Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 08/02/2006 :  15:44:55  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Myslím, že ti nic nebraní se přidat ... zvlášť pokud jsi to hrál a máš tím pádem už account a tak stačí jen zaplatit poplatky.

Včera jsem se toulal na newbie ostrově s kamarádem co začíná a musel jsem konstatovat, že si někdy připadám jak v české kolonii. I z lidí co by to do nich jeden neřekl se vyklubávají našinci. Vezmete si takhle do grupy maga co by rád dodělal jeden quest a první co uslyšíte je "sakra cechacci". A pak že nerostou.

Chtěl jsem tím jen říct, že se tam určitě nebudeš cítí sám.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 08/02/2006 :  18:29:10  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
[to vis, na islandu... v kazdejch druhejch online svetech pomalu davam odkaz na trial, je otazka, kolik lidi zustane.a le po lu19 by mohlo zustavat vic lidi, zacatek je ted mnohem prijemnejsi
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 08/02/2006 :  19:37:16  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

[to vis, na islandu... v kazdejch druhejch online svetech pomalu davam odkaz na trial, je otazka, kolik lidi zustane.a le po lu19 by mohlo zustavat vic lidi, zacatek je ted mnohem prijemnejsi



to mas pravdu, protoze zrovna kdyz jsem dnes cetl ty online svety, tak se mi ozvali tri lidi, kteri by si to nechali libit :)
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 08/02/2006 :  20:20:37  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk
to mas pravdu, protoze zrovna kdyz jsem dnes cetl ty online svety, tak se mi ozvali tri lidi, kteri by si to nechali libit :)

no, me po icq jen dva :)
ale LU19 se z meho pohledu proste povedl. bodejt by ne, kdyz to udelali tak, jak sem to chtel od zacatku ;-)
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 08/02/2006 :  23:38:52  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem prave dohral ten trial na tom ostrove a muzu rict,ze se tam opravdu zmenilo mraky veci. Moooc pekny, predpokladam, ze do toho pujdu, snad se s nekym z vas potkam...
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 09/02/2006 :  00:19:31  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by night_hawk
to mas pravdu, protoze zrovna kdyz jsem dnes cetl ty online svety, tak se mi ozvali tri lidi, kteri by si to nechali libit :)

no, me po icq jen dva :)
ale LU19 se z meho pohledu proste povedl. bodejt by ne, kdyz to udelali tak, jak sem to chtel od zacatku ;-)

zapomel si takovy veci jako zabugovana posta a treba na vytizenejsich serverech sileny chat lagy
ale pravda je ze noob island a racial questy + new questy v noob zonach jsou vyborny

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 09/02/2006 :  00:22:36  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RED EYE

zapomel si takovy veci jako zabugovana posta a treba na vytizenejsich serverech sileny chat lagy
ale pravda je ze noob island a racial questy + new questy v noob zonach jsou vyborny
[/quote]
hm... na newbie ostrove si clvoek postu tak nejak neuzije a splitpaw, na kterym jsem udelal testovaci postavu neni zrovna nejvytizenejsi.
tohle sou ale technicky detaily - to casem rpejde, dulezitejsi jsou ty zasahy do hratelnosti, ty jsou podle me vyrazne k lepsimu. ne, ze bych zacla zase travit v EQ2 20+ hodin tydne, ale mam radost, ze se to trochu pohlo dopredu.
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 09/02/2006 :  08:31:00  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
... ale mam radost, ze se to trochu pohlo dopredu.


Ano pohlo se to opet vice smerem k WOW...
OMG Kurik strikes back!

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 09/02/2006 :  08:57:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
soe je mozna zoufala, mozna to posilaj vsem mozna ne, nechapu kde na me prisli kdyby nekdo chtel key do bety na kingdom of sky tak na icq, klidne ho poskytnu


Edit: klic predan dalsi nemam :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 09/02/2006 10:10:21
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 09/02/2006 :  09:24:37  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

soe je mozna zoufala, mozna to posilaj vsem mozna ne, nechapu kde na me prisli kdyby nekdo chtel key do bety na kingdom of sky tak na icq, klidne ho poskytnu


Ty jsi nehral EQ2? Hral, tak co se divis, kde na tebe prisli. Mi dodneska chodi emaily z ruznych her co jsem hral...

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 09/02/2006 :  09:29:20  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

quote:
Originally posted by Pertha

soe je mozna zoufala, mozna to posilaj vsem mozna ne, nechapu kde na me prisli kdyby nekdo chtel key do bety na kingdom of sky tak na icq, klidne ho poskytnu


Ty jsi nehral EQ2? Hral, tak co se divis, kde na tebe prisli. Mi dodneska chodi emaily z ruznych her co jsem hral...



do bety sem se ale rozhodne nehlasil

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/02/2006 :  09:34:07  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Kurik wrote:
Další zpráva ze světa Norrath trochu hrozí již zmíněným přílivem méně sociálně přijatelných hráčů – naštěstí jen na vybrané servery. Spolu s datadiskem Kingdom of Sky přijde do EverQuestu 2 plnohodnotné PvP – boje na život a na smrt mezi hráči z Freeportu a Queynosu. Zatím bylo možné pouze absolvovat čestné duely a bitvy v arénách, nyní nás čeká skutečná válka. Co naplat, ve světě rozděleném černobíle na zlé a dobré je konflikt nevyhnutelný a PvP dává smysl.

Pro bitkaře budou otevřeny nové servery, což znamená, že případní imbecilové, kteří se vyžívají v nevyslovitelných prasárnách (je otázka, jak bude PvP nastaveno) budou na PvP serverech a většiny hráčů se jejich řádění nedotkne.



Toto je opravdu nemoc :) Je videt Kuriku, ze stale trpis komplexem zownovaneho medvedobijce ....

Nezapomen, ze kdyz mluvis o imbecilech a socialne mene prijatelnych hracich tak mluvis i o svych spoluhracich z EQ2 - Jaris, Kuzma, Tibor, Arra etc. Prave tihle lide hrali a budou hrat na pvp serverech ...






Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 09/02/2006 :  09:40:37  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Kurik wrote:
Další zpráva ze světa Norrath trochu hrozí již zmíněným přílivem méně sociálně přijatelných hráčů – naštěstí jen na vybrané servery. Spolu s datadiskem Kingdom of Sky přijde do EverQuestu 2 plnohodnotné PvP – boje na život a na smrt mezi hráči z Freeportu a Queynosu. Zatím bylo možné pouze absolvovat čestné duely a bitvy v arénách, nyní nás čeká skutečná válka. Co naplat, ve světě rozděleném černobíle na zlé a dobré je konflikt nevyhnutelný a PvP dává smysl.

Pro bitkaře budou otevřeny nové servery, což znamená, že případní imbecilové, kteří se vyžívají v nevyslovitelných prasárnách (je otázka, jak bude PvP nastaveno) budou na PvP serverech a většiny hráčů se jejich řádění nedotkne.



Toto je opravdu nemoc :) Je videt Kuriku, ze stale trpis komplexem zownovaneho medvedobijce ....

Nezapomen, ze kdyz mluvis o imbecilech a socialne mene prijatelnych hracich tak mluvis i o svych spoluhracich z EQ2 - Jaris, Kuzma, Tibor, Arra etc. Prave tihle lide hrali a budou hrat na pvp serverech ...




chjo jak rad bych nekdy ve hre zazil nevyslovitelnou prasarnu - ale obavam se, ze az tak mne zadna gamesa nerajcuje

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/02/2006 :  09:44:52  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Pedro

quote:
Originally posted by Pertha

soe je mozna zoufala, mozna to posilaj vsem mozna ne, nechapu kde na me prisli kdyby nekdo chtel key do bety na kingdom of sky tak na icq, klidne ho poskytnu


Ty jsi nehral EQ2? Hral, tak co se divis, kde na tebe prisli. Mi dodneska chodi emaily z ruznych her co jsem hral...



do bety sem se ale rozhodne nehlasil



Beta invitation dostal temer kazdy (a rekl bych, ze 100% tech co maji neaktivni account) ....

Taky nevim proc se tak divis :) Mne chodi temer kazdy den podobny email. Za posledni tri dny: HelberethUSA, EQ2, IrthO, AO ....



Edited by - VT on 09/02/2006 09:49:03
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 09/02/2006 :  10:19:48  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Po tom co jsem vylezl do Antoniky na pvp beta serveru sundal me z hidu skaut behem 5 sec hned u zvonu.

Po revive u brany a cestou k ptakovi me sundal tentyz skaut plus 2 pricmrdavaci.

Ano toto povazuji ja za prasacke chovani a pokud se tak bude chovat kdokoliv ze spoluhracu se kteryma na nepvp serveru hraji nic to na veci nezmeni.

Nemocni lide si zde leci sve ega.
NMNL...

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 09/02/2006 :  10:29:35  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
I když sdílím nadšení, že se ukazují nový hráči, ze všech změn úplně nadšením neskáču. Obecný trend zjednodušování hry není k jejímu prospěchu. Ale o tom jsme už vedli dlouhé diskuse.
Nový ostrov je sice svým způsobem zajímavý, ale to, že jsem na něm na 6lvlu, nenašel soupeře a není tam jediný mob, který by nešel zabít solo, to mě rozladilo. Pominu možnost tam zůstávat i v dalších lelvech ... to není výhoda, to je lehká úchylnost . Je to tedy celkem zavádějící, protože se tím dává nových hráčům falešná naděje na to, že se i v dalším vývoji obejdou bez grupy. Smůla je, že jim tyto růžový brýle vydrzí celkem dlouho.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/02/2006 :  11:39:18  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach
Ano toto povazuji ja za prasacke chovani a pokud se tak bude chovat kdokoliv ze spoluhracu se kteryma na nepvp serveru hraji nic to na veci nezmeni.



Ja to spis povazuji za tve naproste nepochopeni zkratky 'PvP'. PvP neznamena tvoje oblibene mlaceni skriptu, ale skutecne je to player versus player ....

Je pouze na tvych schopnostech jak se z 'Antoniky' dostanes ... To, ze ji nekdo kempuje je prave ta krasa ... Nuti te to narozdil od killovani medvedu pouzit mozek ...

Bohuzel EQ2 neprinasi PvP, ale pouze evil versus good, takze zde nevyuzijes svoje komunikacni schopnosti (nemuzes chatovat s druhou stranou).


Je pozoruhodne, ze se jeste nekdo v 21 stoleti divi tomu, ze byl na PvP serveru zabit hracem a dokonce x-krat .... Nechovejte se jako burani )

Edited by - VT on 09/02/2006 11:46:01
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/02/2006 :  11:40:13  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

I když sdílím nadšení, že se ukazují nový hráči, ze všech změn úplně nadšením neskáču. Obecný trend zjednodušování hry není k jejímu prospěchu. Ale o tom jsme už vedli dlouhé diskuse.
Nový ostrov je sice svým způsobem zajímavý, ale to, že jsem na něm na 6lvlu, nenašel soupeře a není tam jediný mob, který by nešel zabít solo, to mě rozladilo. Pominu možnost tam zůstávat i v dalších lelvech ... to není výhoda, to je lehká úchylnost . Je to tedy celkem zavádějící, protože se tím dává nových hráčům falešná naděje na to, že se i v dalším vývoji obejdou bez grupy. Smůla je, že jim tyto růžový brýle vydrzí celkem dlouho.


MAs pravdu v tom, ze nevidim jako tu nejlepsi cestu k zlepsovani EQ2 jeho zlehcovani. Na druhou stranu nemas pravdu v tom, ze tam jsou moby, co se daj zabit solo. Vim o 2, ktery solo nezabijes, i kdyz si level 9 se vsim dostupnym vybavenim na nOOb islandu.... Captaina ani Googhana solo urcite nikdo neda.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/02/2006 :  11:48:38  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
Ja to spis povazuji za tve naproste nepochopeni slova 'PvP'. PvP neznamena tvoje oblibene mlaceni skriptu, ale skutecne je to player versus player ....


Imho Veldo nikdo si pod PvP nepredstavuje mlaceni scriptu... ani Attro.

quote:

Je pouze na tvych schopnostech jak se z 'Antoniky' dostanes ... To, ze ji nekdo kempuje je prave ta krasa ... Nuti te to narozdil od killovani medvedu pouzit mozek ...


Ano, je to o schopnostech. Ale musim rict, ze kempovani spawn pointu po zone je tak jako tak prasarna a to ve vsech hrach, kde je mozne PvP. Neni to vubec o mozku a premejsleni.
Ostatne po zone ma kazdej automaticky non-PvP flag, dokud se nepohne, takze myslim ze nejaky velky kempeni se konat nebude.
Spis vidim problem v tom, ze pokud je uz nekdo v boji, klidne muze pres zvon zazonovat a tak z boje utect

quote:

Bohuzel EQ2 neprinasi PvP, ale pouze evil versus good, takze zde nevyuzijes svoje komunikacni schopnosti (nemuzes chatovat s druhou stranou).


Nastesti EQ2 opravdu PvP prinasi, byt jen Evil vs Good. Porad lepsi, nez radoby PvP v jinych hrach, ktere PvP sice umoznuji, ale nehraje se na to.
quote:

Je pozoruhodne, ze se jeste nekdo v 21 stoleti divi tomu, ze byl na PvP serveru zabit hracem a dokonce x-krat .... Nechovejte se jako burani )


Spatne si to pochopil, nikdo se nedivil ze ho nekdo zabil na PvP serveru, jen se zminila prasarna s kempenim spawn pointu po zone. MYslim ze jako buran se tu chova nekdo uplne jinej.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 09/02/2006 :  11:49:13  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

I když sdílím nadšení, že se ukazují nový hráči, ze všech změn úplně nadšením neskáču. Obecný trend zjednodušování hry není k jejímu prospěchu. Ale o tom jsme už vedli dlouhé diskuse.
Nový ostrov je sice svým způsobem zajímavý, ale to, že jsem na něm na 6lvlu, nenašel soupeře a není tam jediný mob, který by nešel zabít solo, to mě rozladilo. Pominu možnost tam zůstávat i v dalších lelvech ... to není výhoda, to je lehká úchylnost . Je to tedy celkem zavádějící, protože se tím dává nových hráčům falešná naděje na to, že se i v dalším vývoji obejdou bez grupy. Smůla je, že jim tyto růžový brýle vydrzí celkem dlouho.



Takze rikas, ze pak po odrazeni z ostrova, zacne ta spatna stanka hry? Na vsechno opravdu potrebujes grupu? Me to jako nijak nevadi, spise se bojim, ze ta hra uz je na trhu nejakou dobu, tak bude malo novacku, tudiz nebude s kym ty grupy delat :(
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/02/2006 :  11:53:50  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik
Ano, je to o schopnostech. Ale musim rict, ze kempovani spawn pointu po zone je tak jako tak prasarna a to ve vsech hrach, kde je mozne PvP. Neni to vubec o mozku a premejsleni.



Mozek musi pouzit ten kdo do campovane zony enteruje.

Ma spoustu moznosti - vstoupit tam a bojovat, vstoupit tam a bojovat v grupe, nechodit tam, jit tam za xx minut, pokusit se killnout campery tak, ze se na campovane misto dostane oklikout ... Tech moznosti je milion ... Je to to co odlisuje pve a pvp servery - hrani na pvp serveru neni questovni prochazka ruzovou mmorpg ...

Nechapu, ze tu diskutujete o tom jak jsou camperi na pvp serveru zly a psychicky nemocny (toto tema bylo aktualni kolem roku 1999) ... Zvlast to nechapu u tebe Kuzmo ... )


Edited by - VT on 09/02/2006 11:57:55
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 09/02/2006 :  12:05:24  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
LoL, precetl jsem si posledni stranku tohoto topicu a velice me zaujal plac lidi, kteri umiraji x-krat za sebou v PvP na PvP serveru.

Snad nic me nedokaze pobavit vic, nez pseudo PvP hraci, kteri podobnou kravinu o "prasarne" vypusti z "ust". :)

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/02/2006 :  12:09:29  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
Mozek musi pouzit ten kdo do campovane zony enteruje.

Ma spoustu moznosti - vstoupit tam a bojovat, vstoupit tam a bojovat v grupe, nechodit tam, jit tam za xx minut, pokusit se killnout campery tak, ze se na campovane misto dostane oklikout ... Tech moznosti je milion ... Je to to co odlisuje pve a pvp servery - hrani na pvp serveru neni questovni prochazka ruzovou mmorpg ...

Nechapu, ze tu diskutujete o tom jak jsou camperi na pvp serveru zly a psychicky nemocny (toto tema bylo aktualni kolem roku 1999) ... Zvlast to nechapu u tebe Kuzmo ... )



Jak sem rekl.. kamkoliv muzes zazonovat bezmyslenkovite, protoze si safe... pokud pak nezacnes premyslet a bezmyslenkovite se budes pokouset prohanet po zone, je po tobe, to je naprosto jasny.

A nikde sem nepsal, ze jsou camperi na PvP zly, natoz psychicky nemocni. Jen sem psal, ze je prasarna kempovat spawn point ze zony. Nemyslel sem tim priklad EQ2 (tam je to osetreno non-PvP flagem). Ale byli napriklad hry (AO) kde v jiste dobe bylo mozno zabijet lidi primo na zone pointech, aniz by to slo nejak ovlivnit. Zonysti byli zabiti uz pri loadu zony a po loadu uz byli mrtvi. Tohle je prasarna.

Ostatne kazdej PvPer hleda misto s nejvetsi koncentraci "enemy" a to zpravidla byva prave u pristupu z jejich, takze rad taky kempim mista kde se objevujou a nemyslim si ze bych byl zlej, ci nejak jinak nemocnej.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/02/2006 :  12:12:54  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

LoL, precetl jsem si posledni stranku tohoto topicu a velice me zaujal plac lidi, kteri umiraji x-krat za sebou v PvP na PvP serveru.

Snad nic me nedokaze pobavit vic, nez pseudo PvP hraci, kteri podobnou kravinu o "prasarne" vypusti z "ust". :)



Sme radi, ze nam to tu muze osvetlit nejaky nepseudo PvP odbornik. Pokusime se na sobe zapracovat, a vylepsit si nase male PvP zkusenosti a tvoje odborne rady nam budou jen k napomoci. Dekujem.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 09/02/2006 :  12:15:32  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
funny PvP...
co dodat? snad jen to ze se tu opet rozhori debata na tema PvP a klasicky se to rozdeli na dva tabory kde jedni budou ti kempovani a druzi co kampujou. Nikdy sem v zadne PvP hre nebyl ultra dobrej, ale nikdy sem taky nebyl socka ktera se nejak extra bala (az na valku v EvE za poslednich par tejdnu :)). Kazdopadne za tech par PvP zkusenosti (od AC na darktide coz je full PvP vsude a vzdy, prez Neocron bez chipu, WoW, nebo AO v low suppression zonach) sem pochopil ze jedinej problem v PvP je podlost nekterych jedincu :) Ano, je to opravdu o campovani spawnpointu, maximalni zneuzivani terenu ci schopnosti postavi a nikde zadna ferovka. Kazdej malej amik si vygrinduje max level, nastrada equip za pomoci jemu podobnych a jediny na co pomysli jit campovat nooby. Fakt sem nikdy nezahlid takoviho kokutka jak se postavil v AO na stranu vezi jeho guildy a sel do opravdoviho PvP kde mel proti sobe stejnou silu jakou disponovala jeho strana. Taky nikdy tyhle lidi nehrajou jakoukoliv podpurnou postavu, sou to VZDY maximalni bijci ale jak pride stejne silna postava utikaj... a budme uprimni, je jich cimdal tim vic a proto se nehodlam jakkoliv angazovat v PvP v EQ2. To radsi pudu hrat jako naprosta lama Battlefield 2 a aspon mam sanci ze se to casem naucim, budu mit moznost se ucastnit feroviho PvP ve velkym a hlavne budu zit naprosto mimo dosah tech malejch zakomplexovanejch amiku :)

fuj, to bude zase flame jak je to vsecko jen kvuli moji neschopnosti :) ale verte neverte, nikdy sem nezautocil na nikoho (pokud se nejednalo o hromadnou akci) a vzdy sem kazdyho sejmul v sebeobrane :) (teda castejc sem se valel v prachu ja :P)

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/02/2006 :  12:22:29  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik
Jen sem psal, ze je prasarna kempovat spawn point ze zony. Nemyslel sem tim priklad EQ2 (tam je to osetreno non-PvP flagem).



Jasne. Ja kdyz umru kvuli zone tak jsem taky nasranej. Myslim si o tech lidech co mne na zone zabili svy, ale vim, ze jsem si vybral pvp server dobrovolne a patri mi to :) Nikdy bych je, ale nenazyval imbecilama, nemocnyma lidma apod. (Attronach + Kurik).

Smrt na zone za prasarnu nepovazuji. Co povazuji za prasarnu? Napr. exp/loot stealovani na pve serveru kde neni moznost neco podobneho resit ... ci pouzivani jakychkoliv cheatu. Ale urcite ne smrt na pvp serveru (at nastala jakkoliv).


quote:

Ale byli napriklad hry (AO) kde v jiste dobe bylo mozno zabijet lidi primo na zone pointech, aniz by to slo nejak ovlivnit. Zonysti byli zabiti uz pri loadu zony a po loadu uz byli mrtvi. Tohle je prasarna.



Zalezi na developerech jak se zonama na pvp serverech poperou. Vzdy mas moznost hru nehrat. Pokud uz jsi se ale jednou rozhodl tak se nesmis vymlouvat na nejake prasarny, lagy, ld, precislovani, overlevelovani atd. atd. Uznavam, ze je to idealni stav )

Edited by - VT on 09/02/2006 12:23:38
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/02/2006 :  12:28:00  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
Smrt na zone za prasarnu nepovazuji. Co povazuji za prasarnu? Napr. exp/loot stealovani na pve serveru kde neni moznost neco podobneho resit ... ci pouzivani jakychkoliv cheatu. Ale urcite ne smrt na pvp serveru (at nastala jakkoliv).


A prave pro tohle hraju EQ2 a sem s tim naprosto spokojenej. Tohle vse je tu dobre poresene a nemusim se tim zatezovat. A co se tyka PvP, tak beta vypada velice nadejne, nemluve o tom, ze funguji klasicke mmorpg specky, ktere sem jeste v jinych PvP hrach nevidel a urcite tam patri.... ostatne zatim sem nenarazil na vetsi problem, nez jak sem popsal vyse, lide maj moznost utikat zonama pryc z boju. Myslim si, ze to ale nebude problem odstanit nejaky timerem, ktery se ti aktivuje bojem s nepritelem a na urcity cas ti to zamezi zoning.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/02/2006 :  12:36:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik
ostatne zatim sem nenarazil na vetsi problem, nez jak sem popsal vyse, lide maj moznost utikat zonama pryc z boju. Myslim si, ze to ale nebude problem odstanit nejaky timerem, ktery se ti aktivuje bojem s nepritelem a na urcity cas ti to zamezi zoning.



Funguje to dobre na Darktide AC, kde mas teoretickou moznost z boje temer instantne utect ruznyma teleportama (kouzla), ale pokud se te nekdo dotkne debufem, damagem apod. tak mas asi na 20 sekund smolika a nemuzes nic (ani zona, ani port).

Edited by - VT on 09/02/2006 12:39:36
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 09/02/2006 :  13:30:48  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
Toto je opravdu nemoc :) Je videt Kuriku, ze stale trpis komplexem zownovaneho medvedobijce ....

Nezapomen, ze kdyz mluvis o imbecilech a socialne mene prijatelnych hracich tak mluvis i o svych spoluhracich z EQ2 - Jaris, Kuzma, Tibor, Arra etc. Prave tihle lide hrali a budou hrat na pvp serverech ...



vis, mluvim o tom, jaci lide prijdou, ne o tech, kteri uz tam jsou. staci s podivat do wow na pvp servery, vazne lahudka. pvp muze fungovat, pokud jsou stanovena nejaka pravidla. nechapu lidi, ktere bavi likvidovat hrace o x levelu nize, keri nepredstavuji zadne riziko. PvP proste pritahuje urcity typ lidi... nemusi takovi byt vsichni, ale staci par idiotu a je po zabave.
ja si proste radsi zahraju "pvp" v soldier of fortune II nebo joint operations.

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 09/02/2006 :  14:03:31  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik
MAs pravdu v tom, ze nevidim jako tu nejlepsi cestu k zlepsovani EQ2 jeho zlehcovani. Na druhou stranu nemas pravdu v tom, ze tam jsou moby, co se daj zabit solo. Vim o 2, ktery solo nezabijes, i kdyz si level 9 se vsim dostupnym vybavenim na nOOb islandu.... Captaina ani Googhana solo urcite nikdo neda.



Hmm teď jsi mě zaskočil. Zkoušel jsem si tak pohodově solo newbie island - kapitána myslíš kterýho - toho pirátskýho z hrobu, když máš mapu z kostlivců?
A Googhan je kdo?

Zajímalo by mě, jestl ijsem někoho na newbie ostrově zapoměl. Udělal jsem ho komplet solo celej, ale nějak si tyhle moby nevybavuju. Kapitána jsem zabil i předtím solo, když byl max level 6. Teď jak je vyšší level, tak to šlo ještě líp. Ten novej ostrov jsem zkoušel zatím s Illusionistou.

Ještě mě zajímala jedna věc - buď jsem si nevšimnul nebo na ostrově zrušili craft trenéra?

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/02/2006 :  14:18:05  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri
A Googhan je kdo?


To je trisipkovej sliz ve vode co je kousek od caves. Pred nim je ve vode takovej ostruvek, tak kdyz ho nakrmis lebkama z koster od hrbitova, tak vyroste a stane se aggro... mam pocit ze na lvl 9 sem ho solo nedal.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Kwah
New Member

423 Posts

Posted - 09/02/2006 :  14:31:55  Show Profile  Send Kwah an ICQ Message Send Kwah a Private Message  Reply with Quote
Googhan?
fakt se jmenuje stejne jak ta prerostla zelatinova kostka v Gates of Ahket Aken?
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 09/02/2006 :  14:37:31  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

quote:
Originally posted by Kuzmik
MAs pravdu v tom, ze nevidim jako tu nejlepsi cestu k zlepsovani EQ2 jeho zlehcovani. Na druhou stranu nemas pravdu v tom, ze tam jsou moby, co se daj zabit solo. Vim o 2, ktery solo nezabijes, i kdyz si level 9 se vsim dostupnym vybavenim na nOOb islandu.... Captaina ani Googhana solo urcite nikdo neda.



Hmm teď jsi mě zaskočil. Zkoušel jsem si tak pohodově solo newbie island - kapitána myslíš kterýho - toho pirátskýho z hrobu, když máš mapu z kostlivců?
A Googhan je kdo?

Zajímalo by mě, jestl ijsem někoho na newbie ostrově zapoměl. Udělal jsem ho komplet solo celej, ale nějak si tyhle moby nevybavuju. Kapitána jsem zabil i předtím solo, když byl max level 6. Teď jak je vyšší level, tak to šlo ještě líp. Ten novej ostrov jsem zkoušel zatím s Illusionistou.

Ještě mě zajímala jedna věc - buď jsem si nevšimnul nebo na ostrově zrušili craft trenéra?


Kapitana jsem tam uz popravde nepotkal, měl jsem za to, že ho zrušili jako jiné věci. A to jsem tam byl celkem dlouho protože jsem to zkoumal sám a pak jsem jeste provázel kamarada co zacína. Prosel jsem to z roguem, berserkem a necrem a zadny z nich nemel nejmensi problemy. Prosel jsem to do konce za obě strany. Pravda, nove questy mě tam potěšili ... líčení krys na ptaky, dotahnuti duchu k oziveni ... premysleli a to se ceni.

Co se týče craftu je z boku od vezi klasicka velka dilna jak ji zname z měst. Vendor uvnitr nahazuje recepty tusim snad az do 10lvlu (ted nevim presne) a je tam dost receptu co jsem predtim ani nevidel ... prece jen moznost si udelat nausnici ci prsten +5hp +5power je pto zacatek minimalne zajimave. Nekomentuji už to, že jsem během cca 10 minut craftu byl na 8lvlu. Co vyrobek to lvl (vše bez problemu v nejlepší kvalitě). Trochu to přehnali.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 09/02/2006 :  14:39:27  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Khostri
A Googhan je kdo?


To je trisipkovej sliz ve vode co je kousek od caves. Pred nim je ve vode takovej ostruvek, tak kdyz ho nakrmis lebkama z koster od hrbitova, tak vyroste a stane se aggro... mam pocit ze na lvl 9 sem ho solo nedal.


Hmm, tak toho jsem si nevsiml. Je na obou ostrovech?

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/02/2006 :  15:10:17  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kwah

Googhan?
fakt se jmenuje stejne jak ta prerostla zelatinova kostka v Gates of Ahket Aken?


Jasne... error, sem si to poplet ty jmena :)
Jmenuje se The Guurok

A jestli je na obou tech ostrovech to netusim (ja se domnivam ze jsou identicky), ale na Ogamingu je popsana pouze Queens Colony, proto prepokladam ze jsou stejny.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"

Edited by - Kuzmik on 09/02/2006 15:24:02
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 09/02/2006 :  15:28:29  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Aha tak už teda vím na co jsou lebky.

líčení krys? Není to na overlord ostrově? To jsem nějak nepostřehl. Do dílny se kouknu.

Mám ještě jeden dotaz, pokud někdo nezkoušel. Dám příklad - koupíte si teď tu krabici EQ2+DoF. V ní je pokud jsem dostal dobré info pouze jeden CD key a to na obojí.
Jde teoreticky provést registraci tak, že už mám nějaký EQ2 account zaregistrovaný a přiregistruju k němu DoF tímhle kombinovaným klíčem? Nebo to nejde, takže musím hrát na novém accountu?
U EQ1 pokud si pamatuju byl na každý datadisk zvlášť klíč, takže se dalo libovlně registrovat expanze k accountům, co kdo chtěl.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 09/02/2006 :  15:38:18  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
expanzi si normalne priregistrujes
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 09/02/2006 :  15:43:13  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Takže na to přiregistrování fugnuje i ten komplet klíč v bedně. Jen teda asi v tom případě už ta originál hra co zůstane asi nejde zaregistrovat, protože je klíč použitej.

Což by mě nevadilo. Jde o to, že v evropě se má Kingdom of Sky prodávat dohromady v krabici s DoF i originál hrou. Jenže na svém starém accountu mám nějaké věrnostní rewardy, tak jsem chtěl koupit celou novou bednu, vzít ten jeden klíč, co tam bude a přiregistrovat ke starému accountu 2 expanze.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 09/02/2006 :  15:53:59  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik


A jestli je na obou tech ostrovech to netusim (ja se domnivam ze jsou identicky), ale na Ogamingu je popsana pouze Queens Colony, proto prepokladam ze jsou stejny.


Ostrovy jsou co do questů, potvor a částečně i zaplnění předměty dost rozdílné. Pokud jsi nezkoušel oba, mohu jen doporučit. Nemyslím, že bys litoval toho času co tam v rámci testu ztrávíš.
Pár základních questů nechali (na obou ostrovech), ale jinak je vše nově uděláno. Proto mě ani nepřekvapilo, že mi nepadla mapka na kapitána.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 09/02/2006 :  15:57:22  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Takže na to přiregistrování fugnuje i ten komplet klíč v bedně. Jen teda asi v tom případě už ta originál hra co zůstane asi nejde zaregistrovat, protože je klíč použitej.


Pokud to bude stejné jako u DoF tak je to tak. Klíč dostaneš jeden, zaregistruješ s ním expanzi a tím ho už nelze dál použít.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 15/02/2006 :  10:51:09  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Takže na to přiregistrování fugnuje i ten komplet klíč v bedně. Jen teda asi v tom případě už ta originál hra co zůstane asi nejde zaregistrovat, protože je klíč použitej.

Což by mě nevadilo. Jde o to, že v evropě se má Kingdom of Sky prodávat dohromady v krabici s DoF i originál hrou. Jenže na svém starém accountu mám nějaké věrnostní rewardy, tak jsem chtěl koupit celou novou bednu, vzít ten jeden klíč, co tam bude a přiregistrovat ke starému accountu 2 expanze.


kupuj digital download a nemusíš to řešit... leda jestli chceš nějak ušetřit pár fufníků který pak dáš za poštovný

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 15/02/2006 :  10:56:31  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote
Kapitana jsem tam uz popravde nepotkal, měl jsem za to, že ho zrušili jako jiné věci. A to jsem tam byl celkem dlouho protože jsem to zkoumal sám a pak jsem jeste provázel kamarada co zacína. Prosel jsem to z roguem, berserkem a necrem a zadny z nich nemel nejmensi problemy. Prosel jsem to do konce za obě strany. Pravda, nove questy mě tam potěšili ... líčení krys na ptaky, dotahnuti duchu k oziveni ... premysleli a to se ceni.

Co se týče craftu je z boku od vezi klasicka velka dilna jak ji zname z měst. Vendor uvnitr nahazuje recepty tusim snad az do 10lvlu (ted nevim presne) a je tam dost receptu co jsem predtim ani nevidel ... prece jen moznost si udelat nausnici ci prsten +5hp +5power je pto zacatek minimalne zajimave. Nekomentuji už to, že jsem během cca 10 minut craftu byl na 8lvlu. Co vyrobek to lvl (vše bez problemu v nejlepší kvalitě). Trochu to přehnali.


ostrov je naprosto trapácky jednoduchej. staší si ucraftit pár věcí a jde to jako nůž máslem. Ty recepty nevim. Mně merchant v instanci nabízel jen recepty číslo 2, ale bylo v nich všechno až do crafting levelu 9 ... prsten, náušnice náramek, zbraně, brnění, jedy, jídlo, pití. Docela mně vytočila změna v craftu - žádný mezikomponenty... to to de pěkně do kytek. Máš recht že s dostatkem materiálu level 8 craftu za 10 minut. Stačí jen dělat pořád nový recepty.
Kromě sliza jsem nenašel nic co by se nedalo porazit ... asi musím ještě pohledat.
Ještě si vyzkoušil za freeport, za Q ty nový questy jsou prima.

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 15/02/2006 :  17:40:52  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
zkus si dat crafting questy ve meste, normalne tam mas meziprodukty a je fakt, ze to leze rychle, nicmene je to porad kvuli pouzivani tuny interimu docela opruzarna
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 15/02/2006 :  18:03:25  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

zkus si dat crafting questy ve meste, normalne tam mas meziprodukty a je fakt, ze to leze rychle, nicmene je to porad kvuli pouzivani tuny interimu docela opruzarna


Po update už ne. Do tuším 10 lvlu (možná i víc) jsou recepty bez meziproduktů.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 15/02/2006 :  18:09:11  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

quote:
Originally posted by Kurik

zkus si dat crafting questy ve meste, normalne tam mas meziprodukty a je fakt, ze to leze rychle, nicmene je to porad kvuli pouzivani tuny interimu docela opruzarna


Po update už ne. Do tuším 10 lvlu (možná i víc) jsou recepty bez meziproduktů.


natest serveru? ja se dostal na lvl 11 ted na splitpaw a delal sem treba zidli nebo prsten a musle sem si an to vyrobit jednak reagenty, jendak polotovary - calouneni, prkna, kovovy soucastky... totez u sipu - z prkna drik sipu, pak opereni a zvlast hroty, ktery zase vyzadovaly rafinaci rudy, vytvoreni ingotu a z nej teprve hroty
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 15/02/2006 :  18:48:02  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

quote:
Originally posted by Kurik

zkus si dat crafting questy ve meste, normalne tam mas meziprodukty a je fakt, ze to leze rychle, nicmene je to porad kvuli pouzivani tuny interimu docela opruzarna


Po update už ne. Do tuším 10 lvlu (možná i víc) jsou recepty bez meziproduktů.



Mozna se pletu ale neni to do levelu x. ale jen na noob islandu.

Aspon tam jsem delal krouzkovku a platovku rovnou z raw materialu. Dale ve freeportu uz byla klasicky potreba tuna vedlejsich produktu. Musim rict, ze jsem to uvital. Dost ve me hrklo kdyz jsem si pomyslel ze hrace uz maj natolik za idioty ze zrusili crafteni a udelali z toho nudu.

Jen pro pochopeni. Mel jsem v batohu jen raw suroviny a koupil od whole salera nejaky paliva. delal jsem 12 vyrobku z toho 11 (posledni se nepovedl) v pristine kvalite. Tak jsem se zalek ze to crafteni bude prilis snadny :D

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 15/02/2006 :  19:41:23  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
no, ja craftil az ve meste... ale nevim, jestli je system crafteni v EQ2 zabava, spis je to dost opruz s nutnosti mit vytazenou kalkulacku, aby si clvoek spocital, co vsechno potrebuje. zvlast na zacatku, jeden 12slot batoh to nezachrani, ted mam celkem 60 slotu + 16 toulec a porad valcim s nedostatkem mista, pokud delamneco jineho nez vareni
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 15/02/2006 :  22:06:11  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

no, ja craftil az ve meste... ale nevim, jestli je system crafteni v EQ2 zabava, spis je to dost opruz s nutnosti mit vytazenou kalkulacku, aby si clvoek spocital, co vsechno potrebuje. zvlast na zacatku, jeden 12slot batoh to nezachrani, ted mam celkem 60 slotu + 16 toulec a porad valcim s nedostatkem mista, pokud delamneco jineho nez vareni



No ja pouzival hned jak to slo. (vetsinou kolem lvl 11 jsem to uz mel) 6x12 pozic. To slo. Toulec ani nevim ze je. Driv jsem sipy nepouzival a ted znova hraju chvili... jen cekam na PvP servery :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 16/02/2006 :  07:09:54  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas


Mozna se pletu ale neni to do levelu x. ale jen na noob islandu.

Aspon tam jsem delal krouzkovku a platovku rovnou z raw materialu. Dale ve freeportu uz byla klasicky potreba tuna vedlejsich produktu. Musim rict, ze jsem to uvital. Dost ve me hrklo kdyz jsem si pomyslel ze hrace uz maj natolik za idioty ze zrusili crafteni a udelali z toho nudu.

Jen pro pochopeni. Mel jsem v batohu jen raw suroviny a koupil od whole salera nejaky paliva. delal jsem 12 vyrobku z toho 11 (posledni se nepovedl) v pristine kvalite. Tak jsem se zalek ze to crafteni bude prilis snadny :D


Tak to jsem se nedíval. S žádným s testovacích charů jsem už dál nedělal. Ale kouknu se, abych neplácal nesmysly, až se mě na to příště někdo zeptá. Pokud by to bylo jak říkáš - TAK JEN DOBŘE!

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 16/02/2006 :  10:01:37  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
Měl jsem pocit, že T1-T2 jsou bez mezikroků (i mimo newbie ostrovy). Celkem to odpovídá změně v adventurer povoláních - taky se změnilo jen prvních 19 levlů.
Ale možná jsem se jen překoukl.

Querio
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000