Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Takze takto?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

thomas_182
Starting Member

23 Posts

Posted - 03/10/2005 :  21:24:26  Show Profile  Send thomas_182 an ICQ Message Send thomas_182 a Private Message  Reply with Quote
pocujte nevyznam sa v tom ...bol bi som rad keby ste my helply
1.Kupim si EQ2
2.Instalacia
3.Si mam objednat hracie karticky?(vraj je to lacnejsie jak platba kreditkou)
4.A dalej som s toho vol...

prosim o navod jak zacat hrat EQ2 bo som este MMORPG platene nehral
Thansk

Arnalix
EQ moderator

72 Posts

Posted - 03/10/2005 :  22:45:15  Show Profile  Send Arnalix an ICQ Message Send Arnalix a Private Message  Reply with Quote
Karticky nevim, ja platim kartou, imho budes u nas mit tezke chvile je sehnet, dopravit, etc. ale mozna o nich jenom nevim.

Postavu si zaloz pokud mozno na serveru Runnyeye.. tam nas hraje nejvice.

Projdi tutorial, trochu se s tim seznam a az budes mit nejakou zakladni predstavu tak se ozvi co dal.

Popisovat jak hrat MMORPG.. to jsi nam nezadal zrovna lehky ukol :)
Snad jen, je to multiplayer tak si zavykej na to ze rada veci se da udelat jenom ve vice lidech a je to tak spravne. Ve hre se muzes prihlasit do kanalu /cz kde te muzeme dale navigovat. Ten si pridas tak ze chat okno (kde ti scroluje text a kam pises kdyz das enter) das prave tlacitko... edit chat.. vpravo pridas-join kanal 'cz'. Pises do ne pak zrejme ENTER /1 bla bla bla ENTER.

Tesime se na tebe ve hre.
Arnalix

Arnalix
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 04/10/2005 :  08:08:42  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Snad ti tohle trochu pomůže. Nic obecnějšího jsem nenašel, máš tam i mail na playman, který prodával/prodává karty. Nepoužívám je, ale mám dojem, že na ně někdo stále jede, takže by měli být stále v prodeji. Ano, bylo to levnější než měsíční platba, tuším že to vycházelo, jako by sis zaplatil kreditkou čtvrtletí ... ale optej se jich na to sám.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

thomas_182
Starting Member

23 Posts

Posted - 04/10/2005 :  17:40:51  Show Profile  Send thomas_182 an ICQ Message Send thomas_182 a Private Message  Reply with Quote
OK dik ...mozem aj na kreditku mami?..no asi hej ne? no ale presny navod jak to secko spravit by som poprosil ..tou kreditkou..To si kupim hru account vytvorim v hre nadiktujem cislo kreditki a ide sa hrat? .Bol som aj na strankes everquest2.cz ale dako som tomu nepochopil som si povedal ze vi to uz hravate takze to budete vediet helpnite aby som mohol hrat s vami..
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 04/10/2005 :  21:48:34  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
kdyz nainstalujes hru, tak te to vede. Bude to po spusteni chti jmeno accountu. Pokud jeste zadne nemas, navede te to na registracni stranky. Tam vyplnis vsechny svoje udaje, kreditku atd a pak ti to aktivuje account. no a na nove vytvoreny accoutn se nalogujes. Na web te to navede samo. Proste pust hru.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

thomas_182
Starting Member

23 Posts

Posted - 05/10/2005 :  00:07:14  Show Profile  Send thomas_182 an ICQ Message Send thomas_182 a Private Message  Reply with Quote
no a to ja si urcim na kolko mesiacov chcem hru? ci to ked zacnem hrat sa same zacne pocitat a nakonci to spocita a ja budem cvakat.....inac dik
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 05/10/2005 :  09:36:33  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Prvni mesic mas zdarma (i kdyz kreditku musis stejne vyplnit).

Plati se vzdy predem. Bud na mesic, ctvrtleti, a tusim, ze i delsi obdobi, ale nevim presne jake. Cim delsi obdobi, tim je to vyhodnejsi, vychazi mensi castka za mesic.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

thomas_182
Starting Member

23 Posts

Posted - 05/10/2005 :  15:46:22  Show Profile  Send thomas_182 an ICQ Message Send thomas_182 a Private Message  Reply with Quote
no a to pri vytvarani accountu urcim na kolko chcem hrat? napr na 3 mesiace chcem...tak ked budem vytvarat account tak tam dakde dam ze 3mesiace a napisem cilso kreditki?(maminej heh)a to jej same strhne prachi? ziadne vybavovacki v banke netreba? (tusim ze ma kartu VISA)
Proste kupim hru nainstalujem a pri vytvarani accountu dam na kolko chcem hrat,cislo kreditki a ide sa?(no a teda ten prvi mesiac je zadara)
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 06/10/2005 :  15:53:04  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
Při vytváření accountu zadáš:
- číslo karty a interval kterej ci chceš připlatit
nebo
- gamecard number (číslo gamecard se vkládá bez mezer a pomlček) - jiná gamecard než ta na 30 dní se u nás neprodává

Způsob platby můžeš na další období změnit při další platbě.
Znamená to teda že při platbě kartou budeš mít volnej ten první měsíc co je zadarmo a dál už hrát nemusíš a ani nic nezaplatíš - prostě jen před vypršením měsíce zadarmo to konto zrušíš a nic se ti z karty nestrhne. Pokud už při registraci zadáš číslo z gamecard tak máš jeden měsíc zdarma a druhej měsíc z té karty (už jsi jí zadal tak bys jí měl probendit).

Když chceš přestat hrát tak account zrušíš (cancel account) a dohraješ to co máš zaplaceno. Potom už se nepřihlásíš.

Používám gamecard a v porovnání s předplatným kartou (+17.5%DPH) to vyjde levněji - myslím že i kdyby sis kartou předplatil 1/2 roku. Gamecard stojí u playmana 299,- Kč vč. DPH.

Jediná nevýhoda gamecard je ta, že si pomocí ní nemůžeš předplatit "advanced features" k účtu, jako je třeba pohled na postavu a její vybavení na webu a tak.

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník

Edited by - vtmar6n on 06/10/2005 15:54:08
Go to Top of Page

thomas_182
Starting Member

23 Posts

Posted - 06/10/2005 :  19:53:12  Show Profile  Send thomas_182 an ICQ Message Send thomas_182 a Private Message  Reply with Quote
hmm lenze ja som slovak takze aj tak to pre mna nebude stat 299 ale okolo 400 takze to rovno mozem kreditkou...
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 10/10/2005 :  11:45:24  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thomas_182

hmm lenze ja som slovak takze aj tak to pre mna nebude stat 299 ale okolo 400 takze to rovno mozem kreditkou...



Ta karta je jen virtuální - po zaplacení ti pošlou číslo e-mailem, žádný poštovný.
Jinak možná to je s mou matematikou špatný, ale pokud je 300Kč za kartu = 400Sk tak není náhodou 400Kč za předplatný víc než 400Sk? ... ale co. Info jsi dostal, rozhodni se sám.
:)

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

ripptor
Starting Member

76 Posts

Posted - 10/10/2005 :  12:37:31  Show Profile Send ripptor a Private Message  Reply with Quote
- je na runnyeye dost ludi do levelu 30, alebo je problem grupovat?
- kolko SK/CZ hracov priblizne hra na Runnyeye?
- je mozne robit questy s hracom o 8+ lev vyssim?
- aky dopad na ekonomiku malo zavedenie attune na vacsinu itemov?
- uz aj ine profesie ako cooking si vystacia samotne?
- pridali vacsiu variabilitu a mnozstvo itemov?
- je uz mozne ziskat dobry drop zo solo moba, pripadne modreho/zeleneho moba?
- prerobili bezne questy aby boli viac rewarding?

diky za odpovede, EQ2 som hral minulu zimu naposledy, mal som lev 34 scouta a lev 27 berserkra
Go to Top of Page

thomas_182
Starting Member

23 Posts

Posted - 11/10/2005 :  20:22:02  Show Profile  Send thomas_182 an ICQ Message Send thomas_182 a Private Message  Reply with Quote
NO NEWEM CI JE TO S TVOJOU MATIKOU ZLE , TO SI NETRUFAM..ALE NIESU NAHODOU ZO SLOVENSKYCH PENAZI NA CESKE VIAC? MNE SA ZDA ZE HEJ NO...
Go to Top of Page

Ancient Humusoid
Starting Member

38 Posts

Posted - 12/10/2005 :  07:48:18  Show Profile Send Ancient Humusoid a Private Message  Reply with Quote
Pokud si objednam ty herni kupony pres Playmana (everquest@playman.cz), jak dlouho jim trva nez mi poslou fakturu?? Objednal jsem je pres e-mail v nedeli, a zatim nic nedorazilo... Funguje to od nich jeste??

Ancient – L2 – ex RD – StormScreamer 78/Soultaker 76 – ex Noblesse
Humusoid - EQ2 - ex MdK - Wizard 68/Jeweler 63
Ancient – AoC – Veterans – Demonologist
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 13/10/2005 :  13:58:40  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thomas_182

NO NEWEM CI JE TO S TVOJOU MATIKOU ZLE , TO SI NETRUFAM..ALE NIESU NAHODOU ZO SLOVENSKYCH PENAZI NA CESKE VIAC? MNE SA ZDA ZE HEJ NO...


je to fuk... smysl byl ten že se to oboje převádí na jinou měnu.
Navíc nemůžeš chtít po ogrovi aby uměl počítat nebo co.

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník

Edited by - vtmar6n on 13/10/2005 14:01:07
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 13/10/2005 :  14:00:31  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ancient Humusoid

Pokud si objednam ty herni kupony pres Playmana (everquest@playman.cz), jak dlouho jim trva nez mi poslou fakturu?? Objednal jsem je pres e-mail v nedeli, a zatim nic nedorazilo... Funguje to od nich jeste??



Naposledy jsem objednával před týdnem a kousek.
Dopoledne jsem poslal mail, odpoledne jsem mailem dostal fakturu. Tu jsem ještě pozdě odpoledne zaplatil na jejich účet v e-bance a poslal jsem obratem zprávu že je zaplaceno. Druhý den dopoledne jsem dostal kódy.

Ještě můžeš zkusit tuhle paní. Myslím že se stará o objednávky těch karet (mimo jiné).
Ivana Kučerová
Playman s.r.o.
Brněnská 700/25
500 06 Hradec Králové
tel.: +420 495 260 769

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník

Edited by - vtmar6n on 13/10/2005 14:03:12
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 13/10/2005 :  14:07:59  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ancient Humusoid

Pokud si objednam ty herni kupony pres Playmana (everquest@playman.cz), jak dlouho jim trva nez mi poslou fakturu?? Objednal jsem je pres e-mail v nedeli, a zatim nic nedorazilo... Funguje to od nich jeste??


posílají to obratem za jmeno, prijmeni,adresu, pokud ti to nedoslo napis znova, obcas musim neco poslat 2x, abych dostal odpoved.
skutecne se o to stara viz. prispevek nademnou

jinak kartou budes platit mnohem vic nez 400Sk, podle aktualniho kurzu dolaru, ja naposledy platil 420Kc

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

Ancient Humusoid
Starting Member

38 Posts

Posted - 13/10/2005 :  22:18:56  Show Profile Send Ancient Humusoid a Private Message  Reply with Quote

[/quote]

Naposledy jsem objednával před týdnem a kousek.
Dopoledne jsem poslal mail, odpoledne jsem mailem dostal fakturu. Tu jsem ještě pozdě odpoledne zaplatil na jejich účet v e-bance a poslal jsem obratem zprávu že je zaplaceno. Druhý den dopoledne jsem dostal kódy.

Ještě můžeš zkusit tuhle paní. Myslím že se stará o objednávky těch karet (mimo jiné).
Ivana Kučerová
Playman s.r.o.
Brněnská 700/25
500 06 Hradec Králové
tel.: +420 495 260 769

[/quote]

Dikec za vycerpavajici info. Po telefonatu jsem uz fakturu dostal a zaplatil. Bylo tam ale cislo uctu na jejich Volksbanku, takze prevod penez asi potrva, skoda nadchazejiciho vikendu, chjo...
Jo, mam jim tedy napsat maila, ze jsem to uz uhradil? Bude to rychleji vyrizeno?? Sorry za hloupy otazky, ale moje zkusenosti v tomto smeru jsou nulove :-)

Ancient – L2 – ex RD – StormScreamer 78/Soultaker 76 – ex Noblesse
Humusoid - EQ2 - ex MdK - Wizard 68/Jeweler 63
Ancient – AoC – Veterans – Demonologist
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 13/10/2005 :  23:00:56  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ancient Humusoid


Dikec za vycerpavajici info. Po telefonatu jsem uz fakturu dostal a zaplatil. Bylo tam ale cislo uctu na jejich Volksbanku, takze prevod penez asi potrva, skoda nadchazejiciho vikendu, chjo...
Jo, mam jim tedy napsat maila, ze jsem to uz uhradil? Bude to rychleji vyrizeno?? Sorry za hloupy otazky, ale moje zkusenosti v tomto smeru jsou nulove :-)


Maji tusim ucty u 3 bank, me davala na vyber, mimo jine je tam i ebanka, takze to je docela fast.
Bude rychlejsi kdyz ji v nedeli napises zes to v patek uhradil, ona to zkontroluje a obratem ti posle cislo, jinak z mych zkusenosti operuje spis brzo rano, nez odpoledne a k veceru :))

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 14/10/2005 :  09:32:26  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ancient Humusoid
Dikec za vycerpavajici info. Po telefonatu jsem uz fakturu dostal a zaplatil. Bylo tam ale cislo uctu na jejich Volksbanku, takze prevod penez asi potrva, skoda nadchazejiciho vikendu, chjo...
Jo, mam jim tedy napsat maila, ze jsem to uz uhradil? Bude to rychleji vyrizeno?? Sorry za hloupy otazky, ale moje zkusenosti v tomto smeru jsou nulove :-)



Stačí té paní napsat v objednávce (nebo zavolat) že chceš platit na jejich účet u eBanky (nebo pokud ti dá na výběr i něco jinýho) ona potom tu platbu (když platba odejde tak jí napíšu mail) zkontroluje online a hned ti pošle kódy. Nejrychleji jsem takhle měl kódy asi 10 minut potom co platba ode mně odešla. Nedělá s tím žádný problémy.
Plaba mezi bankama trvá ze zákona den (reálně klidně i tři :-/) takže doporučuju platit z banky kterou také používají.

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník

Edited by - vtmar6n on 14/10/2005 09:34:15
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000