Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Interface Addons
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

c4mel
Starting Member

46 Posts

Posted - 11/01/2005 :  23:00:42  Show Profile  Visit c4mel's Homepage  Send c4mel an ICQ Message Send c4mel a Private Message  Reply with Quote
Cuz, lidi. Nevite o nakym modu, kterej pridava dalsi listy, ktery si muzu sam nastavovat (pocet slotu a hlavne pozice, dal pokud mozno viditelnost, skryti prazdnych tlacitek atd.).
Nasel jsem jen "BibToolbars" Mod, kterej sice splnuje vetsinu veci, ktery potrebuju, ale je dost nedotazenej, hada se s Cosmosem a hlavne zcela rusi defaulni bary a neda se nijak nastavit, takze jsou tlacitka porad v popredi (coz dost vadi treba pri vyvolavani kouzla - neni videt status, pze je za tlacitkama - viz. screen:
http://www.tortuga-clan.com/camel/-_stuff_-/wow/screens/interface_01.jpg

Nevite o necem? Na Blizz forech jsem nic nenasel, ale tam zdaleka neni vse...

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 12/01/2005 :  01:24:25  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
Kdyz si Cosmos nastavis, tak to muze vypadat napr. takhle:
http://www.volny.cz/darkthx/cosmos.jpg

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

c4mel
Starting Member

46 Posts

Posted - 12/01/2005 :  05:02:17  Show Profile  Visit c4mel's Homepage  Send c4mel an ICQ Message Send c4mel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hRoch

Kdyz si Cosmos nastavis, tak to muze vypadat napr. takhle:
http://www.volny.cz/darkthx/cosmos.jpg


To mi je k hownu, vim, ze se to da nastavit. Ale chtel bych zachovat vsechny BARy, jako mam na tomhle screenu a to se samotnym cosmosem neudelas...
http://www.tortuga-clan.com/camel/-_stuff_-/wow/screens/interface_01.jpg
Go to Top of Page

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 12/01/2005 :  08:55:27  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by c4mel

quote:
Originally posted by hRoch

Kdyz si Cosmos nastavis, tak to muze vypadat napr. takhle:
http://www.volny.cz/darkthx/cosmos.jpg


To mi je k hownu, vim, ze se to da nastavit. Ale chtel bych zachovat vsechny BARy, jako mam na tomhle screenu a to se samotnym cosmosem neudelas...
http://www.tortuga-clan.com/camel/-_stuff_-/wow/screens/interface_01.jpg




Nevim co presne myslis, ale tvuj prilozenej obrazek je Cosmosove upravenej GUI. Ty listy co tam sou, jsou jen aktivovane v interface cosmosu.

AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight

Edited by - Drizzt on 12/01/2005 09:14:22
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 12/01/2005 :  08:58:39  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Ty ikonky po stranách se také nechají ovládat přes nějaké hotkeye? Nebo je to jen klikací?
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 12/01/2005 :  09:14:36  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Ty ikonky po stranách se také nechají ovládat přes nějaké hotkeye? Nebo je to jen klikací?


na vsechny si muzes nastavit hotkey
dela se to pres normalni menu jako vsechny klavesy
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 12/01/2005 :  16:07:13  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt

quote:
Originally posted by c4mel

quote:
Originally posted by hRoch

Kdyz si Cosmos nastavis, tak to muze vypadat napr. takhle:
http://www.volny.cz/darkthx/cosmos.jpg


To mi je k hownu, vim, ze se to da nastavit. Ale chtel bych zachovat vsechny BARy, jako mam na tomhle screenu a to se samotnym cosmosem neudelas...
http://www.tortuga-clan.com/camel/-_stuff_-/wow/screens/interface_01.jpg




Nevim co presne myslis, ale tvuj prilozenej obrazek je Cosmosove upravenej GUI. Ty listy co tam sou, jsou jen aktivovane v interface cosmosu.


no ja neprisel na to jak v cosmosu zmenit pocet slotu u tech bocnich baru

"The time for desperation is upon us. Let's play."

Edited by - Mefisto on 12/01/2005 16:11:18
Go to Top of Page

c4mel
Starting Member

46 Posts

Posted - 12/01/2005 :  21:31:12  Show Profile  Visit c4mel's Homepage  Send c4mel an ICQ Message Send c4mel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt
Nevim co presne myslis, ale tvuj prilozenej obrazek je Cosmosove upravenej GUI. Ty listy co tam sou, jsou jen aktivovane v interface cosmosu.


NN, pletes se. Jestli myslis tenhle screen
http://www.tortuga-clan.com/camel/-_stuff_-/wow/screens/interface_01.jpg
tak tam je z cosmosu jen ta leva lista (6 tl.). Dal jsem ji tam, protoze ta z toho druhyho modu (BibToolbars) je porad navrchu a neni pres ni videt quest log...
Jinak vsechny ty tlacitka se daj samozrejme nadefinovat na klavesy...
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 13/01/2005 :  00:12:17  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
http://www.amarok-shadow.com/images/wowui2.jpg
tohle je docela drsny
budu se muset na to jak to UI funguje podivat, cejtim se blbe kdyz to vidim a vubec netusim jak to ty lidi udelali :)

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

c4mel
Starting Member

46 Posts

Posted - 13/01/2005 :  02:57:34  Show Profile  Visit c4mel's Homepage  Send c4mel an ICQ Message Send c4mel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto

http://www.amarok-shadow.com/images/wowui2.jpg
tohle je docela drsny


WTF? To doufam neni ofic. server, ale nakej emu... LVL 89 elite ???
I don't think so .)
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 13/01/2005 :  08:18:38  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by c4mel

quote:
Originally posted by Mefisto

http://www.amarok-shadow.com/images/wowui2.jpg
tohle je docela drsny


WTF? To doufam neni ofic. server, ale nakej emu... LVL 89 elite ???
I don't think so .)


asi neznas shadow mod - je to lvl39
Go to Top of Page

bighomerCZ
Starting Member

27 Posts

Posted - 13/01/2005 :  13:56:53  Show Profile Send bighomerCZ a Private Message  Reply with Quote
asi budu vypadat jak lama ale co je to ten cosmos :) ??
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 13/01/2005 :  14:08:35  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bighomerCZ

asi budu vypadat jak lama ale co je to ten cosmos :) ??


proc se to menuje tak jak se to menuje to netusim, ale je to hromada sebranejch interface add-onu od ruznejch lidi a publikovana v jednom baliku s jednim grafickym konfiguracnim menu
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 13/01/2005 :  14:34:02  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath
asi neznas shadow mod - je to lvl39



To je součást COSMOS? Nebo stand alone UI?

Edited by - Oralin on 13/01/2005 17:08:41
Go to Top of Page

c4mel
Starting Member

46 Posts

Posted - 13/01/2005 :  14:48:31  Show Profile  Visit c4mel's Homepage  Send c4mel an ICQ Message Send c4mel a Private Message  Reply with Quote
A jakej ma smysl ten shadow mod? Proc to ukazuje u creepu o 50 vyssi lvly? Nak mi unika pointa .)
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 13/01/2005 :  16:29:42  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
ted to nemuzu najit na forech blizzardu, ale onehda sem se na ten mod dival - ono to ukazuje vic veci najednou, damage, dot, critical hity a proste je to statistika celyho souboje, to cislo neudava level ale neco jinyho, ted fakt nevim, me se ten mod nelibil, tak sem to neresil
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 13/01/2005 :  17:18:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
doporučuji si sosnout damagewatch plugin, ukáže pod postavou healt bar s čísly, jak na tom jsi a navíc ti lítají čísla nad hlavou, jaké dostáváš pecky od příšery, taky nevím proč to tam blizzard nedal rovnou.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 13/01/2005 :  17:43:53  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by c4mel

A jakej ma smysl ten shadow mod? Proc to ukazuje u creepu o 50 vyssi lvly? Nak mi unika pointa .)


tak tady mas vysvetlivky: http://www.curse-gaming.com/mod_screens/73.jpg
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 13/01/2005 :  23:00:03  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

doporučuji si sosnout damagewatch plugin, ukáže pod postavou healt bar s čísly, jak na tom jsi a navíc ti lítají čísla nad hlavou, jaké dostáváš pecky od příšery, taky nevím proč to tam blizzard nedal rovnou.


protoze tech cisel by tam pak bylo moc. Takhle to je prehlednejsi. Bila damage ze zbrani a zluta kouzla. A tvoje cisla jsou videt na tvojim obrazku v levo nahore.
Aspon me to takhle prijde prehlednejsi.
Go to Top of Page

c4mel
Starting Member

46 Posts

Posted - 14/01/2005 :  04:18:21  Show Profile  Visit c4mel's Homepage  Send c4mel an ICQ Message Send c4mel a Private Message  Reply with Quote
Jak se pls jmenuje Mod, kterej zpusobuje zmenu barvy u health, kdyz klesa? (100% cervena, 75% oranzova, 50% zluta, 25% cervena).
Pokud mozno STANDALONE mod. Vim, ze to umi treba CT_Mod, nebo Cosmos, ale ty se hadaj s pluginama, ktery tam uz mam...
Go to Top of Page

bighomerCZ
Starting Member

27 Posts

Posted - 14/01/2005 :  04:42:09  Show Profile Send bighomerCZ a Private Message  Reply with Quote
no a kde se tyhle vecicky daji nasosat :) ??
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 14/01/2005 :  05:03:13  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
jake mody kdo pouziva?
Ja mam jen cosmos a zda se me za tam je vse co by me tuhle hru zprijemnilo.
Existuje jeste neco co cosmos nema a ja bych to rozhodne pri hrani pouzil?
Co takovej quest mod? Prosate by ti to na mape vyznacilo misto kam mas bezet, kde je ten a ktery mob na zabiti ci kde se nachazi startovni ci cilove NPC. Tak tohle by se opravdu siklo
Go to Top of Page

Eskymak
Starting Member

73 Posts

Posted - 14/01/2005 :  07:59:55  Show Profile  Send Eskymak an ICQ Message Send Eskymak a Private Message  Reply with Quote
Lol

Rep :Co takovej quest mod? Prosate by ti to na mape vyznacilo misto kam mas bezet, kde je ten a ktery mob na zabiti ci kde se nachazi startovni ci cilove NPC. Tak tohle by se opravdu siklo

Jeste by to za Tebe mohlo ten Quest udelat a po vecerch jit na Expu ne?
Tauron
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/01/2005 :  08:18:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

jake mody kdo pouziva?
Ja mam jen cosmos a zda se me za tam je vse co by me tuhle hru zprijemnilo.
Existuje jeste neco co cosmos nema a ja bych to rozhodne pri hrani pouzil?
Co takovej quest mod? Prosate by ti to na mape vyznacilo misto kam mas bezet, kde je ten a ktery mob na zabiti ci kde se nachazi startovni ci cilove NPC. Tak tohle by se opravdu siklo



To si snad děláš srandu ne? to by potom fakt byla ta hra zábavná
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 14/01/2005 :  08:22:27  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
neco takovyho uz snad je, ne? bere to pres xml souradnice z thottbot a vyznacuje na mape...
Go to Top of Page

tsawo
New Member

330 Posts

Posted - 14/01/2005 :  09:37:31  Show Profile Send tsawo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bighomerCZ

no a kde se tyhle vecicky daji nasosat :) ??



Na ofic. forech, v sekci Interface customization je odkaz asi na dve stranky s prehledem vsemoznych modu. Doma mam ulozenej link, kdyztak postnu pozdeji, pokud to neudela nekdo jiny.

KRUANA|SHA|WOW
ROONA
|MA|AO|RETIRED
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 14/01/2005 :  10:19:16  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

neco takovyho uz snad je, ne? bere to pres xml souradnice z thottbot a vyznacuje na mape...


A jak se ten mod jmenuje?
Ja vim ze existuje mod thottbot, ale kdyz jsem ho zkousel tak me to zadne mista na mape nevyznacovalo.
Ostatni: hosanci, hrajte si to jak chcete, ja proste chci co nejsnaze nalezt misto kde ten quest je a nepobihat 30 minut po mape.
Go to Top of Page

tsawo
New Member

330 Posts

Posted - 14/01/2005 :  10:32:01  Show Profile Send tsawo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by MegaDeath

neco takovyho uz snad je, ne? bere to pres xml souradnice z thottbot a vyznacuje na mape...


A jak se ten mod jmenuje?
Ja vim ze existuje mod thottbot, ale kdyz jsem ho zkousel tak me to zadne mista na mape nevyznacovalo.
Ostatni: hosanci, hrajte si to jak chcete, ja proste chci co nejsnaze nalezt misto kde ten quest je a nepobihat 30 minut po mape.


V tom pripade je nejjednodussi pouzit mapy na thottbot.com ne? Prijde mi to uzivatelsky nejprijemnejsi. Ingame mapa bez addonu by potrebovala jeste doladit.

KRUANA|SHA|WOW
ROONA
|MA|AO|RETIRED
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 14/01/2005 :  10:41:52  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tsawo

quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by MegaDeath

neco takovyho uz snad je, ne? bere to pres xml souradnice z thottbot a vyznacuje na mape...


A jak se ten mod jmenuje?
Ja vim ze existuje mod thottbot, ale kdyz jsem ho zkousel tak me to zadne mista na mape nevyznacovalo.
Ostatni: hosanci, hrajte si to jak chcete, ja proste chci co nejsnaze nalezt misto kde ten quest je a nepobihat 30 minut po mape.


V tom pripade je nejjednodussi pouzit mapy na thottbot.com ne? Prijde mi to uzivatelsky nejprijemnejsi. Ingame mapa bez addonu by potrebovala jeste doladit.


prave ze uzivatelsky prijemne to moc neni. Nez se preswapuju do Opery a tam nez to najdu tak me ve hre muze kdokoliv sejmout. At mob ci hrac.
A taky bych si rad naplanoval plneni nekolika questu najednou. Hodne se me stavalo ze jsem byl v south barrens kde jsem dodelal jeden quest pak jsem 15 min bezel do crossu a tam jsem zjistil ze kousek od mista kde jsem byl je dalsi quest ktery jsem mel v deniku. A to nasere bezet zase 15 minut nazpatek.
http://www.curse-gaming.com/mod.php jinak tady jsem nasel seznam modu ale quest mod tam neni

Edited by - Milan on 14/01/2005 10:43:00
Go to Top of Page

tsawo
New Member

330 Posts

Posted - 14/01/2005 :  12:30:55  Show Profile Send tsawo a Private Message  Reply with Quote
http://wowaddons.com/news.php
dalsi seznam addonu

KRUANA|SHA|WOW
ROONA
|MA|AO|RETIRED
Go to Top of Page

tsawo
New Member

330 Posts

Posted - 14/01/2005 :  12:40:41  Show Profile Send tsawo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by tsawo
V tom pripade je nejjednodussi pouzit mapy na thottbot.com ne? Prijde mi to uzivatelsky nejprijemnejsi. Ingame mapa bez addonu by potrebovala jeste doladit.


prave ze uzivatelsky prijemne to moc neni. Nez se preswapuju do Opery a tam nez to najdu tak me ve hre muze kdokoliv sejmout. At mob ci hrac.
A taky bych si rad naplanoval plneni nekolika questu najednou. Hodne se me stavalo ze jsem byl v south barrens kde jsem dodelal jeden quest pak jsem 15 min bezel do crossu a tam jsem zjistil ze kousek od mista kde jsem byl je dalsi quest ktery jsem mel v deniku. A to nasere bezet zase 15 minut nazpatek.
http://www.curse-gaming.com/mod.php jinak tady jsem nasel seznam modu ale quest mod tam neni


Tak to me netrapi, ja mam na stole na tohle notebook :)
Addon na planovani questu podle me zase tak kriticky potreba neni. Na tohle staci hlava a poradne cist Questlog.
A thottbot by mel fungovat i ingame, mel by te v zone navest na koordinaty, ktery mu zadas do prikazove radky. Osobne jsem to ale nikdy nezkousel.

KRUANA|SHA|WOW
ROONA
|MA|AO|RETIRED

Edited by - tsawo on 14/01/2005 14:20:40
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 14/01/2005 :  13:45:53  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
No vím určitě, že existuje mod, který zobrazuje počty quest itemů v inventoráři.

Např. že máš 6/10 hlav, 48/60 rohů atd.

Bohužel jsem myslel, že je to v Cosmu, ale nenašel jsem to tam.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 14/01/2005 :  14:08:39  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

No vím určitě, že existuje mod, který zobrazuje počty quest itemů v inventoráři.

Např. že máš 6/10 hlav, 48/60 rohů atd.

Bohužel jsem myslel, že je to v Cosmu, ale nenašel jsem to tam.


quest minion - je to i v cosmosu a da se to sehnat i stand-alone
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 14/01/2005 :  14:11:14  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=83 - tady to mas
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 14/01/2005 :  18:43:28  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tsawo

quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by tsawo
V tom pripade je nejjednodussi pouzit mapy na thottbot.com ne? Prijde mi to uzivatelsky nejprijemnejsi. Ingame mapa bez addonu by potrebovala jeste doladit.


prave ze uzivatelsky prijemne to moc neni. Nez se preswapuju do Opery a tam nez to najdu tak me ve hre muze kdokoliv sejmout. At mob ci hrac.
A taky bych si rad naplanoval plneni nekolika questu najednou. Hodne se me stavalo ze jsem byl v south barrens kde jsem dodelal jeden quest pak jsem 15 min bezel do crossu a tam jsem zjistil ze kousek od mista kde jsem byl je dalsi quest ktery jsem mel v deniku. A to nasere bezet zase 15 minut nazpatek.
http://www.curse-gaming.com/mod.php jinak tady jsem nasel seznam modu ale quest mod tam neni


Addon na planovani questu podle me zase tak kriticky potreba neni. Na tohle staci hlava a poradne cist Questlog.


Prave ze planovat je treba,vzdy a vsude. To uz vedeli i nasi soudruzi. Nejlepe na tri ci pet let odpredu.
OK thottbot samozrejme pouzivam, ale vzdy se da neco zlepsit a urychlit.
Go to Top of Page

c4mel
Starting Member

46 Posts

Posted - 15/01/2005 :  04:51:20  Show Profile  Visit c4mel's Homepage  Send c4mel an ICQ Message Send c4mel a Private Message  Reply with Quote
Dneska jsem nad konfigurovanim vsemoznych baru a tlacitek stravil pul hodiny. Nejvetsi problem byl ale najit mody, ktery se mezi sebou nehadaj a vzajemne se nevypinaj. Nakonec se zadarilo a konecne to ted vypada, jak jsem si na zacatku predstavoval. Kdyztak sem pls pastnete taky svoje nastaveni, treba najdu nakou dalsi utilitku, ktera by se hodila... :-)

Tady je ten obrazek (jeste pouzivam MapNotes, ktery tam nejsou videt; umoznuji posilani poznamek na World mape vsem clenum grupy najednou...).

http://www.2and2.net/Uploads/Images/Interface.JPG

Edited by - c4mel on 15/01/2005 04:57:34
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 15/01/2005 :  11:40:03  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by c4mel

Dneska jsem nad konfigurovanim vsemoznych baru a tlacitek stravil pul hodiny. Nejvetsi problem byl ale najit mody, ktery se mezi sebou nehadaj a vzajemne se nevypinaj. Nakonec se zadarilo a konecne to ted vypada, jak jsem si na zacatku predstavoval. Kdyztak sem pls pastnete taky svoje nastaveni, treba najdu nakou dalsi utilitku, ktera by se hodila... :-)

Tady je ten obrazek (jeste pouzivam MapNotes, ktery tam nejsou videt; umoznuji posilani poznamek na World mape vsem clenum grupy najednou...).

http://www.2and2.net/Uploads/Images/Interface.JPG


ten flexbar si nastavoval rucne ? zrovna se chystam na jeho nastaveni :) taky sem se tim vcera asi ve 3 rano zaobiral

edit : tak jeste shanim mod kterej mi zšedne ikony na barech kdyz je nemuzu pouzit nebo sem moc daleko ( je soucasti cosmosu ale nevim jak se jmenuje standalone ), mod kterej by mi vypsal u monstra pocet hp misto % je to v showdown modu ale ten je vcelku dost odporne obrovskej, jestli se nejak da u chatu zmensit okno a
pak jak u flexbaru poznam ktery tlacitko ma jaky cislo :)

"The time for desperation is upon us. Let's play."

Edited by - Mefisto on 15/01/2005 14:01:52
Go to Top of Page

c4mel
Starting Member

46 Posts

Posted - 15/01/2005 :  16:29:43  Show Profile  Visit c4mel's Homepage  Send c4mel an ICQ Message Send c4mel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto
ten flexbar si nastavoval rucne ? zrovna se chystam na jeho nastaveni :) taky sem se tim vcera asi ve 3 rano zaobiral

edit : tak jeste shanim mod kterej mi zšedne ikony na barech kdyz je nemuzu pouzit nebo sem moc daleko ( je soucasti cosmosu ale nevim jak se jmenuje standalone ), mod kterej by mi vypsal u monstra pocet hp misto % je to v showdown modu ale ten je vcelku dost odporne obrovskej, jestli se nejak da u chatu zmensit okno a
pak jak u flexbaru poznam ktery tlacitko ma jaky cislo :)


Flexbar je nastavenej rucne, s tim jsem se sral nejvic. :-) Jak se da zobrazit cislo, netusim, ale nekde jsem ty tlacitka videl ocislovany (na nakym screenu), takze by to melo jit. Ja to delal tak, ze jsem si nabindoval skupinu tlacitek ktery chci nastavit a pak je zacal tridit v nakym logickym poradi. Bacha ale na tlacitka 1-24, jsou vyhrazeny pro main bar a second bar (cosmos), takze je musis vynechat, jinak ti to tam dava ty samy veci, ktery mas v hlavnich barech.

To, so jsi psal s tou distanci, umi i flex bar (ability "out of range" zcervenaj). Ja ale cosmos pouzivam (jen nekolik funkci, 3/4 cosmosu jsem smazal, aby se zbytecne nenacitaly), takze jak se takovej mod jmenuje standalone, fakt nevim. Ale obavam se, ze je to primo Cosmos, popr. Cosmos Schedule nebo Sea, coz jsou spolecny mody pro vsechny "Cosmos Features".

Jinak ty HP u priser neresim, ale odhaduju podle barvy: 100%zelena, 75% oranzova, 50% zluta, 25% cervena, to mi staci (taky soucast Cosmosu). U sebe navic pouzivam Health Bar (viz. obr), kterej se objevi, kdyz mam mene jak 100% HP (jinak je skrytej a jeho poloha na obrazovce je konfigurovatelna...). Obcas se mi totiz stavalo, ze jsem zapominal na svoje HP, kdyz jsem lecil Group membery (hraju priesta) a tenhle bar zacne blikat pri kritickym stavu HP, coz je spravnej cas na stit a heal. :-)

PS: V adresari Interface/AddOns mam ted celkem 16 slozek...
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 15/01/2005 :  19:56:49  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
zobrazeni poctu zivotu mobu dela (kupodivu;) MobHealth od Tela
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 16/01/2005 :  19:20:27  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
Jak nacpu addon do WoW? Dal jsem ho do /interface/addon , ale ve hře se mi nepustil ....
Go to Top of Page

7idus
Starting Member

47 Posts

Posted - 16/01/2005 :  19:36:01  Show Profile  Visit 7idus's Homepage  Send 7idus an ICQ Message Send 7idus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by c4mel

Dneska jsem nad konfigurovanim vsemoznych baru a tlacitek stravil pul hodiny. Nejvetsi problem byl ale najit mody, ktery se mezi sebou nehadaj a vzajemne se nevypinaj. Nakonec se zadarilo a konecne to ted vypada, jak jsem si na zacatku predstavoval. Kdyztak sem pls pastnete taky svoje nastaveni, treba najdu nakou dalsi utilitku, ktera by se hodila... :-)

Tady je ten obrazek (jeste pouzivam MapNotes, ktery tam nejsou videt; umoznuji posilani poznamek na World mape vsem clenum grupy najednou...).

http://www.2and2.net/Uploads/Images/Interface.JPG



docela hezky.. jen ti poradim, aby ses zbavil vsech tech otevrenych baglu jeden addon:

screenshot:
http://www.fukt.bth.se/~k/wow/scripts/AllInOneInventory/AllInOneInventory_Screenshot.jpg

download:
http://www.fukt.bth.se/~k/wow/scripts/AllInOneInventory/

Jinak ja pouzivam Gipsymod+Flex+cosmos a jsem spokojen. Az budu mi vice casu, chtel bych si svuj interface vyladit asi takto:

http://home.wi.rr.com/aoa/vnpics/VeneUI2.jpg

Edited by - 7idus on 16/01/2005 19:42:45
Go to Top of Page

c4mel
Starting Member

46 Posts

Posted - 17/01/2005 :  05:44:20  Show Profile  Visit c4mel's Homepage  Send c4mel an ICQ Message Send c4mel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 7idus
docela hezky.. jen ti poradim, aby ses zbavil vsech tech otevrenych baglu jeden addon:

screenshot:
http://www.fukt.bth.se/~k/wow/scripts/AllInOneInventory/AllInOneInventory_Screenshot.jpg

download:
http://www.fukt.bth.se/~k/wow/scripts/AllInOneInventory/

Jinak ja pouzivam Gipsymod+Flex+cosmos a jsem spokojen. Az budu mi vice casu, chtel bych si svuj interface vyladit asi takto:

http://home.wi.rr.com/aoa/vnpics/VeneUI2.jpg


Cuz, tide ;)

All in one inventory samozrejme znam. UI jsem venoval celej den a troufam si rict, ze neexistuje mod, o kterym bych nevedel (samozrejme krome novych, ktery stale vznikaj). Ty bagly mi vyhovujou tak, jak jsou (mozna zmenim nazor, az budu mit bagly na 16-18 slotu...). Otviram je vsechny jednou klavesou. V jednom mam gather, v druhym quest itemy, pak veci na prodej a v dalsim lektvary a jidlo; hlavni bagl na loot + zbytek. Mam to takhle od zacatku. Vim, ze je to uplna zbytecnost, ale mam rad poradek a tohle mi (zatim) vyhovuje. :-)

S cim mam jeste v planu si pohrat, je Group interface, ale zatim jsem chodil jen s dudem, takze naky Group vychytavky jsou zbytecny. Pockam do retailu, az budem v plnym poctu (zatim jsme 4: priest, druid, warlock a rogue) a az uvidim, co mi bude vyhovovat. Group interface je pro me celkem dulezitej, pze jedu priesta, takze jestli nekdo mate slusny tipy na "Group Features" mody, tak sem s nima. Ale stejne to vidim na osvedcenou metodu F1-F5 + Key Bindings, spis jde o detailnejsi informace u jednotlivych clenu (treba delka trvani buffu...).

Edited by - c4mel on 17/01/2005 05:56:55
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 17/01/2005 :  10:48:25  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 7idus
Jinak ja pouzivam Gipsymod+Flex+cosmos a jsem spokojen. Az budu mi vice casu, chtel bych si svuj interface vyladit asi takto:

http://home.wi.rr.com/aoa/vnpics/VeneUI2.jpg


Ten je teda vymazlenej
To bych teda fakt chtěl taky nasadit. Mám spuštěnej Cosmos a nějak mi ty další addony nefachaj. I když je to cený knowhow, bylo by príma, kdyby jste tu někdo napsal malinkatej guide, jak něčeho takovýho dosáhnout.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 17/01/2005 :  18:54:45  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
combat text addon
http://rjhaney.pair.com/sct/
Go to Top of Page

cuiviemen
Starting Member

46 Posts

Posted - 18/01/2005 :  09:25:46  Show Profile Send cuiviemen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by c4mel

Jak se da zobrazit cislo, netusim, ale nekde jsem ty tlacitka videl ocislovany (na nakym screenu), takze by to melo jit.

/FlexBar Text Button=<button numbers> Text='text'


quote:
Originally posted by Mefisto

edit : tak jeste shanim mod kterej mi zšedne ikony na barech kdyz je nemuzu pouzit nebo sem moc daleko ( je soucasti cosmosu ale nevim jak se jmenuje standalone )


/FlexBar Hide Button=<button numbers> ..... On='EventName' Target='Target'
/FlexBar Show Button=<button numbers> ..... On='EventName' Target='Target'
/FlexBar Fade Button=<button numbers> ..... On='EventName' Target='Target'
/FlexBar Shade Button=<button numbers> ..... On='EventName' Target='Target'
/FlexBar Scale Button=<button numbers> ..... On='EventName' Target='Target'
/FlexBar Remap Button=<button numbers> ..... On='EventName' Target='Target'
/FlexBar Use Button=<button numbers> ..... On='EventName' Target='Target'

Ale u tohoto asi stravis hodne casu ja jsem si s tim hral hoodne dlouho, flexbar umi i nahravat config tak by pro tebe mozna bylo jednodussi se zkusit jestli nekdo neudelal template config vhodny pro tvou potrebu, ale kazdopadne pokud se do toho pustis precti si dokumentaci a urcite si stahni nejake configuracni soubory pro flexbar, lepe se z toho da vycist jak vse funguje.
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 19/01/2005 :  14:33:37  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto
http://www.amarok-shadow.com/images/wowui2.jpg



Poraďte, jakej addon dělá to znázornění hp / mana / energy jako na obrázku vlevo nahoře? Jde o doplňující info vedle baru ve formě číslic (na obrázku např. 1915/2143 90%). Cosmos to znázorňuje UVNITŘ, ale to mi nevyhovuje.
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 19/01/2005 :  15:41:56  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

quote:
Originally posted by Mefisto
http://www.amarok-shadow.com/images/wowui2.jpg



Poraďte, jakej addon dělá to znázornění hp / mana / energy jako na obrázku vlevo nahoře? Jde o doplňující info vedle baru ve formě číslic (na obrázku např. 1915/2143 90%). Cosmos to znázorňuje UVNITŘ, ale to mi nevyhovuje.


imho showdown
mel sem to ale neprisel sem na to jak to nastavit a vybrat si jen neco tak sem to zas smazal

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 19/01/2005 :  16:50:56  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto

quote:
Originally posted by Oralin

quote:
Originally posted by Mefisto
http://www.amarok-shadow.com/images/wowui2.jpg



Poraďte, jakej addon dělá to znázornění hp / mana / energy jako na obrázku vlevo nahoře? Jde o doplňující info vedle baru ve formě číslic (na obrázku např. 1915/2143 90%). Cosmos to znázorňuje UVNITŘ, ale to mi nevyhovuje.


imho showdown
mel sem to ale neprisel sem na to jak to nastavit a vybrat si jen neco tak sem to zas smazal


Ne, ne! ShadowDown je to uprostřed nahoře.

Já potřebuju vědět co je to vlevo nahoře, to rozšíření základního zobrazení hp/energy o tu pravou část (na obrázku hned pod penězma).
Go to Top of Page

Gildorr
Starting Member

12 Posts

Posted - 19/01/2005 :  22:51:27  Show Profile Send Gildorr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

quote:
Originally posted by Mefisto

quote:
Originally posted by Oralin

quote:
Originally posted by Mefisto
http://www.amarok-shadow.com/images/wowui2.jpg



Poraďte, jakej addon dělá to znázornění hp / mana / energy jako na obrázku vlevo nahoře? Jde o doplňující info vedle baru ve formě číslic (na obrázku např. 1915/2143 90%). Cosmos to znázorňuje UVNITŘ, ale to mi nevyhovuje.


imho showdown
mel sem to ale neprisel sem na to jak to nastavit a vybrat si jen neco tak sem to zas smazal


Ne, ne! ShadowDown je to uprostřed nahoře.

Já potřebuju vědět co je to vlevo nahoře, to rozšíření základního zobrazení hp/energy o tu pravou část (na obrázku hned pod penězma).



GypsyMod
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 20/01/2005 :  09:31:01  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gildorr
GypsyMod


Vyzkoušeno, potvrzeno. Moc děkuji.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/01/2005 :  10:12:24  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
http://www.wowinterface.com/downloads/fileinfo.php?id=3829

latency display (číselně), jak rychle, to zjistím, nebo zjistěte
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,45 seconds. on eygor Snitz Forums 2000