Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Lighstaber FX-Neo šerm a něco o něm.
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 09/11/2006 :  00:13:11  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sidinus

Tak,vidím že se do toho nikdo moc nemá takže,jsem už sehnal nějakou tělocvičnu u IP pavlova,docela mě mrzí že to musím zařizovat opět,já, doufám že to usmlouvám co nejlevněji.

ja se ti snazil psat na ICQ ale ty neodpovidas ...

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 11/11/2006 :  20:47:07  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
Takže jsem začal oficiálně pracovat na tom že se naše "banda" oficiálně dá a zadá se do Skupiny Neošermu-

je tu však další věc.V poslední době jsem odešel od své dřevárenské bandy a začal jsem uvažovat že založim svojí vlastní-spočívá to ve skupině jenž by byla schopná bojovat na několika dřevárnách(Zlenice 2007,Bpa apod.). Velmi rád bych skupinu Neošermu zařadil i do této části,čím by jsme velmi pomohli i neošermu samotnému- trénink by se rozšířil na zbroje,středověké meče 11.stol,12.stol,13.stol a čínské bokeny.

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 12/11/2006 :  02:53:58  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
sem pro sefiku... ale nevim, jestli sezenu prachy na to vsechno vybaveni

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 12/11/2006 :  20:41:27  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

sem pro sefiku... ale nevim, jestli sezenu prachy na to vsechno vybaveni



zas tak náročné to naštěstí není.

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 13/11/2006 :  13:05:30  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
tak ma objednanou repliku LS z JAP... tak jsem zvedavej co to bude

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 13/11/2006 :  13:09:26  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
Takže situace vypadá takle:

1.český klub neošermu

Tréninky: Tělocvična se domlouvá.Jestli bude zadarmo,nebo jestli bude placená je zatím v otázkách.
Jednou týdně Sobota nebo neděle ..přesný čas : ?

Seskupení:Sidinus,Dromeddar,Pyskoun,Jorssk,Dreik(?)

Výzbroj,materiály: Kostýmy SW zaměření(většina již buduje),meče(mají všichni minimálně po jednom kusu).každý jedinec si spoří na své.Dotace nejsou.

Cíl:Duelové praktiky a možnost předvádění na Conech,čistě estetický zážitek)

Řád Křížových Cest.

Tréninky:-||- to stejné jako Neošerm akorát tréninky jsou 2 nebo až 3 týdně.Ve stejné tělocvičně..v sobotu a neděli na sebe navazují.

Seskupení: Sidinus,Dromeddar

Výzbroj: Podle povolání,stavové situace,majetkového zájmu
( Příklad:Kroužkové košile pro rytířský stolec,
Kožené brnění pro gardu,látkových oblečení pro domoobrany)
Tak jako tak každý člen(v podobě dotace) dostává Varkoč s označením řádu(obrázek brzy pošlu)
(dřevo dřevo dřevo..a spousta měkčení)
Jednoruční Meč je zde v podstatě základní zbraní,
Sekery,palcáty,štíty,luky...vše je poté pouze na majiteli.

Cíl: čistě zaměření na bitvy(dřevárny víceméně),výpomoc družinám
.

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 13/11/2006 :  14:55:57  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
No na ten trenik drevaren bych se nekdy stavil, kdybych mohl a nevadilo vam, ze jsem o chlup starsi nez vy a na kostymy jsem trochu lajdak :-)

Jinak o vikendu bych mozna mel tip na telocvicnu.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin

Edited by - Genagen on 13/11/2006 14:56:51
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 13/11/2006 :  19:47:11  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

No na ten trenik drevaren bych se nekdy stavil, kdybych mohl a nevadilo vam, ze jsem o chlup starsi nez vy a na kostymy jsem trochu lajdak :-)

Jinak o vikendu bych mozna mel tip na telocvicnu.



Tělocvičnu máme, na starší typy mě nevyděsíš:P:)

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 14/11/2006 :  09:51:04  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
No tak to uz se tesim :-) Ted jeste aby me nepotopilo me lajdactvi na kostymi a rekvizity :-)

Jinak nabidka na tip na telocvicnu zustava, kdyby se vam neco zvrtlo tak se preptam.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 14/11/2006 :  18:33:00  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

No tak to uz se tesim :-) Ted jeste aby me nepotopilo me lajdactvi na kostymi a rekvizity :-)

Jinak nabidka na tip na telocvicnu zustava, kdyby se vam neco zvrtlo tak se preptam.



To stejné potápí i mne,hlavně materiální zajištění kostýmu. Díky za tip

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 14/11/2006 :  20:39:34  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
To stejné potápí i mne,hlavně materiální zajištění kostýmu. Díky za tip

Ja mel na LARPech slusnej kostym jenom v pripade, kdyz jsem organizatory presvedcil, ze potrebujou do svyho setu samuraje :-)

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 15/11/2006 :  16:21:24  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

To stejné potápí i mne,hlavně materiální zajištění kostýmu. Díky za tip

Ja mel na LARPech slusnej kostym jenom v pripade, kdyz jsem organizatory presvedcil, ze potrebujou do svyho setu samuraje :-)



Já měl takové starořecké kožené trupové brnění,menší sukénku... a kulatý štít ..miluji když jsou povoleny kopí..

k tomu jsem vždy miloval kroužkové brnění,které jsem si neustýále půjčoval, spolus varkočem je nádherné.

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/11/2006 :  16:51:10  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
A pod tou sukenkou si nosil tanga co?

Jinak ja mam spis zajem o nauceni neo sermu na FX duely (radsi bez FX, nechci aby mi dopadli jako sidinovy). O klasickou drevarnu moc zajem nemam. Ale chtel bych se to ucit ne byt misto toho zmlacenej, vis sidine?
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 15/11/2006 :  17:31:55  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

A pod tou sukenkou si nosil tanga co?

Jinak ja mam spis zajem o nauceni neo sermu na FX duely (radsi bez FX, nechci aby mi dopadli jako sidinovy). O klasickou drevarnu moc zajem nemam. Ale chtel bych se to ucit ne byt misto toho zmlacenej, vis sidine?



sidinus se musel vybit... a odnesl si to ty

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 15/11/2006 :  18:32:24  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote

http://www.othoth.divisioncreative.com/LD3/1.html
Tady jsou účastníci LARPu ala "Nebezpečné známosti", doufám že budete taky tak vyfešákovaní :) (a že si třeba taky zasouložíte)

a jeden "bubák" na závěr :)



(čórnuto z hofylandu z klubu #6405 Dřevárny - Kostýmy na fantasy bitvy - hlavně inspirace ze zahraničí)
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 04/12/2006 :  14:20:53  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster
Tady jsou účastníci LARPu ala "Nebezpečné známosti", doufám že budete taky tak vyfešákovaní :) (a že si třeba taky zasouložíte)




Heh


Dávám sem nejbližší akce: 20.1.-20.1. ZKAPKO VIII http://zkapk.fantasyweb.info
Jedeme za Křížovou výpravu

17.3.-17.3. Troja Epilog

Jedeme za trojany

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 05/12/2006 :  16:28:07  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Dokud nezacnes lidi trenovat, tak ti na ty akce vsichni kalej .
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 05/12/2006 :  16:48:16  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
mluv za sebe ja uz sem si koupil mec a stit

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

appfis
New Member

101 Posts

Posted - 05/12/2006 :  18:44:05  Show Profile  Send appfis an ICQ Message Send appfis a Private Message  Reply with Quote
že vas to bavi ja s jorssem si budeme valet špek v pohodlny židly u PC kde mam solidni connect k netu a jistotu že se mě nestane fyzickej uraz navic nakej magor s cernym make-upem by mě mohl vyděsit

Appfis - Smuggler, Ace neutral Pilot - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Slunicko sedmitecne - Trader - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 05/12/2006 :  18:54:57  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
A Jorssk si k tomu hrani nasadi latexovou masku jesterky a az pujde kolem zrcadla, tak se sam sebe vyleka
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 05/12/2006 :  19:30:40  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

A Jorssk si k tomu hrani nasadi latexovou masku jesterky a az pujde kolem zrcadla, tak se sam sebe vyleka



lol, to by mu bylo podobny

Appfis> njn, ja ti kresilko neberu

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

appfis
New Member

101 Posts

Posted - 06/12/2006 :  12:08:38  Show Profile  Send appfis an ICQ Message Send appfis a Private Message  Reply with Quote
stou maskou to neni špatny napad někdo tu postoval CZ shop kde ty latexovi masky prodavali za vcelku solidni peniz a byla tam i maska mouchy si pak s jorsskem koupime webky a budeme kecat s těma maskama na xichtě

Appfis - Smuggler, Ace neutral Pilot - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Slunicko sedmitecne - Trader - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 22/01/2007 :  19:33:45  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Tak co - bude neco? :-)

BTW pro inspiraci - konkurz na akcni film: http://www.youtube.com/watch?v=JuMGxxP2gzU

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 23/01/2007 :  22:08:29  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Tak co - bude neco? :-)

BTW pro inspiraci - konkurz na akcni film: http://www.youtube.com/watch?v=JuMGxxP2gzU



a ty ses ten posledni?

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 20/04/2007 :  14:46:09  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
RvD2: Ryan vs. Dorkman 2, Starší, zkušenější, blyštivější :)
http://www.youtube.com/watch?v=-is63goeBgc&mode=related&search=
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 20/04/2007 :  16:05:58  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

RvD2: Ryan vs. Dorkman 2, Starší, zkušenější, blyštivější :)
http://www.youtube.com/watch?v=-is63goeBgc&mode=related&search=

ty efekty maj kluci vymakaný, super ... i kamera ujde jinak kvalitní souboj
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/04/2007 :  20:53:14  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
hh, hodne dobry :)

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 30/04/2007 :  08:58:31  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

RvD2: Ryan vs. Dorkman 2, Starší, zkušenější, blyštivější :)
http://www.youtube.com/watch?v=-is63goeBgc&mode=related&search=



sehranější a více filmovější :) Fakt jim to klukům sluší

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 01/05/2007 :  13:19:41  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Provozuje jeste nekdo FX-Neo serm nebo uz jste se na to vykaslali?


Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 02/05/2007 :  17:54:42  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
ono by to i slo, ale neni moc s kym :)

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 02/05/2007 :  20:58:27  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
takze se na to ostatni vyprdli

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 03/05/2007 :  15:51:05  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

takze se na to ostatni vyprdli



no po jorssikovi toho moc chtit nemuzes a vic lidi s FX neznam

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 03/05/2007 :  17:43:00  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Ja bych si na jeden trenink tydne cas vysetril. Tak dve tri hodinky za tyden se tomu daji venovat.

Naucit se zezacatku spravne drzeni pri sermu a tak .... at to nevypada ze to drzim jak panna vocas



Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 03/05/2007 :  18:30:21  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
a ses z Prahy? to je asi nejdulezitejsi :) ja myslim, ze bysme to se Sidinem obnovili a tu a tam by prisel nekdo dalsi :)

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 03/05/2007 :  19:15:33  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

a ses z Prahy? to je asi nejdulezitejsi :) ja myslim, ze bysme to se Sidinem obnovili a tu a tam by prisel nekdo dalsi :)



Jo jo z Prahy uz zase pochopitelne jsem.


Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 03/05/2007 :  20:29:31  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
no vyborne :) ted uz me jenom ujisti, ze nejsi nakej samuraj posledne sem pri boji s nekym takovym malem prisel o predni zuby :)

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 07/05/2007 :  00:00:18  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

no vyborne :) ted uz me jenom ujisti, ze nejsi nakej samuraj posledne sem pri boji s nekym takovym malem prisel o predni zuby :)



Ne ne samuraj nejsem ani nic takovyho. Chci se nejdriv neco naucit


Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 13/06/2007 :  19:04:26  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
Začíná nám opět sezona!!

Tentokrát ale již nikoliv jen tréninky reálného šermu ale i trocha toho točení.

Do dvou týdnu zde uvidíte první SW telenovelu "Esmeralda Vrací úder"
spolu s tím zde nabude první termín nově započaté FX sezony 2007!
(10 minutové spoty po třech částech- pokud se chtynou bude pokračování)

Zbývá 14 Dnů!

Haven and Hearth follower

Edited by - Sidinus on 13/06/2007 19:05:25
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 13/06/2007 :  19:21:13  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
pan varanek znovu dostane po zadku? (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 13/06/2007 :  20:04:31  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
lol, mslim, ze varan uz ma dost

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 17/06/2007 :  03:39:32  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hmm kdyz vidim ceny tech FX (skoro 4000) tak mne napada ze je lepsi investice takova japonska katana.. stoji stejne, vypada lip a je aspon funkcni ;-DD

http://www.repliky.info/Katana---hneda-prodlouzena-rukojet-%5Bwww_repliky_info%5D-photo-detail-A1046.jpg

.. ne vazne, to za ty leta co se FX sabery delaj neprisli na nejakou lepsi technologii? Vzdyt to vypada jak... no vazne hrozne. Ani za pasem se to nosit neda.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 17/06/2007 :  11:46:31  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

hmm kdyz vidim ceny tech FX (skoro 4000) tak mne napada ze je lepsi investice takova japonska katana.. stoji stejne, vypada lip a je aspon funkcni ;-DD

http://www.repliky.info/Katana---hneda-prodlouzena-rukojet-%5Bwww_repliky_info%5D-photo-detail-A1046.jpg

.. ne vazne, to za ty leta co se FX sabery delaj neprisli na nejakou lepsi technologii? Vzdyt to vypada jak... no vazne hrozne. Ani za pasem se to nosit neda.



nj ale za pořádnou katanu dáš i 60k to co je za 4k jsou šunky jen pro dekorační účely :)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/06/2007 :  14:31:08  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Mohu potvrdit, mám doma katanu v podobné ceně a je to šunt, není ani z oceli, ale nějakého žlutého kovu (ne, zlato to není), celé je to natřeno sand netopýřím sádlem, i když je pravda, že rukojeť i pochva jsou vyřezávány ze dřeva. Ale vzhledem k ostrosti by při útoku mohla sloužit spíš na umlácení než na sekání.

A když chceš kvalitní FXko, tak jsem tady někde dával odkaz na vylepšenou technologii, která nemá v čepeli žádnou elektroniku, všechno má v rukojeti včetně čočky a navíc má čepel odnímatelnou - a to co nabízejí je originál FXko (nakupují ve velkém) upravený jejich technologií.

Ono v Evropě nemůžeš chtít něco levněji než v USA, počítej s 50% nárustem ceny (Třeba UCS Millenium Falcon, co se bude od října prodávat v USA za 500 USD, bude v Evropě za 550 EUR, i když továrny na jeho výrobu jsou právě v Evropě). A když k tomu připočítáš ještě provizi prodejců a 19% DPH, tak skoro vyjde levnějc si do USA pro Falcona zaletět.

Jinak Quarte, za 40k katana je pořád strojová výroba - katana vyrobená tradiční metodou se pohybuje kolem 250k.

Edited by - Drizzt DoUrden on 17/06/2007 14:33:00
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 17/06/2007 :  15:41:16  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Mohu potvrdit, mám doma katanu v podobné ceně a je to šunt, není ani z oceli, ale nějakého žlutého kovu (ne, zlato to není), celé je to natřeno sand netopýřím sádlem, i když je pravda, že rukojeť i pochva jsou vyřezávány ze dřeva. Ale vzhledem k ostrosti by při útoku mohla sloužit spíš na umlácení než na sekání.

A když chceš kvalitní FXko, tak jsem tady někde dával odkaz na vylepšenou technologii, která nemá v čepeli žádnou elektroniku, všechno má v rukojeti včetně čočky a navíc má čepel odnímatelnou - a to co nabízejí je originál FXko (nakupují ve velkém) upravený jejich technologií.

Ono v Evropě nemůžeš chtít něco levněji než v USA, počítej s 50% nárustem ceny (Třeba UCS Millenium Falcon, co se bude od října prodávat v USA za 500 USD, bude v Evropě za 550 EUR, i když továrny na jeho výrobu jsou právě v Evropě). A když k tomu připočítáš ještě provizi prodejců a 19% DPH, tak skoro vyjde levnějc si do USA pro Falcona zaletět.

Jinak Quarte, za 40k katana je pořád strojová výroba - katana vyrobená tradiční metodou se pohybuje kolem 250k.


jo , ale ty by se u nás neprodaly :-) za 60k se už dá něco useknout

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Vegy
Starting Member

6 Posts

Posted - 25/06/2007 :  10:30:49  Show Profile  Visit Vegy's Homepage  Send Vegy an ICQ Message Send Vegy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sidinus

Začíná nám opět sezona!!

Tentokrát ale již nikoliv jen tréninky reálného šermu ale i trocha toho točení.

Do dvou týdnu zde uvidíte první SW telenovelu "Esmeralda Vrací úder"
spolu s tím zde nabude první termín nově započaté FX sezony 2007!
(10 minutové spoty po třech částech- pokud se chtynou bude pokračování)

Zbývá 14 Dnů!





Zdravim. Děláte jěšte ten neošerm, celkem bych do toho šel :)
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 25/06/2007 :  16:02:05  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
Stále děláme - máme rozjetý projekt se samostatnou SW akcí, budeme vás informovat.

Pokud má někdo zájem o FX šerm myslím že by nebylo od věci, udělat 3 nové tréninky přes prázdniny, jednalo by se o soboty a neděle. Tréninkový Areál by byl dopředu upřesněn , minimálně však hl.nádraží Prahy a odtut na místo minulých tréninků - rozbořenou stavbu v říčanech.






Dromie a Sid pozdravují ze Zlenic kde se zhostili nádherné role arabské, bohužel vypadá to že je to naše jediná fotka neb je hned po příjezdu.

http://cernesvedomi.rajce.idnes.cz/Zlenice_2007/images/DSC00519.JPG


btw jede někdo na festival fantazie?

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 25/06/2007 :  16:52:07  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
jj, pojedte na Festival fantazie!! www.festivalfantazie.cz - je to 10dni sci-fi a fantasy! nejlepsi akce roku v CR! Star wars je tam od 29.6. az 4.7.

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 25/06/2007 :  22:23:25  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden


A když chceš kvalitní FXko, tak jsem tady někde dával odkaz na vylepšenou technologii, která nemá v čepeli žádnou elektroniku, všechno má v rukojeti včetně čočky a navíc má čepel odnímatelnou - a to co nabízejí je originál FXko (nakupují ve velkém) upravený jejich technologií.




Doufám že tu větu o kvalitním FX nemyslíš vážně- jediné co jsem viděl byli kvalitní střepy a naprostá nespolehlivost během šermu.
Je hrozně pěkné že je to původní FX materiál ale po tom co dejmou základní diody přestává mít meč stabilitu v případě šermua celkového pohybu s mečem.To ještě nebudu jmenovat videa na kterých jsou záběry kdy tyto jak říkáš " kvalitní" FX svítili po čtvrtroce jen na dolejší část, ale to abych nehanil jen todle tak musím říci že je na youtube taky zachyceno hodně prasta kteří takle dokáží zruinovat i neupravený FX neméně obratně ( ale svojí pomocí, nejen užíváním).

Pokud máš někde ten odkaz na tu firmu velice rád bych se na ní podíval.

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 26/06/2007 :  00:58:34  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sidinus

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden


A když chceš kvalitní FXko, tak jsem tady někde dával odkaz na vylepšenou technologii, která nemá v čepeli žádnou elektroniku, všechno má v rukojeti včetně čočky a navíc má čepel odnímatelnou - a to co nabízejí je originál FXko (nakupují ve velkém) upravený jejich technologií.




Doufám že tu větu o kvalitním FX nemyslíš vážně- jediné co jsem viděl byli kvalitní střepy a naprostá nespolehlivost během šermu.
Je hrozně pěkné že je to původní FX materiál ale po tom co dejmou základní diody přestává mít meč stabilitu v případě šermua celkového pohybu s mečem.To ještě nebudu jmenovat videa na kterých jsou záběry kdy tyto jak říkáš " kvalitní" FX svítili po čtvrtroce jen na dolejší část, ale to abych nehanil jen todle tak musím říci že je na youtube taky zachyceno hodně prasta kteří takle dokáží zruinovat i neupravený FX neméně obratně ( ale svojí pomocí, nejen užíváním).

Pokud máš někde ten odkaz na tu firmu velice rád bych se na ní podíval.



Predbehnu Koudyho

asi myslel http://stores.ebay.com/Ultra-Sabers

Mohu vrele doporucit, je to o malicko drazsi nez bezne FX ale daleko lepsi.



Edited by - WanargiMort on 26/06/2007 01:00:02
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 26/06/2007 :  08:30:44  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Sidinus

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden


A když chceš kvalitní FXko, tak jsem tady někde dával odkaz na vylepšenou technologii, která nemá v čepeli žádnou elektroniku, všechno má v rukojeti včetně čočky a navíc má čepel odnímatelnou - a to co nabízejí je originál FXko (nakupují ve velkém) upravený jejich technologií.




Doufám že tu větu o kvalitním FX nemyslíš vážně- jediné co jsem viděl byli kvalitní střepy a naprostá nespolehlivost během šermu.
Je hrozně pěkné že je to původní FX materiál ale po tom co dejmou základní diody přestává mít meč stabilitu v případě šermua celkového pohybu s mečem.To ještě nebudu jmenovat videa na kterých jsou záběry kdy tyto jak říkáš " kvalitní" FX svítili po čtvrtroce jen na dolejší část, ale to abych nehanil jen todle tak musím říci že je na youtube taky zachyceno hodně prasta kteří takle dokáží zruinovat i neupravený FX neméně obratně ( ale svojí pomocí, nejen užíváním).

Pokud máš někde ten odkaz na tu firmu velice rád bych se na ní podíval.



Predbehnu Koudyho

asi myslel http://stores.ebay.com/Ultra-Sabers

Mohu vrele doporucit, je to o malicko drazsi nez bezne FX ale daleko lepsi.



Jo tyto! Tak to anooo :)
Myslel jsem krásné poničené čepele od gfx-studio které se tu také objevili na podobném principu.

Haven and Hearth follower

Edited by - Sidinus on 26/06/2007 08:33:16
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,33 seconds. on eygor Snitz Forums 2000