Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Figurky, komiksy a vše kolem Star Wars (nejen SWG)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 27/11/2006 :  04:04:48  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No ona s tou hvezdou smrti to neni zase takova prdel jak tu pises. Sice znicis planetu, ale tu vesmirnou bitvu musis taky vyhrat. A kdyz maji vic jednotek ve vesmiru nez na planete, tak je to taky zahul. Ocenit se musi taky celkovy styl hry, kdy mas hru rozdelenou na bitvy ve vesmiru na zemi a pak na pohled na galaxii kde se o vsechno staras. V dataci mas pak vsechny tydle tri veci jeste vice propracovane a pribydou ti nove moznosti jak ovladnou planetu. Napr. korupce.
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 27/11/2006 :  17:32:21  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
no ono zase ti stacej dva-tri ISD na jakoukoliv bitvu a kdyz k tomu mas DS tak mas jeste dva Victory a jeste neco a i kdyby vyhrali tak ti to nestihnou znicit do minuty a pul a tu planetu stejne znicis ...

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 27/11/2006 :  17:59:26  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

no ono zase ti stacej dva-tri ISD na jakoukoliv bitvu a kdyz k tomu mas DS tak mas jeste dva Victory a jeste neco a i kdyby vyhrali tak ti to nestihnou znicit do minuty a pul a tu planetu stejne znicis ...


presne tak, a vyrobit si par ISDcek taky neni moc velkej problem. A jen abyste nerekli, ze to je kvuli tomu, ze jsem to hral na easy, tak jsem to dohral na hard.

quote:
Originally posted by Jorssk

Ocenit se musi taky celkovy styl hry, kdy mas hru rozdelenou na bitvy ve vesmiru na zemi a pak na pohled na galaxii kde se o vsechno staras. V dataci mas pak vsechny tydle tri veci jeste vice propracovane a pribydou ti nove moznosti jak ovladnou planetu. Napr. korupce.


Ocenit se to mozna musi, ale bitvy na planetach jsou naprosto nesmyslny a nudny. Mod starani se o galaxii je fajn, to nepopiram, ale teda to, ze muzu na planete postavit 10 typu budov, to me taky moc neodvaze..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 27/11/2006 18:01:33
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 27/11/2006 :  23:04:44  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Cekam na original, tak uvidim, jestli me to oslovi.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 04/12/2006 :  06:52:30  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Heleme ho http://chcihry.cz/index.php?id=2469&uid=o9aus7qo

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 04/12/2006 :  15:51:44  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Mno, zasíláme do 17 dní a ta cena...
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 04/12/2006 :  16:51:33  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
Tak dneska mi dorazila PREKRASNA helma Jango Fetta az ji na fotim, tak sem hodim fotky :) potrebuje jeste dodelat par vychytavek, ale je krasna

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 04/12/2006 :  19:44:56  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

Tak dneska mi dorazila PREKRASNA helma Jango Fetta az ji na fotim, tak sem hodim fotky :) potrebuje jeste dodelat par vychytavek, ale je krasna


jeste aby pekna nebyla... za tu cenu...

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 05/12/2006 :  22:49:56  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tohle si nemuzu nechat ujit, na par minut to ze me fakt vyrazilo dech. Pote co Cade Skywalker prisahal, ze nikdy uz do ruky lightsaber nevezme, na nej zautocil Sith. Jak to nakonec dopadlo, je na obrazku

http://i57.photobucket.com/albums/g235/PeterKoudy/blz23.jpg?t=1165355178

Btw jak vzdycky dokazou skoncit v tom nejlepsim, to nechapu - a ted cely mesic cekat na pokracovani...
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 07/12/2006 :  17:32:36  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Vysla u nas nova SW kniha!

Posledního listopadového a poněkud sychravého dne byla na náš trh vržena další Star Wars kniha v češtině od nakladatelství Egmont – Yoda: Temné setkání. Jedná se o klonoválečný román spisovatele Seana Stewarta z víceméně jediského prostředí, ale mimo chrám Jedi se v něm podíváme i na další místa, z nichž nejpozoruhodnější je asi planeta Vjun, skrz naskrz prolezlá temnou stranou Síly. A právě na Vjunu sídlí v této době hrabě Dooku, který, světe div se, pošle svému bývalému mistrovi vzkaz, že by se s ním rád sešel a jednal o příměří. Tomu samozřejmě nikdo nevěří, ale dokud exituje byť jen nepatrná šance na to přivést zbloudilého hraběte zpátky mezi jediské ovečky, Yoda je odhodlán ji využít – a tak se on, mistři Jedi Jai Maruk a Maks Leem a jejich padawani Tallisibeth Enwandung-Esterhazy, zvaná Stopařka, a Whie Malreaux, který se na Vjunu narodil, vydávají za Dookuem. V cestě jim však stojí Dookuova učednice Asajj Ventress, která si nechce nechat ujít příležitost donést svému mistrovi Yodovu hlavu na stříbrném podnosu, a jen Síla ví, jaké motivy skrývá sám hrabě...

Kniha je k mání v obchodech za cenu 269 CZK, případně si ji můžete objednat přímo u Egmontu za poněkud výhodnější cenu. Přejeme příjemné počtení :-)

(prevzato z CSWU)


Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 07/12/2006 :  18:28:32  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
uz to mam precteny..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 07/12/2006 :  20:24:14  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
http://www.rebelscum.com/toys2006/WCC23-020.jpg

Tohle bych chtěl mít doma..
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 08/12/2006 :  02:55:58  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
ROFL s tohodle videa sem fakt nemoh . Je delany pomoci figurek se Star Wars a je fakt funny. Takze jsem nevedel jestli to hodit do topicu pro zasmati nebo sem . Mrknete na revenge of the yoda .

http://www.youtube.com/watch?v=Iio5jNOVC0A&NR
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 09/12/2006 :  18:48:22  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Naposled jsem něco objednal pro víc lidí - z Kanady balíček odešel 23.11.2006, doba dodání 7-9 pracovních dní (asi tím myslí do vyspělých zemí), zatím mi ještě nic nedošlo. Na můj dotaz mi odpověděli, že nemají možnost sledovat zásilku jakmile opustí území Kanady. Takže buď mi to někdo ukradl na poště (a nevím koho budu žalovat, 5000 je v .....), nebo to leží na celnici a ti neschopní mamlasi (koho nevzali ani na policajta, ten jde dělat celníka) nejsou schopni k tomu spočítat clo, nebo zafungovala intervence nějakého prodejce, kterému to přijde až za dva týdny a jeho známý celník to tam schválně drží.

Nejhorší je že se nemám na koho obrátit, obchod to v pořádku vyexpedoval, kdyby to šlo kurýrem tak to bude o něčem jiném, ale 75 USD za poštovné nevím jestli by moc potěšilo.

Takže pokud někdo chce odstoupit od objednávky, je to na vás, jenom mi dejte vědět, snad to někde na trhu pod cenou prodám, pokud to teda vůbec dojde. Holt budu muset těch 5k ušetřit někde jinde (hmm, na jak dlouho to jsou poplatky do SWG?). Sorry za průtahy, není to způsobeno mou neschopností (i když třeba DVDčka pro Unionera jsou, že?)

Edited by - Drizzt DoUrden on 09/12/2006 18:50:59
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 09/12/2006 :  19:30:00  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
di se zeptat na postu jestli to tam nelezi, uz se mi stalo, ze najek zapomeli hodit listek o ulozeni zasilky do schranky
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 11/12/2006 :  10:35:34  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

di se zeptat na postu jestli to tam nelezi, uz se mi stalo, ze najek zapomeli hodit listek o ulozeni zasilky do schranky


u nás s tim přiede chlap v autě před dům, chvíli tam parkuje a pak jede pryč, a to sem byl doma
edit: ale druhej den přinese pošťačka lístek (dům uzamčen)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse

Edited by - Quartax on 11/12/2006 10:36:10
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 11/12/2006 :  10:46:10  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Naposled jsem něco objednal pro víc lidí - z Kanady balíček odešel 23.11.2006, doba dodání 7-9 pracovních dní (asi tím myslí do vyspělých zemí), zatím mi ještě nic nedošlo. Na můj dotaz mi odpověděli, že nemají možnost sledovat zásilku jakmile opustí území Kanady. Takže buď mi to někdo ukradl na poště (a nevím koho budu žalovat, 5000 je v .....), nebo to leží na celnici a ti neschopní mamlasi (koho nevzali ani na policajta, ten jde dělat celníka) nejsou schopni k tomu spočítat clo, nebo zafungovala intervence nějakého prodejce, kterému to přijde až za dva týdny a jeho známý celník to tam schválně drží.

Nejhorší je že se nemám na koho obrátit, obchod to v pořádku vyexpedoval, kdyby to šlo kurýrem tak to bude o něčem jiném, ale 75 USD za poštovné nevím jestli by moc potěšilo.

Takže pokud někdo chce odstoupit od objednávky, je to na vás, jenom mi dejte vědět, snad to někde na trhu pod cenou prodám, pokud to teda vůbec dojde. Holt budu muset těch 5k ušetřit někde jinde (hmm, na jak dlouho to jsou poplatky do SWG?). Sorry za průtahy, není to způsobeno mou neschopností (i když třeba DVDčka pro Unionera jsou, že?)



Hehe aspon neco, ale kdo si pocka ten se docka.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 11/12/2006 :  10:56:15  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
hele co jsem objevil, kvalita asi nic moc, zase je jich hodne za malo penez
http://www.thinkgeek.com/geektoys/plush/83c5/
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 11/12/2006 :  11:52:34  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tak sem volal na postu, nic tam pro me nelezi.

Jo, autem to obvykle taky privezou, akorat doma byva porad nekdo doma, takze by mi to vzali. Podle meho nazoru to fakt lezi nekde na celnici a ti debilove nevi co s tim.
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 11/12/2006 :  11:57:19  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Tak sem volal na postu, nic tam pro me nelezi.

Jo, autem to obvykle taky privezou, akorat doma byva porad nekdo doma, takze by mi to vzali. Podle meho nazoru to fakt lezi nekde na celnici a ti debilove nevi co s tim.



To nevadi, pristi rok jsou taky vanoce.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 11/12/2006 :  12:53:05  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Tak sem volal na postu, nic tam pro me nelezi.

Jo, autem to obvykle taky privezou, akorat doma byva porad nekdo doma, takze by mi to vzali. Podle meho nazoru to fakt lezi nekde na celnici a ti debilove nevi co s tim.



To nevadi, pristi rok jsou taky vanoce.


No pokud to není proclený z toho obchodu(Nějakej FORM3A či co) tak si to musíš proclít sám :-) zavolej na celnici a budou asi chtít nějakej formuláš vypnit

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 11/12/2006 :  13:17:22  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
To mi rikas brzo Jak mam vedet na jake celnici se to nachazi? Jak se mam dopatrat kam zavolat?

Edited by - Drizzt DoUrden on 11/12/2006 13:24:29
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 11/12/2006 :  13:25:22  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

To mi rikas brzo


já sem si svýho času nechal něco poslat z usa ale šlo to fedexem tak tam si to proclili sami.
bych jim tam cinknul? a uslyšíš, třeba si už na balíčku pochutnávají myši v celním skladu

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 11/12/2006 :  13:30:52  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

To mi rikas brzo


já sem si svýho času nechal něco poslat z usa ale šlo to fedexem tak tam si to proclili sami.
bych jim tam cinknul? a uslyšíš, třeba si už na balíčku pochutnávají myši v celním skladu


Informace z oblasti celní a daňové problematiky jsou poskytovány v pracovní dny od 9.00 do 15.00
Ústně
JUDr. Karel NEUBAUER
Tel: +420261332104


Bc. Maik KŘTĚN
Tel: +420261331922


Hana JURSÍKOVÁ
Tel: +420261332225


Bc. Jiří BARTÁK ( tiskový mluvčí )
Tel: +420261331921


Písemně
E - mail
informace@cs.mfcr.cz

asi bych jim mailnul nebo hledej na webu Min, Financí :)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse

Edited by - Quartax on 11/12/2006 13:33:37
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 11/12/2006 :  13:40:07  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Takže jsem volal na místní pobočku pošty, Generální ředitelství cel (odtamtud mě dali číslo na nějakou Smíchovskou Vyměňovací poštu), kde mi to hledali v počítači, a nikde nic není - a když jsem se jich ptal, kde by to ještě mohlo být, tak mi ta paní řekla, že buď u nich (kde teda nic nemají), nebo mi to šlo přímo, ale to by také měla v počítači. Tak nevím, asi to poslali přímo do Čečenska :o(

A šlo to přes Air Mail (Security Registered Air Mail).

Edited by - Drizzt DoUrden on 11/12/2006 13:41:11
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 11/12/2006 :  14:03:21  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
nema to nejakej soused doma? to se mi stalo, kdyz jsem objednaval SWG
mesic jsem cekal a furt nic, po mesici se ozvala sousedka, ze ji doma lezi nejaka krabice pro me, jsem myslel ze budu vrazdit
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 11/12/2006 :  15:50:44  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Takže jsem volal na místní pobočku pošty, Generální ředitelství cel (odtamtud mě dali číslo na nějakou Smíchovskou Vyměňovací poštu), kde mi to hledali v počítači, a nikde nic není - a když jsem se jich ptal, kde by to ještě mohlo být, tak mi ta paní řekla, že buď u nich (kde teda nic nemají), nebo mi to šlo přímo, ale to by také měla v počítači. Tak nevím, asi to poslali přímo do Čečenska :o(

A šlo to přes Air Mail (Security Registered Air Mail).


takže pokud ti to nedošlo tak to asi reklamuj u tý firmy co to posílala (kdes to koupil) převzetí si nikde nepodepsal takže by měli oni tu zásilku vyreklamovat u svojí pošty.

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 11/12/2006 :  16:31:42  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jo, to mi napsali, ze aby se o to jejich posta zacala zajimat, musi ubehnout minimalne 30 dni.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 11/12/2006 :  19:48:08  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Jo, to mi napsali, ze aby se o to jejich posta zacala zajimat, musi ubehnout minimalne 30 dni.


škoda žes to neplatil přes paypal, tam by šly ty prachy krásně stopnout :(

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/12/2006 :  21:28:50  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Kdyz jsem si tenkrat objednaval JTL tak mi s celnice normalne volali ze to tam mam.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/12/2006 :  14:08:13  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Takže, pro všechny, co zajímají Unleashed figurky (tzn. mě a Jorsska) - konečně se objevily screeny nové Unleashed figurky. Sice je to jak se očekávalo jen předělávka starší figurky (já jsem osobně počítal s předělávkou Shock Troopera, nakonec se jedná o předělávku Stormtroopera, kterou Jorssik dostane k vanocum :o) Ale musím říct, že se docela povedl, i když stejný kus zdi, stejné výstřely, vše jen v jiné barvě, jsou mírně odfláknuté, mohli aspoň změnit příslušenství.

http://www.rebelscum.com/toys2006/sw06UNLshadowstorm1.jpg

Jo a navíc vyjdou ve válcových obalech znovu Anakin a Obi-Wan z EIII (Lava Duel).

Edited by - Drizzt DoUrden on 14/12/2006 22:19:05
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/12/2006 :  14:11:47  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jo a ještě odkaz na nové Star Wars matrjošky :o)

http://chinese-starwars.com/chineseforum/viewtopic.php?p=67511#67511
Go to Top of Page

appfis
New Member

101 Posts

Posted - 12/12/2006 :  14:20:43  Show Profile  Send appfis an ICQ Message Send appfis a Private Message  Reply with Quote
tak kupil bych ho že ale vzhledem ktemu že se chci mrknout do SWG tak nekoupim+ted sem si kupoval par action figurek

Appfis - Smuggler, Ace neutral Pilot - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Slunicko sedmitecne - Trader - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/12/2006 :  15:02:59  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
A co Leia a R2-D2 Animated? Už tě přestali bavit a prodáš mi je pod cenou???
Go to Top of Page

appfis
New Member

101 Posts

Posted - 12/12/2006 :  17:11:35  Show Profile  Send appfis an ICQ Message Send appfis a Private Message  Reply with Quote
neprodam, nemam ty sem si chtěl koupit za ty rpachy co etd mam na SWG :) pokud SWG neklapne(stale bdue padat) tak valim kupovat Leiu a r2

Appfis - Smuggler, Ace neutral Pilot - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Slunicko sedmitecne - Trader - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 14/12/2006 :  22:17:59  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
http://www.collectinghq.com/im/0008317.jpg

Edited by - Drizzt DoUrden on 15/12/2006 09:47:19
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 14/12/2006 :  23:24:17  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
lol, to je divny... proc je ten mec tak kratky? meli tam namontovat FX

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/12/2006 :  09:46:48  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Holt myši ho mají krátkého...
Go to Top of Page

appfis
New Member

101 Posts

Posted - 15/12/2006 :  15:03:22  Show Profile  Send appfis an ICQ Message Send appfis a Private Message  Reply with Quote
koudy!!! to musiš mit!! až to budeš mit skočim na vlak a svezu se do praglu!! to chci vidět :D takova lampička na usinani

Appfis - Smuggler, Ace neutral Pilot - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Slunicko sedmitecne - Trader - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/12/2006 :  17:13:40  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
tak toho mickey mouse bych bral
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/12/2006 :  20:02:41  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Az na to, ze az do Praglu dojedes, tak budes ode me presne 350 km daleko - budes potrebovat mooc dobry dalekohled, abys dohledl az na "lampicku".
Go to Top of Page

appfis
New Member

101 Posts

Posted - 15/12/2006 :  21:47:25  Show Profile  Send appfis an ICQ Message Send appfis a Private Message  Reply with Quote
shit! wtf? stěhuješ se bliž k přerovu?? ot nemusiš ale dik ušetřim za jizdny

Appfis - Smuggler, Ace neutral Pilot - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Slunicko sedmitecne - Trader - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/12/2006 :  23:45:11  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
To bude asi tim, ze sem nikdy v Praglu nebydlel...
Go to Top of Page

appfis
New Member

101 Posts

Posted - 16/12/2006 :  10:05:00  Show Profile  Send appfis an ICQ Message Send appfis a Private Message  Reply with Quote
a tak to maš jedno ja myslel že jo

Appfis - Smuggler, Ace neutral Pilot - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Slunicko sedmitecne - Trader - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/12/2006 :  22:44:40  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja bydlim v praze kozichaci.
Go to Top of Page

appfis
New Member

101 Posts

Posted - 17/12/2006 :  12:23:19  Show Profile  Send appfis an ICQ Message Send appfis a Private Message  Reply with Quote
a budeš si kupovat "lampičku" ????

Appfis - Smuggler, Ace neutral Pilot - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Slunicko sedmitecne - Trader - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/12/2006 :  21:35:34  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Kdy bude foto te mando helmy, kterou si tu nekdo kupoval?
Go to Top of Page

appfis
New Member

101 Posts

Posted - 18/12/2006 :  08:23:58  Show Profile  Send appfis an ICQ Message Send appfis a Private Message  Reply with Quote
ty už davno sou jorssku :D ale stejně bez armoru vypadaš jak pošuk

Appfis - Smuggler, Ace neutral Pilot - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Slunicko sedmitecne - Trader - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 18/12/2006 :  08:37:11  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by appfis

ty už davno sou jorssku :D ale stejně bez armoru vypadaš jak pošuk

fakt? Me taky unikly, prosim o repete.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 18/12/2006 :  12:48:15  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Nevím jestli to znáte, ale dneska jsem v Prioru (Tesco) viděl od Revellu nějaká SW like vozítka - takové to Jorsskovo běhadlo (AT-RT ?)

http://www.revell.de/starwars/produkte/en-at-rt.html
a nějaká stíhadla..
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,38 seconds. on eygor Snitz Forums 2000