilo. pvp je zatim o nicem az na obcasne easy killy kohokoliv uvidim,naprosta vetsina veci k pvp ktery avizovali ve hre neni. PvE me uz bavit prestava.Ty dva dungy ve kterych sem zatim byl to je vysmech.Osobne jsem cekal od AoC trosku vice ,no.... Ja osobne hraju mmo kvuli pvp a v tomto smeru to s AoC vubec nevidim ruzove..mozna za rok to dodelaj do hratelny podoby..(mozna)

Assasin lvl 49...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/06/2008 :  12:18:42  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Mno me osobne AoC relativne bavi.Asi tak jako singlovka.Nemam ted na hrani moc casu,ale nejak nevidim nic do budoucna co by me navnadilo. pvp je zatim o nicem az na obcasne easy killy kohokoliv uvidim,naprosta vetsina veci k pvp ktery avizovali ve hre neni. PvE me uz bavit prestava.Ty dva dungy ve kterych sem zatim byl to je vysmech.Osobne jsem cekal od AoC trosku vice ,no.... Ja osobne hraju mmo kvuli pvp a v tomto smeru to s AoC vubec nevidim ruzove..mozna za rok to dodelaj do hratelny podoby..(mozna)

Assasin lvl 49...



Podíval jsi se do křišťálové koule a tam bylo, že pvp do roka opraví? :) WoW chci všechno vědět a znám :)
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 06/06/2008 :  12:29:31  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
4azkaban: tohle bylo hodne zbytecny rejpnuti, zvlast kdyz tam napsal mozna.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/06/2008 :  12:44:39  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No to možná jsem si vysvětlil jako, že by to mohlo být déle než rok.

Nevím prostě já to beru podle sebe. Prostě kritizovat něco po dvou týdnech mi nesedí.
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 06/06/2008 :  13:13:23  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Prostě kritizovat něco po dvou týdnech mi nesedí.


Hodně lidí prostě koupilo hru a očekává od toho, že bude taková, jako FC inzeroval. Jedna věc jsou bugy, technické problémy a vyladění postav, což se dá překousnout, ale nefunkční nebo uplně chybějící aspekty hry, věci jako umělá inteligence na nule atp...

Dovedeš si představit, že by sis koupil v tomhle stavu třeba auto nebo mobil? Jé, ono z toho zatim nejde posilat sms a tlačitka 5-8 nefunguji, hm, bohužel zatim mužete zařadit jen první tři rychlosti, 8x airbag... ehm, teda během par mesicu, zatim se snažte nebourat
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/06/2008 :  13:21:06  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

No to možná jsem si vysvětlil jako, že by to mohlo být déle než rok.

Nevím prostě já to beru podle sebe. Prostě kritizovat něco po dvou týdnech mi nesedí.



Víš, ono jedině díky tomu, že někdo nedrží hubu se věci posouvají k lepšímu. Jedna věc je něco odsoudit bez pádných argumentů, věc druhá je jasně a věcně upozornit na chyby a sračky, kterými je ta hra prolezlá. Já jsem velký fanda AoC, věřím v jeho budoucnost ale nebudu tu hrát falešnou hru na schovívavost. To bych se taky nemusel v životě ničeho dočkat.

Ano, pravda bolí nejvíc. A ta hra je prostě zabagovaná od podlahy až na půdu. Včera jsem měl chuť po 3 hodinách ve frost swampu tu hru defintivině smazat z disku, protože to bylo na blití. Bugnutej HP bar, bugnutý buffy, bugnutí moby, bugnutý itemy co si člověk nasadí, bugnutý inventář, prsteny co mi naskáčou do quest inventáře místo do normálního takže jsou k nepoužití atd. atd. atd. Jen víra v lepší zítřky mě u toho udržela.

Edited by - Gabriel on 06/06/2008 13:22:09
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/06/2008 :  13:31:21  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Víš ono je stěžovat si a stěžovat si.

Třeba ti Gabrieli mluvíš jasně a k věci, ale spekulace typu to nikdy neopraví a tak dále mě prostě nesedí.

Co se bugů týká ano, sám sem poslal pár petic a něco postnul na ofiko forum, ale občas mi to zde připadá dost ubohé co někteří lidé píšou.

Jinak jak říkáš -

Buffy - od 40 lvl si nejsem jistej kolik HP nebo jaké bufy na sobě mám díky tomu, že to na HP baru stackuje
Questy - pyramida, destiny, pár questů v Noble
Pvp - bez komentáře nehraju nezajímá mě
Mapa - nemožnost koukat na jinou oblast, několikrát mi padne mapa do šedé
Cestování - mě nevyhovuje, protože jsem zvyklej sednout na koně nebo lítáka a jdu se najíst.. zde musím celou mapu ovládat svou postavu
Content - chce to přidat a todst questů

Na druhou stranu nepočítal jsem s tím, že to bude vše stoprocentní a tak jsem do toho i šel. Byl jsem u toho když startovalo wow, lotro (to bylo celkem v poho až na optimalizaci grafiky), tabular rasa, vanguard. Myslím, že druhý měsíc rozhodne :)
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 06/06/2008 :  14:16:57  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
add cestovani...
fascinuje me jak kazdy hleda problem kde neni :) Proste je to hra, ktera je zalozena na cestovani jake bylo driv no. Uvedu priklad:
AC - tam si bezel treba 40 minut nez ses nekam dostal...
AC2 - v podstate zmenseny a rozalokovany AC
SWG - zeby tu bylo nejake extra cestovani? sice si behal jen 20 minut ale porad makacka
AO - joo, to je jiny kafe :) grid a nebo prd :) (a nebo litat a davat pozor kudy letim, subway)
EVE - :D :D :D no comment...

Navic me pride ze nikdo nikoho nenuti nikam behat. Proste quest splnis az v momente kdy do te lokace stejne odchazis a kdyby bylo mozna zrychlene se premistovat po svete tak jakej ma vyznam aby ti NPC davalo quest na druhou stranu kontinentu ? si tam muze prece zaletet sam ne :D

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>

Edited by - Marwyn on 06/06/2008 14:18:03
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 06/06/2008 :  14:29:42  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Je opravdu nutný si uvědomit, že existuje čas a všechno má svůj vývoj a situace se mění. Vysvětlím.

Pro spoustu hráčů začal mmorpg svět warcraftem. Ty co hráli jiný hry už před ním, tak z něj nadšený nebyli a spíš ho kritizovali. Nováčci z něj byli uchvácený a těch 10 milionů lidí si wowko prožilo a bude to jejich "první láska", která je navždycky nostalgicky super.

U těchto hráčů je Conan to, co byl pro ty co hráli mmorpg před warcraftem warcraft, hra která nicmoc nového nepřináší a má dětské nemoci a je s ní potřeba mít trpělivost. Už nikdo z nás z conana nebude total paf, jak miliony nováčků z wowka. Těžce a přísně conana posuzujem a podle mě určitě není horší než byl na svém startu warcraft. Jen je jiná doba, čas pokročil a je jiná situace na trhu.

Pro mě je Conan další slušná hra, do který sice nebudu blázen, ale slušně si jí užiju, i když už ne s takovou vervou a zápalem jako "první lásku."

Total paf budu zase ze hry, která se pravděpodobně ještě vůbec nepřipravuje a která hry posune zase o další dimenzi dál.


Edited by - Arnold on 06/06/2008 14:32:30
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/06/2008 :  14:43:59  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

add cestovani...
fascinuje me jak kazdy hleda problem kde neni :) Proste je to hra, ktera je zalozena na cestovani jake bylo driv no. Uvedu priklad:
AC - tam si bezel treba 40 minut nez ses nekam dostal...
AC2 - v podstate zmenseny a rozalokovany AC
SWG - zeby tu bylo nejake extra cestovani? sice si behal jen 20 minut ale porad makacka
AO - joo, to je jiny kafe :) grid a nebo prd :) (a nebo litat a davat pozor kudy letim, subway)
EVE - :D :D :D no comment...

Navic me pride ze nikdo nikoho nenuti nikam behat. Proste quest splnis az v momente kdy do te lokace stejne odchazis a kdyby bylo mozna zrychlene se premistovat po svete tak jakej ma vyznam aby ti NPC davalo quest na druhou stranu kontinentu ? si tam muze prece zaletet sam ne :D




Zapoměl jsi na masivnější tituly:

Lineage 2 - teleporty z kazdé vesnice, sice jsi se proportoval přes pět portu něž jsi někam došel, ale proportoval. Navíc jsi měl svitky na cestu domů, které tě portli do nejbližšího města a byli neomezené

WoW - líták, vzducholod, lod (naprostý luxus), dále HSko. Mag tě mohl portnout do jiného města, Warlock na zavolanou

LOTRO - Konik v kazdem vetsim meste. Casem i swift travel. Hráči měli možnost portnout se do místa kam si určili, skill na cestu do hracova domu, kinship housu. Switek do PvP oblasti, který měl CD 30 min a využíval jsem ho hlavně proto, že jsem mohl pak od tamtud kamkoliv do hlavního města a v poslední řadě race skill který tě portoval do města dané rasy. (Pak hunter co portoval, Capitan co si tě k sobě portnul, dále guard měl žalud a když ti ho poslal poštou tak jsi si ho k sobě přivolal)

Jsem prostě zhýčkaný no :o)
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 06/06/2008 :  14:51:30  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by Azkaban

Prostě kritizovat něco po dvou týdnech mi nesedí.


Hodně lidí prostě koupilo hru a očekává od toho, že bude taková, jako FC inzeroval. Jedna věc jsou bugy, technické problémy a vyladění postav, což se dá překousnout, ale nefunkční nebo uplně chybějící aspekty hry, věci jako umělá inteligence na nule atp...

Dovedeš si představit, že by sis koupil v tomhle stavu třeba auto nebo mobil? Jé, ono z toho zatim nejde posilat sms a tlačitka 5-8 nefunguji, hm, bohužel zatim mužete zařadit jen první tři rychlosti, 8x airbag... ehm, teda během par mesicu, zatim se snažte nebourat



Velmi trefne prirovnani. Nejak moc jsme si zvykli na to ze nam za nase prachy prodavaji nedodelky a paskvily ktere zdaleka neobsahuji to co autori+vydavatele naslibovali. Dokonce to zaciname povazovat za normalni coz rozhodne neni vporadku.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/06/2008 :  14:57:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy
Velmi trefne prirovnani. Nejak moc jsme si zvykli na to ze nam za nase prachy prodavaji nedodelky a paskvily ktere zdaleka neobsahuji to co autori+vydavatele naslibovali. Dokonce to zaciname povazovat za normalni coz rozhodne neni vporadku.



Protoze oni nam vydavatele chytre rikaji, ze to ve hre bude :) ne ze to tam je v dobe vydani :) a lisi se jen tim, zda to tam ve vysledku dodaji, nebo nedodaji :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 06/06/2008 :  17:56:15  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Jo jo jeste ted si pamatuju slavne siege weapons a hero classy z wowka ktery byly inzerovany uz pri pusteni hry pred 4lety...

Ja cekal od AoC hru "zamerenou" na pvp.Prakticky nic z toho zatim ve hre neni coz je pro me celkem zklamani.Chapu na to ze to asi casem zprovozni,ale to je mi ted k h**nu... .

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

stoupa101
New Member

253 Posts

Posted - 06/06/2008 :  18:22:44  Show Profile Send stoupa101 a Private Message  Reply with Quote
Kdyz tady vsichni brecite ze ve hre neni co tam slibuji pridat, tak to proste ted nehrajte a az to tam daji tak zacnete a je to.

RIFT: Stoupa * Ceska Legie * Steampike PvE EU * Weaponsmith * Male Dwarf Guardian
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 06/06/2008 :  18:38:14  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
jedna věcná: Jak pošlu zprávu o bugu (chybě) v AoC ? Jde to přímo ze hry? Asi nepřijdu na něco zásadního co jiným uniklo, ale tak všichni se můžeme snažit aby to bylo co nejdříve odladěné, což ?

Ninjagon
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/06/2008 :  18:41:09  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

jedna věcná: Jak pošlu zprávu o bugu (chybě) v AoC ? Jde to přímo ze hry? Asi nepřijdu na něco zásadního co jiným uniklo, ale tak všichni se můžeme snažit aby to bylo co nejdříve odladěné, což ?



/petition

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 06/06/2008 :  19:01:59  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Prostě se s tím Funcom sral těch pět let, betatesteři hovno dělali, to já s rodierem bychom za pět let udělali lepší hru kurwa
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 06/06/2008 :  20:02:29  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Prostě se s tím Funcom sral těch pět let, betatesteři hovno dělali, to já s rodierem bychom za pět let udělali lepší hru kurwa



Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 06/06/2008 :  20:48:07  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Prostě se s tím Funcom sral těch pět let, betatesteři hovno dělali, to já s rodierem bychom za pět let udělali lepší hru kurwa



Udelali krasnou grafiku, slusnej engine kterej na soucasnym HW velice svizne beha, mapy s solidne vymodelovanou krajinou/mestama... bohuzel vykoupeny kompletni instancnosti az ad absurdum.

A spoustu veci nedodelali, odflakli a je dost tristni hrat MMORPG kde pulka statu/skillu/veci nedela nic nebo jen velmi malo.

Bezne bugy mne nijak zvlast nerozcilujou - ale tohle jo.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/06/2008 :  23:08:21  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Když už o tom píšeš.. je pravda, že nejeden člověk si stěžuje na skilly a featy jestli vůbec některé pracují jak mají. Dále jsem četl něco o tom, že třeba takový Deamonolog je slušně buglí i ted .. Uvidíme uvidíme proč stahovat kalhoty když brod je ještě daleko.. určo bych té hře ten měsíc dva věnoval. :)
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000