Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 10/01/2007 :  18:33:17  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
jen tak mimo tema: zda se mi to nebo vzdy po novem roce zacne hrat nejvice novych lidi :) ?

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 10/01/2007 :  19:24:45  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

jen tak mimo tema: zda se mi to nebo vzdy po novem roce zacne hrat nejvice novych lidi :) ?

vianoce -> deti -> dary

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 10/01/2007 :  19:36:07  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

quote:
Originally posted by Dromedarr

jen tak mimo tema: zda se mi to nebo vzdy po novem roce zacne hrat nejvice novych lidi :) ?

vianoce -> deti -> dary




ale jestlipak rodice tech deti taky mysli na mesicni poplatky

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 10/01/2007 :  20:15:49  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Protože je před pololetím a malí darebáci (nahraď slovem par......) místo učení se hrajou onlineovky.
Go to Top of Page

Raykoka
Starting Member

Toppan

9 Posts

Posted - 10/01/2007 :  21:02:36  Show Profile Send Raykoka a Private Message  Reply with Quote
prosim napiste na ICQ 203-993-918
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 10/01/2007 :  21:12:47  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

quote:
Originally posted by Dromedarr

jen tak mimo tema: zda se mi to nebo vzdy po novem roce zacne hrat nejvice novych lidi :) ?

vianoce -> deti -> dary


presne, rodicove obchazeji bazary a vyprodeje nechtenych her a nalozi to v dobre vire detem pod stromecek..


quote:
Originally posted by Raykoka

prosim napiste na ICQ 203-993-918


ale co ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 10/01/2007 :  22:47:50  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
JerzeeG> Musis byt za kazdou cenu tak trapnej?

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 11/01/2007 :  08:01:38  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

JerzeeG> Musis byt za kazdou cenu tak trapnej?


ja nic trapneho nenasel

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Raykoka
Starting Member

Toppan

9 Posts

Posted - 11/01/2007 :  10:19:41  Show Profile Send Raykoka a Private Message  Reply with Quote
jak se dostanu z ty station pryč?ja bych to nutne potreboval myslim tu station na zacatku
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 11/01/2007 :  10:31:56  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Tusim, ze pokecas s Hanem a on te odveze. Ale pokud jedes prvni postavu, tak se snaz udelat vsechny questy co tam jsou. Hlavne ten ve vesmiru, je za nej badge, ktera se neda jinak ziskat.

hua, mam pres 1000 postu, ani jsem si toho nevsiml

Edited by - Almych on 11/01/2007 10:37:50
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 11/01/2007 :  10:35:56  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raykoka

jak se dostanu z ty station pryč?ja bych to nutne potreboval myslim tu station na zacatku



Udelej tam par questu at se dostanes na CL 8-9. Pak staci pokecat s Hanem Solem a rict mu, ze chces pryc. Az se objevis v Mos Eisley pokecej s Vroukem a zacni delat serii questu : Legacy



Go to Top of Page

Raykoka
Starting Member

Toppan

9 Posts

Posted - 11/01/2007 :  11:10:45  Show Profile Send Raykoka a Private Message  Reply with Quote
diky moc vsem du skusit
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 11/01/2007 :  11:35:54  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
a rovnou dělat questy pro Starostu Mos iesley...

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 11/01/2007 :  12:08:29  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Dromedarr

JerzeeG> Musis byt za kazdou cenu tak trapnej?


ja nic trapneho nenasel


vid ? ja taky ne

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/01/2007 :  12:13:08  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Co mu rovnou poradit jak psat ve hre telly a jak se pripojit na cze?
/tell jmeno text napr. /tell jorssk ahoj, pokud je dotycny online tak mu to okamzite prijde.

Jinak, zkousel jsem Vanguard. System to ma uplne stejne jako WoW, nic noveho - uplne stejnej system questu, menu, toolbaru, proste vseho. Jak klon. Grafika prekrasna, ale abych to vubec mohl hrat musel jsem snizit detaily na minimum a to se to stale jeste trochu seka! A jake to asi bude pri pvp kdyz tam bude fakt masa lidi. But mam takovou sunku PC nebo je to nedotazenej engine. Pokud to druhe tak ma swg v kousacich pvp konecne velkeho konkurenta. Ale co jsem slysel ve hre kecat hrace, tak s tim kousanim ma problem kazdej..

Edited by - Jorssk on 11/01/2007 12:13:49
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 11/01/2007 :  12:22:02  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Vanguard,ale narozdíl od SWG ještě není hotovej,skoro každá beta ma problém z optimalizací.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 11/01/2007 :  12:28:23  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

Vanguard,ale narozdíl od SWG ještě není hotovej,skoro každá beta ma problém z optimalizací.

a SWG je hotove?

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 11/01/2007 :  12:29:58  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

quote:
Originally posted by Yurekk

Vanguard,ale narozdíl od SWG ještě není hotovej,skoro každá beta ma problém z optimalizací.

a SWG je hotove?



Za betatest Vanguard se nic neplati ale za betatest SWG ano


Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 11/01/2007 :  12:36:57  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by robiwan

quote:
Originally posted by Yurekk

Vanguard,ale narozdíl od SWG ještě není hotovej,skoro každá beta ma problém z optimalizací.

a SWG je hotove?



Za betatest Vanguard se nic neplati ale za betatest SWG ano

lebo na svete je prilis vela SW fanatikov

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 11/01/2007 :  12:37:32  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by robiwan

quote:
Originally posted by Yurekk

Vanguard,ale narozdíl od SWG ještě není hotovej,skoro každá beta ma problém z optimalizací.

a SWG je hotove?



Za betatest Vanguard se nic neplati ale za betatest SWG ano

lebo na svete je prilis vela SW fanatikov



A SOE toho zneuziva


Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 11/01/2007 :  12:47:16  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by robiwan

quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by robiwan

quote:
Originally posted by Yurekk

Vanguard,ale narozdíl od SWG ještě není hotovej,skoro každá beta ma problém z optimalizací.

a SWG je hotove?



Za betatest Vanguard se nic neplati ale za betatest SWG ano

lebo na svete je prilis vela SW fanatikov



A SOE toho zneuziva


a kdybych to napsal ja, tak budu trapny..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 11/01/2007 :  12:55:24  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by robiwan

quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by robiwan

quote:
Originally posted by Yurekk

Vanguard,ale narozdíl od SWG ještě není hotovej,skoro každá beta ma problém z optimalizací.

a SWG je hotove?



Za betatest Vanguard se nic neplati ale za betatest SWG ano

lebo na svete je prilis vela SW fanatikov



A SOE toho zneuziva


a kdybych to napsal ja, tak budu trapny..



lol

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 11/01/2007 :  12:58:04  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
a kdybych to napsal ja, tak budu trapny..




Ne, ale ted vazne. To je to, o cem jsem psal prve o Jorssovi, on je zblazneny do Star Wars, a SOE se ani nemusi moc snazit. Ma to licenci Star Wars a SOE ma jistotu ze na to hodne lidi nalaka.
Docela Jorsska obdivuju , ze jako ex-Creature Handler s SWG nesekl po zruseni CH v NGE, ale to je prave tim , ze ma SW tak moc rad.

Kdyz si ctu Jorsskuv denik trandoshanskeho lovce lidi, tak at se na me nikdo nezlobi, stale mi pripada, ze hrac si mel drive moznost vytvorit vlastni zabavu. Viz. kapitola o Maradeur armoru a Quartove obchodu. Dnesni SWG je diky SOE orezane na pouhy "directed&delivered content"


Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/01/2007 :  23:33:41  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
SWG melo puvodne byt online svetem star wars, kde by meli fanousci moznost delat co se jim zlibi. Od tohodle ale novej tym opustil a pokusil se osekat co se dalo a ubral tak plno moznosti - udelat s toho normal mmorpg jako je WoW, GW ci EQ2. Hral jsem plno MMORPG a zjistil jsem proc mi nevyhovuji. V zadnem z nich neni tolik moznosti jako bylo (je) v swg. To nemluvim ani o tom, ze uz nefunguje v SWG moznost si nekoho vzit (nejak nefachaj prstynky). Doufam ze se konecne tomu zacnou trochu venovat. A ze slibeny Beast Master a zahradnik se ve hre nakonec objevi. Zahranik - Jorsskovo puvodni povolani v deniku, prece pestoval Major Melouny .


Ja nerikam ze tak Vanguard zustane, ja jen mluvim o prvnich dojmech ze hry.

Edited by - Jorssk on 11/01/2007 23:34:09
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 12/01/2007 :  00:35:37  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Kdyz sme u jinych her, tak treba EQ2 me pripada daleko zabavnejsi a rozmanitejsi nez SWG (az na par detailu, ktere tam nejsou mozne).

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 12/01/2007 :  03:54:56  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Kdepak EQ2 je zamerene jako ostatni MMORPG jen na boj. Chybi tam napr. povolani Entertainer (to jsem snad v jine MMORPG ani nevidel). Moznost vzit si nekoho tam taky neni, rozmanitost nakoupit veci na eventy a udelat si vlastni tusim taky chybi. Stavet mesta taky nejde. Vytvaret musea a ruzne hokus pokus v domech je taky hodne omezene (nejde tam polozit kazda vec), takovy ohnostroj co jsme meli na novy rok tam taky neudelas, a vanocni party? Hmm asi nebude takova tozmanita s takovymi moznostmi jestli nejaka bude....jedine co ma eq2 promakane mimo boje je craft, jenze ten je tak hardcore ze ho dela jen malokdo. A navic tam nemuzes udelat ani obchod s vendory.

Klidne me sprdnete, ale rekneme mi po pravde, ktere jine MMORPG ma jeste tolik non-combat moznosti?

SWG kalendare! http://soe.lithium.com/swg/board/message?board.id=Sunrunner&message.id=534857

Edited by - Jorssk on 12/01/2007 04:09:57
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 12/01/2007 :  11:53:01  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
Jorssku me treba ohnostroje, muzea, domy, obchody, craft nezajimaj ... me bavi boj ... ne tupy mlaceni jako bylo v SWG kdyz jsem ho opustil (nevim esli tam ted mate nejaky "inteligentni" potvory) ... hraju wow a prijde mi zabavnejsi ... nejde tam pokladat veci na zem nemuzes si postavit dum, crafting neni moc zabavny, vsechny obchody jdou pres aukci ... ale boj po 60 zabavny je ... (do 60 je to taky jen tupy mlaceni)

takze SWG ma spoustu veci co jine hry nemaji ale bezny konzumni hrac to nevyzaduje ... proto je uspesny treba wow

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 12/01/2007 :  14:13:23  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Souhlas.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 12/01/2007 :  23:30:49  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No ja to teda vyzaduju, asi jsem tedy neco vic nez bezni konzumni hraci. Asi jsem the lizard king, green master, Rare uber player, SW lord, narocny paran, proste king.... . Takovych lidi je sice malo (napriklad koudy je taky velmi narocny paran a nema rad hry pro tupe), zato jsou povazovani za znalce her a ne za novou generaci paranu ktere jen doblba mlati a mlati...ne ze bych si taky ve hre nekdy nezamlatil, ale porad dokola to neni ono.

Jak jsem psal jiz pred nekolika lety a to se nemeni! SWG bylo vytvorene pro SW fany aby si zili ve svete SW. A komu se to nelibi at si WoW polibi a pari si ho do zlbnuti!

P.S.: nedavno jsem videl video kde se prolinalo WoW s GW, opet me utvrdilo ze tak hnusnou grafiku jako ma WoW sem dlouho nevidel. Dokonce i ta ultima je proti tomu prekrasna. Ne nedelam narazky na WoW, bavil jsem se o nem z hracema v GW, a svete div se tendle nazor nemam jen ja!

WoW brzy prijde konkurence v podobe Vanguardu, ktery je prekrasny v grafice a ve stylu hrani a ovladnani totozny z WoW. Lotr online si taky usekne velky kus paranu...

Edited by - Jorssk on 12/01/2007 23:36:05
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 13/01/2007 :  00:23:20  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Asi jsem the lizard king, green master, Rare uber player, SW lord, narocny paran, proste king.... .

sorry varane, ale takle mi to zni ze nemas zadnej zivot ...

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 13/01/2007 :  04:09:00  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
To jsem jaksi nepochopil jak to myslis.
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 13/01/2007 :  11:42:07  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

To jsem jaksi nepochopil jak to myslis.



"How Do You Kill That Which Has No Life?"

http://www.youtube.com/watch?v=mPRb9fO1sXY

sice je to epizodka south parku o WoW, ale velmi jednoducho sa da aplikovat na kazdeho zawyslaka :) teda aj na teba jorssk :)
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 13/01/2007 :  13:27:11  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hlubik

quote:
Originally posted by Jorssk

To jsem jaksi nepochopil jak to myslis.



"How Do You Kill That Which Has No Life?"

http://www.youtube.com/watch?v=mPRb9fO1sXY

sice je to epizodka south parku o WoW, ale velmi jednoducho sa da aplikovat na kazdeho zawyslaka :) teda aj na teba jorssk :)



HAHA lol to sedi jako svina.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 13/01/2007 :  13:32:15  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

No ja to teda vyzaduju, asi jsem tedy neco vic nez bezni konzumni hraci. Asi jsem the lizard king, green master, Rare uber player, SW lord, narocny paran, proste king.... . Takovych lidi je sice malo (napriklad koudy je taky velmi narocny paran a nema rad hry pro tupe), zato jsou povazovani za znalce her a ne za novou generaci paranu ktere jen doblba mlati a mlati...ne ze bych si taky ve hre nekdy nezamlatil, ale porad dokola to neni ono.

Jak jsem psal jiz pred nekolika lety a to se nemeni! SWG bylo vytvorene pro SW fany aby si zili ve svete SW. A komu se to nelibi at si WoW polibi a pari si ho do zlbnuti!

P.S.: nedavno jsem videl video kde se prolinalo WoW s GW, opet me utvrdilo ze tak hnusnou grafiku jako ma WoW sem dlouho nevidel. Dokonce i ta ultima je proti tomu prekrasna. Ne nedelam narazky na WoW, bavil jsem se o nem z hracema v GW, a svete div se tendle nazor nemam jen ja!

WoW brzy prijde konkurence v podobe Vanguardu, ktery je prekrasny v grafice a ve stylu hrani a ovladnani totozny z WoW. Lotr online si taky usekne velky kus paranu...




Počkej, tímhle příspěvkems e v podstatě povyšuješ nad hráče WoW? Tím svým vyjádřením jsi akorát řekl že ty jsi ten nejlepší protože hraješ SWG a všichni kdo hrají WoW jsou blbci..promin ale todle není ohledupplné, sám hraji ještě občas SWG ale nesoouhlasím s tvým tvrzením .

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 13/01/2007 :  13:35:36  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

No ja to teda vyzaduju, asi jsem tedy neco vic nez bezni konzumni hraci. Asi jsem the lizard king, green master, Rare uber player, SW lord, narocny paran, proste king.... . Takovych lidi je sice malo (napriklad koudy je taky velmi narocny paran a nema rad hry pro tupe), zato jsou povazovani za znalce her a ne za novou generaci paranu ktere jen doblba mlati a mlati...ne ze bych si taky ve hre nekdy nezamlatil, ale porad dokola to neni ono.

Jak jsem psal jiz pred nekolika lety a to se nemeni! SWG bylo vytvorene pro SW fany aby si zili ve svete SW. A komu se to nelibi at si WoW polibi a pari si ho do zlbnuti!

P.S.: nedavno jsem videl video kde se prolinalo WoW s GW, opet me utvrdilo ze tak hnusnou grafiku jako ma WoW sem dlouho nevidel. Dokonce i ta ultima je proti tomu prekrasna. Ne nedelam narazky na WoW, bavil jsem se o nem z hracema v GW, a svete div se tendle nazor nemam jen ja!

WoW brzy prijde konkurence v podobe Vanguardu, ktery je prekrasny v grafice a ve stylu hrani a ovladnani totozny z WoW. Lotr online si taky usekne velky kus paranu...



Jestli jsi ty "uber" hracicko myslis, ze kdyz nekdo jiny hraje jinou MMO, tak je debil jak jsi napsal, tak to nesouhlasim, debil je pouze ten, kdo to tvrdi.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Eki
Moderator

123 Posts

Posted - 13/01/2007 :  13:38:56  Show Profile  Send Eki an ICQ Message Send Eki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

No ja to teda vyzaduju, asi jsem tedy neco vic nez bezni konzumni hraci. Asi jsem the lizard king, green master, Rare uber player, SW lord, narocny paran, proste king.... . Takovych lidi je sice malo (napriklad koudy je taky velmi narocny paran a nema rad hry pro tupe), zato jsou povazovani za znalce her a ne za novou generaci paranu ktere jen doblba mlati a mlati...ne ze bych si taky ve hre nekdy nezamlatil, ale porad dokola to neni ono.

Jak jsem psal jiz pred nekolika lety a to se nemeni! SWG bylo vytvorene pro SW fany aby si zili ve svete SW. A komu se to nelibi at si WoW polibi a pari si ho do zlbnuti!

P.S.: nedavno jsem videl video kde se prolinalo WoW s GW, opet me utvrdilo ze tak hnusnou grafiku jako ma WoW sem dlouho nevidel. Dokonce i ta ultima je proti tomu prekrasna. Ne nedelam narazky na WoW, bavil jsem se o nem z hracema v GW, a svete div se tendle nazor nemam jen ja!

WoW brzy prijde konkurence v podobe Vanguardu, ktery je prekrasny v grafice a ve stylu hrani a ovladnani totozny z WoW. Lotr online si taky usekne velky kus paranu...


a protoze jsi takovy king, tak s tebe maji vsichni jen nutkani se ti hluboce zasmat?? jorssku, tenhle tvuj prispevek opravdu nechapu

EQ2
LOTRO
SWG
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 13/01/2007 :  13:43:23  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

No ja to teda vyzaduju, asi jsem tedy neco vic nez bezni konzumni hraci. Asi jsem the lizard king, green master, Rare uber player, SW lord, narocny paran, proste king.... . Takovych lidi je sice malo (napriklad koudy je taky velmi narocny paran a nema rad hry pro tupe), zato jsou povazovani za znalce her a ne za novou generaci paranu ktere jen doblba mlati a mlati...ne ze bych si taky ve hre nekdy nezamlatil, ale porad dokola to neni ono.

Jak jsem psal jiz pred nekolika lety a to se nemeni! SWG bylo vytvorene pro SW fany aby si zili ve svete SW. A komu se to nelibi at si WoW polibi a pari si ho do zlbnuti!

P.S.: nedavno jsem videl video kde se prolinalo WoW s GW, opet me utvrdilo ze tak hnusnou grafiku jako ma WoW sem dlouho nevidel. Dokonce i ta ultima je proti tomu prekrasna. Ne nedelam narazky na WoW, bavil jsem se o nem z hracema v GW, a svete div se tendle nazor nemam jen ja!

WoW brzy prijde konkurence v podobe Vanguardu, ktery je prekrasny v grafice a ve stylu hrani a ovladnani totozny z WoW. Lotr online si taky usekne velky kus paranu...




Myslím že tvůj umysl ochromit všechny lidi,tvým geniálním příspěvkem se ti dost nepovedl, a dost jsi v mých očích klesl pokud si myslíš opravdu to co tady píšeš...

Prosímtě už nic nepiš..akorát tím schazuješ sám sebe.

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 13/01/2007 :  13:52:19  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eki

a protoze jsi takovy king, tak s tebe maji vsichni jen nutkani se ti hluboce zasmat?? jorssku, tenhle tvuj prispevek opravdu nechapu


QFE!

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 13/01/2007 :  19:30:00  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ne ja jen vychazim z prizpevku eagela. Kdyz bezne hrace bavi WoW, tak co sem teda ja? Ja se za nic nepovazuju, muj prizpevek byl bran jako otazka a hlavne humorneho pojeti. Dale v mem prizpevku pisi co a jak me bavi hrat. Nevim co v mem postu vidite, ja osobne nevidim nic spatneho. Pouze dotaz do jake zkupiny hracu patrim a co me bavi hrat.

Ale me je to vcelku jedno, at sem napisu cokoliv tak me stejne vzdycky shodite nebo sprdnete ze pisu picoviny, vase uznani nikdy nedostanu. Obcas se divim ze sem jeste lezu. No uz to delat nebudu, alespon se nebudu muset nasirat.

Napr. Clovek vam rekne dojmy z Vanguardu, bez zadneho prikresleni, proste to co tam videl, ve hre mi pak reknou ze na me vsichni hazej bobek pac ode me se nicemu neda verit.

Sidinus - Ty si v mich ocich klesl uz davno a to pri te akci kde jsem se meli ucit bojovat, urcite vis co myslim. A doted si mi nebyl shopny poslat pitome flourishe, tak drz radsi tlamu.

Edited by - Jorssk on 13/01/2007 19:38:50
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 13/01/2007 :  19:38:16  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk


Sidinus - Ty si v mich ocich klesl uz davno a to pri te akci kde jsem se meli ucit bojovat, urcite vis co myslim. A doted si mi nebyl shopny poslat pitome flourishe, tak drz radsi tlamu.



Myslím že na tvůj příspěvek se zase moc nestalo, pokud jde o ty flourishe nemám tu žádnou smlouvu nebo "bond" na který bych se ti upsal.Pokud myslis ty duely v FX, a pokud vim co ty myslis za to uz jsem se ti dávno omluvil a ne jen jednou. Pokud tady nekdo bude drzet tlamu, pak né já. a to tvé "mich" se píše s trvdým Y..jen aby jsis nedělal ostudu.Já ti ji rozhoodně nedělám, avšak to co jsi zde napsal humorné spíše nebylo a jak vidíš spousta lidí si to brala dokonce na duši nebo i osobně. Pokud bych bral tedy svého bratra WoW hráče, rozhodně tvůj příspěvek nebral humorně ale jako velmi nevkusnou narážku.


Haven and Hearth follower

Edited by - Sidinus on 13/01/2007 19:40:03
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 13/01/2007 :  19:40:53  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jo jenze kdykoliv s wyndiou muzes tak me pred ostatnima schazujes nebo zesmesnujes. Napr. ze sukam psy. Jen aby si byl v ocich ostatnich cool, ze si taky muzes do jorsska rejpnout. Pokud vim tak si se s tem flourishema upsal uz nekolikrat, napriklad si rekl kdyz si s vama zahraju witchinga ze je okamzite posles. Poslal si hovno..

Jak jsem jiz rekl, kdyz vam tak vadim tak tu nebudu. Ode dneska me vidite naposledy na foru.

Edited by - Jorssk on 13/01/2007 19:44:13
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 13/01/2007 :  19:53:04  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jo jenze kdykoliv s wyndiou muzes tak me pred ostatnima schazujes nebo zesmesnujes. Napr. ze sukam psy. Jen aby si byl v ocich ostatnich cool, ze si taky muzes do jorsska rejpnout. Pokud vim tak si se s tem flourishema upsal uz nekolikrat, napriklad si rekl kdyz si s vama zahraju witchinga ze je okamzite posles. Poslal si hovno..

Jak jsem jiz rekl, kdyz vam tak vadim tak tu nebudu. Ode dneska me vidite naposledy na foru.



Myslim ze rejpání do tebe ze mne nic cool neudělalo.A pokud bereš jako řešení to že odsud vypadneš, je to akorát další tvá chyba.

Nevadíš mi ty, vadí mi jeden z tvých názorů, obhaj ho a vysvětli mne že se mýlím a potom na mne házej ostatní svinstvo,bav me se o určité věci a nevztahujme sem ostatní, taky na tebe neberu tvé různé kašparské činy( a že jich je dost)

Haven and Hearth follower

Edited by - Sidinus on 13/01/2007 19:55:34
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 13/01/2007 :  20:03:12  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Za prve, nevim jake kasparske ciny mas na mysli. Jmenuj mi alespon jeden, na zadne si jaksi nevzpominam. Za druhe, nevim jaky svuj nazor mam obhajovat.
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 13/01/2007 :  20:04:04  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jo jenze kdykoliv s wyndiou muzes tak me pred ostatnima schazujes nebo zesmesnujes. Napr. ze sukam psy. Jen aby si byl v ocich ostatnich cool, ze si taky muzes do jorsska rejpnout. Pokud vim tak si se s tem flourishema upsal uz nekolikrat, napriklad si rekl kdyz si s vama zahraju witchinga ze je okamzite posles. Poslal si hovno..

Jak jsem jiz rekl, kdyz vam tak vadim tak tu nebudu. Ode dneska me vidite naposledy na foru.



Kamarade, ty se shazujes sam, ani nas k tomu nepotrebujes a ta historka s flourishema je fakt pikantni...well done.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 13/01/2007 :  20:06:14  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Za prve, nevim jake kasparske ciny mas na mysli. Jmenuj mi alespon jeden, na zadne si jaksi nevzpominam. Za druhe, nevim jaky svuj nazor mam obhajovat.



Někdy tvá trvdohlavost ve hře dosti přetáhla strunu, někdy na Senatech,někdy během akcích, pokud chceš nějaký příklad mám tu třeba tvé "vypalování" EHC jak jsi tam naběhl s jednotkou a udělal jsi tam akorát ostudu.

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 13/01/2007 :  20:09:21  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
A za další, pokud to chceš řešit tak přijd aspon na to Trilo kam se asi stejnak nedostavíš

Haven and Hearth follower

Edited by - Sidinus on 13/01/2007 20:23:29
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 13/01/2007 :  20:43:10  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Nedostavim kouka se tu vedle me na Stargate. A opravdu nemam naladu na nejake dohadovani, chci si po praci odpocinout. EHC stejne nasi dohodu porusili, tak se mozna zazije jejich vypalovani uz realne .

Edited by - Jorssk on 13/01/2007 20:44:12
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 13/01/2007 :  21:12:10  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jo jenze kdykoliv s wyndiou muzes tak me pred ostatnima schazujes nebo zesmesnujes. Napr. ze sukam psy. Jen aby si byl v ocich ostatnich cool, ze si taky muzes do jorsska rejpnout. Pokud vim tak si se s tem flourishema upsal uz nekolikrat, napriklad si rekl kdyz si s vama zahraju witchinga ze je okamzite posles. Poslal si hovno..

Jak jsem jiz rekl, kdyz vam tak vadim tak tu nebudu. Ode dneska me vidite naposledy na foru.

K mamince neuteces?

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 13/01/2007 :  21:30:51  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by Jorssk

Jo jenze kdykoliv s wyndiou muzes tak me pred ostatnima schazujes nebo zesmesnujes. Napr. ze sukam psy. Jen aby si byl v ocich ostatnich cool, ze si taky muzes do jorsska rejpnout. Pokud vim tak si se s tem flourishema upsal uz nekolikrat, napriklad si rekl kdyz si s vama zahraju witchinga ze je okamzite posles. Poslal si hovno..

Jak jsem jiz rekl, kdyz vam tak vadim tak tu nebudu. Ode dneska me vidite naposledy na foru.

K mamince neuteces?



Taky se divim, mozna by to chtelo novy pleny.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 13/01/2007 :  22:35:24  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Nechto ho byt. Tahle diskuse je o nicem. Jorssk je pravda trochu mimo realitu, to hrani uz mu leze na mozek, ale je to jeho vec. Kdyz vam vadi jeho nazory, tak si jich nevsimejte. To same plati i ve hre. Ja uz jsem tu nekolikrat napsal, ze pro me je prvorady RL a osobni kontakt s mymi prateli a kamarady. O tebe se Jorssku zacinam trochu bat, protoze si myslim ze zacinas ztracet nadhled. Ted to nemyslim jako rypani, ale myslim to smrtelne vazne. Co takhle se obcas zbalit a vypadnout nekam pryc od computeru a na chvili si odfrknout. Ono se SWG bez tebe nezhrouti.
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,73 seconds. on eygor Snitz Forums 2000