Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Interface Addons
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 20/01/2005 :  10:50:27  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
Nepoužíváte někdo v Cosmu, addony?
1)GoldView - při každém zalogování se zobrazí nahoře uprostřed a musím ho manuálně přesunout.

2)Location Coordinates - při každém zalogování se zobrazí nahoře uprostřed a musím ho manuálně přesunout.

3)ReagentList - nevím jak spustit. V dokumentaci nic není a nemůžu ho najít.

4)LootDestroyer - nevím jak spustit. V dokumentaci nic není a nemůžu ho najít.

5)HealthBar - Nejde mi přesunout. Zobrazuje se mi relativně vysoko v okně a nemůžu s ním hnout.

Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 20/01/2005 :  12:11:05  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

Nepoužíváte někdo v Cosmu, addony?
1)GoldView - při každém zalogování se zobrazí nahoře uprostřed a musím ho manuálně přesunout.

2)Location Coordinates - při každém zalogování se zobrazí nahoře uprostřed a musím ho manuálně přesunout.

3)ReagentList - nevím jak spustit. V dokumentaci nic není a nemůžu ho najít.

4)LootDestroyer - nevím jak spustit. V dokumentaci nic není a nemůžu ho najít.

5)HealthBar - Nejde mi přesunout. Zobrazuje se mi relativně vysoko v okně a nemůžu s ním hnout.



Jediny co pouzivam z tohodle je 5) a jestli to je ten samej, jako ze je, tak /hbmenu a tam si to poladis.

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/01/2005 :  20:26:01  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
tak sem si taky udelal UI: http://www.red-dead.com/images/mdui.jpg
Go to Top of Page

rasanm
Starting Member

3 Posts

Posted - 22/01/2005 :  20:58:13  Show Profile Send rasanm a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

tak sem si taky udelal UI: http://www.red-dead.com/images/mdui.jpg


Zajimavy kde sezenu ukazatel kolik surovin potrebujes k vyrobe veci u toho tailoringu?
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/01/2005 :  23:52:38  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-interface-customization&t=34789&p=1&tmp=1#post34789
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 30/01/2005 :  16:03:10  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
lidi, nahral sem si hromadu addonu ale zadny mi nefunguje, po nalogovani dam to tlacitko addons a tam mi to pise version mismatch.. co s tim?
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 30/01/2005 :  17:25:51  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
Po novém EU patchi mi přestal fungovat COSMOS. Vím, že je to kvůli verzi, ale netuším co s tím. Vím že se mají nějak vyměnit verze, ale nevím jak na to. A co ostatní addony?
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 30/01/2005 :  18:04:57  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

Po novém EU patchi mi přestal fungovat COSMOS. Vím, že je to kvůli verzi, ale netuším co s tím. Vím že se mají nějak vyměnit verze, ale nevím jak na to. A co ostatní addony?



stahl sem si cely balik, myslim 77 addonu a u vsech to pise version mismatch
Go to Top of Page

filcon
New Member

104 Posts

Posted - 30/01/2005 :  18:37:28  Show Profile  Send filcon an ICQ Message Send filcon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

quote:
Originally posted by Oralin

Po novém EU patchi mi přestal fungovat COSMOS. Vím, že je to kvůli verzi, ale netuším co s tím. Vím že se mají nějak vyměnit verze, ale nevím jak na to. A co ostatní addony?



stahl sem si cely balik, myslim 77 addonu a u vsech to pise version mismatch



V US ten patch jeste nevysel, takze asi opravenou verzi nenajdes. Uprava spociva v tom, ze v adresari Interface\AddOns a Interface\FrameXML zmenis ve vsech souborech *.loc cislo verze na prvnim radku.

## Interface: 4150
## Title: AdvancedChatOptions
## Notes: Configures advanced chat positioning options
## RequiredDeps: Cosmos, Sea
## OptionalDeps: SecondBar
AdvancedChatOptions.xml

Z te 4150 na neco, co ted mate.


Auction Stats - Warhammer Online Addon

Lotro Czech Fansite - Executive Editor GuildWars CzSk - Executive Editor
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 30/01/2005 :  18:55:47  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by filcon

quote:
Originally posted by Warlord

quote:
Originally posted by Oralin

Po novém EU patchi mi přestal fungovat COSMOS. Vím, že je to kvůli verzi, ale netuším co s tím. Vím že se mají nějak vyměnit verze, ale nevím jak na to. A co ostatní addony?



stahl sem si cely balik, myslim 77 addonu a u vsech to pise version mismatch



V US ten patch jeste nevysel, takze asi opravenou verzi nenajdes. Uprava spociva v tom, ze v adresari Interface\AddOns a Interface\FrameXML zmenis ve vsech souborech *.loc cislo verze na prvnim radku.

## Interface: 4150
## Title: AdvancedChatOptions
## Notes: Configures advanced chat positioning options
## RequiredDeps: Cosmos, Sea
## OptionalDeps: SecondBar
AdvancedChatOptions.xml

Z te 4150 na neco, co ted mate.


jenom takovej detail ty soubory nejsou .loc ale .toc

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/01/2005 :  18:56:16  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Gypsy už má verzi pro evropu.
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 30/01/2005 :  19:27:39  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by filcon



Z te 4150 na neco, co ted mate.



kde zjistim to cislo?
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 30/01/2005 :  19:38:55  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
Nebudu vas dal trapit

http://www.volny.cz/darkthx/WoWToc.exe

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 30/01/2005 :  19:59:53  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hRoch

Nebudu vas dal trapit

http://www.volny.cz/darkthx/WoWToc.exe



jinak to cislo je 4196 ;)

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 30/01/2005 :  20:27:47  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto

quote:
Originally posted by hRoch

Nebudu vas dal trapit

http://www.volny.cz/darkthx/WoWToc.exe



jinak to cislo je 4196 ;)



zjistil sem si ho z jednoho jiz upravenyho addonu :)

ale... pridal sem si questminiona, upravil a ve hre to pak pise uotdated cosmos a nejede to :(
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 30/01/2005 :  21:11:39  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tsawo

quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by MegaDeath

neco takovyho uz snad je, ne? bere to pres xml souradnice z thottbot a vyznacuje na mape...


A jak se ten mod jmenuje?
Ja vim ze existuje mod thottbot, ale kdyz jsem ho zkousel tak me to zadne mista na mape nevyznacovalo.
Ostatni: hosanci, hrajte si to jak chcete, ja proste chci co nejsnaze nalezt misto kde ten quest je a nepobihat 30 minut po mape.


V tom pripade je nejjednodussi pouzit mapy na thottbot.com ne? Prijde mi to uzivatelsky nejprijemnejsi. Ingame mapa bez addonu by potrebovala jeste doladit.



o jakych mapach je rec? jak pomahaji v questu? nemuzu na tom thottbotu zadny mapy najit :(
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 31/01/2005 :  10:59:37  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

quote:
Originally posted by filcon



Z te 4150 na neco, co ted mate.



kde zjistim to cislo?


To číslo je vidět na login screenu (tam co píšete jméno a heslo). Vpravo dole je verze a uprostřed této verze je v závorce právě toto čtyřmístné číslo - nyní 4196
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 31/01/2005 :  11:00:31  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hRoch

Nebudu vas dal trapit

http://www.volny.cz/darkthx/WoWToc.exe



Ne že bych si s oblibou nespouštěl exe soubory na svém počítači, ale co to přibližně dělá?

Edited by - Oralin on 31/01/2005 14:10:23
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 31/01/2005 :  11:02:05  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord
zjistil sem si ho z jednoho jiz upravenyho addonu :)

ale... pridal sem si questminiona, upravil a ve hre to pak pise uotdated cosmos a nejede to :(


Myslím, že musíš updatnout všechny addony. Já to udělal a vše šlape jako dřív.
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 31/01/2005 :  13:54:20  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

quote:
Originally posted by hRoch

Nebudu vas dal trapit

http://www.volny.cz/darkthx/WoWToc.exe



Ne žš bych si s oblibou nespouštěl exe soubory na svém počítači, ale co to přibližně dělá?


Je to poznat z nazvu. Ale jestli se me tak bojis, tak to asi nezjistis. A ted vazne: zmeni ti to verzi ve vsech addonech (toc souborech) na verzi aktualni jednim kliknutim.

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 31/01/2005 :  14:10:52  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hRoch

quote:
Originally posted by Oralin

quote:
Originally posted by hRoch

Nebudu vas dal trapit

http://www.volny.cz/darkthx/WoWToc.exe



Ne žš bych si s oblibou nespouštěl exe soubory na svém počítači, ale co to přibližně dělá?


Je to poznat z nazvu. Ale jestli se me tak bojis, tak to asi nezjistis. A ted vazne: zmeni ti to verzi ve vsech addonech (toc souborech) na verzi aktualni jednim kliknutim.



omg proc si to hned nerekl? ja to delal rucne :P ...nastesti jen u tech ktere sem si chtel vyzkouset...
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 05/02/2005 :  21:30:08  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

quote:
Originally posted by hRoch

quote:
Originally posted by Oralin

quote:
Originally posted by hRoch

Nebudu vas dal trapit

http://www.volny.cz/darkthx/WoWToc.exe



Ne žš bych si s oblibou nespouštěl exe soubory na svém počítači, ale co to přibližně dělá?


Je to poznat z nazvu. Ale jestli se me tak bojis, tak to asi nezjistis. A ted vazne: zmeni ti to verzi ve vsech addonech (toc souborech) na verzi aktualni jednim kliknutim.



omg proc si to hned nerekl? ja to delal rucne :P ...nastesti jen u tech ktere sem si chtel vyzkouset...


funguje nekomu gypsy unitstandalone zaroven s gypsy unitbars ? unitbars mi hazi desny errory a bez toho si to player okno nemuzu presunout kam potrebuju :)

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

cuiviemen
Starting Member

46 Posts

Posted - 05/02/2005 :  22:17:54  Show Profile Send cuiviemen a Private Message  Reply with Quote
Komu se nechce prepisovat vsechny .toc soubory k addonum nebo nechat to na (pro nekoho pochybnem) .exe souboru, tak ve vyberu postavicky je tlacitko addons, ktere vypise seznam vsech addonu (plus event chyba jako version mismatch nebo chybna navaznost na jiny addon etc...) a kde je nahore zaskrtavaci policko "check version compatibility", kdy pri odskrtnuti WoW nekontroluje verzi addonu vuci vlastnimu programu coz vam aspon do doby nez vyjdou aktualizovane verze addonu pro posledni patch take pomuze preklenout tento problemecek.
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 07/04/2005 :  11:32:41  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
UI ktere muzu jen doporucit:
Cosmos http://www.cosmosui.org pokud zrovna v aktualni verzi funguje :) ma v sobe docela dost uzitecnych addodnu ke kterym ma udelano i GUI na konfiguraci.
ShardTracker http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=753 prioritne pro warlocka na sledovani shardu a stoneu, ale doporucuju nainstalovat i ostanim, krome toho ze muzete healthstone pouzit jednim kliknutim na ikonu u minimapy, tak warlock ktery ma ShardTracker nainstalovany uvidi, jestli mate ci nemate momentalne nejaky Healthstone u sebe.
AutoPotion http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=9 automaticky pouziva health/mana potiony a stoney, takze celkove ulechcuje preziti na Azerothu :) Je plne konfigurovatelny pres GUI, tzn ze si muzete nastavit pri jakem mnozstvi many/healthu se maji pouzivat atd. Da se zapnout i pouizivani bandages, ale na to nesmite zapominat, protoze jakmile se hnete po boji v kterem vam hoodne klest healt tak je bandage v haji.
MKombat http://www.warcraftrealms.com/mkombat.php uzasny PvP AddOn :) Kdykoliv vstopite/jste vstoupeni :) do PvP , zacne hrat hudba z MortalKombatu. Stejne tak jsou z MK prehravany hlasky, napr. kdyz zamerite hrace nepratelske frakce ozve se "Chose your destiny", kdyz je enemy na 10% healthu uslysite "Finish him!" a pokud jste pri PvP zabiti dozvite se po releasnuti na hrbitove "You are Nothing!" ;) Celkove to dava PvP uplne novy rozmer zabavy :)

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

Bulway
New Member

191 Posts

Posted - 11/05/2005 :  19:14:03  Show Profile  Send Bulway an ICQ Message Send Bulway a Private Message  Reply with Quote
Nainstaloval jsem Insomniu. Paradni addon. Ma to vsak jednu vadu. Resp. mozna to neni vada , ale ja neznam reseni. Jsem zvykli pouzivat vsecky kouzla pres nadefinovane klavesy na klavesnici. Driv jsem pouzival normalni default interface z WoWu. Jeden Qbar dole , jeden nad nim ( po patchi ) , jeden dole napravo a 2 naprave strane. Spodni vlevo jsem pouzival na self action veci - rozumej - selff buffy , self-cure apod. Vrchni vlevo jsem pouzival na utocne kouzla - tj. firebally, arcane missile , atd. Proste vse co necastim na sebe.
Po nainstalovani Insomnie me to samozrejme prehazelo kompletne vsechno nastaveni , cimz se dostavame k memu problemu. V insomnii jsem si zacal preskladavat kouzla tak jak driv , jenze kdyz jsem si Qbar 1 navolil jako self casting a Qbar 2 ( nebo jakykoliv jiny Qbar ) jako utocne kouzla , zacalo se me hadat ovladani.
( Nevim , zda to nekdo pochopi, jak to pisu .. blbe se to vysvetluje , nejsem dobry recnik ).
Kdyz jsem si napr. fireball nastavil v Qbaru 2 ( policko 1 ) na klavesu 'pgdwn'a arcane intellect v Qbaru 1 , ( take policko 1 )na klavesu 'delete' , zacne me po zmacknuti obou klaves , tj. 'pgdwn i delete' castit self casting spell , ktery mam nastaveny na stejne urovni jako ten fireball.

Jestli jste to nekdo pochopili , zkuste me poradit, jak to nastavit abych si mohl nastavit jak Qbar na self-cast , tak jiny Qbar na target-spelly.

Dik.
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 18/05/2005 :  16:04:08  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
Posledni dobou se ve hre mnozi dotazy jake Addony by kdo doporucil, tak jsem si dal tu "praci" a sepsal pro nasi guildu to co pouzivam ja, takze kdyz uz to mam napsane, tak proc to nepastnout i sem ze :)

AF Tooltip - umoznuje upravit barvy a pozici tooltipu
AutoPotion - pomocnik na samocinne piti lektvaru, pouzivani healtstoneu atp.
BBKeys- umoznuje nastaveni zkratkovych klaves na "nove" Blizzardi bary
CountDoom (Warlock) - zobrazuje cas jak dlouho uz je deamom ovladnut (ma smysl u Infernala napr :)
CT Raid assist - velmi ulechcuje kontrolu vsech clenu raidu
Damage Meters - pocita statistiky kolik kdo dal/dostal/vylecil poskozeni
Enhanced trade skill window Zvetsene, na vysku, Tradeskill okno, vyrazne lepe se v nem pak hleda.
Gatherer - zaznamenava a zobrazuje na mape polohu rudy/bylinek/truhel
GypsyMod - UI modifikace
Map Notes - umoznuje vytvareni poznamek na mape a zobrazuje souradnice.
Monkey speed - Tachometr :)
Pet Defend (Warlock,Hunter) - posila peta i na pomoc clenum druziny, nejen kdyz je napaden jeho "majitel"
Pet Leash (Warlock) - stahuje peta pokud se cil na ktery pet utoci dostane pod vlivem kouzla ktere by mohlo byt utokem peta preruseno napr. fear
Quest Text Speed - Okamzite zobrazeni textu q bez zdlouhaveho postupneho vypisovani
Quick loot - rychle lootovani, tzn. loot okno se objevuje pod kurzorem a samo zavira pokud jsou vsechny veci sebrany
Radar Blip - pokud se k nejakem chat kanale objevi souradnice (xx,yy) je misto ktere oznacuji oznaceno na minimape
Servitude (Warlock) - ulehcuje praci s petama napr. automaticky obetuje "Chodici nicotu" na urcitem moznstvi HP "Chodici nicoty" ci Warloka atp.
ShardTracker NCS (Warlock, ale kazdy kdo ji ma naistlovanou dava Warlokovy s ni vedet, jestli ma nebo nema u sebe Healthstone, takze muzu jen doporucit vsem) ikonky kolem minimapy pro nejpouzivanejsi warloci cinnosti, tridi shardy do zvoleneho batohu atd, atd.
Titan Panel informacni panel na vrchni casti obrazovky
Titan Panel XPStatus (Titan panel plug in) -
Titan Panel DPS (Titan Panel plugin)
ToyBar - mali bar do ktere se daji pridat veci ktere casto menite, vhodne pro "indzinyry" se spoustou ruznych trinketu, helem atp.

WoWToc utilita ktera prepisuje verzi addonu tak aby odpovidala soucasne verzi WoW clienta, pouzivat ale jen na addony ktere jsou funkcni :)

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online

Edited by - Herbicid on 18/05/2005 17:22:24
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 18/05/2005 :  17:06:48  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Mozna by se hodil i nejaky popis.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 18/05/2005 :  17:15:55  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Potřeboval bych help. Jednu dobu jsem měl v key bindings položky macro1 - 10, ke kterým jsem mohl přibindovat jakoukoliv klávesu včetně myších tlačítek. Teď mi to někam zmizelo a nevím jak to dát zpět. Je to nějaký addon či nastevení či co??


World of Warcraft - Mamut [retired]
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 18/05/2005 :  17:22:57  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Mozna by se hodil i nejaky popis.



lepsi? :)

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

Sacrifice
New Member

140 Posts

Posted - 19/05/2005 :  00:12:56  Show Profile  Send Sacrifice an ICQ Message Send Sacrifice a Private Message  Reply with Quote
potrebuju pomoct s CT Raid asist.. vobec mi nezobrazuje heal ostatnych. mam len sede ikonky raidu. jak na to. aj sem se hrabal v nastaveni ale nejak sem na to neprisiel ... ;]

"Relationships come and go. Epics are soulbound"
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 19/05/2005 :  00:49:27  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
Musis joinout raidassist kanal toho daneho raidu.Bud /raidassist join nebo v options prvni zalozka a tam manualne zmenis kanal

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 19/05/2005 :  06:38:37  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Wow, docela super list H. Imho by se to hodilo dát do nějakého sticky topicu :p (stačí přesunout ten post, nemusí se dělat nový topic)

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 19/05/2005 :  08:20:52  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
shanim stand alone mod na target unit bar ktery by pridal do toho baru %hp a idealni ciselne manu / energy / rage

%hp v prostredku target unit baru ma novej cosmos .. bohuzel asi v necem zakombonovany bo jsem nebyl schopen to tam nikde najit

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/05/2005 :  08:31:01  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
no ja mam nejakej mod, kterej mi predelal unit bary jak moje, tak party, tak target a ten zobrazuje hp %, manu, rage, ene ciselne...
zobrazuje to i debuffy/curse, u me a party to umi zobrazit i nektery buffy... (z hlavny nazev nevim... zkus "minigroup")

akorat bych potreboval vedet jestli jeste neni neco na to abych videl jaky buffy maji souperi nahozeny... tohle mi chybi a nejak to nefunguje i kdyz jsem si nastavoval v optionech ze chci videt buff and debuffs a split 5/5 tak vidim jenom debuffy...

no mmo
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 19/05/2005 :  09:41:35  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
souperovi buffy neuvidis nikdy, server ti tyhle informace neposle, leda bys na nej hodil detect magic nebo tak neco
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 19/05/2005 :  09:50:40  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
celdric by asi chtel i addon, ktery by mu vybral nejidealnejsi kouzlo/utok a zacastil ho
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/05/2005 :  10:06:25  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

celdric by asi chtel i addon, ktery by mu vybral nejidealnejsi kouzlo/utok a zacastil ho



a takovej jeste neexistuje?

no mmo
Go to Top of Page

tsawo
New Member

330 Posts

Posted - 19/05/2005 :  10:09:46  Show Profile Send tsawo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

shanim stand alone mod na target unit bar ktery by pridal do toho baru %hp a idealni ciselne manu / energy / rage

%hp v prostredku target unit baru ma novej cosmos .. bohuzel asi v necem zakombonovany bo jsem nebyl schopen to tam nikde najit



treba standalone nurfed target unit bar (najdes na nurfed.com - na forech je nekde odkaz, popr. na curse-gaming.com)

KRUANA|SHA|WOW
ROONA
|MA|AO|RETIRED
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 19/05/2005 :  15:18:24  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
samo ze znam nurfed ...nechci nurfed ... titerny s este titernejsim PvP flagem a fontem ...
celkem me vyhovuje gypsy ale chybi me ty %hp a mana targetu

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

tsawo
New Member

330 Posts

Posted - 19/05/2005 :  15:32:34  Show Profile Send tsawo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

samo ze znam nurfed ...nechci nurfed ... titerny s este titernejsim PvP flagem a fontem ...
celkem me vyhovuje gypsy ale chybi me ty %hp a mana targetu


Me ted po nekolika mesicich s Nurfed uz vsechny ostatni target unit bary prijdou moc velky a neohrabany :)

KRUANA|SHA|WOW
ROONA
|MA|AO|RETIRED
Go to Top of Page

Longin
Starting Member

9 Posts

Posted - 20/05/2005 :  08:07:12  Show Profile Send Longin a Private Message  Reply with Quote
Mam dotaz - nema nekdo tucha jak nebo v cem zrusim hlasky typu ze "pet asistuje" a ze jsem pouzil "Hunters Marked" - hrozne to rusi ve vyhledu - vubec netusim ktery addon to dela...diky za radu.
Go to Top of Page

daruma
New Member

164 Posts

Posted - 20/05/2005 :  08:51:29  Show Profile Send daruma a Private Message  Reply with Quote
Používám UI GYPSY MODE a chtěl bych si přidat na levou a pravou stranu sidebary, ale nějak mi to nejde. Když jsem si naistaloval addon sidebar, tak mi nešly otevřít bágly (vyskošila na mě nějaká chybová hláška), zkoušel jsem insomniax, ale ten mi přišel přeplácanej. Taky jsem zkoušel přímo v nastavení WOWu přidat levej sidebar, ale objevil se mi nad spodní lištou, tak nevim....potřebuju sidebary, ale se zachováním gypsy modu. :-) Nevíte pls někdo co s tím? Díky
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 20/05/2005 :  09:06:26  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tsawo

quote:
Originally posted by Stilgar

samo ze znam nurfed ...nechci nurfed ... titerny s este titernejsim PvP flagem a fontem ...
celkem me vyhovuje gypsy ale chybi me ty %hp a mana targetu


Me ted po nekolika mesicich s Nurfed uz vsechny ostatni target unit bary prijdou moc velky a neohrabany :)



Me taky prisly, ale prsel jsem na nejaky hybridni kombinace gypsy + standalone addony a uz se my lip hraje. Nurfed zalozky jsou fajn ale moc maly :)
btw, postnes svuj ui? :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)

Edited by - Colldor on 20/05/2005 09:06:51
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 20/05/2005 :  09:30:07  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by daruma

Používám UI GYPSY MODE a chtěl bych si přidat na levou a pravou stranu sidebary, ale nějak mi to nejde. Když jsem si naistaloval addon sidebar, tak mi nešly otevřít bágly (vyskošila na mě nějaká chybová hláška), zkoušel jsem insomniax, ale ten mi přišel přeplácanej. Taky jsem zkoušel přímo v nastavení WOWu přidat levej sidebar, ale objevil se mi nad spodní lištou, tak nevim....potřebuju sidebary, ale se zachováním gypsy modu. :-) Nevíte pls někdo co s tím? Díky


side bary a main bar: Discord Action Bars
horni lista: InfoBar
party a muj bar: gypsy
hp bar pod avatarem: FooBar

http://miralis.wz.cz/wow/WoWScrnShot_050105_220711.jpg
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/05/2005 :  09:52:13  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

side bary a main bar: Discord Action Bars
horni lista: InfoBar
party a muj bar: gypsy
hp bar pod avatarem: FooBar

http://miralis.wz.cz/wow/WoWScrnShot_050105_220711.jpg



tak tohle je extreme skaredy :) to nejhorsi co v puvodnim UI je jeste zvetseny a dokazeny k obludne dokonalosti

alespon teda na muj vkus

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

daruma
New Member

164 Posts

Posted - 20/05/2005 :  09:56:01  Show Profile Send daruma a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

quote:
Originally posted by daruma

Používám UI GYPSY MODE a chtěl bych si přidat na levou a pravou stranu sidebary, ale nějak mi to nejde. Když jsem si naistaloval addon sidebar, tak mi nešly otevřít bágly (vyskošila na mě nějaká chybová hláška), zkoušel jsem insomniax, ale ten mi přišel přeplácanej. Taky jsem zkoušel přímo v nastavení WOWu přidat levej sidebar, ale objevil se mi nad spodní lištou, tak nevim....potřebuju sidebary, ale se zachováním gypsy modu. :-) Nevíte pls někdo co s tím? Díky


side bary a main bar: Discord Action Bars
horni lista: InfoBar
party a muj bar: gypsy
hp bar pod avatarem: FooBar

http://miralis.wz.cz/wow/WoWScrnShot_050105_220711.jpg



Zkusím ten Discord Action Bars, díky. :-)
Go to Top of Page

daruma
New Member

164 Posts

Posted - 20/05/2005 :  09:56:45  Show Profile Send daruma a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Warlord

side bary a main bar: Discord Action Bars
horni lista: InfoBar
party a muj bar: gypsy
hp bar pod avatarem: FooBar

http://miralis.wz.cz/wow/WoWScrnShot_050105_220711.jpg



tak tohle je extreme skaredy :) to nejhorsi co v puvodnim UI je jeste zvetseny a dokazeny k obludne dokonalosti

alespon teda na muj vkus



Tak nám ukaž svoje UI a sidebary ty! ;-))
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/05/2005 :  10:05:38  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
az prijdu domu tak udelam screenshot teda , co jsem mel uz jsem z webu smazl :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 20/05/2005 :  11:03:02  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
me se to taky moc nelibi, je to vsechno moc velky... cekam na novy 19" LCD na kterym zvetsim rozliseni a bude to OK
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 20/05/2005 :  11:10:49  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

me se to taky moc nelibi, je to vsechno moc velky... cekam na novy 19" LCD na kterym zvetsim rozliseni a bude to OK



Jake rozliseni mas ted ?

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000