Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Lighstaber FX-Neo šerm a něco o něm.
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 16/10/2006 :  15:53:19  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by Sidinus

v minulém tréninku jsme dosti předčasně začli dělat arény..Velmi mě potěšil jak Dromedarr tak pyskoun tím že hned po první hodince odhodily komplex náznakových zásahů a šli do sebe,ted už jen regulovat sílu a soustředit se na taktiku a pohyby.



Nepíše se "Sílu" ? :)



"The Force" ?

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 16/10/2006 :  16:11:02  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
Sidinus> kdyz chces smrt, tak ji mas mit

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 16/10/2006 :  17:56:56  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

Sidinus> kdyz chces smrt, tak ji mas mit




Dromedarr R.I.P Poslední slova před smrtí:)

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 16/10/2006 :  17:57:31  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by Sidinus

v minulém tréninku jsme dosti předčasně začli dělat arény..Velmi mě potěšil jak Dromedarr tak pyskoun tím že hned po první hodince odhodily komplex náznakových zásahů a šli do sebe,ted už jen regulovat sílu a soustředit se na taktiku a pohyby.



Nepíše se "Sílu" ? :)



"The Force" ?





sílu jako sílu,ne Sílu Jako Sílu:)

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/10/2006 :  23:12:36  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
tak tady mame to prvni sidinovo video z LS duel. Priste tam budu ja z kamerou tak cekejte o dost lepsi mazec a hlavne delsi .

http://www.youtube.com/watch?v=vzUWH0P4QsA

Berte to jako trailer k tomu co prijde .

Edited by - Jorssk on 17/10/2006 00:00:53
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 17/10/2006 :  09:57:14  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

tak tady mame to prvni sidinovo video z LS duel. Priste tam budu ja z kamerou tak cekejte o dost lepsi mazec a hlavne delsi .

http://www.youtube.com/watch?v=vzUWH0P4QsA

Berte to jako trailer k tomu co prijde .


hehe modrej dostal, tak to má být

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 17/10/2006 :  14:54:40  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

quote:
Originally posted by Jorssk

tak tady mame to prvni sidinovo video z LS duel. Priste tam budu ja z kamerou tak cekejte o dost lepsi mazec a hlavne delsi .

http://www.youtube.com/watch?v=vzUWH0P4QsA

Berte to jako trailer k tomu co prijde .


hehe modrej dostal, tak to má být




Hádejte kdo jsem já:P

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 17/10/2006 :  15:26:24  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

tak tady mame to prvni sidinovo video z LS duel. Priste tam budu ja z kamerou tak cekejte o dost lepsi mazec a hlavne delsi .

http://www.youtube.com/watch?v=vzUWH0P4QsA

Berte to jako trailer k tomu co prijde .



ta hudba tomu dava grady...

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 17/10/2006 :  15:48:05  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

quote:
Originally posted by Jorssk

tak tady mame to prvni sidinovo video z LS duel. Priste tam budu ja z kamerou tak cekejte o dost lepsi mazec a hlavne delsi .

http://www.youtube.com/watch?v=vzUWH0P4QsA

Berte to jako trailer k tomu co prijde .



ta hudba tomu dava grady...




jo dorme a ten muj anakinův mec vypadal divne kvuli baterkam..ted jsem tam dal novy a je ok..naštěstí:)

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 17/10/2006 :  22:47:53  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sidinus


jo dorme a ten muj anakinův mec vypadal divne kvuli baterkam..ted jsem tam dal novy a je ok..naštěstí:)



Baterky delaj hodne. me to taky takhle sviti, kdyz je mam uz vyblity

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 19/10/2006 :  18:11:17  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
Konání Druhého FX tréninku!!!!



Sraz: Hlavní Nádraží Praha,Hlavní sál(ten kterým se vchází do šervůdu),stánek Vodafone. Poznávací Znak:Sidinus v černé kápi.

Kdy a dokdy?:21:10 Sobota v 13:00, ve 13:50 uz jsme na pozemku a kolem 19:00 odchazime zpet do vlaku. na hlaváku kde byjste meli byt kolem 19:30

Co s sebou:Batoh s pitím,kostým(aspon náznak prosím),FX meč(nejlépe,není poviný)


Místo konání:Říčany u Prahy..půlhodka vlakem,povedu vás tam jak ovečky.

°Prosím aby lidi co ví že se tam 100% ukážou a přidají at mi sem napíší, jasné stvrzení.-

Haven and Hearth follower

Edited by - Sidinus on 19/10/2006 22:12:32
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/10/2006 :  21:19:15  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
hm, pozvanka dobra, ale kdy to bude?
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 19/10/2006 :  21:20:05  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
ja a pyskoun jedeme, ale nemam plast, kostym ani naznak toho

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 19/10/2006 :  21:21:01  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

hm, pozvanka dobra, ale kdy to bude?


v sobotu 21.10.

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 19/10/2006 :  22:37:51  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Mas to tam napsany lulo

Ja asi pujdu, pokud mi do toho neco nevleze, jenze ja mam jeste jednu povinnost - kameru.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/10/2006 :  22:45:42  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
ts, nebylo to tam

jel bych, ale podnikame doma presuny nabytku, malovani a podobne srandy, takze nemam odvahu se z toho vykroutit
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 19/10/2006 :  23:35:22  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

ts, nebylo to tam

jel bych, ale podnikame doma presuny nabytku, malovani a podobne srandy, takze nemam odvahu se z toho vykroutit



lol! ty bys vazne jel? zahazovat se s nama :DDDD

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/10/2006 :  08:16:31  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Neni nad to se od srdce zasmat, jak nekolik dospelych a inteligentnich lidi blbne nekde v polich s imitaci svetelneho mece.

Vsak ja si ho taky jednou poridim, ale momentalne nemam na takove srandy prachy.
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 20/10/2006 :  13:37:26  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
taky bych se mrknul, asi musí být dost těžké tvářit se že do toho mlátím aby to vypadalo autenticky a přitom vlastně nemlátit abych si nerozbil kladélko...

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 20/10/2006 :  14:46:42  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

taky bych se mrknul, asi musí být dost těžké tvářit se že do toho mlátím aby to vypadalo autenticky a přitom vlastně nemlátit abych si nerozbil kladélko...



no jde v praxi o to, ze se do toho docela mlati :DDD spis de o vykryti, ktery to musi vytlumit

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 20/10/2006 :  15:37:54  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

quote:
Originally posted by Kravka

taky bych se mrknul, asi musí být dost těžké tvářit se že do toho mlátím aby to vypadalo autenticky a přitom vlastně nemlátit abych si nerozbil kladélko...



no jde v praxi o to, ze se do toho docela mlati :DDD spis de o vykryti, ktery to musi vytlumit




Tak nějak,pyskohn to umí moc pěkně,já to občas přeženu s tim namířením

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 20/10/2006 :  19:06:59  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
A pak je LS na sracky .
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 20/10/2006 :  22:01:57  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

A pak je LS na sracky .



Ještě jsem žádné nezničil,ale o tebe asi brzy:):P

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 21/10/2006 :  22:11:59  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sidinus

quote:
Originally posted by Jorssk

A pak je LS na sracky .



Ještě jsem žádné nezničil,ale o tebe asi brzy:):P



no skoro se ti to povedlo chudak varanek

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 22/10/2006 :  00:44:47  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Tak hlavni nesestrihane video je hotovo, ale kvalita opravdu nic moc. Pokusim se ho udelat jeste nejak lepsi, ale doporucuju si pak ode me poridit DVD a nebo stahnout nejakej hooodne velkej soubor. Mno proste kdyz to chcete mit v male velikosti bude to mit i malou kvalitu. Na youtube nahazu ruzne casti videa.

Muzete se tesit treba na Phaelonuv SWG Jackass, nebo na ukazky souboje mecovani. Ci na Darth Vadera alias Sidina.

Dosavadni soubor se shit kvalitou ma 139 MB.
http://files.filefront.com/FX_Lightasber_fight/;6057096;;/fileinfo.html

Edited by - Jorssk on 22/10/2006 02:06:59
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 22/10/2006 :  08:33:54  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

quote:
Originally posted by Sidinus

quote:
Originally posted by Jorssk

A pak je LS na sracky .



Ještě jsem žádné nezničil,ale o tebe asi brzy:):P



no skoro se ti to povedlo chudak varanek



Aspon muze říci že přežil řádění psychopata

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 22/10/2006 :  12:03:10  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Pár videí z akce na Yotube:

souboj s Darth Vaderem a pak ještě nějaké další duely:
http://www.youtube.com/watch?v=uoVPHYWUV_E

Darth Vader podruhé a další souboje:
http://www.youtube.com/watch?v=yA9FguvkfmQ

Phaelon předvádí ve vlaku SWG Jackass:
http://www.youtube.com/watch?v=kj2AusgfQVQ

Sidinus mlatí Jorsska mečem a pár dalších duelů:
http://www.youtube.com/watch?v=rpoBaGxttQ8

Edited by - Jorssk on 22/10/2006 12:45:48
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 22/10/2006 :  15:01:00  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Vypadate tam jak kladelkaci v Restussu...
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 22/10/2006 :  16:11:21  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
tak myslim, ze k restussu mame jeste daleko

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 22/10/2006 :  16:12:41  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Vypadate tam jak kladelkaci v Restussu...



Hlavně Jorssk

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 22/10/2006 :  19:36:13  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
a to jsme ještě zapoměli zmínit naši poslední Hru ,Take a Sperma of Jorssk.:)

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 23/10/2006 :  06:15:55  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sidinus

a to jsme ještě zapoměli zmínit naši poslední Hru ,Take a Sperma of Jorssk.:)



To byla super kulturni vložka

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 23/10/2006 :  08:28:05  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
tak jsem to konecne zkouknul a dobry, docela sranda
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 23/10/2006 :  08:58:58  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
proc nemaji LS Dookua nebo Assaj? Pak bych taky sel do sviticiho kladelka....
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 23/10/2006 :  10:24:11  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

proc nemaji LS Dookua nebo Assaj? Pak bych taky sel do sviticiho kladelka....



Staci spolknout fosforeskujici viagru

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 23/10/2006 :  13:02:55  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

proc nemaji LS Dookua nebo Assaj? Pak bych taky sel do sviticiho kladelka....




Nedělají to nebot je to NEDRŽITELNÉ.

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 23/10/2006 :  15:19:09  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Ja to nechci na drzeni, ja to chci na stenu...
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 23/10/2006 :  18:10:02  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Ja to nechci na drzeni, ja to chci na stenu...



tak jako tak špatný tvar do krabic-na stojánek..ale byl by zajímavý

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 23/10/2006 :  19:04:00  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sidinus

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Ja to nechci na drzeni, ja to chci na stenu...



tak jako tak špatný tvar do krabic-na stojánek..ale byl by zajímavý



http://files.filefront.com//;6066229;;/

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 23/10/2006 :  19:17:18  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sidinus

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Ja to nechci na drzeni, ja to chci na stenu...



tak jako tak špatný tvar do krabic-na stojánek..ale byl by zajímavý


popravde se replika napr dookova mece dela - http://cargobay.starwars.com/webapps/cargobay/item-detail/16377/13381 neni to sice FX ale to Koudymu nejspis nevadi

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 23/10/2006 :  21:59:05  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Ale ta cena, ta Koudymu vadi - je to 3x-4x tak drahe, jako FX

A 0.45 verzi, co je ve tvem odkazu, nechci - je to zmensene na pulku proti "skutecnosti".

Edited by - Drizzt DoUrden on 23/10/2006 22:00:31
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 31/10/2006 :  22:12:55  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
Napadlo mě možné natočení filmečku s příběhem s využítím FX,naživo. Neboli prostě malý SW Fan filmeček na motivy SWG,máte někdo nějaký nápad?

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 01/11/2006 :  06:17:32  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sidinus

Napadlo mě možné natočení filmečku s příběhem s využítím FX,naživo. Neboli prostě malý SW Fan filmeček na motivy SWG,máte někdo nějaký nápad?



Me se libil ten posledni, ukoristeni Jorsskova spermatu.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 01/11/2006 :  09:14:12  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

quote:
Originally posted by Sidinus

Napadlo mě možné natočení filmečku s příběhem s využítím FX,naživo. Neboli prostě malý SW Fan filmeček na motivy SWG,máte někdo nějaký nápad?



Me se libil ten posledni, ukoristeni Jorsskova spermatu.

na co se to vy imperiální čuňata díváte?
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 01/11/2006 :  14:24:22  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
To by sme nejdrive museli mit prislusne masky. Zatim mame jen Vadera. Chtelo by to poradne jedie ne jen roby. Kdyz tam prijde jedi co ma robu a pod tim dziny tak to moc realne nevypada . Mohli by sme pak natocit jak Vader likviduje prezivsi jedie kteri se ukryvaji v nejake ruine nebo tak neco.
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 01/11/2006 :  22:16:47  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

To by sme nejdrive museli mit prislusne masky. Zatim mame jen Vadera. Chtelo by to poradne jedie ne jen roby. Kdyz tam prijde jedi co ma robu a pod tim dziny tak to moc realne nevypada . Mohli by sme pak natocit jak Vader likviduje prezivsi jedie kteri se ukryvaji v nejake ruine nebo tak neco.

myslis jako kdyz v tom animovanym clone wars likvidoval Grievious (nebo jak se pise) tu partu jediu?

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/11/2006 :  13:21:44  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No ja mel spis namysli jako v tom komixu kdyz vader likvidoval tech 10 nebo kolik jedi a malem byl pri tom zabyt kdyby neprisli clone trooperi .
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 02/11/2006 :  14:26:06  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

No ja mel spis namysli jako v tom komixu kdyz vader likvidoval tech 10 nebo kolik jedi a malem byl pri tom zabyt kdyby neprisli clone trooperi .


to si delas srandu nebo ses na tom uz tak blbe?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 08/11/2006 :  21:38:42  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
Tak,vidím že se do toho nikdo moc nemá takže,jsem už sehnal nějakou tělocvičnu u IP pavlova,docela mě mrzí že to musím zařizovat opět,já, doufám že to usmlouvám co nejlevněji.

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 08/11/2006 :  23:53:25  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sidinus

Tak,vidím že se do toho nikdo moc nemá takže,jsem už sehnal nějakou tělocvičnu u IP pavlova,docela mě mrzí že to musím zařizovat opět,já, doufám že to usmlouvám co nejlevněji.



ty ses sef my sme jen ovecky a pujdeme kam nam reknes

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000