Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Figurky, komiksy a vše kolem Star Wars (nejen SWG)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 28/10/2006 :  07:54:16  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Nezvedli to? Mam pocit ze letecky to byvalo 8$
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 28/10/2006 :  09:35:47  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Blaznis? Jenom poslani Unleashed Figurky (ma pod kilo) me z USA prijde na 25-35 dolaru.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 30/10/2006 :  09:28:11  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Registered Air Mail (For International Orders) US$7.90 for up to 3 Jewel Case CD-ROMs,
or US$16.49 for any number of CD-ROMs (up to 1kg in weight) (This is about 10 Jewel Case CD-ROMs or 3 Boxed CD-ROMs)

ja tam vidim 8$ at delam co delam
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 30/10/2006 :  10:03:23  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Registered Air Mail (For International Orders) US$7.90 for up to 3 Jewel Case CD-ROMs,
or US$16.49 for any number of CD-ROMs (up to 1kg in weight) (This is about 10 Jewel Case CD-ROMs or 3 Boxed CD-ROMs)

ja tam vidim 8$ at delam co delam


já tam vidím že za 8 jsou max 3 cdčka :-)
edit: a tohle vypadá větší
edit2: a když toho objedná víc tak to bude ta těch 17. a ještě omezené jedním kg

Quartax Xarys - SWG.Eclipse

Edited by - Quartax on 30/10/2006 10:06:43
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 30/10/2006 :  10:36:17  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
podle me to vemou jako jednu pixlu a poslou za 8$
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 30/10/2006 :  22:45:28  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Co znamena jewel case? To vemou krabici od hry a manual, hodi to do kose a CDcka ti poslou jenom v plastove krabicce? Pak jo, to by poslani 3 mohlo byt 8dolaru.

Nevim, kde ctes ty udaje, pokud na americkem serveru, tak mozna, akorat ty obvykle nezasilaji software k nam - ja jedu pres www.cdromshop.com, kteri na tohle dlabou a tam je cena jak jsem napsal. Pokud tim myslels, ze na nekom chci vydelat, tim ze mu narazim postovne, tak to ne - naklady delim podle aktualni ceny.

Tady je odkaz primo na ty ceny:
http://www.cdromshop.com/cdshop/shipping/ship.html#outsideusandcanada

Edited by - Drizzt DoUrden on 30/10/2006 22:48:28
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 30/10/2006 :  23:30:58  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
ani ve snu jsem te nechtel narknout z toho, ze chces na nekom vydelat

ctu to na www.cdromshop.com, kdyz si neco vyberes a pak das checkout, tak tamsi vybiras zpusob dodani a tam je i 8$, platil jsem takhle SWG i JTL a oboje dorazilo v origos krabici a za 8$ za cca tyden.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 01/11/2006 :  11:48:13  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Takze lidi, na muj dotaz to zaradili do nabidky, je to tam ted k dispozici na preorder, takze kdo to bude chtit, v patek budu objednavat - do te doby mi sem napiste, kdo to opravdu chcete (vic nez pet kousku brat nebudu, na to nemam dost penez na uctu, cena u nic vychazi na 37.61 USD - nevim, pri prepoctu to pise 937 Kc, podle me by to melo byt kolem 836). Kouknete sami:
http://www.cdromshop.com/desc/p.023272810184.html

Cenu samozrejme rozdelim podle aktualnich nakladu (vypis z kreditky deleno poctem kusu hry). Samozrejme vezmu to nejlevnejsi mozne postovne, i tak by to tady mohlo byt snad zacatkem prosince.


Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 01/11/2006 :  12:42:07  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Vezmu si to jednou, jak sme se domluvily.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Zoltanus
Starting Member

26 Posts

Posted - 02/11/2006 :  08:53:49  Show Profile  Send Zoltanus an ICQ Message Send Zoltanus a Private Message  Reply with Quote
Zravim, pokud jeste zbyva nejaka ta krabice do tech avizovanych peti, tak bych jednu chtel taky.

Zoltanus Hrobnik-Rodian-smuggler-swg
Danargus-orc-shaman-WoW
Hrobnik-TR-sapper
Zoltak-assassin-AoC
Zoltak-pasák squigů-WHO
Sergej Hrobnik -rifleman-Fallen Earth

Edited by - Zoltanus on 02/11/2006 08:56:15
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 02/11/2006 :  09:19:49  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
velice pekny....dej te mi vedet jestli by bylo jedno volne mistecko na priobjednani.. dik

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 02/11/2006 :  19:28:12  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Takze zatim sou 4 krabice - Koudy, Unioner, Zoltanus, Enni. Jeste jedno misto. Nevim, jak se rozhodla moucha, kdyztak to pate vemu pro ni / nepochopil sem, jestli i Almych chce jeden kousek nebo ne.

Edited by - Drizzt DoUrden on 02/11/2006 19:31:01
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 02/11/2006 :  20:51:42  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
super, uz se tesim

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 03/11/2006 :  07:33:00  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Kdybys nasel jeste jedno misto, tak bych jeden kousek bral

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 03/11/2006 :  08:21:16  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Nechci diky
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 03/11/2006 :  10:04:27  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Hral nekdo tuhle hru?

http://www.youtube.com/watch?v=B3lJgQCUyj0


Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 03/11/2006 :  10:25:53  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Wanargi mám pocit že je to jen PS2/Xbox only .

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 03/11/2006 :  11:00:31  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
PS2 a GameCube only

Edited by - Almych on 03/11/2006 11:00:46
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 03/11/2006 :  11:33:06  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

Hral nekdo tuhle hru?

http://www.youtube.com/watch?v=B3lJgQCUyj0



Na playstnu sem ji hral ale nic moc je to takovy nemastny neslany
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 03/11/2006 :  19:49:12  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tak objednáno 5 kousků hry, 205 USD (zatím je tam jenom základní poštovné 16USD do jednoho kila, možná se to ještě zvedne mírně, podle aktuální váhy krabic se hrou). Pak sem napisu aktualni cenu, kolik mi to strhlo z účtu (platil jsem MasterCard, neměly by tam být žádné extra poplatky, jako v případě PayPalu, tam by si účtovali 5% k ceně). Doufejme, že dodrží cenu hry (u předobjednávky bylo uvedeno kolem 37.6 USD, starwarsshop to prodává za 39.99 USD)
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/11/2006 :  13:35:05  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Všichni, kdo se zajímáte o SW a historii Star Wars - asi nejlepší chronologie zpracovaná ke všemu, co k SW patří - jsou tam roky a události, co se v kterém roce stalo, včetně narození hlavních postav, komiksů a knížek, které se v tom daném roce odehrávají.

Já osobně si to jdu vytisknout, tohle za to stojí.

http://www.mts.net/~arphaxad/chronosw.html
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 13/11/2006 :  13:02:49  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
pekny.. :)

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/11/2006 :  14:42:06  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Takže, kdyby někdo chtěl, mám doma už ty figurky, o kterých jsem předtím psal - podle výpisu z účtu mi to strhli poměrem 42,86Kč za libru, cena jedné figurky byla (včetně podílu na poštovném) 19,29 libry, tedy 827Kč za figurku. Jo a jedná se o nové vydání ve válcové krabici (proti původním verzím je figurka uvnitř už sestavená, takže se dá vystavit přímo v tom průhledném válci.

http://www.rebelscum.com/swsaga/sw02unlvaderloose.jpg (1 kus)
http://www.rebelscum.com/swsaga/sw03unllukefront.jpg (1 kus)


Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 15/11/2006 :  11:24:05  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Takže, kdyby někdo chtěl, mám doma už ty figurky, o kterých jsem předtím psal - podle výpisu z účtu mi to strhli poměrem 42,86Kč za libru, cena jedné figurky byla (včetně podílu na poštovném) 19,29 libry, tedy 827Kč za figurku. Jo a jedná se o nové vydání ve válcové krabici (proti původním verzím je figurka uvnitř už sestavená, takže se dá vystavit přímo v tom průhledném válci.

http://www.rebelscum.com/swsaga/sw02unlvaderloose.jpg (1 kus)
http://www.rebelscum.com/swsaga/sw03unllukefront.jpg (1 kus)





Vydrzej ty figurky pad z policky?
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/11/2006 :  13:40:54  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
pri jejich cene sem to nezkousel - ale snad jo, neni to porcelan, ale tvrzeny plast. Jinak v tom plastovem valci, nevim, jestli by to prezil ten valec, figurka uvnitr urcite.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/11/2006 :  16:25:53  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Takže, kdyby někdo chtěl, mám doma už ty figurky, o kterých jsem předtím psal - podle výpisu z účtu mi to strhli poměrem 42,86Kč za libru, cena jedné figurky byla (včetně podílu na poštovném) 19,29 libry, tedy 827Kč za figurku. Jo a jedná se o nové vydání ve válcové krabici (proti původním verzím je figurka uvnitř už sestavená, takže se dá vystavit přímo v tom průhledném válci.

http://www.rebelscum.com/swsaga/sw02unlvaderloose.jpg (1 kus)
http://www.rebelscum.com/swsaga/sw03unllukefront.jpg (1 kus)





Vydrzej ty figurky pad z policky?


chces chystat pasti na spolubydlici?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/11/2006 :  16:48:57  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Si je tam prilep vterinakem a nebudou ti padat .
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 15/11/2006 :  18:23:47  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Takže, kdyby někdo chtěl, mám doma už ty figurky, o kterých jsem předtím psal - podle výpisu z účtu mi to strhli poměrem 42,86Kč za libru, cena jedné figurky byla (včetně podílu na poštovném) 19,29 libry, tedy 827Kč za figurku. Jo a jedná se o nové vydání ve válcové krabici (proti původním verzím je figurka uvnitř už sestavená, takže se dá vystavit přímo v tom průhledném válci.

http://www.rebelscum.com/swsaga/sw02unlvaderloose.jpg (1 kus)
http://www.rebelscum.com/swsaga/sw03unllukefront.jpg (1 kus)





Vydrzej ty figurky pad z policky?


chces chystat pasti na spolubydlici?


Proc ne staci pod urcitou vec nastrazit mensi naloz a smerovat vybuch tak aby se dana vec neposkodila.
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 16/11/2006 :  00:15:26  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Případného zloděje nabodne okolo letící Vader na bakelitové kladlo.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 16/11/2006 :  12:51:57  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

Případného zloděje nabodne okolo letící Vader na bakelitové kladlo.



Nekde sem cet o super autu. Priblizi se zlodej autak ho varuje kdyz se do nej pusti a neprestane tak mu da mensi elektrickej vyboj a kdyz ho ani to neodradi tak dole na podlaze sou takovy sikovny dvojity macety a ty se diky stlacenymu vzduchu vymrstej a useknou mu hnaty.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 16/11/2006 :  14:31:03  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jo a pak te zazaluji za ublizeni na zdravi, dostanes pet let natvrdo a nikdo se nebude ptat, ze ten hajzlik chtel ukrast tvoje auto. Podobne jako u toho manika, ktery si podomacky delanou pasti chtel chranit svoji chatu proti vykradeni - kdyz to zranilo zlodeje, tak vinny je ten, co chtel jenom chranit svuj majetek. Ja bych takovym parchantum sekal okamzite ruce, stejne kradou jenom proto, aby meli na chlast a na cigarety (jine je to u lidi, kteri ukradnou chleba v obchode, protoze maji hlad).

Jinak podobne auto bylo tusim v Robocopovi 1, ale tam to zlodeje zrovna usmazilo.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 16/11/2006 :  17:01:11  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Jo a pak te zazaluji za ublizeni na zdravi, dostanes pet let natvrdo a nikdo se nebude ptat, ze ten hajzlik chtel ukrast tvoje auto. Podobne jako u toho manika, ktery si podomacky delanou pasti chtel chranit svoji chatu proti vykradeni - kdyz to zranilo zlodeje, tak vinny je ten, co chtel jenom chranit svuj majetek. Ja bych takovym parchantum sekal okamzite ruce, stejne kradou jenom proto, aby meli na chlast a na cigarety (jine je to u lidi, kteri ukradnou chleba v obchode, protoze maji hlad).

Jinak podobne auto bylo tusim v Robocopovi 1, ale tam to zlodeje zrovna usmazilo.


Souhlasim stebou a v Robocopovi to bylo a udalo to znej peknej skvarek.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 16/11/2006 :  18:43:24  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Jo a pak te zazaluji za ublizeni na zdravi, dostanes pet let natvrdo a nikdo se nebude ptat, ze ten hajzlik chtel ukrast tvoje auto. Podobne jako u toho manika, ktery si podomacky delanou pasti chtel chranit svoji chatu proti vykradeni - kdyz to zranilo zlodeje, tak vinny je ten, co chtel jenom chranit svuj majetek. Ja bych takovym parchantum sekal okamzite ruce, stejne kradou jenom proto, aby meli na chlast a na cigarety (jine je to u lidi, kteri ukradnou chleba v obchode, protoze maji hlad).

Jinak podobne auto bylo tusim v Robocopovi 1, ale tam to zlodeje zrovna usmazilo.


kradou že mají hlad hmm ale ten kdo krade na chlast má žízeň a ten kdo krade na cigára má absťák tak co snima hlad je vlastně taky absŤák ne a chleba je ta největší droga (někde jsem o tom četl článek)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/11/2006 :  18:52:18  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No ale kdyz se nenajis tak chcipnes kdyz nebudes kourit tak je to ok, a to same s chlastem.
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 16/11/2006 :  22:18:07  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

No ale kdyz se nenajis tak chcipnes kdyz nebudes kourit tak je to ok, a to same s chlastem.



kdyz nebudes chlastat=pit, tak zemres driv nez hlady

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 19/11/2006 :  16:33:17  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Nevim jesi to tu uz nekde bylo ale tento projekt nevypada vubec spatne.http://galaxie.name/clanky/368.php
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 23/11/2006 :  17:17:04  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Takže, pro všechny, co si u mě zamluvili tu kolekci Best of Star Wars. Právě mi přišel mail, že to bylo odesláno. Jakmile mi přijde výpis, tak řeknu i přesnou částku, kterou si strhli (mělo to být 205 USD, tak uvidíme, jak to přepočítali - nechci na tom vydělávat, pro každého jen skutečné náklady plus podíl na poštovném z Kanady a co bude stát poštovné k vám (pokud si to přijedete vyzvednout osobně, tak to poslední odpadá, jsem z Uherského Hradiště) - měli bychom se vlézt do tisícovky (v přepočtu to bylo 37 USD, oni tam měli uvedených 937 Kc, ale mě to vyšlo podle současného kurzu kolem 814Kč bez poštovného (asi jim to přepočítává podle pár roků starého kurzu) - důležitá je celková částka a ta byla placena v dolarech.

Takže mi na mail lordvader@email.cz posilejte svoje adresy (nebo treba cizi, proste kam to chcete poslat) - melo by to tady byt do 7-9 dnu, doufejme, ze se to nezdrzi na celnici a doufam ze k tomu na celnici nenapari clo a DPH.

To Quartax: si delej srandu z plasteliny...

Edited by - Drizzt DoUrden on 23/11/2006 19:54:09
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 23/11/2006 :  19:03:54  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Takže, pro všechny, co si u mě zamluvili tu kolekci Best of Star Wars. Právě mi přišel mail, že to bylo odesláno. Jakmile mi přijde výpis, tak řeknu i přesnou částku, kterou si strhli (mělo to být 205 USD, tak uvidíme, jak to přepočítali - nechci na tom vydělávat, pro každého jen skutečné náklady plus podíl na poštovném z Kanady a co bude stát poštovné k vám (pokud si to přijedete vyzvednout osobně, tak to poslední odpadá, jsem z Uherského Hradiště) - měli bychom se vlézt do tisícovky (v přepočtu to bylo 37 USD, oni tam měli uvedených 937 USD, ale mě to vyšlo podle současného kurzu kolem 814Kč bez poštovného (asi jim to přepočítává podle pár roků starého kurzu) - důležitá je celková částka a ta byla placena v dolarech.

Takže mi na mail lordvader@email.cz posilejte svoje adresy (nebo treba cizi, proste kam to chcete poslat) - melo by to tady byt do 7-9 dnu, doufejme, ze se to nezdrzi na celnici a doufam ze k tomu na celnici nenapari clo a DPH.


kua 937 USD to je ale mastná hra :-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 23/11/2006 :  23:11:05  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
koudy rika se si delej prdel s plasteliny ne srandu
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 24/11/2006 :  08:21:39  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

koudy rika se si delej prdel s plasteliny ne srandu


vona taková Ynteligentní plastelína je taky pěkně mastná :-)
a je jí víc druhů takže když mi jí koudák pošle tak si z toho klidně prdel udělám :-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 24/11/2006 :  09:59:16  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Jorssk

koudy rika se si delej prdel s plasteliny ne srandu


vona taková Ynteligentní plastelína je taky pěkně mastná :-)
a je jí víc druhů takže když mi jí koudák pošle tak si z toho klidně prdel udělám :-)

jj yinteligentní plastelína rulez
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 24/11/2006 :  10:48:47  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Jorssk

koudy rika se si delej prdel s plasteliny ne srandu


vona taková Ynteligentní plastelína je taky pěkně mastná :-)
a je jí víc druhů takže když mi jí koudák pošle tak si z toho klidně prdel udělám :-)

jj yinteligentní plastelína rulez


hele ty seš nějakej suterén co že víš jaký Y tam napsat ?

Quartax Xarys - SWG.Eclipse

Edited by - Quartax on 24/11/2006 10:50:20
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 24/11/2006 :  11:30:22  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Jorssk

koudy rika se si delej prdel s plasteliny ne srandu


vona taková Ynteligentní plastelína je taky pěkně mastná :-)
a je jí víc druhů takže když mi jí koudák pošle tak si z toho klidně prdel udělám :-)

jj yinteligentní plastelína rulez


hele ty seš nějakej suterén co že víš jaký Y tam napsat ?

si piš, že jsem suterén!!! da best !!!1!1!1!oneoneone
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 24/11/2006 :  12:32:19  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Nojo, mouchy....
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 26/11/2006 :  17:45:19  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
hele na gamezone uz prodavaji forces of corruption!

http://gamezone.funstore.cz/product_info.php/cPath/21_30/products_id/4997
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 26/11/2006 :  18:06:32  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

hele na gamezone uz prodavaji forces of corruption!

http://gamezone.funstore.cz/product_info.php/cPath/21_30/products_id/4997


Empire at War je stejne nesmysl :)

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 26/11/2006 19:13:12
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 26/11/2006 :  20:09:26  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Jorssk

hele na gamezone uz prodavaji forces of corruption!

http://gamezone.funstore.cz/product_info.php/cPath/21_30/products_id/4997


Empire at War je stejne nesmysl :)

hele to s tím torentem bylo lepší
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 26/11/2006 :  20:14:14  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Jorssk

hele na gamezone uz prodavaji forces of corruption!

http://gamezone.funstore.cz/product_info.php/cPath/21_30/products_id/4997


Empire at War je stejne nesmysl :)

hele to s tím torentem bylo lepší


to jo ale jeste by me za to nekdo zabanoval :))))

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 26/11/2006 20:14:52
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 26/11/2006 :  21:13:29  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Carmaxi, prave sis zablokoval svou poznamkou pristup ke zbytku Hvezdne brany...
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 26/11/2006 :  23:39:27  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Carmaxi, prave sis zablokoval svou poznamkou pristup ke zbytku Hvezdne brany...


clovek uz nemuze ani vyjadrit vlastni nazor na naprostou demenci vyvojaru pri navrzich a tvorbe map, ktery jsou maly, nudny a bez jakyhokoliv napadu, bitvy, ktere maji se star wars spolecneho asi jen tolik, ze na jedne strane jsou stormtrooperi a na druhe rebelove (vazne, kdo videl, ze na hothu bojuje na kazde strane 15 jednotek? ) a na konec kampane za imperium, kdy muzu Death Starem znicit vsechny planety a dokoncit tak hru behem kolika, 30 minut? Asi si vyvojari uvedomovali, ze ty pozemni bitvy nikoho nebavi, tak nam to aspon urychlili Jediny, co je tam fakt povedeny, jsou ty vesmirny bitvy. Tezko uverit tomu, ze v tom maji prsty stejni lidi, co udelali Command & Conquer. U kazdyho dilu od Red Alert 1 jsem dohral obe kampane a pak si jeste dloouho hral jen tak skirmishe, tady jsem to vypl po tom, co jsem dohral (nebo ke konci spis dosimuloval ) kampan za imperium a uz jsem to od te doby nikdy nezapl.. Vlastne jo, jednou jsem si rekl, ze me to treba chytne za rebely, kdyz tam bude nejakej pribeh... Nechytlo..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 26/11/2006 23:47:04
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,36 seconds. on eygor Snitz Forums 2000