Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 04/11/2004 :  20:40:27  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Ohledne placeni unkeepu domu (mysleno SP ne goldu)
Tleskam, nadherna idea

Also, status rent can be paid by having nice furniture in a home. The nicer (rarer and more expensive) a furniture piece is, the more it will deduct from your weekly status rent. So if you have a lot of really nice crafted pieces or just some nice rare furniture items you may not have much of a worry in paying status rent at all on your home

also wanted to mention that rare pieces that defer rent also includes the new House Pets we put into game.

The more expensive and "rarer" your pet is, the better they will be at giving you status to pay your weekly status cost.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/11/2004 :  08:23:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Pokud náhodou máte ten tenký velký hnusný font, tak tady je cesta jak ho nahradit, v tomto případě fontem verdana

Find your verdana.ttf which is usually in C:\Windows\Fonts and copy it to the UI\Fonts directory.
- Create a file in your EQ2 Beta directory named eq2.ini and put the following 2 lines in it:

Code:
cl_ui_skinname Verdana
cl_ui_subdir UI/
- Create a folder in UI named Verdana
- Copy eq2ui_fonts.xml and eq2ui_skininfo.xml to that folder from the default folder.
- Edit eq2ui_fonts.xml to make lines 3 and 4 say:

Code:
<TextStyle Algorithm="Simple" FontName="Verdana" Language="english" Name="Font_Chat" PointSize="15" PrivateFontPath="UI/Fonts/verdana.ttf" UseCachedFont="true"/>
<TextStyle Algorithm="Simple" FontName="Verdana" Language="english" Name="Font_ChatInput" PointSize="15" PrivateFontPath="UI/Fonts/verdana.ttf" UseCachedFont="true"/>
- Edit eq2ui_skininfo.xml.

Change, at minimum, the description and text fields to whatever you want them to say

Edited by - spajdr on 05/11/2004 08:24:16
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/11/2004 :  09:04:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Koukejte, nové promotional video je to parádkááá

http://vnfiles.ign.com/eq2vault/EQ2%20Vault%20Exclusive%20Promo%20Video:%20Norrath%20Anew.wmv
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 05/11/2004 :  09:10:56  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Pokud náhodou máte ten tenký velký hnusný font, tak tady je cesta jak ho nahradit, v tomto případě fontem verdana


A pokud mam ten maly tlusty pekny font a chtel bych ten velky tenky hnusny font co jsem mel jenom jeden den po patchi a zmizel, tak nevi nekdo co je to za font, abych si ho tam mohl soupnout?

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/11/2004 :  09:19:38  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

quote:
Originally posted by spajdr

Pokud náhodou máte ten tenký velký hnusný font, tak tady je cesta jak ho nahradit, v tomto případě fontem verdana


A pokud mam ten maly tlusty pekny font a chtel bych ten velky tenky hnusny font co jsem mel jenom jeden den po patchi a zmizel, tak nevi nekdo co je to za font, abych si ho tam mohl soupnout?



Nejspíš Arial, však si všechny typy Arial prohlédni, jeden z nich to bude
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/11/2004 :  09:21:45  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

quote:
Originally posted by spajdr

Pokud náhodou máte ten tenký velký hnusný font, tak tady je cesta jak ho nahradit, v tomto případě fontem verdana


A pokud mam ten maly tlusty pekny font a chtel bych ten velky tenky hnusny font co jsem mel jenom jeden den po patchi a zmizel, tak nevi nekdo co je to za font, abych si ho tam mohl soupnout?



z popisu velky tlusty hnusny font tezko soudit ;) napada me treba helvetica ? ale je to opravdu tezky trefit se :)

lastfm
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/11/2004 :  09:34:05  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Dnes mi napsal týpek z gameplay.co.uk že budou mít EQII skladem až 12.11., tak snad to z cdromshop dorazí rychleji
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 05/11/2004 :  09:40:55  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Mno tak srozumitelne.... Pred patchem 2.11. jsme pouzivali defaultni font(tlusty, maly a hnusny - subjektivni nazor) a po patchi jsem mel najednou krasny velky tenky font, ktery mi bohuzel na druhy den zmizel a mam tam zese ten defaultni. A protoze jsem liny neco nekde hledat a stourat se v tom tak sem vas (ty co to presne vi) chtel zneuzit. BTW pokazde kdyz se naloguji musim znova nastavit kanaly ve druhem chat okne, protoze si to neni schopno zapamatovat nastaveni a uz me to neskutecne vytaci!!! Ale treba se to da nekde ulozit a ja jenom nevim kde?

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 05/11/2004 :  09:44:21  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Dnes mi napsal týpek z gameplay.co.uk že budou mít EQII skladem až 12.11., tak snad to z cdromshop dorazí rychleji

Me rikal, ze predobjednavky budou shippovat uz 10.11. Nicmene ja stejne u nich neobjednal, neb jejich vyjadreni ze poslat to necim rychlejsim nez je air mail nemuzou a air mailem ze to k nam jde 3-10 pracovnich dnu. Tak jsem nakonec objednal u cdromshopu, byt DHL jsou zlodeji :-)

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/11/2004 :  09:49:08  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Dnes mi napsal týpek z gameplay.co.uk že budou mít EQII skladem až 12.11., tak snad to z cdromshop dorazí rychleji

Me rikal, ze predobjednavky budou shippovat uz 10.11. Nicmene ja stejne u nich neobjednal, neb jejich vyjadreni ze poslat to necim rychlejsim nez je air mail nemuzou a air mailem ze to k nam jde 3-10 pracovnich dnu. Tak jsem nakonec objednal u cdromshopu, byt DHL jsou zlodeji :-)



To mi taky říkal, že 10.11., ale to bylo dva dny zpátky. Taky jsem to chtěl DHL, ale nebudu tolik platit za poštovné, když bych byl na to sám.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/11/2004 :  10:09:39  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Mimochodem, kdybych chtěl změnit způsob odeslání z airmail na DHL, stačí jenom napsat Alanovi, nebo musím podat objednávku znova?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/11/2004 :  10:11:34  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Mimochodem, kdybych chtěl změnit způsob odeslání z airmail na DHL, stačí jenom napsat Alanovi, nebo musím podat objednávku znova?



staci napsat alanovi

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/11/2004 :  12:17:52  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
http://www.betafon.dk/eBdetail.asp?pm1=9&pm2=115818&pm4=

Tady je zajímavá informace o požadavku na místo na HDD .. více než 10GB
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/11/2004 :  12:58:33  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak to je ROFL



Name Total Kills

1. a Gruttooth protector 15,401
2. a forgotten guardian 7,467
3. a fallen pirate 6,833
4. a treasure chest 5,294
5. a diseased ratonga 4,506

number 4 (vím že to je mob, ale i tak)
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 05/11/2004 :  15:11:24  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Na kolik to vyjde v prepoctu na nase penize kdyz si to poslete od Alana s DHL ?
on to ma sice v dolarech ale v tech nejde platit
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/11/2004 :  15:17:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nick

Na kolik to vyjde v prepoctu na nase penize kdyz si to poslete od Alana s DHL ?
on to ma sice v dolarech ale v tech nejde platit



2300-2400Kč asik.

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 05/11/2004 :  15:38:15  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
4. a treasure chest 5,294

Truhla si polepsila, byla pred cca tydnem na 6. miste


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Duncan
New Member

175 Posts

Posted - 05/11/2004 :  15:55:31  Show Profile  Send Duncan an ICQ Message Send Duncan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

http://www.betafon.dk/eBdetail.asp?pm1=9&pm2=115818&pm4=

Tady je zajímavá informace o požadavku na místo na HDD .. více než 10GB



to dufam nie, to aby som zhanal dalsi disk

Duncan/ius : UO, AO, EQ, EQ2, WoW, AoC - off
LOTRO: Snowburn - Duncanius/champion (officer), Allia/minstrel, Trezorik/burglar, Volundori/runekeeper - kinship Rest in Peace
For the Masurito
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/11/2004 :  16:19:30  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
tak to mám změněno na DHL, pokud mi to přijde a někdo z Ostravy bude mít akorát kód a né ještě i hru, tak se nějak domluvíme a DVD vypálíme :-)
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 05/11/2004 :  17:45:32  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
quote:

2300-2400Kč asik.





to mluvis o dvd nebo sberatelske verzi? ja si tam objednaval sberatelskou a vyjde to v prepoctu na 2,7-8k tusim (jsou to kanadsky dolary + letecka doprava)

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 06/11/2004 :  23:10:45  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel



Peníze Ti samozřejmě strhne až při odeslání.



tak penize me byly strzeny vcera .. tudiz se da predpokladat ze me v nejblizsi dobe bude na poste ocekavat sympatickej shipment ;-)

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 07/11/2004 :  03:33:47  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Koukejte, nové promotional video je to parádkááá

http://vnfiles.ign.com/eq2vault/EQ2%20Vault%20Exclusive%20Promo%20Video:%20Norrath%20Anew.wmv




Myslim ze po shlednuti tohodle uzna kazdej ze EQ2 ma proste nejvyvinutejsi engine (po technologicke strance). Jen by me zajimalo na cem to ten tvurce spoustel...

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 07/11/2004 :  08:30:12  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by reyden
tak penize me byly strzeny vcera .. tudiz se da predpokladat ze me v nejblizsi dobe bude na poste ocekavat sympatickej shipment ;-)



Ano ano, peníze jsou již blokovány čili asi to v pondělí poletí

Jinak pro info, objednal jsem 6 krabic pro mě a přátele s doručením DHL a celková částka je 483 CAD, což mi na účtě blokuje 9929 Kč. Přepočet na jednoho vychází nádherných 1655 Kč. Ještě uvidíme, co clo, ale já jsem spokojen


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 07/11/2004 :  08:54:01  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JarisPřepočet na jednoho vychází nádherných 1655 Kč. Ještě uvidíme, co clo, ale já jsem spokojen

ja se ptal nasi danove poradkyne, udajne by to melo byt 19% dph a 3% clo.

Ja jen doufam, ze to dhl procli fofrem. Me uz strhl cdromshop prasule v patek (strhl, ne zablokoval)

Pozoruji na sobe abstinencni priznaky

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 07/11/2004 :  08:58:37  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Zkušenosti říkají, že u nás na celnici to ztráví nejvíc času. Vždy se mi vyplatilo je prudit nonstop po telefonu od okamžiku, kdy to dorazí do prahy.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 07/11/2004 :  09:11:24  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kromus

quote:
Originally posted by spajdr

Koukejte, nové promotional video je to parádkááá

http://vnfiles.ign.com/eq2vault/EQ2%20Vault%20Exclusive%20Promo%20Video:%20Norrath%20Anew.wmv




Myslim ze po shlednuti tohodle uzna kazdej ze EQ2 ma proste nejvyvinutejsi engine (po technologicke strance). Jen by me zajimalo na cem to ten tvurce spoustel...



Aladora filmuje uz asi sest let vetsinu ackovych mmorpg. Udelala by i z Realms nebo Meridian 59 excelentni podivanou :)

Upraveny SWG engine mi neprijde nejvyvinutejsi. Az bude zvladat 500+ mobilnich binarnich objektu na jednom fleku tak pak by to mohla pravda.

Do te doby je to nemasivni multiplayer engine. Ale ja jsem starej protiva tak mne ignorujte.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 07/11/2004 :  09:55:22  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel



Aladora filmuje uz asi sest let vetsinu ackovych mmorpg. Udelala by i z Realms nebo Meridian 59 excelentni podivanou :)

Upraveny SWG engine mi neprijde nejvyvinutejsi. Az bude zvladat 500+ mobilnich binarnich objektu na jednom fleku tak pak by to mohla pravda.




brouk pytlik zasahuje

lastfm
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/11/2004 :  10:46:31  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Několikrát bylo řečeno, že se jedná o dva odlišné enginy - SWG a EQ2. Nemám jediný důvod nevěřit tomu co říkají, zejména po té, co jsem viděl obě hry na vlastní oči. Je zřejmé, že to je pravda.

V každém případě je to jedno, jde jen o poznámku k tématu :)
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 07/11/2004 :  10:59:31  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Kazdopadne na SWG kvuli rychlosti nadaval kazdy ale me to kdyz jsem hral hned po vyjiti jelo uplne plynule
EQ2 po posladnim patchi ma zacalo brutalne lagovat a cukat se ve meste a v lokaci kde je vic mobu a FPS padali az na 4
Oboje na jednom a tom samem kompu
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 07/11/2004 :  11:35:16  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Za posledni 2 dny se samotny everquest2.exe stahoval nejmene 10x a pokazde se to chovalo jinak. To jen tak na okraj.

Uvidime co nam naserviruji ve finale


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 07/11/2004 :  11:39:32  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

Zkušenosti říkají, že u nás na celnici to ztráví nejvíc času. Vždy se mi vyplatilo je prudit nonstop po telefonu od okamžiku, kdy to dorazí do prahy.



s DHL mam docela hodne zkusenosti (pracovne) a po nasem vstupu do EU se vsechno neuveritelne zrychlilo (ikdyz mluvim jen o zasilkach v ramci EU) takze verim ze by to tam nemuselo moc dlouho cekat

btw to dhl si volite jenom kvuli rychlosti nebo v tom je jeste neco jineho? ja dal leteckou postu tak by me zajimal rozdil

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 07/11/2004 :  11:42:39  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Ja dal taky airmail a musim priznat ze minulou dodavku(shodou okolnosti SWG) jsem si hlidal (driv se me jedna hra ztratila) a v Praze uz to bylo za dva dny takze tam az takovy rozdil nevidim
Problemy nastanou povetsinou pak ,dal se to tusim preposila postou
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 07/11/2004 :  12:06:44  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Ja volil dhl protoze funguji rychle a doruci to az domu.
Nerad nekam jezdim, volam, urguju atp.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 07/11/2004 :  13:40:03  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tesite se ? to bodou na zacatku zas lvl zavody ;)

lastfm
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 07/11/2004 :  13:44:18  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

tesite se ? to bodou na zacatku zas lvl zavody ;)

Zavody? Ne ja se tesim na hru. Zavodit nehodlam, hodlam se bavit


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/11/2004 :  15:40:57  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak já očekávám že to přes DHL budu mít ve středu, když tam je napsáno že dodání k nám je do dvou dnů? Já dneska ještě pouštěl betu a zase to něco stahovalo? samozřejmě tím to pak skončilo
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 07/11/2004 :  15:41:20  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
ja se tesim... moc
kurna sem jak malej parchant co ma dostat k vanocum stavebnici LOL jeste ze tu nejsem nejstarsi a vim ze i ti starsi se tesej jak maly parchanti, jinak bych si asi prisel hodne divnej

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/11/2004 :  16:31:39  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by JarisPřepočet na jednoho vychází nádherných 1655 Kč. Ještě uvidíme, co clo, ale já jsem spokojen

ja se ptal nasi danove poradkyne, udajne by to melo byt 19% dph a 3% clo.

Ja jen doufam, ze to dhl procli fofrem. Me uz strhl cdromshop prasule v patek (strhl, ne zablokoval)

Pozoruji na sobe abstinencni priznaky




Hmm to je zvláštní, mě to ještě neodečetlo nic
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 07/11/2004 :  18:26:50  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
Hmm to je zvláštní, mě to ještě neodečetlo nic

me chodi smska v okamziku prevodu penez..
No zrejme na tebe zapomeli

quote:
Everquest II - spajdr/gnome/shaman L15/Beta1/good

To je fofr - den pred releasem a uz jsi L15


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/11/2004 :  18:33:13  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by spajdr
Hmm to je zvláštní, mě to ještě neodečetlo nic

me chodi smska v okamziku prevodu penez..
No zrejme na tebe zapomeli

quote:
Everquest II - spajdr/gnome/shaman L15/Beta1/good

To je fofr - den pred releasem a uz jsi L15





No mohlo to jít rychleji, znát místa kde chodit na EXP :-) Mě smska chodit nemůže, páč to jaksi u mého účtu nejde, nicméně je vidět že nějaké prachy si to tam bloklo, páč mám disponabilní zůstatek nižší, no hlavně ať to zítra odejde
Go to Top of Page

srato
Starting Member

28 Posts

Posted - 07/11/2004 :  20:28:33  Show Profile  Send srato an ICQ Message Send srato a Private Message  Reply with Quote
Co je pravda na tom, ze v Evrope nepojede ENG mluvici server, ale pouze GER a FRA? To by pro mne byla dost zavazna informace ...

AMD A64 3200, GF 6800GT, 1.5 GB RAM
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/11/2004 :  21:21:39  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srato

Co je pravda na tom, ze v Evrope nepojede ENG mluvici server, ale pouze GER a FRA? To by pro mne byla dost zavazna informace ...



Počkejme si na to až pojede oficiální EQII, tam vše bude jasně řečeno
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/11/2004 :  21:46:03  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tady se rozplývají všechny pochybnosti o UK serveru
http://www.eqii.com/phpbb/viewtopic.php?t=20471

(úplně dole)
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 07/11/2004 :  22:07:01  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Rozplývají? Nemyslim si. Jestli nějakému US serveru dají status UK prefered, tak tím soustředí EU hráče na jeden server, ale pochybuju, že se změní čas případných eventů nebo že přesunou patche z našeho prime time.
Opravdu hrozně rád bych se plet.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/11/2004 :  22:07:17  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
http://www.agrajag.cx/eq2/eq2-eob07.jpg

Něco na závěr betatestu, aneb slibovaný masakr
http://www.agrajag.cx/eq2/eq2-eob01.jpg
http://www.agrajag.cx/eq2/eq2-eob02.jpg
http://www.agrajag.cx/eq2/eq2-eob03.jpg
http://www.agrajag.cx/eq2/eq2-eob04.jpg
http://www.agrajag.cx/eq2/eq2-eob05.jpg
http://www.agrajag.cx/eq2/eq2-eob06.jpg
http://www.agrajag.cx/eq2/eq2-eob07.jpg
http://www.agrajag.cx/eq2/eq2-eob08.jpg
http://www.agrajag.cx/eq2/eq2-eob09.jpg
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/11/2004 :  22:08:30  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

Rozplývají? Nemyslim si. Jestli nějakému US serveru dají status UK prefered, tak tím soustředí EU hráče na jeden server, ale pochybuju, že se změní čas případných eventů nebo že přesunou patche z našeho prime time.



Tak myslet si to nemůžeš samozřejmě, ale nějaký pokrok v komunikaci tam je, však se to snad brzy ještě upřesní, ale podle toho jak píše to vypadá jako kdyby nevěděl jistě co přesně má napsat, asi tam v tom má SOE ještě pěkný bordel
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/11/2004 :  22:23:33  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
A jména serverů
Antonia Bayle
Befallen
Blackburrow
Crushbone
Guk
Mistmoore
Najena
Permafrost
Runnyeye
Storms (French)
Unrest
Valor (German)

Který bude UK, to snad brzo zjistíme
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 07/11/2004 :  22:25:40  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
tak ja sem pro

BeFallen nebo Permafrost...

so...
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 07/11/2004 :  22:51:47  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
jak píše to vypadá jako kdyby nevěděl jistě co přesně má napsat

To me bohuzel prijde taky . Prece mi ale nerikejte. Od zacatku pisou, ze serverovna pro Evropu bude v Amsterodamu... A najednou jako v Evrope nebudou servery? Mi nerikejte, ze kdyby v Evrope byl francouzsky a nemecky, tak by byl problem tu mit i anglicky .

Trochu poznavam SOE

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin

Edited by - Genagen on 07/11/2004 22:52:14
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 07/11/2004 :  23:34:21  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar

tak ja sem pro

BeFallen nebo Permafrost...



moc hezky jmena, ty budou plny a permanentne (jako vzdy s nasim stestim) posledni nabihat po patchi a nejvic budou padat

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1 seconds. on eygor Snitz Forums 2000