Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Interface Addons
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 20/05/2005 :  12:51:59  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
UI of mine i s popiskama co je co :)
Ale neni tam vsechno, nebyl jsem v grupe, takze se nezobrazuje Damge Meters atp.


Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 20/05/2005 :  13:39:34  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
dobra volba barvy fontu, poslal sem to do pentagonu at mi to rozlustej
Go to Top of Page

tsawo
New Member

330 Posts

Posted - 20/05/2005 :  13:48:07  Show Profile Send tsawo a Private Message  Reply with Quote
Moje UI

KRUANA|SHA|WOW
ROONA
|MA|AO|RETIRED
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/05/2005 :  14:25:37  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
Tady mate to moje

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 20/05/2005 :  14:41:58  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

dobra volba barvy fontu, poslal sem to do pentagonu at mi to rozlustej



Koukam a omlouvam se, sem na to co s tim ulozeni do JPG provedlo ani nekoukal. :) Pokud o to fakt moc stojis, tak to klidne predelam do nejake jine.

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 20/05/2005 :  14:47:43  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tsawo

Moje UI



pekny :) jinak zeptam se tebe taky, jaky rozliseni mas ?

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 20/05/2005 :  15:36:54  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
kdyz mate ve hre nastavenou vyssi gammu aby to nebylo tak tmavy tak pak pridejte blight i na screenshoty .. jinak je totmavy jak ...

moje ui: http://www.cza.wz.cz/myUI.jpg
ne tak uplne moje "ui" : http://www.cza.wz.cz/WoWScrnShot_051405_130125.jpg
(ale myslim ze hezky .. to druhy)

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

tsawo
New Member

330 Posts

Posted - 20/05/2005 :  16:03:35  Show Profile Send tsawo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

quote:
Originally posted by tsawo

Moje UI



pekny :) jinak zeptam se tebe taky, jaky rozliseni mas ?



1280x1024 24bit (Eizo L768 for teh win! )

KRUANA|SHA|WOW
ROONA
|MA|AO|RETIRED
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 20/05/2005 :  16:19:11  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

quote:
Originally posted by Warlord

me se to taky moc nelibi, je to vsechno moc velky... cekam na novy 19" LCD na kterym zvetsim rozliseni a bude to OK


Jake rozliseni mas ted ?


1200*960 + maximize, hraju ve windowed modu jak je ze screenu patrne
edit: aha ze screenu to patrne neni

Edited by - Warlord on 20/05/2005 16:22:11
Go to Top of Page

D1J
Starting Member

3 Posts

Posted - 24/05/2005 :  10:07:24  Show Profile Send D1J a Private Message  Reply with Quote
Je nějaký addon co ukazuje cenu věcí , který seberu ?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 24/05/2005 :  10:17:08  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D1J

Je nějaký addon co ukazuje cenu věcí , který seberu ?



je - lootlink

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 24/05/2005 :  10:19:04  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D1J

Je nějaký addon co ukazuje cenu věcí , který seberu ?



Ano je :) Bohuzel si ted nevpomenu na jmeno a nejsem u pocitace s WoWem.
Zkus hledat na http://www.curse-gaming.com nebo pockat do vecera az tenhle post editnu a napisu ho sem :)

A nebo tak :) Viz Pertha

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online

Edited by - Herbicid on 24/05/2005 10:25:52
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 24/05/2005 :  11:05:45  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D1J

Je nějaký addon co ukazuje cenu věcí , který seberu ?


dalsi, ktery na to pouzivam ja je: sellvalue
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 24/05/2005 :  11:53:10  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Pred nejakou dobou tu pisal nejaky druid ze ma addon, ktory ked sa morfne do dire bear form tak mu automaticky prehodi leather z int max na str/stamina max. Neviete ako sa ten addon vola ???
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 24/05/2005 :  11:59:45  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

kdyz mate ve hre nastavenou vyssi gammu aby to nebylo tak tmavy tak pak pridejte blight i na screenshoty .. jinak je totmavy jak ...

moje ui: http://www.cza.wz.cz/myUI.jpg
ne tak uplne moje "ui" : http://www.cza.wz.cz/WoWScrnShot_051405_130125.jpg
(ale myslim ze hezky .. to druhy)



Quite nice identifikoval som to ako insomniax + titan bar + ???

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 24/05/2005 :  12:02:41  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by Stilgar

kdyz mate ve hre nastavenou vyssi gammu aby to nebylo tak tmavy tak pak pridejte blight i na screenshoty .. jinak je totmavy jak ...

moje ui: http://www.cza.wz.cz/myUI.jpg
ne tak uplne moje "ui" : http://www.cza.wz.cz/WoWScrnShot_051405_130125.jpg
(ale myslim ze hezky .. to druhy)



Quite nice identifikoval som to ako insomniax + titan bar + ???



Imho si to identifikoval spatne :) Je to Nurfed + Titan bar + ??? :)

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 24/05/2005 :  12:05:16  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Oba mate pravdu, je to nurfed frames + insomniax bary + titan bar ;b

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 24/05/2005 :  12:07:43  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
lidi, mam takovej blbej problem kterej mi pije krev...

kdyz mrknete na muj interface tak vlevo uvidite Gypsy UnitBars a asi kazdy si vsimne, ze svuj bar mam az pod party bary, coz je presne obracene nez to byva zvykem... mam to tak proto, ze kdyz kliknu na nejaky xicht, tak to menu co z nej vyjede vyjizdi nahoru a ne dolu jak je obvykle, nevite nekdo jak zaridit, aby to zase vyjizdelo dolu? fakt mi to takhle nevyhovuje ale nechci to davat pryc... zrejmne to bude nekde nastaveny v nejakym souboru toho addonu, protoze defaultne jsou gypsy bary dole, tam kde ja mam chat okna...
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 24/05/2005 :  12:11:44  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Pytam sa preto, lebo mam Nurfed+Titan bar ale celkom sa mi pacil (iba niekolko veci) aj Insomniax, ale zasa sa mi zda dost "preplacane" (insomniax).

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 24/05/2005 :  12:26:26  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

lidi, mam takovej blbej problem kterej mi pije krev...

kdyz mrknete na muj interface tak vlevo uvidite Gypsy UnitBars a asi kazdy si vsimne, ze svuj bar mam az pod party bary, coz je presne obracene nez to byva zvykem... mam to tak proto, ze kdyz kliknu na nejaky xicht, tak to menu co z nej vyjede vyjizdi nahoru a ne dolu jak je obvykle, nevite nekdo jak zaridit, aby to zase vyjizdelo dolu? fakt mi to takhle nevyhovuje ale nechci to davat pryc... zrejmne to bude nekde nastaveny v nejakym souboru toho addonu, protoze defaultne jsou gypsy bary dole, tam kde ja mam chat okna...



No cece, zkousel si v tom gypsy options okynku zapnout pod unitbars (hned nazacatku) invert ? Prepne to do standardniho modu kde okynka vyzjdeji dole, a pak odskrtni tusim group frames a pak to nastav stejne jak to mas ted a ono by to melo porad vyjizdet dolu. Taky jsem presne tohle resil a ted to mam pohode, tenhle postup pomoh :)

A mozna se pletu ...

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)

Edited by - Colldor on 24/05/2005 12:27:38
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 24/05/2005 :  14:10:25  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
zkusim, diky.. nejakyho zatrzitka invert sem si nevsiml, ale urcite tam je
Go to Top of Page

D1J
Starting Member

3 Posts

Posted - 24/05/2005 :  15:52:52  Show Profile Send D1J a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

quote:
Originally posted by D1J

Je nějaký addon co ukazuje cenu věcí , který seberu ?


dalsi, ktery na to pouzivam ja je: sellvalue



teď sem ho vyzkoušel , díky
Go to Top of Page

Miratu
Starting Member

7 Posts

Posted - 26/05/2005 :  19:59:49  Show Profile Send Miratu a Private Message  Reply with Quote
Moje UI je toto (rozlišení 1024x768)
http://www.boot.cz/wow/screen/myui.jpg

pak ještě pár drobností (např. auctioneer nebo pvplog) co nejsou vidět... ale raději si vybírám samostatné addony, packy nepoužívám
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 27/05/2005 :  12:17:54  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Ten velkej invertar neni AllInOne nebo jo ? pokud ne tak my hod link na ten tvuj, mam rad kdyz je transparentni :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)

Edited by - Colldor on 27/05/2005 12:18:09
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 27/05/2005 :  12:23:42  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Ten velkej invertar neni AllInOne nebo jo ? pokud ne tak my hod link na ten tvuj, mam rad kdyz je transparentni :)

ty covece ja sem chvili mel transparentni pozadi baglu a desne me to matlo, nemel sem prehled o tom, kolik toho v baglu je a kolikrat sem chtel vzit neco v baglu co byla jen prosvitajici zem apod. :)
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 27/05/2005 :  15:07:11  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

quote:
Originally posted by Colldor

Ten velkej invertar neni AllInOne nebo jo ? pokud ne tak my hod link na ten tvuj, mam rad kdyz je transparentni :)

ty covece ja sem chvili mel transparentni pozadi baglu a desne me to matlo, nemel sem prehled o tom, kolik toho v baglu je a kolikrat sem chtel vzit neco v baglu co byla jen prosvitajici zem apod. :)



LOL :) To vis, ani s transparenci se to nesmi prehanet :)

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 27/05/2005 :  15:27:55  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Nebo bys neměl tolik chlastat

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Miratu
Starting Member

7 Posts

Posted - 27/05/2005 :  19:39:36  Show Profile Send Miratu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Ten velkej invertar neni AllInOne nebo jo ? pokud ne tak my hod link na ten tvuj, mam rad kdyz je transparentni :)



MyInventory - doporučuju
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=269
Go to Top of Page

DeepThroat
Starting Member

20 Posts

Posted - 28/05/2005 :  13:07:46  Show Profile  Send DeepThroat an ICQ Message Send DeepThroat a Private Message  Reply with Quote
Jak se jmenuje addon který,když otevřu batoh a najedu na určitou položku myší,mi zobrazí info pro jaké povolání se to hodí
např..Pacebloom-Alchemy
Díky předem za odpověď
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 29/05/2005 :  10:48:21  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeepThroat

Jak se jmenuje addon který,když otevřu batoh a najedu na určitou položku myší,mi zobrazí info pro jaké povolání se to hodí
např..Pacebloom-Alchemy
Díky předem za odpověď


Měl by to být Auctioneer
http://norgs.internutter.org/
popř.
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=146


Lexon
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 29/05/2005 :  10:50:45  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miratu

quote:
Originally posted by Colldor

Ten velkej invertar neni AllInOne nebo jo ? pokud ne tak my hod link na ten tvuj, mam rad kdyz je transparentni :)



MyInventory - doporučuju
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=269



Díky za tip. All-In-One mi nefungoval (hádal se asi s jiným add-onem). MyInventory je naprosto super .

Lexon

Edited by - Lexon on 29/05/2005 10:51:16
Go to Top of Page

DeepThroat
Starting Member

20 Posts

Posted - 29/05/2005 :  21:19:16  Show Profile  Send DeepThroat an ICQ Message Send DeepThroat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

quote:
Originally posted by DeepThroat

Jak se jmenuje addon který,když otevřu batoh a najedu na určitou položku myší,mi zobrazí info pro jaké povolání se to hodí
např..Pacebloom-Alchemy
Díky předem za odpověď


Měl by to být Auctioneer
http://norgs.internutter.org/
popř.
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=146




Díky vyřešil to gatherer
Go to Top of Page

SlasherZet
Starting Member

20 Posts

Posted - 31/05/2005 :  22:21:37  Show Profile Send SlasherZet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by c4mel

A jakej ma smysl ten shadow mod? Proc to ukazuje u creepu o 50 vyssi lvly? Nak mi unika pointa .)


tak tady mas vysvetlivky: http://www.curse-gaming.com/mod_screens/73.jpg



Nemáte někdo link na tenhle mod?
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 01/06/2005 :  12:24:15  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SlasherZet

quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by c4mel

A jakej ma smysl ten shadow mod? Proc to ukazuje u creepu o 50 vyssi lvly? Nak mi unika pointa .)


tak tady mas vysvetlivky: http://www.curse-gaming.com/mod_screens/73.jpg



Nemáte někdo link na tenhle mod?



http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=95
nebo
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=667

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

sword
Nerizena Puma

666 Posts

Posted - 01/06/2005 :  19:03:42  Show Profile  Send sword an ICQ Message Send sword a Private Message  Reply with Quote
no me nefunguje ani MyInventory ani AllinOne. Mam cosmos+gatherer

Sid: mokrani to jee ten nejlepsi poyitek ye hry..pukx not dead ty v*le
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 01/06/2005 :  19:26:37  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sword

no me nefunguje ani MyInventory ani AllinOne. Mam cosmos+gatherer



Nejvetsi hloupost je mit Cosmos. Lepsi je si stahbout jen veci, ktere potrebujes.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 02/06/2005 :  17:10:55  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sword

no me nefunguje ani MyInventory ani AllinOne. Mam cosmos+gatherer


Zkus Cosmos nahradit třeba CT modem, možná budeš mile překvapen.
http://www.ctmod.net/news.ct

Lexon
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 02/06/2005 :  17:32:44  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
Musim jen souhlasit. Cosmos smazat a vytvorit si vlastni kompilaci. Razem se zbavis spousty problemu. Napriklad mnozstvi disonectu klesne o cca 98% :)

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 03/06/2005 :  10:04:20  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Presne tak ... vlastni kompilace je imho to nejlepsi. Mas v tom prehled, nepada to a mas tam vse co chces :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Gamca
New Member

132 Posts

Posted - 03/06/2005 :  10:52:27  Show Profile  Visit Gamca's Homepage  Send Gamca an ICQ Message Send Gamca a Private Message  Reply with Quote
http://sites.quake.cz/sp/jpg/gamca2.jpg

Nevite jak prehodim ten mainbar nebo jak se to jmenuje co je dole vpravo na vertical alignment abych si ho mohl dat napravo svisle dolu?

A jeste dalsi vec.. nahore ten player char bar nebo co to je sakra ( kde mam brat vubec ty nazvy pravy ? ?:) ) proste jak je ten s tim portretem.. jestli nekdo vite cim to zmenit na tohle jak to ma tenhle typek http://img212.echo.cx/my.php?image=priest27rb.jpg.. a taky ze to ma .. svuj topcenterleft a enemy.. topcenterright.

dik..

Pain is inevitable; suffering is optional.
Gamca,@D'Thul<Black Division>, Priest
Gamicka,@D'Thul<Black Division>, Mage
Gamik,@D'Thul<Black Division>, Warrior
Behemot,@Kelevar,[Chaos] H.o.K.
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 03/06/2005 :  11:15:52  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gamca

http://sites.quake.cz/sp/jpg/gamca2.jpg

Nevite jak prehodim ten mainbar nebo jak se to jmenuje co je dole vpravo na vertical alignment abych si ho mohl dat napravo svisle dolu?

A jeste dalsi vec.. nahore ten player char bar nebo co to je sakra ( kde mam brat vubec ty nazvy pravy ? ?:) ) proste jak je ten s tim portretem.. jestli nekdo vite cim to zmenit na tohle jak to ma tenhle typek http://img212.echo.cx/my.php?image=priest27rb.jpg.. a taky ze to ma .. svuj topcenterleft a enemy.. topcenterright.

dik..



Nainstaluj si Gypsy addon, jako ma ten clovek a presun si je tam.
Tak jako jsem to udelal ja, target bar dole uprostred, player bar vlevo nahore.
http://www.capitol.cz/~hk/wow/newui.jpg

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online

Edited by - Herbicid on 03/06/2005 11:21:44
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 03/06/2005 :  11:36:44  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miratu

quote:
Originally posted by Colldor

Ten velkej invertar neni AllInOne nebo jo ? pokud ne tak my hod link na ten tvuj, mam rad kdyz je transparentni :)



MyInventory - doporučuju
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=269


zkusil sem a taky muzu jen doporucit :)
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 03/06/2005 :  11:44:11  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

quote:
Originally posted by Miratu

quote:
Originally posted by Colldor

Ten velkej invertar neni AllInOne nebo jo ? pokud ne tak my hod link na ten tvuj, mam rad kdyz je transparentni :)



MyInventory - doporučuju
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=269


zkusil sem a taky muzu jen doporucit :)



Ja toze, akorat je peklo si preusporadat predmety po nainstalovani :) mam ted 10 ze 76 slotu volnejch a je to docela peklo :)

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 03/06/2005 :  11:49:52  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Herbicid

Ja toze, akorat je peklo si preusporadat predmety po nainstalovani :) mam ted 10 ze 76 slotu volnejch a je to docela peklo :)
jelikoz sem predtim mel AIOI tak sem nic preusporadavat nemusel :) je to to stejne jen to ma lepsi design a nejaky moznosti nastaveni a nehada se to se SellValue :)
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 03/06/2005 :  13:26:07  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gamca

http://sites.quake.cz/sp/jpg/gamca2.jpg
Nevite jak prehodim ten mainbar nebo jak se to jmenuje co je dole vpravo na vertical alignment abych si ho mohl dat napravo svisle dolu?



Na jakekoli buttony fakt doporucuju Flexbar. Budes se to sice tak pul hodky ucit ovladat ale pak s tim muzes delat cokoli. (buttonz se napr objevuji az pri zatargetovani enemy, jine pri zatargetovani friends atd...)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Gamca
New Member

132 Posts

Posted - 03/06/2005 :  16:26:59  Show Profile  Visit Gamca's Homepage  Send Gamca an ICQ Message Send Gamca a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Herbicid

quote:
Originally posted by Gamca

http://sites.quake.cz/sp/jpg/gamca2.jpg

Nevite jak prehodim ten mainbar nebo jak se to jmenuje co je dole vpravo na vertical alignment abych si ho mohl dat napravo svisle dolu?

A jeste dalsi vec.. nahore ten player char bar nebo co to je sakra ( kde mam brat vubec ty nazvy pravy ? ?:) ) proste jak je ten s tim portretem.. jestli nekdo vite cim to zmenit na tohle jak to ma tenhle typek http://img212.echo.cx/my.php?image=priest27rb.jpg.. a taky ze to ma .. svuj topcenterleft a enemy.. topcenterright.

dik..



Nainstaluj si Gypsy addon, jako ma ten clovek a presun si je tam.
Tak jako jsem to udelal ja, target bar dole uprostred, player bar vlevo nahore.
http://www.capitol.cz/~hk/wow/newui.jpg



Gypsy sem zkousel, ale nelibi se mi .. to fakt neni zadnej standalone addon kterej to umoznuje fuknout na verticalu ? ;o)).

Pain is inevitable; suffering is optional.
Gamca,@D'Thul<Black Division>, Priest
Gamicka,@D'Thul<Black Division>, Mage
Gamik,@D'Thul<Black Division>, Warrior
Behemot,@Kelevar,[Chaos] H.o.K.
Go to Top of Page

cuiviemen
Starting Member

46 Posts

Posted - 07/06/2005 :  16:13:17  Show Profile Send cuiviemen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gamca
to fakt neni zadnej standalone addon kterej to umoznuje fuknout na verticalu ? ;o)).


Jak uz jsem ti jinde odpovidal zkus MoveAnything http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=601 ktere je schopne presunovat/menit velikost/vypinat temer vse v ui (plus i nektere addony) a ma navic i vertikalni verze pro bagly a mikroikony (char talent skill menu etc..)
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 08/06/2005 :  16:15:00  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
technicka:
(mozna to tu uz padlo, ale stejne se zeptam bo se mi to nechce hledat)

Jak se jmenuje AddOn, ktery vypisuje nad postavu kolik obdrzela dmg, co chytila za debuff, popripade kolik absorboval stit?

Videl jsem to na par videich ale nevim jak se to jmenuje

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Son-Draken
New Member

165 Posts

Posted - 08/06/2005 :  16:18:16  Show Profile Send Son-Draken a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

technicka:
(mozna to tu uz padlo, ale stejne se zeptam bo se mi to nechce hledat)

Jak se jmenuje AddOn, ktery vypisuje nad postavu kolik obdrzela dmg, co chytila za debuff, popripade kolik absorboval stit?

Videl jsem to na par videich ale nevim jak se to jmenuje



stahni si novej nurfed ten to ma

Nebojuji pro čest.Bojuji abych vyhrál!
Go to Top of Page

tsawo
New Member

330 Posts

Posted - 08/06/2005 :  16:26:53  Show Profile Send tsawo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

technicka:
(mozna to tu uz padlo, ale stejne se zeptam bo se mi to nechce hledat)

Jak se jmenuje AddOn, ktery vypisuje nad postavu kolik obdrzela dmg, co chytila za debuff, popripade kolik absorboval stit?

Videl jsem to na par videich ale nevim jak se to jmenuje



Standalone addon se jmenuje SCT. Hodil bych sem link, ale curse-gaming.com je ted nechutne zasekany. Kazdopadne to tam najdes tusim v sekci Combat.

KRUANA|SHA|WOW
ROONA
|MA|AO|RETIRED
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,47 seconds. on eygor Snitz Forums 2000