Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 SwgEmu
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 24/09/2012 :  01:04:17  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Tak Swgemu.com zije.
Server jeste nejede na ostro (bude wajp), maji hotovo tak 70% veci(nekde je tam seznam na webu, neni gcw a veci stim spojene, nektere term mise, classy co maj zvireci a robo pety+zvireci mounti, a jtl).

I tak je na serveru ve spicce kolem 2500 hracu.. klient lze sosnout na piratebay. zije to tam :) byl jsem se mrknout v kantine.. je tam snad vic lidi nez ve zlatejch dobach. Jen to jeste neni dolazene.. du za mos eisly zkusit sundat nakou tu jebku a ona me da IK (knockout) :-DD


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 29/05/2014 :  10:32:14  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
Uz to maj dost odladene. Povolani maj asi vsechny hotovy. Novacek dostane uz i konecne noobsky vozidlo do inventare na zacatek. Nedodelky tam sou a bude aj wajp, ale ten bud pokud nepujde zachranit DB pri updatu, nebo az bude kompletni hra (bez jtl), coz bud ebuh vi kdy :) .

Takze jestli se nekdo vraci, tak napiste "Pavell Chall" :)

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 30/09/2014 :  11:52:18  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Hraju to s přestávkama už dlouho. Jediné co se mi na celém projektu nelíbí je to, že engine a některé provozní skripty nejsou open-source ale proprietární. Jak víme ze zkušenosti, když je něco proprietární tak to slouží k vydělávání peněz. V budoucnu to nic dobréhé nepřinese.

Mám tam char Wyndia.

Edit: Přesunul jsem se na Tarkin server, jelikož koncept vypadá mnohem líp a ještě tam adminuje IHC member Skolten.

Wyndia Creel - Tarkin server


Edited by - Miky on 06/10/2014 09:24:28
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000