Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Figurky, komiksy a vše kolem Star Wars (nejen SWG)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 10/09/2006 :  11:59:09  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Nejsi nahodou moje mati?

kua tak ono to prasklo
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/09/2006 :  20:26:09  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tohle je něco pro Jorsska (neposlintej si klávesnici )

http://www.rebelscum.com/toys2006/GG-Bustups-BH-21.jpg
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/09/2006 :  20:44:40  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tak do tohodle půjdu, i kdybych měl dva měsíce být o hladu, případně chlebu a vodě...

http://www.gentlegiantltd.com/media/uploads/0/1/1/1/popup_1.jpg
http://www.gentlegiantltd.com/media/uploads/0/1/1/2/popup_2.jpg

Edited by - Drizzt DoUrden on 15/09/2006 20:45:24
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 15/09/2006 :  20:51:31  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Tak do tohodle půjdu, i kdybych měl dva měsíce být o hladu, případně chlebu a vodě...

http://www.gentlegiantltd.com/media/uploads/0/1/1/1/popup_1.jpg
http://www.gentlegiantltd.com/media/uploads/0/1/1/2/popup_2.jpg


Nebylo by to lepsi zivy ?

Black
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/09/2006 :  21:01:13  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Bylo, ale Carrie už nemládne a stroj času do roku 83 (nebo líp do roku 77) bohužel zatím nemám...
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/09/2006 :  21:42:58  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Ty voeeeee, kde na to mam braaaaat????

http://www.attakus.fr/?view=news&id=266
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/09/2006 :  22:01:59  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
tenhle kovový C3PO je fakt luxusní
http://www.attakus.fr/?view=news&id=200
tyhle figurky jsou asi větší, než Unleashed ... a taky mi přijdou detailnější

Edited by - SNowie on 15/09/2006 22:07:47
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 16/09/2006 :  07:31:25  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Mno, Unleashed jsou v poměru cca 1:10 vůči opravdovým postavičkám, Kotobukiya je 1:7, Sideshow (ty levnější, 12") a Gentle Giant 1:6, Attakus jsou myslím jsou 1:4 (do stejné kategorie spadají i luxusní modely Sideshow 18", ale tam se cena šplhá od 300 do 500 USD za kus - např http://www.sideshowtoy.com/cgi-bin/category.cgi?category=search&item=7126)
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 21/09/2006 :  11:07:39  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Lidičky, dnes mi přišla figurka, kterou jsem si objednal z www.fate-gate.com. Figurka je v perfektnim stavu, originalni baleni (neotevrene), za dohodnutou cenu (kterou bych na e-bayi tezko dosahnul kvuli postovnemu). Sice pokud to nema ten clovicek na sklade, tak chvili trva nez to objedna ze zahranici, ale pokud na to clovek nespecha, dokaze sehnat obdivuhodne kousky (ktere ani na e-bayi uz moc nejsou).

Takze timhle ten obchod prohlasuji za osobne provereny, hura do nakupovani (navic tady clovek nepotrebuje k nakupu kreditku)
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 21/09/2006 :  11:17:54  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
A tady je ten krasavec:
http://www.spawn.com/toys/horror/dragons3/sorcerers3/images/dragons3_sorcerers3_photo_04_dp.jpg
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 21/09/2006 :  12:30:22  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tak v USA v obchodech uz zacaly Star Wars vanoce - co asi tak zacne u nas?????

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 21/09/2006 :  13:52:44  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Tak v USA v obchodech uz zacaly Star Wars vanoce - co asi tak zacne u nas?????



omg za 15USD ho chci
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 23/09/2006 :  17:46:52  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Moucho, zkus spis todle:

http://www.rebelscum.com/ornaments2006/vaderfabriche.jpg
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 23/09/2006 :  18:28:58  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Moucho, zkus spis todle:

http://www.rebelscum.com/ornaments2006/vaderfabriche.jpg

Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 28/09/2006 :  12:55:47  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Dokonce se pokusili sundat helmu Stormtrooper figurce:
http://www.sandtroopers.com/julian/unleashed/PP%20UNLEASHED%202005%20STORMTROOPER%205.jpg

Sem se hodi to pekny rceni "Misto mozku z piva kostku"

Edited by - Akoh Adi on 28/09/2006 12:56:57
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 28/09/2006 :  14:20:42  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
To je stary, to uz tady bylo dokonce i s tim komentarem.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 05/10/2006 :  17:44:18  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Nová zpráva kolem Expanded Universe

Bacha spoiler

What's in a name? A great deal, indeed, for those who choose to take that final, fateful step and join the dark side. Each Dark Lord of the Sith must leave behind their old identity -- and old name -- in order to assume a moniker befitting their fearsome new status. As it was for Darth Bane, Darth Sidious, Darth Maul, Darth Vader, and a long line of dark disciples before them...so it is now, for Jacen Solo. But what name shall he take to seal his allegiance to the dark side? How shall he be hailed by those who honor, respect, and fear him?

Takže to vypadá, že Jacen Solo se stane Sith Lordem...

Převzato z www.starwars.com

Edited by - Drizzt DoUrden on 05/10/2006 17:45:47
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 05/10/2006 :  20:41:12  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Lygie mi to rikal uz pred trema mesicema ze se prida k sithum.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 05/10/2006 :  21:47:00  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
To vycetl ze Shabbyho?
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 05/10/2006 :  22:08:44  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

To vycetl ze Shabbyho?


ne wookieepedia
edit: a pravdepodobne odkragluje Luka.

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny

Edited by - Werrevlk on 05/10/2006 22:10:13
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 05/10/2006 :  22:50:48  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
tak u nás vyšla nová sw kniha:

Star Wars: Mezigalaktická výprava
Timothy Zahn
Na epické pouti daleko za hranice Republiky se Jediové setkají se svým nejpodivuhodnějším nepřítelem - a vyzkoušejí si, co všechno jsou schopni obětovat tváří v tvář té nejstrašnější hrozbě... Ještě před vypuknutím klonových válek posílá mistr Jedi Jorus C’baoth petice Senátu se žádostí o podporu ambiciózního podniku. Šest mistrů Jedi, dvanáct rytířů Jedi a padesát tisíc mužů, žen a dětí se má nalodit na palubu gigantického plavidla, vybaveného na let vesmírem, který může trvat celé roky. Cílem je navázat kontakt s inteligentním životem a kolonizovat neobjevené světy za hranicí známé galaxie. Kvůli vládní byrokracii však hrozí, že výprava bude odložena na neurčito - dokud mistr C’baoth nepřekazí vražedné spiknutí, které mu získá politický kapitál potřebný k tomu, aby se sen o Mezigalaktické výpravě mohl stát skutečností. Nebo tak se to alespoň zdá. C’baoth ani nikdo jiný totiž netuší, že projekt Mezigalaktické výpravy celou dobu tajně podporuje i sithský Lord Darth Sidious, který ovšem sleduje své vlastní temné záměry... Rozměr:105x175 mm, brožované.

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/10/2006 :  18:11:03  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Takže lidičky, před nějakou dobou jsem objednal zásilku figurek a kvůli dost vysokému poštovnému jsem jich objednal víc než bylo zdrávo (u třech figurek se poštovné zastavilo na 30 GBP a dál se nezvedalo, tak jsem šel hned do sedmi figurek - na víc mi finance nevyšly).

3x Chewbacca Unleashed (2006)- Rozebráno
http://www.rebelscum.com/sdcc05/hasbro/IMG_7526.jpg

2x Darth Vader Unleashed (2002 - Power, 2006 - nové vydání) - 1 kus zamluven
http://www.rebelscum.com/swsaga/sw02unlvaderloose.jpg

2x Jedi Luke Skywalker (2003, 2006 - nové vydání) - 1 kus zamluven
http://www.rebelscum.com/swsaga/sw03unllukeloose.jpg

U obou naposledy jmenovaných se jedná o obnovené vydání z roku 2006 (respektive dodavatel stále čeká na zásilku z USA, kde koncem září vyšly - dodání je otázkou 2-3 týdnů, možná dřív). Jedná se tedy o válcovou krabici, ve které je už figurka poskládaná (v původní krabici třeba podstavec byl rozmontovaný za figurkou, stejně jako Lightsaber) - takže ideální na vystavení.

Takže Luke i Vader vyšly na 14.99 GBP kus, plus poměrná část poštovného (30:7 = 4,3GBP), dělá cena za jednu figurku 19.29 GBP, což je při hodnotě libry koncem září (kdy jsem figurky platil) 43Kč asi 825Kč za figurku.

Kdyby měl někdo zájem, tak mi dejte vědět na mail lordvader@email.cz . Rozhoduje pořadí mailů, kdo si dřív napíše, tomu to jak figurka přijde, pošlu. Sorry za reklamu, pokud to nějak porušuje tohle fórum, tak to smažte, ale řekl bych že lidi se zájmem o SWG budou zajímat i ty figurky.

Jo a ještě jedna figurka, Anakin Skywalker z Force Battlers
http://www.rebelscum.com/ROTS/rots05fbanakincardfr.jpg
Nevhodný dárek, vůbec se mi nelíbí, takže kdyby někdo chtěl, je nerozbalená, dal bych ho za 300 Kč, v obchodě jsem ho viděl za 490Kč (toho mám už doma).
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 12/10/2006 :  19:20:48  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Takže lidičky, před nějakou dobou jsem objednal zásilku figurek a kvůli dost vysokému poštovnému jsem jich objednal víc než bylo zdrávo (u třech figurek se poštovné zastavilo na 30 GBP a dál se nezvedalo, tak jsem šel hned do sedmi figurek - na víc mi finance nevyšly).

3x Chewbacca Unleashed (2006)- Rozebráno
http://www.rebelscum.com/sdcc05/hasbro/IMG_7526.jpg

2x Darth Vader Unleashed (2002 - Power, 2006 - nové vydání) - 1 kus zamluven
http://www.rebelscum.com/swsaga/sw02unlvaderloose.jpg

2x Jedi Luke Skywalker (2003, 2006 - nové vydání) - 1 kus zamluven
http://www.rebelscum.com/swsaga/sw03unllukeloose.jpg

U obou naposledy jmenovaných se jedná o obnovené vydání z roku 2006 (respektive dodavatel stále čeká na zásilku z USA, kde koncem září vyšly - dodání je otázkou 2-3 týdnů, možná dřív). Jedná se tedy o válcovou krabici, ve které je už figurka poskládaná (v původní krabici třeba podstavec byl rozmontovaný za figurkou, stejně jako Lightsaber) - takže ideální na vystavení.

Takže Luke i Vader vyšly na 14.99 GBP kus, plus poměrná část poštovného (30:7 = 4,3GBP), dělá cena za jednu figurku 19.29 GBP, což je při hodnotě libry koncem září (kdy jsem figurky platil) 43Kč asi 825Kč za figurku.

Kdyby měl někdo zájem, tak mi dejte vědět na mail lordvader@email.cz . Rozhoduje pořadí mailů, kdo si dřív napíše, tomu to jak figurka přijde, pošlu. Sorry za reklamu, pokud to nějak porušuje tohle fórum, tak to smažte, ale řekl bych že lidi se zájmem o SWG budou zajímat i ty figurky.

Jo a ještě jedna figurka, Anakin Skywalker z Force Battlers
http://www.rebelscum.com/ROTS/rots05fbanakincardfr.jpg
Nevhodný dárek, vůbec se mi nelíbí, takže kdyby někdo chtěl, je nerozbalená, dal bych ho za 300 Kč, v obchodě jsem ho viděl za 490Kč (toho mám už doma).


jestli je neprodáš, tak ja bych si jednu vzal.. dám si ji na záchod

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/10/2006 :  20:03:18  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Na zachod? Ty voe, ja za toho Vadera platil 75 dolaru... (kdo mohl vedet, ze znovu vyjde?). Hodnota pude nahoru, treba druhy Vader z roku 2002 stal puvodne 15 USD, dnes se na E-bayi nabizi od 250USD nahoru...
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 13/10/2006 :  20:10:55  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
jestli je neprodáš, tak ja bych si jednu vzal.. dám si ji na záchod

omg
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/10/2006 :  11:16:25  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Tak ta nova kniha je super, prave ji mam rozectenou a je tam Thrawn, C'boat, Obi-Wan, Anakin a spousta dalsich znamich a neznamich. Doporucuju .
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/10/2006 :  22:14:08  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Právě jsem ji dočetl, bezva čtení, jenom je škoda že člověk věděl, jak to dopadne (z Thrawnovy trilogie a taky z těch dalších knížek). Ale zajímavý je seznam knížek na konci, které má Egomont v plánu vydat:
Háv klamu (32 let před E4)
Yoda: Temné setkání (19 let před E4)
Labyrint zla (19 let před E4)
Stíny Impéria!!!!!!!!! (3,5 roku po E4) KONEČNĚ Shadows of the Empire - četl jsem v originále a je to bomba (navíc to byl komiks, soundtrack a hra)
Námluvy princezny Leiy (8 let po E4)
Nový řád Jedi: Počáteční vektor (25 let po E4) - Vector prime, začíná docela velkou sérii knížek New Jedi Knights, mám doma, ale moc mě to nechytlo.

PS. v Shadows of the Empire je super scéna, kde princ Xizor málem dostane Leiu

Edited by - Drizzt DoUrden on 15/10/2006 22:15:16
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/10/2006 :  10:35:19  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Nojo on puzil ty feromony co ma jejich rasa. tem pry zenske neodolaj .
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 16/10/2006 :  17:07:00  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Na zachod? Ty voe, ja za toho Vadera platil 75 dolaru... (kdo mohl vedet, ze znovu vyjde?). Hodnota pude nahoru, treba druhy Vader z roku 2002 stal puvodne 15 USD, dnes se na E-bayi nabizi od 250USD nahoru...

ještě mám pls dotaz..
Půjde do té figurky dole vyvrtat dírka o průměru asi 8mm, délka 12mm? Chtěl bych si ho dát místo ručky splachovače klozetu. Splachovač mám ruční s pevným táhlem a zdvihacím plovákem. Díky.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 16/10/2006 :  17:48:53  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Na zachod? Ty voe, ja za toho Vadera platil 75 dolaru... (kdo mohl vedet, ze znovu vyjde?). Hodnota pude nahoru, treba druhy Vader z roku 2002 stal puvodne 15 USD, dnes se na E-bayi nabizi od 250USD nahoru...

ještě mám pls dotaz..
Půjde do té figurky dole vyvrtat dírka o průměru asi 8mm, délka 12mm? Chtěl bych si ho dát místo ručky splachovače klozetu. Splachovač mám ruční s pevným táhlem a zdvihacím plovákem. Díky.


Myslim, ze pokud ses dostatecne zrucnej, tak to pujde

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 16/10/2006 :  19:58:39  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Na zachod? Ty voe, ja za toho Vadera platil 75 dolaru... (kdo mohl vedet, ze znovu vyjde?). Hodnota pude nahoru, treba druhy Vader z roku 2002 stal puvodne 15 USD, dnes se na E-bayi nabizi od 250USD nahoru...

ještě mám pls dotaz..
Půjde do té figurky dole vyvrtat dírka o průměru asi 8mm, délka 12mm? Chtěl bych si ho dát místo ručky splachovače klozetu. Splachovač mám ruční s pevným táhlem a zdvihacím plovákem. Díky.

aha jako táhlo já myslel Vadera jako terč do mušle
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 16/10/2006 :  20:31:46  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Hmm, že se tady vůbec něco snažím nabízet...
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 16/10/2006 :  23:01:29  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Hmm, že se tady vůbec něco snažím nabízet...

bohužel ... vadera nemusím a ten luke je hnusnej :( chewieho bych možná vzal, kdyby byl volný
Go to Top of Page

appfis
New Member

101 Posts

Posted - 17/10/2006 :  14:43:37  Show Profile  Send appfis an ICQ Message Send appfis a Private Message  Reply with Quote
mrknu se do prasátka kolik mám a když tak byhc něco vzal pokud by bylo volné :P

Appfis - Smuggler, Ace neutral Pilot - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Slunicko sedmitecne - Trader - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/10/2006 :  15:39:40  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
zkusim to hodit na cswu a swg.cz tam to nekdo veme je ale potreba napsat sumu kterou chces za jednu.

Edited by - Jorssk on 17/10/2006 15:40:09
Go to Top of Page

appfis
New Member

101 Posts

Posted - 17/10/2006 :  16:09:16  Show Profile  Send appfis an ICQ Message Send appfis a Private Message  Reply with Quote
tak votm připadě se do prasatka divat ani nemusím :P

Appfis - Smuggler, Ace neutral Pilot - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Slunicko sedmitecne - Trader - Eclipse - Bohemian Mercenaries
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 17/10/2006 :  17:22:47  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

zkusim to hodit na cswu a swg.cz ...

na www.swg.cz bych to nedaval, pokud tedy nechces setrast a nasledne odsat vzduch
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 17/10/2006 :  19:21:47  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Jorssk

zkusim to hodit na cswu a swg.cz ...

na www.swg.cz bych to nedaval, pokud tedy nechces setrast a nasledne odsat vzduch

Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 17/10/2006 :  22:27:16  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Jorssk

zkusim to hodit na cswu a swg.cz ...

na www.swg.cz bych to nedaval, pokud tedy nechces setrast a nasledne odsat vzduch




dalsi smysluplny post ala Snowie

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 17/10/2006 :  23:02:55  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Jorssk

zkusim to hodit na cswu a swg.cz ...

na www.swg.cz bych to nedaval, pokud tedy nechces setrast a nasledne odsat vzduch




dalsi smysluplny post ala Snowie


ten tvůj není o moc smysluplnější
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 23/10/2006 :  22:13:08  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tak obrazky z novych SW matrjošek:

http://www.rebelscum.com/toys2006/Hot_ToysChubby_01.jpg
http://www.rebelscum.com/toys2006/Hot_ToysChubby_02.jpg
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 23/10/2006 :  22:53:14  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Tak obrazky z novych SW matrjošek:

http://www.rebelscum.com/toys2006/Hot_ToysChubby_01.jpg
http://www.rebelscum.com/toys2006/Hot_ToysChubby_02.jpg

jako čekal jsem nějakou kravinu, ale tohle nevypadá vůbec španě
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 24/10/2006 :  10:16:02  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
ja shanim nejaky pekny poster na zed a nikde nic, nechci nic jako filmovy plakat, spise jako nejaky obraz

neznete nekdo nejaky link?
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 24/10/2006 :  10:41:18  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

ja shanim nejaky pekny poster na zed a nikde nic, nechci nic jako filmovy plakat, spise jako nejaky obraz

neznete nekdo nejaky link?



http://www.allposters.com/gallery.asp?aid=1027140920&c=&search=star+wars

http://www.postershop.com/Star-Wars-s.html?LIMIT1=0&LIMIT2=10



Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 24/10/2006 :  21:06:28  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Hodne star wars plakatu meli na www.posters.cz ale uz je to temer vsechno rozebrane.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 27/10/2006 :  15:16:32  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Novinka ze světa PC her - 21. listopadu vyjde unikátní kolekce - v jedné krabici budou tyto hry: Star Wars - Empire at War, Star Wars - Knights of the Old Republic, Star Wars - Battlefront, Star Wars - Jedi Knight II - Jedi Outcast, Star Wars - Republic Commando plus ještě 14. denní Trial na SWG.

A nejlepší je cena za tohle všechno, 39.99 USD!!! Super, především proto, že nic z výše uvedených nemám jako originálku, todle mi dá možnost si to vše koupit v origoš verzi (pokud to teda k nám vůbec dovezou a nenasadí tomu cenu 1999Kč.

Jinak odkaz na zprávu je tady:
http://www.rebelscum.com/story/front/Video_Games_RoundUp_101058.asp


Edited by - Drizzt DoUrden on 27/10/2006 15:17:22
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 27/10/2006 :  15:49:57  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
samé trošku starší pecky, to se mému obstarožnímu kompíku bude líbit
edit: počkat empire at war a republic commando tak staré zas nejsou kua
SW hry jsou u nás drahé jak ...
SW:KOTOR: 999,-
SW:BATTLEFRONT 999,-
SW:EAW 1499,-
SW:RC 499,-
SW:JK2 trošku vykopávka

to vycházi na 4000 skoro, počítám, že cenu nasadí aspoň dva litry ať už budou mít nákupku jakoukoliv

Edited by - SNowie on 27/10/2006 15:56:50
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 27/10/2006 :  16:02:02  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
jakmile se to objevi na kanadskem Cdromshopu, tak objednavam - pokud bude se chtit nekdo svest, muzu ho pribrat (a sabnem se o postovne).
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 27/10/2006 :  16:12:59  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

jakmile se to objevi na kanadskem Cdromshopu, tak objednavam - pokud bude se chtit nekdo svest, muzu ho pribrat (a sabnem se o postovne).

pouvažuju, pod stromem by se to vyjímalo (obzvlášť, když jinak tam bude pravděpodobně "jen" poukázka na autoškolu)

Edited by - SNowie on 27/10/2006 16:13:44
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 27/10/2006 :  16:19:23  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Ono to postovne zas tak hrozne neni, teda pokud si to nenechas poslat do dvou dnu kuryrem:

DHL
Destinace/prvni 0,45Kg/Kazdy dalsi 0,45/Doba dodani
Czech Republic/ US$56.99/ US$7.12/ 2

Security Registered Air Mail
US$16.70 for up to 1KG, US$6.80 for each additional KG. Delivery in 5-9 business days
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,38 seconds. on eygor Snitz Forums 2000