Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Zuzug
New Member

229 Posts

Posted - 25/04/2005 :  15:52:42  Show Profile  Send Zuzug an ICQ Message Send Zuzug a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

quote:
Originally posted by Zuzug

[quote]
yup,mas recht sam je delat nebudu,udelam si ji s jinejma a ochotnejsima a jinde.,a dokonce nebudu muset mlatit ani sedy


Jasně Zuzugu,ja ti přeji aby jsi konečně našel grupu,která ti bude vyhovovat.A hlavně která přileti,když Zuzug řekne a půjde tam kam
Zuzug řekne.



Ne Zuzu pude tam kam rekne "SCHOPNY" leader


Zuzug the conjuror - lvl 70 (Mor do Kuli) EQ2 PvE Runnyeye EU (retired)
Ajeto V'Prdeli the conjuror - lvl 80 (Pohodari) EQ2 PvP Nagafen US
Smell the assassin - lvl 90 (Pohodari) EQ2 PvP Nagafen US


Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 25/04/2005 :  16:48:55  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Raady
Nechapu, proc se resi milion jinych veci, kdyz zrovna mace je zasadni pro 4-5 lidi. Nicmene se nebudu nikoho neustale doprosovat, aby jsme sli udelat mace.

Resil se drafling tower na HQ ktery nemelo take nekolik lidi.
Chapu, ty jsi ho mel takze pro tebe to byla ztrata casu.
No a aby to bylo jeste lepsi zacali jste tam s Liokim rezat bixie na mastery, misto toho aby se ten HQ dodelal co nejdrive a mohlo se jit kempit agony. Ted uz to doufam chapes uplne.

Tvoji posledni vetu ponecham radeji bez komentare, protoze naprosto ale naprosto nechapu jak dokazes neco takoveho napsat.
Me tam trci taky 7 HQ a nevyrvavam ze na me vsichni kaslou a nikdo mi je nepomuze splnit, protoze vim, ze vse se zaroven udelat neda!



Proc mam pocit, ze se snazis udelat ze me toho spatnyho? Navic verejne a opakovane (viz. take moje udajne umysli prejit k MdK).
Ano, nekolik lidi delalo HQ v DT. Jak jsi rekl, ja uz ten quest mel hotovy. Byl jsem tam proto, protoze jsem chtel pomoct tem, kteri to jeste nemeli (to je i odpoved na Drewuv post). Doufam, ze vzhledem k tomu, ze jsem vedel co a jak jsem i pomohl. Pokud vim, ani naznakem jsem se nezminil o tom, ze by to byla to pro me ztrata casu, ze by me to nebavilo nebo jinak obtezovalo. Ani jedno z toho totiz neni pravda.
Takze predpokladam, ze nejvetsi problem je asi v te jedne skupine bixies, co jsme zabili behem nekolika malo vterin. Jestli si dobre vzpominam byl to Liokiho napad a ano, ja jsem s nim souhlasil. Nutno poznamenat ze nejen ja. A protoze jsem si dovolil, v navaznosti na tvou podrazdenou poznamku o tom, ze kdyz teda nechceme pokracovat v HQ, pujdes si delat svoje veci zeptal o co ti jde, pada veskera vina na mou hlavu. Je to tak?
Sam take vis moc dobre, ze campit Agony jsme jit nemohli, tak prosim nepostuj nepravdive informace.

Co se tyce te me "posledni vety" - mozna jsem to s tim sarkasmem a ironii trosicku prehnal a mohlo to vyznit zle. V zadnem pripade to tak ale nebylo mysleno. Tudiz se timto omlouvam vsem kterych se to dotklo.

Soucasne bych rad ujistil Zuzuga, ze travim(e) v grupe 95% hraciho casu a ze rozhodne neni problem, ze by cloveku nekdo nepomohl. Spis je problem v tom, ze toho casu je malo na to, abychom si pomohli v ramci permanentni grupy (viz. tahle nestastna vec). O to vetsi problem je najit cas na ostatni. I pres to si ho najdem a pomahame i lidem o 15-20 levlu niz nez jsme my. Vetsinou je to na zaklade predchozi domluvy - lidi z guildy muzou referovat. Ale nikdo nemuze chtit, aby jsem hodili za hlavu napr. nekolikahodinove campeni moba a sli okamzite pomahat nekam jinam.

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 25/04/2005 :  18:43:30  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Ha koukam dalsi roztrzka v RL ... Zote z toho si nic nedelej ... jednou "slapnes" vedle a okamzite ses na cerne listine. (To je zda se v RL bezna praxe) V podstate od te doby si Ehi neskrtnul .... tak ze Zote drz H.. a krok aby si nahodou z niceho nic nemel s kym hrat :)
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 25/04/2005 :  18:59:19  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar
jednou "slapnes" vedle a okamzite ses na cerne listine. (To je zda se v RL bezna praxe) V podstate od te doby si Ehi neskrtnul
Muzes to prosim nejak dolozit?

Pokud vim i pres tve kazdodenni, kazdohodinove, kazdominutove vykrikovani a spamovani guild kanalu o tom, ze koncis ze te to nebavi jsme ti do posledni chvile pomahali a chodili na HQ. Nebo si myslis ze zly Casea vydal prikaz ze nikdo nesmi chodit s ehim jinak ho stihne vyhazov? To doufam nemyslis vazne.

Podle meho nazoru te spis stve, ze jsi nedokazal slozit grupu se kterou by jsi chodil trvale.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 25/04/2005 :  19:34:28  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady
Ano, nekolik lidi delalo HQ v DT. Jak jsi rekl, ja uz ten quest mel hotovy. Byl jsem tam proto, protoze jsem chtel pomoct tem, kteri to jeste nemeli (to je i odpoved na Drewuv post).

Pak mas rozpor mezi tim co delas a tim co pises.
Paklize jdes nekam pomoct s HQ a druhy den napises ze se nehodlas doprosovat o pomoc s HQ. Xkrat jsem ti rikal ze pujdu kempit Agony KDYKOLIV se na to lide sejdou. KAZDY DEN jsem na fereru a checkuju zda je spravny spawn a zda je to kempene. Takze me tahle tvoje naprosto nemistna poznamka dost nadzvedla.
Tolik k pomoci/nepomoci s HQ.

quote:
Takze predpokladam, ze nejvetsi problem je asi v te jedne skupine bixies, co jsme zabili behem nekolika malo vterin.

Jde o princip. Pokud by si kazdy delal co chce tak nikdy nic nedodelame. Viz tezba pri akcich - vecne se na nekoho ceka protoze nevis zda zrovna vnima nebo tezi. Viz odbihani na vedlejsi questy kdyz je maximalni snaha neco group-oriented dodelat.

Ano a to mi vadi. Vadi mi kdyz se sejde grupa 5-6 lidi aby neco efektivne dodelala (zvlast pokud nekdo ma treba jen 1,5h casu) a zvlast pokud je to group akce only. Tezit a zabijet moby na lore se da kdykoliv, dodelat HQ pouze kdyz je cela parta. A pokud si myslis ze to ostatni toleruji, pak vez ze to neznamena ze jim to nevadi. Chtel bych videt co by se stalo na raidu kdybys misto hlidani lidi zacal skakat kolem a tezit nebo hledat otazniky. Ano vcera drafling tower nebyl raid, ale nevidim duvod proc zasady efektivni spoluprace (tj. nezdrzovat a nepridavat starosti) neuplatnovat vsude, ne pouze na raidech.

quote:
Sam take vis moc dobre, ze campit Agony jsme jit nemohli, tak prosim nepostuj nepravdive informace.
Ted nevim co myslis, byl spatnej spawn? Kemp? Pokud vim, v planu byla pak cesta na ferero kvuli Yurimu, podotykam, ne kvuli me...



WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 25/04/2005 :  19:43:02  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Co se tyka me poznamky o vyhazovu, tak se jedna o dobu zhruba tak pul mesice nabo mesic pred tim, nez koncil Marw. A to je fakt ...
Jasne ze nikdo neprohlasil nechodte s Ehim .... to by bylo prilis okate a hlavne detinske.

Co se tyka grupy, tak tu jsem zalozil ... jenze se stalo par veci a minimalne v jedne mela prsty Casea (tu jiste znas :) )

1. Odesel Marw a main grupa potrebopvala tanka a zrovna byl po ruce Lucky ... co na tom, ze zrovna hral v jine grupe. Stacilo par slibu a sup byl kde je.
2. Hrobnik hrani moc neda/nedal .... neda se hovorit o pravidelnem hrani
2. Lekarnik vzdal asi po 14 dnech a ted se co ja vim uz vice jak tyden neukazal .. odhaduji, ze otevrel tu krabici s WoW co mu lezela na stole kjak proklamoval.
3. Tak ze v podstate sem zustal ja a Ohnik ... ehm. Jeste tam byl jeden clovek co rekl ze tedy preci jenom bude hrat toho maina (to je ok a to nikomu nezazlivam)

Suma sumarum se nova grupa rozpadla protoze bud nejsou lidi a nebo jsou tak malo, ze se neda hovorit o prav. hrani. A nebo byli pretazeni v ramci ehm "vyssiho" zajmu ? Nebo jak to nazvat ?

Co se tyka subscription, tak to uz je davno cancelnute ... konci presne tusim zitra.

Attro a tu posledni vetu za si za ni nedas facku :) Jestli myslis do posledni chvile pomahali to, ze se sel ten behaci Q aby uz G dingla 20 (bylo tesne pred tim) a mohli ste si konecne koupit toho levnejsiho kone ... tak mas pravdu skoro ste se pretrhli aby se ten Q udelal jeste tu noc ... akorat bych to skoro nazval ne "do posledni chvile pomahali", ale spis "na posledni chvili pomahali".
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 25/04/2005 :  20:08:10  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Raady
Ano, nekolik lidi delalo HQ v DT. Jak jsi rekl, ja uz ten quest mel hotovy. Byl jsem tam proto, protoze jsem chtel pomoct tem, kteri to jeste nemeli (to je i odpoved na Drewuv post).

Pak mas rozpor mezi tim co delas a tim co pises.
Paklize jdes nekam pomoct s HQ a druhy den napises ze se nehodlas doprosovat o pomoc s HQ. Xkrat jsem ti rikal ze pujdu kempit Agony KDYKOLIV se na to lide sejdou. KAZDY DEN jsem na fereru a checkuju zda je spravny spawn a zda je to kempene. Takze me tahle tvoje naprosto nemistna poznamka dost nadzvedla.
Tolik k pomoci/nepomoci s HQ.

Ano, mozna jsem to prehnal a taky jsem se za to omluvil. Vic pro to udelat nemuzu.

quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Raady
Takze predpokladam, ze nejvetsi problem je asi v te jedne skupine bixies, co jsme zabili behem nekolika malo vterin.

Jde o princip. Pokud by si kazdy delal co chce tak nikdy nic nedodelame. Viz tezba pri akcich - vecne se na nekoho ceka protoze nevis zda zrovna vnima nebo tezi. Viz odbihani na vedlejsi questy kdyz je maximalni snaha neco group-oriented dodelat.

Ano a to mi vadi. Vadi mi kdyz se sejde grupa 5-6 lidi aby neco efektivne dodelala (zvlast pokud nekdo ma treba jen 1,5h casu) a zvlast pokud je to group akce only. Tezit a zabijet moby na lore se da kdykoliv, dodelat HQ pouze kdyz je cela parta. A pokud si myslis ze to ostatni toleruji, pak vez ze to neznamena ze jim to nevadi. Chtel bych videt co by se stalo na raidu kdybys misto hlidani lidi zacal skakat kolem a tezit nebo hledat otazniky. Ano vcera drafling tower nebyl raid, ale nevidim duvod proc zasady efektivni spoluprace (tj. nezdrzovat a nepridavat starosti) neuplatnovat vsude, ne pouze na raidech.


Myslim ze tezbu uz jsme jednou resili. Za sebe muzu rict, ze uz to nedelam. To ze ti vadi, kdyz nekdo (a ruku na srdce - v zadnym pripade nejen ja) sem tam vezme update apod. beru na vedomi. Nebudu to delat behem group akci. Ovsem udelat to potrebuju, tudiz budu muset omezit hru v grupe.

quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Raady
Sam take vis moc dobre, ze campit Agony jsme jit nemohli, tak prosim nepostuj nepravdive informace.
Ted nevim co myslis, byl spatnej spawn? Kemp? Pokud vim, v planu byla pak cesta na ferero kvuli Yurimu, podotykam, ne kvuli me...

Jen pro osvezeni - Lucky musel koncit kvuli rodine, Brtnik sel spat - tudiz jsme byli bez tanka.




Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 26/04/2005 :  06:57:54  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Co se tyka me poznamky o vyhazovu, tak se jedna o dobu zhruba tak pul mesice nabo mesic pred tim, nez koncil Marw. A to je fakt ...
Jasne ze nikdo neprohlasil nechodte s Ehim .... to by bylo prilis okate a hlavne detinske.
Myslis tu dobu, kdy na kazde akci lezl ehi neustale kam nemel, natahoval agro a nenechal si nic vysvetlit. Ano na tu dobu si dobre pamatuji, stalo me to hodne nervu.
A zda se mi logicke, pokud clovek dela porad dokola stejne veci - spatne ze s nim proste do grupy prestanu mit chut chodit.

quote:
1. Odesel Marw a main grupa potrebopvala tanka a zrovna byl po ruce Lucky ... co na tom, ze zrovna hral v jine grupe. Stacilo par slibu a sup byl kde je.Co se tyka grupy, tak tu jsem zalozil ...
Popisujes to jako tezkou ujmu. Pokud vim a rada lidi ti to dosvedci, LL se te na to ptal a omlouval se. Ten postup mi prisel korektni. Jediny slib co dostal byl, ze se na nej i kdyz se Marwyn vrati nevykaslem.

quote:
Attro a tu posledni vetu za si za ni nedas facku :) Jestli myslis do posledni chvile pomahali to, ze se sel ten behaci Q aby uz G dingla 20 (bylo tesne pred tim) a mohli ste si konecne koupit toho levnejsiho kone ... tak mas pravdu skoro ste se pretrhli aby se ten Q udelal jeste tu noc ... akorat bych to skoro nazval ne "do posledni chvile pomahali", ale spis "na posledni chvili pomahali".

Po jistem case lidi ziskali pocit ze jsi se zmenil a ze uz se nechovas na akcich jako noob a ze nebude spatne stejne jako ostatnim navrhnout i tobe pomoc pri delani HQ.
Soude podle toho jak to tu pises, mel bych asi ziskat pocit viny za to, ze jsme nekomu pomahali s plnenim tech Q a to zcela pochopitelne i kvuli tomu aby gilda postupovala a delame to porad.
Nicmene pochopil jsme to tak ze ty tu nechces debatovat o tom zda nekomu pomahame nebo nepomahame. Tobe jsme proste ublizili tim ze jsme te nejakou dobu nechteli do grupy protoze jsi ostatnim kazil hru a kdyz uz jsi se zlepsil a ostatni ti pomohli tak to bylo taky spatne.
Takze promin, vickrat uz se to nestane. Nechci pred tim nez nekomu pomuzu premejslet zda tim nahodou nevyvolam mezinarodni konflikt.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 26/04/2005 :  07:13:24  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady
Ano, mozna jsem to prehnal a taky jsem se za to omluvil. Vic pro to udelat nemuzu.
Odstartovalo to debatu na tema co komu vadi. Minimalne to snad pomuze se tem vecem vyhnout.

quote:
Myslim ze tezbu uz jsme jednou resili. Za sebe muzu rict, ze uz to nedelam. To ze ti vadi, kdyz nekdo (a ruku na srdce - v zadnym pripade nejen ja) sem tam vezme update apod. beru na vedomi. Nebudu to delat behem group akci. Ovsem udelat to potrebuju, tudiz budu muset omezit hru v grupe.
Opakuji znova, LL mel naspech a mel jen 1.5h a misto toho aby se to rychle dodelalo pokud tu jsou vsichni mlatite bixie. Kdybych to 3x nepsal na kanal a nerekl do voice, ze me to sere takovejhle pristup, mlatili by jste tam ty bixie dal. Viz liokiho pozmanka "tady je jich hodne na malceni" (nebo nejak tak).
Takze neso o "jednu skupinku".
Nediv se ze jsem pak nasranej. A ze to potrebujes dodelat? Jiste to potrebuje dodelat kazdy. Tazke se prosim nevstekej jako zuzug - "kdyz me nepomuzete hned, tak jdu pryc". Je to detinske a ty jsi 100x lepsi (alespon si to porad myslim).


quote:
Jen pro osvezeni - Lucky musel koncit kvuli rodine, Brtnik sel spat - tudiz jsme byli bez tanka.
Ano sel spat po dodelani ducha na HQ. Cil se zadaril. LL mel dodelany 1 HQ a v druhem postopil. Takze jsme to stihli za 5minut dvanact. Otazka zni zda by tomu bylo tak i pri vybijeni bixies v DT. Proste mi prislo lepsi snazit se vyuzit grupy a dostupneho casu na pomoc s HQ, ale to uz se opakuji, takze sorry.



WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 26/04/2005 :  08:32:33  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Raady
Ano, mozna jsem to prehnal a taky jsem se za to omluvil. Vic pro to udelat nemuzu.
Odstartovalo to debatu na tema co komu vadi. Minimalne to snad pomuze se tem vecem vyhnout.

quote:
Myslim ze tezbu uz jsme jednou resili. Za sebe muzu rict, ze uz to nedelam. To ze ti vadi, kdyz nekdo (a ruku na srdce - v zadnym pripade nejen ja) sem tam vezme update apod. beru na vedomi. Nebudu to delat behem group akci. Ovsem udelat to potrebuju, tudiz budu muset omezit hru v grupe.
Opakuji znova, LL mel naspech a mel jen 1.5h a misto toho aby se to rychle dodelalo pokud tu jsou vsichni mlatite bixie. Kdybych to 3x nepsal na kanal a nerekl do voice, ze me to sere takovejhle pristup, mlatili by jste tam ty bixie dal. Viz liokiho pozmanka "tady je jich hodne na malceni" (nebo nejak tak).
Takze neso o "jednu skupinku".
Nediv se ze jsem pak nasranej. A ze to potrebujes dodelat? Jiste to potrebuje dodelat kazdy. Tazke se prosim nevstekej jako zuzug - "kdyz me nepomuzete hned, tak jdu pryc". Je to detinske a ty jsi 100x lepsi (alespon si to porad myslim).


quote:
Jen pro osvezeni - Lucky musel koncit kvuli rodine, Brtnik sel spat - tudiz jsme byli bez tanka.
Ano sel spat po dodelani ducha na HQ. Cil se zadaril. LL mel dodelany 1 HQ a v druhem postopil. Takze jsme to stihli za 5minut dvanact. Otazka zni zda by tomu bylo tak i pri vybijeni bixies v DT. Proste mi prislo lepsi snazit se vyuzit grupy a dostupneho casu na pomoc s HQ, ale to uz se opakuji, takze sorry.




No v podstate ve vsem co jsi ted napsal s tebou souhlasim. Tusim ze jsem to byl i ja, kdo ti rikal at zustanes, ze toho nechame a budem hned pokracovat. O to vic me prekvapuje a mrzi, ze jsem povazovany za hlavniho a temer jedineho vinika. A taky to, ze se na mou hlavu sesipala lavina snad vsecho spatnyho, co jsem kdy udelal.

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 26/04/2005 :  08:56:58  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
To: Raady a Atronach,že Vás to ještě vůbec baví.To si nemůžete tyhle věci vyříkat ve hře přes tell a nebo přes voice? Ono to je pak zřejmě ostatním pro smích,že guilda,která se chce udržet,si neumí vyříkat některý věci interně a táhá tyhle "problémy" na veřejný fóra,nehledě na to ,že se špičkují dva hráčí,kteří jsou v RL od začátku a tudíž patří mezi vůdčí hráče gildy.Musím říct,že mě tyhle věci nenechávaj klidným a za poslední dva dny jsem šel raději v 10 chrnět, páč nemám náladu na nějaký dohadování.Tak se pls nad tím oba zamyslete.Toť vše co jsem Vám oboum chtěl říct.

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 26/04/2005 :  08:59:10  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady
O to vic me prekvapuje a mrzi, ze jsem povazovany za hlavniho a temer jedineho vinika. A taky to, ze se na mou hlavu sesipala lavina snad vsecho spatnyho, co jsem kdy udelal.
Jedineho urcite ne. Nekdo to dostal i privatne, nekdo je splachovaci. Jestli si myslis ze ja mam z podobnych tahanic radost, tak se pletes. Ja chci hrat, asi jako vsichni ostatni.
Nicmene trpaslici muzou vzdy a za vsechno uz se s tim smir.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 26/04/2005 :  09:01:40  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

To: Raady a Atronach,že Vás to ještě vůbec baví.To si nemůžete tyhle věci vyříkat ve hře přes tell a nebo přes voice? Ono to je pak zřejmě ostatním pro smích,že guilda,která se chce udržet,si neumí vyříkat některý věci interně a táhá tyhle "problémy" na veřejný fóra,nehledě na to ,že se špičkují dva hráčí,kteří jsou v RL od začátku a tudíž patří mezi vůdčí hráče gildy.Musím říct,že mě tyhle věci nenechávaj klidným a za poslední dva dny jsem šel raději v 10 chrnět, páč nemám náladu na nějaký dohadování.Tak se pls nad tím oba zamyslete.Toť vše co jsem Vám oboum chtěl říct.



No celkem se bavim. A to ani nejde o guildu jako spis grupu

A hlavne se neurazejte, je to fakt zajimave cteni, hlavne ve spojeni s jinymi topiky.


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 26/04/2005 :  09:05:49  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

To: Raady a Atronach,že Vás to ještě vůbec baví.To si nemůžete
Mas samozrejme pravdu, takze se omlouvam a balim to.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 26/04/2005 :  09:06:29  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by ehivar

Co se tyka me poznamky o vyhazovu, tak se jedna o dobu zhruba tak pul mesice nabo mesic pred tim, nez koncil Marw. A to je fakt ...
Jasne ze nikdo neprohlasil nechodte s Ehim .... to by bylo prilis okate a hlavne detinske.
Myslis tu dobu, kdy na kazde akci lezl ehi neustale kam nemel, natahoval agro a nenechal si nic vysvetlit. Ano na tu dobu si dobre pamatuji, stalo me to hodne nervu.
A zda se mi logicke, pokud clovek dela porad dokola stejne veci - spatne ze s nim proste do grupy prestanu mit chut chodit.

Ach jo a navic jeste lze jak tiskne. Myslel jsem si, ze cokoliv sou schopny udelat jen zvirata, kdyz jsou zahnany do kouta. Ale jak je videt neni to pravda....


quote:
1. Odesel Marw a main grupa potrebopvala tanka a zrovna byl po ruce Lucky ... co na tom, ze zrovna hral v jine grupe. Stacilo par slibu a sup byl kde je.Co se tyka grupy, tak tu jsem zalozil ...
Popisujes to jako tezkou ujmu. Pokud vim a rada lidi ti to dosvedci, LL se te na to ptal a omlouval se. Ten postup mi prisel korektni. Jediny slib co dostal byl, ze se na nej i kdyz se Marwyn vrati nevykaslem.

Attro neslibuj co nemuzes splnit ....

quote:
Attro a tu posledni vetu za si za ni nedas facku :) Jestli myslis do posledni chvile pomahali to, ze se sel ten behaci Q aby uz G dingla 20 (bylo tesne pred tim) a mohli ste si konecne koupit toho levnejsiho kone ... tak mas pravdu skoro ste se pretrhli aby se ten Q udelal jeste tu noc ... akorat bych to skoro nazval ne "do posledni chvile pomahali", ale spis "na posledni chvili pomahali".

Po jistem case lidi ziskali pocit ze jsi se zmenil a ze uz se nechovas na akcich jako noob a ze nebude spatne stejne jako ostatnim navrhnout i tobe pomoc pri delani HQ.
Soude podle toho jak to tu pises, mel bych asi ziskat pocit viny za to, ze jsme nekomu pomahali s plnenim tech Q a to zcela pochopitelne i kvuli tomu aby gilda postupovala a delame to porad.
Nicmene pochopil jsme to tak ze ty tu nechces debatovat o tom zda nekomu pomahame nebo nepomahame. Tobe jsme proste ublizili tim ze jsme te nejakou dobu nechteli do grupy protoze jsi ostatnim kazil hru a kdyz uz jsi se zlepsil a ostatni ti pomohli tak to bylo taky spatne.
Takze promin, vickrat uz se to nestane. Nechci pred tim nez nekomu pomuzu premejslet zda tim nahodou nevyvolam mezinarodni konflikt.





No komentovat to tady by bylo na nekolik stranek flamu kdybychom se oba snazili svetu dat na jevo jak je ted ruhej spatnej a naopak.

Attro jedine co me hreje na srdci je to, ze jsem te potkal v Eve a tam jsem si o tobe udelal urcity obrazek po tom co jsi mel ehm "potize" ? fungovat s ostatnimi .. viz. hadky s Eduardem a Jeremym apod. A tvoje povaha se naplno projevila i v EQ2 .. tak ze zadna zmena :)

Edited by - ehivar on 26/04/2005 09:08:15
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 26/04/2005 :  09:17:17  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
No jeste se zeptam MDK taky jsou u vas lide, kteri si neustale mysli, ze jsou stredem vesmiru a kazde dejme tomu ingame skobrtnuti si berou okamzite velice osobne ? A hadate se taky kvuli kazde pic ... ne ? Attro jestli to takhle budes delat dal, tak ti v RL moc lidi nezbyde.
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 26/04/2005 :  09:52:51  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

To: Raady a Atronach,že Vás to ještě vůbec baví.To si nemůžete tyhle věci vyříkat ve hře přes tell a nebo přes voice? Ono to je pak zřejmě ostatním pro smích,že guilda,která se chce udržet,si neumí vyříkat některý věci interně a táhá tyhle "problémy" na veřejný fóra,nehledě na to ,že se špičkují dva hráčí,kteří jsou v RL od začátku a tudíž patří mezi vůdčí hráče gildy.Musím říct,že mě tyhle věci nenechávaj klidným a za poslední dva dny jsem šel raději v 10 chrnět, páč nemám náladu na nějaký dohadování.Tak se pls nad tím oba zamyslete.Toť vše co jsem Vám oboum chtěl říct.

Mas samozrejme pravdu. Ale jak to jednou verejne zacne, uz se s tim bohuzel neda nic moc delat nez to i verejne doresit - coz se i stalo. Ostatni jsme pobavili, uzili si trosku toho adrenalinu a ted zase muzem v klidu hrat.

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 26/04/2005 :  09:53:36  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
Ehi mám na tebe jen jeden dotaz,ale ber ho opravdu jako seriózní,ne jako nasírací dotaz.Ve hře ti to pokud můžu říct zřejmě nevyšlo s Ehim,s tvým monkem a nakonec ani s ideální grupou.Co vídíš jako příčinu,že tomu tak bylo pls? Možná už nehraješ z jiných důvodů,jako jsou různý úpravy,ale já si osobně myslím,že pokud by jsi měl grupu se kterou by jsi hrál,tak hraješ dál.

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 26/04/2005 :  10:02:45  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

No jeste se zeptam MDK taky jsou u vas lide, kteri si neustale mysli, ze jsou stredem vesmiru a kazde dejme tomu ingame skobrtnuti si berou okamzite velice osobne ? A hadate se taky kvuli kazde pic ... ne ? Attro jestli to takhle budes delat dal, tak ti v RL moc lidi nezbyde.

Ja bych to zase tak nedramatizoval. Jsem si jistej ze i v MdK i vsude jinde maji taky sem tam nejakou tu roztrzku. A Atra znam uz dlouho a kdyz se s nim jedna slusne, tak neni problem. A ze obcas dojde k nejake vymene nazoru je snad normalni, ne?

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 26/04/2005 :  10:14:20  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady

Ja bych to zase tak nedramatizoval. Jsem si jistej ze i v MdK i vsude jinde maji taky sem tam nejakou tu roztrzku. A Atra znam uz dlouho a kdyz se s nim jedna slusne, tak neni problem. A ze obcas dojde k nejake vymene nazoru je snad normalni, ne?



No ja nevim, v grupe se obcas i chytnem, ale na webu to asi neresime ...

Na web vidim hadky guild a vyse, i kdyz mozna je to dano velikosti guildy


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 26/04/2005 :  10:22:26  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar
Attro jedine co me hreje na srdci je to, ze jsem te potkal v Eve a tam jsem si o tobe udelal urcity obrazek po tom co jsi mel ehm "potize" ? fungovat s ostatnimi .. viz. hadky s Eduardem a Jeremym apod.

To ze te hreje kdyz se lide hadaji presne ukazuje co ses za povahu.
To ze jsi byl v eve nejakej pricmrdavac co to hral tyden i s nakupem hry a vi naprosty hovno o tom co se tam resilo zas hreje u srdce me - nazor nejakyho skodolilibce co nekde v dalce neco zaslech a ted vyuzil sance si plivnout aniz by alespon naznakem tusil.

Bavit se s tebou, pokud jedinym tvym cilem je lhat pomlouvat a ublizovat je pod mou uroven a naprosta ztrata casu. Toto je posledni zprava kterou ti na neco odpovidam.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 26/04/2005 :  10:24:24  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

No ja nevim, v grupe se obcas i chytnem, ale na webu to asi neresime ...


No tak zacnete, jste na rade

P.S. Stejne to tady bylo nejaky zdechly. Bylo potreba to tu trosku ozivit.

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired

Edited by - Raady on 26/04/2005 10:26:11
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/04/2005 :  10:25:49  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

No jeste se zeptam MDK taky jsou u vas lide, kteri si neustale mysli, ze jsou stredem vesmiru a kazde dejme tomu ingame skobrtnuti si berou okamzite velice osobne ? A hadate se taky kvuli kazde pic ... ne ? Attro jestli to takhle budes delat dal, tak ti v RL moc lidi nezbyde.



rozhodne ne guildovnich rozmeru :) takze maximalne v ramci nejake grupy

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 26/04/2005 :  11:12:46  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
Todle si neodpustim...

SOE ukradla Blizzardu MAIL SYSTEM !!! ROFLMAO

A ted vazne... nereagoval sem uz peknou radku dni, protoze sem necejtil potrebu se vmesovat do debaty ktera je ke hre, kterou momentalne nehraju, ale ted mam pocit ze bych asi mel neco rict :)
1. Ehi, nedelej ze sebe ublizenyho... nejses svatousek a to zes udelal botu je fakt a za to si nejakou dobu taky platil. Potom to uz bylo spis z duvodu ze na tebe lidi meli vesmes spatnej nazor a nedokazali to prekousnout (vcetne me i kdyz vim ze nejses spatnej clovek), nebo proto, ze grupa byla plna...
2. Attro nema cenu ve forech aplikovat pravidlo ze nejlepsi obrana je utok. Akorat to vse zkomplikuje a vysledej je nekolik nasranejch a nekolik pobavenejsh lidi :P
3. Pravda, guildogrupoidni zalezitosti by se mohly resit jinde, uz z duvodu ze se 'elitni' grupa RL snazi vystupovat jako suvereni skupina, ale timto dost podryva svoji autoritu a myslim ze to byla chyba...
4. naprostej offtopic (teda zda se ze to je naprostej offtopic, ale zkuste se nad tim zamyslet) ve WoW je jedna zvlastnost, ktera likviduje 80% lidskyho nasrani, akorat nejde applikovat v tomto pripade :P Jedna se o to ze souperici strany, ktery se vzajeme masej v PvP spolu nemuzou mluvit... proste si nerozumej... vite kolik fucku, asshollu, stupidu, lameru, dicku, etc. zmizelo v nenavratnu a jak todle dokaze KLADNE pusobit na vzniklou situaci ? :) clovek kerej je ale TOTALNE nasranej si uvedomi ze NEMUZE VUBEC NIC !!! nema v ruce zadnou zbran kterou by mohl ohrozit toho hajzla co je 3x vetsi level nez on a nemuze mu ublizit proste nicim... NEMA K DISPOZICI SLOVA takze akorat zarve na guild kanal nekolik sprostot a za 10 sec se uklidni, zapise si jmeno na KOS list s prisahou ze az vyroste tak ho zavrazdi... Tak me tak napadlo, jak by vypadalo forum, kde by mel clovek na vyjadreni k danemu problemu pouze 10-15 slov, myslite ze by clovek volil vhdneji co vlastne chce rict aby to ostatni vedeli a nebo naopak by se uchylil jen k 10ti sprostejm slovum aby co nejvic nadzvedl sveho protivnika :)... ... ...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 26/04/2005 :  11:57:33  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
No a opet tu mame prekroucenu smyslu vety :)) Atro Atro takhle se daleko nedostanes.

Ja jsem psal, ze me hreje u srdce povedomost o tom, ze tohle neni prvni mmorpg ve ktere mas nejake problemy s jinymi cleny hry/guildy. A jestli si si vsimnul tak v Eve jsem do tohoto sporu nebyl zatazeny. Jen jsem sledoval, co se deje. Pokud jde o tvoje hadky s Edou a spol., tak jsem byl sice obcas udivenej co z tebe leze za argumenty, ale nijak jsem se nezapojoval, protoze se me to netykalo.

A Eve sem hral odhadem pul roku ... tak ze jsme zpet u lzi ? Mrskat do eteru podobne vety (tyden i s nakupem hry) bez rozmyslu muze snad jedine clovek, ktery uz nevi kudy kam.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 26/04/2005 :  12:26:31  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

Ehi mám na tebe jen jeden dotaz,ale ber ho opravdu jako seriózní,ne jako nasírací dotaz.Ve hře ti to pokud můžu říct zřejmě nevyšlo s Ehim,s tvým monkem a nakonec ani s ideální grupou.Co vídíš jako příčinu,že tomu tak bylo pls? Možná už nehraješ z jiných důvodů,jako jsou různý úpravy,ale já si osobně myslím,že pokud by jsi měl grupu se kterou by jsi hrál,tak hraješ dál.



Drewe.

S Ehim je to jeasne .. jedna bota .. konec ... posleze plna grupa/nadbytek healeru
Monka jsem hral, protoze jsem si ho chtel vyzkouset. V podstate odpocinek od healera ... tak ze zadne velke plany.
A co se tyka Illusionisty tak ten mel byt soucastu nove pravidelne se schazejici grupy a meli se plnit vsechny Q co jsou k dispozici ve hre. Tady jak jsem psal se nepovedli 2 veci a to "pravidelne" a "schazejici se" - grupy.

A ano pokud by byla grupa tak hraju dale. Jenze neni. Skoncil sem v podstate na tom kdyz jsem odsoloval vse co bylo pro muj level odsolovatelne - tzn. veci v A a v Q. Bohuzel do TS na ruzne questy uz to zacalo chtit grupu a to uz nebyla.

Edited by - ehivar on 26/04/2005 12:31:10
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 26/04/2005 :  12:50:39  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Lidi piste to kratsi... nebo to tolik nwquotujte... je to pak silene dlouhy a moc me to nabavi cist, i kdyz cizi hadky me obecne velice bavi

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Imrik
Starting Member

98 Posts

Posted - 26/04/2005 :  20:08:20  Show Profile Send Imrik a Private Message  Reply with Quote
Lidi nic proti,ale proc se porad hadate svym stylem o prdu. Jenom proste proto aby ste tady zaplnili radky a stranky nebo jako co? Tady nekdo neco napise a dalsi to hnedka kritizujou. Ja myslel ze spolu chcete hrat a ne ze se porad budete hadat kvuli volovinam. Proste nekdo ma nazor tak ho akceptuju a ne ze mu za to budu nadavat. Vzdyt to jsou 4 stranky jenom toho jak se napadate....
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 26/04/2005 :  20:18:07  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
No jo take pravda. Vsechno kvuli picovinam, jenze nekdo bohuzel nedokaze vystat ani picoviny a proto vznikaji takovehle flamy o picovinach :)

Tak ze uz toho nechame jo ? Zdrzujeme ostatni od hrani tim ze musi lustit tyhle litanie :)
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 28/04/2005 :  20:02:59  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Jak tak koukám, SOE už má všechny běžící hry dodělané a (hlavně) bez chyb ... a tak se kouká po dalším krajíci

převzato z BonusWebu:

Sony chystá nové MMOFPS
publikováno: 28.4. 2005, 18:15 | zdroj: bluesnews

Podle jistých náznaků a příležitostných zmínek od lidí ze Sony se dá vydedukovat, že se chystá něco nového. Sony Online Entertainment hodlá vydat novou online hru, žánrově spadající do akcí. Přestože, před lety vydaný, PlanetSide nedosáhl až takových úspěchů, autoři plánují s tímto kouskem napodobit úspěchy dnešních MMORPG her (např. EverQuest). V současné době má společnost dost zkušeností s MMO hrami, které chtějí stoprocentně zužitkovat a veškeré dostupné technologie posunout ještě o stupínek výše. Celý tento projekt je však v tak raném stádiu, nebo tak tajný, že se neví ani to, jak se bude jmenovat. Existují zmínky dokonce o tom, že majitelé PSP by se mohli do hry také zapojit, ale to jsou jen čiré spekulace. Jediná konkrétní informace říká, že představení proběhne na veletrhu E3, ale až v roce 2006.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 28/04/2005 :  20:32:44  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

Jak tak koukám, SOE už má všechny běžící hry dodělané a (hlavně) bez chyb ... a tak se kouká po dalším krajíci



Ano, viz. moje vcerejsi "Drby" :

http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=15256
Go to Top of Page

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 29/04/2005 :  19:18:57  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

Jak tak koukám, SOE už má všechny běžící hry dodělané a (hlavně) bez chyb ... a tak se kouká po dalším krajíci



Predpokladam, ze SOE ma na kazdy projekt vyclenenou urcitou divizi sveho tymu, takze doufam, ze nas ,hrace EQ2, by se to nemelo dotknout.

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 05/05/2005 :  06:52:14  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Z dnesniho update:

*** New Quest Adventure Areas ***

Nektulos Forest - The Lair of the Necromancer
- An ancient power from before the Age of Cataclysms has been awakened in Nektulos Forest, and it's up to you to stop it!
- Sharhan, found near Behemoth Pond in Nektulos Forest, will give worthy adventurers a quest to explore a new instanced adventure area called the Lair of the Necromancer.
- This instance is best suited for soloers and small groups between levels 25 and 35.
- Once the quest is complete, adventurers can go back and battle within the lair whenever they like!

The Thundering Steppes - A Gnoll Cave
- Players who have completed the first series of quests on the new content path in Thundering Steppes can receive a quest from Tish Tickers that leads to a new instanced adventure area called A Gnoll Cave.
- Tish had some magical artifacts stolen by gnolls, and she needs you to retrieve them.
- This instance is best suited for soloers and small groups between levels 25 and 30.
- Once the quest is complete, players can return and fight the gnolls again whenever they like!


*** New Epic Adventure Area ***

- The Commune of K'Dal is a new instanced epic adventure area in Lavastorm for a full raid force of high-level characters.
- Adventurers will come upon a mining camp of dwarves under the control of a powerful Nightblood named K'Dal the Deceiver. Your conversation with the dwarves will determine how the fight with K'Dal progresses.
- This Nightblood has some powerful new abilities, and players will need to develop new strategies to defeat this fearsome foe. Those who do so will be rewarded with fabled treasures!


*** Adventure on the Seas ***

- Those seeking to make the journey to the Enchanted Lands, the Orcish Wastes, or the Feerrott now have another travel option available at a lower price.
- Gnomish entrepreneurs in Qeynos and Freeport are offering lower-priced boat travel to the destinations listed above, but adventurers will have to pitch in and keep their ship free of invaders.
- Speak to Gizrin Mimbles in East Freeport and Tocks Mimbles in Qeynos Harbor to learn the details of their new travel venture. Keep in mind that gnomes have been known to be unreliable navigators at times, so pay attention to what they say about the risks involved in booking passage aboard their ships.
- There are solo and group versions of these boat adventures, with multiple variations of each trip. Sometimes you may find your victory to be quite rewarding.
- Travelers booking passage must already have access to their destination.
- These tickets follow the same rules as the standard voyage tickets: they must be used before the purchaser zones or camps.
- Known issue: Group tickets are not currently transporting group members into the same boat zone. Please purchase individual tickets at this time. We will be fixing the group ticket issue in the next update.


hmhm


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Kwah
New Member

423 Posts

Posted - 05/05/2005 :  07:18:38  Show Profile  Send Kwah an ICQ Message Send Kwah a Private Message  Reply with Quote
zajimavejsi je spis tohle:
- The melee resistances of epic bosses are now better balanced. An opponent that is immune to one damage type (such as slashing) should no longer have high resistance to another damage type (such as piercing).
teda aspon pro nase scouty

a tohle pro me osobne:
- You can now examine the recipe products for levels you have previously created in the recipe window.
vypada to ze az se me zas nekdo bude ptat na staty zbrani nebudu je muset vyrabet abych je zjistil, kdyz je zrovna nemam skladem

Edited by - Kwah on 05/05/2005 07:22:20
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 05/05/2005 :  07:22:18  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
Sony Online Entertainment Inc. (SOE), a worldwide leader in massively multiplayer online (MMO) gaming, today announced EverQuest®II Desert of Flames™ and EverQuest®II The Splitpaw Saga™, the first expansion pack and second adventure pack, respectively, for the critically acclaimed MMO EverQuest II. Scheduled for launch September 12th 2005, Desert of Flames has a suggested retail price of $29.99 and will be showcased at the upcoming Electronic Entertainment Expo (E3) in Los Angeles. The Splitpaw Saga will be available only via digital download for just $7.99 and is scheduled for release June 28th 2005.

"Through our regular live updates for EverQuest II we've not only added a couple thousand quests and dozens of new adventure instances, we've changed the way people play our game with new features," said Scott Hartsman, senior producer, Sony Online Entertainment. "Expansions and adventure packs, however, let us do even more. In Desert of Flames we've created a home for some great new player versus player gameplay, with some unique twists. The Splitpaw Saga does more than tell an interesting story; it also includes the addition of dungeon instances that scale to your group’s level. Both of these additions to EverQuest II let us do things we’ve never done before and we’re excited about our plans for the next six months."

In Desert of Flames, players will experience exciting gameplay-changing features and can explore never-before-seen areas filled with new quests, monsters, and loot. Desert of Flames is centered around the newly discovered, vibrantly colorful city of Maj’dul. Set in an Arabian Nights theme, players can choose to battle in special new arenas either against other players or against creatures in a new style of player versus player combat. Other exciting features include a dozen new zones and epic encounters, over 40 new creatures, a level range increase to 60 for all players and new voice-over emotes for player characters.

The Splitpaw Saga is the second adventure pack for EverQuest II, following the success of EverQuest®II The Bloodline Chronicles, released by SOE in March 2005. Adventure packs offer players downloadable story-rich content whereas expansion packs add gameplay changing features and large amounts of land. The Splitpaw Saga leads players through a series of event-based zones by using moveable planks, crates, and barrels. These zones add both replay value and cater to players of all levels since the content dynamically scales to the level of the group.

No uvidíme jak to bude vypadat,ta cena za ten expansion pack je teda docela big,snad to bude stát za to.

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen

Edited by - Drew on 05/05/2005 07:22:43
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 05/05/2005 :  07:34:51  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew
it also includes the addition of dungeon instances that scale to your group’s level.

These zones add both replay value and cater to players of all levels since the content dynamically scales to the level of the group.


No tohodle se celkem desim. Co je 'scaled' pro jednu grupu neni to stejne pro druhou.

No uvidime, treba to bude hratelny.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 05/05/2005 :  08:54:07  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

No tohodle se celkem desim. Co je 'scaled' pro jednu grupu neni to stejne pro druhou.

No uvidime, treba to bude hratelny.


No podle me to je to, co bylo v EQ1 tzv LDoN - cili insta dungy, kde pro vstup beres v podstate ukol, pricemz hra ohodnoti silu grupy a dle sily pak nageneruje silu mobu a lootu. Po vygenerovani mise neslo prijimat nove cleny do grupy. V EQ1 byl na tyto ukoly zaroven navazan bodovy system, a za body sly kupovat opravdu dobre veci.

Me osobne se system LDoNu celkem libil.


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 05/05/2005 :  08:56:18  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Jen k te cene, zase to neni tak hrozne, je to proste nejakych 750,- Kc v podstate za novou hru 1x az 2x rocne, to neni tak mnoho imho.

Vemte rodinu do multiplexu na jedno predstaveni a uvidite, na kolik vas to vyjde vcetne popcornu a koly


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 05/05/2005 :  09:06:52  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris
No podle me to je to, co bylo v EQ1 tzv LDoN - cili insta dungy, kde
Jasne, jen aby to nebylo tak, ze vlezes do dungu vygeneruje se graupa. Kdyz ji porazis vygeneruje se dalsi tezsi..kdyz ji porazis vygenereuje se jeste tezsi atd...

To by asi tak optimalni nebylo.

Nemam z oflajnovek moc rad generovane dungy (prvni arena, nethack atp.) - kdo zna pochopi. A tak me to trosku zarazilo.
Rozhodne to neodsuzuji, uvidime jak to bude vypadat v praxi.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 05/05/2005 :  09:33:10  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
SOE v EQ1 mela "generovane" dungy tak, ze grafika byla staticka (pripravenych cca 40 dungu) a do techto grafik se generovali mobove a namedi s lootem dle sily grupy


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Helma
Starting Member

20 Posts

Posted - 05/05/2005 :  11:23:48  Show Profile Send Helma a Private Message  Reply with Quote
Krome toho byly i ruzne ukoly napriklad zabijet urcity typ potvor(to bylo myslim casove omezene), escort mise, nasbirat nejaky pocet predmetu apod (uz si to moc nepamatuju). Bula to docela zabava hlavne diky moznosti nakupovani predmetu a vylepsovani stavajicich predmetu. Kazdy predmet mel v sobe sloty do kterych se dali davat kameny ktere tu vec nejakym zpusobem vylepsovali, pokud jste nasli neco lepsiho daly se ty kameny vymenit. Tenhle datadisk mel docela neco do sebe.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 05/05/2005 :  15:46:38  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
snad pridaji nejaky novy obleceni, poslouchat vymluvy, ze jeden novej oblecek znamena 32 variant me nebavi. teda nebavi me cekat, chapu, ze je to narocny, ale to snad mohli vedet predem :-/ nebo udelat alespon jeden racial set pro kazdou rasu ruznej + par novych textur na roby.

ale to nic, stejne nemam cas hrat

kazdopadne se tesim na hlasovy emote v datadisku, i kdyz podle me mely byt davno v puvodni hre, ale treba jich bude hodne a bude mozne vybrat si z hodne ruznych hlasu.

Edited by - Kurik on 05/05/2005 15:57:51
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 18/05/2005 :  14:11:36  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
url musim se pochlubit, proste neodolam :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/05/2005 :  14:14:21  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

url musim se pochlubit, proste neodolam :)



gratz ale mas co delat ja byl i sestej celosvetove :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 18/05/2005 :  14:38:04  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

url musim se pochlubit, proste neodolam :)



LOOOOOOL no tyhle ranky jsou vazne komedie ;DDDD kdyz se podivas na 10 misto tak tam uvidis jednoho meho alta.... akorat ze uz asi 3 mesice nehraju a tohodle alta jsem jel mozna tak 2 tejdny ;D

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 18/05/2005 :  15:00:05  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
Ja vim, ze to o nicem nevypovida, viz to prvni misto, low level s vic zabitejma potvorama, nez mam ja... ale i tka je to mily, ze alespon v necem sem navrcholu :) Navic me osobne tesi, ze sem to nenahnal na sedejch potvorach, ale pri normalnim leveleni, ja proste nemam rad, kdyz mi postava hodne umira, tkaze tohle je pro me zajimavej ukazatel, no... a inkvizitoru je na runneye predemnou jen 376, coz vzhledem k tomu, kdy jsem Groggy zacal hrat a kolik mam nahrano (4 Days, 1 Hours, 9 Minutes), neni vubec zly.
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 18/05/2005 :  18:42:22  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

ja proste nemam rad, kdyz mi postava hodne umira


Jo takovyho dalsiho znam taky - Kromus

Bohuzel ti lide pak nemuzou chodit na raidy, o kterych se nic nevi...


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 19/05/2005 :  09:09:20  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Dal jsem na stranky fotky z datadisku z E3.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 19/05/2005 09:12:54
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/05/2005 :  11:23:26  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

quote:
Originally posted by Kurik

ja proste nemam rad, kdyz mi postava hodne umira


Jo takovyho dalsiho znam taky - Kromus

Bohuzel ti lide pak nemuzou chodit na raidy, o kterych se nic nevi...


vidis, a prestoze mi na tehle statistice zalezi, sel sem na ten raid do cauldron hollowe a to sem mel lvl 24... sice byhc to skoro oplakal, kdybyhc tam lehnul, ale nechtel sem bejt svine :)
Go to Top of Page

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 19/05/2005 :  13:04:04  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Dal jsem na stranky fotky z datadisku z E3.





NICE :)

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)

Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000