Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 PVP armor
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 15/11/2008 :  09:09:45  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Dnes mi přišel email od funcomu.
Naslibovali super věci včetně rozšíření (pro lvl 50-65 uš i nějaká ta nová zona prej je)

Ale mám li AoC znovu skusit,tak musím mít důvod do PVP.
PVP armor nikdy pořádně nefungoval (při PVP mi brali víc jak v normálu)navíc fungoval jen někde a tahat 2 armory je směšné ..

Hraje to tu ještě vůbec někdo s PVP lvl 4-5 ?? kdo může říct,že už fungují dobře??

Díík.


meloun
New Member

104 Posts

Posted - 15/11/2008 :  23:48:47  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Nevím ale taky bych se chtel zeptat jak to s AoC vypada tedkom??? prestal jsem hrat pred zhruba 3mi mesici a zajima me jestli se neco zmenilo...Doufam ze me whineri tohoto fora neuflejmuji k smrti ale ja osobne jsem povazoval AoC za velmi dobrou MMo a kralovsky jsem se u ni bavil,ale prestal sjem hrat ze dvou duvodu a to
1)Malo lidi-proste ten svet byl mrtvy (hraj jsem na serveru Fury)
2)Chybejici content-proste sem se podival dopredu a zjistil ze neni pro co hrat
Tak bych se rad zeptal jestli se neco z techto veci zmenilo...kdyby ano velice ybch uvazoval o reactive account :)

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 16/11/2008 :  08:34:45  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
také považuji AoC za super hru.
A chystám se tam za 3-4 měsíce vrátit.

Co já vím tak poslední měsíce se změnilo...

1)s krátili se komba.
2)vybalancovaly se postavy.
3)přibilo až moc guárdů.
4)mělo by přibít něco málo nových lokací.
5)funguje PK systém (ale špatně) ikdyš vás napadne nízký lvl
tak za jeho kill máte hex - časem PK status.

6)) Nemám ověřené .. ale kluci co jsem s nimi hrál,tak přešli z fury na jiný server a tam je prý dost velký CZ clan ...
a je tam nov_je válka mezi národy .. (napadáte jiné rasy)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 16/11/2008 :  09:11:08  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Mno ohledne PvP armoru. Uz tedy hru nehraju, ale jak to funguje.
Funguje to naprosto normalne bez jakychkoliv problemu. PvP armory nemaji staty jako heroic defense bonus, attack rating bonus ci resist rating bonus. Tyhle staty jsou primarne pro PvE content.

Priklad PvP armoru barbara, kde muzete videt, ktere staty funguji (a funguji ;-).
ZDE

Tahat dva armory neni smesne. Nerikam, ze je to dobre reseni, ale treba ve wowku clovek musel nosit klidne 3-4 sety. Tady jsou pouze dva PvE a PvP.

Doslo k obrovskemu nerfu gemu, takze zmizely one shoty. Tohle reseni melo byt temporary, protoze planovaly gemy rewampnout. Nicmene to pomohlo.

Aktualne pridali Ymir's Pass, coz je level myslim kolem 55 a vypada jako vsechno v AoC monumentalne a kdyz si vzpomenu na rewamp Toiterbach Tombu, Black Temple apod. tak si myslim, ze to bude velice dobre, protoze rewampy tech predchozich dungu byly skvele!

Posledni news od noveho directora:
ZDE

Mozna to zni jak obhajoba, ale Sirillion opravdu dela co pise a dava komunite mnoho feedbacku na ruzne veci. Je to sef Anarchy Online, jestli se nepletu (ci byvaly sef). Vzhledem k tomu, ze by mel mit dost zkusenosti jak s PvE, tak s PvP prave z AO, tak myslim, ze budouci updaty budou stat za to.

Trosku me mrzi zjednoduseni comb na 4 (pri tech nejdelsich), ale asi to pomuze casual gamerum (tedy vetsine), ktery to proste nedavaji.

Docela me to laka zpatky, ale zatim to casove neni moc mozne a taky zkousim WAR co se z nej vyklube. AoC porad povazuji za hru s nejlepe designovanym systemem boje (comba) a taky ma pro me nejvetsi kouzlo. Uz zacinam byt alergicky na cartoon style...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 16/11/2008 09:13:43
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 16/11/2008 :  10:50:33  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Yup rpesne moje rec...ja taky uvazuju o WAR ale podlo toho co rikas zacinam byt rozpolceny...Ale presne jak rikas AoC je proste neco jineho nez vsechny ty ostatni MMo co tu mame
BTW:jeste jedna otazecka...co itemizace??? ta me taky hodne srala,zlepsila se??? Ale asi ne to nejde opravit jen tak :)

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------

Edited by - meloun on 16/11/2008 10:51:41
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 16/11/2008 :  12:33:27  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Itemizace jeste neni uplne dokonala (ale kde je ze ;-)). Nicmene Sillirion pise, ze maji neco ohledne itemizace menit. Ohledne itemu za PvP ranky apod, tak ty jsou myslim v poradku a bezproblemove. Jestli fixnuly obcas spatne staty na PvE armoru nevim, ale jeste kdyz jsem to hral, tak je postupne davali doporadku.

Btw. ja WAR uz hraju. Chci zkusit R40 a pokud pojede RvR, tak me to urcite bavit bude, pokud ne, tak predpokladam, ze skoncim.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Wawar
Starting Member

25 Posts

Posted - 16/11/2008 :  14:33:00  Show Profile  Visit Wawar's Homepage  Send Wawar an ICQ Message Send Wawar a Private Message  Reply with Quote
Hraji AoC od začátku a musím říct že konečně Funcom udělal krok dopředu.

1.Nová lokace je opravdu povedená a myslím že díky nové instanci 58+ se stane asi nejlepší mapou.
2.Byl přidán drop vzacných receptů na craft ( většinou setové věci s gem slotem)
3.Raid bossové jsou konečně tak jak to mělo být na začátku.
4.PvP funguje dobře a díky guardům už to není jen blaznivé resskilování.
5.Upraveny instance pro 6 lidí ( většinou bossové a jejich možnoti aby to nebylo tak jednoduché.)
6.PK system něco jako bylo v UO.
7.Server Aqulinia má ted kolem 120 CR/SVK hráčů / 4 guildy
8.Co zatím pozoruji tak už minimálně 5 lidí se vrátilo z WHO na AoC zpátky :)) ( lidi co znám )

AoC není dokonalá hra a ještě hodně dlouho bude trvat než budou opraveny všechny chyby které na začátku Funcom udělal.Na druhou stranu si myslím že pokud zrovna nemáte v lásce WoW nebo WhO je to ta nejlepší volba protože AoC je prostě trochu jiná MMO než ty ostatní.

Wawar

=BiA= Steel panthers
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 16/11/2008 :  15:03:11  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth


Tahat dva armory neni smesne. Nerikam, ze je to dobre reseni, ale treba ve wowku clovek musel nosit klidne 3-4 sety. Tady jsou pouze dva PvE a PvP.



system eq2 se mi jevi nejlepsi, jeden armor s dvema staty jedny pro pve druhe pro pvp

lastfm
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 16/11/2008 :  18:40:48  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Tohle děsně rád slyším!
Momentálně hraju WhO ,, ale pořát mi něco chybí .. bude to bojoví sistém a fatalitky :-)

Opravdu je problém hlavně v tom,že je tak málo hráču ..
kouknu se po dobrém serveru a možná na Vánoce začnu od 0 ..

BTW. k těm PVP itemům ...
Nechal jsem do sebe řezat kámoše v normálním setu . a pak v PVP setu ...
Pokaždé jsem snesl víc v PVM setu .. to je mi divné.
Proti mobům nefachal vůbec ale to je jasné..

Shemiramoth _ Perfektní příspěvek ^^
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/12/2008 :  15:33:43  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

bude to bojoví sistém ...

Masakr ...

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Perfektní příspěvek ^^

Souhlasím ... luxusní kousek
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 15/03/2009 :  06:11:11  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Shemiramoth


Tahat dva armory neni smesne. Nerikam, ze je to dobre reseni, ale treba ve wowku clovek musel nosit klidne 3-4 sety. Tady jsou pouze dva PvE a PvP.



system eq2 se mi jevi nejlepsi, jeden armor s dvema staty jedny pro pve druhe pro pvp



Err? A to je k cemu dobre? K ochcani spatne vyladeneho herniho systemu? Neni nejmensi duvod, proc by staty na equipu nemely fungovat uplne stejne v pvp i v pve. Duvod shanet odlisnou sadu equipu zde zjevne neni, kdyz jde o ten samy armor, takze mi to prijde tak trochu jako epic fail.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 15/03/2009 :  08:18:12  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Tak trochu aktuálně.

Věcí přibilo opravdu dost .. a s dobrým clanem je pořád co dělat.

nakonec mam armor 2x .. ale na 70% nosím jen PVP ..
PVM nosím jen na raid .. nebo na dlouhou farmu.
I když mám pár kousků fialovích z T1 bossů .. tak PvP armor je proste o moc silnější.
Vlastně včera mi někdo s PVPlvl 0 nadával do cheatera .. když zjistil že mi skoro neubira ^^

minihry se zapínají často a kdyby se někdo přezevšechno nudil .. a nechtělo se mu ani do PVP .. tak po přidání drahokamů co se získávají z mobů se dají opravdu zábavně farmit prachy .. a díky vzácným receptům je stále za co utrácet

BTW.Skoušel jsem PVP server Fury (mam tam starou postavu) a musím říct .. že tam je opravdu velice slabá CZ základna..
Doporučuji RP server.
Go to Top of Page

Mortymer
Starting Member

26 Posts

Posted - 15/03/2009 :  10:59:26  Show Profile Send Mortymer a Private Message  Reply with Quote
quote:
[i]Originally posted by

BTW.Skoušel jsem PVP server Fury (mam tam starou postavu) a musím říct .. že tam je opravdu velice slabá CZ základna..
Doporučuji RP server.



jak by to taky na fury nebylo mrtve kdyz vetsina cz/sk i z pve servru presla na Aquilonia server a je to tam ted opravdu dobreee a nejen proto ze se sem vraceji lide z Who a dokonce i novy lide z Wow :]

Edited by - Mortymer on 15/03/2009 11:03:08
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 15/03/2009 :  13:16:26  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
ja vim .. ale rad bych vysvetlil tem klukum z FURY (asi 60 lidi)
ze maj prejit k_nam??
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 15/03/2009 :  16:06:10  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
ja presel z AQ na Fury a Fury je daleko zivejsi , AQ je proti tomu mrtva...

Rahman: uz zase modni slovo epic fail...nechapu jedinej duvod proc existence dvou armoru by mela bejt chyba, spis je to naprosto naopak a takovej system dokaze ocenit pvp hrace od grindera a nakyho nolifera co den co den raiduje...ty epic faile

druha vec je, ze v aoc jsou ty pvp lvli z jednoho prostyho duvodu spatne, protoze se da max lvl nahrat v prvni defakto nb lokaci relativne lehce
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/03/2009 :  16:29:42  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
Err? A to je k cemu dobre? K ochcani spatne vyladeneho herniho systemu? Neni nejmensi duvod, proc by staty na equipu nemely fungovat uplne stejne v pvp i v pve. Duvod shanet odlisnou sadu equipu zde zjevne neni, kdyz jde o ten samy armor, takze mi to prijde tak trochu jako epic fail.


Duvodu je spousta. Uz treba jen proto, ze v pve a v pvp bojujes proti "jinak" postavenemu souperi. V PvP vetsinou rozumne poskladana grupa (vice povolani), v pve typicky jeden mob (jedno povolani).
Az bude hra kde budes pve boj postaveny na bojich skupin povolani proti skupinam povolani tak ta hra mozna bude mit jeden set brneni.
Otazka jak by zvladli udelat AI.

EQ2 samozrejme neni dobry priklad, protoze na pve a pvp ma uplne jiny ruleset. Pac to byla (a asi je) primarne pve hra.
Ale ja jsem rad ze tam to pvp pridali.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 15/03/2009 :  18:08:18  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Dneska jsem si oskousel FURY a musim rict .. ze celkove vzato je to skoro stejne .. ale máte tam více hracu . a miniG. se jedou od lvl 15 do 80..
Celkove se u vas na tu 80desatku specha o dost mene..a expite PVP lvl od zacatku ..
to se mi libi ale duvod k odchodu to není.
Je to skoda ..Fury je dobrý server .. ale malo CZ..
nas RP server také není spatný .. ale máme tam pár rusáků co nám dost zatápí a to PVP je záležitostí hlavne pro LVL 80.

BTW.Nenasel jsem u vas misto pro dueli ??
Máteho?
Unás bylo v Keshatte ale jeden ruskej clan to pojebal :-)
Proste ta Arena 1x1 tam pořát schází,,,,
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 16/03/2009 :  22:25:09  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Dneska jsem si oskousel FURY a musim rict .. ze celkove vzato je to skoro stejne .. ale máte tam více hracu . a miniG. se jedou od lvl 15 do 80..
Celkove se u vas na tu 80desatku specha o dost mene..a expite PVP lvl od zacatku ..
to se mi libi ale duvod k odchodu to není.
Je to skoda ..Fury je dobrý server .. ale malo CZ..
nas RP server také není spatný .. ale máme tam pár rusáků co nám dost zatápí a to PVP je záležitostí hlavne pro LVL 80.

BTW.Nenasel jsem u vas misto pro dueli ??
Máteho?
Unás bylo v Keshatte ale jeden ruskej clan to pojebal :-)
Proste ta Arena 1x1 tam pořát schází,,,,



AQ rulez,takove kojoty jako je SCUM to nikde neni :]

mysto na duely noble distric-castle,nebo kreshata u brany

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 16/03/2009 22:25:52
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 17/03/2009 :  09:30:08  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel


Celkove se u vas na tu 80desatku specha o dost mene

nas RP server také není spatný .. ale máme tam pár rusáků co nám dost zatápí a to PVP je záležitostí hlavne pro LVL 80.



tak to bude asi RP server jak prase

lastfm

Edited by - Rashaverak on 17/03/2009 09:30:24
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 18/03/2009 :  10:23:29  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Uz treba jen proto, ze v pve a v pvp bojujes proti "jinak" postavenemu souperi.


= Designers' fail.

Co brani tomu nastavit pve a pvp stejne? Jedine neschopnost game designeru. Nema to naprosto zadne jine opodstatneni.
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 18/03/2009 :  10:29:57  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
Tak tak, v akejkoľvek hre kde je nutne použivať pvp aj pve armor a swichovat medzi nimi je niečo zle. Asi sa tam všetko neriadi rovnakými pravidlami...
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 18/03/2009 :  18:35:19  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
placate, je to odmena pro pvp hrace, a rozhodne lepsi system nez kdyz vyleze typek z dungu a vyhrajou mu fajt hadry, to v aoc neexistuje a doufam nikdy nebude
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 18/03/2009 :  19:09:23  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
tak .. nekoho to proste nebavi ..a ze je PVP hrac v PVP armoru silnejsi jak farma .. se mi zda spravně.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 19/03/2009 :  12:32:27  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

tak .. nekoho to proste nebavi ..a ze je PVP hrac v PVP armoru silnejsi jak farma .. se mi zda spravně.


no a pritom je to vlastne kokotina :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 19/03/2009 :  13:04:40  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by tojejedno
Uz treba jen proto, ze v pve a v pvp bojujes proti "jinak" postavenemu souperi.


= Designers' fail.

Co brani tomu nastavit pve a pvp stejne? Jedine neschopnost game designeru. Nema to naprosto zadne jine opodstatneni.



quote:
Originally posted by tojejedno
Duvodu je spousta. Uz treba jen proto, ze v pve a v pvp bojujes proti "jinak" postavenemu souperi. V PvP vetsinou rozumne poskladana grupa (vice povolani), v pve typicky jeden mob (jedno povolani).
Az bude hra kde budes pve boj postaveny na bojich skupin povolani proti skupinam povolani tak ta hra mozna bude mit jeden set brneni.
Otazka jak by zvladli udelat AI.


Predpokladam ze za vrchol kvalitniho design nepovazujes vytvaret pseudopvp pve souboje. Napriklad CS condition zero nebo jak se to jmenovalo.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 19/03/2009 :  16:54:02  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Huh?

Muzes mit uplne stejny ruleset, uplne stejny equip a stejne to muze byt jina hra. Ono to trosku zavisi na tom, co mobove a hraci pouzivaji za ability.

BTW diskuse o tom, jestli je dobre se v pvm rewardech plnohodnotne ucastnit pvp a naopak je sice zajimava, nicmene to vubec nesouvisi tim, ze je blbost mit na stejnem armoru dve sady statu. To totiz kumuluje to horsi z obou zel - z pvm mam equip co ma i pvp staty, takze budu beztak ownit neequipnute hrace a krom toho mam naprosto nesmyslne dva ruzne rulesety a sady statu.


Pokud se me ptate na reseni, tak ja bych volil moznost veskery equip craftit a z pve a pvp ziskavat pouze ingredience na silnejsi crafty. Nebo uplne idealne z pve ziskavat ingredience a z pvp ziskavat moznost ten equip vubec ucraftit, pripadne pouzivat (opravovat) - dobytim mesta s kovarnou, napriklad.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 19/03/2009 :  18:33:30  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Huh?

Muzes mit uplne stejny ruleset, uplne stejny equip a stejne to muze byt jina hra. Ono to trosku zavisi na tom, co mobove a hraci pouzivaji za ability.


V prvni rade to souvisi s tim jestli je to group vs group nebo group vs solo.
PvP bejva group vs group, pve ne. Tudiz v pve dost casto uprednostnis neco, co v pvp ne a obracene. Takze dve situacni obleceni davaji smysl.

PS: Az ted jsem si vsimnul ze Rash psal o jednom armoru s dvema sadama setu. V EQ2 je primarne rozdilny pve a pvp set reward. Jednotlive itemy/ability jsou pak na pvp "nerfnute" o trochu dolu v nekterych atributech, nez jine.
Priklad: Mezz a jine cc v pve v permanentni forme muze davat smysl a byt zakladem nejakeho povolani, v pvp to muze vyustit ve znacnou vyhodu tech co to umi.

Takze jsem reagoval na tvoji odpoved proc dva sety abysme udrzeli nit.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000