Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 PVP a vše kolem něj
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 27/05/2008 :  18:04:07  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
yes, vsichni nas pojdte vymlatit na Wildsoul Azkaban a 40 Targuenců !

Kyuss: Tak tim lepe pro tebe, protoze na tvym levelu dostavaj casteri opravdu velkej kotel a hodne lidi to radsi hned vzda a zacnou narikat, nez to zkouset nejak lip zahrat. Preju hodne stesti na dalsich levelech.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 28/05/2008 :  04:09:14  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Hm tak ja mam L36 Demonologa, jedu Lightning vetev a prijde mi to pvp 1vs1 hodne divny.

ja vs lecitele - proste se v klidu vyleci (ve stunu) potom me dobehnou a sejmou na par ran zbrani

ja vs hox - dostanu ho behem stunu max na 1/2 hp, potom pribehne a ja lezim an nevim jak

ja vs ranger - tam mi prijde ze je to o tom kdo zacne driv..

veskere vase pvp praktiky ohledne demonologu sem :)) na nizsim levelu to jeste slo..ale ted co jsem 30+ tak to jde nejak ztuha. navic ten neprijemnej 1 min cc immunity buff ;)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 28/05/2008 :  08:53:11  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
Chtel bych se zeptat,jak je na tom demonolog a necroman v PVP na vyssich lvl.?Mam lvl 12 tak se do PvP moc zatim nezapojuju,ale slysel jsem spis stiznosti.....
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 28/05/2008 :  08:54:57  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrcek

Chtel bych se zeptat,jak je na tom demonolog a necroman v PVP na vyssich lvl.?Mam lvl 12 tak se do PvP moc zatim nezapojuju,ale slysel jsem spis stiznosti.....



Když víš jak na to a máš dobře rozhozené featy tak to jde docela dobře
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 28/05/2008 :  09:06:42  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
A jakej talentovej strom je lepsi jet na PvP ? Par rad do zacatku by se hodilo .)


quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by Mrcek

Chtel bych se zeptat,jak je na tom demonolog a necroman v PVP na vyssich lvl.?Mam lvl 12 tak se do PvP moc zatim nezapojuju,ale slysel jsem spis stiznosti.....



Když víš jak na to a máš dobře rozhozené featy tak to jde docela dobře

Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 28/05/2008 :  09:14:10  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrcek

A jakej talentovej strom je lepsi jet na PvP ? Par rad do zacatku by se hodilo .)


quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by Mrcek

Chtel bych se zeptat,jak je na tom demonolog a necroman v PVP na vyssich lvl.?Mam lvl 12 tak se do PvP moc zatim nezapojuju,ale slysel jsem spis stiznosti.....



Když víš jak na to a máš dobře rozhozené featy tak to jde docela dobře





Podle mě nejhloupější rozhodnutí je lighting větev. (že Rodiere )
Pro PvP a ostatně PvE taky je dobré posílit štíty a jet Fire větev.
S lighting spelly budeš hodně brzo na suchu a casti se pomalu. Fire spelly jsou rychlé, dají se featama slušně posílit a nežerou k damage tolik many.

Jinak rada pro PvP je ta že melee clasy potřebují pro comba staminu, tu ty potřebuješ tam maximálně pro sprint že
A hidding taky není k zahození

Takže sprintnout, hide, poodejít ... z dálky root a trošku mu zatopit na dálku Na zbytek přijdeš.
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 28/05/2008 :  09:23:21  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by Mrcek

A jakej talentovej strom je lepsi jet na PvP ? Par rad do zacatku by se hodilo .)


quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by Mrcek

Chtel bych se zeptat,jak je na tom demonolog a necroman v PVP na vyssich lvl.?Mam lvl 12 tak se do PvP moc zatim nezapojuju,ale slysel jsem spis stiznosti.....



Když víš jak na to a máš dobře rozhozené featy tak to jde docela dobře





Podle mě nejhloupější rozhodnutí je lighting větev. (že Rodiere )
Pro PvP a ostatně PvE taky je dobré posílit štíty a jet Fire větev.
S lighting spelly budeš hodně brzo na suchu a casti se pomalu. Fire spelly jsou rychlé, dají se featama slušně posílit a nežerou k damage tolik many.

Jinak rada pro PvP je ta že melee clasy potřebují pro comba staminu, tu ty potřebuješ tam maximálně pro sprint že
A hidding taky není k zahození

Takže sprintnout, hide, poodejít ... z dálky root a trošku mu zatopit na dálku Na zbytek přijdeš.



A peti na vyssim levlu jsou pouzitelnejsi? Ted mi prijdou uplne k prdu...
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 28/05/2008 :  09:29:07  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrcek
A peti na vyssim levlu jsou pouzitelnejsi? Ted mi prijdou uplne k prdu...



Teď mám k dispozici volbu ze dvou petů.
Oba jsou buff peti, ne DPS. Jeden ti buffne manu
druhý HP. Dají se používat např. na pullování ale
jejich damage (pokud to nepoštoluješ featama na úkor jiných)
je směšná Leckdy jsou spíš k vzteku. Utíkáš od moba a
ten tvůj blb ho znovu naagruje a dovede za tebou (pokud nedáš včas follow aby přerušil útok a šel za tebou).
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 28/05/2008 :  09:33:53  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by Mrcek
A peti na vyssim levlu jsou pouzitelnejsi? Ted mi prijdou uplne k prdu...



Teď mám k dispozici volbu ze dvou petů.
Oba jsou buff peti, ne DPS. Jeden ti buffne manu
druhý HP. Dají se používat např. na pullování ale
jejich damage (pokud to nepoštoluješ featama na úkor jiných)
je směšná Leckdy jsou spíš k vzteku. Utíkáš od moba a
ten tvůj blb ho znovu naagruje a dovede za tebou (pokud nedáš včas follow aby přerušil útok a šel za tebou).



:) jj taky mi to tak prislo...a co necroman tam nemasa nejaky zkusenosti jak je na tom v PvP ma taky root nebo treba neco jako fear ? Peti u nej mi prisli lespsi nez u demonologa.
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 28/05/2008 :  09:35:15  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrcek
:) jj taky mi to tak prislo...a co necroman tam nemasa nejaky zkusenosti jak je na tom v PvP ma taky root nebo treba neco jako fear ? Peti u nej mi prisli lespsi nez u demonologa.



Já mám root a co má nekro nevím, nehrál jsem ho.
Jinak mám pocit, že nekrovo peti jsou DPS.
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 28/05/2008 :  09:41:54  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by Mrcek
:) jj taky mi to tak prislo...a co necroman tam nemasa nejaky zkusenosti jak je na tom v PvP ma taky root nebo treba neco jako fear ? Peti u nej mi prisli lespsi nez u demonologa.



Já mám root a co má nekro nevím, nehrál jsem ho.
Jinak mám pocit, že nekrovo peti jsou DPS.


nekrovi peti jsou dmg, nejakou dmg udelaji, kdyz se podari, muze jich kolem tebe behat 5+ summonu. Necro ma fear, tim ze obetujes jednoho summona. Jinak nekra v pvp zatim nemuzu moc posoudit, mam teprve 20lvl

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 28/05/2008 :  09:55:15  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
Co jsem koukal vetsinou lidi jedou melee clasy(nebo se mi to alespon zdalo) chci jet prave but demon. nebo necrom. tak sem rad za kazdy + a - u kazdy clasy .)
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 28/05/2008 :  13:01:07  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
a co necroman tam nemasa nejaky zkusenosti jak je na tom v PvP ma taky root nebo treba neco jako fear ? Peti u nej mi prisli lespsi nez u demonologa.


mam s negrem fear, zatim ale takovej, kdy musim obetovat peta.Coz je celkem v klidku, jelikoz oni nic nedaj:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 28/05/2008 13:01:37
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 28/05/2008 :  14:29:26  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrcek

Co jsem koukal vetsinou lidi jedou melee clasy(nebo se mi to alespon zdalo) chci jet prave but demon. nebo necrom. tak sem rad za kazdy + a - u kazdy clasy .)


To je pravda. Ja zacal s HoX a koukal jsem jak je na lvl 1-10 slabej. Tak jsem rozjel PoM. Ten byl sice o dost silnejsi ale porad to nebylo ono. Tak jsem zkusil Conq. a nestacil jsem koukat co ten si muze dovolit. Je jasne, že se to casem muze zmenit, ale k cemu mi to bude když do te doby z toho zešedivým.
Ted jen doufat, že Conq časem nezeslabne.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 28/05/2008 :  14:58:40  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Není žádné překvapení, že síla class na nižších levelech se fakt nedá porovnávat. Lítá to dost výrazně nahoru-dolů.. Před 20 je to o něčem jiném než po, pak okolo 40-50 další skok (nahoru nebo dolů), takže měnit char kvůli tomu, že si to nedával na White Sands Isle, je dost nesmysl... A paradoxně může člověk skončit se slabší classou :)

Nemluvě o různých explotech a zbugovaných abilitách, které Funcom postupně odstraňuje, respektive opravuje (Purification of Mitra u Priesta, idoly nebo jak se to jmenuje u Tempest of Set a podobně), což to pak celý ještě víc přeorává.

Edited by - Marigold on 28/05/2008 15:00:36
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 29/05/2008 :  07:56:40  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Zkoušel jsem instancované PvP, konkrétně Anihilation a nejsou mi jasné 2 věci:

- co přesně znamená "Aprentice rating set to 39" ?
- a jakto že jsem jako lvl 21 bojoval převážně s lvl 30 - 40 ?

Ninjagon
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 29/05/2008 :  08:53:28  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

Zkoušel jsem instancované PvP, konkrétně Anihilation a nejsou mi jasné 2 věci:

- co přesně znamená "Aprentice rating set to 39" ?
- a jakto že jsem jako lvl 21 bojoval převážně s lvl 30 - 40 ?

V PvP ''Battlegroundech'' ''DOSTANOU'' vsichni level 39 aby to bylo vyrovnane, at uz jses 20-39... pak je to od asi 40-59 atd. to jen tipuju ale ma to smysl!
V AoC jsou PvP instance o skillu at uz jses level 20 nebo 80

Edited by - Waiden on 29/05/2008 08:55:12
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 29/05/2008 :  09:08:28  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Waiden

quote:
Originally posted by NINJA

Zkoušel jsem instancované PvP, konkrétně Anihilation a nejsou mi jasné 2 věci:

- co přesně znamená "Aprentice rating set to 39" ?
- a jakto že jsem jako lvl 21 bojoval převážně s lvl 30 - 40 ?

V PvP ''Battlegroundech'' ''DOSTANOU'' vsichni level 39 aby to bylo vyrovnane, at uz jses 20-39... pak je to od asi 40-59 atd. to jen tipuju ale ma to smysl!
V AoC jsou PvP instance o skillu at uz jses level 20 nebo 80


Tak to by mel ale dostat ability pro ten lvl a toho by si vsimnul snad:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 29/05/2008 :  11:55:06  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
AFAIK nedostane nové ability, jen to zvedne hp/sta/mana a damage na úroveň vyššího levelu.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 29/05/2008 :  13:33:40  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Waiden
V PvP ''Battlegroundech'' ''DOSTANOU'' vsichni level 39 aby to bylo vyrovnane, at uz jses 20-39... pak je to od asi 40-59 atd. to jen tipuju ale ma to smysl!
V AoC jsou PvP instance o skillu at uz jses level 20 nebo 80



Jedna se o kopii Dungeon Runners pvp systemu, kdy se dorovnavaji vsechny staty na urcity level. Vyhoda ovsem stale zustava na strane hracu s vyssim levelem - maji pristup k vetsimu mnozstvi abilit/skillu.

Na rozdil od DR je zde pvp, ale "dvojrozmerne" - tedy neni mozne napr. uhnout vystrelenemu ddecku.
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 30/05/2008 :  07:40:05  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Včera mě PVP v AoC moc potěšilo, zabil jsem o 3 lvl vyššího zmetka, kterej mě napadl a ještě mi zbylo dost zdraví na to, abych ubral půlku HP dalšímu. To bych ve WOW jen tak nedal, musím se naučit jinak uvažovat o možnostech svě postavy, a to mě baví.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 30/05/2008 :  10:29:45  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
jak to je na vyssich levelech s rangerama, hraju za dark templare, a daval sem duel ja 20lvl on 19 lvl ranger, a nez sem k nemu dobeh, tak me necim zpomalil a pak dal tri slupky za 300 a byl konec ani sem ho neseknul : -)

na druhou stranu sem vcera dal nakyho assasina o 6 lvl vetsiho kdyz sem ho prekvapil z hidu :-)
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 05/06/2008 :  19:13:06  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
Kdo je z magů(necroman,demonolog,HoX) nejlepsi do PvP ?
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 05/06/2008 :  20:05:22  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrcek

Kdo je z magů(necroman,demonolog,HoX) nejlepsi do PvP ?



Shanis OP charakter?
Tak to jsi me pobavil
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 06/06/2008 :  08:17:49  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Mrcek

Kdo je z magů(necroman,demonolog,HoX) nejlepsi do PvP ?



Shanis OP charakter?
Tak to jsi me pobavil

Kdyby chtel OP, tak vezme Tempesta . Z tech trech je nejlepsi asi HoX

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 07/06/2008 :  18:35:23  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
kdyz spoustite match PVP..
Taky vám to trvá tak dlouho??
dá se to uryclit ??
Je rozdíl,když to zapínám ve městě a když někde jinde ??
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 09/06/2008 :  15:11:32  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
od vcerejska nesnasim healery :D
sice nevim co to bylo za clasu (ja s guardianem), ale na lvl 30 (oba) sem na nej vbehl a rezali sme se asi 4 minuty. Jel do me blesky a ja hopsal vokolo a snazil se ho mlatit. On v klidku healoval a poustel blesky dal :D Ja chlastal flasky a mel sem 10% HP kdyz mu konecne skoro dosla mana. Pak dostal pokourit asi na 20% HP, dal me stun, poodbehl, hide a 15 sec nic (nepodarilo se me ho obevit) pak mrd blesk za ucho on s plnou manou a HP a porad blesky, bleskyblesky BLESKY (rana za 300-600 a to AoE, ja mu delal 20-60 combo za 200 max v offense) a mohl sem do nej rubat, chlastat, von na stun imuni no proste pocuc a kdyz mel asi 60% many tak ja uz mel 0% HP (on asi 60%) :D

Tak co delam spatne? prepinam stance podle situace, chlastam flasky tak jak se ma, pouzivam comba podle toho co delaji a ne jen zbesilej utok, mam vcelku slusnej pohyb na bojisti a pitomej healer me proste ubleskuje bez mensich problemu :)

no, doufam ze jim ty blesky zkrouhnou, protoze sem vam jeste neprozradil primarni problem, puvodne sme na nej byli puvodne dva lvl 30 :D proto na poprve sem ho malem dostal... po te co zabil kamose se v hidu doplnil a pojel me bez sebemensi sance na uspech :(

btw nechci samozrejme rikat ze je OP (spis ja sem asi lama co to neumi hrat he he), ale cekal sem ze vydrzim budto dyl, nebo ze ho sejmu :) problem vidim v tom, ze nejsou resisty. On precijen ma nejakej def rating, ale pride me ze ten se nepocita proti magickejm utokum. (myslim ze to byla holy damage). Dalsi problem je v tom, ze se neni mozne skovat pred magii :( jak zacne castit a mam me v tu dobu viditelnyho, tak to proste dotanu i kdybych se zakopal 10metru pod zem. Melee utoku muzes utect, nebo jit za zada nepritele, ale na magii sem kratkej.

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 09/06/2008 :  15:41:01  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To byl Tempest nejspis. Doporucuju Bear Shamana na high levelu, toho nezabijes uz vubec..

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 09/06/2008 :  16:12:55  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

od vcerejska nesnasim healery :D
sice nevim co to bylo za clasu (ja s guardianem), ale na lvl 30 (oba) sem na nej vbehl a rezali sme se asi 4 minuty. Jel do me blesky a ja hopsal vokolo a snazil se ho mlatit. On v klidku healoval a poustel blesky dal :D Ja chlastal flasky a mel sem 10% HP kdyz mu konecne skoro dosla mana. Pak dostal pokourit asi na 20% HP, dal me stun, poodbehl, hide a 15 sec nic (nepodarilo se me ho obevit) pak mrd blesk za ucho on s plnou manou a HP a porad blesky, bleskyblesky BLESKY (rana za 300-600 a to AoE, ja mu delal 20-60 combo za 200 max v offense) a mohl sem do nej rubat, chlastat, von na stun imuni no proste pocuc a kdyz mel asi 60% many tak ja uz mel 0% HP (on asi 60%) :D

Tak co delam spatne? prepinam stance podle situace, chlastam flasky tak jak se ma, pouzivam comba podle toho co delaji a ne jen zbesilej utok, mam vcelku slusnej pohyb na bojisti a pitomej healer me proste ubleskuje bez mensich problemu :)

no, doufam ze jim ty blesky zkrouhnou, protoze sem vam jeste neprozradil primarni problem, puvodne sme na nej byli puvodne dva lvl 30 :D proto na poprve sem ho malem dostal... po te co zabil kamose se v hidu doplnil a pojel me bez sebemensi sance na uspech :(

btw nechci samozrejme rikat ze je OP (spis ja sem asi lama co to neumi hrat he he), ale cekal sem ze vydrzim budto dyl, nebo ze ho sejmu :) problem vidim v tom, ze nejsou resisty. On precijen ma nejakej def rating, ale pride me ze ten se nepocita proti magickejm utokum. (myslim ze to byla holy damage). Dalsi problem je v tom, ze se neni mozne skovat pred magii :( jak zacne castit a mam me v tu dobu viditelnyho, tak to proste dotanu i kdybych se zakopal 10metru pod zem. Melee utoku muzes utect, nebo jit za zada nepritele, ale na magii sem kratkej.



Pockej necekal si doufam, ze s guardianem budes zabijet castery, natoz healery? :)

No popravde, az na aoe knockback s 1 min cd a stuning charge jses jen plechovka co vydrzi trosku vic nez ostatni a jinak nic nedela (tedy jestli mas specnuty juggernaut. Dulling blow je na castera k nicemu, guard destroyer taky, agrovacim kombum se vysmeje, plexus striky te sice trochu podrzi se stamkou, ale damage tim nedas.

Takze si nejsem jist, zdali se stezujes na spravnou classu.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 09/06/2008 :  16:16:46  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mno na 40 lvl za tos mi Hotky tikali 100hp za sekundu :) Do toho nepocitam totemy a skilly ve featech :)
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 09/06/2008 :  16:31:45  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
2 Rahman:
mno, necekal :D ja sem predpokladal ze sem schopnej ho ustat a to teda nesem... nechci brecet nad Guardianem, vod toho mam Conquerora :) ale trosku me rozladilo ze mu nejsem schopnej prakticky ani useknout ruku, natoz ho zabit (grazl jeden bleskaci). s Conquerorem sem trosku nebezpecnejsi, ale to sem cekal kdyz je hnanej na offense.
Proste guardian me trochu zklamal jak malo vydrzi v PvE i v PvP. Myslel sem ze nebude zabijet (to on ani nejak nema cim) ale ze bude fakt neznicitelnej... bohuzel magie je smrtelna a na melee taky neni zadnej drzak :( snad az s full plate armorem bude aspon na melee drzet.

btw opravdu si nestezuju na tu classu, budu ji hrat dal a rad :) jen rikam co me udivuje a podavam informace ostatnim zajemcum o toto povolani, aby nebyli prekvapeni jako ja. (smrt healerum !)

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 09/06/2008 :  16:38:49  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
guardian malo vydrzi v pve a v pvp? to ho hrajes asi trosku spatne ne? :) pve neresim, to je dost easy, v pvp kdyz je to healer nebo nejakej vyssi radoby frajirek, tak utecu, na co se rezat s nekym, s kym to nema smysl? Tezko te nekdo zabije na 5 kouzel

2rahman - guard ma 2x knockback 1h + stit s dazed z featu a 2h spear knockback, takze toho ma o 100% vic (samo oboji svuj CD)
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 09/06/2008 :  16:56:58  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
ano guardian vydrzi pomerne malo s porovnanim jakou smesnou damage dela :) Proste to neni poradnej tank tak jak si ho predstavuju. A na to jak ho hraju ti neodpovim, protoze ho hraju jak nejlip umi a pripostim ze i spatne :D Zkusil sem jak ofense tak defense build a defense me vychazi hur v pomeru cena/vykon (vydrz/dps). coz me zrovna u guardiana mrzi.

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 09/06/2008 :  17:30:32  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plussminuss


2rahman - guard ma 2x knockback 1h + stit s dazed z featu a 2h spear knockback, takze toho ma o 100% vic (samo oboji svuj CD)



Njn pravda. Ja samozrejme nosim kusi na pve pullovani, takze uz nejakou dobu switchovani na polearmy nepouzivam. To kazdopadne na veci nic extra nemeni.
Go to Top of Page

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 14/06/2008 :  21:17:18  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
No co, kto z vas planuje pobehovat s cervenym menom ? Ja asi idem do toho. Budem behat holy len s flaskamy a budem sa zabavat az pokym to prestane byt zabava. Potom zrusim ucet.

Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 15/06/2008 :  01:39:51  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kyuss

No co, kto z vas planuje pobehovat s cervenym menom ? Ja asi idem do toho. Budem behat holy len s flaskamy a budem sa zabavat az pokym to prestane byt zabava. Potom zrusim ucet.



To jsem docela zvědavej - mám takový nepříjemný pocit, že jakkoli svléknutí nemá takový dopad proti stejnému levelu, dramaticky zvyšuje damage od low levelů, takže ti to možná moc dlouho nevydrží

Soudě podle mého guardiana, kterému na levelu 30 mobi l20 nedělali prakticky nic, a jakmile jsem si sundal brnění, bleskově jsem lehnul

I tak v AOC jde high level krásně "uzergovat" od lowbieků, možná se ti bude trochu dařit ve Wild Lands a Connarchu proti 20kám, ale mám takový dojem že to nebude vůbec zábavné.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 16/06/2008 :  09:49:12  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote

http://www.vimeo.com/1157337
Battle between a lvl 60 Bear Shaman and lvl 74 ToS in Atzel's Approach.


Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 16/06/2008 09:49:32
Go to Top of Page

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 16/06/2008 :  13:11:36  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
toto oznamili FunCom na offic forach :

"Fruthermore, Magic, Attack, Defense, and Resist ratings do not apply in PvP at all, to provide a more even playing field for all players of all level ranges."

Cize, ak tomu dobre rozumiem, davat body do rezistov, shieldov a dmg spell boostov je irelevantne v PvP.......cumim jaj kokot s prepacenim.
Este ze sa nam to unuvali oznamit mesiac po spusteni. Ludia co na fora nechodia o tom samozrejme nemaju ani paru.



Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 16/06/2008 :  13:19:49  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kyuss

toto oznamili FunCom na offic forach :

"Fruthermore, Magic, Attack, Defense, and Resist ratings do not apply in PvP at all, to provide a more even playing field for all players of all level ranges."

Cize, ak tomu dobre rozumiem, davat body do rezistov, shieldov a dmg spell boostov je irelevantne v PvP.......cumim jaj kokot s prepacenim.
Este ze sa nam to unuvali oznamit mesiac po spusteni. Ludia co na fora nechodia o tom samozrejme nemaju ani paru.


Myslim, ze to znamena neco jineho. A to, ze vyssi player nedostava vuci tobe bonusy na def a dmg a ty vuci nemu nejsi postihovan. Tzn. davas mu stejnou dmg jako rekneme mobovi na stejne levelu jako ty. Ovsem on ti dava vetsi dmg diky tomu, ze ma lepsi spells a comba, ale uz nema bonus jako kdyz bojuje proti gray mobum.

Staty z gearu a abilit by mely normalne fungovat, takze kdyz mas pasivku +10% crushing invul, tak se vuci playerovi aplikuje.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 16/06/2008 13:22:46
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 16/06/2008 :  13:28:10  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by kyuss

Magic, Attack, Defense, and Resist ratings do not apply in PvP at all.


Myslim, ze to znamena neco jineho ...

Staty z gearu a abilit by mely normalne fungovat, takze kdyz mas pasivku +10% crushing invul, tak se vuci playerovi aplikuje.


Ja myslim, že to znamena přesně to, co funcom napsal, prostě v PvP nic z toho nefunguje, hraješ jen s base statama.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 16/06/2008 :  13:53:19  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
No to se mi nechce ani zbla verit. Nedava totiz smysl. Vzit bonus vs gray players OK, ale vzit vsechno co dava gear a talenty jako plus mi prijde trosku mimo misu. Jenze nejsou nikde testy, takze kdo vi.

To Kyuss: Muzes mi poslat link na ofiko forum, kde to pisou please?

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 16/06/2008 14:00:52
Go to Top of Page

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 16/06/2008 :  15:17:36  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

No to se mi nechce ani zbla verit. Nedava totiz smysl. Vzit bonus vs gray players OK, ale vzit vsechno co dava gear a talenty jako plus mi prijde trosku mimo misu. Jenze nejsou nikde testy, takze kdo vi.

To Kyuss: Muzes mi poslat link na ofiko forum, kde to pisou please?



Ono to je ale presne tak formulovane proste, bonusy funguju len v PvE. Aj ja robim na moboch dmg okolo 300-400+ a na ludoch len okolo 170-250.
Som si doteraz myslel ze je to koli buffom a shieldom.


link :

http://forums-eu.ageofconan.com/showpost.php?p=446303&postcount=24

Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 17/06/2008 :  10:47:08  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa


http://www.vimeo.com/1157337
Battle between a lvl 60 Bear Shaman and lvl 74 ToS in Atzel's Approach.





Chápu, že shaman je melee caster, healer support class v medium armoru, co charguje ze stealthu. Nechápu ale, k čemu je v AoC těch dalších 11 class ??

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 17/06/2008 :  10:49:54  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Kyuss. Pokud ovsem plati to co tvrdis, protoze stale to enbylo potvrzeno, tak mohu v klidu kompletne prebuildit feats, protoze veskere resisty jsou mi na nic. Pouze aktivni debuffy z procratu funguji. Tim padem se mi to zjednodussi a ja muzu jet jine veci, na ktere mi nezbyly body.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 17/06/2008 :  11:08:43  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by Jaffa


http://www.vimeo.com/1157337
Battle between a lvl 60 Bear Shaman and lvl 74 ToS in Atzel's Approach.





Chápu, že shaman je melee caster, healer support class v medium armoru, co charguje ze stealthu. Nechápu ale, k čemu je v AoC těch dalších 11 class ??



ten tempest to posral no,myslel si ze toho shamana sklepne driv nez se dohealuje a necumel podle me na svoje hp, ono delat dmg kdyz mas 30% proti classe se stunem a knockbackem,to je fakt problem:-D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Honsou
New Member

329 Posts

Posted - 17/06/2008 :  11:11:27  Show Profile Send Honsou a Private Message  Reply with Quote
mozna bych spis hlavni problem videl v tom ze tam ten ToS stal jak tvrdy Y a nechal toho shamana landnout kazdy kombo
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 17/06/2008 :  11:23:15  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Honsou

mozna bych spis hlavni problem videl v tom ze tam ten ToS stal jak tvrdy Y a nechal toho shamana landnout kazdy kombo



ono totiž stat musí jinak nezakástiíš vubec nic, to už mužeš rovnou utíkat až do old tarantie

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 17/06/2008 :  11:24:55  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Honsou

mozna bych spis hlavni problem videl v tom ze tam ten ToS stal jak tvrdy Y a nechal toho shamana landnout kazdy kombo



ono totiž stat musí jinak nezakástiíš vubec nic, to už mužeš rovnou utíkat až do old tarantie


ale nemusis do sebe mlatit a nechavat do sebe palit vsechny komba nedat si poradne heal ani nezkusit nakej counter cc
takle by se dalo natocit pomalu i video jak lvl 6 barbar zabije lvl 80 assasina :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 17/06/2008 11:25:33
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 17/06/2008 :  11:30:07  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

ono totiž stat musí jinak nezakástiíš vubec nic, to už mužeš rovnou utíkat až do old tarantie



Lepší být mrtvé, tvrdé Y, než měkké, živé ToS, btw já myslel, že shaman má jen knockback a silence ?, sem holt lama no.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Honsou
New Member

329 Posts

Posted - 17/06/2008 :  11:37:29  Show Profile Send Honsou a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Honsou

mozna bych spis hlavni problem videl v tom ze tam ten ToS stal jak tvrdy Y a nechal toho shamana landnout kazdy kombo



ono totiž stat musí jinak nezakástiíš vubec nic, to už mužeš rovnou utíkat až do old tarantie



tak tahle informace mi rozhodne posunula obzory ...... vic hracu s timto pristupem, hlavne po spusteni pvp systemu
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,26 seconds. on eygor Snitz Forums 2000