Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/12/2005 :  12:11:09  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=items&message.id=53232
tohle vypada nehezky
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 01/12/2005 :  20:16:41  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
Něco o čem nevim?
Naloguju se a update 4h 53min?
To je nějaké prdel ne? Za tu dobu bych tu měl celou hru... :-/

Edit:
hmmm tak po dotahání fontů jen 43min...

http://eq2players.station.sony.com/news_archive.vm?id=642§ion=Development&month=current
už to vidim... to zas bude hrábnutí do orloje...

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník

Edited by - vtmar6n on 01/12/2005 20:25:50
Go to Top of Page

Ax
Starting Member

33 Posts

Posted - 02/12/2005 :  17:49:57  Show Profile Send Ax a Private Message  Reply with Quote
hojky vsem,pekne prosim,mohl by mi nekdo poradit s makrem pro maga?
potreboval bych dat po 1 ikonu kombo: xxx kouzlo,pauza xx ms,yyy kouzlo,pauza xx ms,zzz kouzlo ale vubec nemam poneti jak to udelat
predem diky vsem
Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 03/12/2005 :  04:16:03  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
Vyprdni se na makra a jeď to ručně

Imaziel

Go to Top of Page

Ax
Starting Member

33 Posts

Posted - 03/12/2005 :  06:38:57  Show Profile Send Ax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imaziel

Vyprdni se na makra a jeď to ručně


tak tahle rada neni zrovna to pravy,ikdyz tady jsem ji ocekavat mohl ;)...mate nekdo jinou....,lepsi?
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 03/12/2005 :  11:13:33  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Ja teda presne nevim, bo makra nepouzivam. Ale videl bych tam problem v tom, ze i kdyby se ti to povedlo nastavit, je vleka pravdepodobnost ze makro cely neprojde, protoze cokoliv ti muze fizznout.

Fakt je lepsi kouzlit rucne... v pripade fizzu to proste kastis dokud se nepovede a pak pokracujes. To samy se tyka i rezistu.
Nevidim makro na kombinaci vice spellu kastenych po sobe jako idealni a pouzitelnou vec.
Leda tak na prebuffovani po smrti

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Ax
Starting Member

33 Posts

Posted - 03/12/2005 :  14:41:55  Show Profile Send Ax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Ja teda presne nevim, bo makra nepouzivam. Ale videl bych tam problem v tom, ze i kdyby se ti to povedlo nastavit, je vleka pravdepodobnost ze makro cely neprojde, protoze cokoliv ti muze fizznout.

Fakt je lepsi kouzlit rucne... v pripade fizzu to proste kastis dokud se nepovede a pak pokracujes. To samy se tyka i rezistu.
Nevidim makro na kombinaci vice spellu kastenych po sobe jako idealni a pouzitelnou vec.
Leda tak na prebuffovani po smrti


...ale i prez to,ze kouzla obcas fizznou,nemohl by mi nekdo poradit jak by takovy makro melo vypadat?teda pokud to vubec nekdo z vas vi...
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 03/12/2005 :  17:36:34  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
pauza se neda delat v macru jinak pro kasteni je prikaz kerej je tusim /use_ability <jmeno ability spellu cehokoliv>
kazdopadne muzes do chatu zkusit napsat /us a zmacknout TAB cimz se ti vylistuje seznam slash commandu zacinajicich na "us" takze use, use_neco neco etc.

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Ax
Starting Member

33 Posts

Posted - 03/12/2005 :  18:32:45  Show Profile Send Ax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

pauza se neda delat v macru jinak pro kasteni je prikaz kerej je tusim /use_ability <jmeno ability spellu cehokoliv>
kazdopadne muzes do chatu zkusit napsat /us a zmacknout TAB cimz se ti vylistuje seznam slash commandu zacinajicich na "us" takze use, use_neco neco etc.


diky moc
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 03/12/2005 :  23:54:21  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ax

hojky vsem,pekne prosim,mohl by mi nekdo poradit s makrem pro maga?
potreboval bych dat po 1 ikonu kombo: xxx kouzlo,pauza xx ms,yyy kouzlo,pauza xx ms,zzz kouzlo ale vubec nemam poneti jak to udelat
predem diky vsem



Skus tohle:

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=Newbie&message.id=69655#M69655

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)

Edited by - Kromus on 03/12/2005 23:55:14
Go to Top of Page

Ax
Starting Member

33 Posts

Posted - 04/12/2005 :  06:04:00  Show Profile Send Ax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kromus

quote:
Originally posted by Ax





Skus tohle:

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=Newbie&message.id=69655#M69655



dokonale vycerpavajici info,diky
Go to Top of Page

Beilan
Starting Member

1 Posts

Posted - 15/12/2005 :  12:38:41  Show Profile Send Beilan a Private Message  Reply with Quote
Nemůžete mě někdo pomoct ?
Nainstaloval jsem si EQ2 od kámoše a nemám klíč k disku. Hrací už mám ale nejde mě, asi musím prvně dát ten k disku. Nevíte kde ho mám sehnat ?
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 15/12/2005 :  13:00:51  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Tomu moc nerozumím - máš od kámoše eq2, kterou on už hrál a nebo ti dal ještě zabalenou novou krabici?
Pokud to už hrál, tak žádný klíč nepotřebuješ - CD key je na jedno použití - při vytvoření accountu se sváže daný klíč se Station jménem. takže pokud ti chce dát tu kopii, musí ti dát svoje station jméno a heslo. a na jinou Sony hru si případně založit jiné jméno a heslo.
pokud ti to nedá, tak si nezahraješ. Ten klíč, co k tomu je je totiž už bezcenný.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 15/12/2005 :  16:12:33  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Ouplne offtopic: Jorssku to tvoje character bio nema chybu ;-)
BTW, vsimnul sem si spravne ze tu nedavno zacalo par lidi hrat od zacatku?

Edited by - Rahman on 15/12/2005 16:15:27
Go to Top of Page

Mankind
Starting Member

21 Posts

Posted - 30/12/2005 :  19:05:53  Show Profile  Send Mankind an ICQ Message Send Mankind a Private Message  Reply with Quote
Jak se otviraji treasure chesty? Sel mi targetnout,ale to je tak vsechno. Zadna interakce ani nic :)
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 30/12/2005 :  21:54:12  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mankind

Jak se otviraji treasure chesty? Sel mi targetnout,ale to je tak vsechno. Zadna interakce ani nic :)




Máš několik možností:
- myšítkem kliky klik
- target a F (defaultně)
- pravym myšítkem a je tam myslim Open

Pokud ti něšel otevřít tak:
- jsi byl moc daleko
- nebyl tvůj a ještě nebyl opuštěný (chvíli to trvá podle toho jak hodnotnej je v něm předmět)

a nebo fakt nevim ;)

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

Mankind
Starting Member

21 Posts

Posted - 02/01/2006 :  10:20:04  Show Profile  Send Mankind an ICQ Message Send Mankind a Private Message  Reply with Quote
Byl to locked treasure chest a byl pod vodou ve vraku lodi. Uz jsem to nezkousel,protoze podruhe se mi tam nepodarilo dostat

Mam problem se screenshoty. Misto obrazku mi to uklada barevne fleky a z 50 screenu mam 2 pouzitelne obrazky. Kdyby nekoho neco napadlo tak budu rad
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 02/01/2006 :  11:41:43  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Nevím jestli je zde někdo kdo používá tento způsob platby,ale zkusím Dostal jsem po zaplacení faktury od Playmana kódy,které jsem zadal jako next platbu na SOE stránkách a vše proběhlo v pohodě až na to že pořád svítí že mám zaplaceno do 4.ledna což je datum kdy mě končí měsíc zdarma,nevíte jestli se toho 4.ledna sám aktivuje ten herní kupón nebo mám udělat ještě něco ?

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 02/01/2006 :  12:06:35  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
po vyprseni mesice zdarma by to automaticky melo vzit cislo kuponu a na strankach SOE v tve zprave uctu to posune o mesic, nebo o dobu na jakou mas ten kupon... nemel by s tim byt problem

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Ancient Humusoid
Starting Member

38 Posts

Posted - 02/01/2006 :  18:27:28  Show Profile Send Ancient Humusoid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

Nevím jestli je zde někdo kdo používá tento způsob platby,ale zkusím Dostal jsem po zaplacení faktury od Playmana kódy,které jsem zadal jako next platbu na SOE stránkách a vše proběhlo v pohodě až na to že pořád svítí že mám zaplaceno do 4.ledna což je datum kdy mě končí měsíc zdarma,nevíte jestli se toho 4.ledna sám aktivuje ten herní kupón nebo mám udělat ještě něco ?



No, take jsem nad tim trosku maturoval. Mozna je to kravina, ale vypozoroval jsem, alespon u DoF, ze ten mesic zdarna se posunuje pri placeni kuponama od Playmana porad na konec platebniho obdobi... Zni to asi divne, ale vzdycky kdyz mi vyprsi placene obdobi, mohu pokracovat ve hre, a naskoci mi tam, ze mam mesic na vyber dalsiho zpusobu platby. Kdyz behem toho mesice zaplatim, zmeni se vyberove obdobi na tzv. placene obdobi... a po uplynuti placeneho obdobi mi opet nabehne vyberove obdobi, kdy hraju a mam mesic na to, zvolit si zpusob dalsi platby............ No, pokud jste to nepochopili, nekamenujte mne :-)) ani ja to nechapu, jsem prece HUM a hadry na INT mam jen ve hre, v realu bohuzel ne :-))

Ancient – L2 – ex RD – StormScreamer 78/Soultaker 76 – ex Noblesse
Humusoid - EQ2 - ex MdK - Wizard 68/Jeweler 63
Ancient – AoC – Veterans – Demonologist
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 02/01/2006 :  20:38:15  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
hehe no tak teď tomu už nerozumím vůbec,asi mě nezbude nic jinýho než počkat do 4th ledna a pak se uvidí,každopádně thx

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 05/01/2006 :  20:55:59  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
Chtěl bych se zeptat jestli je možné si někde vyzkoušet EQ2? nikdy jsem to nehrál a než dotoho pudu rád bych to zkusil.

Děkuji za odpověď.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 05/01/2006 :  21:22:34  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by x2z

Chtěl bych se zeptat jestli je možné si někde vyzkoušet EQ2? nikdy jsem to nehrál a než dotoho pudu rád bych to zkusil.

Děkuji za odpověď.

http://www.trialoftheisle.com
7 dni na novackovskym ostrove s max levelem 7, je tam dost questu a muzes vyzkouset vsechna zakladni povolani, asi za mesic dojde k vyrazny zmene na low levelech, takze hned od zacatku pujde vybrat z vice nez dvaceti povolani, pokud dobre pocitam
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 06/01/2006 :  00:00:06  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by x2z

Chtěl bych se zeptat jestli je možné si někde vyzkoušet EQ2? nikdy jsem to nehrál a než dotoho pudu rád bych to zkusil.

Děkuji za odpověď.

http://www.trialoftheisle.com
7 dni na novackovskym ostrove s max levelem 7, je tam dost questu a muzes vyzkouset vsechna zakladni povolani, asi za mesic dojde k vyrazny zmene na low levelech, takze hned od zacatku pujde vybrat z vice nez dvaceti povolani, pokud dobre pocitam



a je ten trial of the isle i ve full verzi? nebo jen vteto? ty kody od playman plati jeden mesic? takze pokud zvolim platit pomoci nich usetrim 100kc ze? pak jako originalka staci koupit ta krabice s datadiskem za 800kc nebo nejak tak?

Edited by - x2z on 06/01/2006 00:07:06
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 06/01/2006 :  08:37:09  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Trial of The isle je ve všech verzích. Je to ostrov, kde se naučíš základní ovládání - prostě Tutorial. Na ostrově jsi omezen na level 7. Jakmile máš plnou verzi, tak z ostrova můžeš odjet do vlastní hry. Jinak pokud zkoušíš jen čístě trial, tak ostrov opustit nemůžeš.
koupíš krabici. Pokud už máš rozjetý trial, pouze ten SOE accoutn upgradneš na plnou verzi a můžewš pokračovat opuštěním postavy s rozehranou postavou.

Nevím jak v českých obchodech, ale na Gameplay stojí momentálně EQ2+ Datadisk 15 EUR + nějaké 3 EUR poštovné.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 06/01/2006 :  14:12:52  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
eště jeden dotaz co Everquest 2 a Linux? jde nejde? :/
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 06/01/2006 :  15:01:04  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by x2z

eště jeden dotaz co Everquest 2 a Linux? jde nejde? :/

rozhodne nijak jednoduse, mozna jde osulit rpes cedegu, ale dost o tom pochybuju, use google, young luke
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/01/2006 :  18:12:47  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Hmm, tak zda se ze neprectu jedno z instalacnich dvdcek. Da se EQII downloadnout? Respektive da se Trial of the Isle download nasledne opatchovat na full verzi?
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 06/01/2006 :  18:56:32  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Asi nejjednodussi je rict odkud jsi a pravdepodobnost, ze nekdo v okoli ma EQ2 je celkem vysoka....


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/01/2006 :  19:51:26  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Nejjednodussi je to downloadnout, kdyby to nebylo nejjednodussi tak se neptam jestli to jde ;-)
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 06/01/2006 :  20:15:09  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
IMO ti staci patcher. Na ten tu byl link. Pusts a stahne ti to cely eq. Se rika :-)

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/01/2006 :  20:28:15  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Stahul sem tu trial verzi, pustil sem z ni normalni EQII misto trialu a neco to uz pres hodinu zoufale sosa, tak to snad bude fungovat ;-)
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 06/01/2006 :  20:34:13  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Nevim to jiste, ale pokud si se v loginu zalogoval pod uctem, kterej ma prsitup na plnou verzi tak ti to stahne plnou verzi. Doufam :-)

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/01/2006 :  21:27:54  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Jojo presne to sem udelal ;-)
Uvidime za par dni stahovani
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 09/01/2006 :  11:19:04  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Tak to zda se bez problemu zafungovalo.
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 11/01/2006 :  11:44:33  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Před nějakým tím týdnem jsem měl díky několika vstřícným novým přátelům možnost si vyzkoušet Ventrilo v boji. Poprvé. Musím říct, že jsem byl překvapen a i když jsem mohl jen poslouchat, rychle mi došlo, že to hodí boj na úplně jinou úroveň. Tedy o několik řádů vyšší, samozřejmě .

Protože je to moje jediná zkušenost a kanál byl v rámci ostatních kanálů od RL, chtěl jsem se zeptat jestli i já sám, když budu chtít využít Ventrila s některým z kamarádů, můžu někde zřídit vlastní kanál?

Předem díky za tipy, linky či tak podobně

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 11/01/2006 :  19:48:31  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

Před nějakým tím týdnem jsem měl díky několika vstřícným novým přátelům možnost si vyzkoušet Ventrilo v boji. Poprvé. Musím říct, že jsem byl překvapen a i když jsem mohl jen poslouchat, rychle mi došlo, že to hodí boj na úplně jinou úroveň. Tedy o několik řádů vyšší, samozřejmě .

Protože je to moje jediná zkušenost a kanál byl v rámci ostatních kanálů od RL, chtěl jsem se zeptat jestli i já sám, když budu chtít využít Ventrila s některým z kamarádů, můžu někde zřídit vlastní kanál?


Hoj hoj,

muhe he, my v CL na tom jedem skoro vsichni.)) Prid na pokec
Předem díky za tipy, linky či tak podobně

Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 12/01/2006 :  07:16:19  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobu1212

Hoj hoj,

muhe he, my v CL na tom jedem skoro vsichni.)) Prid na pokec


Díky za pozvání ... nicméně, tím jsi mi to fakt moc neosvětlil

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 12/01/2006 :  15:34:29  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

quote:
Originally posted by Nobu1212

Hoj hoj,

muhe he, my v CL na tom jedem skoro vsichni.)) Prid na pokec


Díky za pozvání ... nicméně, tím jsi mi to fakt moc neosvětlil



Brbl návod: http://www.dteamcz.com/DataCenter/Programs/Ventrilo/index.html Jinak ve hře napiš Willien, zná administrátora a můžeš si tam spustit vlastní místnost i s sub.kanaly.
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 12/01/2006 :  17:23:39  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobu1212

[quote]
Brbl návod: http://www.dteamcz.com/DataCenter/Programs/Ventrilo/index.html Jinak ve hře napiš Willien, zná administrátora a můžeš si tam spustit vlastní místnost i s sub.kanaly.


Díky, zkusím ho kontaktovat. S instalací a nastavením jsem problém neměl, měl jsem dobré a trpělivé vedení , ale kam se vrtnout v době, kdy se ploužím hrou s vlastní malou smečkou, to jsem nevěděl.
Nová sluchátka by měla dorazit do 14 dnů, tentokrát už i s mikrákem, tak to pak hned prubnu.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Ethelora
Starting Member

3 Posts

Posted - 17/01/2006 :  19:21:34  Show Profile  Send Ethelora an ICQ Message Send Ethelora a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, nehraju EQ2 uz cca pul roku. Pokud bych si ted koupil dalsich par mesicu, pamatuje si to moji postavu z leta, nebo to Etheloru uz zapomelo? tusi to nekdo?
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 17/01/2006 :  20:47:20  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ethelora

Ahoj, nehraju EQ2 uz cca pul roku. Pokud bych si ted koupil dalsich par mesicu, pamatuje si to moji postavu z leta, nebo to Etheloru uz zapomelo? tusi to nekdo?



Bude tam stale


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 26/01/2006 :  15:41:38  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Tak mi dneska prislo krabice z xzone:) ja natesenej to otevru... a krabice cela dolamana.. nektere casti tam ani nebyly... to znamena ze je snad vytrhli v obchodu?.. ach jo.. :/ hele cdkey je na tom papirovem obale natistenej? jestli jo tak to je fakt kvalitka jsem ho malem vyhodil:)
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 26/01/2006 :  18:14:59  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

Tak mi dneska prislo krabice z xzone:) ja natesenej to otevru... a krabice cela dolamana.. nektere casti tam ani nebyly... to znamena ze je snad vytrhli v obchodu?.. ach jo.. :/ hele cdkey je na tom papirovem obale natistenej? jestli jo tak to je fakt kvalitka jsem ho malem vyhodil:)

pokud si to dostal nekompletni, tak si to mel reklamovat
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 28/01/2006 :  15:31:05  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
ne, kod je na manualu zezadu, jediny co potrebujes je ten key, zbytek klidne zahod :)
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 28/01/2006 :  19:49:30  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
ja mel cislo na papirovym obalu dvd

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

esetrone
Starting Member

57 Posts

Posted - 28/01/2006 :  21:01:38  Show Profile  Send esetrone an ICQ Message Send esetrone a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

ja mel cislo na papirovym obalu dvd



na dtdisku dof je na prirucce zezadu na origosi je na papirovem obalu od ceda
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 28/01/2006 :  23:38:20  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
jojo to cislo bylo spatne natiskle a s xzone + playmanem jsem to vyresili behem 24h GJ team:)
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 07/02/2006 :  17:06:11  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Jak se divam, tak uz zvedly cenu kuponu
http://www.gameexpres.cz/product_info.php/cPath/21_106/products_id/3678

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 08/02/2006 :  10:22:53  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Lidi co to hrajete, myslite, ze se muze pridat jeste nekdo novy? Poradite? Nejak jsem o tom ted hodne cetl, hral jsem to, kdyz to bylo v zacatcich, ale mel jsem jeste slaby PC, ted jsem si dost polepsil a konecne mam klidnou praci:) tak jsem si rikal,ze bych do toho sel znova. Hral jsem WoW, ale to me nejak prestalo bavit, je to porad to same a nic poradneho ted nevyjde...
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,97 seconds. on eygor Snitz Forums 2000