Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 05/01/2007 :  14:00:26  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Nemáte někdo návod jak přenastavit targetování, aby odpovídalo prenge, případně nějaké alternativě z jiných her? Tj. left click na cokoliv = lock a autoattack na to ?
Včera jsem chtěl dát "watch" na Prcinu a trvalo mi to bratru 5 minut..

I když jsem ji měl "zarámečkovanou" ale kurzor byl na někom jiném, tak to psalo že ten dotyčný ale přece vůbec netancuje...

A jak je to s autoattack? I když jsem ho několikrát zapnul / vypnul, tak jsem na příšerku vystřelil jen jednou
(zapnul jsem ho, zatargetovat příšeru, vystřelilo to, a pak už nic)
když zatargetuju, vystřelím, zmáčknu autoattack, tak to pak už pokračuje, někdy ale s x sec prodlevou (v porovnání s držením levého myšítka)



Lots of folks are very upset about the new system and are mentioning problems that can be avoided. I want to share how I set up mine, it is easy and it works fantastic.

You do not have to use the radial menu to attack.
You do not have to toggle the auto aiming system on for every target.
You only need to select your target and hit one button to auto-attack. It can be exactly like pre-CU and CU if you set it up.

For the new attack system to work easily you have to first re-map some of your keys.

I have done the following.

1. Go to your options menu and select key mapping.

2. Make sure the "fire specials from toolbar" box is checked at the bottom of the key map window.

Now go to the target tab

3. Map the "auto attack toggle" to an easy to use button. Some folks are using the ~ key as it is close to their specials on the tool bar others find a mouse button to work nicely. I personally am using the middle mouse button or scroll wheel button. You will use this button to begin attacking every time so pick something easy to use over and over for you.

4. Make sure the "auto target toggle" is set to something relatively easy to push. "Y" is a very good choice and if you never changed your safety key maping then this will probably already be "Y". You will only ever need to use this to switch between auto aiming and manual aiming.

(Auto target has pretty much replaced the safety which may be why it was called advanced safety somewhere I saw).

You are ready to play. Go find something around your combat level so you can attack it long enough to get used to this.

Now to switch from your manual aiming to your auto aiming and back all you need to do is hit "Y". You will know which system you are currently in by the cursor. If you have the cross hair then you are in manual aiming. If you have the blueish circle then you are in auto aiming mode.

In auto aiming mode you should only need to use the tab key to cycle through targets until you get the one you want (or whatever key you have mapped to cycle targets with it is the tab key by default).

Then you can just hit the "auto attack toggle" key, in my case the mouse scroll wheel from step 3, and you will begin attacking and can fire your specials off of your toolbar.

To stop attacking that target just hit the same "auto attack toggle" key and you will stop firing.

You can fire special at any time from the toolbar without interrupting your auto attack. The special will just go off and you will keep right on firing your normal attack.

Snad ti tohle pomuze Hammie


Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 05/01/2007 :  14:33:49  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Díky moc..
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 08/01/2007 :  10:37:08  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Omlouvam se za off-topic

http://www.eurogamer.net/index.php

Na teto strance by se mely objevit kolem 12:00 klice do betatestu Vanguard: Saga of Heroes. Staci se jen zaregistrovat na jejich strance a pak mit stesti.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 08/01/2007 :  13:34:47  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Omlouvam se za off-topic

http://www.eurogamer.net/index.php

Na teto strance by se mely objevit kolem 12:00 klice do betatestu Vanguard: Saga of Heroes. Staci se jen zaregistrovat na jejich strance a pak mit stesti.


off topic 2
ve foru k te bete post z 13:34
>> Keys not emailed yet...

>There are still a few thousand keys remaining...

takze sance porad je a jeste chvili bude :)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 08/01/2007 :  14:08:48  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
no ja uz cekam, tak doufam ze na me zbyde
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 08/01/2007 :  16:08:41  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Co porad mate vsichni s tim vanguardem? Co je na nem tak cool? Cz guildy v EQ2 do nej chystaj masivni presun.

Tak jsem koukal na obrazky vypada to presne jako EQ2, a prihlasil jsem se do bety, at na vas muzu delat machra kdyz ty klice neziskate .

Edited by - Jorssk on 08/01/2007 16:15:00
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 08/01/2007 :  17:40:45  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
ty mas ucet na fileplanet?
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 08/01/2007 :  17:42:11  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Tak tady je na miste podekovat Almychovi za info

Pred chvilkou mi prisel KEY do Open BETA Vanguardu


Kujuuu


Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 08/01/2007 :  18:22:06  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Jj, me uz taky dorazil. Chci to zkusit, protoze o tom vsichni desne basni a nehce se mi rovnou kupovat full verzi az bude. Navic to bude soucasti Station Access, tak to treba znova aktivuju.
Jinak POZOR, hra ma 7GB, takze kdo ma nizkej limit na download, tak opatrne.

Edited by - Almych on 08/01/2007 18:23:11
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 08/01/2007 :  20:56:33  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
taky děkuju Almychu za včasnou zprávu , jinak já to stopro nejsem schopen sosnout, takže bych měl dotaz, zda se nenajde dobrá duše (s rychlým netem), co by to za mírný poplatek poslala poštou na dvd, předem díky
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 08/01/2007 :  21:37:42  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
hmm, a Koudy zase utrel sosacek....
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 08/01/2007 :  21:49:08  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

hmm, a Koudy zase utrel sosacek....

škoda (nejen proto, že jsem spoléhal na to, že budeš ta dobrá duše)
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 08/01/2007 :  22:32:02  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
oloololololol ja to stihl ted uz jen si pockat na klicek

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 08/01/2007 :  22:49:35  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

... co by to za mírný poplatek poslala poštou na dvd, předem díky

nejsi z prahy robe? na postu me nedostanes, ale kdyz si pro to prijedes, tak ti to vypalim
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 08/01/2007 :  23:00:35  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by SNowie

... co by to za mírný poplatek poslala poštou na dvd, předem díky

nejsi z prahy robe? na postu me nedostanes, ale kdyz si pro to prijedes, tak ti to vypalim

z práglu bohužel nejsem, chjo
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 09/01/2007 :  06:54:46  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
hm, tak ono to ma 13GB, tak to je masakr, takze to nejde ani vypalit
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 09/01/2007 :  06:54:53  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
uz mam taky beta key ... akorat sem to mel ve spamu, takze pozor na to!

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 09/01/2007 :  07:00:43  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
hm, zajimavy, podle softu co mi pocita data, tak jsem sosnul neco kolem 5GB zatim, ale kdyz se podivam Total commanderem kolik ma ta slozka tak mi ukaze 13GB
zrejme nejaka casoprostorova porucha
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 09/01/2007 :  07:05:39  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
ono se to prý nějak zázračně při stahování rozbaluje,ale moc to taky nechápu

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 09/01/2007 :  07:10:26  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
jj...moj adresar s Vanguardom ma teraz 15.1 GB a nezda sa, zeby launchpad tak skoro skoncil s downloadom/patchovanim (estimated time remaining skace medzi 48 a 3 hodinami)
dost velke mnozstvo dat na jednu hru (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/01/2007 :  08:13:12  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Mno alespon ze to bude i na station, dalsi duvod proc ho mit . Kdyby bylo na Station Stargate Worlds tak bych byl stastny jak blecha. Ale to asi nebude . Kazdopadne Vanguard = Dalsi MMORPG fantasy kterych je tu tuny. Kdy vymysli zase neco oreginalniho? Ja chci fallout online, MOTU online, pirati z karibiku online... to by byli zazivne MMORPG .

Hmm Starcraft online, Blizzardi by se meli vystrat na WoW...

Lol tak ja taky stihl ten beta key .

Edited by - Jorssk on 09/01/2007 08:23:39
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 09/01/2007 :  08:50:23  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

<snip>... pirati z karibiku online... to by byli zazivne MMORPG .


Sleduješ vývoj Pirates of Burning Sea http://www.burningsea.com/ ?

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/01/2007 :  09:15:37  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Nojo ale pirati nejsou jako pirati. Pokud tam neni Jack Sparrow, Kraken a proklete posadky atd... :)
Go to Top of Page

Shamirr
New Member

Pavucik

135 Posts

Posted - 09/01/2007 :  10:05:11  Show Profile Send Shamirr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja chci fallout online, MOTU online, pirati z karibiku online... to by byli zazivne MMORPG .

Hmm Starcraft online, Blizzardi by se meli vystrat na WoW...



Ja by som bral Shadowrun online , ale ten StarCraft je tiež zaujímavý nápad...

Nekropolis:
SWG: Shamirr Norrag (*10.6.2005 +9.7.2008) - Imperial Commando, Imperial Ace Pilot; Xandara Norrag (*11.8.2006 +9.7.2008) - Trader, Freelancer Pilot
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 09/01/2007 :  10:28:12  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
nejde to nějak mergnout na pár DVD? na 512kbps s 4GB/měsíc limitem nemám šanci
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 09/01/2007 :  10:30:06  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Zkusim to pak zkomprimovat a uvidime
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 09/01/2007 :  10:45:18  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Zkusim to pak zkomprimovat a uvidime

dík moc
Go to Top of Page

Raykoka
Starting Member

Toppan

9 Posts

Posted - 09/01/2007 :  15:18:07  Show Profile Send Raykoka a Private Message  Reply with Quote
Ahoj mohli by ste mi poradit jestli SWG vyžaduje nejakou specialni kreditku?a nevite kde bych koupil 60dení karty?na funstoru je maj vyprodaný:(
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 09/01/2007 :  15:27:25  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raykoka

Ahoj mohli by ste mi poradit jestli SWG vyžaduje nejakou specialni kreditku?a nevite kde bych koupil 60dení karty?na funstoru je maj vyprodaný:(


vyzaduje kreditnu kartu, pri ktorej su povolene platby cez internet (bud virtualnu specialne urcenu len pre on-line platby...alebo klasicku embosovanu VISA, alebo EC/MC, pri ktorych su platby cez internet povolene by default)

Sony Online Entertainment akceptuje iba kreditne karty American Express, VISA, EC/MC, Discover, Mastercard, JCB...takze mozes platit kreditnou kartou, ktora bola vydana od niektorou z tychto znaciek

bezne debetne karty (VISA Electron, Maestro a pod.) obvykle neumoznuju platby cez internet (a je mozne, ze nebudu ani akceptovane SOE pri registracii aj ked sa nimi bude dat platit cez internet)

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 09/01/2007 :  15:51:29  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
A 60 denni hraci karty u nas nekoupis. Navic jsou drazsi nez 2 mesice zaplacene kreditkou. Obecne se da rict, ze bez kreditky schopne platit pres internet si moc nezahrajes. Vetsina MMO vyzaduje mesicni poplatek.
Go to Top of Page

Richie
Starting Member

Trooper

49 Posts

Posted - 09/01/2007 :  16:19:38  Show Profile  Send Richie an ICQ Message Send Richie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Nojo ale pirati nejsou jako pirati. Pokud tam neni Jack Sparrow, Kraken a proklete posadky atd... :)



No pokud trvas na tomhle MMORPG, tak mam pro tebe dobrou zpravu. Disney studios neco takoveho pripravuji (pokud uz to nezrusili).

SGT Kyarc Kirych
1st Lokian Platoon, IHC
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 09/01/2007 :  17:46:14  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Ja bych si radši dal MOTU online - škoda že Hasbro od toho dalo ruce pryč, vykašlalo se na seriál i na figurky a muselo figurky převzít NECA - to onlineovku neudělá.

Nebo SWG2, s novým enginem, ale postavené na původních principech :o)
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 09/01/2007 :  19:06:41  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
hehe, prave mi pristal v mailu klic do bety LOTRO

BTW: uz jste nekdo sosnuli ten Vanguard? Kolik to ma po sosnuti? Me to furt ukazuje 6 hodin downloadu.

Edited by - Almych on 09/01/2007 19:13:25
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 09/01/2007 :  19:32:58  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych
BTW: uz jste nekdo sosnuli ten Vanguard? Kolik to ma po sosnuti? Me to furt ukazuje 6 hodin downloadu.

po stiahnuti a rozbaleni to ma 16.6GB (rozbaluje sa to priamo pocas stahovania)

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 09/01/2007 19:33:28
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/01/2007 :  19:58:25  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja myslel ze MOTU delal MATTEL.

Podle me ten vanguard pujde v pohode rozdelit, je to preci jen nekolik souboru jako swg.

Me klic do LOTR bety neprisel. Ale sidinovy a wyndii ano.

Edited by - Jorssk on 09/01/2007 20:01:31
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 09/01/2007 :  20:01:21  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
MMO podle Blade Runer asi nikdo nedela ze?


Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 09/01/2007 :  20:12:24  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja myslel ze MOTU delal MATTEL.

Podle me ten vanguard pujde v pohode rozdelit, je to preci jen nekolik souboru jako swg.

Me klic do LOTR bety neprisel. Ale sidinovy a wyndii ano.


LOTRo mi přišel ale jde zaregistrovat až 13.1 :-) tak nevím jestli všem nebo jen mě? :)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 09/01/2007 :  20:20:40  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
vsem, od 13.1. 12:00 by to melo jit zaregistrovat, ale musi se to regnout do 14.1. 12:00, kdo to nestihne ma smulu a klic propadne
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 09/01/2007 :  20:50:51  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Vsichni mate klice a ani nevite s cim zacit - ja dostal ho... jako obvykle
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 09/01/2007 :  21:01:18  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Vsichni mate klice a ani nevite s cim zacit - ja dostal ho... jako obvykle



To mi pripomina ...

"Klice sem .... klice tam...co ja s nima udelaaam"

hrajes ted nejakou hru Koudy?



Edited by - WanargiMort on 09/01/2007 21:05:32
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/01/2007 :  21:18:43  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Podle me ma ted plno prace s tim presouvanim do brna.

Blade runer se mi nelibyl, mozna je to kultovni, ale co jsem koukal na ohlasi lidi tak nejsem jedinej.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 09/01/2007 :  22:04:45  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Podle me ma ted plno prace s tim presouvanim do brna.

Blade runer se mi nelibyl, mozna je to kultovni, ale co jsem koukal na ohlasi lidi tak nejsem jedinej.


omg Blade Runner je klasika. ty ohlasy byly lidí co se jim líbí esmeralda, co já znám fanoušky scifi tak se jim BR líbil.

Quartax Xarys - SWG.Eclipse

Edited by - Quartax on 09/01/2007 22:04:59
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 09/01/2007 :  23:25:12  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Jorssk

Podle me ma ted plno prace s tim presouvanim do brna.

Blade runer se mi nelibyl, mozna je to kultovni, ale co jsem koukal na ohlasi lidi tak nejsem jedinej.


omg Blade Runner je klasika. ty ohlasy byly lidí co se jim líbí esmeralda, co já znám fanoušky scifi tak se jim BR líbil.

jorssk je divnej, líbí se mu NGE, což mluví za vše
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 10/01/2007 :  08:44:52  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No dobre ale na MMORPG to neni .

Snowie - Robe jeste chvili do me prud a zacnu ty tvi buzerantsky posty mazat.

Tak uz mam stazenej vanguard, ale Snowiemu nic neposlu pac jsem podle neho divnej.

Edited by - Jorssk on 10/01/2007 08:46:32
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 10/01/2007 :  09:22:27  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

No dobre ale na MMORPG to neni .

Snowie - Robe jeste chvili do me prud a zacnu ty tvi buzerantsky posty mazat.

Tak uz mam stazenej vanguard, ale Snowiemu nic neposlu pac jsem podle neho divnej.



Nevim co se ti nelibi, ale uklidni se kamarade.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 10/01/2007 :  09:26:32  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

quote:
Originally posted by Jorssk

No dobre ale na MMORPG to neni .

Snowie - Robe jeste chvili do me prud a zacnu ty tvi buzerantsky posty mazat.

Tak uz mam stazenej vanguard, ale Snowiemu nic neposlu pac jsem podle neho divnej.



Nevim co se ti nelibi, ale uklidni se kamarade.


to si stahoval přez noc co? mě chybí ještě dost hodin, doufám že to uzavřou než to stáhnu hehe :-)

Jinak co já vím BR je film a žádná gamesa tak co se tu řeší?

Quartax Xarys - SWG.Eclipse

Edited by - Quartax on 10/01/2007 09:26:45
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 10/01/2007 :  09:40:20  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Unioner

quote:
Originally posted by Jorssk

No dobre ale na MMORPG to neni .

Snowie - Robe jeste chvili do me prud a zacnu ty tvi buzerantsky posty mazat.

Tak uz mam stazenej vanguard, ale Snowiemu nic neposlu pac jsem podle neho divnej.



Nevim co se ti nelibi, ale uklidni se kamarade.


to si stahoval přez noc co? mě chybí ještě dost hodin, doufám že to uzavřou než to stáhnu hehe :-)

Jinak co já vím BR je film a žádná gamesa tak co se tu řeší?



Ja uz tuplem nevim, asi vyhrabnul neco o 15 stran zpatky.

Ja uz mam stazeny LOTRo a cekam na sobotu.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 10/01/2007 :  09:50:26  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

No dobre ale na MMORPG to neni .

Snowie - Robe jeste chvili do me prud a zacnu ty tvi buzerantsky posty mazat.

Tak uz mam stazenej vanguard, ale Snowiemu nic neposlu pac jsem podle neho divnej.

nojo furt, sorry jorssku, jenom prudim

Edited by - SNowie on 10/01/2007 09:56:48
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 10/01/2007 :  11:50:54  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Snowie - Robe jeste chvili do me prud a zacnu ty tvi buzerantsky posty mazat.



btw, kdyz uz, tak "ty tvy buzerantsky posty", v idealnim pripade pak bude "ty tve buzerantske posty"

PS: co je MOTA ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 10/01/2007 :  12:13:05  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

btw, kdyz uz, tak "ty tvy buzerantsky posty", v idealnim pripade pak bude "ty tve buzerantske posty"



no lol.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,7 seconds. on eygor Snitz Forums 2000