Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 20/04/2005 :  17:15:55  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eskel
Bojim se, ze jestli z toho bude SOE neco mit, tak to stejne bude vsude, prece jen jim nejde o hrace, ale o prachy a stim se musime smirit :(



Nj. Ja to vidim tak, ze v nasledujicih tydnech a mesicich dojde k silnym bojum mezi hraci (kterym se system nelibi) a SOE (sice se ted jedna jen o EQ2, ale verim, ze ma sony v planu rozsireni exchange systemu i na dalsi mmorpg).

Je tu nejaky precedenc z minulosti, kdy by SOE nejaky podobny projekt stahnula kvuli negativnimu ohlasu u hracu? Obavam se, ze ne (?).




Edited by - VT on 20/04/2005 17:17:52
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 21/04/2005 :  03:26:07  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Tvrdit, ze neco takoveho neovlivni hru pro hrace, kteri chteji platit jen za kvalitni zabavu, je vskutku hodne naivni. Dobrym prikladem budiz lineage2, kde se sice neprovadely nakupy/prodeje hernich penez/predmetu oficielne, ale provadely se v takove mire, ze to zcela drasticky devalvovalo efekt veskereho snazeni normalnich hracu.

Takze vam z celeho srdce preju, aby hraci svuj boj proti SOE v tomhle bode vyhrali. EQII je preci jen prilis dobra hra na to, aby mi bylo jedno, ze to SOE podela.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 21/04/2005 :  08:30:16  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Tvrdit, ze neco takoveho neovlivni hru pro hrace, kteri chteji platit jen za kvalitni zabavu, je vskutku hodne naivni. Dobrym prikladem budiz lineage2, kde se sice neprovadely nakupy/prodeje hernich penez/predmetu oficielne, ale provadely se v takove mire, ze to zcela drasticky devalvovalo efekt veskereho snazeni normalnich hracu.

Takze vam z celeho srdce preju, aby hraci svuj boj proti SOE v tomhle bode vyhrali. EQII je preci jen prilis dobra hra na to, aby mi bylo jedno, ze to SOE podela.



Lide jsou Rahmane slepy a vse co SOE udela je pro ne vetsinou svate (viz. posty od Jarise a Perthy, kterym novy dolar trh asi nevadi). Je to velika skoda a obavam se, ze prave diky temto lidem (kterym to bud nevadi, nebo jsou zcela lhostejni ci dokonce nekriticky pojidaji vse co SOE pro ne uvari) to SOE vyjde.

Uvidime jak to dopadne, ja se o problem zajimam, protoze by mohl mit v budoucnu dopad i na Everquest 1, ktery prave hraji.

Edited by - VT on 21/04/2005 08:34:51
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/04/2005 :  08:50:25  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Rahman

Tvrdit, ze neco takoveho neovlivni hru pro hrace, kteri chteji platit jen za kvalitni zabavu, je vskutku hodne naivni. Dobrym prikladem budiz lineage2, kde se sice neprovadely nakupy/prodeje hernich penez/predmetu oficielne, ale provadely se v takove mire, ze to zcela drasticky devalvovalo efekt veskereho snazeni normalnich hracu.

Takze vam z celeho srdce preju, aby hraci svuj boj proti SOE v tomhle bode vyhrali. EQII je preci jen prilis dobra hra na to, aby mi bylo jedno, ze to SOE podela.



Lide jsou Rahmane slepy a vse co SOE udela je pro ne vetsinou svate (viz. posty od Jarise a Perthy, kterym novy dolar trh asi nevadi). Je to velika skoda a obavam se, ze prave diky temto lidem (kterym to bud nevadi, nebo jsou zcela lhostejni ci dokonce nekriticky pojidaji vse co SOE pro ne uvari) to SOE vyjde.

Uvidime jak to dopadne, ja se o problem zajimam, protoze by mohl mit v budoucnu dopad i na Everquest 1, ktery prave hraji.



ja jsem nenapsal ze me to nevadi, jen ze to dava svym zvrhlym zpusobem smysl - pro me je tahle vec duvodem proc nemam v umyslu v nejblizsi dobe eq2 vubec spustit az budu chtit hru kde si vse muzu koupit pujdu hrat naky magicy a nakoupim si nejlepsi sety

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 21/04/2005 :  09:32:43  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Tak jo, já se přiznám. Je mi to úplně jedno.
Nic za $ prodávat nehodlám a natož kupovat. Pokud to zásadním způsobem ovlivní hru, tak na eq2players.com kliknu na my account, najdu si cancel a vyplním co se mi nelíbí. Nevidím, v tom vůbec problém.
Go to Top of Page

DarioGVN
Starting Member

14 Posts

Posted - 21/04/2005 :  19:08:53  Show Profile  Send DarioGVN an ICQ Message Send DarioGVN a Private Message  Reply with Quote
Zdravim.Vyprsel mi mesic zdarma a odmitlo mi to kreditku (Visa partner).Hned jsem obednal kod, ktery mi prijde , tusim az nekdy pristi tyden.Pokud by se tady nasel nejaky dobrodinec co ma vice kodu a mohl by mi jeden prodat (popripade vymenit za ten ktery mi prijde) at se mi ozve bud na email: DarioGVN@centrum.cz , nebo na ICQ 274583191.
Je to nalehave.
Dekuji
Go to Top of Page

calimar
Moderator

303 Posts

Posted - 21/04/2005 :  20:46:27  Show Profile  Send calimar an ICQ Message Send calimar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarioGVN

Zdravim.Vyprsel mi mesic zdarma a odmitlo mi to kreditku (Visa partner).Hned jsem obednal kod, ktery mi prijde , tusim az nekdy pristi tyden.Pokud by se tady nasel nejaky dobrodinec co ma vice kodu a mohl by mi jeden prodat (popripade vymenit za ten ktery mi prijde) at se mi ozve bud na email: DarioGVN@centrum.cz , nebo na ICQ 274583191.
Je to nalehave.
Dekuji



spis si to blbe vyplnil pac mam uplne stejnou kreditku a nemam problem

VG : Nathyra high elf cleric MDK
Go to Top of Page

DarioGVN
Starting Member

14 Posts

Posted - 21/04/2005 :  20:50:40  Show Profile  Send DarioGVN an ICQ Message Send DarioGVN a Private Message  Reply with Quote
do jmena kreditky jsem napsal: Partner
do cisla kreditky jsem napsal 14ti mistne cislo vytistene vystouplym pismem.
Presto mi to pise credit card denied
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 21/04/2005 :  23:37:12  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarioGVN

do jmena kreditky jsem napsal: Partner
do cisla kreditky jsem napsal 14ti mistne cislo vytistene vystouplym pismem.
Presto mi to pise credit card denied

to neni jmeno kreditky ale jmeno drzitle, musis tam tedy naspat svoje jmeno tak, jak je vyrazene na karte (pravdepodobne bez diakritiky)
Go to Top of Page

DarioGVN
Starting Member

14 Posts

Posted - 22/04/2005 :  07:56:23  Show Profile  Send DarioGVN an ICQ Message Send DarioGVN a Private Message  Reply with Quote
Omlouvam se.S placenim po netu kreditkou nemam zadne zkusenosti.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 22/04/2005 :  09:19:44  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarioGVN

Omlouvam se.S placenim po netu kreditkou nemam zadne zkusenosti.

se neomlouvej, spis to zkus znova, jestli ti to pujde
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 23/04/2005 :  21:37:33  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
No, tak jsem se dozvěděl, že končí s EQ2 mí čtyři další přátelé.
Nečekal jsem to, ale popravdě se vlastně nedivím. Hra se vyvinula do zmaru a zmatku a davno nemá nic společného s typem hry co jsem chtěl tak moc hrát. Svoje nerozjete EQ2 tedy házím do šuplete a počkám jestli se situace v EQ2 nezlepší a v SOE se nestane zázrak.
Zatím nevidím nejmenší důvod proč s touto hrou začínat. Škoda, opravdu hodně jsem se těšil.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 24/04/2005 :  00:12:55  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

No, tak jsem se dozvěděl, že končí s EQ2 mí čtyři další přátelé.
Nečekal jsem to, ale popravdě se vlastně nedivím. Hra se vyvinula do zmaru a zmatku a davno nemá nic společného s typem hry co jsem chtěl tak moc hrát. Svoje nerozjete EQ2 tedy házím do šuplete a počkám jestli se situace v EQ2 nezlepší a v SOE se nestane zázrak.
Zatím nevidím nejmenší důvod proč s touto hrou začínat. Škoda, opravdu hodně jsem se těšil.



Ha ze by dalsi procitli ? SoE udelala z MMORPG zanru tak nechutne komercni sracku az hruza .. a blbe je na tom to, ze ji k tomu donutila konkurence. A takhle to odhadem pujde s kazdou dalsi vyvinutou mmorpg. Proste SoE aby udrzela co nejvice hracu, tak udela cokoliv si budou prat ... i kdyby v FP meli kazde utery padat z nebe trakare :) Ale co naplat, takhle to proste je a SoE bohuzel nema moc na vyber. Lidi si zvykli kricet diky vyberu her na trhu "kdyz to neudelate takhle, tak jdu hrat WoW .. nebo tak jdu hrat DAOC apod"
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 24/04/2005 :  00:18:44  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

SoE udelala z MMORPG zanru tak nechutne komercni sracku az hruza .. a blbe je na tom to, ze ji k tomu donutila konkurence.

jestli to neni tim, ze cilem obchodnich firem je vydelavat penize
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/04/2005 :  02:30:42  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar
Ha ze by dalsi procitli ?



EQ2 byla/je koncipovana jako nenarocna h&s mmorpg pro svatecni hrace. Byla vytvorena jako pravy opak EQ1 - logicky - populace hracu mladla a tato generace uz nebyla schopna docenit komplexnost a hloubku old school mmorpgs.

Je to problem vsech nejnovejsich mmo. Jsou prilis jednoduche. A proto se hraci vraci zpet do svych starych her ci skacou z jedne nove na druhou.
Neni na tom nic divneho. Podobne hracske migrace jsou castou zalezitosti uz od hodinoveho zpoplatneni AOL NWN nekdy kolem roku 1991-2 (a urcite byly i pred timto datem, ale nedari se mi dolovat data az tak zpet do minulosti) nebo napr. NexusTK -> UO a nemusi mit dokonce nic spolecneho s kvalitou samotne hry.

Edited by - VT on 24/04/2005 02:37:26
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 24/04/2005 :  08:47:54  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by ehivar

SoE udelala z MMORPG zanru tak nechutne komercni sracku az hruza .. a blbe je na tom to, ze ji k tomu donutila konkurence.

jestli to neni tim, ze cilem obchodnich firem je vydelavat penize



Jojo Kuriku to je samozdrejme pravda, jenze potom se bohuzel ze hry stava koncepcne a obsahove uplne neco jineho ... zplacanina :(
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 24/04/2005 :  08:52:07  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by ehivar
Ha ze by dalsi procitli ?



EQ2 byla/je koncipovana jako nenarocna h&s mmorpg pro svatecni hrace. Byla vytvorena jako pravy opak EQ1 - logicky - populace hracu mladla a tato generace uz nebyla schopna docenit komplexnost a hloubku old school mmorpgs.

Je to problem vsech nejnovejsich mmo. Jsou prilis jednoduche. A proto se hraci vraci zpet do svych starych her ci skacou z jedne nove na druhou.
Neni na tom nic divneho. Podobne hracske migrace jsou castou zalezitosti uz od hodinoveho zpoplatneni AOL NWN nekdy kolem roku 1991-2 (a urcite byly i pred timto datem, ale nedari se mi dolovat data az tak zpet do minulosti) nebo napr. NexusTK -> UO a nemusi mit dokonce nic spolecneho s kvalitou samotne hry.




Jstli to takhle pujde dal, ze v mem zivote odejde dalsi vec, ktera me bavila a venoval sem ji cas .. a to je hrani mmorpg. EQ2je momentalne koncipovana na udrzeni noveho hrace tak odhadem 6 mesicu. V pripade, ze ma stesti a ma pravidelne se schazejici grupu, tak se to protahne tak na rok ?
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/04/2005 :  09:31:14  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
http://stationexchange.station.sony.com/



Mythic Entertainment's CEO Mark Jacobs oznacuje SOE exchange system jako:
"one of the worst decisions in the history of the MMORPG industry."

SOE odpovida:
"In satisfying the broad player demand for a service such as Station Exchange, SOE is again innovating, and any innovation is bound to have its critics."

Vice na http://biz.gamedaily.com/features.asp?article_id=9464§ion=feature&email=
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 24/04/2005 :  09:53:31  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
Mno jeste by si mohli zavest poplatky za zprostredkovani obchodu a verim tomu, ze se toho brzo chytnou vsichni vyvojari mmorpg...
Musim rict, ze placeni za vlastni zabavu (mesicni poplatky za hru) jsem jeste prekous... ale jestli se podari SoE vnutit tenhle postoj ostatnim vyvojarum tak tohle bych uz nerozchodil...

no mmo
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 24/04/2005 :  11:14:01  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
pokud udrzi station exchange na vybranyhc serverech,t ak s tim nemam problem, nedotkne se me to/nemelo by. vyvinout hru jako je project entropia taky nemusi byt uplne spatnej napad, mindarku to evidentne funguje - dulezity je, ze ten herni system je na to pripravenej. ono to pak umozni treba top, ze hrac bude platit v podstate jen toilk, kolik bude chtit, sam si tak bude moct nastavit i uroven narocnosti hry... nerikam, ze byhc neoc takovyho sel hrat, ale jako herni system je to zajimavy.

ehivar: hra na pul roku, rok... to podle me neni az tak malo, zvlast, kdyz prijdou addony a adventure packy, ty tu trvanlivost muzou prodlouzit. ja sem schvalne zkusil znova hrat nejktery starsi hry a proste to neslo, EQ2 je lepsi v zabavosti v boji i pri solu, ma nechutne dobrou grafiku... proste nevim o hre, ktrera by mu mohla v tuhle chvili konkurovat, krome wow samozrejme, ale ten mi nesedi grafickym stylem. snad se dneska taky dostanu po tydnu do hry :)
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 25/04/2005 :  09:29:54  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
No k kvalitam her a odnoceni.

Imho vse je zalozeno na tom, co s hrou delaji hraci.

Chodis zasadne na zelene a sede cony? Pak pls nenadavej na to, ze je hra prilis lehka

Chodis jen na orange a red cony? Pak pls nenadavej, ze stale umiras

Toto jsou nejcastejsi vytky vuci hre, lide si vsak neuvedomuji, ze si to zavinili sami - a urcite nikdo nechce bretulni levlove omezeni do zon a na mobi.

Dalsi vytkou (nyni) byva nepripravenost na high end hru. Na druhou stranu je pravda, ze "nadavaji" hraci, kteri jsou hodne rychli v levlovani. A opet, problem high end hry v MdK nyni spociva spise v malem poctu lidi schopnych raidovat - posledni raid v 19 lidech byl ukoncen pote, co jsme v AP zone nebyli schopni prejit pres group 4x ^^^ troj pul 52 level mobu - lide nemaji potrebny resist equip a chybely klasy schopne bufovat poison/disease resist - warlock a dirge.

Osobne si myslim, ze EQ2 je opravdu solidni hra, nebot udrzela i hodne hrajici hrace 6 mesicu (coz podle me na solidni MMORPG tak nejak staci) a tito hraci mozna nyni zkousi i neco jineho, ale s tim, ze cekaji na >
a) rozsireni highend contentu - pravdepodobne dalsi AP do mesice ci dvou
b) dolevlovani vice hracu na level 45+ kvuli raidum

Upozornuji, ze ve hre je stale co delat a pokud clovek cilene nevyhledava veskere info, jsou i situace, ktere ho velmi prekvapi a pobavi (Lavastorm HQs nebo Speak like Dragon quest)

Proc konci cast lidi definitivne nevim, imho je vsak to, ze cast hracu odchazi zcel normalni vec.


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 25/04/2005 :  09:45:24  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Jinak moc se mi libi, jak VT bez znalosti hodnoti hru jako nenarocnou pro svatecni hrace.

Pravda je takova, ze svatecni hrac v pozdejsich fazich hry (dovolim si rict od levlu 30) je dost znevyhodnen a tezko muze dodelat nektere zasadni a nejlepsi veci - heritage questy nebo specialni scriptovane insta dung typu Nectropos Castle nebo Deathfist Citadel.

O jednoduchosti je tez mluvit zabavne, nebot po poslednich zkusenostech z raidu vidim jediny (a pro me hlavni) rozdil mezi EQ1 a EQ2 hlavne v tom, ze raid je omezen na 24 hracu a vice nelze do boje ani zapojit - to zmeho pohledu ale nema vliv na obtiznost jako takovou - Ap raid se mi jevil jako dost obtizny...


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 25/04/2005 :  09:58:03  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris
rozdil mezi EQ1 a EQ2 hlavne v tom, ze raid je omezen na 24 hracu a vice nelze do boje ani zapojit


Omezeni velikosti raidu je i v EQ1 (v urcitych raid zonach), pokud se nepletu (54 nebo tak nejak?)?.

Edited by - VT on 25/04/2005 09:59:51
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 25/04/2005 :  10:06:15  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Jaris
rozdil mezi EQ1 a EQ2 hlavne v tom, ze raid je omezen na 24 hracu a vice nelze do boje ani zapojit


Omezeni velikosti raidu je i v EQ1 (v urcitych raid zonach), pokud se nepletu (54 nebo tak nejak?)?.



Zakladni raid byl 72, ale vzhledem k tomu, ze nebyl lockly encounter, tak se dalo do boje zapojit i vice lidi. Ostatne raid jako takovy se objevil az cca po 3 ci 4 letech, drive proste jen sly grupy spolu. EQ1 ma pak dalsi omezeni na pocet clenu v raidu na ruzne scripty ci zony, to vsak neni uplne vhodne, nebot pak na ruznou akci muze ruzny pocet lidi.

Z hlediska herni komunity ktere jsem clenem povazuji raid o 24 lidech za pro nas zcela idealni.


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 25/04/2005 :  10:10:48  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
me ten AP raid herne bavil tak prvni hodinu a potom nakonec kdyz se vymyslela taktika a delal se ten posledni encounter co jsme dali

jinak zabijet moby co maj milion zivotu a nepadne z nich nic pak se objevi bosik, z toho padne neco v drevene bedne o co prevazne nikdo ani nema zajem bo rare craft je lepsi je dost pruda

uvidime jak to bude se zalakem ale vidim to tak, ze to dopadne tak, ze parkrat vychcipeme a nedame to

chtelo by to neco jako zalaka ale pro soucasnej pocet lidi aby byl tak lvl 45cca


Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 25/04/2005 :  10:16:21  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

me ten AP raid herne bavil tak prvni hodinu a potom nakonec kdyz se vymyslela taktika a delal se ten posledni encounter co jsme dali

jinak zabijet moby co maj milion zivotu a nepadne z nich nic pak se objevi bosik, z toho padne neco v drevene bedne o co prevazne nikdo ani nema zajem bo rare craft je lepsi je dost pruda

uvidime jak to bude se zalakem ale vidim to tak, ze to dopadne tak, ze parkrat vychcipeme a nedame to

chtelo by to neco jako zalaka ale pro soucasnej pocet lidi aby byl tak lvl 45cca




Souhlasim, to je presne o tom, co jsem psal - malo nas a zaroven relativne mely highend content (opravdu relativne, lepe receno neni v podstate nic mezi grupou a group x4). Druhou veci je, ze tato zona ma byt level 40 az 50 a tomu odpovida loot. Ostatne, podle me je prvni patro level 40 az 45 (cili pro nas jednoduchy raid a slaby loot) a dalsi 45 az 50, pripadne 50+ - tam nam ovsem lehce shaci lidi/level, coz se doufam zlepsi a ocekavam i lepsi loot z minibossu a pripadne hlavniho bose


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 25/04/2005 :  10:19:57  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja nevim kdyby tam padl sem tam nakej master svitek tak ty jsou zajimavy uz 46+ ale on tam pada dost crap napr round shield - k cemu je ? vlastne jedinej char co muze round shieldy je scout , a ten se stitem chodit nebude

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 25/04/2005 :  10:29:05  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

ja nevim kdyby tam padl sem tam nakej master svitek tak ty jsou zajimavy uz 46+ ale on tam pada dost crap napr round shield - k cemu je ? vlastne jedinej char co muze round shieldy je scout , a ten se stitem chodit nebude



No cece, ten round pro bardy a mozna i ty divne druhe cenu ma a to jako resist (zbrane resist nemaji). Obcas budou resisty (uz vlastne i jsou) zcela zasadni a to mozna i za cenu snizeni dps


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 25/04/2005 :  10:37:57  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
scouti tam stejne nejsou na dps to mas fakt :)
ja jen, ze proste nechapu dreveny bedny , kdyz je to pomerne dost obtizny , pokud vezmu, ze ten loot by byl zajimavej pro grupu 40tek treba tak ti by se setsakra zapotili s kterymkoliv tim mobem proste zabijet hodinu moby abych moh zabijet bosse z kteryho padne drevena bedna me nejak nelaka

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 25/04/2005 :  10:40:39  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
zabijet hodinu moby abych moh zabijet bosse z kteryho padne drevena bedna me nejak nelaka
No jeste je tu varianta, ze by nemusela padnout zadna


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 25/04/2005 :  10:54:56  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
O tom lootu, ono to ma problem - chces hrat dkouho a slozite vybavovat char nebo chces mit nejlepsi equip po prvnim raidu?

Podle me by na standardnim 3 az 4 hodinovem raidu melo padnout 4 az 6 lootu pro cely raid.pri frekvenci 2 raidy za tyden dostane kazdy clovek "pouzitelny" loot cca jednou za 2 az 3 tydny, cili kompletni sadu vybavy za cca pul roku - to je skoro tak akorat na to, aby vysel dalsi datadisk .

Jinak chapu, ze raid nemusi bavit vsechny lidi - je to presne o tom, jaky styp hry clovek uprednostnuje. Pravda je, ze pokud sleduji EQ2 a jeho dalsi vyvoj povazuji hru na raidu v highend hre za zcela zasadni.


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 25/04/2005 :  10:56:56  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

proste zabijet hodinu moby abych moh zabijet bosse z kteryho padne drevena bedna me nejak nelaka


Dovolim se rict, ze z tech namedu pro level 45 raid (muj nazor) padali sice drevene bedny, ale loot z nich byl (pro level 40 az 45) jiste nadstandardni a zajimavy.

Jinak se opravdu tesim, jestli nekdy dojdem k finalnimu bossovi a co z nej padne


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 25/04/2005 :  10:59:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

quote:
Originally posted by Pertha

proste zabijet hodinu moby abych moh zabijet bosse z kteryho padne drevena bedna me nejak nelaka


Dovolim se rict, ze z tech namedu pro level 45 raid (muj nazor) padali sice drevene bedny, ale loot z nich byl (pro level 40 az 45) jiste nadstandardni a zajimavy.

Jinak se opravdu tesim, jestli nekdy dojdem k finalnimu bossovi a co z nej padne




ja bych nerek ze byly moc zajimavy protoze heritage jsou lepsi nez co tam padlo - jen treasured ani ne legendary a rare craft teprve a ten se nasadi uz na lvl 40

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 25/04/2005 :  11:04:58  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Podle me zajimave byly - meho pohledu totiz na raid nestaci jeden univerzalni equip, jak jsme ostatne videli, kdyz jsm enarazili na poison moby a nikdo nemel pouzitelny dobry poison resist equip a bufy.

Proto treba tvrdim, ze ty stity byly dobre, a stejne tak napr. jedine kalhoty s WIS ve hre nebo sekera s lifetapem.

Jen k tomu resistu, v Solusku jsou minimalne 2 mobove, kde nadherne uvidite ucinnost resistu - bud okamzita jasna smrt nebo naprosto neskodny mob. A na raidech ma temer kazdy hlavni mob nejake to sve AE.


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ


Edited by - Jaris on 25/04/2005 11:11:05
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 25/04/2005 :  11:23:11  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
No musím říct,že třeba ten buckler co tam padl,byl svýma resistama opravdu zajímavý a docela dlouho jsem premýšlel jestli do něj nejít,protože pro templa je to jedinej typ šítu co může použít.Jenže v člověku se pak převalovalo,jestli okamžitě využít první šance na loot nebo počkat na pozdější možnost(jestli tedy nějaká bude "podle těch postů nahoře,tedy nevím") a využívat prozatím štítu z HQ nebo si nechat udělat craftěnej z rare.

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 25/04/2005 :  11:38:03  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

No musím říct,že třeba ten buckler co tam padl,byl svýma resistama opravdu zajímavý a docela dlouho jsem premýšlel jestli do něj nejít,protože pro templa je to jedinej typ šítu co může použít.Jenže v člověku se pak převalovalo,jestli okamžitě využít první šance na loot nebo počkat na pozdější možnost(jestli tedy nějaká bude "podle těch postů nahoře,tedy nevím") a využívat prozatím štítu z HQ nebo si nechat udělat craftěnej z rare.

To je presne to stejny jak ja. Resisty pekny, ale je (byl) to hranatej hnus, kterej navic daval postihy ke statum. Taky jsem nad tim dlouho premyslel, ale vzhledem k existenci craftenyho buckleru co dava +12 na wis jsem to nakonec zavrhl. Zese tak uber to pro me nebylo, abych si kvuli tomu zavrel cestu k lootu na nekolik dalsich raidu. Ale za rozumnou cenu bych ho koupil :-)

P.S. Stejne nemam k nemu rozumnou 1H zbran a Screaming mace asi nikdy mit nebud

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired

Edited by - Raady on 25/04/2005 11:40:59
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 25/04/2005 :  12:10:39  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Loot a drop rate master beden v takhle tezkych instancich, za jakou AP raid zonu povazuju, je z meho hlediska nejvetsi slabinou EQ2.... troufam si rict ze celkove je itemizace silena a v posledni dobe je to vec, co mi nejvic na EQ vadi. Pokud se to nezmeni, nejsem si jist, jak dlouho me EQ2 jeste udrzi a dokazu se v nem bavit.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"

Edited by - Kuzmik on 25/04/2005 12:11:20
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 25/04/2005 :  12:12:26  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady
a Screaming mace asi nikdy mit nebud
Kdybys misto loveni bixie lore chodil s nama na ty posledni 2 startery tak bys ji mel


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 25/04/2005 :  12:19:55  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Kdybys misto loveni bixie lore chodil s nama na ty posledni 2 startery tak bys ji mel



Jo, a nebo nebýt jako já,po 6 měsících pařby do ranních hodin jsem včera v 10 už chrněl.

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 25/04/2005 :  12:51:10  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Raady
a Screaming mace asi nikdy mit nebud
Kdybys misto loveni bixie lore chodil s nama na ty posledni 2 startery tak bys ji mel



Jen okrajove tusim o cem mluvis a doufam, ze to nemyslis vazne. Kdyby bylo jen na me, zajdu okamzite na FE, vymlatim 2 startery a z CT vylezu az s macem v ruce. Nechapu, proc se resi milion jinych veci, kdyz zrovna mace je zasadni pro 4-5 lidi. Nicmene se nebudu nikoho neustale doprosovat, aby jsme sli udelat mace.

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 25/04/2005 :  13:17:20  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady
Jen okrajove tusim o cem mluvis a doufam, ze to nemyslis vazne. Kdyby bylo jen na me, zajdu okamzite na FE, vymlatim 2 startery a z CT vylezu az s macem v ruce. Nechapu, proc se resi milion jinych veci, kdyz zrovna mace je zasadni pro 4-5 lidi. Nicmene se nebudu nikoho neustale doprosovat, aby jsme sli udelat mace.



Hehe, zas tak snadne to neni . Jsou tam 2 celkem huste kempy (quest starter pak jeden random update). Momentalne formuju dalsi grupu na heritage takze kdyz ti na ni tak moc zalezi a chces ji dat co nejdriv, do MdK mas dvere otevrene .

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 25/04/2005 :  13:39:13  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kromus

quote:
Originally posted by Raady
Jen okrajove tusim o cem mluvis a doufam, ze to nemyslis vazne. Kdyby bylo jen na me, zajdu okamzite na FE, vymlatim 2 startery a z CT vylezu az s macem v ruce. Nechapu, proc se resi milion jinych veci, kdyz zrovna mace je zasadni pro 4-5 lidi. Nicmene se nebudu nikoho neustale doprosovat, aby jsme sli udelat mace.



Hehe, zas tak snadne to neni . Jsou tam 2 celkem huste kempy (quest starter pak jeden random update). Momentalne formuju dalsi grupu na heritage takze kdyz ti na ni tak moc zalezi a chces ji dat co nejdriv, do MdK mas dvere otevrene .

Lakava nabidka Ale jeste furt verim tomu, ze se nejak domluvime

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 25/04/2005 :  14:13:12  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady


Nechapu, proc se resi milion jinych veci, kdyz zrovna mace je zasadni pro 4-5 lidi. Nicmene se nebudu nikoho neustale doprosovat, aby jsme sli udelat mace.



Jistě Zote uznáš,že pro mě je Mace taky důležitá a taky by bylo pro mě lepší,čím dřív tím líp.Ale vím,že ta mace prostě bude a je mi jedno jestli teď nebo později.Ono dělat něco bez plechovek moc nejde a camp v CT už asi určitě ne(a to ne jen kvůli plechovkám,ale kvůli časové náročnosti).A jestli těma miliónama různých věcí myslíš třebas dodělávání HQ,kterej tys už měl,nebo rozděláváni HQ pro ostatní,tak to mě nepřijde jako blbost.

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 25/04/2005 :  14:17:09  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady
Nechapu, proc se resi milion jinych veci, kdyz zrovna mace je zasadni pro 4-5 lidi. Nicmene se nebudu nikoho neustale doprosovat, aby jsme sli udelat mace.
Resil se drafling tower na HQ ktery nemelo take nekolik lidi.
Chapu, ty jsi ho mel takze pro tebe to byla ztrata casu.
No a aby to bylo jeste lepsi zacali jste tam s Liokim rezat bixie na mastery, misto toho aby se ten HQ dodelal co nejdrive a mohlo se jit kempit agony. Ted uz to doufam chapes uplne.

Tvoji posledni vetu ponecham radeji bez komentare, protoze naprosto ale naprosto nechapu jak dokazes neco takoveho napsat.
Me tam trci taky 7 HQ a nevyrvavam ze na me vsichni kaslou a nikdo mi je nepomuze splnit, protoze vim, ze vse se zaroven udelat neda!


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Zuzug
New Member

229 Posts

Posted - 25/04/2005 :  14:38:37  Show Profile  Send Zuzug an ICQ Message Send Zuzug a Private Message  Reply with Quote
[/quote]Jen okrajove tusim o cem mluvis a doufam, ze to nemyslis vazne. Kdyby bylo jen na me, zajdu okamzite na FE, vymlatim 2 startery a z CT vylezu az s macem v ruce. Nechapu, proc se resi milion jinych veci, kdyz zrovna mace je zasadni pro 4-5 lidi. Nicmene se nebudu nikoho neustale doprosovat, aby jsme sli udelat mace.
[/quote]

co me to jen pripomina.....


Zuzug the conjuror - lvl 70 (Mor do Kuli) EQ2 PvE Runnyeye EU (retired)
Ajeto V'Prdeli the conjuror - lvl 80 (Pohodari) EQ2 PvP Nagafen US
Smell the assassin - lvl 90 (Pohodari) EQ2 PvP Nagafen US


Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 25/04/2005 :  14:50:39  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zuzug

co me to jen pripomina.....


Hehe Zuzugu, na tvůj post jsem čekal,jen nevim co tak pozdě.Připomínat ti to může co chce,ale mezi tebou a Zotem je jeden obrovitánskej rozdíl.Zatímco on snad rád děla HQ i pokud nemůže reward item používat,ale body pro gildu jsou přednější,tak v tvým případě to je ale jiná že?Na tvým levelu jsi mohl odsólovat velkou část nižších HQ,ale to se tobě moc nechtělo.Ale máš asi recht,mlátit šedý moby a občas nějaká ta ztracená hodinka campem to je pod tvoji úroveň a za tu dobu ty uděláš sólovánim jeden level.

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen

Edited by - Drew on 25/04/2005 14:53:47
Go to Top of Page

Zuzug
New Member

229 Posts

Posted - 25/04/2005 :  14:54:55  Show Profile  Send Zuzug an ICQ Message Send Zuzug a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

quote:
Originally posted by Zuzug

co me to jen pripomina.....


Hehe Zuzugu, na tvůj post jsem čekal,jen nevim co tak pozdě.Připomínat ti to může co chce,ale mezi tebou a zotem je jeden obrovitánskej rozdíl.Zatímco on rád děla HQ i pokud nemůže reward item používat,ale body pro gildu jsou přednější.V tvým případě to ale je jiná že?Na tvým levelu jsi mohl odsólovat velkou část nižších HQ,ale to se tobě moc nechtělo.Ale máš asi recht,mlátit šedý moby a občas nějaká ta ztracená hodinka campem to je pod tvoji úroveň a za tu dobu ty uděláš sólovánim jeden level.



yup,mas recht sam je delat nebudu,udelam si ji s jinejma a ochotnejsima a jinde.,a dokonce nebudu muset mlatit ani sedy


Zuzug the conjuror - lvl 70 (Mor do Kuli) EQ2 PvE Runnyeye EU (retired)
Ajeto V'Prdeli the conjuror - lvl 80 (Pohodari) EQ2 PvP Nagafen US
Smell the assassin - lvl 90 (Pohodari) EQ2 PvP Nagafen US


Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 25/04/2005 :  15:30:54  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew
mezi tebou a Zotem je jeden obrovitánskej rozdíl.Zatímco on snad rád děla HQ i pokud nemůže reward item používat,ale body pro gildu jsou přednější,tak v tvým případě to je ale jiná že?
Problem je, ze z par otazek pred pridelenim patrona a po par tydnech clenstvi v guilde nepoznas zda to ten clovek mysli uprime, nebo zda je to jen clovek co chce zneuzit help od lidi, kteri se snazi s HQ pomahat.

Prisli jsme o 14k SP ale s tim proste nic neudelame.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 25/04/2005 :  15:35:00  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zuzug

[quote]
yup,mas recht sam je delat nebudu,udelam si ji s jinejma a ochotnejsima a jinde.,a dokonce nebudu muset mlatit ani sedy


Jasně Zuzugu,ja ti přeji aby jsi konečně našel grupu,která ti bude vyhovovat.A hlavně která přileti,když Zuzug řekne a půjde tam kam
Zuzug řekne.

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Zuzug
New Member

229 Posts

Posted - 25/04/2005 :  15:49:30  Show Profile  Send Zuzug an ICQ Message Send Zuzug a Private Message  Reply with Quote
myslis ten tvuj help " sezen si grupu" ?
no nic o body sem prisel taky, a nehodlam tu rozjizdet nejaky flamy ,na flam chodim na jiny mista


Zuzug the conjuror - lvl 70 (Mor do Kuli) EQ2 PvE Runnyeye EU (retired)
Ajeto V'Prdeli the conjuror - lvl 80 (Pohodari) EQ2 PvP Nagafen US
Smell the assassin - lvl 90 (Pohodari) EQ2 PvP Nagafen US


Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000