Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Conan a HW pro něj
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 16/04/2008 :  20:07:24  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja jen vim ze kdyz GT vysla tak byla rychlejsi nez GTS, coz bylo zrejme to starsi jadro

lastfm
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 16/04/2008 :  21:55:28  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by Rashaverak

uplne ciste nahodou neni 1x GT lepsi nez 1x GTS ?


neni



Myslím že tady by chtělo zjistit jakou revizi karty GTS myslíte.Pokud starou verzi GTS 320/640mb paměti (jádro G80)tak ta je pomalejší než 8800 GT.Pokud ovšem novou verzi GTS s 512mb paměti (jádro G92) tak ta je rychlejší než GT a někdy prý než GTX.

Sem jen laik ale nějak takhle by to mělo být.



presne tak to je : -) gts s g80 jadrem uz nejdou sehnat...
Go to Top of Page

lozes
New Member

143 Posts

Posted - 17/04/2008 :  13:44:45  Show Profile Send lozes a Private Message  Reply with Quote
na AoC jsem si pripravil

e8200 2,66@3,6

8800 GTS 512 od zodacu. Priznam se bez muceni, jeste jsem ji nezkousel taktovat, protoze jsem nemel proc. Na lotro mi to staci v zakladu.

2x2GB 800 A-data vitesty. prece jen cena u me hrala roli a tohle bylo za hubicku.

neni to zadny top zazrak, ale bylo to za slusnou korunu a staci to na prijemne hrani u vseho co si chci spustit. Akorat jsem musel zainvestovat jeste do noveho zdroje, bo stary fortron uz nestacil. Tak jsem vzal Corsaira 520W a nemyslim si, ze bych prohloupil.

- lozka(Unimpressed) - rune priest r25/rr23
- orhori(Unimpressed) - ironbreaker r31/rr26
- Heldo(Unimpressed) - bright wizard r26/r25
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 17/04/2008 :  15:12:22  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
core 2 duo E8200 2.66

ATI HIS IceQ3 X1950 256

2x 2gb(6400) Corsair

24"LCD

snad to pude v poho

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 17/04/2008 :  18:59:10  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ACSforever

core 2 duo E8200 2.66

ATI HIS IceQ3 X1950 256

2x 2gb(6400) Corsair

24"LCD

snad to pude v poho


Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 17/04/2008 :  22:07:40  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
sem zvedavej jak velkej rozdil vykonu bude u GT vs GTS .. pokud clovek GTS poradne nepretoci (tzn nepadne na dobrej kus) rozdily nejsou zas tak velky.. na ten cenovej rozdil a hlavne rozdil v HW


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 17/04/2008 22:08:00
Go to Top of Page

Mark
Starting Member

87 Posts

Posted - 17/04/2008 :  22:46:15  Show Profile Send Mark a Private Message  Reply with Quote
Hmm tak vysel nakej brutalni patch a vykon se rapidne zvysil.
1900x1200 Full detaily 40-50fps
CD 4500@3,2
9600GT
4GB ram

D2:Mark,Max R.I.P.
UO,Kel,DP Mark,Max R.I.P
W.o.W Maxmilian ,UD Rogue -R.I.P.
AoC -TOS 80-R.I.P.
Warhammer - WE,Shaman ....
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 18/04/2008 :  01:13:01  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mark

Hmm tak vysel nakej brutalni patch a vykon se rapidne zvysil.
1900x1200 Full detaily 40-50fps
CD 4500@3,2
9600GT
4GB ram


jj doslo k velkemu optimize hw

test compactibiliti HW :]


http://www.nzone.com/content/nzone/srl/nzone_srl.asp?gameid=4529




co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 18/04/2008 01:13:34
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 18/04/2008 :  09:05:52  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trasher

quote:
Originally posted by Mark

Hmm tak vysel nakej brutalni patch a vykon se rapidne zvysil.
1900x1200 Full detaily 40-50fps
CD 4500@3,2
9600GT
4GB ram


jj doslo k velkemu optimize hw

test compactibiliti HW :]


http://www.nzone.com/content/nzone/srl/nzone_srl.asp?gameid=4529







Dost nahovno, u všeho mi to říká unknown :D
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 18/04/2008 :  10:00:13  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
Uvidime jak to bude po releasu :)
Uz jsou v bete zapnute veskere graficke features? Snad sem neupgradeoval zbytecne :)))

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 18/04/2008 :  10:33:31  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

Uvidime jak to bude po releasu :)
Uz jsou v bete zapnute veskere graficke features? Snad sem neupgradeoval zbytecne :)))



No i kdyby byl AoC brak, na WHO ten hardware stacit bude ne?, ja jdu dneska jeste sehnat 2GB RAM tycinku a 9600GT oplatek, doufam ze to starecek AMD 64 3800 s 2,6GHz tetovanim utahne.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 18/04/2008 :  10:45:06  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt
No i kdyby byl AoC brak, na WHO ten hardware stacit bude ne?, ja jdu dneska jeste sehnat 2GB RAM tycinku a 9600GT oplatek, doufam ze to starecek AMD 64 3800 s 2,6GHz tetovanim utahne.


Mam takovy pocit ze pokud ve WAR nepusti nejake super fetaures pod DX10 tak AoC bude narocnejsi, ale uvidime. Doufam ze ten muj comp pak utahne obe :)

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/04/2008 :  13:08:52  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by Little

Uvidime jak to bude po releasu :)
Uz jsou v bete zapnute veskere graficke features? Snad sem neupgradeoval zbytecne :)))



No i kdyby byl AoC brak, na WHO ten hardware stacit bude ne?, ja jdu dneska jeste sehnat 2GB RAM tycinku a 9600GT oplatek, doufam ze to starecek AMD 64 3800 s 2,6GHz tetovanim utahne.



Asi utáhne, ale dnes mít single core je dost slabina, i ten takt by to chtělo vyšší, minimální fps budeš mít nižší než lidi co budou mít dualcore.
Go to Top of Page

Mark
Starting Member

87 Posts

Posted - 18/04/2008 :  20:10:12  Show Profile Send Mark a Private Message  Reply with Quote
Dneska jsem to testil i na Vistach a zase opruz.. na XP to jde skvele. Na Vistach se to seka pri me sestave na vyssi detaily jak dabel :((

D2:Mark,Max R.I.P.
UO,Kel,DP Mark,Max R.I.P
W.o.W Maxmilian ,UD Rogue -R.I.P.
AoC -TOS 80-R.I.P.
Warhammer - WE,Shaman ....
Go to Top of Page

Mark
Starting Member

87 Posts

Posted - 18/04/2008 :  20:12:20  Show Profile Send Mark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by terawatt

[quote]Originally posted by Little

Uvidime jak to bude po releasu :)
Uz jsou v bete zapnute veskere graficke features? Snad sem neupgradeoval zbytecne :)))



No i kdyby byl AoC brak, na WHO ten hardware stacit bude ne?, ja jdu dneska jeste sehnat 2GB RAM tycinku a 9600GT oplatek, doufam ze to starecek AMD 64 3800 s 2,6GHz tetovanim utahne.


Neutahne.. testoval jsem to na mem zaloznim compu Atlon 4000+ GF 7900GS =nahratelne.Skus zmenit tu Grafiku,ale nejsem si jistej vykonem.

D2:Mark,Max R.I.P.
UO,Kel,DP Mark,Max R.I.P
W.o.W Maxmilian ,UD Rogue -R.I.P.
AoC -TOS 80-R.I.P.
Warhammer - WE,Shaman ....

Edited by - Mark on 18/04/2008 20:15:08
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 19/04/2008 :  00:43:11  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
kucí, co rikate na ATI 3870? uvazoval jsem o nVidia 9600GT ale ta atina ma od vyrobce pasivni chlazeni. Conan ma na strankach logo nvidie tak doufam ze to netunili jen pro nvidie
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 19/04/2008 :  00:58:51  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

kucí, co rikate na ATI 3870? uvazoval jsem o nVidia 9600GT ale ta atina ma od vyrobce pasivni chlazeni. Conan ma na strankach logo nvidie tak doufam ze to netunili jen pro nvidie


Proč se nepodivaš na nějaké srovnávací testy? Porvnaš ceny a výkon? Něco si přečteš z webů o HW?
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 19/04/2008 :  01:16:02  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by tempest

kucí, co rikate na ATI 3870? uvazoval jsem o nVidia 9600GT ale ta atina ma od vyrobce pasivni chlazeni. Conan ma na strankach logo nvidie tak doufam ze to netunili jen pro nvidie


Proč se nepodivaš na nějaké srovnávací testy? Porvnaš ceny a výkon? Něco si přečteš z webů o HW?



ehm ehm kdybys ten muj jednoradkovy prispevek docetl do konce tak by ti mohlo dojit ze to byl dotaz mireny primo na AoC a jak na nem tyhle grafiky slapou, testu je jak nasrano a nekde propada jedna, jinde druha, ale tohle je o AoC. a nedelej tu tvrdyho chytraka neni na to nikdo zvedavej
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 19/04/2008 :  01:31:26  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ten nzonackej test je pekne v prdeli ;-D blbe to detekuje CPU .. to ale dela vic testu (vcetne big_mastah 3Dmark06)

(najde to E2200, 2.2ghz - neboli marketingove oznaceni, jeste to z nej zrejme nacte, ze to ma jet 11x200. Aby si to ale nacetlo ze to realne jede 9x333 (3.0ghz) to uz ne. Takze vsude mam ze jedu 3.66ghz)







First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 19/04/2008 :  01:36:33  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

kucí, co rikate na ATI 3870? uvazoval jsem o nVidia 9600GT ale ta atina ma od vyrobce pasivni chlazeni. Conan ma na strankach logo nvidie tak doufam ze to netunili jen pro nvidie



to ze ma ta atina pasivni chlazeni neznamena, ze ji na tom muzes pouzivat. Modely s pasivnim chlazenim jsou urceny pro lidi, co maj zajistenej proud vzduchu v cele uzavrene case. Jinak je 3870 na urovni 9600GT a tedy se i stejne hreje (bez vetraku ve hre ti do 2 minut vypne komp..)

Ja osobne jsem mel 2 radeony za sebou.. a uz radeji ne :( Preci jen ma nvidia porad ke hram bliz.. treba Tabula Rasa blbne se vsema radeonama.. ATI to ma v ToDo listu uz asi rok a porad ty ovladace ne a ne upravit.. takze ATI uz fakt ne :( jejich laxni pristup me fakt sere. A to jsem pro konkurenci. uz kvuli cenam. Mel jsem R9550 a X1950pro protoze to byli v te dobe nejlepsi volby.. u singlovek to bylo v podstate funkcni vse..ale u mmorpg dost casto problemy.. mensi fps nez jina karta za stejny penize od nvidie.. proste uz ne :(


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 19/04/2008 :  01:54:14  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by Little

Uvidime jak to bude po releasu :)
Uz jsou v bete zapnute veskere graficke features? Snad sem neupgradeoval zbytecne :)))



No i kdyby byl AoC brak, na WHO ten hardware stacit bude ne?, ja jdu dneska jeste sehnat 2GB RAM tycinku a 9600GT oplatek, doufam ze to starecek AMD 64 3800 s 2,6GHz tetovanim utahne.



Pokud je to jeste soc939 tak neutahne.
Nekdo sice rika, ze pokud aplikace nevyuzije 2 jadra, tak je lepsi P4 3.0ghz (A64 2.3) nez C2D 2.6 treba.. ALE realita je takova, ze kdyz mas to dvojjadro, tak mas nove pameti ktere jsou rychlejsi (ddr1 vs ddr2) mas rychlejsi desku, interni fsb.. proste to cele jede mnohem lepe..vice cache v cpu..


Hodne ale taky delaj HDD - to dost lidi podcenuje. ja mam 7200rpm disk no ale podle testu mi dava kolem 45mb/s (kdyz byl novej tak kolem 60mb/s nevim proc..sem po defragmentaci..atd.. proste "starne" - stejne jako kdyz byl novej tak nebyl slyset).

Kamos si ted koupil taky 7200rpm stejna cache ale novej model a dava mu nakejch 70mb/s a to je kurva znat.. zvlast u mmorpg her kde se porad neco docita.. sice to 4GB ram castecne eliminuji..ale i tak.
Takze ja osobne cekam az aoc vyjde jak se bude hrat.. akdyz tak koupim i novej disk a hodim na nej rovnou Vista+SP1 a zkusim DX10 :)

tady je link na CPU Chart - tam muzes videt jak velkej rozdil je mezi jednotlivejma cpu na priblizne stejne sestave..
tady



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 19/04/2008 01:55:13
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 19/04/2008 :  06:23:09  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Na ten test se neda asi moc spolehnout. Testoval jsem v praci na E8200, 4GB RAM, Geforce 8800GT 512, win XP a dostal jsem neco mezi minimum a recommended. Doma jsem tedka testoval na E6750@3.0GHz, 2GB RAM, GForce 8800GTX, Vista Home Premium 32bit a mam hodne za recommended (asi 1cm pred maximem). Optimal u testu pro Win Vista aplikace (aka Win Vista readiness), skoro uplne maximum co jde.

Kdyby to tak bylo, tak jsem spokojeny, ale moc tomu neverim. Jinak pisou , ze recommended je rozliseni mezi cca 1280x1024 - 1600x1200 a optimal mezi 1680x1050 - 2560x1600.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 19/04/2008 06:26:25
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 19/04/2008 :  18:12:19  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
probuh zakazte rodierovi komentovat hw, protoze to sou hrozny zvasty : -)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 19/04/2008 :  20:03:54  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Shemi - je to tim, ze v recommended je uvedene E6600 .. no a to tvoje E6xxx je vejs.. ten E8xx to asi moc nezna stejne jako muj E2xx .. + samozrejme hype Vista :-D

Arach - bud uved konkretne co je podle tebe zvast + dukaz ze je to zvast, nebo se smaz a neflamuj. Deti co maj 100 postu ktere navic ziskali posthuntem jinde me fakt berou.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 19/04/2008 20:04:17
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/04/2008 :  00:42:22  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
On ten chudak nema ale ani tu hvezdicku

Btw jsem se chtel zeptat..

Znate nekdo ramky Transcend aXe DDR2 1gb 800mhz? Mam je 2x =2gb a chtel bych si dokoupit dalsi 2gb, ale tyhle ramky fakt nikdo skoro nezna, vlastne vubec nevim kde je ty magori vzali co mi to staveli a tak se chci teda zeptat, jestli si muzu koupit treba Corsairy stejny frekvence k tomu?

A taky, mam GForce 8800GTX 768 na Windows Vista x64.. a vyplati se koupit tu kartu jeste jednou na AoC? Nebo lze to vubec?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 20/04/2008 00:48:30
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 20/04/2008 :  02:05:37  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

On ten chudak nema ale ani tu hvezdicku

Btw jsem se chtel zeptat..

Znate nekdo ramky Transcend aXe DDR2 1gb 800mhz? Mam je 2x =2gb a chtel bych si dokoupit dalsi 2gb, ale tyhle ramky fakt nikdo skoro nezna, vlastne vubec nevim kde je ty magori vzali co mi to staveli a tak se chci teda zeptat, jestli si muzu koupit treba Corsairy stejny frekvence k tomu?

A taky, mam GForce 8800GTX 768 na Windows Vista x64.. a vyplati se koupit tu kartu jeste jednou na AoC? Nebo lze to vubec?



ty pameti si objednej z e-shopu a okud nebudou kompatibilni tak je muzes vratit do 14 dnu, jo a s tou 8800GTX ti to pojede v pohode, po dnesnim pvp weekendu pisou lidi ze to je celkem svizny

Edited by - tempest on 20/04/2008 02:06:44
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 20/04/2008 :  04:47:12  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
clovece ty se rouhas :-D GTX je dneska jedna z nejrychlejsi karet co je k dostani.. (lepsi je jen vylepsena sestra Ultra nebo za 13000Kc 9800GX2)

Pokud mas SLI tak muzes dokoupit.. koukam ze GTX ted stoji nakejch 9000Kc.. mel bys potom vykon cca na urovni one 9800GX2 ktera stoji 13000Kc.. takze bys neco usetril. Na druhou stranu bys asi musel koupit lepsi zdroj (aspon 700-800w) pokud ho nemas, coz jsou ale dalsi 3000Kc..takze se ve vysledku vyplati koupit jedna nova 9800GX2 a tu starou GTX prodat nekam za 5-6K :) I je to podle me lepsi reseni nez mit v kompu 2 karty (velkej odber, hodne hrejou.. velkej problem vubec je tam dostat).


ad Transcend - sou proste znacky co se u nas moc neprodavaj.. ohledne tech Vist - spis bych se bal ze na x64 nebude tolik verzi ovladacu a nebudou tak vyladene.. Nejakou dobu jsem mel XP 32 i 64bit a ty 64bit byli o poznani horsi. No uvidis. Navic i 32 bit OS vyuzije 4GB RAM. S nastavenim boot.ini vyuzije 3GB na uzivatelsky procesy.. zbylej 1GB je pro OS.

Nejaky ty testy mas tady
http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=10416&Itemid=44&limit=1&limitstart=13
je tam ta GX2 a GTX .. bohuzel GTX ve SLI tam neni.. ale vpodstate by to bylo asi jako ta GTS ve SLI..

btw ty transcendy maj tady http://obchod.abmmorava.cz/?cls=stoitem&stiid=56129 a tady http://www.pc-levne.cz/pameti-ddrii-c-19_24_542.html?filter_id=210&sort=3a

==
edit ad Arach - no staci se podivat na jeho podpis. pokud TR povazuje za nedodelanou blbost............


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 20/04/2008 05:49:07
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 20/04/2008 :  07:00:51  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren
A taky, mam GForce 8800GTX 768 na Windows Vista x64.. a vyplati se koupit tu kartu jeste jednou na AoC? Nebo lze to vubec?


Muzu se zeptat jaky rozliseni pouzivas?

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/04/2008 :  09:43:47  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by Shatteren
A taky, mam GForce 8800GTX 768 na Windows Vista x64.. a vyplati se koupit tu kartu jeste jednou na AoC? Nebo lze to vubec?


Muzu se zeptat jaky rozliseni pouzivas?



1280 x 1024, vetsi mi nejde (?).

Jinak teda dekuju za rady, ja ty x64 mam ale bohuzel original, tak nevim jestli neni skoda se jich zbavovat. Take ted lame dotaz - Nevim co je to SLI a ani jak to poznam ;-D

Holt takhle to dopada, kdyz nekdo kdo tomu moc nerozumi, si necha postavit compa taky od nekoho kdo tomu zrovna nerozumi, na ty Visty kazdej nadava

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 20/04/2008 14:29:19
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 20/04/2008 :  09:44:58  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Pokud je to jeste soc939 tak neutahne.
Nekdo sice rika, ze pokud aplikace nevyuzije 2 jadra, tak je lepsi P4 3.0ghz (A64 2.3) nez C2D 2.6 treba.. ALE realita je takova, ze kdyz mas to dvojjadro, tak mas nove pameti ktere jsou rychlejsi (ddr1 vs ddr2) mas rychlejsi desku, interni fsb.. proste to cele jede mnohem lepe..vice cache v cpu..


Hodne ale taky delaj HDD - to dost lidi podcenuje. ja mam 7200rpm disk no ale podle testu mi dava kolem 45mb/s (kdyz byl novej tak kolem 60mb/s nevim proc..sem po defragmentaci..atd.. proste "starne" - stejne jako kdyz byl novej tak nebyl slyset).

Kamos si ted koupil taky 7200rpm stejna cache ale novej model a dava mu nakejch 70mb/s a to je kurva znat.. zvlast u mmorpg her kde se porad neco docita.. sice to 4GB ram castecne eliminuji..ale i tak.
Takze ja osobne cekam az aoc vyjde jak se bude hrat.. akdyz tak koupim i novej disk a hodim na nej rovnou Vista+SP1 a zkusim DX10 :)

tady je link na CPU Chart - tam muzes videt jak velkej rozdil je mezi jednotlivejma cpu na priblizne stejne sestave..

____________________________________

no Rodiete tys zacal cist pctuning forum a myslis si ze se z tebe stal hw guru vid : -)

ad skt 939: rozdil ve vykonu mezi 939 a am2 cpu je nula cela nula procent, dvojjadra se daj sehnat i do skt 939 jeste, tudiz muzes mit dvojjadro a ddr1
ad rozdil ve vykonu mezi ddr 1 a ddr2 : lama jako ty kouka na frekvenci ale opomene casovani, tudiz 400mhz ddr1 s cl2 je stejne nebo o malicko dokonce vykonnejsi nez 800 mhz ddr2 s cl5, kterejch je vetsina, o ddr2 667 ani nemluve
jedina vyhoda je podstatne nizsi cena ddr2 a nizsi spotreba...
interni fsb je co ?
cache v cpu: u amd rozdil mezi 512 a 1mb cachu je ve vykonu nula nula nic, u intelu sou to rozdili v radu procent nebo chybe mereni, bavime-li se o hrach

ad TR: ja si to koupil hned jak to vyslo za 1300 a v ty dobe to byl totalni nedodelek bohuzel






Edited by - Arach on 20/04/2008 09:48:45
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 20/04/2008 :  09:51:31  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

On ten chudak nema ale ani tu hvezdicku

Btw jsem se chtel zeptat..

Znate nekdo ramky Transcend aXe DDR2 1gb 800mhz? Mam je 2x =2gb a chtel bych si dokoupit dalsi 2gb, ale tyhle ramky fakt nikdo skoro nezna, vlastne vubec nevim kde je ty magori vzali co mi to staveli a tak se chci teda zeptat, jestli si muzu koupit treba Corsairy stejny frekvence k tomu?

A taky, mam GForce 8800GTX 768 na Windows Vista x64.. a vyplati se koupit tu kartu jeste jednou na AoC? Nebo lze to vubec?



mit na imperium min nez 100 postu, to sem hroznej chudak, az vyrostu chtel bych bejt jako ty nebo rodier
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/04/2008 :  09:54:07  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Kdybys byl jako ja, tak by jsi mel smysl pro humor nebo by sis mohl delat srandu i sam ze sebe

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 20/04/2008 :  10:07:37  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

On ten chudak nema ale ani tu hvezdicku

Btw jsem se chtel zeptat..

Znate nekdo ramky Transcend aXe DDR2 1gb 800mhz? Mam je 2x =2gb a chtel bych si dokoupit dalsi 2gb, ale tyhle ramky fakt nikdo skoro nezna, vlastne vubec nevim kde je ty magori vzali co mi to staveli a tak se chci teda zeptat, jestli si muzu koupit treba Corsairy stejny frekvence k tomu?

A taky, mam GForce 8800GTX 768 na Windows Vista x64.. a vyplati se koupit tu kartu jeste jednou na AoC? Nebo lze to vubec?



pameti: pokud mas prkno od leadru typu ASUS,Gigaybte,MSI atd. tak si muzes bejt naprosto jistej ze problem nebude, dokonce i maji casto na oficilni product page vypis vsech testovanejch znacek pameti...ale stejne nekompatabilu kvuli ruznejm znackam pameti sem naposledy videl u SDRAMek dnes uz se to nedeje...

vga: druhy GTX bych klidne vzal nejlip z druhy ruky... nova ma neadekvatni cenu protoze GTS 512 stoji celkem vyrazne min a je v podstate stejne vykona, nekde i lepsi. Kdyz ji nekdo bude prodavat z druhy ruky tak ji bude pravdepodobne prodavat za stejnou cenu jako pouzitou GTS 512. ( cca 4500,-kč )
Pokud jedes na rozliseni 1680x1050 a vyssi, mas aspon 650w zdroj a SLI prkno tak se to urcite vyplati...


so...
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/04/2008 :  10:10:54  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Maximalni rozliseni mi to pise 1280 x 1024, monitor mam LCD 19, neovlivnuje to monitor?

Jinak takhle presne vypadaj ty ram co shanim:

http://img37.picoodle.com/img/img37/4/4/19/f_IMAGE102m_034cba7.jpg

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 20/04/2008 10:11:17
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 20/04/2008 :  10:21:41  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Maximalni rozliseni mi to pise 1280 x 1024, monitor mam LCD 19, neovlivnuje to monitor?

Jinak takhle presne vypadaj ty ram co shanim:

http://img37.picoodle.com/img/img37/4/4/19/f_IMAGE102m_034cba7.jpg



jo to je max rozliseni LCD 19"...
v tom pripade protebe SLI nema skoro vyznam. Hlavne tak nejak tusim ze nebudes mit SLI board a ani ten zdroj takze to by bylo uz moc investic navic:)

primo Transcend pameti k nam nikdo nedovazi aspon pokud mluvim o velkejch dodavatelich takze bude trosku problem je sehnat... ale jak rikam je to skoro zbytecnost je schanet protoze kdyz koupis nejaky corsairy/kingstony/patrioty etc. tak to spolu poslape... Transcend je obrovskej vyrobce memory chipu a hodne prednich znacek hw od nej chipy nakupujou taky takze bych se opravdy zadny nekompatabilyty nebal klidne i muzes narazit na pameti jiny znacky s chipama prave od transcendu...

jediny co tim muze utrpet je OCmoznosti tech ramek... ale to neni jinou znackou ale tim ze obecne 4x1GB se taktuje hur nez prave 2x2GB... ale to te pravdepodobne taky asi trapit nebude.

so...

Edited by - Khandar on 20/04/2008 10:26:09
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 20/04/2008 :  12:09:23  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Hraju v 1680x1050 high detaily, 4x AA, 16x ANISO. Obcas maji velke kolisani FPS...3-64. Tohle kolisani bude mit nejspise na starosti lag, pripadne hranice RAM. Pocituju na Vistach, ze 2GB je minimum a chtelo by to trosku vice. Uz jsem proste na limitu. Takze ocekavam, ze s 4GB RAM to bude uz naprosto v pohode. Jo dohled mam na 1000metru (myslim). Jde az 5000.

Zatim zkouseno v open enviromentu v tortage isle a potom team DM, takze uzavrena area. Uvidime na rozhlehlych planich plnych lidi. Ocekavam hluboky pokles FPS.

Co se tyka gameplaye. Musim rict, ze jsem prekvapeny. Dost me to bavi. Uz je znat potreba stun, rootu a mezzu. Je to prakticky must have do PvP. Reaver tree je spise DPS (smrdi to WoW Fury tree), ale presto doufam, ze to nejak pujde pouzivat. V nejhorsim respecnu. Jo a hide u Barbara je opravdu moc dobry.

Co se tyka combos. Neni to tak horky, jak to vsichni popisovali. Za prve problem s utikanim enemy playeru je znat, ale pokud aktivuju kombo, tak se muzu hybat, ovsem pouze nez naklikam sipkama dany kombo. Tzn. kliknu specku treba butcher...objevi se mi sipka....muzu stale behat za souperem..a kdyz to stihnu (myslim tak cca 5sekund, nez to zmizi), tak ho muzu klidne zakliknout a combo se provede. Mam pocit, ze mezi sipkama je taky tak 3sekundy, kdy se da hybat. Chce to ale skill a rozbindovat to na mys. Myslim, ze to pujde.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Darrion
Starting Member

49 Posts

Posted - 20/04/2008 :  13:30:03  Show Profile  Send Darrion an ICQ Message Send Darrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

On ten chudak nema ale ani tu hvezdicku

Btw jsem se chtel zeptat..

Znate nekdo ramky Transcend aXe DDR2 1gb 800mhz? Mam je 2x =2gb a chtel bych si dokoupit dalsi 2gb, ale tyhle ramky fakt nikdo skoro nezna, vlastne vubec nevim kde je ty magori vzali co mi to staveli a tak se chci teda zeptat, jestli si muzu koupit treba Corsairy stejny frekvence k tomu?

A taky, mam GForce 8800GTX 768 na Windows Vista x64.. a vyplati se koupit tu kartu jeste jednou na AoC? Nebo lze to vubec?


Ty ramky prodává T.S.Bohemia http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=65434

Planetside NEXT --> Star Wars: The Old Republic (2011) --> Warhammer 40k Online (2012)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/04/2008 :  14:09:33  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
2Darrion - dik za odkaz

2Khandar - kolikatku monitor bys mi kdyztak doporucil? Ta 19tka mi uz prijde docela mala.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 20/04/2008 :  15:06:53  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

2Darrion - dik za odkaz

2Khandar - kolikatku monitor bys mi kdyztak doporucil? Ta 19tka mi uz prijde docela mala.



dovolim si odpovedet za Khandara: 20" nebo 22" s 1680*1050 rozlisenim. jestli chces neco vetsiho tak treba 24" ale tam uz chtej rozliseni 1900*1200 nebo kolik to je
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/04/2008 :  15:37:50  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No slysel jsem, ze tech 22'' je prej asi nejprijemnejsi na hry.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 20/04/2008 :  15:41:04  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

1280 x 1024, vetsi mi nejde (?).



Presne jak rika khandar, pro tebe sli nema cenu.

Ja osobne bych bral jedine 24" monitor, kvuli full hd rozliseni. Doma mam http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37981 a sem s nim spokojenej.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Aenstrius
New Member

101 Posts

Posted - 20/04/2008 :  18:07:06  Show Profile  Send Aenstrius an ICQ Message Send Aenstrius a Private Message  Reply with Quote
Problem je v tom, ze az na jeden ci dva konkretne kusky su vsetky 22" monitory TN panel. A kupit si LCD s TN? Ved nie som o mur otrepany. Urcite radsej 24" ne-TN, alebo 20" S-IPS, pripadne (a na toto vela ludi zabuda) nejaky velky CRT monitor za par koruniek, ktory strci hocijake lacne LCD do riti svojim obrazom. Ja viem, ze dnes je moderne mat placku na stole, placku namiesto telky (LCD, nie plazmu), ale LCD je proste srackova technologia, tak si to nezhorsujme este TN panelom. CRT FTW!
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 20/04/2008 :  20:26:46  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aenstrius
CRT FTW!



heh já už myslel že lidé s tímhle názorem vymřeli?? CRT? u mě na stole? nikdy více nevím taky proč

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Aenstrius
New Member

101 Posts

Posted - 20/04/2008 :  21:03:49  Show Profile  Send Aenstrius an ICQ Message Send Aenstrius a Private Message  Reply with Quote
To je celkom jednoduche, preco je CRT lepsie:
• Prakticky ziadna response rate (odozva)
• Ziaden input lag
• Vie zobrazit ciernu farbu
• Nema problemy s podsvietenim (nerovnomernost, bleeding na okrajoch)
• Moznost v hrach pouzivat V-Sync (na LCD to znizi fps na 60)
• Casto prehnana overdrive technologia (zrnenie, inverzny ghosting)
• Color shifting (S-PVA)

To som popisal "normalne" LCD. Pokial by sa ziadalo doplnit nevyhody TN tak este:
• Pozorovacie uhly
• Color banding
• Chybne (sub)pixely neustale svietia

To len tak co som si spomenul, urcite som este na nieco zabudol. A vedz, ze toto nie je nieco co som si precital po internete, a teraz tu hram experta. Vlastnim CRT aj LCD a obcas si nejake LCD donesiem domov na skusku, aby som videl kam technologia pokrocila (resp. v pripade LCD nepokrocila). Pripada ti to ako nastupca CRT? Mne teda nie, LCD je slepa vetva.
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 20/04/2008 :  21:16:16  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-
Ja osobne bych bral jedine 24" monitor, kvuli full hd rozliseni.



24" je opravdu ulet, kdyz vymenite svoji starou 19"ctku za tuhle velikost .. tak si pak s nadsenim pustite vsechny gamesky co mate na disku, aby jste videli o co jste predtim prisli :) Konkretne na hry jako DOTA, WoW a specialne na hluboky vesmir v EvE je 24"ka naprosto super.

Nadruhou stranu, kdyz jedu na LANku, kde budu parit Quaka, CoD atd.. sundam radsi ze skrine tu starou 19"ctku, protoze pri rychlosti s jakou se tyhle hry hraji, me dela tak velka zobrazovaci plocha problem s uhlidanim, nevim jestli to je jen muj problem, ale kdyz je nekde bokem v okne nejaky ostrelovac, tak na te 19"tce ho po prvnim vystrelu zmercim, ale na 24"ce je to problem.

Konkretne mam 24" SyncMaster 245b od Samsungu a zalozni 19" LG, uz ani nevim co je to zac. Conan samozrejme patri do skupiny #1, tzn ten patri na 100% na tu 24"ku, jen to bude o neco vyssi zatez na grafickou kartu, takze vymenim svou starou ATI x1950pro za nejakou 8800 GTS/GTX, nebo 2x 8800 GT, nevim jak je silna ta kombinace 2 karet v SLI, nikdy jsem to nezkousel.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/04/2008 :  07:48:34  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aenstrius


To len tak co som si spomenul, urcite som este na nieco zabudol. A vedz, ze toto nie je nieco co som si precital po internete, a teraz tu hram experta. Vlastnim CRT aj LCD a obcas si nejake LCD donesiem domov na skusku, aby som videl kam technologia pokrocila (resp. v pripade LCD nepokrocila). Pripada ti to ako nastupca CRT? Mne teda nie, LCD je slepa vetva.


sice s tebou souhlasim s tim, ze bych si domu tn obrazovku nevzal ale zrovna tak bych si domu nevzal i sebekvalitnejsi crt
pokud bych mel omezeni v penezich radsi si zvyknu na tu min kvalitni obrazovku tn displeje nez zabranej metr ctverecni jen monitorem
to co ty tu popisujes jako naprosto zasadni nevyhody tn displeju totiz 99,9% uzivatelu nikdy nepozna dokud bys je napr na pva obrazovce nenechal rok delat a pak jim najednou pres noc nedal to samy v tn

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/04/2008 :  08:28:03  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ja mam CRT trinitronovou 22" od IBM. Obraz naprosto luxusni a kdyby mi za nej nabidli 22" plochy LCDcko tak to nevymenim. Co u kamosu vidim hry na kvalitnich LCD tak je to teda pekna ubohost. Vsechno me prijde mnohem vic rozmazany a navic me z LCD boli po chvilce oci a hlava.

Taky souhlasim s tim ze CRT je lepsi nez LCD. Jedinej duvod proc bych si porizoval LCD by bylo kvuli usetrenemu mistu na stole. Jinak v LCDcku nevidim zadnou vyhodu.

Klidne si myslete, ze se branim pokroku, ale LCD mi krok vpred rozhodne neprijde. LCDcka jsou podle me monitory do kanclu, ne na hry.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 21/04/2008 :  09:25:07  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
No ja nevim, ale taky mi prijde naprostej ulet zaplacat doma metr ctverecni jen monitorem. A zatimco LCD s uhloprickou rostou jen do sirky, tak CRT proste tu hloubku nijak "neoserou"

Mam doma 20" wide LCD a za CRT bych nemenil ani omylem. Ve worku mame 20" IBM ThinkVisiony uz nejaky ten patek a naprosta spokojenost. Zadne boleni hlavy popripade oci se nekonna. Kdyby tu byly CRTecka tak je to uplne o necem jinem a lidi si budou stezovat.

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 21/04/2008 :  10:43:53  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Shatteren

2Darrion - dik za odkaz

2Khandar - kolikatku monitor bys mi kdyztak doporucil? Ta 19tka mi uz prijde docela mala.



no volby jsou tak dve ( s ohledem k dnesnim cenam )... 22" nebo 24" 20 a 21 bych vyradil protoze maji cca stejnou cenu a totozny rozliseni jak 22 takze tak nejak postradaji trosicku smysl...
dalsi zajimavy volby budou tak do pul roku 26"-28" s fullHD
akorad je uz potreba na tyhle monitoru cumet z velky vzdalenosti, kvuli obrovsky plose a velikosti pixelu.

sam sebe se zeptej jak casto investujes do HW a podle toho bude protebe lepsi volba... (1680x1050 nebo 1920x1200)

22" je dnes asi nejvyvazenejsi volba protoze zivit 1680x1050 je vcelku vpohode a plocha je to taky solidni...

24" je nejlepsi diky fullHD... muzes si poustet h264 filmy v 1080p nativne a to je vazne mazec... a hry samozrjmne taky akorad to chce casto upgradovat protoze zivit 1920x1200 je celkem narocny...

ja upgraduju casto takze prome byla 24" nejlepsi volba a sem max spokojenej...



so...

Edited by - Khandar on 21/04/2008 10:59:35
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/04/2008 :  10:52:04  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Ja mam CRT trinitronovou 22" od IBM. Obraz naprosto luxusni a kdyby mi za nej nabidli 22" plochy LCDcko tak to nevymenim. Co u kamosu vidim hry na kvalitnich LCD tak je to teda pekna ubohost. Vsechno me prijde mnohem vic rozmazany a navic me z LCD boli po chvilce oci a hlava.

Taky souhlasim s tim ze CRT je lepsi nez LCD. Jedinej duvod proc bych si porizoval LCD by bylo kvuli usetrenemu mistu na stole. Jinak v LCDcku nevidim zadnou vyhodu.

Klidne si myslete, ze se branim pokroku, ale LCD mi krok vpred rozhodne neprijde. LCDcka jsou podle me monitory do kanclu, ne na hry.



Ale vyměníš, nekecej nesmysly, kdyby si měl S-IPS od NEC, tak CRT hned hážeš z okna. A jestli tě bolí oči z LCD tak máš nějakou oční vadu.

Edited by - spajdr on 21/04/2008 10:52:42
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,41 seconds. on eygor Snitz Forums 2000