Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 UKRADNUTE ACC! ZA POMOC ODMENA!
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

j.k.lemons
Starting Member

8 Posts

Posted - 15/05/2008 :  15:08:03  Show Profile  Visit j.k.lemons's Homepage  Send j.k.lemons an ICQ Message Send j.k.lemons a Private Message  Reply with Quote
Ukradli mi acc. Bol tam husty warrior, nick tarothus, svr Drak´thul..Tento clovek mi to ukradol 275-191-554 ma nick Ch!R0n3X^ a pouzival aj Kozlik.
Ak mi najdete na tohto cloveka adresu, odmena Vas neminie....
(Odmena bude penazna)

moje icq 383-299-788


TOTO NENI VTIP !!!

Ulti
Starting Member

34 Posts

Posted - 15/05/2008 :  15:25:00  Show Profile  Send Ulti an ICQ Message Send Ulti a Private Message  Reply with Quote
Ahoj,

No ja neviem ale retrieve (a nasledna komunikacia s blizz v pripade transferu) nejde?
Go to Top of Page

j.k.lemons
Starting Member

8 Posts

Posted - 15/05/2008 :  15:30:25  Show Profile  Visit j.k.lemons's Homepage  Send j.k.lemons an ICQ Message Send j.k.lemons a Private Message  Reply with Quote
Dokazes mi s tym pomoct?? ?
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 16/05/2008 :  11:10:20  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by j.k.lemons

Ukradli mi acc. Bol tam husty warrior, nick tarothus, svr Drak´thul..Tento clovek mi to ukradol 275-191-554 ma nick Ch!R0n3X^ a pouzival aj Kozlik.
Ak mi najdete na tohto cloveka adresu, odmena Vas neminie....
(Odmena bude penazna)

moje icq 383-299-788


TOTO NENI VTIP !!!



podle toho jmena a tvyho nicku nepredpokladam ze ses puvodni majitel, takze mas co ? smulu
pouceni ? nekupujte accounty :P

pokud ses skutecne majitel napis email blizzu

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 16/05/2008 :  11:20:18  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by j.k.lemons

Ukradli mi acc. Bol tam husty warrior, nick tarothus, svr Drak´thul..Tento clovek mi to ukradol 275-191-554 ma nick Ch!R0n3X^ a pouzival aj Kozlik.
Ak mi najdete na tohto cloveka adresu, odmena Vas neminie....
(Odmena bude penazna)

moje icq 383-299-788


TOTO NENI VTIP !!!



roflmao

co thread to perla

p.s. Kdybys měl jméno charu dpwnerer1337kill4h, nikdy by tě nemohli hacknout ani ti nic ukrást!

Edited by - Octopuss on 16/05/2008 11:21:42
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 16/05/2008 :  11:43:14  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by j.k.lemons

Ukradli mi acc. Bol tam husty warrior, nick tarothus, svr Drak´thul..Tento clovek mi to ukradol 275-191-554 ma nick Ch!R0n3X^ a pouzival aj Kozlik.
Ak mi najdete na tohto cloveka adresu, odmena Vas neminie....
(Odmena bude penazna)

moje icq 383-299-788


TOTO NENI VTIP !!!



roflmao

co thread to perla

p.s. Kdybys měl jméno charu dpwnerer1337kill4h, nikdy by tě nemohli hacknout ani ti nic ukrást!



pokud vím tak místo Rodiera je obsazené... Octo co kdybys zkusil jemnější přístup?

-
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 16/05/2008 :  17:59:46  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
staci se podivat na jeho icq profil uz ten je dost zabavnej

A.C.A.B.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 16/05/2008 :  18:29:46  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by j.k.lemons
TOTO NENI VTIP !!!


neverim.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

j.k.lemons
Starting Member

8 Posts

Posted - 17/05/2008 :  15:03:25  Show Profile  Visit j.k.lemons's Homepage  Send j.k.lemons an ICQ Message Send j.k.lemons a Private Message  Reply with Quote
Vsetci sa tu tvarite strasne mudry, ale ked clovek potrebuje pomoct tak nikdo nic nevie, a kazdy na kazdeho nadavete, vysiemate sa mu. cez net je kazdy velky frajer, ale ked sa dvaja ludia stretnu tak je jak beranek.
sa zobudte.
A kupujem si nove acc.
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 17/05/2008 :  15:05:01  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by j.k.lemons

Vsetci sa tu tvarite strasne mudry, ale ked clovek potrebuje pomoct tak nikdo nic nevie, a kazdy na kazdeho nadavete, vysiemate sa mu. cez net je kazdy velky frajer, ale ked sa dvaja ludia stretnu tak je jak beranek.
sa zobudte.
A kupujem si nove acc.


nevim jakou jinou reakci nez stupidni jsi na svuj dotaz ocekaval? Pokud jsi vlastnikem uctu tak neni co resit, vratit se to da lehce .. pokud si s tim kseftoval tak tvoje blbost

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 17/07/2008 :  15:57:58  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hehe tak tenhle typek se mi ted snazi neco prodat ;-DD


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

GhostMan
Starting Member

loel

82 Posts

Posted - 17/07/2008 :  16:18:43  Show Profile Send GhostMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by j.k.lemons

Bol tam husty warrior




Nemuzu si nechat ujit komentar na to husty warrior
Crap gear + 1/2 gemu zelena no nevim chlape,jestli je tohle hustej warrior.

Sry za blbej komentar jenze tohle mi fakt nedalo


Pitche nefunguje my count topicu. Diky Maxi za to ze kdyz si byl moderator po resetu my to nejede :-d
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 18/07/2008 :  12:54:10  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by j.k.lemons

Ukradli mi acc. Bol tam husty warrior, nick tarothus, svr Drak´thul..Tento clovek mi to ukradol 275-191-554 ma nick Ch!R0n3X^ a pouzival aj Kozlik.
Ak mi najdete na tohto cloveka adresu, odmena Vas neminie....
(Odmena bude penazna)

moje icq 383-299-788


TOTO NENI VTIP !!!



tobe je 19 jo? si snil jak bude smit za 10 let narozky ne? :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 18/07/2008 :  15:01:07  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by j.k.lemons

Ukradli mi acc. Bol tam husty warrior, nick tarothus, svr Drak´thul..Tento clovek mi to ukradol 275-191-554 ma nick Ch!R0n3X^ a pouzival aj Kozlik.
Ak mi najdete na tohto cloveka adresu, odmena Vas neminie....
(Odmena bude penazna)

moje icq 383-299-788


TOTO NENI VTIP !!!


Ale krabice ti zustala ne?

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 18/07/2008 :  18:14:02  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tak o tom dost pochybuju (j, +1)

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 18/07/2008 :  18:29:53  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
tohle mi prislo do mailu :D Odkaz odkazuje na http://wow-europen.xf.cz/en/manage/login.html

Myslim ze zase par lidi prijde o account :)

Greetings,

We are writing to inform you that we have bad Personal info. To refresh you Personal info fallow this link: wow-europe.com/en/manage
Regards,

Please do not reply to this email as you will receive an automated response.

English Game Master Team
Blizzard Europe

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 18/07/2008 :  22:07:10  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

http://wow-europen.xf.cz/en/manage/login.html




Tak blbej snad nikdo neni :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 19/07/2008 :  09:23:36  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by razorek

http://wow-europen.xf.cz/en/manage/login.html




Tak blbej snad nikdo neni :)


Urcite je :].

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

GhostMan
Starting Member

loel

82 Posts

Posted - 19/07/2008 :  18:46:39  Show Profile Send GhostMan a Private Message  Reply with Quote
Tyhle serepetičky linky bo maily co na něco odkazujou např. že Vyhrajou nove Diablo 3 diky svemu hrani WoW a ze potrebujes potvrdit informace od accountu aby si to overili. Par kamosu na to skocilo takze bych se nedivil kdyby se nasli individua co skoci i na link s XF.CZ

Pitche nefunguje my count topicu. Diky Maxi za to ze kdyz si byl moderator po resetu my to nejede :-d
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 20/07/2008 :  21:42:00  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
me ten link redirektuje na ofic wow web ;)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/07/2008 :  09:23:26  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

me ten link redirektuje na ofic wow web ;)



To ano, ale nejdří se ti do počítače stáhnul prográmek, který se postne na adresu toho človíčka ihned jak se přihlásíš na ty stránky. No a jestli ne tak to mají pěěkně nedomyšlené :)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 21/07/2008 :  13:15:24  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GhostMan

Tyhle serepetičky linky bo maily co na něco odkazujou např. že..


bo=protože !

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000