Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 01/11/2004 :  11:03:52  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
Khostri je sice taky z Ostravy....


Mno a ja si myslel, ze jedini kdo hraji MMORPG z okoli ostravska jsem ja a Klattu. Aspon podle ucasti na srazech. Baniiiicku my jsme s tebou.....

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/11/2004 :  11:07:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Je nás tu více, ale kolega hraje SWG a většinou sólo, takže o ničem , přesněji nerad se grupuje a to je škoda. No tak teď nevím jestli to mám zebrat z GB nebo CDROMSHOP, jestli by to nevyšlo nastejno, aby mi pak na CDROMSHOP neřekli že je momentálně vyprodáno a kód mi tím pádem nepošlou.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 01/11/2004 :  11:08:44  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

ja prave mel posledni dobou problemy s celnici vpodstate pokazde, takze si rikam, ze to pozdeji snad nebude



docela me desite :)

ale ja zatim z cdromshopu obednaval jen 3 veci airmailem a vzdy jsem to mel doma za 3 dny od odeslani bez celnich poplatku

lastfm
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 01/11/2004 :  11:45:05  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro
Mno a ja si myslel, ze jedini kdo hraji MMORPG z okoli ostravska jsem ja a Klattu. Aspon podle ucasti na srazech. Baniiiicku my jsme s tebou.....



No z Ostravy byli krome Khostriho jeste nasi kamradi z EQ1 z Karvine - Acit, Washek a Obe. No a ti prvni 2 mozna budou i v EQ2


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 01/11/2004 :  12:25:34  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris
No z Ostravy byli krome Khostriho jeste nasi kamradi z EQ1 z Karvine - Acit, Washek a Obe. No a ti prvni 2 mozna budou i v EQ2


Ja kurvinoci to sum fajni synci....

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/11/2004 :  12:30:44  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
OT

DHL jsou ale šmejdi, tak do Německa za 16 dolarů a k nám už za 2x více
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 01/11/2004 :  12:43:05  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Demawend

quote:
Originally posted by spajdr

Zkoušel tady někdo při objednání z cdromshop říct Alanovi od nich, ať je na krabici napsáno GIFT, že by to pak šlo rychleji přes celnici? nebo to nedělá, nebo to případně nemá cenu? DHL platit nebudu, byl bych tady na to sám.



Nemuzou tam napsat gift, to si proste jako obchod nelajznou, porusili by tim i zakony u nich. Co jde ale domluvit, je ze ti to Alan rozbali a posle ti jen aktivacni klic a zbytek hodi do popelnice, tak usetris za clo i za DHL.



Takže počká až mu to banka u nás schválí ten převod a pak pošle klíč jo? No s tím giftem to teda jde koukám asi jenom v GB, né v USA.



Z GB se to hlavne necli takze neni treba psat na to gift

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 01/11/2004 :  12:44:41  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
V jakem GB obchodu to objednavate?

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/11/2004 :  13:01:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
http://www.gameplay.co.uk/

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Duncan
New Member

175 Posts

Posted - 01/11/2004 :  18:57:47  Show Profile  Send Duncan an ICQ Message Send Duncan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

http://www.gameplay.co.uk/


Takze na Slovensko nedodavaju :-(

Duncan/ius : UO, AO, EQ, EQ2, WoW, AoC - off
LOTRO: Snowburn - Duncanius/champion (officer), Allia/minstrel, Trezorik/burglar, Volundori/runekeeper - kinship Rest in Peace
For the Masurito
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 01/11/2004 :  19:41:11  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duncan

quote:
Originally posted by Pertha

http://www.gameplay.co.uk/


Takze na Slovensko nedodavaju :-(




neboj az jednou vstoupite do eu tak zacnou

lastfm
Go to Top of Page

Popbob
New Member

100 Posts

Posted - 01/11/2004 :  21:20:14  Show Profile  Send Popbob an ICQ Message Send Popbob a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duncan

quote:
Originally posted by Pertha

http://www.gameplay.co.uk/


Takze na Slovensko nedodavaju :-(




si to objednaj na www.cdromshop.com tam uz vedia ze sme v EU

EQ2 Popbob guardian/alchemyst
SWG Popbob Aifi commando
WoW Littlemage warlock/alchemyst
Vanguard Popbob Necromancer
LOTRO Poprandir champion
Go to Top of Page

Duncan
New Member

175 Posts

Posted - 01/11/2004 :  21:55:00  Show Profile  Send Duncan an ICQ Message Send Duncan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Popbob

quote:
Originally posted by Duncan

quote:
Originally posted by Pertha

http://www.gameplay.co.uk/


Takze na Slovensko nedodavaju :-(




si to objednaj na www.cdromshop.com tam uz vedia ze sme v EU


Tak som si to s Rashaverakovou pomocou objednal :-)
Uz chapem naco je tam zadavat telefonne cislo, pre takych jak som ja co omylom daju cislo starej creditky este ze som na to prisiel a hned im posielal dalsi email, dufam ze s toho budu mudry

Duncan/ius : UO, AO, EQ, EQ2, WoW, AoC - off
LOTRO: Snowburn - Duncanius/champion (officer), Allia/minstrel, Trezorik/burglar, Volundori/runekeeper - kinship Rest in Peace
For the Masurito
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 02/11/2004 :  09:23:56  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
Jak je EQ2 narocnej na pripojeni ? Mam 80 bezdrat a desej me trochu patche,aby nebyly gigovy...to bych asi jen stahoval...a az bych to stahnul tak by vysel dalsi..
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 02/11/2004 :  09:34:01  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrcek

Jak je EQ2 narocnej na pripojeni ? Mam 80 bezdrat a desej me trochu patche,aby nebyly gigovy...to bych asi jen stahoval...a az bych to stahnul tak by vysel dalsi..




Na hrani v pohode, patche jsou kapku bolestne. Nejlepsi je si to stahnout jinde a data prenest...nebo to nechat bezet pres noc/den.

Nicmene si myslim, ze patche v releasu nebudou tako bolestne, protoze vetsina voicepacks (to jsou casti, ktere maji nejvetsi podil na patchich) jiz budou primo na CD/DVD a EQ2 ma slusne udelany patcher, ktery stahuje pouze rozdilova data.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/11/2004 :  09:47:41  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no sem zvedav cim bude zaplneny to druhy DVD v releasu :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 02/11/2004 :  14:01:31  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
Existuje nejaka ceska stranka EQ2 ?
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/11/2004 :  14:04:04  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
http://everquest.oborsky.cz/

Sice uz neni aktualizovana, ale je cesky ..
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 02/11/2004 :  14:08:57  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

no sem zvedav cim bude zaplneny to druhy DVD v releasu :D



Tipuju že i nějaké videa :-) jelikož CD verze je 12CD, tak druhé DVD bude nejspíš z půlky prázdné, ale někdo ze SOE nás ujistil že 8.11. nás čeká spousta překvapení, i pro betatestery.
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 02/11/2004 :  14:18:07  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrcek

Existuje nejaka ceska stranka EQ2 ?



Osobne spise doporucuji celosvetove stranky a to jak obecne (jako Alakhazam atd) tak i specialy na jednotlive clasy (jako napr. Scout Sanctuary nebo EQtraders).

Preci jenom jsou tyto stranky pravidelne udrzovane a navic maji krome caste podpory ze strany vydavatele hry i znacny pocet prispevku od hracu, coz se muze hodit


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 02/11/2004 :  16:32:02  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak to je ROFL
http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=betagameplay&message.id=97347
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 02/11/2004 :  18:26:55  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Takze na tom shopu v GB maj release date 12.11. Takze uz ted pocitaj ze to bude trvat 4 dny nez se to k nim z US dostane. To mi co to mame z CDROMSHOPU a jeste DHL uz budem level 20+

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 02/11/2004 18:27:26
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 02/11/2004 :  19:18:12  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

no sem zvedav cim bude zaplneny to druhy DVD v releasu :D


Ja bych rekl, ze to budou dalsi lokace. Everfrost, lavastorm apod ktere v bete nejsou.

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 02/11/2004 :  19:18:32  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Takze na tom shopu v GB maj release date 12.11. Takze uz ted pocitaj ze to bude trvat 4 dny nez se to k nim z US dostane. To mi co to mame z CDROMSHOPU a jeste DHL uz budem level 20+



Za evropskej release date muze UBISOFT jako oficialni distributor SOE produktu.

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 02/11/2004 :  19:26:10  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Takze na tom shopu v GB maj release date 12.11. Takze uz ted pocitaj ze to bude trvat 4 dny nez se to k nim z US dostane. To mi co to mame z CDROMSHOPU a jeste DHL uz budem level 20+



Přes email řekli na gameplay že to 8.11 budou mít taky, takže tak
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 03/11/2004 :  04:51:10  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
Ja to objednal pres cdromshop. Shipping date by mel byt 8.11. a do 2 dnu to ma bejt v Evrope...

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 03/11/2004 :  08:11:31  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Objednaval jsem specialni edici a DVD edici. Doufam, ze u specky nebude spozdeni s dodanim, viz napr. HL2, kde specialni edice ma byt dostupna az o nekolik tydnu pozdeji :?


- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 03/11/2004 :  11:04:46  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Objednaval jsem specialni edici a DVD edici. Doufam, ze u specky nebude spozdeni s dodanim, viz napr. HL2, kde specialni edice ma byt dostupna az o nekolik tydnu pozdeji :?

Me potvrdil Alan z cdromshopu ze collector i dvd release budou toho 8.11.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 03/11/2004 :  11:08:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Objednaval jsem specialni edici a DVD edici. Doufam, ze u specky nebude spozdeni s dodanim, viz napr. HL2, kde specialni edice ma byt dostupna az o nekolik tydnu pozdeji :?

Me potvrdil Alan z cdromshopu ze collector i dvd release budou toho 8.11.





A že budou v dostatečném množství pro všechny předobjednávky :-)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 03/11/2004 :  11:20:53  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Perfektni uz se tesim . (hlavne na draka, kteryho necham hned chcipnout, aby byl klid , pochybuju ze z nej budu moci vypestovat neco lepsiho, nez normalni domaciho peta)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Duncan
New Member

175 Posts

Posted - 03/11/2004 :  11:52:42  Show Profile  Send Duncan an ICQ Message Send Duncan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Perfektni uz se tesim . (hlavne na draka, kteryho necham hned chcipnout, aby byl klid , pochybuju ze z nej budu moci vypestovat neco lepsiho, nez normalni domaciho peta)


fuj, taky domaci mazlicek co ti podpali barak je celkom fajn
barak dostane kazdy automaticky ? alebo sa musi kupit/postavit, prip az ked budem obcanom mesta ?

Duncan/ius : UO, AO, EQ, EQ2, WoW, AoC - off
LOTRO: Snowburn - Duncanius/champion (officer), Allia/minstrel, Trezorik/burglar, Volundori/runekeeper - kinship Rest in Peace
For the Masurito
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 03/11/2004 :  12:03:21  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Není to dům, ale byt. Můžeš si ho pronajmout v okrajové části města, nebo po získání občanství přímo ve městě. Tam je to ovšem dražší.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 03/11/2004 :  12:07:10  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Tibor

Není to dům, ale byt. Můžeš si ho pronajmout v okrajové části města, nebo po získání občanství přímo ve městě. Tam je to ovšem dražší.
.. a po vcerejsim patchi navic stoji i SP. Nemluve o tom ze pokud jsem to spravne pochopil (nebot muj stavajic kun proste zmizel) je kun za 2p


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 03/11/2004 :  12:18:23  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach


Nemluve o tom ze pokud jsem to spravne pochopil (nebot muj stavajic kun proste zmizel) je kun za 2p





Ceny konu jsou nastaveny tak jak budou v retailu rekl bych. Nejlevnejsi kun 2p 45g a nejdrazsí je za skoro 10p. A pistalky na privolani starych typu koni shnily :)

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 03/11/2004 :  12:22:31  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Já jsem včera koupil kočku do bytu. Nejlevnější stála přes 1g a je pěkně hnusná.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 03/11/2004 :  12:26:11  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

Já jsem včera koupil kočku do bytu. Nejlevnější stála přes 1g a je pěkně hnusná.



tak to je hustota. Za celou betu jsem byl v baraku jenom do te doby, nez jsem dostal stul a zrcadlo a pak jsem se na to vyflakl. Dokud si nebudu moct v baraku napriklad vystavovat armory anebo zbrane tak to pro me ztraci smysl.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 03/11/2004 :  12:31:59  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
Ja jeste pred koncem bety upgraduju byt na lepsi a koupim si nejdrazsi kocku :)

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 03/11/2004 :  12:35:57  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

tak to je hustota. Za celou betu jsem byl v baraku jenom do te doby, nez jsem dostal stul a zrcadlo a pak jsem se na to vyflakl. Dokud si nebudu moct v baraku napriklad vystavovat armory anebo zbrane tak to pro me ztraci smysl.
Včera jsem objevil ve WFP vendora, kterej prodává za SP věci na kraftěcí do bytu. Takže craft pak může pohodlně pracovat i prodávat zároveň. Docela šikovné.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 03/11/2004 :  13:37:42  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor
Včera jsem objevil ve WFP vendora, kterej prodává za SP věci na kraftěcí do bytu. Takže craft pak může pohodlně pracovat i prodávat zároveň. Docela šikovné.

WOW!

Kua to clovek nevi co bude delat prvne! UZ AT JE 9.11. !

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Duncan
New Member

175 Posts

Posted - 03/11/2004 :  16:55:39  Show Profile  Send Duncan an ICQ Message Send Duncan a Private Message  Reply with Quote
neviete kde sa da nieco docitat o jednotlivych skilloch - key knowledges ?

Duncan/ius : UO, AO, EQ, EQ2, WoW, AoC - off
LOTRO: Snowburn - Duncanius/champion (officer), Allia/minstrel, Trezorik/burglar, Volundori/runekeeper - kinship Rest in Peace
For the Masurito
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 03/11/2004 :  18:07:23  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ahmed

quote:
Originally posted by Atronach


Nemluve o tom ze pokud jsem to spravne pochopil (nebot muj stavajic kun proste zmizel) je kun za 2p





Ceny konu jsou nastaveny tak jak budou v retailu rekl bych. Nejlevnejsi kun 2p 45g a nejdrazsí je za skoro 10p. A pistalky na privolani starych typu koni shnily :)



Hm ted nevim, neskousel jsem ale stare questy na SP kdyz jsi v guilde funguji nebo to zrusili taky?

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 03/11/2004 :  19:01:25  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kromus

Hm ted nevim, neskousel jsem ale stare questy na SP kdyz jsi v guilde funguji nebo to zrusili taky?



Stare questy na SP funguji bez problemu (mam dokonce zadan lvl 5 guild raid na SP ale na to potrebuji minimalne 6 lidi(rad bych ho zkusil ale nejsou lidi)), bohuzel ale npc ktere je ma prodavat (ktere je prodavalo pred poslednima dvema patchema) je neprodava nebo na me aspon nereaguje a pouze mi gratuluje k zalozeni guildy a popisuje vyhody ktere to prinasi :)

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 04/11/2004 :  08:44:36  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
A hele .. z available 8.11 je najednou 9.11.
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 04/11/2004 :  08:55:49  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

A hele .. z available 8.11 je najednou 9.11.
Ono je to tak, že v distribuci bude hra od 8.11., ale ofic. se spouští (servery) 9.11.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 04/11/2004 :  08:57:19  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

quote:
Originally posted by spajdr

A hele .. z available 8.11 je najednou 9.11.
Ono je to tak, že v distribuci bude hra od 8.11., ale ofic. se spouští (servery) 9.11.



Jo takhle
(kua už se nemůžu dočkat, tak zmatkuju )
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 04/11/2004 :  09:24:55  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Možná se to někomu bude hodit jestli to tady už bylo tak sorry (mapa Antonica)

[-img]http://www.midian.dk/hosted/antCV11.jpg[/img]

Edited by - spajdr on 04/11/2004 09:27:20
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 04/11/2004 :  10:01:03  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Dávej sem, prosím, radši odkazy. Ne každej si s chutí sosne 100kb, které třeba vůbec nepotřebuje.
Jinak mapy se snažím schraňovat tady
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 04/11/2004 :  15:30:04  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=betagameplay&message.id=103586

Vypadá to že sony to máš již na skladě, první kopie hry, prachy mu to už odečetlo z účtu jak tam píše
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/11/2004 :  19:15:12  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=betagameplay&message.id=103586

Vypadá to že sony to máš již na skladě, první kopie hry, prachy mu to už odečetlo z účtu jak tam píše



to by me sralo mit to doma a nemit kde hrat pac servery budou vypnuty :)

lastfm
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 04/11/2004 :  19:49:43  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
Kdyby mel nekdo o vikendu chvilicku casu a vysvetlil mi veci ohledne uctu v bance a placeni pres sony, tak bych byl vdecny .).

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,97 seconds. on eygor Snitz Forums 2000