Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 RIFT přechází na f2p
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 15/05/2013 :  08:56:18  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
asi už to většina zainteresovaných lidí zaregistrovala, ale jen pro jistotu:
http://www.riftgame.com/en/promo/freetoplay.php

jedna z těch lepších mmo her posledních let přechází na f2p model


Kallath <Mor do Kuli>

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 15/05/2013 :  10:36:40  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
To je myslim docela dobra zprava na leto...

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 15/05/2013 :  12:58:51  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
ANo,je to dobrá zpráva,snad se Rift nepřemění na pay2win.
Určitě Rift zkusím,až přejde na f2p.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 17/05/2013 :  10:54:21  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Pokud chcete původní hru + datadisk zadarmo, stačí si nainstalovat raptr + free verzi Riftu + spustit raptr tak, aby zaregistroval že hrajete Rift,
následně hrát hru nějak kolem 10-14 hodin a pak se nabídne možnost získat hru a datáč zadarmo + nějaké bonusy.

Edited by - spajdr on 17/05/2013 10:55:05
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/05/2013 :  08:28:42  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
A kdyby měl někdo náhodou klíč navíc, tak bych ho využil, jelikož kvůli práci nestíhám hru dostatečně dlouho hrát a tak se obávám, že ani z druhé várky klíčů nestihnu klíč získat.
Autorun ve hře nezabral, stejně jako program na pohyb myši
Go to Top of Page

Drewinek
Advanced Member

Gnome

814 Posts

Posted - 23/05/2013 :  08:43:09  Show Profile  Send Drewinek an ICQ Message Send Drewinek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

A kdyby měl někdo náhodou klíč navíc, tak bych ho využil, jelikož kvůli práci nestíhám hru dostatečně dlouho hrát a tak se obávám, že ani z druhé várky klíčů nestihnu klíč získat.
Autorun ve hře nezabral, stejně jako program na pohyb myši



Zkus dat attack na dumy

RL Fishing
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 23/05/2013 :  12:40:51  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Musíš poslat něco na server. Myš nic neposílá. Takže třeba mezerník v intervalech

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/05/2013 :  18:14:35  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Dobrý, za hodinku a něco už budu mít dost nahraného času na kód, nicméně díky za tipy pánové.
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 25/05/2013 :  21:59:47  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
To bude zajímavý. Už teď,díky RAPTR kódům,je Icewatch narvanej k prasknutí,čekání ve frontě může trvat třeba 3/4 hodiny
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 28/05/2013 :  11:48:44  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak tak a zdá se že tentokrát raptr dostal pořádný balík Rift kódů.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 28/05/2013 :  14:09:20  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Jinak koho by to zajímalo, tak klasická česká ojebávka:

Pustíte Raptr, pustíte Rift.
Dáte rift do pozadí a můžete odejít od PC. Po nějaké době vám sice v Riftu vyběhne hláška, že z důvodu neaktivity bylo spojení přerušeno.
ALE. Pokud nedáte ok a hlášku necháte svítit, Raptr stále počítá čas ve hře ...
Přišel jsem na to omylem, když jsem o víkendu ráno na zkoušku zapnul a pak musel odejít a PC nechal zapnuté. Odpoledne, když jsem se vrátil k PC, tak jsem odklepl OK v Riftu a koukám, Raptr +6 hodin ...

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 28/05/2013 :  21:50:41  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Jojo, přesně tak to je jak píše Khostri :D

Mimochodem, kdyby někdo chtěl startovací bonus v podobě rychlejší XP do levelu 20 a nějaké prašule + titul chosen, tady je můj kód ...
kód není omezen, lze ho aplikovat na jakýkoliv trial účet.

RZDDQP6M933KWDK7Q9PD

You need to enter it at your Trion account
http://trionworlds.com/en/

It will boost your level progress a little, at least until level 20 and you get some more crap with it

for Ascended Storm Legion Treasure – a chest of riches containing the following loot:

Your Ascended friends' characters will receive the Novitiate's Phylactery, a trinket that increases all experience gained by 5% until level 20!
You and your friends will be able to summon one another once every 30 minutes.
Your Ascended friends’ characters will be automatically added to your Friends List, and your characters will be added to theirs.
Your Ascended friends will earn the in-game title, “The Chosen.”

3 Frozen Eclipse Stones
5 Empyreal Slayer's Marks
3 Freelancer's Marks
2 Lucky Coins
10 Infinity Stone
Go to Top of Page

Healerucha
Starting Member

3 Posts

Posted - 29/05/2013 :  19:23:41  Show Profile Send Healerucha a Private Message  Reply with Quote
Bohuzel i kdyz ziskate klic od Raptru tak po jeho zadani musite zadat platebni plan a minimalne mesic zaplatit.

Po chvilce zkouseni je to bohuzel pravda jen u uctu ktere maji jiz normalni verzi hry(nechapu tak jako vsude stareho zakaznika si nikdo nevazi), a je treba zaplatit alespon mesic aby to ten kod vubec akceptovalo.
naproti tomu u uctu ktere nemaji hru zakoupenou to funguje tak ze sice je take potreba nastavit platbu ale cele to stoji 0 Euro takze mate datadisk a prvnich 30 dnu zdarma.


Edited by - Healerucha on 30/05/2013 13:00:14
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/05/2013 :  13:41:30  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak díky 4 lidem, co si dali subscription přes můj kód už to vypadá takto.:



Takže ještě jednou děkuji
Go to Top of Page

Drewinek
Advanced Member

Gnome

814 Posts

Posted - 30/05/2013 :  17:04:43  Show Profile  Send Drewinek an ICQ Message Send Drewinek a Private Message  Reply with Quote
Taky mohu dat k dispozici svůj kod pro pripadne zajemce.
QG2J9QE3D3QZMPW3DCEC
Dekuji predem

RL Fishing
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 31/05/2013 :  00:14:42  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Healerucha

Bohuzel i kdyz ziskate klic od Raptru tak po jeho zadani musite zadat platebni plan a minimalne mesic zaplatit.

Po chvilce zkouseni je to bohuzel pravda jen u uctu ktere maji jiz normalni verzi hry(nechapu tak jako vsude stareho zakaznika si nikdo nevazi), a je treba zaplatit alespon mesic aby to ten kod vubec akceptovalo.
naproti tomu u uctu ktere nemaji hru zakoupenou to funguje tak ze sice je take potreba nastavit platbu ale cele to stoji 0 Euro takze mate datadisk a prvnich 30 dnu zdarma.




já mám teda asi štěstí, ale 29.5. jsem se lognul zpět po vážně dlouhý době, nejdřív jsem mohl použít jen svuj newbie char, ale pak mi od trionu přišel mail, že mám 3 dny full acessu zdarma. Takže jsem nahrál nějakejch těch 16 hodin nebo kolik to bylo na experience stav na raptru, claimnul reward na raptru, vložil klíč do trion accountu a všechno je v cajku, Storm Legion aktivovaný a funkční i bez subscriptionu, jen tam bohužel neni těch 30 dnů zdarma :)

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 31/05/2013 00:17:06
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 31/05/2013 :  11:47:05  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
tak tedy znovu instaluju, po pul roce snad mi taky něco dají jako tomu kdo koupil origoš deluxe + datadisk....

hledám háček kde mají to omezení.... omezený počet dung runů nebo raidů... nošení epiců... omezení bar slotu atd. zatím nic nenacházím

mno jako owner full her toho moc nedostanu jak tak koukám, leda klacem mezi oči jak v Duchcově

ten extra bag nebo slot na char to se moc nepředali...

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 31/05/2013 15:44:42
Go to Top of Page

Drewinek
Advanced Member

Gnome

814 Posts

Posted - 31/05/2013 :  19:10:04  Show Profile  Send Drewinek an ICQ Message Send Drewinek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Tak díky 4 lidem, co si dali subscription přes můj kód už to vypadá takto.:



Takže ještě jednou děkuji



Muzes kouknout na PM ?

RL Fishing
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/06/2013 :  02:00:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Nainstaloval jsem Rift i Raptr, založil trial acc, odehral tech 14 hodin nebo tak nějak a ziskal ten měsíc veteran acc + storm legion datac.

A ted mi neni jasne toto: az za mesic prestanu mit ten veteran acc, ale Rift uz bude f2p, co vlastne budu mit?

2 sloty na postavy nebo 6? A to ostatni?
http://www.riftgame.com/en/promo/freetoplay.php
Víte to někdo?
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/06/2013 :  09:27:26  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Taky se přidám s kodem, pokud tedy chcete spoustu senzačních a fantastických dárků a výhod na začátek, zde je můj kod:

QQ7WE92XYNK9FW6NCLGF

Děkuji velice!

Edited by - vool on 03/06/2013 09:28:30
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 04/06/2013 :  10:49:46  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Kdo má koupenej Rift, nemusí čekat do 12.6., může hrát již nyní

http://forums.riftgame.com/official-rif … 6-pls.html

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 04/06/2013 :  11:51:47  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
tolik her, a tak malo casu :) melo by zacit prset i v Brne abych mel vic casu na hrani :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 05/06/2013 :  07:45:20  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

tolik her, a tak malo casu :) melo by zacit prset i v Brne abych mel vic casu na hrani :D

Ehm, bych rek, ze v Brne prsi porad...jen jsme na kopci.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/06/2013 :  14:07:39  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak zítra to vypukne, čekejme disconnecty, lagy, servery dole, mizerné fps, spousta noobů, už se těším.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 13/06/2013 :  11:25:18  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Ako to vypada?

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Drewinek
Advanced Member

Gnome

814 Posts

Posted - 13/06/2013 :  18:03:12  Show Profile  Send Drewinek an ICQ Message Send Drewinek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Ako to vypada?



Porad jako rift jen se zvedli cisla u curencies :-) prej to lip vypada

RL Fishing
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 13/06/2013 :  22:35:11  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Ako to vypada?



starej dobrej Rift grind :-) co bys chtěl slyšet:))

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 18/06/2013 :  12:11:45  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Skor som myslel, ako sa zmenila komunita s prechodom na F2P.
Ci sa oplati alebo neoplati vratit :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/06/2013 :  14:38:11  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Co to tak hraju, tak mi komunita přijde stejná, ale může to být jiné na ostatních serverech.
Chce to přidat od nového patchu podporu více CPU cores a nebudu si pak vůbec na nic stěžovat.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 27/06/2013 :  07:04:32  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Tak som to updatol po dvoch rokoch. No, celkom prekvapenie. Najviac ma mrzi, ze mi resetli vsetky talent stromy, co som mal, dat to zase dokopy bude trvat. Vsetko je tam na kompletku zmenene, kopec novych veci. Ma stve, ze asi budem musiet vylevelovat novu postavu, aby som pochopil tie veci, co pridali.

Ten datadisk, co vysiel nedavno, treba kupit ?

MMO traveller
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 27/06/2013 :  13:34:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Ten datadisk nepotřebuješ. F2P už ho obsahuje, ale pokud chceš extra 4 soul trees, které vyšly s datadiskem, tak ty se musí koupit přes Store, za cca 3500 kreditů.
Stejně jako dva extra sloty pro batohy.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 27/06/2013 :  15:45:30  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

Tak som to updatol po dvoch rokoch. No, celkom prekvapenie. Najviac ma mrzi, ze mi resetli vsetky talent stromy, co som mal, dat to zase dokopy bude trvat. Vsetko je tam na kompletku zmenene, kopec novych veci. Ma stve, ze asi budem musiet vylevelovat novu postavu, aby som pochopil tie veci, co pridali.

Ten datadisk, co vysiel nedavno, treba kupit ?


To je jako spatne ze za ty dva roky s tim neco delali?:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/07/2013 :  23:37:54  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Ten datadisk nepotřebuješ. F2P už ho obsahuje, ale pokud chceš extra 4 soul trees, které vyšly s datadiskem, tak ty se musí koupit přes Store, za cca 3500 kreditů.
Stejně jako dva extra sloty pro batohy.



Pres ten raptr to uz nejde?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 02/07/2013 :  08:59:22  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Nejde, Storm Legion se dá koupit ještě např. přes Aukro za cca 370Kč.
http://aukro.cz/rift-storm-legion-steam-i3358738532.html
Nebo za 430Kč
http://www.key4you.cz/?rift-storm-legion
Go to Top of Page

Bugard
Starting Member

2 Posts

Posted - 05/07/2013 :  18:21:42  Show Profile Send Bugard a Private Message  Reply with Quote
Kydby někdo chtěl věci do začátku tak zde je můj kod: 3PE6XPEP3H9LHX3E6QFT
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 09/07/2013 :  11:03:54  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Jsem to prez vikend skusil.
Po pravde nechapu proc jsem Rift vlastne nehral kdyz vysel - je to vazne moc hezky udelanej themepark.
Jedine co mne vadi - je to strasne easy... za nedeli jsem si dojel na nejakej level 18-20... neumrel jsem (mimo WF) ani jednou (mam pocit, ze v PvE ani neni tahle featura implementovana :) moby jsou naprosto neskodny... a WF jsou na tom hodne podobne - udelal jsem si maga - chloromancera a pobihanim, spamovanim instantu a dotek jsem vzdy v top 3 v dmg i healu.

Na dnesni hru mam uz asi trochu jine pozadavky, ale co se TAB themeparku tyce je tohle asi pomerne top pick.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/07/2013 :  17:06:32  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No je to easy, až storm legion mapa trošku zvednula obtížnost.
Zase záleží jakou classu hraješ.
Ty jsi ale odkojený mmo hrama, takže tipuji že sólneš i expert dungeony pro LV60.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 27/07/2013 :  19:29:35  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
dotaz ... na jakejch serverech je ceska komunita? Mam vsechny chary na bloodiron nebo tak nejak :-) (tak se chci zeptat jestli tam najdu nejake cechy :-) )

Mam tam ted
50 lvl cleric, mage, warrior a 44 rogue tak predpokladam ze bych to doexpil a zkusil si zahrat PvP. Hadam ze level se asi zvedl :-)

Jdu kouknout jeste na ten free to play model jestli to neni nejake P2W


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 27/07/2013 :  22:26:12  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by antarian

dotaz ... na jakejch serverech je ceska komunita? Mam vsechny chary na bloodiron nebo tak nejak :-) (tak se chci zeptat jestli tam najdu nejake cechy :-) )

Mam tam ted
50 lvl cleric, mage, warrior a 44 rogue tak predpokladam ze bych to doexpil a zkusil si zahrat PvP. Hadam ze level se asi zvedl :-)

Jdu kouknout jeste na ten free to play model jestli to neni nejake P2W



Na serveru Gelidra je docela rozsáhlá cz/sk komunita.

Edited by - Diblajz on 27/07/2013 22:27:26
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000