Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 20/10/2004 :  11:58:15  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach
Aha takze mozna zrusi ty Mastering knihy co? :(



Podle popisu to tak vypada. Ja osobne si myslim ze se nejedna o zadnou tragedii.


Zlatovous <MdK> Mordred DAoC
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 20/10/2004 :  12:18:15  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Porad nic o PvP bah

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 20/10/2004 :  12:23:25  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Porad nic o PvP bah



A při tom by stačil server Good vs Evil a netrápit se nějakým balancováním, oni si to hráči na takovém serveru stejně vybalancují sami. :))
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 20/10/2004 :  12:27:22  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
jojo good vs. evil by uplne stacilo

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 20/10/2004 :  17:22:43  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
musijou si neco nechat do zasoby na datadisk prece .. :)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 22/10/2004 :  22:52:33  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
Je oznameno oficialni datum vydani EQ2?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 23/10/2004 :  01:06:32  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrcek

Je oznameno oficialni datum vydani EQ2?



Ano. Rok 2004.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 23/10/2004 :  01:22:39  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Mrcek

Je oznameno oficialni datum vydani EQ2?



Ano. Rok 2004.


Hned se člověk cítí lépe.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 25/10/2004 :  20:02:41  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
tak jsem začal hrát, splnil nějaký úkol zabít goblina a dostal jsem gloves, ale měl jsem plný inventář, a nikde jsem je pak nenašel když jsem je zebral, to jsou jako nenávratně fuč a dělá to tak vždycky když mám plný inventář a vezmu si něco jako reward? Proč je hra taková jak bych to řekl rozmazaná?
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 25/10/2004 :  20:13:31  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrcek

Je oznameno oficialni datum vydani EQ2?


8.11.2004
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 25/10/2004 :  20:31:29  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

tak jsem začal hrát, splnil nějaký úkol zabít goblina a dostal jsem gloves, ale měl jsem plný inventář, a nikde jsem je pak nenašel když jsem je zebral, to jsou jako nenávratně fuč a dělá to tak vždycky když mám plný inventář a vezmu si něco jako reward? Proč je hra taková jak bych to řekl rozmazaná?


Já to rozmazané nemám. A ty věci, co se ti nevešly, máš při otevření inventáře u nohou obrázku postavy. Jakmile uvolníš inventorář, můžeš je z toho místa přesunout do batohu

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 25/10/2004 :  21:40:10  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

quote:
Originally posted by spajdr

tak jsem začal hrát, splnil nějaký úkol zabít goblina a dostal jsem gloves, ale měl jsem plný inventář, a nikde jsem je pak nenašel když jsem je zebral, to jsou jako nenávratně fuč a dělá to tak vždycky když mám plný inventář a vezmu si něco jako reward? Proč je hra taková jak bych to řekl rozmazaná?


Já to rozmazané nemám. A ty věci, co se ti nevešly, máš při otevření inventáře u nohou obrázku postavy. Jakmile uvolníš inventorář, můžeš je z toho místa přesunout do batohu



ááá díky :-) tak batoh je vyřešen a co čísly ukázat HP a EXP za zabití příšery?
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 26/10/2004 :  07:49:23  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
a co čísly ukázat HP a EXP za zabití příšery?
To by bylo SOE moc konkretni


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/10/2004 :  09:58:10  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
tak zatím mě to baví, akorát je divné že damage ukazatel funguje tak že příšere spadne nejdřív jistá hodnota na jenom HP grafu a až pak se objeví to číslo nad jeho hlavou, kolik dostal pecku, je tam prostě asi sekundu pauza, že by to bylo tím pingem u CDMA? zase ale u horizons to tohle nedělalo :-) a pokud dám max zoom tak je prostě postava co se týče obrazu majznutá? proč? je to jako jet přes LCD, né v jeho nativním módu co má.
Go to Top of Page

Eskymak
Starting Member

73 Posts

Posted - 26/10/2004 :  12:02:56  Show Profile  Send Eskymak an ICQ Message Send Eskymak a Private Message  Reply with Quote
Mám tu otázečku
Rozdíl :Wizard-Warlock
Podle toho co jsem se dočetl rozdíl je jen v tipu DD jinak oba jsou nuke char
Prosím pokud máte informace podělte se
Eskymak
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 26/10/2004 :  12:14:56  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eskymak

Mám tu otázečku
Rozdíl :Wizard-Warlock
Podle toho co jsem se dočetl rozdíl je jen v tipu DD jinak oba jsou nuke char
Prosím pokud máte informace podělte se
Eskymak



Chary se hlavne budou predelavat, respektive zvyraznovat rozdily. (tedy jestli jsem to spravne pochopil)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/10/2004 :  12:27:54  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
soucasny rozdily muzes skouknout na seznamu kouzel, odkaz je v topicu odkazy

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 26/10/2004 :  12:28:59  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
jo. ZAtím to nemá cenu asi zkoumat, protože to bude po nějakém patchi jinak.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Eskymak
Starting Member

73 Posts

Posted - 26/10/2004 :  12:47:25  Show Profile  Send Eskymak an ICQ Message Send Eskymak a Private Message  Reply with Quote
Lol
Ten patch udělaj před nebo až po 15.11.04?
Eskymak
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/10/2004 :  12:59:55  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eskymak

Lol
Ten patch udělaj před nebo až po 15.11.04?
Eskymak



kdo vi, ale neni jedno esi to udelaj tejden po releasu, nebo vic, nebo min ? me by zajimalo esi to stihnou do 8.11.

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/10/2004 :  13:04:38  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Už se ví kdy beta skončí přesně?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/10/2004 :  13:11:32  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Už se ví kdy beta skončí přesně?



to ne, jen podle tiskovyho prohlaseni se vi kdy je release, urcili to na 8.11.

Edit: otresna hrubka :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 26/10/2004 13:13:52
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/10/2004 :  13:30:20  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by spajdr

Už se ví kdy beta skončí přesně?



to ne, jen podle tiskovyho prohlaseni se vi kdy je release, urcili to na 8.11.

Edit: otresna hrubka :D



Beta většinou končí tak dva dny před release.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/10/2004 :  13:38:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by spajdr

Už se ví kdy beta skončí přesně?



to ne, jen podle tiskovyho prohlaseni se vi kdy je release, urcili to na 8.11.

Edit: otresna hrubka :D



Tak to abych pařil jako divý, doufám že někoho z Vás před koncem bety potkám :-) ať vidím ty vaše nakopané postavy

Beta většinou končí tak dva dny před release.

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 27/10/2004 :  01:41:40  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No nic, nějak mě to nebaví, ta závislost na questech je blbina, jinak žáden level 7, teď mě to zase odstřelilo ze hry, zrovna v nejblbější chvíli.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 27/10/2004 :  06:51:02  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Musis cist fora

Lvl7 muzes byt az se stanes obcanem meste (ano je to quest)
Dalsi zavislej Q je na prvni specializaci (delat lze od L9, automaticky se ti ukaze v deniku kdyz mas dosahnout L10)

A posledni zavislej Q je na L19 na druhou specializaci.

Vsechny ostatni Q jsou nepovinne a nemusis je delat.
Nicmene, z Q jsou zajimave veci (nekdy) a plni tu hru necim smysluplnejsim nez mlacenim mobu.

Jinak receno, hra se da hrat bez plneni Q ale imho to neni takova zabava.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 27/10/2004 :  08:26:42  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Všechno se číst hned nedá :-) ale stejně to už hrát nebudu, dneska prubnu ještě SWG a vrátím se k Horizons na Unity server.
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 27/10/2004 :  08:36:33  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Všechno se číst hned nedá :-) ale stejně to už hrát nebudu, dneska prubnu ještě SWG a vrátím se k Horizons na Unity server.


tak to uprimnou soustrast

so...
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 27/10/2004 :  09:38:27  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Postnuto dneska ráno. Takže od zítřka snad slibovaný rewamp abilit a kouzel.

I have good news and bad news about tomorrow's scheduled update.

The good news is that our new spells and arts will be going live. Three cheers for diversity!

The bad news is that all your existing spells will be gone, as well as any upgrades you have purchased or made for them. All your new spells will be Apprentice I.

While inconvenient and kind of a bummer, it was a necessary part of the spell revamp. Sorry!

Hopefully this won't deter you from testing the new spells and arts and letting us know what you think. Thanks for your enthusiasm throughout beta.



PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 27/10/2004 :  11:13:03  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
The bad news is that all your existing spells will be gone, as well as any upgrades you have purchased or made for them. All your new spells will be Apprentice I.
LOL tak to je maso. Musim kouknout na to info, zatim nebyl cas.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 27/10/2004 :  11:17:04  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Jak už někdo napsal - připrav si suroviny, budeš mít poptávku bych řekl

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 27/10/2004 :  12:03:24  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Otazkou je, co to udela s receptama.

Stejne me neni jasny proc to nuluji.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 27/10/2004 :  12:07:04  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Píší, že nulování bylo nutné z důvodu nových kouzel a vlastně všech změn. Žr se tomu nedalo vyhnout.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 27/10/2004 :  13:00:26  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Jj to jsem cetl i ty reakce - 14 dnu pred releasem nova hra, protoze chteji predelat i craft, zvetsit rozdily mezi postavama.... zacinam se bat

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Duncan
New Member

175 Posts

Posted - 27/10/2004 :  20:30:37  Show Profile  Send Duncan an ICQ Message Send Duncan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Jj to jsem cetl i ty reakce - 14 dnu pred releasem nova hra, protoze chteji predelat i craft, zvetsit rozdily mezi postavama.... zacinam se bat



Este dufat ze potom co dorazi do obchodov hra nebude treba zas tahat sialene updaty

Duncan/ius : UO, AO, EQ, EQ2, WoW, AoC - off
LOTRO: Snowburn - Duncanius/champion (officer), Allia/minstrel, Trezorik/burglar, Volundori/runekeeper - kinship Rest in Peace
For the Masurito
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 27/10/2004 :  20:41:51  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duncan

quote:
Originally posted by Atronach

Jj to jsem cetl i ty reakce - 14 dnu pred releasem nova hra, protoze chteji predelat i craft, zvetsit rozdily mezi postavama.... zacinam se bat



Este dufat ze potom co dorazi do obchodov hra nebude treba zas tahat sialene updaty



no duncane myslim ze dufas spatne bude tam patch jak prase.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 27/10/2004 :  21:16:31  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Spíš by mě zajímalo, co chtějí narvat na ty 2 DVD
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 28/10/2004 :  19:14:58  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=bannounce&message.id=201

Téda, toho je, je fajn že se dají mazat questy :-) no samozřejmě jsou tam i lepší věci
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 28/10/2004 :  19:46:34  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Spajdre psal jsi zde i na foru WoW jak je EQ2 spatna a jak te zklamala tak cemu vdecime za tvuj neutuchajici zajem o tohle forum
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 28/10/2004 :  21:06:54  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nick

Spajdre psal jsi zde i na foru WoW jak je EQ2 spatna a jak te zklamala tak cemu vdecime za tvuj neutuchajici zajem o tohle forum



Psal jsem co se mi nelíbí, tam kde se o tom bavilo, jako ostatní :-) v něčem mě to zklamalo, ale hraju zatím dále
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/11/2004 :  08:45:03  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Zkoušel tady někdo při objednání z cdromshop říct Alanovi od nich, ať je na krabici napsáno GIFT, že by to pak šlo rychleji přes celnici? nebo to nedělá, nebo to případně nemá cenu? DHL platit nebudu, byl bych tady na to sám.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/11/2004 :  10:07:12  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Zkoušel tady někdo při objednání z cdromshop říct Alanovi od nich, ať je na krabici napsáno GIFT, že by to pak šlo rychleji přes celnici? nebo to nedělá, nebo to případně nemá cenu? DHL platit nebudu, byl bych tady na to sám.



Mno většinou to děláme tak, že si od něj necháme poslat cdkey emailem a balík pak normální airmail poštou. Takže clo Tě pak vpodstatě netrápí, resp. ještě jsem neslyšel, že by s tím měl přes airmail někdo problém.

Vsadím kilo na to, že EQ2 půjde patchnout z bety na full verzi, takže cdkey bude stačit.
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 01/11/2004 :  10:09:56  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Zkoušel tady někdo při objednání z cdromshop říct Alanovi od nich, ať je na krabici napsáno GIFT, že by to pak šlo rychleji přes celnici? nebo to nedělá, nebo to případně nemá cenu? DHL platit nebudu, byl bych tady na to sám.



Nemuzou tam napsat gift, to si proste jako obchod nelajznou, porusili by tim i zakony u nich. Co jde ale domluvit, je ze ti to Alan rozbali a posle ti jen aktivacni klic a zbytek hodi do popelnice, tak usetris za clo i za DHL.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 01/11/2004 10:12:49
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/11/2004 :  10:12:10  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by spajdr

Zkoušel tady někdo při objednání z cdromshop říct Alanovi od nich, ať je na krabici napsáno GIFT, že by to pak šlo rychleji přes celnici? nebo to nedělá, nebo to případně nemá cenu? DHL platit nebudu, byl bych tady na to sám.



Mno většinou to děláme tak, že si od něj necháme poslat cdkey emailem a balík pak normální airmail poštou. Takže clo Tě pak vpodstatě netrápí, resp. ještě jsem neslyšel, že by s tím měl přes airmail někdo problém.

Vsadím kilo na to, že EQ2 půjde patchnout z bety na full verzi, takže cdkey bude stačit.



Myslíš že to bude stačit? přece jenom beta má velikostně 4.4GB asik, přitom full verze je na 2 DVD nebo 12 CD :-)
No kdyby to šlo, by bylo fajn, ale takhle by mi zatím to bylo na prd, když nemám ani origoš, to bych si toho kódu pak moc neužil :-)
No mě trápí to že jednou mi to z CDROM shop přišlo do tří pracovních dnů a pak až za 7 pracovních dnů, pěkně mě to sralo
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/11/2004 :  10:13:51  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

quote:
Originally posted by spajdr

Zkoušel tady někdo při objednání z cdromshop říct Alanovi od nich, ať je na krabici napsáno GIFT, že by to pak šlo rychleji přes celnici? nebo to nedělá, nebo to případně nemá cenu? DHL platit nebudu, byl bych tady na to sám.



Nemuzou tam napsat gift, to si proste jako obchod nelajznou, porusili by tim i zakony u nich. Co jde ale domluvit, je ze ti to Alan rozbali a posle ti jen aktivacni klic a zbytek hodi do popelnice, tak usetris za clo i za DHL.



Takže počká až mu to banka u nás schválí ten převod a pak pošle klíč jo? No s tím giftem to teda jde koukám asi jenom v GB, né v USA.
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 01/11/2004 :  10:22:41  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
Myslíš že to bude stačit? přece jenom beta má velikostně 4.4GB asik, přitom full verze je na 2 DVD nebo 12 CD :-)
No kdyby to šlo, by bylo fajn, ale takhle by mi zatím to bylo na prd, když nemám ani origoš, to bych si toho kódu pak moc neužil :-)
No mě trápí to že jednou mi to z CDROM shop přišlo do tří pracovních dnů a pak až za 7 pracovních dnů, pěkně mě to sralo



Moje zkusenost s cdromshopem a DHL je v poho, prichazi to zpravidla 2 az 3 dny po odeslani a nejvice zdrzuje ceska celnice. Navic to dovezou az domu


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/11/2004 :  10:30:40  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

quote:
Originally posted by spajdr
Myslíš že to bude stačit? přece jenom beta má velikostně 4.4GB asik, přitom full verze je na 2 DVD nebo 12 CD :-)
No kdyby to šlo, by bylo fajn, ale takhle by mi zatím to bylo na prd, když nemám ani origoš, to bych si toho kódu pak moc neužil :-)
No mě trápí to že jednou mi to z CDROM shop přišlo do tří pracovních dnů a pak až za 7 pracovních dnů, pěkně mě to sralo



Moje zkusenost s cdromshopem a DHL je v poho, prichazi to zpravidla 2 az 3 dny po odeslani a nejvice zdrzuje ceska celnice. Navic to dovezou az domu




DHL věřím že to dodá rychle, ale nebudu platit za poštovné skoro litr, když bych se neměl s kým o to podělit. Khostri je sice taky z Ostravy, ale on to už má z GB objednáno, brát to odjinud nechce (CDROMSHOP) že by mu to smrdělo snad na celnici delší dobu, což se stát může.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/11/2004 :  10:44:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja jsem na cdromshopu taky zrusil objednavku a objednal v GB , prece jen nehrozi celnice doplatky cla dph a podobne a cena je dokonce na tom ksefte po zapocteni postovnyho docela vyrazne nizsi

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/11/2004 :  10:53:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

ja jsem na cdromshopu taky zrusil objednavku a objednal v GB , prece jen nehrozi celnice doplatky cla dph a podobne a cena je dokonce na tom ksefte po zapocteni postovnyho docela vyrazne nizsi



No tak já za airmail z Cdromshop platil pořád stejně, kdyby to vyšlo současně, tak jdu taky do objednávky z GB, ale tam to vyjde až o 4 dny později a mě se nechce čekat
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/11/2004 :  11:03:36  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja prave mel posledni dobou problemy s celnici vpodstate pokazde, takze si rikam, ze to pozdeji snad nebude

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000