Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 13/01/2007 :  22:48:10  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
jako fakt na to se*te, už to přeháníte (a to říkám jako dříve největší prudič)
to chcete aby odešel poslední člověk, který na SWG nenadává a nehaní ho kdekoliv se objeví?

Edited by - SNowie on 13/01/2007 22:48:39
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 13/01/2007 :  22:51:41  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Me je to v celku sumak. To rikam jako neprudic.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 14/01/2007 :  04:09:13  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Almych - Ja nesedim stale u kompu. Vzdyt vetsinu dnu jsem v praci . Jinak vetsinou nemam kam vypadnout. Ale tedko v patek asi vyrazim s lidma z prace na bowling, chtel bych ho konecne zkusit . Jinak me neleze na mozek hrani, me leze na mozek Star Wars. Proste se mi ten svet libi vic nez ten skutecnej.

Unioner - Ja vim ze tobe je to uprdele, nediv se pak ale ze mas tak malo kamaradu, protoze to jak se k lidem chovas je strasny. Jeden den s nima kamaradis a druhej je pak pred ostatnima schazujes a myslis si jaka je to prdel.

To same plati o werewlkovi a spol. proc bych sem mel lezt a nechat do sebe takhle prudit, kdyz tu byt nemusim a mit klid a zadne nervy. Staci mi potize v real zivote (kterych je posledni dobou dost), u pc se chci odreagovat, jenze jak vidite, to diky vetsine lidi nejde. Alespon tu dotycni dali hned po mem postu nejake priklady jejich chovani.

Werrevlk - Ne k mamince ty blbce neutecu, je v nemocnici po operaci rakoviny na stine zlaze.

Edited by - Jorssk on 14/01/2007 04:18:39
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 14/01/2007 :  06:14:05  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
No ja nevim, kamaradu mam celkem dost. Treba kdyz prijdu do sve "domovske" hospody tak jich sedi habadej. Znam tolik lidi, az me obcas boli huba je vsechny zdravit na ulici.

Uz jsem opakoval, ja te neshazuju, ty se shazujes sam. Co je na tom pro tebe tak nepochopitelnyho to fakt nevim. Proste je tu jedna vec, kterou nechapu a to je to, ze jednou za pul roku dostanes kramy.

Tvoji mamince preju, aby se brzy uzdravila a byla zase jako rybicka.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 14/01/2007 :  10:03:18  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Almych - Ja nesedim stale u kompu. Vzdyt vetsinu dnu jsem v praci . Jinak vetsinou nemam kam vypadnout. Ale tedko v patek asi vyrazim s lidma z prace na bowling, chtel bych ho konecne zkusit . Jinak me neleze na mozek hrani, me leze na mozek Star Wars. Proste se mi ten svet libi vic nez ten skutecnej.

Unioner - Ja vim ze tobe je to uprdele, nediv se pak ale ze mas tak malo kamaradu, protoze to jak se k lidem chovas je strasny. Jeden den s nima kamaradis a druhej je pak pred ostatnima schazujes a myslis si jaka je to prdel.


To same plati o werewlkovi a spol. proc bych sem mel lezt a nechat do sebe takhle prudit, kdyz tu byt nemusim a mit klid a zadne nervy. Staci mi potize v real zivote (kterych je posledni dobou dost), u pc se chci odreagovat, jenze jak vidite, to diky vetsine lidi nejde. Alespon tu dotycni dali hned po mem postu nejake priklady jejich chovani.

Werrevlk - Ne k mamince ty blbce neutecu, je v nemocnici po operaci rakoviny na stine zlaze.




Stále ti nedochází že naším cílem není ti stěžovat život a odreagování u kompu , to si děláš ty sám svými posty.

" u pc se chci odreagovat, jenze jak vidite, to diky vetsine lidi nejde. "

tak se vyser na rádoby inteligentní posty a obhajování typu " za to můžou oni, a já jsem jen přišel a oni nadávají"..nezapoměn jak todle začlo..ZAČLO TO TVÝM POSTEM který NĚKTERÉ DOST pobouřil.

Haven and Hearth follower

Edited by - Sidinus on 14/01/2007 10:08:50
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 14/01/2007 :  12:16:15  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

WoW brzy prijde konkurence v podobe Vanguardu, ktery je prekrasny v grafice a ve stylu hrani a ovladnani totozny z WoW. Lotr online si taky usekne velky kus paranu...


Vanguard nema nadeji na uspech.. dopadne stejne jako EQ2..
o to se blizzardi postarali vydanim The Burning Crusade za 2 dny..
a LOTR jakbysmet..
prvni vlastovka, ktera by mohla pretahnout znacny pocet hracu WoW, bude Warhammer..

edit: ale hlavne jsem chtel napsat, ze jste zli, vsichni jste se spikli proti nebohe jestere..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 14/01/2007 12:17:36
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 14/01/2007 :  16:07:35  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Jorssk

WoW brzy prijde konkurence v podobe Vanguardu, ktery je prekrasny v grafice a ve stylu hrani a ovladnani totozny z WoW. Lotr online si taky usekne velky kus paranu...


Vanguard nema nadeji na uspech.. dopadne stejne jako EQ2..
o to se blizzardi postarali vydanim The Burning Crusade za 2 dny..
a LOTR jakbysmet..
prvni vlastovka, ktera by mohla pretahnout znacny pocet hracu WoW, bude Warhammer..

edit: ale hlavne jsem chtel napsat, ze jste zli, vsichni jste se spikli proti nebohe jestere..



Jen počkej Lotro překvapí nás všechny...má velmi vysokou tendenci dostat se bud mezo krále mmo nebo mezi totální propadáky..podle novinek hráčů to zatím řadí k té první verzi..ale budou jejich ovace stejné i za měsíc ?..uvidíme..

Lotro je dost velká kopie WoW( mail system,craft system,perk system, kupování skillů,POI) a EQ2 rovněž(raidy) k tomu dodvává systém questů které sem předtím v žádné hře neviděl. Jsem fakt zvědavý jak to s ním dopadne, a docela mu i fandím.

Haven and Hearth follower

Edited by - Sidinus on 14/01/2007 16:09:03
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 14/01/2007 :  16:44:30  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Prodarilo se nekomu z vas, co mamte beta klic, nalogovat? Accoutn jsem aktivoval v sobotu vecer a od te doby se marne snazim prihlasit. Vetsinou to hlasi, ze je error na logovacim serveru, pak mit to hlasi ze accoutn neezistuje. Jendou uz jsem tam videl nejaky server, ale stejne jsem to nepustil.
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 14/01/2007 :  16:48:40  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Prodarilo se nekomu z vas, co mamte beta klic, nalogovat? Accoutn jsem aktivoval v sobotu vecer a od te doby se marne snazim prihlasit. Vetsinou to hlasi, ze je error na logovacim serveru, pak mit to hlasi ze accoutn neezistuje. Jendou uz jsem tam videl nejaky server, ale stejne jsem to nepustil.




Beta STRESS test je zatím nejrpoblémovější co jsem viděl, několika štastlivcům se nalogovat podařilo, mě, Ekimu a Unionerovi. Já osobně až vc neděli ráno, Unioner měl větší štěstí a nalogoval se už v sobotu, Eki teprve až ted na pár minut odpoledne. višhcni jsem včera byli minimálně 10 hodin u launchapdu a snažili se dostat do hry.Avšak , opravdu to za to stojí to vás ujištuju

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 14/01/2007 :  17:03:28  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Prodarilo se nekomu z vas, co mamte beta klic, nalogovat? Accoutn jsem aktivoval v sobotu vecer a od te doby se marne snazim prihlasit. Vetsinou to hlasi, ze je error na logovacim serveru, pak mit to hlasi ze accoutn neezistuje. Jendou uz jsem tam videl nejaky server, ale stejne jsem to nepustil.

hej podarilo este v stredu...az v sobotu vecer mi zacali take iste problemy, najskor som bol z hry odpojeny, a potom pri prihlasovani do hry som dostal trovnake hlasky ako ty (chyba pri pristupe ku kontu atp.), a nevypisal sa mi zoznam serverov

teraz sa tam da prihlasit uplne v pohode...su tam 4 servery, z toho 1 PVP

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 14/01/2007 17:04:16
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 14/01/2007 :  17:07:17  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Ja sem po logovacich peripetiich hral jiz ve sobotu. Tedka koncim v praci, tak sem na to zvedavej. Soupnete sem IGN at se muzeme najit.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 14/01/2007 :  17:09:32  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

hej podarilo este v stredu...az v sobotu vecer mi zacali take iste problemy, najskor som bol z hry odpojeny, a potom pri prihlasovani do hry som dostal trovnake hlasky ako ty (chyba pri pristupe ku kontu atp.), a nevypisal sa mi zoznam serverov

teraz sa tam da prihlasit uplne v pohode...su tam 4 servery, z toho 1 PVP



O jake hre je rec?

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 14/01/2007 :  17:18:48  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

quote:
Originally posted by robiwan

hej podarilo este v stredu...az v sobotu vecer mi zacali take iste problemy, najskor som bol z hry odpojeny, a potom pri prihlasovani do hry som dostal trovnake hlasky ako ty (chyba pri pristupe ku kontu atp.), a nevypisal sa mi zoznam serverov

teraz sa tam da prihlasit uplne v pohode...su tam 4 servery, z toho 1 PVP


O jake hre je rec?

vanguard...ak sa bavite o lotrovi, tak sorry

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 14/01/2007 :  17:52:36  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Jorssk

WoW brzy prijde konkurence v podobe Vanguardu, ktery je prekrasny v grafice a ve stylu hrani a ovladnani totozny z WoW. Lotr online si taky usekne velky kus paranu...


Vanguard nema nadeji na uspech.. dopadne stejne jako EQ2..
o to se blizzardi postarali vydanim The Burning Crusade za 2 dny..
a LOTR jakbysmet..
prvni vlastovka, ktera by mohla pretahnout znacny pocet hracu WoW, bude Warhammer..

edit: ale hlavne jsem chtel napsat, ze jste zli, vsichni jste se spikli proti nebohe jestere..



Vanguard je moc fajn alespon podle bety

LOTR jsem sice nevidel ale z podobnych veci mi beha mraz po zadech. Ruzove potvory fakt nemusim.
http://www.mmorpg.cz/image.php?obrazek=2946

Co me spis laka daleko vic nez warhammer je Conan. Videl jsem ten trailer a sekani hlav mmo by v mmorpg nebylo na skodu


Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 14/01/2007 :  18:03:34  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort
LOTR jsem sice nevidel ale z podobnych veci mi beha mraz po zadech. Ruzove potvory fakt nemusim.
http://www.mmorpg.cz/image.php?obrazek=2946

to je krizenec prasata a mounta, na ktorom lietaju nazgulovia

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 14/01/2007 :  20:23:01  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jenze conan pry bude hlavne single, budes pry hrat singleplayer a pozdeji te to pusti do mmorpg mezi lidi. Alespon neco takoveho jsem cetl.

EQ2 neni Jerzee propadak hraje ho dost lidi, jen se podivej kolik pro nej vychazi stale novych datacu. A nezda se mi ze by byl EQ2 kopie WoW a kdyz uz tak WoW kopie EQ2 pac ten tu byl driv. Vetsi kopie WoW je Vanguard pac ma uplne stejny system inventare, menu, questu, proste uplne vseho. Nerikam ale ze je to na skodu, WoW ho ma co po graficke strance dohanet. Warhammer me moc nelaka. Ja se nejvice tesim na Stargate Worlds.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 14/01/2007 :  22:45:13  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
ja se do toho LOTRO nedostanu, uz jsem se dostal pres vyber serveru, naskoci screen s hlaskou conection successfull a nic, pul hodiny to na me svitilo a pak jsem to sestrelil
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 14/01/2007 :  22:51:51  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Vetsi kopie WoW je Vanguard pac ma uplne stejny system inventare, menu, questu, proste uplne vseho.
Promin jorssku, ale to je blbost. WOW a VG a EQ2 jsou stejny hry protoze maj in-game mail, toolbary, quest log, jsou tam trpaslici a bojuje se tam? To pak nechapu proc to porovnavas s WOWem, protoze tu byla spousta her pred tim, ktere mely totez :-)

VG je uplne jina hra nez WOW i EQ - craft, system boju, diplomacie, svet - vsechno je jiny - a me se to libi hodne. Vlastne cim dal tim vic. Herni koncept ma tahle hra tak nadupany, ze jsem ochoten prominout technicke problemy ktere ma. Pokud tam je nejaka inspirace, tak spis z EQ1 nez z EQ2 - byt se tam urcite z vetsiny her nejaky podobny prvek najde tak celek je pomerne originalni (treba zrovna ta diplomacie - to je proste narez).

Jinak hit jako WOW to nebude urcite - a to kvuli HW narocnosti enginu.

Co se tyce bety v minulem tydnu jsem nemel problem se lognout ani jednou mimo cas kdy se aplikoval patch (coz se deje i 2x denne).

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/01/2007 :  02:27:24  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Vanguard jde logovat v pohode, jen ze hryze. Ale Lotro pry logovat nejde, maj tam nejakej bug . Nastesti tam betu nemam. Vanguard me nejak zatim nezaujal, nic mi ten svet nerika, takovej obycejnej fantasy, nicim nezajimavej. Vsechno jiny neni, ty veci co jsem vypisoval jsou uplne shodne s WoW. System questu na zacatku - zabit todle a mas reward todle atd je uplne stejnej i specialni utoky v liste a jejich pouzivani. EQ2 se od WoW lisi v mnoha vecech a podoba se spise nynejsi forme SWG. Ke craftu a diplomacii jsem se zatim nedostal, ale vypada to ze Vanguard urcite hrat nebudu.

Krom Stargate Worlds jsem zvedavy jeste na Tabula Rasa. Od tvurcu ultimy. Slibuji prevratne MMORPG...tak jako byla drive ultima.

Edited by - Jorssk on 15/01/2007 02:30:15
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 15/01/2007 :  08:20:15  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Souhlas s Jorsskem, zase dalsi fantasy, i kdyz system bude asi zajimavej.
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 15/01/2007 :  09:16:33  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Kdyz se tu bavime o Vanguardu tak nejvic se mi na Vanguardu libi system diplomacie. V sobotu jsem si zkusil vytvorit Kojan clobrdu Dread Knight mno a mnam mnam.

Disciple a Psionic maji ability moc fajn....

Grafika je nadherna ve Vanguardu o neco horsi je to s hudbou. Ta hudba se mi tam moc nelibi. Nic neni idealni.

Questy pro CL9 jsou u Kojan dost zvlastni ... kdyz reknu, ze duch mnicha v opustenem klastere mi dal za ukol skocit ze skaly a me to behem skoku teleportovalo jinam, tak jsem si pripadal trochu jak ve Twin Peaks


Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 15/01/2007 :  09:32:25  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
hehe ten quest jsem včera taky dělal a koukal jsem jako blázen :)

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/01/2007 :  10:37:08  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Co je presne ta diplomacie?
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 15/01/2007 :  11:07:24  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

Kdyz se tu bavime o Vanguardu tak nejvic se mi na Vanguardu libi system diplomacie. V sobotu jsem si zkusil vytvorit Kojan clobrdu Dread Knight mno a mnam mnam.

Disciple a Psionic maji ability moc fajn....

Grafika je nadherna ve Vanguardu o neco horsi je to s hudbou. Ta hudba se mi tam moc nelibi. Nic neni idealni.

Questy pro CL9 jsou u Kojan dost zvlastni ... kdyz reknu, ze duch mnicha v opustenem klastere mi dal za ukol skocit ze skaly a me to behem skoku teleportovalo jinam, tak jsem si pripadal trochu jak ve Twin Peaks



Jo jo, takovej quest jsem dělal před dvěma roky v 1000n... :) Tam to zase duchové nakecali jednomu oduševnělému taurenovi :) Přežil jsem :)
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 15/01/2007 :  11:33:30  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Co je presne ta diplomacie?



Popisu to asi hrozne jednoduse ale diplomacie ve Vanguardu by mela mit vliv na schopnosti hracu, dovednosti. Podle toho co jsem cetl, crafti by mohli vyrabet lepsi veci a dobrodruhove treba zvyseni dmg

Provedeni Diplomacie ve hre mi trochu pripomina Magic teh Gathering nebo neco jako pazaak v Kotoru.

http://www.joinvanguard.com/



Edited by - WanargiMort on 15/01/2007 11:33:44
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/01/2007 :  11:36:33  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Co je presne ta diplomacie?


Samotny provadeni diplomacie je hodne blizky Magicu.
Jsou dve pouziti diplomacie - 1) samotne questy i dungy.
2) Ziskavani bonusu ve mestech (parta lidi zacne ukecavat nejaky bonus ve meste a vsichni v okoli pak dostanou nejake bonusy, k harvestu, nebo damazi, nebo craftu, nebo...)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/01/2007 :  12:00:21  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Jorssk

Co je presne ta diplomacie?


Samotny provadeni diplomacie je hodne blizky Magicu.
Jsou dve pouziti diplomacie - 1) samotne questy i dungy.
2) Ziskavani bonusu ve mestech (parta lidi zacne ukecavat nejaky bonus ve meste a vsichni v okoli pak dostanou nejake bonusy, k harvestu, nebo damazi, nebo craftu, nebo...)

omg toje v SWG threadu?
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/01/2007 :  12:03:20  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

omg toje v SWG threadu?
[/quote]

My se zname?;-)
Kazdopadne v SWG threadu o VG:-) Nahanim PC legalni cestou:-)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 15/01/2007 :  12:16:50  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

Kdyz se tu bavime o Vanguardu tak nejvic se mi na Vanguardu libi system diplomacie. V sobotu jsem si zkusil

vytvorit Kojan clobrdu Dread Knight mno a mnam mnam.

Questy pro CL9 jsou u Kojan dost zvlastni ... kdyz reknu, ze duch mnicha v opustenem klastere mi dal za ukol

skocit ze skaly a me to behem skoku teleportovalo jinam, tak jsem si pripadal trochu jak ve Twin Peaks


ehm nechcu byt otravny, ale presne takovy Q jsem delal v thousand needles - dr00d te teleportne na vysokou horu, rekne ti, at skocis dolu a behem padu te portne zpet k sobe - Q se jmenuje "test of faith"


co se tyce EQ2 propadaku, tak podle ceho se da zmerit uspesnost ?
podle toho, ze neprodelavaji ? - tak se na to divaji zoufalci a lide s nizkymi cili..

dulezite je nejen mnozstvi predplatitelu, ale hlavne to, zda jejich pocet narusta, stagnuje, nebo dokonce klesa:
http://www.mmogchart.com/Chart2_files/Subscriptions_11327_image001.gif
a pri pohledu na tento graf by jedine velmi odvazny (a vzapeti uz byvaly) zamestnanec SOE rekl, ze se jedna o uspech..


PS: na stargate se taky tesim, o te budu urcite uvazovat, pokud bude vypadat aspon trochu hratelne..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 15/01/2007 :  12:17:35  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Jorssk

Co je presne ta diplomacie?


Samotny provadeni diplomacie je hodne blizky Magicu.
Jsou dve pouziti diplomacie - 1) samotne questy i dungy.
2) Ziskavani bonusu ve mestech (parta lidi zacne ukecavat nejaky bonus ve meste a vsichni v okoli pak dostanou nejake bonusy, k harvestu, nebo damazi, nebo craftu, nebo...)


MtG jsem hraval, ale zatim mi unika souvislost ? v cem toje podobne ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 15/01/2007 :  12:30:39  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Jorssk

Co je presne ta diplomacie?


Samotny provadeni diplomacie je hodne blizky Magicu.
Jsou dve pouziti diplomacie - 1) samotne questy i dungy.
2) Ziskavani bonusu ve mestech (parta lidi zacne ukecavat nejaky bonus ve meste a vsichni v okoli pak dostanou nejake bonusy, k harvestu, nebo damazi, nebo craftu, nebo...)


MtG jsem hraval, ale zatim mi unika souvislost ? v cem toje podobne ?



Pouzivas karty pro "argumentaci" s druhou stranou.

BTW je sice hezke, ze si delal tenhle quest nekde v "tisici nudlich" jerzeegu ale grafiku HR Gigera mam rad u Vetrelce a ne fantasy MMORPG. Promin z WOW grafiky opravdu dostavam osypky
Chapu ze nekomu se libi nebo ze nekomu nevadi, kazdeho vec


Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/01/2007 :  12:48:12  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
[MtG jsem hraval, ale zatim mi unika souvislost ? v cem toje podobne ?


Mas 4 druhy "nakladu". Kazda karta pak sezere/da nejake naklady (oboum stranam) a udela nejakou damaz.
Takze vynesu si kartu co mi da dve modre bublinky, a v dalsim kole dam kartu co sezere dve modre bublinky a da damaz za dva.

Principialne podobne to je, nikoliv stejne (je to zjednodusene, a jde o to, kdo da po x kolech vic damaze)

Edit Detail:http://wiki.silkyvenom.com/index.php/Expression

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 15/01/2007 12:55:03
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/01/2007 :  12:52:11  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No vidis to, mohli by udelat Alien online nebo AvP MMORPG . Lol kazdy den by nekdo zkoncil v blazinci, pac by se slabsi lidi u toho zhroutili.

Edited by - Jorssk on 15/01/2007 12:52:48
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 15/01/2007 :  13:33:04  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

Pouzivas karty pro "argumentaci" s druhou stranou.

BTW je sice hezke, ze si delal tenhle quest nekde v "tisici nudlich" jerzeegu ale grafiku HR Gigera mam rad u Vetrelce a ne fantasy MMORPG. Promin z WOW grafiky opravdu dostavam osypky
Chapu ze nekomu se libi nebo ze nekomu nevadi, kazdeho vec


a jak souvisi "zvlastnost" questu s grafikou hry ?

add MtG: sice se snazite, ale zatim neuspesne
ale to se asi tezko vysvetluje, takze nvm

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/01/2007 :  13:43:09  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja vam rikal ze ma Vanguard stejny quety jako WoW .
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 15/01/2007 :  13:50:55  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by WanargiMort

Pouzivas karty pro "argumentaci" s druhou stranou.

BTW je sice hezke, ze si delal tenhle quest nekde v "tisici nudlich" jerzeegu ale grafiku HR Gigera mam rad u Vetrelce a ne fantasy MMORPG. Promin z WOW grafiky opravdu dostavam osypky
Chapu ze nekomu se libi nebo ze nekomu nevadi, kazdeho vec


a jak souvisi "zvlastnost" questu s grafikou hry ?

add MtG: sice se snazite, ale zatim neuspesne
ale to se asi tezko vysvetluje, takze nvm



Nijak jen ti stale opakuju , ze se mi wow nelibi stejne jako ty neustale opakujes jak je wow skvely :)

ergo kladivko quid pro quo

Add mtg a diploamcie: Pri konverzaci s NPC pouzivas karticky , s urcitym vyjadrenim ci nazorem a kazdy nazor ci vyjadreni ma urcitou hodnotu +/-

Pred samotnou konverzaci si utvoris svoji strategii (vyberes si karticky ) podle toho jakou zkusenost s diplomacii ma tvoje figurka.



Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 15/01/2007 :  13:58:57  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja vam rikal ze ma Vanguard stejny quety jako WoW .



Jorssi priznej se ty hrajes po nocich WOW


Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/01/2007 :  14:28:11  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Nehraju, me stacil dukaz ze to ma uplne stejne zacatek jako wow .
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/01/2007 :  15:25:39  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
i kdyby bylo wow jen v textovym rezimu tak je hezci nez plastikovy EQ2 ...

co povazujou lidi za "dobry" najdes treba tady
http://www.mmogchart.com/Chart7_files/Subscriptions_12473_image001.gif

to ze se nelibi tobe nebo ze se ti libi EQ2 muze bejt samozrejme pravda ... nicmene je to hodne ulitlej pohled na vec :)

SWG bylo svyho casu to jehezci co jsem videl ... ted uz to neni pravda ale porad je "hezci" nez EQ2

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 15/01/2007 15:29:34
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/01/2007 :  15:30:29  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
To ze hraje WoW hodne lidi tak to neznamena ze to povazujou za dobry. Je to imho masova hra s velkou reklamou a co jsem slysel od lidi tak nekteri ani nevedi ze exituji jina mmorpg nez WoW.

EQ2 neni plastikovy, vypada realneji nez WoW, tak ty postavicky nevypadaj ani se nehybou realne.

Kazdopadne v tom hodnoceni chybi guild wars, ktere by bylo pravdepodobne hned po WoW.

Edited by - Jorssk on 15/01/2007 15:30:57
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/01/2007 :  15:43:29  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk
Kazdopadne v tom hodnoceni chybi guild wars, ktere by bylo pravdepodobne hned po WoW.


S tim, ze jakmile clovek zacne patrat po zdrojich dat, tak zjisti, ze je zahadou, kde se ta data berou. Staci si precist FAQ. 6 ruznych zdroju (press release, expertni odhad atd. z ruznych obdobi) je na muj vkus moc velky carovani s cislama (nicmene prevahu wow nepopiram, popiram jen serioznos mmorpgchart:-)).
Napriklad u AO tam je tusim nejakych 20k, zatimco posledni pres release FC rikal neco o 250k subscribers (ale zase nejak sikovne podany, ze neni jasny zda jen platici, nebo za jake obdobi atd).

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/01/2007 :  15:59:12  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

To ze hraje WoW hodne lidi tak to neznamena ze to povazujou za dobry. Je to imho masova hra s velkou reklamou a co jsem slysel od lidi tak nekteri ani nevedi ze exituji jina mmorpg nez WoW.

EQ2 neni plastikovy, vypada realneji nez WoW, tak ty postavicky nevypadaj ani se nehybou realne.

Kazdopadne v tom hodnoceni chybi guild wars, ktere by bylo pravdepodobne hned po WoW.

elfove ve wow chodi jak teply ... je to realnejsi nez bych si pral :) taurena gnoma trolla jsem v realu nevidel vyhovuje mi ze neporusuji fyzikalni zakony ... nemaji vypadat realne ... hraju hru abych si hral ... kdyz budu chtit realitu, housing kde si muzu dat obraz na zed a kytku nastul do vazy nebo si budu chtit zatancovat tak nebudu hrat online hru ... ale pujdu a udelam to ve skutecnem svete coz bys mozna mel zkusit :) kdyz ale chci nekoho rozmlatit na kasi tak nevemu basebalku a nepujdu masakrovat lidi do metra ... ale lognu hru ... a v tom metru muzu masakrovat gnomy ... nikomu tim neublizim ... pobavim se a esli ma nekdo nekde naky muzeum nesmyslnych itemu me nezajima

EQ2 ma grafiku uplne uzasnou ... nicmene pro hru nehodici se a skladba jednotlivych casti hry ... budovy monstra podklad vytvari dojem reality asi jako barak z vody postaveny na pousti

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/01/2007 :  16:44:16  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Rozhodne je to realnejsi nez hraz za nejakej animovane ruznobarevne hranate postavicky ve WoWu.

WOW JE GAY HRA!!: http://www.youtube.com/watch?v=h89Mnu_9wKQ&mode=related&search=
Go to Top of Page

Eki
Moderator

123 Posts

Posted - 15/01/2007 :  16:52:08  Show Profile  Send Eki an ICQ Message Send Eki a Private Message  Reply with Quote
Tahle situace uz me nuti taky pripsat svuj nazor. Vsem co tady prudi o nejakym ¨vof¨ bych doporucil, at si zustanou na svem foru, nikdo o ty jejich pindy nema zajem. Navic nechci jit jako poslusne telatko s davem nekolika milionu lidi, radsi si zahraju neco jineho. Proti vofku nemam zadne osobni vyhrady, grafika mi taky nevadi, vadi me jen ze hraci teto hry neustale musi prudit do ostatnich. Tot vse, dekuji za pozornost

EQ2
LOTRO
SWG
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/01/2007 :  16:52:37  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Rozhodne je to realnejsi nez hraz za nejakej animovane ruznobarevne hranate postavicky ve WoWu.

WOW JE GAY HRA!!: http://www.youtube.com/watch?v=h89Mnu_9wKQ&mode=related&search=

hranate? chtel bys kulate? je videt zes to nikdy nevidel v chodu :)

wow je gay hra - elf, human, paladin ... jsou toho dukazem ... ale bacha je jich 4% populace ... ty ses jeden

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/01/2007 :  16:54:10  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eki

Tahle situace uz me nuti taky pripsat svuj nazor. Vsem co tady prudi o nejakym ¨vof¨ bych doporucil, at si zustanou na svem foru, nikdo o ty jejich pindy nema zajem. Navic nechci jit jako poslusne telatko s davem nekolika milionu lidi, radsi si zahraju neco jineho. Proti vofku nemam zadne osobni vyhrady, grafika mi taky nevadi, vadi me jen ze hraci teto hry neustale musi prudit do ostatnich. Tot vse, dekuji za pozornost

ja prudim jen do jorska ... on se dycky necha vytocit :) a me to bavi :)

znam jorska kdyz byl jeste mala jesterka a mam ho docela rad ... ale ten forumfight mu porad nejde :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 15/01/2007 16:55:18
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/01/2007 :  16:54:25  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Prave ze videl a videl jsem taky porovnavani tancu GW a WoW. Malem jsem se z tech WoW ukazek poblil. Rikej si co chces. Ale postavicky maj tvary do hranata.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/01/2007 :  17:12:58  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
omg a zas se tu budete hadat o grafice WoW? Tak kua kdo hraje WoW tak se mu ta grafika bude libit a pokud se jorssku tobe WoW grafika nelibi tak se z toho nikdo neposere takze prosim uz o tom prestan furt mlit a taky prosim zaryte WoWkare aby sli zpet na sve forum protoze na SWG forum nikoho WoW nezajima. Diky

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/01/2007 :  17:58:51  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
to se vrací doba WoW flamů? už v lednu? ... kde se fláká ten jerzeeg?
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/01/2007 :  20:42:56  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ten diky bohu dostal rozum.
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 2,15 seconds. on eygor Snitz Forums 2000