Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/05/2005 :  15:51:19  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
uz jste hlasovali?
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/05/2005 :  18:50:05  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
http://www.mmorpg.com/features/98/images/98_4.jpg a tady jedna antonie na E3
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 20/05/2005 :  12:44:40  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
vite nekdo co se stalo s RE serverem? nejak zbuchnul a ted se na chatu mluvi o rollbacku...

Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 20/05/2005 :  15:21:34  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
nevim nic mam jen dalsi odkaz http://www.gamespot.com/pc/rpg/everquestiidesertofflames/media.html

nadherny video z datadisku
Go to Top of Page

SlasherZet
Starting Member

20 Posts

Posted - 22/05/2005 :  20:31:42  Show Profile Send SlasherZet a Private Message  Reply with Quote
Hoj... canceluju SWG a chtělo by to novou hru... Tak se chci zeptat jestli EQ2 stojí za tu koupi..
Go to Top of Page

lordmike
Starting Member

40 Posts

Posted - 22/05/2005 :  20:44:58  Show Profile Send lordmike a Private Message  Reply with Quote
no každá hra má své :) já zase canceloval EQ2 a jdu do SWG :)
Go to Top of Page

SlasherZet
Starting Member

20 Posts

Posted - 22/05/2005 :  20:56:50  Show Profile Send SlasherZet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lordmike

no každá hra má své :) já zase canceloval EQ2 a jdu do SWG :)



Mno jak myslíš, pro mě byly bugy,nevybalancovaný systém a nechutné nároky na Jedie (to se eště dalo dostat na knighta solo) špatný už před CU, a když přišlo CU měsíce před vybalancovánim, byl to konečný /deathblow...
Go to Top of Page

SlasherZet
Starting Member

20 Posts

Posted - 22/05/2005 :  21:00:00  Show Profile Send SlasherZet a Private Message  Reply with Quote
Ale jinak, v Trialu nešlo vytvořit postavu na Runnyeye serveru, půjde to když koupim plnou verzi?
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 22/05/2005 :  21:58:34  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SlasherZet
Mno jak myslíš, pro mě byly bugy,nevybalancovaný systém a nechutné nároky na Jedie (to se eště dalo dostat na knighta solo) špatný už před CU, a když přišlo CU měsíce před vybalancovánim, byl to konečný /deathblow...


A to chceš do EQ2? Řekl bych z bláta do louže. Ale alternativu jsem ještě nenašel, taky teď hledám kam se vrtnout.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Popbob
New Member

100 Posts

Posted - 22/05/2005 :  22:29:28  Show Profile  Send Popbob an ICQ Message Send Popbob a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

quote:
Originally posted by SlasherZet
Mno jak myslíš, pro mě byly bugy,nevybalancovaný systém a nechutné nároky na Jedie (to se eště dalo dostat na knighta solo) špatný už před CU, a když přišlo CU měsíce před vybalancovánim, byl to konečný /deathblow...


A to chceš do EQ2? Řekl bych z bláta do louže. Ale alternativu jsem ještě nenašel, taky teď hledám kam se vrtnout.



Čo to melieš?Aké z blata do kaluže? EQ2 je z pohľadu bugov a vybalancovania herného systému oproti SWG jedna perfektne fungujúca hra....

EQ2 Popbob guardian/alchemyst
SWG Popbob Aifi commando
WoW Littlemage warlock/alchemyst
Vanguard Popbob Necromancer
LOTRO Poprandir champion

Edited by - Popbob on 22/05/2005 22:29:51
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 22/05/2005 :  22:55:51  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

uz jste hlasovali?




Nejvic se podoba prvni, to je bez debat.
Co se tyce looku tak 3ka a 4ka.(k 22.5.2005)

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)

Edited by - Kromus on 22/05/2005 22:59:32
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 23/05/2005 :  00:37:27  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
mne se nejvic libi dvojka a myslim ze je i dost podobna, ta prvni ma divnej pohled.

a srovnani swg a eq2 - jsou to totalne odlisne hry, nejen prostredim, ale i stylem hrani. Pokud se ti libil trial, tak neni duvod to nezkusit.
Go to Top of Page

SlasherZet
Starting Member

20 Posts

Posted - 23/05/2005 :  01:29:30  Show Profile Send SlasherZet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

quote:
Originally posted by SlasherZet
Mno jak myslíš, pro mě byly bugy,nevybalancovaný systém a nechutné nároky na Jedie (to se eště dalo dostat na knighta solo) špatný už před CU, a když přišlo CU měsíce před vybalancovánim, byl to konečný /deathblow...


A to chceš do EQ2? Řekl bych z bláta do louže. Ale alternativu jsem ještě nenašel, taky teď hledám kam se vrtnout.


Mno beta byla docela dobrá, sice SOE nejni zrovna nejlepší organizace, ale lepší hru zatim neznám (WoW se mi nelíbí ani mě nebaví..), takže pokud máš nějaký typ na jinou hru, sem s ním...
Go to Top of Page

lordmike
Starting Member

40 Posts

Posted - 23/05/2005 :  07:30:10  Show Profile Send lordmike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SlasherZet

quote:
Originally posted by lordmike

no každá hra má své :) já zase canceloval EQ2 a jdu do SWG :)



Mno jak myslíš, pro mě byly bugy,nevybalancovaný systém a nechutné nároky na Jedie (to se eště dalo dostat na knighta solo) špatný už před CU, a když přišlo CU měsíce před vybalancovánim, byl to konečný /deathblow...



no je možné, že tam jsou bugy atd...a kde nejsou? i v EQ2 jsou bugy..navíc je hra po čase docela nudná a nejvíc mě štvalo, že takřka všechno ve hře je quest, což je někdy svazující a nedává to člověku žádnou volnost...někomu to možná vyhovuje, že ho hra vede, ale mít pořád plný journal questů a lítat jak hadr na holi, abych je splnil a mohl jít někam dál tak to bylo už moc
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 23/05/2005 :  07:58:27  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lordmike

no je možné, že tam jsou bugy atd...a kde nejsou? i v EQ2 jsou bugy..navíc je hra po čase docela nudná a nejvíc mě štvalo, že takřka všechno ve hře je quest, což je někdy svazující a nedává to člověku žádnou volnost...někomu to možná vyhovuje, že ho hra vede, ale mít pořád plný journal questů a lítat jak hadr na holi, abych je splnil a mohl jít někam dál tak to bylo už moc



EQ2 nema zasadni bugy.

Casem nudna? Nevim, na kterem levlu jsi koncil ... Ale treba raid v highendu nuda neni - stale umiras...

Hra te vubec nenuti delat questy - nemusis je brat, expit muzes bez questu, loot muzes mit z dropu a z dropu je ve finale best (fabled)


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/05/2005 :  09:13:30  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lordmike
navíc je hra po čase docela nudná a nejvíc mě štvalo, že takřka všechno ve hře je quest, což je někdy svazující a nedává to člověku žádnou volnost...
To jsem blazen, taky hraju EverQuest2 a vubec mi nevadi ze to je samy quest.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 23/05/2005 :  09:40:26  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Kdyz to tady tak ctu tak by mne docela zajimalo jak se EQ2 zmenil od ledna?

Hral jsem listopad-prosinec, mam tam Zerka/Wardena/Templare lev 20-24 a stval mne forced gruping + group xp debt. NAkolik se tohle zmenilo? Je uz mozny xpovat solo? Jinak mne to docela bavilo- ale nutnost shanet na xpovani grupu mne otravila....

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

lordmike
Starting Member

40 Posts

Posted - 23/05/2005 :  10:01:40  Show Profile Send lordmike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by lordmike
navíc je hra po čase docela nudná a nejvíc mě štvalo, že takřka všechno ve hře je quest, což je někdy svazující a nedává to člověku žádnou volnost...
To jsem blazen, taky hraju EverQuest2 a vubec mi nevadi ze to je samy quest.




no mi se to taky ze začátku líbilo, jenže neustálý shánění lidí do grupy, aby si člověk nějaký quest mohl dodělat, bylo dost otravné.
a většina questů je dost repetetivní a nudná, zabij deset tohodle, 200 tohodle ...nuda, nuda, nuda ...tomu neříkám volnost..a pokud si ty questy člověk nebere, tak to už můžu hrát rovnou lineage, a tam je to možná ještě větší zábava mydlit příšery hlava nehlava..
Raidy možná zajímavé jsou, ale celkově je EQ2 příliš nafouknutá bublina, bez valného obsahu, s rádoby líbivou grafikou, přehnanými hardwarovými nároky, otravným zonováním, haldou zcela zbytečných questů bez valného obsahu i rewardu.
Go to Top of Page

lordmike
Starting Member

40 Posts

Posted - 23/05/2005 :  10:04:08  Show Profile Send lordmike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Kdyz to tady tak ctu tak by mne docela zajimalo jak se EQ2 zmenil od ledna?

Hral jsem listopad-prosinec, mam tam Zerka/Wardena/Templare lev 20-24 a stval mne forced gruping + group xp debt. NAkolik se tohle zmenilo? Je uz mozny xpovat solo? Jinak mne to docela bavilo- ale nutnost shanet na xpovani grupu mne otravila....



no momentálně se přiblížili ke konceptu, že by obsah hry měl vyhovovat jak lidem, co hrají solo, tak malým skupinkám i full grupám.
Group xp debt je ted v pohode, žádná hrůza.
Asi z toho časem udělají EverWoWquest
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 23/05/2005 :  11:11:16  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Bohuzel delaji i solo content.

Jinak EQ2 byla anoncovana jako groupbase hra tak me prekvapuje, ze je z toho nokdo zmaten ...

Quest reward je hodne dobry, u heritage questu zcela jasne, ale i u normalnich quetsu.

Jinak samozrejme v tom mnozstvi questu neni mozno mit epicky scenar pro kazdy quest...

quote:

ale celkově je EQ2 příliš nafouknutá bublina, bez valného obsahu, s rádoby líbivou grafikou, přehnanými hardwarovými nároky, otravným zonováním


Bezvadna veta. Grafika se mi libi a je to subjektivni. HW naroky se mi zdaji celkem normalni, jem si lide upravi detaily. A zonovani je ve spouste her... }spis vyjimecne neni].
Jinak tyhle hlasky bez podkladu mam opravdu rad ...


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 23/05/2005 :  11:37:30  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
mzslim, ze muj rezervovany postoj k EQ2 byl docela znamy, ba co dim, tercem neustaleho posmechu.

Nicmene, za poslednich par mesicu je to skoro uplne jina hra. Doslo k zasadni uprave osidleni hlavnich zon (antonica, commonlands, thundering steppes, nektulos forrest...), vsude je dostatek solo obsahu vcetne advanced solo encounters, ktere jsou soulovatelne, nicmene je to vzdy nekolik potvor najednou, je to narocnejsi, zabavnejsi a je z toho vic exp. Neni ale pravda, ze by heroic potvory zmizely, treba nektulos na sever od marr ascentu je plnej PLNEJ heroic potvor, au au au.

Hrani ve dvou nebo v grupe je trochu zabavnejsi, hlavne, kdyz hrajete v grupe s berserkerem, ktery zasadne neutika z boje a vrhne se na heroic grupu desetimodrych gremlinu... Ve hre je mentoring, takze neni problem hrat s lidma na nizsim levelu - skoleny hrac navic dostava xp bonus, coz je takove mile.

HW narocnost je vec sama pro sebe, chce to ramku, ale dite hralo na 2GHz celeru s 512 mb RAM a Ati 9200 v 1024x768 a stredni detaily a v pohode. Na stejne konfiguraci se Anarchy Online hybe skoro hur a ma mnohem, mnohem horsi grafiku.

V EQ2 mi stale vadi uplne jine veci - desive otravny craft, nulova variabilita vzhledu zbroji stejneho typu, nemoznost barvit zbroje, nedokonaly system prepravy na delsi vzdalenosti, skutecnost, ze valecne kladivo vypada jak drevena palicka na maso a hlavne to, ze kurvy paladini a stinovy ritiri maji kone zadarmo a ja na nej do vanoc nevydelam.

Questy jsou jak ktere, ve hre je jich nekolik tisic, takze si kazdy najde svoje, ja si ty zabijeci beru rad, protoze proste zabijim a pritom se mi nejak samy od sebe plni questy. Odmeny z questu jsou zajimave, vcera vecer jsem na lvl 27 za dokonceni jednoho dostal 8g... (tretinu mych dosavadnich uspor).

Go to Top of Page

ninoki
Starting Member

21 Posts

Posted - 23/05/2005 :  11:45:21  Show Profile Send ninoki a Private Message  Reply with Quote
Osobne si myslim, ze EQ2 byl az na high end raidy (nemam vyzkouseno) a nektere questy prilis easy (obtiznost). Pokud si clovek najde vhodne misto dokaze bez rizika zabijet v male skupine i cervene moby (warlock, coercer, defiler a slo to naprosto bez problemu klidne i po 4ch). Je pravda, ze +/- mesic nehraju a je mozne, ze se to zmenilo.
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 23/05/2005 :  11:50:14  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
No ja si taky prihreju polivcicku :-)

SWG jsem hral rok a pul - a tuhle hru delali tenkrat sileny lamy. Co ctu o combat revampu na ktery se cekalo pres dva roky, tak mam pocit, ze se toho moc nezmenilo v tomto ohledu.

EQ2 hraju od startu. Ne se vsim co SOE s touhle hrou dela souhlasim, ale musim uznat ze na MMORPG je to hra de facto bez bugu, s profesional podporou, ktera porad na hre maka. V tomto ohledu SWG s EQ2 nesnese sebemensi srovnani. SWG prohrava o nekolik radu. Bohuzel, protoze SWG ma od zacatku vytecny potecial. Bohuzel je promrhany.

Co se tyce questu. Ano eq2 je plne questu. Kupodivu :-). Nektere originalitou nehyri. Ale nektere jsou naprosto epesni. A to jsou mimochodem q se kterymi stravite ve hre nejvice casu. Vcera jsme delali konec hearth of fear (summon a pak tu zonu) - a vytecne jsem se bavil cely vecer. Ta zona je opravdu povedena. Nez jsem prisli kudy na to :-)

BTW i kdyz delate ty "nudne" q, tak jejich background je uzasne vymakany. Co jednotliva NPC rikaji, texty, knizky. Je zazitek to cist. Pokud to clovek jenom proklika, tak se IMO hodne ochudi. Hodne je to ale koncipovane tak, ze kdyz delate ty "epicke" (v uvozovkach. Opravdovy epic jeste v eq2 neni :-) q, tak se vlastne ty jednodussi delaji samy.

A pokud jde o ten forced grouping - na EQ me od zacatku bavilo, ze me prislo, ze me do groupy nenuti. Jasne - na nektere ukoly se bez groupy neobejdu. Ale kdyz groupa neni, vzdycky jsem se dokazal zabavit.

A co se tyce expeni, prijde mi, ze grind expy je dnes nejeefektivnejsi v groupe 3 charu. Solo char muze expu grindit cca stejne rychle jako ve FG.

A mozna jsem masochista - shared group debt mi prijde jako genialni napad. Myslim, ze jeho snizeni hre ublizilo.

Kazdy si vybira hru podle svych preferenci. EQ2 je IMO evidentne dobra hra. Je ale samozrejme, ze ne kazdemu se trefi do vkusu. Me se trefila temer dokonale.

Pokud bych hre neco zasadniho vytkl neco ja, tak si myslim, ze pro chary do lvl 30 (mozna i o chlup vice) by si hra zaslouzila vice obsahu. Hrac lvl 40+ nevi kam ma driv skocit. Spoustu veci nema sanci na adekvatnim lvl poznat (aniz by zastavoval expu). Zatimco lvl 30 muze leda tak do NC nebo RoV (to je nadsazka samozrejme, ale urcity nepomer tam proste citim).

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

lordmike
Starting Member

40 Posts

Posted - 23/05/2005 :  11:50:42  Show Profile Send lordmike a Private Message  Reply with Quote
quote:


Bezvadna veta. Grafika se mi libi a je to subjektivni. HW naroky se mi zdaji celkem normalni, jem si lide upravi detaily. A zonovani je ve spouste her... }spis vyjimecne neni].
Jinak tyhle hlasky bez podkladu mam opravdu rad ...



jak víš, že jsou to hlášky bez podkladu :) nemluvím o věcech, který neznám. Každý názor je subjektivní, nikomu ten svůj nevnucuji, ale je nutné říci si pro i proti třeba právě o EQ2. nebo chceš říct, že EQ2 je nejlepší nejnejnej :)?? Nejlepší je přece WOW

HW nároky mi normální rozhodně nepřijdou, pokud člověk chce, aby hra vypadala, tak se neobejde bez pořádně výkonného počítače a grafické karty..a na plné detaily to chce počítač z říše snů
a zonování - no někdy je pochopitelné..ale třeba město mohli udělat jinak, těch zon tam je přehněně moc..a všechny ty timery, kam můžu kdy můžu nemůžu no nevím
Neříkám, že EverQUEST 2 je špatná hra...
ale za 1. není to everquest 1 a nikdy asi nebude
2. není to naštěstí zatím WOW, ale SOE na tom pracuje
3. chybí mi tam volnost volnost volnost - tu přinesou snad
MMORPG nové generace, možná Dark and light, možná jiné.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/05/2005 :  14:54:47  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lordmike
celkově je EQ2 příliš nafouknutá bublina, bez valného obsahu, s rádoby líbivou grafikou, přehnanými hardwarovými nároky, otravným zonováním, haldou zcela zbytečných questů bez valného obsahu i rewardu.
Tet jsi na to kapl

lol


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

SlasherZet
Starting Member

20 Posts

Posted - 23/05/2005 :  15:12:29  Show Profile Send SlasherZet a Private Message  Reply with Quote
Hm.

Edited by - SlasherZet on 25/01/2008 21:12:47
Go to Top of Page

SlasherZet
Starting Member

20 Posts

Posted - 23/05/2005 :  15:13:47  Show Profile Send SlasherZet a Private Message  Reply with Quote
Btw nevim co všichni maji na tom WoW
Je to e e
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 23/05/2005 :  15:16:40  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
urcite byly, jen si to pri startu musis v launcheru nastavit, musis vybrat z nabidky snad jeste rped schvalenim licence EU english servery
Go to Top of Page

SlasherZet
Starting Member

20 Posts

Posted - 23/05/2005 :  15:20:07  Show Profile Send SlasherZet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

urcite byly, jen si to pri startu musis v launcheru nastavit, musis vybrat z nabidky snad jeste rped schvalenim licence EU english servery



Mno tam na výběr nic neni..
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 23/05/2005 :  15:22:32  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
jestli to neni v trialu, ve full to urcite je, pustis launcher, objevi se obrazovka s licenci, vlevo dole je text region select a pull down menu, vyberes enhlish EU a hotovo, problem bude v tom, ze se ti vytvori kopie vsech souboru do nejakyho adresare, protoze ruzny regiony maji ruzne patche, tkaze pak musis ta prebytecna data smazat
Go to Top of Page

SlasherZet
Starting Member

20 Posts

Posted - 23/05/2005 :  15:27:07  Show Profile Send SlasherZet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

jestli to neni v trialu, ve full to urcite je, pustis launcher, objevi se obrazovka s licenci, vlevo dole je text region select a pull down menu, vyberes enhlish EU a hotovo, problem bude v tom, ze se ti vytvori kopie vsech souboru do nejakyho adresare, protoze ruzny regiony maji ruzne patche, tkaze pak musis ta prebytecna data smazat



Hm to bude asi ono..
Go to Top of Page

SlasherZet
Starting Member

20 Posts

Posted - 26/05/2005 :  21:20:50  Show Profile Send SlasherZet a Private Message  Reply with Quote
Funguje ještě nějaká česká gilda?
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 26/05/2005 :  21:38:33  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
minimalne dve ciste ceske na runneye, jedna zla, jedna dobra, mor do kuli ve freeúprtu a řitíři lva v queynosu. MDK ma myslim vic clenu, ale high level raidy se delaji spolecne nebo tka nejak mixnute, do mdk taky nejaky lidi nedavno presli, jinka je smaozrejme jednodussi vybrat si guildu podle mesta nebo spise mesto podle guildy
Go to Top of Page

lordmike
Starting Member

40 Posts

Posted - 26/05/2005 :  21:47:05  Show Profile Send lordmike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SlasherZet

Funguje ještě nějaká česká gilda?



taky na serveru Splitpaw existuje guilda Bratrstvo, kde je poměrně dost lidí.
Go to Top of Page

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 27/05/2005 :  06:24:59  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
A samozrejme je tu jeste Shadow Wind. Mezinarodni guilda s ceskym zakladem. Nechapu, ze Sliz o nas nevi.

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)


Edited by - Eskel on 27/05/2005 06:28:08
Go to Top of Page

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 27/05/2005 :  06:27:34  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lordmike

quote:
Originally posted by SlasherZet

Funguje ještě nějaká česká gilda?



taky na serveru Splitpaw existuje guilda Bratrstvo, kde je poměrně dost lidí.



Ale na RE je o hodne vic cechu.

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 27/05/2005 :  06:49:33  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

a řitíři lva v queynosu.

Kuriku ty jsi fakt pica.

Hlavne ze jsi k nam - k tebo poplivane gilde narval to svoje nemanzelske dite. Fakt sila.

Moderatori prominou, ale takovyhle hovada maji volebni pravo :(((

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 27/05/2005 :  08:00:13  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach
Hlavne ze jsi k nam - k tebo poplivane gilde narval to svoje nemanzelske dite. Fakt sila.



Hlavne ze Ty jsi ted Attro ziskal velke sympatie vsech pritomnych.

Kdybych se v tom chtel vic angazovat, rekl bych Ti kratce: Prase.

Ale kaslu na to. Posilam donate Ester Kocickove.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 27/05/2005 :  08:26:50  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Kdybych se v tom chtel vic angazovat, rekl bych Ti kratce: Prase.

Oj promin, netusil jsem ze se to nekoho muze dotknout, kdyz zkritizuju bezpaterni hovado.

edit: kdyz uz chces psat kritiku zkus se drzet problemu ktery, je vseobecne znamy - kurik chce do gildy RL, neni prijat protoze ho rada lidi zna, nasledne zacne pomlouvat. To jsou FAKTA a pokud to tobe nevadi, neznamena to ze to nesmi vadit nikomu jinemu.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 27/05/2005 08:31:02
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 27/05/2005 :  08:32:42  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Gabriel
Kdybych se v tom chtel vic angazovat, rekl bych Ti kratce: Prase.

Oj promin, netusil jsem ze se to nekoho muze dotknout, kdyz zkritizuju bezpaterni hovado.




Kritizuj si koho chceš. Já mluvím o formě.
Go to Top of Page

lordmike
Starting Member

40 Posts

Posted - 27/05/2005 :  08:46:50  Show Profile Send lordmike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eskel

quote:
Originally posted by lordmike

quote:
Originally posted by SlasherZet

Funguje ještě nějaká česká gilda?



taky na serveru Splitpaw existuje guilda Bratrstvo, kde je poměrně dost lidí.



Ale na RE je o hodne vic cechu.



to je možné že tam je víc Čechů, ale někteří lidé odtamtud radši odešli a založili guildu na Splitu..je to možná menší guilda, ale přátelská a pohodová a stále přibývají noví lidé
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 27/05/2005 :  08:49:23  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Kritizuj si koho chceš. Já mluvím o formě.
Ok, v tom mas pravdu. Moje chyba, asi bych se nemel drzet hesla na hruby pytel hruba zaplata.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 27/05/2005 :  08:51:20  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lordmike
je to možná menší guilda, ale přátelská a pohodová a stále přibývají noví lidé
Za posledni tyden prislo do RL asi 7 lidi. To si myslim neni spatne.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 27/05/2005 :  08:59:49  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Dalsi mozna volba je guilda Knights of Rose. Server Lucan D'Lere. RP guilda na RP serveru. Strana Qeynos.

Jinak Atronachu gratuluju jsi jeden z mala lidi ktery si u me udelal dokonly prvni dojem. Gratuluju. Jen tipuju 13ti letej zakomplexovanej Idiot? Jinak zdravim kurika :-)

quote:
Originally posted by SlasherZet
Jo a eště... když už mám účet (SWG) a canceluju a koupim krabicovou verzi () EQ2, musim vytvořit novej účet nebo můžu "upgradenout" ten starej z SWG?



Muzes puzit volbu use existing station acc..

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 27/05/2005 09:03:38
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 27/05/2005 :  09:05:40  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Gabriel
Kritizuj si koho chceš. Já mluvím o formě.
Ok, v tom mas pravdu. Moje chyba, asi bych se nemel drzet hesla na hruby pytel hruba zaplata.



Na Kurikovi pokusi o vyvolani flamu je lepsi nereagovat. To co Attro napsal stejne uz vsichni davno vi a kdyz reagujes, navic timto zpusobem, udelas mu jen radost. Skoda, ze na techto forech neni ignor list. Pokud si vzpominam, stejne Kurik nikdy nic kloudnyho nenapsal.

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 27/05/2005 :  09:10:45  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas
Jinak Atronachu gratuluju jsi jeden z mala lidi ktery si u me udelal dokonly prvni dojem. Gratuluju. Jen tipuju 13ti letej zakomplexovanej Idiot?
BINGO A co ty, kurvikuv bracha? Jinak nemyslim, ze bude mit nekdo zajem chodit do gildy kde lidi soudej jine lidi podle formy a na obsah kaslou. Hodne stesti

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 27/05/2005 09:12:50
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 27/05/2005 :  09:15:40  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady
Na Kurikovi pokusi o vyvolani flamu je lepsi nereagovat. To co Attro napsal stejne uz vsichni davno vi a kdyz reagujes, navic timto zpusobem, udelas mu jen radost. Skoda, ze na techto forech neni ignor list. Pokud si vzpominam, stejne Kurik nikdy nic kloudnyho nenapsal.

JJ na ignore uz jsem se ptal. Skoda ze neni. Par lidi by si dalo do ignore me, par zase kurvika a byl by pokoj.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 27/05/2005 :  09:21:19  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
jinka je smaozrejme jednodussi vybrat si guildu podle mesta nebo spise mesto podle guildy

Vynecham flame a jenom zareaguju na tohle .

Po delsich zkusenostech musim rici, ze idelani je IMO mit guildu mixlou. Jak ze zlych charu tak z dobrych. Guildu tato kombinace nijak neomezuje (zisk a cerpani SP) a dava to super moznosti slozeni group, nebot dobra a zla verze tehoz povolani si v jedne groupe nekradou specky, ale naopak je stackuji.

Co se tyce guild, v topicu EQ2 - General Forum mas sticky upoutavky vsech tri guild. Vsechny tri guildy muzes najit na eq2players a eq2guilds.

My (Shadow Wind) mame jeste vlastni stranky www.argeal.org.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 27/05/2005 :  09:22:14  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Giltanas
Jinak Atronachu gratuluju jsi jeden z mala lidi ktery si u me udelal dokonly prvni dojem. Gratuluju. Jen tipuju 13ti letej zakomplexovanej Idiot?
BINGO A co ty, kurvikuv bracha? Jinak nemyslim, ze bude mit nekdo zajem chodit do gildy kde lidi soudej jine lidi podle formy a na obsah kaslou. Hodne stesti




No jako obsah jsem pochopil, ze Kurik presel z rytiru lva do MDK a ty kvuli tomu nadavas jeho nevlastni 12ti (nebo uz 13ti?) lety dceri coz neni hodny cloveka s velkym IQ. Pokud mam neco proti nekomu vozim se po nem ne po jeho detech, rodicich atp. Tohle je jedno z nejubozejsich moznych chovani. Jinak Kurika znam uz mnoho let a muzu rict jen jedno. Je svuj ale v globalu je to dobrej kluk :-) Bracha to neni.

Jinak do guildy nikoho nenutim je komorni a nevadi mi to. RP hracu je stejne dost malo :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 27/05/2005 :  09:47:16  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
jen fakta:
1, Gugu je 10
2, Gugu neumi skoro vubec anglicky
3, Gugu ma postavu ma na Runneye v Queynosu
4, Gugu je dcera moji pritelkyne, ne moje nemanzelske dite
5, Groggy neodesla z guildy Rytiri lva, pouze se zajimala o vstup, protoze byla v Queynosu a chtela komunikovat s ceskou komunitou i pres nektere soobni antipatie


Genagen: Smisena guilda ma urcite vyhody, protoze se stackujou buffy a healy od nekterych povolani, to vim (nahodou :)ale pokud nekdo sidli mimo guildovni mesto, tak ma taky nekolik nevyhod - nefunguje mail, nedostane se do guildovniho bytu...

Edited by - Kurik on 27/05/2005 09:49:17
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,98 seconds. on eygor Snitz Forums 2000