Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 PVP a vše kolem něj
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/05/2008 :  09:10:55  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Rád bych založil tento topic, kde by měli být všechny otázky ohledně pvp. Vím, že je tu topic FAQ a Obecný pokec, ale myslím si, že by tenhle topic přispěl k tomu, že člověk který se o PVP zajímá pude rovnou na jisto a nebude muset procházet 50 stránek jiných otázek.

Mám první dotaz:

Začal jsem hrát na PVP serveru za rangera. Je to moc pěkné, ale občas mě štve to campení na resspointech. Ano vím, že jde přepnout na jiný "realm", ale občas si pokládám otázku jak moc se PVE a PVP servery liší.

V PvP se můžete mimo město nebo lépe řečeno mimo oblasti z městem klidně mlátit hlava nehlava. Je to jediný rozdíl oproti PvE serverům?

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 26/05/2008 :  09:44:10  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Me by zase zajimalo, jak jsou podle Vas - tech co hrajete na PvP vybalancovane chary. A PvP obecne.

Vim, ze je jeste brzo, ale nejaky nahled by fakt bodnul.

d'

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 26/05/2008 :  09:59:15  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
conqeror lvl 24 - 298killu / 38smrtí

nestěžuju si ...

pokud neni človek uplny pako dostat se z ress pointu kterej nekdo kempi je lehky jak facka

caster clasy sou total slaby v klidu soluju vetsi lvl, ranger zlobi stunem na miste ale chlastnu potak pak charge a uz neutece, velky problemy me dela jen assasin a dark templar tam to chce zahrat opravdu skvele jinak smrt, guardian vydrzi dlouho ale nema dmg a dycky se snazi utict

v 3 lidech se da zabijet i o 20lvl vysi clovek celkem bez problemu staci to nacasovat stuny charge atd.

uz se nam podarilo i zabit lvl 60 3x lvl 23 shetteren ho zkopnul z kone kdyz projizdel a urubali sme ho ale zdalo se me ze bud chytil lag nebo byl tak prekvapenej ze nechapal co se deje, pak nas honil po cely lokaci

kazdopadne je to nejlepsi sranda pvp co sem kdy hral, wow je proti nebojim se pouzit ten vyraz sracka


A.C.A.B.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/05/2008 :  10:04:58  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
PvP jsem vyzkousel velice kratce. Hral jsem necromancera v pvp groundech do levelu 19. Umiral jsem na jednu ci dve rany, nebo proste hrozne rychle do dvou tri vterin (od melee classu).

Tipuji, ze hrani za castra bude ze zacatku celkem frustrace (zvlast pokud nema zadne nebo minimum cc).


ot: ACSforever - prodavas stale WO preorder box?

Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 26/05/2008 :  10:07:53  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

PvP jsem vyzkousel velice kratce. Hral jsem necromancera v pvp groundech do levelu 19. Umiral jsem na jednu ci dve rany, nebo proste hrozne rychle do dvou tri vterin (od melee classu).

Tipuji, ze hrani za castra bude ze zacatku celkem frustrace (zvlast pokud nema zadne nebo minimum cc).


ot: ACSforever - prodavas stale WO preorder box?





joinul k nam do guildy kaladis t3h HC hrac mmo uz dal lvl 42 na fury za priesta a rikal sileny malo hp (rozdil klidne i 3000 v HP) kazdej ho huntil a obecne ty casteri sou slaby jedine HoX je dobrej kdyz se zmeni ale kdyz se ani nestihne zmenit tak to je pak smutny

add OT: mno mam tu jednu zabalenou na stole

A.C.A.B.

Edited by - ACSforever on 26/05/2008 10:08:23
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/05/2008 :  10:14:52  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
když mám jako barbar max body co jsou možné na daný level a připlazím se skrytý zezadu k nějakému casterovi, kde pak útok ze stealth má damage bonus, tak je schopný caster být KO za dvě sekundy

Edited by - spajdr on 26/05/2008 10:15:12
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/05/2008 :  10:18:40  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ACSforever
joinul k nam do guildy kaladis t3h HC hrac mmo uz dal lvl 42 na fury za priesta a rikal sileny malo hp (rozdil klidne i 3000 v HP) kazdej ho huntil a obecne ty casteri sou slaby jedine HoX je dobrej kdyz se zmeni ale kdyz se ani nestihne zmenit tak to je pak smutny

add OT: mno mam tu jednu zabalenou na stole



Zkousel jsem tanky kittovat, ale bez valneho uspechu:
1) moji peti jsou pomalejsi nez beh hrace (bez sprintu)
2) tanci mne vzdy dosprintovali (predpokladam, ze vetsina z nich ma specovanej stamina regen)


Edited by - VT on 26/05/2008 10:32:11
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 26/05/2008 :  10:23:59  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

když mám jako barbar max body co jsou možné na daný level a připlazím se skrytý zezadu k nějakému casterovi, kde pak útok ze stealth má damage bonus, tak je schopný caster být KO za dvě sekundy



jj v tomhle se vyziva shatteren ten barbar je OP killer ma super skily a hodi se na zabijeni vysich lvlu kdo si ho vybral neprohloupil da se rict ze mu konkuruje jen assasin kdyz to vezmu z pohledu stejnyho lvlu

A.C.A.B.
Go to Top of Page

stromx
Starting Member

17 Posts

Posted - 26/05/2008 :  10:35:07  Show Profile Send stromx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ACSforever

quote:
Originally posted by spajdr

když mám jako barbar max body co jsou možné na daný level a připlazím se skrytý zezadu k nějakému casterovi, kde pak útok ze stealth má damage bonus, tak je schopný caster být KO za dvě sekundy



jj v tomhle se vyziva shatteren ten barbar je OP killer ma super skily a hodi se na zabijeni vysich lvlu kdo si ho vybral neprohloupil da se rict ze mu konkuruje jen assasin kdyz to vezmu z pohledu stejnyho lvlu



ale na plechace mu to moc nejde

Edited by - stromx on 26/05/2008 10:35:26
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 26/05/2008 :  11:19:57  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:

ale na plechace mu to moc nejde



Jo na mě šel assík v hidu když sem mlatil moba a položil sem ho, zbylo mi přibližně 20% HP, sem conq.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 26/05/2008 :  11:24:28  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
urcite se vyplati mit nakoupeno 50+ potaku protoze kill hrozi porad a docela dobre to pomaha kdyz se porad doplnujou zivoty, kdyz vidim ze me jede vetsi lvl mackam rovnou prvni potak az pak jedu dmg

A.C.A.B.
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 26/05/2008 :  12:26:42  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
mno, jako guardian (cerstve 38), si nepripadam jako nic proti meleekum, spis naopak... nejhorsi je boj guard vs guard... to je o tom koho to dyl vydrzi bavit.

z casteru jsem bojoval zatim nejvic proti PoM, ten je proste pro me nezabitelnej, se healuje pomalu vic nez mu delam dmg
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 26/05/2008 :  13:15:56  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

když mám jako barbar max body co jsou možné na daný level a připlazím se skrytý zezadu k nějakému casterovi, kde pak útok ze stealth má damage bonus, tak je schopný caster být KO za dvě sekundy


Tohle je super zprava ! vsichni vime jak to chodi, ti nejslabsi budou za par mesicu OP a naopak :)

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 26/05/2008 :  13:21:58  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
Jak s Conquerorem PvPit ?
mam trosku problem si zvolit spravnou cestu. Nejak se me nedari odhalit co je idealni do PvP, cimz myslim treba def stance nebo ofense, ktery feety zvolit a tak. Zkusil sem nekoik buildu (co me lvl 27 dovolil) ale vsechno je desna plichta :) bud damage nebo vydrz... pride me to fakt oboji na stejno. Jediny co je jasny ze na hadraka chargnout a smazat ho ze sveta 3ma ranama. Healer nema sanci, pokud dostane puntik a pak uz ma cas jen na heal kerej mu ani nestaci.

Takze poradte maseri Conquerori co je podle vas dobry

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 26/05/2008 :  13:24:59  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Me by zase zajimalo, jak jsou podle Vas - tech co hrajete na PvP vybalancovane chary. A PvP obecne.

Vim, ze je jeste brzo, ale nejaky nahled by fakt bodnul.

d'



Balance? hmm co to je ? to nekde existuje :)
Attro, je to jedno, vsechny classy sou zabavny a v podstate bych se nebal hrat cokoliv :) jediny co se rict je, ze nektere povoani umiraji casteji nez otatni :D (obzvlast kdy je hraju ja)

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/05/2008 :  13:25:05  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Casteri nejsou zdaleka tak slaby jak se zdaj, jen by za ne meli hrat proste zkusenejsi PvP hraci. Ja bohuzel sahnul po ez modu, protoze me nic jinyho nez melee nebavi.

Ovsem v tyhle hre musi byt ranger zabavnej, avsak je to skok z blata do louze (ez mod).

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/05/2008 :  13:31:16  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

Jak s Conquerorem PvPit ?
mam trosku problem si zvolit spravnou cestu. Nejak se me nedari odhalit co je idealni do PvP, cimz myslim treba def stance nebo ofense, ktery feety zvolit a tak. Zkusil sem nekoik buildu (co me lvl 27 dovolil) ale vsechno je desna plichta :) bud damage nebo vydrz... pride me to fakt oboji na stejno. Jediny co je jasny ze na hadraka chargnout a smazat ho ze sveta 3ma ranama. Healer nema sanci, pokud dostane puntik a pak uz ma cas jen na heal kerej mu ani nestaci.

Takze poradte maseri Conquerori co je podle vas dobry



Celé PvP v AoC je o ofensivě. Jako celá hra, která je orientovaná na damage. Takže prostě co nejagresivnější styl. Stuny, kicky a jiné CC jsou to, co rozhoduje. Kdo je nemá je v řiti a může dělat co chce.
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 26/05/2008 :  13:35:33  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
tak to skoro premejslim o resurectu Barbara :)
kazdopadne dik za radu...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 26/05/2008 :  13:43:54  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

tak to skoro premejslim o resurectu Barbara :)
kazdopadne dik za radu...



Brute build jednoznacne a do ruky poradnej two hand mec vsechno do ofensive drtit drtit a drtit vyznavej pravidlo kdyz nezautocis prvni zautoci nekdo jinej jinak budes porad na resu...

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 26/05/2008 :  14:21:02  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn
Attro, je to jedno, vsechny classy sou zabavny a v podstate bych se nebal hrat cokoliv :)
Nemam nervy a cas na to travit 50% casu na respawnu misto hrani. V mem podani je slabej char cokoliv.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 26/05/2008 :  15:16:19  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Njn, jak to není naskriptovaný, šup na hřbitov, že?
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/05/2008 :  23:10:01  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Marwyn
Attro, je to jedno, vsechny classy sou zabavny a v podstate bych se nebal hrat cokoliv :)
Nemam nervy a cas na to travit 50% casu na respawnu misto hrani. V mem podani je slabej char cokoliv.


Jop, přesně takhle to vidím já.

PvP servery mi připomínají STV ve WoWku.. jen s tím rozdílem, že to byla jediná oblast.. všude jinde šlo celkem nenáročně expit. Doufám, že se to časem uklidní a lidi na to začnou kašlat. Podle mého udělat skupinku 3 lidí a jít vykillovat lidi co si v klidu expí a nečekají útok není hrdinství..
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/05/2008 :  23:34:21  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jediny STV na Aquilonii je okoli tortage , jinak je sance, ze te nekdo gankne , pokud se nepohybujes v primarni zone (kde je pulka lidi scum a druha Targuen) celkem minimalni

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 26/05/2008 :  23:51:04  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

jediny STV na Aquilonii je okoli tortage , jinak je sance, ze te nekdo gankne , pokud se nepohybujes v primarni zone (kde je pulka lidi scum a druha Targuen) celkem minimalni


Ja se teda s zadnym gankem na Fury nebo Wildsoulu zatim nesetkal (oboji level 16-20) ale je fakt ze na WS sem nepotkal poseroutky (PSN).

edit: vlastne jo.. jednou stal nejakej capek na zacatku Tortage Underhalls, ale spis nez by zabijel, tak umiral.

Krabice je zaklad.

Edited by - -Mike- on 26/05/2008 23:52:53
Go to Top of Page

Vali.
New Member

108 Posts

Posted - 27/05/2008 :  00:10:35  Show Profile Send Vali. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

jediny STV na Aquilonii je okoli tortage , jinak je sance, ze te nekdo gankne , pokud se nepohybujes v primarni zone (kde je pulka lidi scum a druha Targuen) celkem minimalni


Na tebe si budu muset dat extra pozor tvrdaku.Nechapu proc se nekdo namahal psat...nemlatit *Zlatej kruh* kdyz ses takovej antitarquen.
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 27/05/2008 :  00:52:44  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Me to na Fury zatim prijde hodne mirny, za 32 levelu me napadlo asi 10 lidi. Imo vsichni spis radsi levelujou. Ono jelikoz neni PvP reward tak ani moc duvod ztracet cas PvP kdyz muzes levelit. Jedine o co ma snad smysl ted bojovat jsou resource nody :).

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 27/05/2008 :  02:26:05  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
O quest moby / quest item spawny se dá taky bojovat slušně... A pár PK jsem potkal i při expení, i když většinou to zkusili jen jednou (nebo to naopak byl +20 levelů týpek co si honil ego).

Spíš to je tím, že se lidi málo pohybují v grupách. Při sólo expení PVP děsně zdržuje; v grupě naopak urychluje, protože lze obsadit spawn a zahnat/zabít konkurenci. To ve WOW hodně chybělo...

Hlavně možnost odstranit týpka co blokuje na mountovi cestu je skvělá - se slzou oku vzpomínám na taureny na kodovi... I když samozřejmě jde taky prostealthovat skrz ně

EDIT: Hlavní problém je IMHO vypnutá PVP expa a vypnuté PVP ranky...

Edited by - Marigold on 27/05/2008 02:26:30
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 27/05/2008 :  06:52:32  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

jediny STV na Aquilonii je okoli tortage , jinak je sance, ze te nekdo gankne , pokud se nepohybujes v primarni zone (kde je pulka lidi scum a druha Targuen) celkem minimalni
MNo kdyz to srovnam s pve, tak zatim kazda zona, kam jsem se presunul (diky posunu lvl), je plna hracu. Ja vim, tezko srovnavat tyhle servery.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 27/05/2008 :  07:12:21  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Pertha

jediny STV na Aquilonii je okoli tortage , jinak je sance, ze te nekdo gankne , pokud se nepohybujes v primarni zone (kde je pulka lidi scum a druha Targuen) celkem minimalni
MNo kdyz to srovnam s pve, tak zatim kazda zona, kam jsem se presunul (diky posunu lvl), je plna hracu. Ja vim, tezko srovnavat tyhle servery.




To je na Aquilonii taky - problem je, ze tech lidi je tam tolik , ze nejsou moby... vcera jsem delal questy v Acheronian Ruins v Tortage a 1 instance tyhle zony byla nehratelne, protoze tam proste nebyly moby - at questovy ani normalni... takze jsem se vzdycky hned po vstupu prehodil do nejaky nahodny instance a mel jsem zonu pro sebe s tak maximalne 2-3 dalsima - parada :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 27/05/2008 :  08:20:13  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
To je na Aquilonii taky - problem je, ze tech lidi je tam tolik , ze nejsou moby...
Jasne, moje poznamka se tykala spis toho, ze je k neuvereni ze se gankuje jen na jednom miste, protoze podle pve serveru je lidi plno vsude. Ale jak rikam, nevim jak to vypada na pvp serverech, jen si to snazim predstavit .

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/05/2008 :  08:23:29  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by brutus
To je na Aquilonii taky - problem je, ze tech lidi je tam tolik , ze nejsou moby...
Jasne, moje poznamka se tykala spis toho, ze je k neuvereni ze se gankuje jen na jednom miste, protoze podle pve serveru je lidi plno vsude. Ale jak rikam, nevim jak to vypada na pvp serverech, jen si to snazim predstavit .



to je jednoduchy protoze v ostatnich zonach se bezne pohybuji i normalni high lvl hraci a tak gankera rychle odstranej a navic jsou ty zony vetsi a tak jsou lidi rozprostreni

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 27/05/2008 :  08:48:28  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Asi hrajem každej na jiném RP pvp serveru ja na Aqulonii nebyl ještě ganknutej na res pointu, 1x na mě zautočil někdo když sem měl moba jinak fakt nic. Staty PvP 4x kill, 2x death.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 27/05/2008 :  09:12:56  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Hraju na pvp serveru fury. S gankem na resspointu nemam nejakej problem. Obcas mi tam nekdo ten kill da, ale podruhe uz se hned po ressu lecim, davam stun a zdrham, pripadne ho kosim. Shaman je v tomhle naprosto super. Kdyz chce nekomu utect, tak proste utece.

Pvp me pri expeni nijak nezdrzuje a je to nahodou prijemny, kdyz me nekdo prepadne a dam si s nim poradnej fight. Tohle mi uz dlouho chybelo. Ve wow jste mohli celej den jezdit a hledat nejaky world pvp uplne zbytecne. Tu prichazi samo. Na muj vkus se tu gankuje mozna i malo.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 27/05/2008 09:14:22
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 27/05/2008 :  09:39:07  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě by zajímalo jestli může nastat situace kdy si prostě pár guild až budou mít hi lvl řeknou, že potřebují exp a pvp body do guildovního countu a budou takhe permanentně čistit nějaké oblasti.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 27/05/2008 :  09:45:49  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Podle me ano. A to je na tom to dobry. Kazdy bude mit snahu dostat se do dobre guildy, ktera mu bude schopna zajistit to ze si nikdo nedovoli na nej jen vztahnout ruku. Pamatuju si na betu 2moons, kde jsem byl v guilde, ktera dobehla kdykoli me nekdo ganknul a zkosili ho tolikrat ze uz to priste neudelal.

Bude pak jen na guildach jak se postaraji o sve low lvly, budou fungovat valky a aliance mezi guildama.

Nase guilda je uz ted ve valce s RUScorp. Teda neni to zadna officialni valka, ale kdyz nekoho od nich potkame tak na ne okamzite utocim, bez ohledu na lvl a pocet. Oni to delaji podobne na nas, nebo aspon na me.
Jinak RUScorp jsou naprosto neuveritelni. Je jich jak psu, vetsinou dost vysoky lvly. Uz maji komplet t1 mesto a chovaj se vetsinou, jako prasata. Tohle je moje prvni zkusenost s rusakama. Diky bohu sem se tenkrat DT vyhnul.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 27/05/2008 :  09:49:41  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Jj ta hysterie s pripadnym gangovanim je desne usmevna. Prave system instanci je v tomto genialni stejne jako v pve kdy mi nabizi mnoho moznosti. Nekdo kempuje boss? Zadny problem. Kdo se necha gangovat je s prominutim desny trotl.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 27/05/2008 :  10:00:36  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Podle me ano. A to je na tom to dobry. Kazdy bude mit snahu dostat se do dobre guildy, ktera mu bude schopna zajistit to ze si nikdo nedovoli na nej jen vztahnout ruku. Pamatuju si na betu 2moons, kde jsem byl v guilde, ktera dobehla kdykoli me nekdo ganknul a zkosili ho tolikrat ze uz to priste neudelal.

Bude pak jen na guildach jak se postaraji o sve low lvly, budou fungovat valky a aliance mezi guildama.

Nase guilda je uz ted ve valce s RUScorp. Teda neni to zadna officialni valka, ale kdyz nekoho od nich potkame tak na ne okamzite utocim, bez ohledu na lvl a pocet. Oni to delaji podobne na nas, nebo aspon na me.
Jinak RUScorp jsou naprosto neuveritelni. Je jich jak psu, vetsinou dost vysoky lvly. Uz maji komplet t1 mesto a chovaj se vetsinou, jako prasata. Tohle je moje prvni zkusenost s rusakama. Diky bohu sem se tenkrat DT vyhnul.



To je přesně to co mě kdysi moc lákalo. V Lineage bylo to samé jen s tím rozdílem, že tam aliance šli tvořit i herně. Ted na to nemám budnky.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/05/2008 :  10:02:21  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Asi hrajem každej na jiném RP pvp serveru ja na Aqulonii nebyl ještě ganknutej na res pointu, 1x na mě zautočil někdo když sem měl moba jinak fakt nic. Staty PvP 4x kill, 2x death.


sem tam na me nekdo zautoci , ale gank vylozene taky nezazivam, sem tam si uziju pvp ja osobne jsem zazil gankery naposledy v nedeli rano v early accessu kdy jsem zacal hrat vlezl na lvl 6 na white sand ostrov tam behal GoodWill - Targuen a kdosi ze Scum s levelama nejak 15- 18 a kosili vsechno hned u lodky a na respawn spotu, tak jsem sel jinam :) a odpoledne uz tam nebyli
lidi z gildy s nizsima levelama to maj horsi ti potkavaj hodne ne uplne chtenyho pvp :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 27/05/2008 10:03:19
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 27/05/2008 :  11:01:17  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Aquilonia - Tempest of Seth
PvP extra nevyhledávám, ale kupodivu jsem si založil char na RP-PVP :)
Zatím mě na ress poitu niko neganknul, párkrát jsem se kočkoval s někým ve stokách pod Tortage, jednou v Ruinách. Jinak pro mě všechno v pohodě a neztěžuju si. Uvidíme,jak solo vydrřím později

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 27/05/2008 :  13:08:02  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

... Nekdo kempuje boss? ...

aaa sem takhle prisel k bosikovi a koukam tam nejaka 26ka pojela 23ku ktera tam cekala na spawn. Tak sem pockal az dorestuje a pojel sem 26ku :) prisla ta 23ka a pokusila se me sejmot, tak sem mu taky naplacal a kdyz spawl bos, mel sem pul HP a bosik me sezral :D

A to me sakra bavi !!!

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Airsperris
Starting Member

19 Posts

Posted - 27/05/2008 :  13:10:53  Show Profile  Send Airsperris an ICQ Message Send Airsperris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

quote:
Originally posted by Gabriel

... Nekdo kempuje boss? ...

aaa sem takhle prisel k bosikovi a koukam tam nejaka 26ka pojela 23ku ktera tam cekala na spawn. Tak sem pockal az dorestuje a pojel sem 26ku :) prisla ta 23ka a pokusila se me sejmot, tak sem mu taky naplacal a kdyz spawl bos, mel sem pul HP a bosik me sezral :D

A to me sakra bavi !!!



Není efektivnější všechny hráče v dané lokaci nainvitovat a společně bossáka sejmout ? :)

Airsperris [ranger - waylayer] WILDSOUL
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 27/05/2008 :  13:18:25  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Není efektivnější všechny hráče v dané lokaci nainvitovat a společně bossáka sejmout ? :)



stupidita nekterych hracu je nezmerna, dokonce se mi stalo ze jsme 4 cekali na spawn, vsem jsem nabizel partu nikdo ji nechtel, boss spawnul samozrejme jsem si ho locknul jako prvni a ostatni do nej busili, bez nich bych ho nedal.

Pak mi psali nejaky telly ze jsem hajzl :) stalo se na pve rp serveru.

lastfm
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 27/05/2008 :  13:20:06  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Airsperris
Není efektivnější všechny hráče v dané lokaci nainvitovat a společně bossáka sejmout ? :)


Jiste, ale ten chlapek si zacal na 23ku a tak sem mu to vratil :) A ta 23ka si zacala zse na me...
jinak hraji jako gentleman a nenapadam nikoho se stejnym nebo nizsim levelem a uz vubec ne nedorestovanyho nebo v boji. Jediny kdy se zapojim do boje vice lidi je v pripade ze se jedna o hrube nasili :)) jako velkej level pojizdi chudaky jako sem ja... co sme delaly vcera vecer se znamim tak na levelu 7 jsme behaly po ostrovech a nechali se huntit nejakou 14tkou assasinem kerymu sme dali nejdriv cocku :) pak nas asi hodinu porad masil :D

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 27/05/2008 :  14:23:01  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn
co sme delaly vcera vecer se znamim tak na levelu 7 jsme behaly po ostrovech a nechali se huntit nejakou 14tkou assasinem kerymu sme dali nejdriv cocku :) pak nas asi hodinu porad masil :D



Teda Marwe, tahle šikanovat o 7 lvl vyššího assasina, že se nestydíš

Mě docela pobavilo jak jsem si takhle bojoval s cca. 5 mobama najednou, area následovala areu a okolo šla 20. Nevím co ho to napadlo postavit se vedle mě a čumět jak mi to jako že jde.
Prásk ... prošla area a na 5% poodběhl dál
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 27/05/2008 :  14:26:42  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já nevím.. když jsem si přečetl v jiné sekci post od ACS tak mi to dalo takovou chut znova do pvp. Už jsem si na žlutý lístek vedle monitoru dal jméno jeho guildy :) Necht hry začnou.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 27/05/2008 :  15:02:09  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No ACS tu na ulici vyrvaval neco, jako ze te Azkabane bude gankovat takovym zpusobem, ze quitnes hru. Ale u nej nikdy nevis jak to mysli, musis to zkusit

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 27/05/2008 :  15:18:38  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

No ACS tu na ulici vyrvaval neco, jako ze te Azkabane bude gankovat takovym zpusobem, ze quitnes hru. Ale u nej nikdy nevis jak to mysli, musis to zkusit



Já se těším. Nick ve hře mám Adwyn dneska budu expit v oblasti mezi 20-40 lvl. Může si mě najít.

Edit: Ještě k tomu zonování. Dá se to brát jako ochrana lidí které někdo gankuje a nemájí hide. Druhá věc je ta, že to celkem zvyhodnuje právě ty osamělé skupinky gankerů, kteří si po tom co jim dojdou síly (přijde podpora guildy) utecou do jiné zony.. pak je můžeš hledat jak ten ko*** (dospělí doplní kot).

Edited by - Azkaban on 27/05/2008 15:25:07
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 27/05/2008 :  15:30:45  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No ja doufal, ze nemuzes zonovat v combatu, bohuzel to takhle podelali

Jina vec je, kdyz mas ochranej buff, to bych udelal aby te to nedostalo do combatu pokud tvoje vule nechce a tudiz muzes pred skupinkou gankeru odzonovat nebo hidnout.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 27/05/2008 :  16:24:21  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
Mam demonologistu na lvl 19 a zatial som mal problem len s rangermi. Dokonca som mal situaciu ked predo mnou zacal utekat tank na rovnakom lvl ked zistil ze ma len tak nezabije. Tie shield buffy a aoe kuzla su celkom fajn. Tak isto mam 12s root/stun s 2s casting casom a vyfulovanu casting concentration cize ma neprerusia ani 3-4 lidia. Cital som strasne nareky ohladne tohto clasu na ofic. forach ale zatial som nemal najmensi problem.


Inak White sands je tiez pvp area, okrem katakomb, som to zistil az vcera.

Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 27/05/2008 :  16:28:24  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Jedine o co ma snad smysl ted bojovat jsou resource nody :).




Uz sa o ne bojuje naplno

Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 27/05/2008 :  16:44:02  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Shatteren

No ACS tu na ulici vyrvaval neco, jako ze te Azkabane bude gankovat takovym zpusobem, ze quitnes hru. Ale u nej nikdy nevis jak to mysli, musis to zkusit



Já se těším. Nick ve hře mám Adwyn dneska budu expit v oblasti mezi 20-40 lvl. Může si mě najít.

Edit: Ještě k tomu zonování. Dá se to brát jako ochrana lidí které někdo gankuje a nemájí hide. Druhá věc je ta, že to celkem zvyhodnuje právě ty osamělé skupinky gankerů, kteří si po tom co jim dojdou síly (přijde podpora guildy) utecou do jiné zony.. pak je můžeš hledat jak ten ko*** (dospělí doplní kot).

ACS je tak unikatni dement(aspon podle projevu na foru), ze uplne lituju, ze nehraje na Fury serveru. Si snad kvuli nemu i mozna zalozim postavu na jeho serveru...

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000