Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 11/10/2005 :  20:47:44  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ancient Humusoid

Nicmene chtel bych poradit na jaky druh Craftingu se specializovat. Nemyslim, aby clovek zbohatnul, ale aby to skutecne alespon trochu k necemu bylo, az uz ku prospechu guildy nebo pro vydelani par penez. nechci travit cas Craftenim neceho, co se mi bude hromadit bez uzitku ve skladu :-)) Diky


Budes mit cas se rozhodnout. Prvnich 10 levlu craftu je společných pro všechny, pak se to dělí na 3 oblasti a na 20 lvlu si teprve vybiras definitivni smer. Myslim, ze je zcela jedno co budes delat. Kazdy druh ma neco co se dá prodat a myslím, ze nic neni extremne vynosnejsi ... ja si treba proti svemu presvedceni nakonec vybral vyrobu nabytku. Nejspis neprilis prodejny smer, ale zase mam moznost drit do umoru na vybaveni domova
Ne, myslim, ze je to opravdu jedno. Pokud mas uchylku cos rikal (jsem rad, ze v tom nejsem sam ) je jedno pro co se rozhodnes.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 13/10/2005 :  00:35:13  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Zkousel jsem EQ2 trial a prijde mi to jako nejvic promakane nove mmorpg..takova nova UO.. ale i kdyz nejsem aktivni pvp hrac, tak to pvp mne tu dost chybi. Docela bych i rekl, ze kdyby pridali pvp tak by to tenkrat porazilo wow.. nevite zda chystaji treba pvp server pridat casem? nebo tak neco?

boje q vs f by bylo velmi zajimavy :))


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 13/10/2005 :  11:56:13  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Rekl bych, ze umozneni duelu 1 vs 1 v ramci datadisku, naznacuje, ze SOE premysli v budoucnosti o PvP a ted duelama si sonduji vyvazenost charu a popripadne jak a co by se muselo v EQ2 zmenit prave pro PvP.

Za sebe muzu rict ze PvP by mohlo byt prijemne oziveni, ale ne to hlavni. Q vs FP zni dobre.... ja si troufam odhadovat, ze se ale PvP nedockame driv nez v 3 datadisku (jestli vubec).

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 13/10/2005 :  12:02:16  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
Z ofic fora hned nahore se da hlasovat o tomhle

In the near future a new PVP system will be added to the already exciting world of EverQuest II. We would like to know whether you, the EQ II Community and players, would prefer to:

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 13/10/2005 :  12:39:26  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ancient Humusoid
rad totiz delam monotonni, nudny, casove narocny cinnosti...


Tak to jsi tu OPRAVDU správně ;)
Všechny směry umožňujou vyrábět předměty který "někdo" chce - na vyšších levelech povětšinou z rare materiálů.
Craftící charactery mám dohromady asi 4 - 2x high level, 2x mid. a myslim že víc než 2 se táhnout nedaj - pokud to nemáš na fulltime ;)
Doporučuju vybrat si nějaký povolání který nedělá moc lidí, protože pokud chceš prodejem vydělávat tak budeš mít menší konkurenci. Případně si můžeš vybrat povolání který tvojí gildě chybí.

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 14/10/2005 :  10:59:37  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si koupil DoF - ziskal jsem pocit ze na lev 45 uz to vyuziju :)
Mam otazku - koupil jsem krabici a nerad bych dosahnul nejakejch zbytecnejch problemu... takze funguje to bez problemu? Vrazim placku do drive - probehne update a zadnej problem? :)

dk

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 14/10/2005 :  13:25:25  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Tak jsem si koupil DoF - ziskal jsem pocit ze na lev 45 uz to vyuziju :)
Mam otazku - koupil jsem krabici a nerad bych dosahnul nejakejch zbytecnejch problemu... takze funguje to bez problemu? Vrazim placku do drive - probehne update a zadnej problem? :)

dk


Já kupoval digital download, ale mělo by to fungovat následovně:
* EQ2 už máš - v account managementu zadáš kód a tím aktivuješ DOF, pustíš hru, dotahá se ti DOF (podle volby by to podle mně mělo jít i na pozadí) a hraješ
* EQ2 ještě nemáš - nainstaluješ klienta, založíš nový konto, proběhne update posledního LU a hraješ

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 14/10/2005 :  14:15:21  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vtmar6n

takze funguje to bez problemu? Vrazim placku do drive - probehne update a zadnej problem? :)


Jen doplním k tomu co ti psal vtmar6n. Vložíš placku, nainstaluješ a dokud to nezaktivuješ dle čísla z krabice na webu, nic se ti nebude aktualizovat. Tj. pokud nemáš zrovna nějakých tuším, že se mi to tahalo asi 5 hodin, můžeš tu samotnou aktivaci klidně odložit na později.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 14/10/2005 :  14:18:17  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Aha... no ja tak nejak naivne doufal, ze kdyz mam nainstalovany plne opatchovany EQ2 (normalne hraju) tak vlozim placku - z placky to dotahne co jeste nemam a muzu hrat bez sosani... :)

Edit: aha tak on je ten patcher docela inteligentni...

1) Narval jsem tam postupne DVD 1 a 2 - probehla instalace a doplnily se soubory z expanze (adresar EQ2 se nafouk o cca 600-700M)
2) Prilogoval jsem se a zadal v accountu kod z manualu
3) Restartoval hru - patcher udelal fullscan a ted to sosa neco malo dat (ETA 13 min na zacatku pri rychlosti sosani 100K).

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 14/10/2005 14:48:21
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 14/10/2005 :  17:32:12  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Že bych si to spletl? No, možná se mi do toho vloudil některý z celkových patchu. Buď rád :)

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

cancerman
New Member

Cancer

191 Posts

Posted - 19/10/2005 :  09:16:33  Show Profile Send cancerman a Private Message  Reply with Quote
WTB : Advanced Scholar Refining Volume 11

nemate nekdo?


pisu jak prase ... no a?

DP1 DP2 WWIIOL Teiravon SWG EQ2 EVE DAoC Vanguard Warhammer Online STO ... proste skoro secko /mimo WoW!/

Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 19/10/2005 :  15:11:02  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cancerman

WTB : Advanced Scholar Refining Volume 11

nemate nekdo?



na todle tu někde byl thread Crafting.
Bohužel nemám, ale pokud bys to nesehnal (pochybuju, nejhorší bude artisan refining volume 4 a artisan components volume 5&6 ;)) tak to myslim můžeš částečně nahradit pomocí advanced apothecary volume 2 - jen to budeš mít trochu dražší, ale na takhle nízkym levelu to nemá moc vliv a bylo by to jen dočasný řešení. IMO se *1 volumy scháněj nejhůř - většina lidí ví že jsou potřeba a nasaděj drsný ceny.

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

Rixi
Starting Member

48 Posts

Posted - 19/10/2005 :  17:39:32  Show Profile Send Rixi a Private Message  Reply with Quote
nechcem zakladat kvoli tomu novy topic tak to pisem sem. moze mi niekto poradit...? stiahol som si ten trial, zalozil som si acc ale ked spustim hru a vytvorim si postavu tak ma nepripoji ale vyhodi mi tabulbu s realmami ale vsetky su locked nemozem sa proste dostat do hry... v com je problem?
Go to Top of Page

Klattu
New Member

462 Posts

Posted - 19/10/2005 :  20:56:48  Show Profile Send Klattu a Private Message  Reply with Quote
Asi si zkousel se pripojit na US servery, ktere mely zrovna dneska velky patch, tak v te dobe byly asi jeste zamknute .... jiank ej treba pri spusteny eq si vybrat jeste v luncheru GB region... teda pokud nechces hrat na US:)

Klattu, Runnyeye, EQ2
Klattu, Eclipse, SWG
Klattusun, Atlantean, AO
Go to Top of Page

Rixi
Starting Member

48 Posts

Posted - 20/10/2005 :  06:34:31  Show Profile Send Rixi a Private Message  Reply with Quote
imo tak sa mi to podarilo spustis... pravdepodobne naozaj nesli servery... ale bohuzial musim konstatovat, ze som z toho trialu dost sklamany. max level je 6 a da sa pohybovat fakt len na uplne malinkom ostrovceku... cakal som ze to bude trochu vecsie ale hlavne ze si clovek bude moct vyskusat vsetko to co vo full verzii len na mensom priestore... :( a to som to stahoval skoro cely den :(
btw ako sa meni ten region v lanchery na to som aj tak neprisiel.
Este ma napada ci nerobim nieco zle a ci sa predca len neda dostat niekam dalej, alebo postupit na vyssi level? Alebo je to naozaj trial na jeden rok zdarma len kvoli tomu aby clovek urobil 6 levlov za 20 min?
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 20/10/2005 :  07:07:30  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rixi

... Alebo je to naozaj trial na jeden rok zdarma len kvoli tomu aby clovek urobil 6 levlov za 20 min?


http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=14250

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 20/10/2005 :  10:12:56  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rixi

imo tak sa mi to podarilo spustis... pravdepodobne naozaj nesli servery... ale bohuzial musim konstatovat, ze som z toho trialu dost sklamany. max level je 6 a da sa pohybovat fakt len na uplne malinkom ostrovceku... cakal som ze to bude trochu vecsie ale hlavne ze si clovek bude moct vyskusat vsetko to co vo full verzii len na mensom priestore... :( a to som to stahoval skoro cely den :(
btw ako sa meni ten region v lanchery na to som aj tak neprisiel.
Este ma napada ci nerobim nieco zle a ci sa predca len neda dostat niekam dalej, alebo postupit na vyssi level? Alebo je to naozaj trial na jeden rok zdarma len kvoli tomu aby clovek urobil 6 levlov za 20 min?


No, viz předchozí "Krve-post".
Isle of refuge se dá projít za půl hoďky, ale taky se na něm dá strávit pár hodin, možná i den a víc plněním všechn questů, získáváním best equipu z pseudonamedů a třeba i craftěním.
Trial je spíš od toho, aby sis vyzkoušel co všechno jde ve hře dělat - a to nejen s jednou postavou, ale myšlenkou pravděpodobně bylo nechat potencionálního hráče vyzkoušet všechny classy. Vyzkoušet si všechno co ve hře jde v trialu nepůjde nikdy.

Moje první postava (ještě na jinym serveru) byla na Isle of refuge skoro týden. Dělal jsem všechny questy, nepoužíval jsem žádné spoilery a učil jsem se craftit, hrál jsem si s UI. S poslední postavou jsem na něm potkal maníka co tam trávil už 14 dní - podle jeho slov (poměrně nepochopitelný) a pořád se rozhodoval jestli koupit, nebo nekoupit. Pokud je ti 6 levelů málo tak je volba jasná - koupit.
To že jsi to stahoval celý den... je v tom taky velká část hry - pokud ne celá (nevím, trial jsem nikdy netahal).

Edit:
Region v launcheru se mění hned na titulní straně ještě předtím než se přihlásíš. Myslím že tu někde někdo psal že v trialu se mlžeš přihlásit jen na US servery, ale jistě to nevím.

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník

Edited by - vtmar6n on 20/10/2005 10:14:19
Go to Top of Page

Ancient Humusoid
Starting Member

38 Posts

Posted - 20/10/2005 :  10:39:34  Show Profile Send Ancient Humusoid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rixi


btw ako sa meni ten region v lanchery na to som aj tak neprisiel.



Pokud do toho pujdes, a koupis si za 900,- datadisk i s puvodni hrou, tak po instalaci ti to da rovnou na vyber dva EU servery, kde je i Runnyeye.

Hraju to sice teprve pet dni, ale jsem uplne nadsenej :-) Jen pozor, je to daleko vetsi zrout casu nez cokoliv co jsem do te doby hral... dokonce vetsi nez UO nebo L2. No a trial mi vydrzel tak na 7 dni, nez jsem si to vsechno omakal a vyzkousel. Je tam skutecne daleko vice moznosti co delat, nez se zda na prvni pohled :-)

Ancient – L2 – ex RD – StormScreamer 78/Soultaker 76 – ex Noblesse
Humusoid - EQ2 - ex MdK - Wizard 68/Jeweler 63
Ancient – AoC – Veterans – Demonologist
Go to Top of Page

Rixi
Starting Member

48 Posts

Posted - 20/10/2005 :  13:06:53  Show Profile Send Rixi a Private Message  Reply with Quote
dik za vase nazori chalani... musim uznat ze hra ako taka ma fakt chytla a preto sa este spytam... kolko je mesacny poplatok? asi blba otazka ale nejak som o tom info nikde nenasiel
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/10/2005 :  13:18:12  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
17$ vctene dane
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 20/10/2005 :  13:21:19  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

17$ vctene dane


btw je imho vyhodnejsi hrat pomoci gamecart ktery jde v pohode u nas koupit, viz tenhle topick
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=16267

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

cancerman
New Member

Cancer

191 Posts

Posted - 21/10/2005 :  20:29:33  Show Profile Send cancerman a Private Message  Reply with Quote
otazecka : ve hre sem nasel jakesi itemy, ktere podle guildchatu muzu nekomu dat o on mi za to da nejake SP ... takze

kdo je ten vendor (FP area) a kde?
co sou to ty SP?


pisu jak prase ... no a?

DP1 DP2 WWIIOL Teiravon SWG EQ2 EVE DAoC Vanguard Warhammer Online STO ... proste skoro secko /mimo WoW!/

Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 22/10/2005 :  02:21:50  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
Hey

Prave som doinstaloval Evq 2 a nejak sa neviem dostat do hry ? :p Mam prvy mesiac zadarmo, alebo nie ? Vsade sa to pyta ako to budem platit ale to este neviem :D Kupil som verziu rovno s datadiskom. Takze ak tu niekto je tak rychlo na pomoc my bez :-O Icq: 220293979

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 22/10/2005 :  10:48:46  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cancerman

otazecka : ve hre sem nasel jakesi itemy, ktere podle guildchatu muzu nekomu dat o on mi za to da nejake SP ... takze

kdo je ten vendor (FP area) a kde?
co sou to ty SP?



Kazda skupina ma svuj barak, az na scouty, ti sou na lodi, prodavas to u nich "merchantum", spravnyho poznas ze nabizi body misto penez

Mages - North
Priests - North
Fighters - West
Scouts - South

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 23/10/2005 :  05:09:20  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
No moze my niekto vysletlit ako to funguje... Kupil som Ev2 mam 30 dni zadarmo, lenze nedostanem sa do hry lebo musim nastavit ako budem platit.To jest kedze nemam creditku - game karta.Lenze kartu kupovat nebudem ked ma to mozno nebude bavit.Mam 30 dni tak chcem to skusit.Co je to za idiotsky system ? Akurat ma pekne nasrali...

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,

Edited by - Yurrk on 23/10/2005 05:10:03
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 23/10/2005 :  08:24:05  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurrk

No moze my niekto vysletlit ako to funguje... Kupil som Ev2 mam 30 dni zadarmo, lenze nedostanem sa do hry lebo musim nastavit ako budem platit.To jest kedze nemam creditku - game karta.Lenze kartu kupovat nebudem ked ma to mozno nebude bavit.Mam 30 dni tak chcem to skusit.Co je to za idiotsky system ? Akurat ma pekne nasrali...



Bohuzel takhle to maj snad vsechny online gamesy. Skus sehnat nekoho s kreditkou - zadas ji a ono to nic nestrhne - pokud te to bude bavit tak to pred prvni platbou zmenis na gamekupon.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 24/10/2005 :  09:41:43  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
neviete nekdo nejaku stranku kde su drop itemy z potvor zhanam jednu knizku pre krafta a chcem si ju kempnut
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 24/10/2005 :  13:11:19  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Infik

neviete nekdo nejaku stranku kde su drop itemy z potvor zhanam jednu knizku pre krafta a chcem si ju kempnut


Pokud to není něco opravdu speciálního, tak to bude určitě kdekoli. Nemyslím si, že by tady byly obecné věci vázány na určitou potvoru.
Pokud bys to chtěl vědět určitě, nezbyte ti, než napsat název.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 24/10/2005 :  20:50:52  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Yurrk

No moze my niekto vysletlit ako to funguje... Kupil som Ev2 mam 30 dni zadarmo, lenze nedostanem sa do hry lebo musim nastavit ako budem platit.To jest kedze nemam creditku - game karta.Lenze kartu kupovat nebudem ked ma to mozno nebude bavit.Mam 30 dni tak chcem to skusit.Co je to za idiotsky system ? Akurat ma pekne nasrali...



Bohuzel takhle to maj snad vsechny online gamesy. Skus sehnat nekoho s kreditkou - zadas ji a ono to nic nestrhne - pokud te to bude bavit tak to pred prvni platbou zmenis na gamekupon.



Tak som poslal mail a napisal som im svoje ... A uz hrajem.Nic som nemusel platit :P Proste som mal dnes rano novy mail ze mozem hrat :D

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

cancerman
New Member

Cancer

191 Posts

Posted - 26/10/2005 :  23:15:25  Show Profile Send cancerman a Private Message  Reply with Quote
orientacni otazka, fungovalo vam dneska od 19:00 lognuti se? bo mne to porad pise ze to mam zkusit za few minits ... a to login server


pisu jak prase ... no a?

DP1 DP2 WWIIOL Teiravon SWG EQ2 EVE DAoC Vanguard Warhammer Online STO ... proste skoro secko /mimo WoW!/

Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 27/10/2005 :  09:11:02  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cancerman

orientacni otazka, fungovalo vam dneska od 19:00 lognuti se? bo mne to porad pise ze to mam zkusit za few minits ... a to login server


No nevim. Od posledniho LU se nejak se** login a zonovani.
Zonovani mi vetsinou zatuhne na "receiving zone information" a logovani mi v den updatu a den potom celkem pravidelne tvrdilo ze nemam na konte tu danou, nebo vubec zadnou postavu.
Asi nejakej upgrade s cilem zlepsit "herni pozitek" hracu ;)

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 27/10/2005 :  09:13:18  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vtmar6n

quote:
Originally posted by cancerman

orientacni otazka, fungovalo vam dneska od 19:00 lognuti se? bo mne to porad pise ze to mam zkusit za few minits ... a to login server


No nevim. Od posledniho LU se nejak se** login a zonovani.
Zonovani mi vetsinou zatuhne na "receiving zone information" a logovani mi v den updatu a den potom celkem pravidelne tvrdilo ze nemam na konte tu danou, nebo vubec zadnou postavu.
Asi nejakej upgrade s cilem zlepsit "herni pozitek" hracu ;)



mne uz to vcera ani dnes rano problem nendelalo - predevcirem ovsem to bylo tragicky

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 27/10/2005 :  10:56:47  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
mne uz to vcera ani dnes rano problem nendelalo - predevcirem ovsem to bylo tragicky


Včera už login ok, ale zónování mi blblo pořád. Naštěstí sem zónoval málo. Prostě se to na tom receiving zone info zasekne a můžu se modlit... pokud se to nerozběhne do 30s tak je to v kyblu.

Ted (patek 18:45) to zas heblo... nebo to je jen muj problem?

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník

Edited by - vtmar6n on 28/10/2005 18:49:01
Go to Top of Page

Ethelora
Starting Member

3 Posts

Posted - 30/10/2005 :  04:00:10  Show Profile  Send Ethelora an ICQ Message Send Ethelora a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, Ethelora bohuzel konci s EQ2 (Lev 21 Wizard, Rytiri Lva)
Neni na to cas... a kdyz je malo casu zabavnost MMORPG kdy se k tomu dostanu nad ranem pro me tezce klesla. Tak misto mece bude ted pred vanocema v ruce vic Photoshop a InDesign :( Pokud by mel nekdo zajem - pro sve zname co se na EQ2 chystaji - prodam originalku EQ2 (Bez DoF) za 390,- - nejlepe Praha (ICQ: 107730508, MAIL: jjanu@karneval.cz). Takze se loucim, hlavne s Brtnikem!
Go to Top of Page

Ax
Starting Member

33 Posts

Posted - 30/10/2005 :  13:37:23  Show Profile Send Ax a Private Message  Reply with Quote
hojky vsem,mohl by mi prosim nekdo poradit?koupil jsem prez Ubisoft Online Store EQ2 download,ted potrebuju vedet jestli musim sosnout EverQuest®II + EverQuest® II Desert of Flames™ nebo staci jen Desert of Flames(1,41gb)?abych nesosal zbytecne 2x zakladni hru...predem diky za kazdou radu
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 31/10/2005 :  10:35:06  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ax

hojky vsem,mohl by mi prosim nekdo poradit?koupil jsem prez Ubisoft Online Store EQ2 download,ted potrebuju vedet jestli musim sosnout EverQuest®II + EverQuest® II Desert of Flames™ nebo staci jen Desert of Flames(1,41gb)?abych nesosal zbytecne 2x zakladni hru...predem diky za kazdou radu

stahni si jen patnactimegovy instalator, ten ti pak nasosa vsechno, co budes potrebovat
http://everquest2.station.sony.com/en/install/

az nainstalujes a spustis, nezapomen si pri schvalovani EULA zmenit region na z US na EU nebo jak to tam je - jinak se nedostanes na runneye server (pripadne splitpaw), kde hraje vetsina lidi z CS

Edited by - Kurik on 31/10/2005 10:36:31
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/11/2005 :  21:09:35  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=news_announcements&message.id=167
oslavy rocniho vyroci EQ2, tesme se na darky, zvlast my, co mame aktivni ucet cely rok :)
Go to Top of Page

Brtnik
Starting Member

79 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:26:14  Show Profile Send Brtnik a Private Message  Reply with Quote
Ethelora
gl a zase nekdy nekde
Go to Top of Page

HK
Starting Member

dakar

52 Posts

Posted - 03/11/2005 :  10:15:27  Show Profile Send HK a Private Message  Reply with Quote
Pročítal jsem si Eq2players a narazil jsem na tohle:
http://eq2players.station.sony.com/en/pplayer.vm?characterId=476388204

To se dá opravdu udělat level 60 za 5 dní ?

...
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 03/11/2005 :  10:18:27  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HK

Pročítal jsem si Eq2players a narazil jsem na tohle:
http://eq2players.station.sony.com/en/pplayer.vm?characterId=476388204

To se dá opravdu udělat level 60 za 5 dní ?


to je otazka, ale pokud mu nekdo pripravil vsechny collection a celou dobu ho mentoroval nebo jeste lepe, pomahal mu diky novym pravidlum otevreneho boje, tak to asi realne je, xanadu jsou totiz slusny magori :) i kdzy si to osobne nedovedu predstavit
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 03/11/2005 :  10:24:52  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
Otázka zní co z toho pak člověk má.Tohle bylo asi čistě účelový,páč xanadu monka nemají.Pro normálního hráče je to asi hloupost,páč s každým levelem získává hráč zkušenosti(pokud tedy není LAMA) a ne být za pár dní max level a chovat se na 60 jako začátečník.

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen

Edited by - Drew on 03/11/2005 10:25:44
Go to Top of Page

Gunhead
Starting Member

69 Posts

Posted - 03/11/2005 :  12:43:52  Show Profile  Send Gunhead an ICQ Message Send Gunhead a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HK

Pročítal jsem si Eq2players a narazil jsem na tohle:
http://eq2players.station.sony.com/en/pplayer.vm?characterId=476388204

To se dá opravdu udělat level 60 za 5 dní ?




Ten manik prisel z jinyho serveru, a to datum je datum vytvoreni charu na Runnyeye.

EQ2: Gunhead, Patmat
EVE: Firelash
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 03/11/2005 :  12:56:56  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
http://www.xanadu-community.com/mb_msg_view.php?Page=1&id=100709&highlight=

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

HK
Starting Member

dakar

52 Posts

Posted - 03/11/2005 :  13:05:49  Show Profile Send HK a Private Message  Reply with Quote
Tak to jo, mě to přišlo nějak moc přitažený za uši.

...
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 04/11/2005 :  11:13:45  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Tak uz je to tady - Necro nerf.... a dost hnusnej - dmg z lich proc o 50% dolu....

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=30&message.id=13396


Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 04/11/2005 :  11:25:00  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Tak uz je to tady - Necro nerf.... a dost hnusnej - dmg z lich proc o 50% dolu....

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=30&message.id=13396



jen houst a vetsi kapky

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 27/11/2005 :  18:11:38  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
tak tohle je nova queen


myslim ze original je mnohem mnohem lepsi:


Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)


Edited by - Don Gizmo on 27/11/2005 18:14:28
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 27/11/2005 :  20:19:19  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Kdybys viděl z čeho jsme vybírali, byl bys rád za tuhle

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/11/2005 :  20:46:40  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja nevim me se tadle libi :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

cancerman
New Member

Cancer

191 Posts

Posted - 27/11/2005 :  20:59:25  Show Profile Send cancerman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

ja nevim me se tadle libi :)



mas recht je dobra!


pisu jak prase ... no a?

DP1 DP2 WWIIOL Teiravon SWG EQ2 EVE DAoC Vanguard Warhammer Online STO ... proste skoro secko /mimo WoW!/

Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,85 seconds. on eygor Snitz Forums 2000